Fortuna

Fortuna Fortuna jest dobrze znana w naszym kraju nie tylko tym, którzy interesują się zakładami bukmacherskimi. Ta posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie firma jest sponsorem wielu drużyn, imprez, a także rozgrywek sportowych, między innymi, Legii Warszawa oraz piłkarskiego zaplecza Ekstraklasy!  Bez wątpienia jest to znakomita propozycja dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania połączone z tradycyjnymi, czyli niezawodnymi i świetnie sprawdzającymi się od wielu lat.

Fortuna kusi wyjątkowo bogatą ofertą dla nowych graczy. Jeżeli nie posiadasz jeszcze w niej konta, z pewnością warto dokonać procesu rejestracji już teraz! Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie łatwo znaleźć poniżej. 

Zakład bez ryzyka 100 PLN

Dokonując rejestracji w Fortuna, gracz otrzymuje prawo do skorzystania z debiutanckiego zakładu bez ryzyka. Wygląda to tak: stawiasz maksymalnie 100 PLN na wybrane przez siebie wydarzenie, a w przypadku odnotowania porażki, otrzymujesz zwrot stawki na konto! Nie ma w tym żadnych kruczków ani innych kombinacji! Proste zasady, czyli to, co każdy z nas lubi najbardziej!

400 PLN bonusu powitalnego

Drugą premią dla nowych graczy firmy Fortuna jest tradycyjne doładowanie konta do 400 PLN! Każdy, kto w ciągu dziesięciu dni od założenia konta, wpłaci pieniądze do bukmachera Fortuna, otrzyma premię w wysokości pierwszego dokonanego przelewu. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich i skorzystanie z Zakładu Bez Ryzyka absolutnie jej nie wyklucza! 

Premie i gadżety dla graczy

Przystępując do specjalnego klubu przygotowanego dla graczy firmy Fortuna, można zbierać punkty za każdy zawarty zakład. Dzięki wirtualnej walucie można wykupować specjalne bonusu, zakłady bez ryzyka oraz przeróżne gadżety przydatne fanom sportu, ale i nie tylko!

Mistrzostwa Typerów

Jeżeli dobrze idzie Ci obstawianie meczów, na pewno zainteresuje Cię również impreza zwana Mistrzostwami Typerów. Są to wyjątkowe zawody organizowane przez Fortuna. Najlepsi gracze z rankingu generalnego wygrywają w nich bardzo wartościowe nagrody. W ostatniej edycji Mistrzostw do zdobycia były, między innymi, najnowsze iPhone'y, nowoczesne smartfony z systemem Android oraz Darmowe Zakłady w wysokości 500 PLN! 

Bonus od Fortuna

  Zalety Fortuna

  1. Doświadczona firma ze stabilną sytuacją finansową
  2. Zakład Bez Ryzyka dla nowych graczy
  3. Bonus powitalny 400 PLN
  4. Premie zdobywane za punkty
  5. Mistrzostwa z cennymi nagrodami
  Załóż konto
  lvbet

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  2. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd