Milenium

Milenium to bukmacher, który do tej pory wielu graczom kojarzył się przede wszystkim z punktami stacjonarnymi rozmieszczonymi w całej Polsce. Obecnie każdy może grać także w internecie na zakłady oferowane przez tę firmę, zarówno na stronie internetowej, jak i w wersji mobilnej, czyli urządzeniach przenośnych. Już teraz poznajcie bonus powitalny, aktualne promocje, a także największe wady i zalety bukmachera Milenium. Czy warto u niego zakładać konto?

O bukmacherze Milenium jest w internecie stosunkowo niewiele. Tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę, jak dużo publikacji znaleźć można na temat najbardziej znanych firm w naszym kraju. Nie zmienia to faktu, że Milenium działa w Polsce legalnie, a swoje usługi oferuje niemal od samego początku internetowej rewolucji wśród polskich firm bukmacherskich. 


Czy marka Milenium jest godna uwagi? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Nie ma uniwersalnej prawdy, która mówiłaby jaki bukmacher jest dobry, a jaki nie. Wszyscy typerzy mają wobec stron do typowania nieco inne potrzeby. O jakie z nich dokładnie chodzi? Obstawianie bez podatku, granie na telefonach albo oglądanie meczów online. Niektórzy szukają czegoś z tych elementów, a inni czegoś zupełnie odmiennego. 

Legalny bukmacher Milenium to firma, o której można bardzo wiele napisać. Przygotowaliśmy kompendium wiedzy na temat tej marki, dzięki któremu każdy powinien odpowiedzieć sobie na pytanie, czy właśnie znalazł dla siebie idealnego bukmachera. Pamiętajcie, że nawet jeśli nam coś niekoniecznie odpowiada, nie oznacza to, iż z wami ma być podobnie. 

Bonus powitalny Milenium - ponad 3000 PLN na start! Jaki kod promocyjny?

Chyba mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że suma bonusów możliwa do odebrania w pakiecie startowym na www.Milenium.pl to jedna z największych wartości, jakie w ogóle można znaleźć w polskiej branży bukmacherskiej. Obecnie każdy nowo zarejestrowany ma do odebrania grubo ponad 3000 PLN, a przecież sam pakiet na start to jeszcze nie wszystko! 

Założenie konta na stronie www.Milenium.pl zajmuje dosłownie kilka chwil. Każdy nowy uczestnik zobowiązany jest do podania kilku podstawowych danych na swój temat. Może także wpisać przygotowany przez Milenium kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? To po prostu słowo BETONLINE. Nie ma tutaj miejsca na skomplikowane ciągi liczb i cyfr pisanych w losowej kolejności. To duże ułatwienie! 


Podstawowy bonus przygotowany dla nowych klientów bukmachera Milenium to premia 100% wartości pierwszej wpłaty. Dzięki niej każdy gracz może otrzymać na obstawianie nawet 1500 PLN ekstra. A to wszystko na start i jako swego rodzaju początek przed "poważniejszymi" ofertami powitalnymi! 

Milenium darmowy zakład 100 PLN

Wszyscy nowo zarejestrowani mogą też na samym początku odebrać 100 PLN jako darmowy zakład. Dzięki niemu łatwiej jest sprawdzić w praktyce możliwości, jakie niesie za sobą gra w Milenium. Niewielu początkujących graczy może pozwolić sobie na to, by na starcie móc wykorzystać nawet 100 PLN, więc można to nazwać czymś w rodzaju specjalnej okazji! 

A jakby jeszcze było mało - bukmacher ma 20 PLN ekstra dla każdego, kto będzie aktywnie typował na początku swojej typerskiej działalności. W celu odebrania tej premii wystarczy obrót 50 PLN od momentu dokonania rejestracji konta.

Nie można zapomnieć również o cashbacku do 1500 PLN. Taki rodzaj premii to swego rodzaju ubezpieczenie, bo bez względu na to czy wygramy kupony, czy też nie, możemy liczyć na otrzymanie jakichś środków na koncie. W przypadku Milenium jest to naprawdę wiele, bo kwota wynosząca półtora tysiąca złotych nie jest czymś łatwo dostępnym. 

Obstawianie bez podatku, czyli Happy Hours

Legalny bukmacher bez podatku Milenium? Można tak powiedzieć, bo nie ma dnia, by na stronie oraz w punktach tej firmy nie można było grać meczów z wygranymi powiększonymi o 14%! To specjalna oferta przygotowana dla wszystkich zarejestrowanych typerów. Nietrudno jest policzyć, ile więcej można dzięki niej zgarnąć. 

Obstawianie bez podatku nie oznacza łamania prawa. Chodzi o zwiększenie mnożnika kursu ogólnego. Standardowo wynosi on 0.88, natomiast w przypadku ofert takich jak Happy Hours Milenium wszystko mnoży się przez 1.00.


Jak sama nazwa na to wskazuje, Happy Hours dostępne są tylko w określonych porach. W przypadku marki Milenium wystarczy wejść na www.Milenium.pl, by sprawdzić przy jakich działach znajduje się charakterystyczne logo przedstawiające budzik. To symbol tego, że można właśnie tutaj korzystać z Happy Hours o wyznaczonych godzinach! 

Zakłady bukmacherskie Milenium. Aktualna oferta

Bukmachera można nazwać dobrym tylko wtedy, gdy jest co u niego obstawiać, czyli oferta jest bogata we wszystko to, czego potrzebuje typer. Każdy z was na pewno doskonale wie, co lubi obstawiać, a pozostaje zadać sobie pytanie, czy właśnie to można znaleźć w Milenium. 

Zakłady bukmacherskie Milenium to ogromny wybór zakładów na piłkę nożną, siatkówkę, tenis, sporty zimowe oraz wiele, wiele więcej. Poniżej prezentujemy wam listę działów, które można spotkać przy obstawianiu online na stronie www.Milenium.pl. Jak widać, jest w czym wybierać, chociaż na pewno znajdą się w branży tacy bukmacherzy, którzy oferują

 • Pilka Nożna
 • Tenis
 • Hokej na lodzie
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka Ręczna
 • Boks
 • eSport
 • Futsal
 • Krykiet
 • Lotki
 • Rugby
 • Skoki
 • Snooker
 • Tenis stołowy (ping-pong)
 • Zużel - Falubaz
 • Oscary

Obstawianie w Milenium to nie tylko sport, ale także rozrywka, czyli zakłady na Oscary, politykę oraz inne niekoniecznie sportowe wydarzenia. Dobrze jest o tym pamiętać, ponieważ nie wszyscy bukmacherzy nadal mogą pochwalić się dużym wyborem tego rodzaju zakładów. 

Aplikacja mobilna Milenium. iOS oraz APK na Androida!

Nie ma nowoczesnego obstawia bez telefonu z dostępem do internetu. Smartfony zastępują wiele w dzisiejszych czasach i w przypadku marki Milenium nie mogło zabraknąć aplikacji na telefon. Obecnie pobrać ją można zarówno na iOS, jak i system Android. To wcale nie jest tak oczywiste, bo bardzo często bukmacherzy oferują tylko program na jeden z tych dwóch systemów. 


Obstawianie mobilne dostępne jest dla wszystkich, którzy posiadają darmowe konto u bukmachera. Również w apce raz na jakiś czas można znaleźć Happy Hours oraz inne oferty specjalne, jakich na próżno szukać w standardowym portalu. Sam program można pobrać bez opłat i to w bardzo wygodny sposób, który doceni każdy, nawet początkujący. 

W aplikacji mobilnej mamy dostęp do pełnej oferty zakładów, w tym również do działu LIVE. Znajdziemy też Wirtualne Sporty, możliwość szybkiej wpłaty pieniędzy oraz wiele funkcji, które są bardzo przydatne zarówno dla obstawiających non-stop, jak i tych, co robią to bardziej sporadycznie. 

W przypadku systemu Android nie znajdziemy aplikacji w Google Play. Wymagany jest za to do instalacji na telefonie plik Milenium APK. Aby go pobrać, wystarczy wejść na stronę www.Milenium.pl i przejść do działu "Aplikacja mobilna". Dalej każdy już na pewno będzie wiedział, co robić!

Obstawianie meczów na żywo

Zakłady LIVE to coś w rodzaju symbolu nowoczesności. Jeszcze nie tak dawno nie było czegoś takiego w punktach stacjonarnych, a teraz dostępne jest dla wszystkich. Jak wygląda obstawianie meczów na żywo w Milenium? na pewno można napisać, że jest bardzo wygodne. Dostęp do otwartych zakładów jest prosty, a ciekawym, przydatnym dodatkiem jest czat bukmacherski, gdzie można porozmawiać o strategiach, problemach i typach z innymi osobami grającymi u bukmachera. 

W dziale LIVE znajdziemy prawie wszystkie działy, jakie można napotkać w ofercie pre-match. Oczywiście, mamy też pewne wyjątki, ale przecież chyba nikt nie myśli o tym, by grać na żywo na mecze ping-ponga czy gale rozdania Oscarów. 

Na pewno wiele osób zainteresuje fakt, że na stronie www.Milenium.pl w dziale meczów live także można natrafić na opcję Happy Hours. Jest to o tyle ciekawe, iż naprawdę niewiele firm w kraju oferuje zakłady na żywo na ten rodzaj zakładów. A przecież granie LIVE jest obecnie bardzo popularne i chyba ten trend jeszcze długo pozostanie niezmienny. 


Bukmacher Milenium a zakłady na eSport

Żyjemy w czasach, w których zakłady online esport nikogo szczególnie nie dziwą. Wiecie już, że marka Milenium oferuje granie na sporty elektroniczne, ale teraz pora nieco bliżej się temu przyjrzeć. Okazuje się, że zapotrzebowanie na zakłady tego typu jest bardzo duże, a dział Esport na www.Milenium.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Nie ma dnia wolnego od zakładów online na esport w Milenium. Bukmacher ten oferuje swoim klientom bardzo wiele zakładów na wydarzenia związane z takimi grami jak Counter Strike, League of Legends czy Rainbow Six (Rainbow 6). Do obstawiania e-meczów nie jest potrzebne żadne konto typerskie poza tym, za pomocą którego gramy na tradycyjne dyscypliny. 

Ofertę na esport można znaleźć w normalnym dziale "Zakłady Bukmacherskie" albo przejść do specjalnie przygotowanej zakładki, w której zawarte są wszystkie dostępne aktualne zakłady na gry online. 

U bukmachera Milenium znajdziemy następujące gry e-sportowe do obstawiania:

 • Call of Duty
 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Rainbow 6
 • Dota 2
 • Pozostałe

To, że obecnie dana gra nie jest wyświetlana, niekoniecznie musi oznaczać, że w ogóle nie ma jej w ofercie Milenium. Bukmacher cały czas poszerza swoją ofertę, a e-sport to także mniej lub bardziej ważne imprezy - kiedy mamy do czynienia z tymi drugimi, na stronie www.Milenium.pl nigdy nie brakuje czegoś do obstawiania nawet z gier, które na co dzień niekoniecznie są bardzo popularne.

Milenium Wirtualne Sporty

Wirtualne Sporty już na dobre zadomowiły się w głowach typerów. Komputerowa odmiana prawdziwych dyscyplin jest czymś, nad czym gracze spędzają coraz więcej czasu. W Milenium jak najbardziej dostępny jest dział z zakładami tego typu. 


Co można obstawiać w Virtual Sports w Milenium? Mamy naprawdę ogromny wybór, a największą popularnością cieszy się piłka nożna rozgrywana na wzór Ekstraklasy oraz wyścigi koni. Obstawianie jest w tym przypadku dostępne nawet w dni, gdy w prawdziwym sporcie niewiele się dzieje. 

Oto, co dokładnie można obstawiać w Wirtualnych Sportach Milenium:

 • Piłka Nożna (Ekstraliga)
 • Piłka Nożna (Puchar Globu)
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi koni

Milenium - Wyniki, Statystyki. Przydatne narzędzia dla graczy

Granie u bukmachera to wybieranie odpowiednich typów. A żeby poznawać pewniaki, trzeba śledzić aktualne wyniki oraz statystyki dotyczące nie tylko poszczególnych drużyn, ale i całych rozgrywek. Żeby nie robić tego na innych stronach, bukmacher Milenium przygotował odpowiednie działy, w których znaleźć można wszystko to, co jest potrzebne do skutecznej gry. 

Kto jest kontuzjowany, kto zbiera dużo kartek albo jak wygląda kwestia rzutów rożnych w meczach konkretnych drużyn - na wszystko znaleźć można odpowiedź bez szukania stron, które ściśle się tym zajmują. Wszystko dzięki pełnej funkcjonalności portalu www.Milenium.pl. Każdy może bez problemu z niego korzystać, a statystyki czy historię wyników da się przeglądać nawet bez posiadania konta typerskiego, nie mówiąc już o profilu bez środków! 

Działy typowo statystyczne są łatwo widoczne. Widać je już na stronie głównej. Jak czytamy na czacie Milenium, cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać w dyskusjach użytkowników. 

Jeżeli nie traktujecie bukmacherski jako czegoś na "chybił trafił", prawdopodobnie szybko przekonacie się do tego, co znaleźć można na stronie internetowej Milenium. 

Metody płatności i wypłaty wygranych. Jak to jest w Milenium?

Szybkie wpłaty i wypłaty to coś, czego potrzebują typerzy bez względu na to, na jakie stawki grają i jak często to robią. Jak wygląda wpłacanie pieniędzy do bukmachera Milenium? Czy jest to coś skomplikowanego? Uspokajamy każdego, kto ma przed tym jakiekolwiek obawy - okazuje się, że marka Milenium jest naprawdę przyjaźnie nastawiona do wszystkich graczy. 


Niestety, Milenium nie akceptuje wielu metod płatności. Nie znajdziemy tutaj opcji wpłaty przez Skrill czy inne nowocześniejsze portfele elektroniczne. Mamy za to PayU, BLIK oraz Pay.com czy dobrze znane marki, których nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Co za tym idzie, nie ma problemu z wpłaceniem pieniędzy z popularnych polskich banków, a znajdzie się też coś dla tych, którzy preferują płatności kartami. 

Pod tym względem na pewno marka Milenium ma jeszcze nad czym pracować. Wielu bukmacherów w Polsce znacznie lepiej dostosowuje się do obecnych czasów w kwestii wpłacania czy wypłacania wygranych. Ale przecież bukmacher idealny nie istnieje i czegoś takiego oczekiwać po prostu nie można. 

A jak jest z wypłatami? Na pewno w tej kwestii też niektórzy będą narzekać i chyba nie będzie mogli powiedzieć, by nie miało to sensu. Milenium nie oferuje klientom ekspresowych wypłat wygranych, a zatem na swoje pieniądze trzeba czekać czasem dwa dni, przy weekendzie - jeszcze dłużej.

Bukmacher Milenium. Opinie graczy 

Jakie są opinie graczy na temat marki Milenium? Czy jest to firma, której można zaufać? Jeżeli przeczytaliście naszą recenzję, na pewno jesteście świadomi tego, iż bukmacher ten ma swoje wady. Problem w tym, że niektórzy bagatelizują je na samym początku, a potem mają do bukmachera coś w rodzaju pretensji. 


Poniżej przygotowaliśmy dla was małą rozpiskę komentarzy typerów, jakie ostatnimi czasy pojawiały się na naszym forum bukmacherskim oraz czacie. Ze względów czysto estetycznych, niektóre fragmenty musieliśmy nieco poprawić. Dajemy o tym znać, by opinie graczy nie straciły swojej wiarygodności! 

"Milenium to dobry wybór, jeśli ktoś szuka bukmachera bez podatku do sporadycznego obstawiania. Raczej nie na dłużej, bo brakuje meczów online, a też nie da się szybko wypłacić kasy"
"Buk Milenium kupił mnie w zasadzie już samym działem z zakładami na Esport. Jest tutaj tego naprawdę dużo, a nie wszędzie sport elektroniczny jest poważnie traktowany. To dla mnie super opcja i dlatego wystawiam tej marce dobre 4!"
"Bez problemu odebrałem bonus z kodem promocyjnym BETONLINE i nigdy nie miałem żadnych przygód z długą wypłatą wygranych. Dla mnie to jest najważniejsze, a że nie lubię zmieniać przyzwyczajeń - zostaję w Milenium"
"Jest wielu bukmacherów większych i lepszych, ale w Milenium też czasem da się znaleźć solidne kursy. Poza tym moim zdaniem mają też świetny dział z Wirtualnymi Sportami"

Ostateczna decyzja zależy już tylko od was. Chcecie grać w Milenium czy raczej wybieracie innego bukmachera? Pamiętajcie, że konto jest darmowe, tak więc spróbować zawsze można. Nic się na tym nie traci, a nawet da się zyskać, bo przecież mamy w Milenium bonus powitalny wynoszący ponad 3000 PLN!

Aktualna oferta bonusowa i nie tylko dostępna na www.Milenium.pl

----

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus od Milenium

  Zalety Milenium

  1. Bonus powitalny 1500 PLN
  2. Zakład Bez Ryzyka 100 PLN
  3. Dodatkowe 20 PLN na grę
  4. 1500 PLN jako cashback
  5. Gra bez podatku
  6. Liczne promocje
  7. Wirtualne sporty
  8. Aplikacja na telefon
  Załóż konto
  sts bez depozytu

  Analizy bukmacherskie

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Wiadomości sportowe

  2. Warci obserwowania

   Zobacz więcej
  3. PŚ w skokach narciarskich

   Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

   1. Kamil Stoch
   2. Dawid Kubacki
   3. Piotr Żyła
   4. Inny zawodnik
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
   550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550SKOPIUJ KOD