LVbet

LVBET – najwyższy bonus powitalny na rynku 1000 PLN!


Legalny bukmacher LVbet to jeden z młodszych graczy na polskim rynku hazardowym, ale jednocześnie taki, obok którego trudno przejść obojętnie. Sponsor główny, między innymi, Wisły Kraków, a także partner Widzewa Łódź czy Wisły Płock. Firma tworzona przez młody, kreatywny zespół miłośników sportu to prawdziwa rzadkość w branży, ale jednocześnie wiele zalet, jakie nietrudno dostrzec, grając zarówno sporadycznie, jak i regularnie kilka razy w ciągu dnia.

LVBET oferuje nowym graczom bardzo wysoki bonus powitalny na start, który może pochwalić się mianem najwyższego, jaki jest dostępny w naszym kraju, a nawet i jednym z najwyższych w branży bukmacherskiej na świecie bo to aż 1000 PLN. To – oczywiście – nie jedyna korzyść, jaką niesie za sobą rejestracja w tym serwisie bukmacherskim. Zapoznajcie się z najważniejszymi promocjami i bonusami dostępnymi w LV BET.

1000 PLN za założenie konta


W chwili obecnej LVBET pozwala graczom na zdobycie nawet 1000 PLN bonusu od pierwszego depozytu. Aby aktywować tę promocję, należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ u bukmachera, a następnie zdeponować na swoje konto co najmniej 50 PLN. Otrzymaną premię można wykorzystać na obstawianie wszystkich wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie. Dotyczy to zarówno zakładów na żywo, specjalnych, jak i przedmeczowych.

Bezpieczny kupon 5+


Atrakcyjną ofertą dla wszystkich graczy LV BET jest tak zwana opcja bezpiecznego kuponu. Stawiając kupon kombi z co najmniej pięcioma zdarzeniami, można otrzymać zwrot 50 PLN w przypadku porażki przez jeden nietrafiony typ. Promocja jest dostępna non-stop i każdego dnia tygodnia. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać, a korzystanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Dodatek do wygranych nawet 25%


Długie kupony to twój konik? Jest na to sposób! W LV BET gracze dostają bonus do wygranych w przypadku kuponu z co najmniej 6 zakładami. W zależności od tego, ile zdarzeń postawisz, możesz otrzymać od 15 do nawet 25% doładowania! W ramach tej oferty można jednorazowo zyskać nawet 1000 złotych! To jedyna taka promocja dostępna na rynku. Co najważniejsze, dostępna dla wszystkich, a nie jedynie nowych graczy!

Darmowa kasa dla aktywnych


Osoby zapisane do programu lojalnościowego LV BET otrzymują specjalne punkty za swoją aktywność. Każde wydane 25 PLN to jedno „oczko”, które z kolei w liczbie stu zamienia się na 5 PLN! Wniosek jest prosty: grając regularnie w LV BET, można otrzymać dodatkowe środki na grę i to zupełnie za darmo. Co najważniejsze, takie promocyjne pieniądze traktowane są tak samo, jak prawdziwe, a więc można je wydawać na dowolny cel bukmacherski.

Ekspresowe wypłaty wygranych


Wszystkie osoby zarejestrowane w LV BET mają prawo korzystać z LV BET Rapid Pay, czyli ekspresowych transferów wygranych pieniędzy. Jak wskazuje na to sama nazwa, dzięki tej metodzie otrzymujemy w bardzo szybkim czasie wygrane przez siebie pieniądze na konto bankowe. Usługa dostępna jest przez prawie całą dobą i dotyczy prawie każdego polskiego banku, w tym wszystkich najpopularniejszych. Trzeba podkreślić, że LV BET jest jedyną firmą bukmacherską, która oferuje tak szybką wypłatę wygranych.

Zalety LVbet

 1. Najwyższy bonus powitalny na rynku
 2. Dodatkowe 25% wygranych w kuponach KOMBI
 3. Ekspresowa wypłata wygranych na konto
 4. Zwrot 50 PLN od przegranych w KOMBI 5+
Załóż konto
betcris

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie 18.10.2021

Typy dnia

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Wiadomości sportowe

 3. Kto zostanie nowym trenerem polskich siatkarzy?

  Kto zostanie nowym trenerem polskich siatkarzy?

  1. Michał Winiarski
  2. Mariusz Sordyl
  3. Andrea Anastasi
  4. Lorenzo Bernardi
  5. Nikola Grbić
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS! Kod: BETONLINESKOPIUJ KOD