Milenium

Milenium to bukmacher, który do tej pory wielu graczom kojarzył się przede wszystkim z punktami stacjonarnymi rozmieszczonymi w całej Polsce. Od pewnego czasu jest to również zyskująca na popularności platforma pozwalająca na obstawianie wydarzeń sportowych online - zarówno tradycyjnie, jak i za pośrednictwem urządzeń mobilnych! W ofercie bukmachera Milenium znaleźć można najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Obstawianie jest możliwe przed danym wydarzeniem, a także w trakcie jego trwania. To również jeden z nielicznych legalnych bukmacherów, który umożliwia swoim klientom zawieranie zakładów na wirtualne sporty, między innymi, wyścigi psów oraz mecze piłkarskie rozgrywane na komputerowej murawie.

Darmowe 20 PLN z kodem promocyjnym

Zostań graczem Milenium, korzystając z naszego kodu promocyjnego BETONLINE, a na start otrzymasz zupełnie darmowe 20 PLN. Zostaniesz także uprawniony do zgarnięcia dwóch dodatkowych premii, w tym jednej, zupełnie rekordowej na polskim rynku legalnych bukmacherów!

Rekordowy bonus powitalny 760 PLN

Po dokonaniu rejestracji w Milenium, twój pierwszy depozyt na konto bukmacherskie zostanie powiększony aż o 100%! Maksymalnie można otrzymać 760 PLN, co jest w chwili obecnej najwyższym prezentem oferowanym przez bukmachera z licencją w Polsce. Jak otrzymać bonus od pierwszej wpłaty? To proste! Po prostu zaznacz, że chcesz otrzymać premię na start, a następnie dokonaj depozytu. Jeżeli wpłacisz 200 PLN, zgarniesz za darmo drugie tyle. Jeżeli natomiast wpłacisz 760 PLN, na start będziesz miał do dyspozycji aż 1520 PLN!

Zakład Bez Ryzyka 10 PLN

Milenium ma dla swoich klientów nie dwie, ale aż trzy super oferty! Rejestrując się u tego bukmachera i zapisując się do programu lojalnościowego „Liga Mistrzów Milenium”, możesz otrzymać 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka. Jeżeli przegrasz, nie poniesiesz żadnej straty, natomiast w przypadku wygranej – wszystkie pieniądze trafią na twoje konto!

Negocjuj kursy!

Milenium to jedyny legalny bukmacher, w którym każdy gracz może negocjować kursy! Złóż kupon z interesującymi cię wydarzeniami, a następnie zaznacz odpowiednią opcję i wpisz swoją propozycję kursów. Widziałeś u konkurencji lepsze warunki? Od teraz możesz dać znać swojemu bukmacherowi, a on postara się zrobić wszystko tak, byś był zadowolony i mógł wygrać jak najwięcej!

Zalety Milenium

 1. Darmowe 20 PLN na start
 2. Rekordowy bonus 760 PLN od depozytu
 3. 10 PLN Zakładu Bez Ryzyka
 4. Możliwość negocjacji kursów!
Załóż konto

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. Piłka nożna Spal - FC Bologna
   1
   43%
   X
   35%
   2
   22%
  2. 1
   66%
   X
   26%
   2
   8%
  3. 1
   22%
   X
   24%
   2
   54%
  4. 1
   50%
   X
   19%
   2
   31%
  Więcej
 2. Krzysztof Piątek

  Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

  1. Tak - i to już zimą!
  2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
  3. Nie
 3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd