Wyniki meczów

  1. Piłka nożna
  2. Siatkówka
  3. Koszykówka
  4. Piłka ręczna
  5. Hokej
  6. Tenis
  7. Inne
  8. Rugby
  9. Baseball
27.09.2020Wynik
21:00FC Barcelona - Villarreal CF
21:00Reggiana - Pisa Calcio
20:45AS Roma - Juventus Turin
20:45Excelsior Mouscron - Royal Charleroi
20:45Poli Iasi - FC Steaua Bucuresti
20:00West Ham United - Wolverhampton
19:30AEK Atheny - Lamia
19:00Betis Sevilla - Real Madrid
18:30Real Valladolid - Celta Vigo
18:15Club Brugge - Cercle Bruges
18:00CFR 1907 Cluj - Chindia Targoviste
18:00Crotone - AC Milan
18:00Cska Moscow - FC Lokomotiv Moskva
18:00Dunajska Streda - AS Trencin
18:00Galatasaray SK - Fenerbahce
18:00SC Freiburg - VfL Wolfsburg II
17:30Legia Warszawa - WKS Slask Wroclaw
17:30Manchester City - Leicester City
17:00Bournemouth AFC - Norwich City FC
17:00FC Lorient - Olympique Lyon
17:00LASK Linz - Asco Atsv Wolfsberg
17:00OFI Crete FC - Atromitos Athen
17:00Paris SG - Pays Aix Uch
16:45FC Emmen - Willem II
16:00Anderlecht - KAS Eupen
16:00Atletico Madrid - Granada CF
16:00Celtic FC - Hibernian Lfc
16:00Ross County - Aberdeen FC
15:301899 Hoffenheim - Bayern Munchen
15:30FC Akhmat Grozny - FC Ural
15:00Angers SCO - Dinamo Brest
15:00Aris Thessal. - PAS Giannina FC
15:00AS Monaco FC - Strasbourg
15:00Cremonese - AS Cittadella
15:00Dijon FCO - Montpellier
15:00Kombassan Konyaspor - Besiktas
15:00Lech Poznan - Pogoń Szczecin
15:00Olympique Nimes - RC Lens
15:00SSC Napoli - Genoa
15:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
15:00Verona - Udinese Calcio
14:30FK Austria Wien - Admira
14:30Heracles - PSV
14:30TSV Hartberg - SK Sturm Graz
14:30Utrecht - RKC Waalwijk
14:00Bristol Academy WFC - Sheffield United FC
13:30Standard Liege - Zulte-Waregem
13:00Bordeaux - OGC Nice
13:00FK Arsenal Tula - FK Rostow
13:00LGD Gaming - Unicorns of Love
13:00Motherwell - Rangers FC
13:00Sheffield United FC - Leeds United AFC
12:40LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz
12:30AC Spezia - US Sassuolo
12:30Caykur Rize - Alanyaspor
12:30Stal Mielec - GKS Piast Gliwice
12:15Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag
12:00Legion - Tammeka Tartu
12:00Nomme Kalju FC - Narva Trans
12:00Osasuna - FC Levante
12:00PSG Talon - V3 Esports
11:00Unicorns of Love - Rainbow7
10:00LGD Gaming - V3 Esports
26.09.2020Wynik
21:00Ajax Amsterdam - Vitesse Arnheim
21:00Betis Sevilla - Real Madrid
21:00Burnley FC - Southampton FC
21:00Olympique de Marseille - FC Metz
20:45Inter Milan - Fiorentina
20:45KAA Gent - Leuven
20:30SC Viitorul Constanta - Astra Ploiesti
20:30THW Kiel - Flensburg Handewitt
20:00Jagiellonia - Zaglebie Lubin
20:00SC Heerenveen - VVV Venlo
19:30Olympiacos Pireus - Panetolikos Agrinio
19:00FC Nitra - SK Sered
19:00PFC Sochi - FK Krasnodar
19:00Slovan Brat. - MFK Ruzomberok
19:00Zemplin Michalovce - FK Pohronie
19:00Zlate Moravce - MSK Zilina
18:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
18:30Elche - Real Sociedad
18:30Mechelen - Sint Truidense VV
18:30Schalke - Werder Bremen
18:30WBA - Chelsea FC
18:00Bytovia Bytow - Skra Czestochowa
18:00Cagliari - Lazio Roma
18:00FK Senica - FC Spartak Trnava
18:00GKS Dospel Katowice - Pogon Siedlce
18:00Sampdoria - Benevento
18:00Sokol Ostroda - Znicz Pruszkow
18:00Trabzonspor - Malatyaspor
17:35Stal Ostrow Wielkopoiski - AZS Umcs Lublin
17:30Lechia Gdansk - Podbeskidzie Bielsko-Biala
17:30Volos NFC - PAOK
17:00AS Saint Etienne - Stade Rennais FC
17:00Chambery HB - Toulouse Handball
17:00Chojniczanka Chojnice - Blekitni Stargard
17:00Rheindorf Altach - WSG Swarovski Wattens
17:00St Polten-Spratzern - SK Rapid Vienna
17:00SV Josko Fenster Ried - RB Salzburg

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

    21.09 18:00
    1
    57%
    X
    14%
    2
    29%
    21.09 19:00
    1
    0%
    X
    100%
    2
    0%
    21.09 21:15
    1
    100%
    X
    0%
    2
    0%
  2. Liga typerów

    1. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    2. Piłka nożna WBA - Brentford
      1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    3. Piłka nożna Kuban - PAOK
      1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    4. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    Więcej
  3. Liga Europy UEFA 2020/21

    Ile polskich drużyn awansuje do fazy grupowej UEFA Europa League?

    1. Zero
    2. Jedna
    3. Dwie
    4. Trzy
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
    Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD