LVbet

LVBET – najwyższy bonus powitalny na rynku 1000 PLN!


Legalny bukmacher LVbet to jeden z młodszych graczy na polskim rynku hazardowym, ale jednocześnie taki, obok którego trudno przejść obojętnie. Sponsor główny, między innymi, Wisły Kraków, a także partner Widzewa Łódź czy Wisły Płock. Firma tworzona przez młody, kreatywny zespół miłośników sportu to prawdziwa rzadkość w branży, ale jednocześnie wiele zalet, jakie nietrudno dostrzec, grając zarówno sporadycznie, jak i regularnie kilka razy w ciągu dnia.

LVBET oferuje nowym graczom bardzo wysoki bonus powitalny na start, który może pochwalić się mianem najwyższego, jaki jest dostępny w naszym kraju, a nawet i jednym z najwyższych w branży bukmacherskiej na świecie bo to aż 1000 PLN. To – oczywiście – nie jedyna korzyść, jaką niesie za sobą rejestracja w tym serwisie bukmacherskim. Zapoznajcie się z najważniejszymi promocjami i bonusami dostępnymi w LV BET.

1000 PLN za założenie konta


W chwili obecnej LVBET pozwala graczom na zdobycie nawet 1000 PLN bonusu od pierwszego depozytu. Aby aktywować tę promocję, należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ u bukmachera, a następnie zdeponować na swoje konto co najmniej 50 PLN. Otrzymaną premię można wykorzystać na obstawianie wszystkich wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie. Dotyczy to zarówno zakładów na żywo, specjalnych, jak i przedmeczowych.

Bezpieczny kupon 5+


Atrakcyjną ofertą dla wszystkich graczy LV BET jest tak zwana opcja bezpiecznego kuponu. Stawiając kupon kombi z co najmniej pięcioma zdarzeniami, można otrzymać zwrot 50 PLN w przypadku porażki przez jeden nietrafiony typ. Promocja jest dostępna non-stop i każdego dnia tygodnia. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać, a korzystanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Dodatek do wygranych nawet 25%


Długie kupony to twój konik? Jest na to sposób! W LV BET gracze dostają bonus do wygranych w przypadku kuponu z co najmniej 6 zakładami. W zależności od tego, ile zdarzeń postawisz, możesz otrzymać od 15 do nawet 25% doładowania! W ramach tej oferty można jednorazowo zyskać nawet 1000 złotych! To jedyna taka promocja dostępna na rynku. Co najważniejsze, dostępna dla wszystkich, a nie jedynie nowych graczy!

Darmowa kasa dla aktywnych


Osoby zapisane do programu lojalnościowego LV BET otrzymują specjalne punkty za swoją aktywność. Każde wydane 25 PLN to jedno „oczko”, które z kolei w liczbie stu zamienia się na 5 PLN! Wniosek jest prosty: grając regularnie w LV BET, można otrzymać dodatkowe środki na grę i to zupełnie za darmo. Co najważniejsze, takie promocyjne pieniądze traktowane są tak samo, jak prawdziwe, a więc można je wydawać na dowolny cel bukmacherski.

Ekspresowe wypłaty wygranych


Wszystkie osoby zarejestrowane w LV BET mają prawo korzystać z LV BET Rapid Pay, czyli ekspresowych transferów wygranych pieniędzy. Jak wskazuje na to sama nazwa, dzięki tej metodzie otrzymujemy w bardzo szybkim czasie wygrane przez siebie pieniądze na konto bankowe. Usługa dostępna jest przez prawie całą dobą i dotyczy prawie każdego polskiego banku, w tym wszystkich najpopularniejszych. Trzeba podkreślić, że LV BET jest jedyną firmą bukmacherską, która oferuje tak szybką wypłatę wygranych.

Zalety LVbet

 1. Najwyższy bonus powitalny na rynku
 2. Dodatkowe 25% wygranych w kuponach KOMBI
 3. Ekspresowa wypłata wygranych na konto
 4. Zwrot 50 PLN od przegranych w KOMBI 5+
Załóż konto
etoto bonus 2023

Typy bukmacherskie na dziś 0

 1. WTA Rzym 2023

  Czy Iga Świątek obroni tytuł w Rzymie?

  1. TAK
  2. NIE
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Polski bukmacher Fuksiarz - Bonus 500 PLN bez obrotu!SKOPIUJ KOD