Siatkówka Fijalek/Bryl 2:1 Gaixola/Rubio

No i czas na wielki finał. Tutaj, jeśli ktoś obstawiłby taki scenariusz miałby worek pieniędzy. Bo to, że Fijałek z Brylem się w nim znaleźli to jakoś zdziwienia nie ma. No, ale młodzi Meksykanie to olbrzymia sensacja. Ja mam tylko nadzieję, że ich nie zje presja.

Fijałek z Brylem potwierdzają super formę z roku ubiegłego, gdzie byli po dominatorach z Norwegii najrówniej grająca parą. Cztery razy na podium, a tak zazwyczaj trzecia runda. Niestety nie udało im się wygrywać z parą Mol/Sorum, ale i tak kilka razy im nerwów napsuli.

W tym turnieju ich forma wygląda naprawdę obiecująco. Fakt, że pierwsze trzy mecze były mega ciężkie i wygrywane w bólach po tb. Szczególnie ten mecz z Łotyszami, ale pokazywali charakter. Potem przyszła demolka z Ehlers/Fluggen i bardzo zacięty kolejny mecz z Włochami Lupo/Nicolai wygrany 2:0.

Ciężko napisać o jakiś dokonaniach Meksykanów. Jedynie wice Mistrzostwo juniorów z roku 2016. Bardzo rzadko grywają w większych turniejach. Ostatni z Meksyku, gdzie pokazali się z fajnej strony, jednak musieli wycofać się z powodu kontuzji.

Oczywiście grają oni od kwali, więc mają za sobą siedem spotkań z czego sześć wygranych. W drugim meczu dość zdecydowana porażka z parą Gibb/Crabb 0:2. Ogólnie tak sobie szli, szli tracąc seta choćby do 8 z Bourne/Crabb, aż tu nagle szok. Krasilnikov ze Stojanowskim byli kompletnie bezsilni przegrywając 0:2. To samo spotkało Evandro/Bruno, którzy byli w super formie. 

Ogólnie na mój typ wpływa kilka rzeczy. Po pierwsze obie pary grały ze sobą w Meksyki i tam po wyrównanym boju wygrali Polacy 2x do 18. Po drugie Polacy poza meczem z Niemcami toczą niesamowicie wyrówanane boje. Do tego Meksykanie wyglądają bardzo pewnie w ataku. Mają fajną technikę, więc Bryl raczej na bloku nic nie zrobi. Jedynie super forma Fijałka w defensywie może tutaj coś zdziałać. No, ale ten Rubio wygląda na bloku w tym turnieju świetnie, więc kto wie czy oni tego finału nie wezmą. Po tym jak Polacy graja wyrówane boję oraz to, że Meksykanie są w życiowej formie ja tu widzę zacięty mecz. Szansę typu oceniam na 75% i jedynie presja może zjeść młodych Meksykanów


Typ: 1 set over 37.5 (OTH)Dodane przez: @MateloKurs: 1.75 Porównaj kursySTSDodano: 2020-04-02 05:33
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Matelo

   • Średnia skuteczność: 66.76%
   • Średni kurs: 1.61
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Siatkówka 71.73% Inne 24%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Forbet 35.2% LVbet 12.27%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. PŚ w skokach narciarskich

   Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

   1. Kamil Stoch
   2. Dawid Kubacki
   3. Piotr Żyła
   4. Inny zawodnik
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
   Bonus 3100 PLN + Obstawianie bez podatku! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD