Mecze na żywo

  1. Piłka nożna OB Odense - AC Horsens
  2. Piłka nożna FC Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno
  3. Piłka nożna VFL Bochum - Dresden
  4. Piłka nożna St Pauli - 1 FC Heidenheim
  5. Piłka nożna FC Union Berlin - SV Sandhausen
  6. Piłka nożna Seinajoen Jalkapallokerho - HIFK Helsinki
  7. Piłka nożna Gaziantepspor - Karabuk
  8. Piłka nożna FC Luzern - FC Basel
  9. Piłka nożna SC Amiens - AC Ajaccio
  10. Piłka nożna Gazelec FCO Ajaccio - Valenciennes FC
  11. Piłka nożna Olympique Nimes - AJ Auxerre
  12. Piłka nożna Chamois Niort FC - Stade Reims
  13. Piłka nożna Strasbourg - AC Le Havre
  14. Piłka nożna Elche - Almeria CF
  15. Piłka nożna FC Dordrecht - FC Emmen
  16. Piłka nożna De Graafschap - Achilles 29
  17. Piłka nożna VVV Venlo - Jong Ajax
  18. Piłka nożna Jong PSV - SC Telstar
  19. Piłka nożna RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
  20. Piłka nożna Orleans - Red Star FC
  21. Piłka nożna Tours FC - Clermont Foot
  22. Piłka nożna FC Bourg Peronnas - FC Sochaux
  23. Piłka nożna Domzale NK - NK Rudar Velenje
  24. Piłka nożna Randers FC - Esbjerg FB
  25. Piłka nożna Bayer Leverkusen - Schalke
  26. Piłka nożna Angers SCO - Olympique Lyon
  27. Piłka nożna Atalanta Bergamo - Juventus Turin
  28. Piłka nożna Ross County - Inverness CT
  29. Piłka nożna Villarreal CF - Sporting Gijon
  30. Piłka nożna Cardiff City FC - Newcastle United
  31. Piłka nożna Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes
  32. Piłka nożna Fuerza Amarilla SC - Barcelona SC
  33. Piłka nożna Quilmes AC - CA Talleres
  34. Piłka nożna Toronto FC - Houston Dynamo
  35. Piłka nożna Independente - Estudiantes De La Plata
  36. Piłka nożna Deportivo Cuenca - CD River Plate Ecuador
  37. Piłka nożna Ehime FC - Yamagata
  38. Piłka nożna Fagiano Okayama - Shonan Bellmare
  39. Piłka nożna Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
  40. Piłka nożna Oita Trinita - Kyoto Sanga FC
  41. Piłka nożna Mito Hollyhock - Machida Zelvia
  42. Piłka nożna Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
  43. Piłka nożna Roasso Kumamoto - Yokohama FC
  44. Piłka nożna Jeonnam Dragons - Gangwon FC
  45. Piłka nożna FC Gifu - Zweigen Kanazawa
  46. Piłka nożna Sydney Olympic - Perth Glory FC
  47. Piłka nożna Rangers FC - Celtic FC
  48. Piłka nożna Real Sociedad - Granada CF
  49. Piłka nożna Karlsruher - 1. FC Kaiserslautern
  50. Piłka nożna Arminia Bielefeld - Greuther Furth
  51. Piłka nożna 1. FC Nurnberg - VFB Stuttgart
  52. Piłka nożna Zirka Kropyvnytskyi - Karpaty Lviv
  53. Piłka nożna Hebei CFFC - Tianjin Teda
  54. Piłka nożna Rops Rovaniemi - PS Kemi
  55. Piłka nożna Kuopion Palloseura - Ilves
  56. Piłka nożna FC Lahti - Jyvaskyla JK
  57. Piłka nożna Omonia Nicosia - FC Inter Turku
  58. Piłka nożna ES Troyes AC - Stade Brestois
  59. Piłka nożna Kayserispor - Alanyaspor
  60. Piłka nożna Spezia Calcio - Spal
  61. Piłka nożna Werder Bremen - Hertha Berlin
  62. Piłka nożna SV Darmstadt - SC Freiburg
  63. Piłka nożna Borussia Dortmund - FC Koln
  64. Piłka nożna RB Leipzig - FC Ingolstadt
  65. Piłka nożna FSV Mainz 05 - Borussia M'gladbach
  66. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva - R. Kazan
  67. Piłka nożna FC Midtjylland - Norddsjaelland
  68. Piłka nożna Blackburn Rovers - Aston Villa
  69. Piłka nożna Austria Wien - SK Sturm Graz
  70. Piłka nożna Real Murcia - CD Tenerife
  71. Piłka nożna Hammarby - AFC United
  72. Piłka nożna Vorskla Poltava - Stal Kamianske
  73. Piłka nożna Real Madrid - Valencia FC
  74. Piłka nożna AS Monaco FC - Toulouse
  75. Piłka nożna AS Trencin - FK Mlada Boleslav
  76. Piłka nożna Atl. Nacional - Rio Ave FC
  77. Piłka nożna Boavista FC - CD Tondela
  78. Piłka nożna FK Liepaja - ZFK Spartak
  79. Piłka nożna FC Lausanne-Sports - FC Vaduz
  80. Piłka nożna SK Brann Bergen - Viking FK
  81. Piłka nożna Terek Groznyi - FC Ural
  82. Piłka nożna Trabzonspor - Darica Genclerbirligi SK
  83. Piłka nożna Real Valladolid - Numancia CD
  84. Piłka nożna Levante - Real Oviedo
  85. Piłka nożna HNK Gorica - Krsko Posavlje
  86. Piłka nożna Dundee United FC - Dumbarton FC
  87. Piłka nożna VfL Wolfsburg - Bayern Munchen
  88. Piłka nożna UD Las Palmas - Atletico Madrid
  89. Piłka nożna Brighton - Bristol Academy WFC
  90. Piłka nożna RB Salzburg - SV Josko Fenster Ried
  91. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg - SV Mattersburg
  92. Piłka nożna SKN St. Poelten - Rheindorf Altach
  93. Piłka nożna Benfica Lisbon - GD Estoril Praia
  94. Piłka nożna Bastia SC - Stade Rennais FC
  95. Piłka nożna Montpellier - FC Lille Sud
  96. Piłka nożna FC Nantes - FC Lorient
  97. Piłka nożna Guingamp - AS Saint Etienne
  98. Piłka nożna FC Metz - AS Nancy
  99. Piłka nożna FC Viktoria Plzen - FK Dukla Prague
  100. Piłka nożna Real Zaragoza - CF Getafe
  101. Piłka nożna Olympija Ljubljana - NK Maribor
  102. Piłka nożna Torino FC - Sampdoria
  103. Piłka nożna RCD Espanyol - FC Barcelona
  104. Piłka nożna Montreal Impact - Vancouver Whitecaps
  105. Piłka nożna Gimnasia y Esgrima - San Lorenzo
  106. Piłka nożna Huracan - Newells Old Boys
  107. Piłka nożna Real Potosi - Club Universitario de Deportes
  108. Piłka nożna CA Sarmiento - Colon de Santa Fe
  109. Piłka nożna Chaves - FC Porto
  110. Piłka nożna Orlando City - Colorado Rapids
  111. Piłka nożna Club Jorge Wilstermann - Nacional Potosi
  112. Piłka nożna CA Tigre - CA Banfield
  113. Piłka nożna Columbus Crew - New York City
  114. Piłka nożna New York Red Bull - Chicago Fire
  115. Piłka nożna Union de Santa Fe - CA Patronato
  116. Piłka nożna FC Dallas - Portland Timbers
  117. Piłka nożna Minnesota United FC - San Jose Earthquakes
  118. Piłka nożna Sporting Kansas City - Real Salt Lake
  119. Piłka nożna Seattle Sounders FC - New Engl. Revolution
  120. Piłka nożna Los Angeles Galaxy - Philadelphia
  121. Piłka nożna Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
  122. Piłka nożna Albirex Niigata Singapore - Kashiwa Reysol
  123. Piłka nożna Tokyo - Hiroshima Sanfrecce
  124. Piłka nożna Jubilo Iwata - Consadole Sapporo
  125. Piłka nożna Omiya Ardija - Urawa Reds
  126. Piłka nożna Daegu FC - FC Seoul
  127. Piłka nożna Gwangju FC - Joenbuk Motors
  128. Piłka nożna Vissel Kobe - Ventforet Kofu
  129. Piłka nożna Kashima Antlers - Sagan Tosu
  130. Piłka nożna Yokohama FM - Gamba Osaka
  131. Piłka nożna Incheon United FC - Ulsan
  132. Piłka nożna Osasuna - Deportivo La Coruna
  133. Piłka nożna C-Osaka - Kawasaki Frontale
  134. Piłka nożna Kasimpasa - Akhisar Belediyespor
  135. Piłka nożna Alcorcon - Cadiz
  136. Piłka nożna AS Roma - Lazio Roma
  137. Piłka nożna Bolton Wanderers - Peterborough Utd
  138. Piłka nożna Viborg FF - AaB Aalborg
  139. Piłka nożna Olimpik Donetsk - Zorya Luhansk
  140. Piłka nożna Volyn Lutsk - Dnipro Dnipropetrovsk
  141. Piłka nożna Jelgava - Riga FC
  142. Piłka nożna FK UFA - FK Arsenal Tula
  143. Piłka nożna Hannover 96 - Fortuna Dusseldorf
  144. Piłka nożna FC Erzgebirge Aue - FC Wurzburger Kickers
  145. Piłka nożna TSV 1860 Munchen - Eintracht Braunschweig
  146. Piłka nożna Chongqing Lifan - Shanghai Dongya
  147. Piłka nożna St. Gallen - Young Boys
  148. Piłka nożna FC Thun - FC Sion
  149. Piłka nożna Hobro - FC Roskilde
  150. Piłka nożna KAA Gent - Anderlecht
  151. Piłka nożna SM Caen - Olympique de Marseille
  152. Piłka nożna US Palermo - Fiorentina
  153. Piłka nożna FC Bologna - Udinese Calcio
  154. Piłka nożna Crotone - AC Milan
  155. Piłka nożna Genoa - Chievo Verona
  156. Piłka nożna Empoli FC - US Sassuolo
  157. Piłka nożna Cagliari - Pescara Calcio
  158. Piłka nożna Fenerbahce - Rizespor
  159. Piłka nożna AIK Fotboll - GIF Sundsvall
  160. Piłka nożna Aluminij Kidricevo - Radomlje
  161. Piłka nożna Ventspils - Rigas FS
  162. Piłka nożna Augsburg - Hamburger SV
  163. Piłka nożna Cska Moscow - Spartak Moscow
  164. Piłka nożna FC Copenhagen - Lyngby
  165. Piłka nożna Grasshopper Zurich - FC Lugano
  166. Piłka nożna CD Lugo - Girona FC
  167. Piłka nożna Shakhtar Donetsk - FC Oleksandriya
  168. Piłka nożna Partizan Belgrad - FK Napredak
  169. Piłka nożna Betis Sevilla - Deportivo Alaves
  170. Piłka nożna Admira - SK Rapid Vienna
  171. Piłka nożna NK Cejle - Koper
  172. Piłka nożna Dijon FCO - Bordeaux
  173. Piłka nożna MFK Okd Karvina - Hradec Kralova
  174. Piłka nożna FK Teplice - 1. FC Slovacko
  175. Piłka nożna FC Arouca - Moreirense FC
  176. Piłka nożna CD Feirense - CS Maritimo
  177. Piłka nożna Sport Boys - San Jose Earthquakes
  178. Piłka nożna 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
  179. Piłka nożna SK Slavia Prague - FK Baumit Jablonec
  180. Piłka nożna Kristiansund BK - Stromsgodset IF
  181. Piłka nożna Sandefjord Fb - Molde
  182. Piłka nożna Aalesund FK - Tromso
  183. Piłka nożna Sogndal - Lillestroem
  184. Piłka nożna Stabaek IF - Haugesund
  185. Piłka nożna Broendby - Sonderjyske
  186. Piłka nożna Adanaspor A.S. - Antalyaspor
  187. Piłka nożna Basaksehir - Besiktas
  188. Piłka nożna CF Cordoba - CD Mirandes
  189. Piłka nożna Panathinaikos - AEL 1964
  190. Piłka nożna Panetolikos Agrinio - Olympiacos Pireus
  191. Piłka nożna Asteras Tripolis - Iraklis
  192. Piłka nożna KV Oostende - Royal Charleroi
  193. Piłka nożna El Nacional - LDU de Quito
  194. Piłka nożna SD Eibar - CD Leganes
  195. Piłka nożna FK Rostow - Amkar Perm
  196. Piłka nożna FK Chernomorets - FC Dynamo Kiev
  197. Piłka nożna SC Braga - Sporting Lisbon
  198. Piłka nożna Akranes - FH Hafnarfjordhur
  199. Piłka nożna Sevilla FC Atletico - Real Mallorca
  200. Piłka nożna Deportivo Macara - Catolica
  201. Piłka nożna Celta Vigo - Athletic Club Bilbao
  202. Piłka nożna Inter Milan - SSC Napoli
  203. Piłka nożna OGC Nice - Paris Saint German
  204. Piłka nożna Godoy Cruz A.t. - San Martin San Juan
  205. Piłka nożna CF Os Belenenses - Pacos Ferreira
  206. Piłka nożna Valur - Vikingur Olafsvik
  207. Piłka nożna CA Rosario Central - CA Aldosivi
  208. Piłka nożna Boca Juniors - Arsenal
  209. Piłka nożna Club Olimpo - Atletico De Rafaela
  210. Piłka nożna Club Sport Emelec - Delfin SC
  211. Piłka nożna Santa Cruz - Oriente Petrolero
  212. Piłka nożna Tom Tomsk - Zenit St Petesburg
  213. Piłka nożna Kryliya Sovetov - FC Orenburg
  214. Piłka nożna Malmo FF - Orebro SK
  215. Piłka nożna Kalmar FF - Halmstads BK
  216. Piłka nożna Verona - Vicenza Calcio
  217. Piłka nożna FK Krasnodar - Anzhi Makhachkala
  218. Piłka nożna Huesca - Rayo Vallecano
  219. Piłka nożna FC Slovan Liberec - Bohemians FC
  220. Piłka nożna Djurgardens IF - IFK Norrkoping
  221. Piłka nożna Sirius FK - Jonkopings Sodra
  222. Piłka nożna Club Brugge - Zulte-Waregem
  223. Piłka nożna Bursaspor - Galatasaray SK
  224. Piłka nożna Osmanlispor FK - Kombassan Konyaspor
  225. Piłka nożna Gimnastica Torrelavega - CF Reus Deportiu
  226. Piłka nożna Sparta Sarpsborg - Rosenborg BK
  227. Piłka nożna Silkeborg IF - Aarhus GF
  228. Piłka nożna Breidablik Kopavogur - Thor Akureyri
  229. Piłka nożna Salernitana - Frosinone
  230. Piłka nożna RC Lens - Stade Laval
  231. Piłka nożna Malaga CF - FC Sevilla
  232. Piłka nożna KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik
  233. Piłka nożna IF Elfsborg - Ostersund
  234. Piłka nożna BK Hacken - IFK Goteborg
  235. Piłka nożna Club Atletico Lanus - Velez Sarsfield

Porównywarka kursów

  1. Wszystkie
  2. Piłka nożna
  3. Siatkówka
  4. Koszykówka
  5. Piłka ręczna
  6. Hokej
  7. Tenis
Zobacz wydarzenia z następnego dnia
  1. Świat 4.Polska 3
  2. Albania Albania - Super League 1
  3. Algeria Algeria 1st Division 3
  4. Argentyna Argentinian Primera Division 14
  5. Armenia Armenian Premier League 2
  6. Australia Australia A-League 2
  7. Austria Austria Regionalliga Centre 10
  8. Austria Austrian Bundesliga 5
  9. Austria Austrian Regionalliga 13
  10. Azerbejdżan Azerbaijan Premier League 4
  11. Białoruś Belarus League / Cup 12
  12. Belgia Belgian Division 1 3
  13. Boliwia Bolivian Primera Division 6
  14. Świat Champions League Women 2
  15. Chiny China Super League 8
  16. Czechy Czech Republic 1 Liga 8
  17. Dania Danish Division 1 6
  18. Dania Danish Superligaen 7
  19. Holandia Dutch Eerste Divisie 9
  20. Ekwador Ecuador Serie A, Primera Etapa 6
  21. Egipt Egypt Premier League 2
  22. Anglia English Championship 12
  23. Anglia English League 1 12
  24. Anglia English League 2 12
  25. Anglia English Premier League 10
  26. Estonia Estonia Premium Liiga 5
  27. Finlandia Finnish Veikkausliiga 6
  28. Francja French Ligue 1 16
  29. Francja French Ligue 2 10
  30. Francja French National 8
  31. Niemcy German Bundesliga 9
  32. Niemcy German Bundesliga 2 9
  33. Niemcy German Regionalliga West 18
  34. Niemcy Germany Bayernliga North 6
  35. Niemcy Germany Bayernliga South 6
  36. Niemcy Germany Regionalliga North East 9
  37. Niemcy Germany Regionalliga South West 9
  38. Grecja Greece Football League 3
  39. Grecja Greek Superleague 8
  40. Węgry Hungarian NB 1 6
  41. Islandia Iceland 6
  42. Świat International Clubs UEFA Champions League 2
  43. Świat International Clubs UEFA Europa League 2
  44. Iran Iranian Pro League 8
  45. Irlandia Ireland 1. Division 4
  46. Irlandia Ireland Premier League 6
  47. Włochy Italian Serie A 10
  48. Włochy Italian Serie B 11
  49. Włochy Italy - Serie D 7
  50. Japonia Japanese J-League 9
  51. Japonia Japanese J-League 2 11
  52. Kazachstan Kazakhstan League 6
  53. Łotwa Latvian Virsliga 4
  54. Litwa Lithuanian A Lyga 4
  55. Irlandia Northern Ireland Premiership 6
  56. Norwegia Norwegian Division 2 8
  57. Norwegia Norwegian Tippeligaen 8
  58. Paragwaj Paraguayan Primera Division 6
  59. Polska Poland 3 Liga 9
  60. Polska Polish 1 Liga 9
  61. Polska Polish 2 Liga 9
  62. Polska Polish Ekstraklasa 10
  63. Portugalia Portuguese Segunda 11
  64. Portugalia Portuguese Superliga 9
  65. Rumunia Romania Liga 1 9
  66. Rosja Russian Premier League 8
  67. Arabia Saudyjska Saudi Arabia Premier League 5
  68. Świat Scotland Development League 1
  69. Świat Scottish Division 1 10
  70. Świat Scottish Division 2 5
  71. Świat Scottish Premier League 6
  72. Serbia Serbian Superliga 4
  73. Singapur Singapore - S League 1
  74. Słowacja Slovakia U19 2
  75. Słowacja Slovakian Corgon Liga 2
  76. Słowenia Slovenia Prva Liga 5
  77. Korea Południowa South Korean K-League 11
  78. Hiszpania Spanish Primera División 10
  79. Hiszpania Spanish Segunda Division 11
  80. Szwecja Sweden Division 1, Norra 7
  81. Szwecja Swedish Allsvenskan 8
  82. Szwajcaria Swiss Super League 5
  83. Turcja Turkey 1 Lig 6
  84. Turcja Turkish Süper Lig 9
  85. Ukraina Ukraine Persha Liga 5
  86. Ukraina Ukrainian Premier League 6
  87. Stany Zjednoczone USA MLS 11
  88. Wenezuela Venezuela Primera Division, Apertura 1
  89. Świat Wales Premier League / Cup 1

Analizy bukmacherskie

forbet

Twój kupon (0 typów)

Stan konta: 1000Postaw kupon

Co nowego na BetOnline? 0

  1. Popularne typy użytkowników

    28.04 20:30
    1
    100%
    X
    0%
    2
    0%
    28.04 20:45
    1
    0%
    X
    0%
    2
    100%
    28.04 18:30
    1
    25%
    -
    2
    75%
    28.04 18:00
    1
    50%
    X
    50%
    2
    0%
    28.04 18:00
    1
    0%
    -
    2
    100%
  2. Siatkówka

    Który z zespołów wygra Final Four Ligi Mistrzów?

    1. Perugia
    2. Civitanova
    3. Berlin
    4. Kazań
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd