Kupony bukmacherskie na dziś i jutro

DataMecz1X2Typy
21.04.202421:00Piłka nożnaReal Madrid - FC Barcelona
 100%
1.89
 0%
4.20
 0%
4.40
2
22.04.202418:30Piłka nożnaAS Roma - FC Bologna
 100%
2.40
 0%
3.20
 0%
3.50
1
22.04.202400:00Piłka nożnaCharlotte FC - Minnesota United FC
 100%
2.43
 0%
3.60
 0%
3.65
1
21.04.202421:30Piłka nożnaSporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
 100%
1.35
 0%
6.20
 0%
11.00
1
21.04.202421:00HokejNew York Rangers - Washington Capitals
 0%
1.75
 0%
4.40
 0%
4.15
1
22.04.202401:00HokejWinnipeg Jets - Colorado Avalanche
 0%
2.39
 0%
3.95
 0%
2.52
1
22.04.202404:00HokejVancouver Canucks - Nashville Predators
 0%
2.13
 0%
4.15
 0%
2.91
1
22.04.202419:30HokejSkelleftea AIK - Rogle BK
 100%
2.29
 0%
3.80
 0%
2.74
1

Kupony bukmacherskie na dzisiaj 21.04.2024

Zakłady na mecze, znane również jako "typowanie", to kupony bukmacherskie, które mogą umożliwić pieniężną wygraną, jeśli wydarzenie, na które stawiasz będzie mieć miejsce, a przegraną, jeśli nie będzie mieć miejsca. Zakłady bukmacherskie często są określane jako hazard, ponieważ są aktem przyjmowania zakładów na wynik wydarzenia, wyścigu, itp. U bukmacherów online można obstawiać wyniki meczów, gier i konkursów. Możesz obstawiać prawie wszystko, od największych wydarzeń sportowych na świecie do najmniejszych wydarzeń lokalnych. Jak robić to w skuteczny sposób? Czym są kupony bukmacherskie na dzisiaj?

Kupony bukmacherskie na dziś - jak typować skutecznie?

Zakłady bukmacherskie to prosty i przyjemny sposób na zaangażowanie sportem. Pozwala na postawienie pieniędzy na wynik danego wydarzenia i na zysk, o ile mamy szczęście i znamy się na wybranej dyscyplinie. Większość bukmacherów oferuje szereg opcji zakładów, od obstawiania meczów piłkarskich, po wyścigi konne i gry komputerowe.

Bukmacher to przykładowo PZBuk, Betfan czy Fortuna. Taka firma zajmuje się organizacją zakładów, przy czym musi ona wnieść swój kapitał mający na celu gwarancję wypłaty dla typera, nawet w momencie znaczących wygranych obstawiającego. Współcześni bukmacherzy online oferują pełen zakres rynków zakładów, od piłki nożnej, wyścigów konnych po politykę i sprawy bieżące.

Kupony bukmacherskie na dziś służą do tego, aby obstawiać wyniki. Pierwsze z nich przybierały formę papierka i tabeli, w których zaznaczaliśmy swoje typy. Faktycznie ten format funkcjonuje do dziś, jednak został on przeniesiony do świata internetu. Kupon bukmacherski jest rodzajem dokumentu, który uprawnia nas do udziału w zakładzie.

Zakłady bukmacherskie umożliwiają stawianie zakładów już od 1 zł, a limity zakładów wynoszą nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Co istotne, nasz zakład może kosztować jedynie 5 zł, a zwrot z wygranej może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Wszystko determinuje kurs.

Czym jest pojęcie kursu w zakładach bukmacherskich? Jest kluczowym terminem, który przedstawia stawkę, jaką decyduje się zaoferować bukmacher w momencie obstawiania zakładu. Kurs jest dostosowany do każdego rodzaju zakładu. Kursy opierają się na płynności rynku i prawdopodobieństwie wyniku. Są one obliczane przy użyciu wzorów, które biorą wcześniejsze zdarzenia, historię zawodników oraz zakłady postawione przez innych. Zawierają prawdopodobieństwo wyniku, które ma reprezentować nasze szanse w sposób prawdziwy oraz sprawiedliwy. Warto zauważyć, że przy niektórych zdarzeniach kurs może być zawyżony lub zaniżony - taka sytuacja to okazja na to, aby zwiększyć swoje szansę na wygraną.

Rodzaje zakładów, które kupony bukmacherskie można grać u bukmachera?

Wybór rodzaju zakładu jest kluczowy w tym, aby korzystać z nich w taki sposób, jak byśmy oczekiwali. Najprostszy typ zakładu to oczywiście zakład na wygraną jednej ze stron wybranego spotkania sportowego. Przy tym zakłady na mecze piłkarskie są jednym z najbardziej popularnych rynków zakładów online - są stosunkowo łatwe do zrozumienia.

Zakłady na mecze pozwalają na obstawianie wyniku meczu, zawodów lub turnieju. Wynik kuponu bukmacherskiego jest ustalany na podstawie wyników na koniec meczu, a zwycięzcą meczu jest drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.
Można obstawiać nie tylko wyniki meczów. Istnieją setki możliwości. Można obstawiać takie opcje jak:

 • liczba goli strzelonych przez danego zawodnika,
 • liczba czerwonych lub żółtych kartek zebranych przez danego piłkarza,
 • czy dany zawodnik wejdzie z rezerwowych na boisko,
 • ile czasu na boisku będzie dany zawodnik,
 • ile rożnych i karnych zdobędzie wybrana drużyna,
 • i wiele więcej.

Oprócz możliwości zakładów, trzeba mieć na uwadze sposób obstawiania. Najprostszym typem zakładu jest pojedynczy zakład prosty określany jako "1X2". Wystarczy obstawić jedno ze zdarzeń drużyny lub gracza i liczyć na wygraną po wybranym kursie. Legenda w tym przypadku oznacza, że:

 • 1 to wygrana gospodarzy,
 • X to remis,
 • 2 to wygrana gości.

Bardziej skomplikowanym typem zakładu jest podwójna szansa, które oznacza się symbolami: 1X, X2 lub 12. Zakłady tego rodzaju czasem określa się jako zakłady z podpórką. Legenda w tym przypadku oznacza, że:

 • 1x to wygrana gospodarzy lub remis,
 • x2 to wygrana gości lub remis.

Znaczy to tyle, że mamy dwie możliwości wygranej. Pod liczbami 1 i 2 kryje się drużyna. X to remis. Obie z możliwości zakładają remis, którego tak często się obawiamy, jeśli mamy już trochę doświadczenia w typowaniu meczy.

Alternatywą dla powyższego typu są zakłady bez remisu. Można założyć, że jedna z drużyn lub zawodników wygra, pomijając jedną z drużyn. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie z tych trzech typów zakładów są związane z mniejszymi kursami ze względu na naszą zawyżoną szansę, która wynosi 2/3.

Warto poznać taki rodzaj zakładu jak handicap. Sytuacja, gdy jedna z drużyn jest silniejsza od drugiej pozwala na obstawienie takiego zakładu, gdzie wynik jest zawyżony (w związku z naszą inicjatywą). Czyli już na samym początku wybieramy opcję np. handicap 0:2. W takiej sytuacji pierwsza drużyna będzie mieć zerowy wynik, a przeciwnik już na samym początku w naszym zakładzie będzie widniał jakby miał 2 gole przewagi - od pierwszej minuty spotkania.

Kolejnym typem zakładu jest head-to-head. Można z niego korzystać w dyscyplinach, gdzie porównuje się wynik dwóch zawodników. Przykładem jest Formuła 1, gdzie równa się dwóch ścigających. W zależności od obstawionego zawodnika, w klasyfikacji końcowej musi wygrać ten, który otrzymał wyższą, sumaryczną sumę punktów.

Kupony bukmacherskie i zakłady systemowe - czy mają sens?

Zakłady systemowe są zaawansowanym sposobem obstawiania zakładów. Bukmacherzy udostępniają ten typ zakładu, aby można było szybko utworzyć wiele kombinacji na podstawie wybranych typów.

Najprostszy system to system 2/3. Pierwsza liczba oznacza minimalną liczbę poprawnych typów (w tym przypadku 2). Druga liczba oznacza liczbę typów (w tym przypadku 3), które powinny znaleźć się w zakładzie. Istnieje jeszcze trzecia liczba, którą jest liczba kombinacji tworzona na podstawie dwóch poprzednich liczb. W rezultacie otrzymujemy takie możliwości jak:

 • system 2/3 - 3 typy, 3 podwójne kombinacje, gdzie 2 typy muszą być poprawne,
 • system 2/4 - 4 typy, 6 podwójnych kombinacji, gdzie 2 typy muszą być poprawne,
 • system 2/5 - 5 typów, 10 podwójnych kombinacji, gdzie 2 typy muszą być poprawne,
 • system 2/6 - 6 typów, 15 podwójnych kombinacji, gdzie 2 typy muszą być poprawne,
 • system 2/7 - 7 typów, 21 podwójnych kombinacji, gdzie 2 typy muszą być poprawne,
 • system 2/8 - 8 typów, 28 podwójnych kombinacji, gdzie 2 typy muszą być poprawne,
 • system 3/4 - 4 typy, 4 potrójne kombinacje, gdzie 3 typy muszą być poprawne,
 • system 3/5 - 5 typów, 10 potrójnych kombinacji, gdzie 3 typy muszą być poprawne,
 • system 3/6 - 6 typów, 20 potrójnych kombinacji, gdzie 3 typy muszą być poprawne,
 • system 3/7 - 7 typów, 35 potrójnych kombinacji, gdzie 3 typy muszą być poprawne,
 • system 3/8 - 8 typów, 56 potrójnych kombinacji, gdzie 3 typy muszą być poprawne,
 • system 4/5 - 5 typów, 5 poczwórnych kombinacji, gdzie 4 typy muszą być poprawne,
 • system 4/6 - 6 typów, 15 poczwórnych kombinacji, gdzie 4 typy muszą być poprawne,
 • system 4/7 - 7 typów, 35 poczwórnych kombinacji, gdzie 4 typy muszą być poprawne,
 • system 4/8 - 8 typów, 70 poczwórnych kombinacji, gdzie 4 typy muszą być poprawne,
 • system 5/6 - 6 typów, 6 pięciokrotnych kombinacji, gdzie 5 typów musi być poprawne,
 • system 5/7 - 7 typów, 21 pięciokrotnych kombinacji, gdzie 5 typów musi być poprawne,
 • system 5/8 - 8 typów, 56 pięciokrotnych kombinacji, gdzie 5 typów musi być poprawne,
 • system 6/7 - 7 typów, 7 sześciokrotnych kombinacji, gdzie 6 typów musi być poprawne,
 • system 6/8 - 8 typów, 28 sześciokrotnych kombinacji, gdzie 6 typów musi być poprawne,
 • system 7/8 - 8 typów, 8 siedmiokrotnych kombinacji, gdzie 7 typów musi być poprawne.

Istnieją jeszcze bardziej złożone systemy, takie jak Goliath, Heinz, Patent, Super Heinz, Trixie, Yankee i Lucky.

Atrakcyjność zakładów systemowych polega na tym, że pozwalają na wygranie jedynie części zakładów. Wygląda to na kompletną losowość, jednak za wszystkim stoją realne szanse, które łącznie ze sobą mogą zaowocować sporą wygraną. Wysokość wygranej zależy od liczby poprawnych typów.

Jak ostatecznie grać kupony bukmacherskie na dziś?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, który rodzaj zakładu będzie najlepszy. Wszystko zależy od scenariusza i naszej własnej woli. Ostatecznie we wszystkim chodzi o to, aby dobrze się bawić. Najczęściej ludzie przyjmują następujące rozwiązania:

 • obstawianie pojedynczych wyników wydarzeń na podstawie wysokiego kursu za wyższą kwotę (zwykle powyżej 100 zł),
 • obstawianie wielu wyników na jednym kuponie w ramach zakładu akumulowanego (zwykle poniżej 100 zł),'
 • obstawianie zdarzeń "na żywo" w efekcie impulsu na niespodziewanego gola ulubionej drużyny (zwykle powyżej 100 zł),
 • obstawianie "kontry", czyli granie, aby minimalizować straty poprzez obstawienie kolejnego kuponu, gdy pierwszy okazał się być nietrafiony.

Można stworzyć też własny system, jednak wcześniej wymienione systemy odpowiadają na potrzeby większości osób i nie ma już potrzeby obstawiania bardziej złożonych kuponów.

Pamiętaj o zdrowym rozsądku i trzymaniu się zasad, które nie pozbawią Cię potrzebnej gotówki. Dobry system bukmacherski z reguły zakłada wykorzystywanie jedynie części budżetu i niezwiększanie go "w razie potrzeby". Warto przyjąć takie założenia jak:

 • wysokość stawki, czyli część budżetu, którą przeznaczymy na jeden kupon (najlepiej poniżej 5%),
 • przedział kursów i rodzaj kuponów (dowolne lub ścisłe według wybranego systemu),
 • stopień ryzyka, potencjalny zysk i początkowy wkład własny.

Jeśli na grę możesz przeznaczyć 200 zł w miesiącu, lepszym okaże się system, gdzie grasz za 10 - 20 zł na kupon. To czy wybierzesz zakłady akumulowane, czy pojedyncze kupony zależy jedynie od Twojej preferencji.

Pewne kupony bukmacherskie - czy istnieją naprawdę?

W dzisiejszych czasach królują najlepsi bukmacherzy internetowi. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem było obstawianie osobiście w salonach. Emocje związane z obstawianiem zakładów, napięcie towarzyszące oglądaniu meczu (lub wyścigu formuły F1), a nawet obstawianie zakładów z przyjaciółmi lub współpracownikami, radość z wygranej - to wszystko potęguje doznania. Najważniejsze jest to, aby właśnie nasze doświadczenie z zakładami było jak najprzyjemniejsze, na co pozwala adekwatne zrozumienie różnych sposobów obstawiania meczów i wyścigów.

Oczywiście pojęcie pewne kupony bukmacherskie nie istnieje, my jako gracze możemy godzinami publikować analizy i kupony, oraz dane spotkanie, a i tak w trakcie meczu może wydarzyć się wiele niespodziewanych sytuacji i nasz kupon pójdzie do kosza. Pewne kupony bukmacherskie to tylko mrzonka, wabik na typerów, którzy myślą, że obstawianie zakładów to droga do bogactwa, niestety tylko nieliczni mogą z bukmacherki żyć

 • Jaką skuteczność mają pewniaki dnia?

  Zawodowi typerzy na forum BetOnline mają zwykle skuteczność na poziomie 70-80%, w których kursy nie są niższe niż 1.40.

 • Jakie dyscypliny sportowe mają najwyższą skuteczność?

  Na forum BetOnline profesjonalni typerzy i Eksperci z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i e-sportu mają najwyższą średnią skuteczność, nie mniejszą niż 70%. Ich typy na dziś mają obecnie najwyższą skuteczność w Polsce.

 • Czy gotowe kupony na dziś i jutro są darmowe?

  Tak, wszystkie typy bukmacherskie, typy dnia, pewniaki, kupony na dziś i jutro są publikowane przez zawodowych typerów za darmo. Na BetOnline nie ma płatnych typów, fixów czy insiderów. 

 • Gdzie obstawiać kupony bukmacherskie?

  Najlepiej u sprawdzonych i co najważniejsze legalnych w Polsce bukmacherów. STS, Betfan czy Fortuna mają do zaoferowania graczom znacznie więcej, niż nielegalne podmioty, u których typowanie kuponów jest niebezpieczne.

Twój kupon (0 typów)

Stan konta: 1000Postaw kupon

Typy bukmacherskie na dziś 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd