eTOTO

Legalny bukmacher eToto może wydawać się nowy w branży hazardowej, jednak działa już w niej nieprzerwanie od 2011 roku. Początkowo pozwalała jedynie na obstawianie wydarzeń sportowych w punktach stacjonarnych, natomiast obecnie jej działalność opiera się głównie na zakładach online. Polski bukmacher eToto zezwolenie na działalność internetową posiada od 2014 roku.Legalny bukmacher eToto

Bukmacher eToto jest wpisany na listę legalnych firm działających w naszym kraju. Rejestr prowadzi Ministerstwo Finansów i znaleźć w nim można jedynie podmioty z odpowiednimi zezwoleniami. Rejestrując się w tego typu firmie, nie musimy martwić się ani o swoje finanse, ani o bezpieczeństwo naszych danych. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, tak więc nie grożą nam także żadne konsekwencje prawne.

eToto punkty stacjonarne

Podobnie jak większość polskich bukmacherów, również eToto zaczynał od punktów stacjonarnych. Obecnie ma ich około trzydziestu w całym kraju, a liczba ta sukcesywnie wzrasta, mimo że w głównej mierze działalność firmy opiera się na internecie. Ogromną zaletą marki eToto jest fakt, że jej oddziały znaleźć można nie tylko w największych miastach. Właśnie dlatego z jej usług korzysta wiele osób z mniejszych miejscowości. Co najważniejsze, klienci bardzo sobie chwalą zarówno kursy u tego bukmachera, jak i dostępną ofertę.

Zakłady bukmacherskie przez internet

Na stronie internetowej bukmachera eToto, czyli na www.eToto.pl, znaleźć można pokaźną liczbę zakładów na wiele dyscyplin sportowych. Parę lat temu oferta była dość uboga, jednak obecnie jest to już daleka przeszłość. W portalu znajdziecie niemal wszystkie sporty począwszy od piłki nożnej, a kończąc na krykiecie, futbolu australijskim, esporcie, dartach czy tenisie stołowym.Każda osoba zarejestrowana w eToto może nie tylko obstawiać rezultaty z poszczególnych wydarzeń jeszcze przed ich rozpoczęciem, ale także w trakcie ich trwania. Zakłady Na Żywo oparte są na bardzo przyjemnym i przejrzystym interfejsie graficznym i dostępne są w nich wszystkie dyscypliny, z jakimi mamy do czynienia w standardowej ofercie.

Kołtoń, Borek i... Tomek Hajto

Ambasadorami marki eToto w naszym kraju są znani z telewizji Polsat eksperci i komentatorzy, Roman Kołtoń, Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Panowie są twarzami wielu promocji organizowanych przez bukmachera oraz prowadzą na jego stronie blogi, w których komentują bieżące wydarzenia, przede wszystkim z piłki nożnej. W internetowych dziennikach ekspertów bardzo często pojawiają się także propozycje typów, co może być pomocne dla początkujących graczy.

Metody płatności eToto

Chcąc wpłacić bądź wypłacić środki, zależy nam przede wszystkim na czasie i w eToto nie ma z tym najmniejszego problemu. Do dyspozycji klientów bukmachera oddano trzy podstawowe metody finansowe, czyli Przelewy24 oraz karty płatnicze Visa i MasterCard. Konkurencja oferuje w tej kwestii znacznie więcej i można to uznać za pewną wadę. Na szczęście, korzystając z usług polskich banków, otrzymujemy w eToto właściwie wszystko, co jest niezbędne do legalnego obstawiania!

eToto aplikacja mobilna

Smartfony pomału zastępują komputery w wielu codziennych sprawach. Mimo że bukmacher eToto nie posiada aplikacji mobilnej, jego strona internetowa jest na tyle dobrze dostosowana do urządzeń przenośnych, iż nie ma to większego znaczenia.Przez telefon czy tablet możemy robić dosłownie to samo, co w standardowej wersji witryny i jest to ogromna zaleta. Całość działa przy tym bez zarzutu, co w apkach wcale nie jest oczywiste. Programy na smartfony lubią się samoczynnie wyłączać, a w przypadku strony wszystko właściwie zależy od naszej przeglądarki.

Promocje bukmacherskie w eToto

Każda osoba zarejestrowana w eToto z pewnością potwierdzi, że bukmacher organizuje wiele akcji promocyjnych dla swoich graczy. Sporo z nich umożliwia nam otrzymanie zwrotu w przypadku niepowodzenia. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy jeszcze nie mogą pochwalić się regularnymi wygranymi.

Które z promocji bukmachera są najbardziej godne uwagi? Przede wszystkim wyścig cotygodniowy po 1000 PLN, zwrot w przypadku, gdy kupon zepsuł nam wynik remisowy oraz trzy darmowe zakłady w postaci freebet każdego tygodnia! Oczywiście, oferty ulegają zmianom oraz są cały czas dodawane do oferty. Warto być z nimi na bieżąco i śledzić nasz portal, gdzie podajemy informacje o wszelkich bonusach, konkursach i tym podobnych.

eToto bonus 2021

W 2021 roku bukmacher eToto dla nowych graczy przygotował specjalny bonus w postaci cashbacku od przegranego pierwszego kuponu. W jaki sposób to działa?

1. Rejestrujesz się na stronie www.eToto.pl. Kod bonusowy eToto  nie jest wymagany!
2. Stawiasz swój pierwszy kupon na dowolne wydarzenie sportowe
3. Jeżeli przegrasz, otrzymasz pełny zwrot stawki aż do 100 PLN!

Promocja jest dostępna do odwołania. Można z niej skorzystać jeden raz - tylko po założeniu konta u bukmachera, klikając w podany wyżej link do oficjalnej strony internetowej!

eToto opinie

Bardzo wiele osób interesują opinie o bukmacherze eToto. Trzeba przyznać, że kiedyś były one dość negatywne, ale obecnie jest z tym znacznie lepiej. Co najbardziej chwalą sobie gracze tej firmy? Sporą ilość promocji również dla stałych klientów, dość atrakcyjne kursy, spory wybór zakładów i dobrze działającą wersję mobilną. Jeżeli chodzi o wady, na pewno eToto mógłby dodać więcej metod płatności i spróbować wprowadzić do oferty nieco bardziej innowacyjnych rozwiązań jak zamykanie kuponów przed czasem, oglądanie meczów na żywo i tym podobnych. 

Komu najbardziej polecamy eToto? Osobom początkującym, którzy patrzą głównie na to, by strona była przejrzysta, oferowała podstawowe funkcje i oferowała ciekawe promocje. Jeżeli jesteście bardziej zaawansowanymi graczami, polecamy korzystać z eToto jako któregoś z kolei bukmachera - bez niektórych opcji po prostu nie może być on traktowany jako podstawowy.

----

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus od eTOTO

  Zalety eTOTO

  1. Bogata oferta
  2. Bonus powitalny dla nowych graczy
  3. Strona mobilna
  4. Dużo promocji dla klientów
  5. Całkiem atrakcyjne kursy
  Załóż konto
  superbet bonus bez depozytu

  Typy bukmacherskie na dziś 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd