Analizy bukmacherskie

  1. Mariusz7Montpellier - MKB Veszprem KC (1)
  2. mateusz1111Lech Poznan (Pol) - Korona Kielce (Lech over 1.5)
  3. zludnaZiraat B.Ankara - Fenerbahce Istanbul (1)
  4. badys87Eczacibasi - Vak.Istanbul (2)
  5. dcJohn Higgins - Barry Hawkins (Higgins (-2.5))
  6. Mariusz7F.A. Goppingen - THW Kiel (1 (+4.5))
  7. MateloGKM Grudziądz - Stal Gorzów (Vaculik over 8,5)
  8. Mariusz7THW Kiel - FC Barcelona Lassa (2)
  9. Mariusz7G2 Esports - Unicorns of Love (1 (-1.5))
  10. kubaaaJorge Lorenzo - Andrea Dovizioso (2 (MotoGP))
  11. MateloOrzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk (Miskowiak over 10,5)
  12. mateusz1111Melbourne City FC - Perth Glory FC (Over 2.5)
  13. MateloSeixas B / Alves F - Antonelli M / Horta (1)
  14. Mariusz7Saint Raphael - MT Melsungen (1 (-3.5))
  15. badys87Dinamo Moscow - Imoco Volley Conegliano (De La Cruz vs Robinson: 1)
  16. dcMark Selby - Xiao Guodong (Guodong (+5.5))
  17. DeuceUSA - Czechy (2)
  18. badys87Trentino Diatec - Sir Safety Perugia (180,5+)
  19. Mariusz7Flensburg Handewitt - HC Vardar Pro Skopje (Over 53.5)
  20. Mariusz7Fnatic - Misfits (1)
  21. badys87Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Vitra (Zhu Ting vs Larson: 1)
  22. zludnaVakifbank Istanbul - Eczacibasi Vitra (3.5+)
  23. kubaaaValentino Rossi - Johann Zarco (2 (MotoGP))
  24. MateloLiamin N / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard S R / Diaz Gomez N N (1 set (u\o 37,5) 2)
  25. MateloSchutzenhofer K / Schwaiger S - Felisberta DA Silva J / Solberg Salgado C (1 set (u\o 36,5) 2)
  26. MateloWang X X / Xue C - Borger K / Kozuch M (2)
  27. MateloSinnema J / Stubbe J - Van Iersel M / Flier M (1)
  28. MateloPoniewaz B / Poniewaz D - Tocs E / Finsters R (1)
  29. mateusz1111AS Monaco FC - Borussia Dortmund (II polowa - over 1.5)
  30. Mariusz7Nantes - USM Saran HB (Over 61.5)
  31. Mariusz7US Creteil - Saint Raphael (2 (-2.5))
  32. badys87Bergamo - Modena [W] (2)
  33. badys87Modena - Cucine Lube Civitanova (2)
  34. Mariusz7THW Kiel - Minden Hannover (2 (+6.5))
  35. zludnaPGE Skra Belchatow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (3.5+)
  36. zludnaIMPEL Wroclaw - Developres Rzeszow (3.5+)
  37. zludnaLuczniczka Bydgoszcz - AZS Czestochowa (3.5+)
  38. badys87IMPEL Wroclaw - Developres Rzeszow (Impel (-9,5))
  39. badys87PGE Skra Belchatow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (Więcej asów serwisowych:1)
  40. mateusz1111Real Madrid - Bayern Munchen (over 2.5)
  41. MateloApator Toruń - Stal Gorzów ( Przedpełski (u/o 7,5) 1)
  42. MateloApator Toruń - Stal Gorzów ( Przedpełski (u/o 7,5) 1)
  43. DeucePlipuech, P - Duan, YingYing (Duan poniżej 12.5 gemów)
  44. dcMark Allen - Jimmy Robertson (Allen (-3.5))
  45. Mariusz7Unicorns of Love - Misfits (1)
  46. Mariusz7Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg (2)
  47. DeuceVictoria Duval - Amanda Anisimova (1)
  48. Mariusz7Ferencvaros - CSM Bucuresti (2 (+3.5))
  49. mateusz1111Everton - Burnley FC (1 i over 1.5)
  50. dcAnthony McGill - Stephen Maguire (Maguire (-1.5))
  51. DeuceKamila Kerimbayeva - Daria Kruzhkova (1)
  52. zludnaBudowlani Lodz - Chemik Police (1 (+15.5))
  53. Mariusz7G.Zabrze - S.Mielec (1 i over 56.5)
  54. zludnaLotos Trefl Gdansk - Czarni Radom (3.5+)
  55. zludnaDevelopres Rzeszow - IMPEL Wroclaw (3.5+)
  56. Mariusz7Fnatic Academy - Misfits Academy (1)
  57. mateusz1111Bayern Munchen - Real Madrid (over 2.5)
  58. badys87Asseco Resovia Rzeszow - PGE Skra Belchatow (Skra (+1,5 seta))
  59. mateusz1111Borussia Dortmund - AS Monaco FC (over 2.5 + BTS)
  60. badys87ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel (3,5+)
  61. zludnaFenerbahce W. - Eczacibasi (1)
  62. zludnaAZS Czestochowa - Luczniczka Bydgoszcz (3.5+)
  63. badys87Vak.Istanbul - Galatasaray Istanbul (VakifBank (-12,5))
  64. DeuceLottner, Antonia - Giorgi, Camila (Lottner set)
  65. zludnaIMPEL Wroclaw - Budowlani Lodz (+3.5)
  66. badys87Cucine Lube Civitanova - Modena (Juantorena-NGapeth: 2)
  67. Mariusz7H2k - Fnatic (1 (-1.5))
  68. mateusz1111Everton - Leicester City (over 2.5)
  69. MateloBatchelor T. - Łogaczow S. (1)
  70. Mariusz7Pogon Szczecin - Gornik Zabrze (2)
  71. badys87Jastrzebski Wegiel - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (3,5+)
  72. Mariusz7Origen - Misfits Academy (1)
  73. mateusz1111Shanghai Dongya - Shandong Luneng Taishan FC (over 2.5)
  74. zludnaBudowlani Lodz - IMPEL Wroclaw (3.5+)
  75. badys87Z.Kazan - Bielgorod (Zenit (-11,5))
  76. zludnaZ.Kazan - Bielgorod (Muserski +11.5)
  77. badys87Fenerbahce Istanbul - Eczacibasi (1)
  78. DeuceBellis, C C - Broady, L (Powyżej 8.5 gema, I set)
  79. badys87Developres Rzeszow - Chemik Police (3,5+)
  80. DeuceJabeur O. - Asia Muhammed (3 sety)
  81. mateusz1111Jagiellonia Bialystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (wygra dowolna polowe-1)
  82. kosmos111Gonzaga Bulldogs - South Carolina (Karnowski under 11.5pkt)
  83. kosmos111Brooklyn Nets - Orlando Magic (Vucevic over 15.5pkt)
  84. badys87Asseco Resovia Rzeszow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (Resovia (+1,5 seta))
  85. mateusz1111Chelsea FC - Crystal Palace (BTS - NIE)
  86. mateusz1111Wisla Krakow SA - Lech Poznan (Pol) (over 2.5)
  87. zludnaCzarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn (2)
  88. zludnaKladno - Dukla Liberec (1)
  89. zludnaKarlovarsko - Ceske Budejovice (1)
  90. zludnaIl Bisonte Firenze - Sudtirol Bolzano (over 3.5s)
  91. zludnaLKS Commercecon Lodz - MKS Dabrowa Gornicza (over 3.5s)
  92. zludnaSancic/ Vasilevski - PEL D / Vliegen J (1)
  93. dcDaniel Wells - Stephen Maguire (Maguire (-1.5))
  94. dcMark Williams - John Higgins (Ilość frameów :Over 7.5)
  95. zludnaChaumont 52 Haute Marne - Ziraat Bankasi (Chaumont +1.5s)
  96. zludnaKlepac/ Martinez Sanchez - Chan/ Hingis (2)
  97. dcAli Carter - Michael White (White (+1.5))
  98. dcBen Woollaston - Hossein Vafaei Ayouri (Ilość frameów :Over 7.5)
  99. zludnaGKS Katowice - Jastrzebski Wegiel (over 3.5s)
  100. zludnaDevelopres Rzeszow - Wroclaw W. (Developres +1.5s)

Analizy bukmacherskie

forbet

Co nowego na BetOnline? 0

  1. Popularne typy użytkowników

    28.04 20:30
    1
    100%
    X
    0%
    2
    0%
    28.04 20:45
    1
    0%
    X
    0%
    2
    100%
    28.04 18:30
    1
    25%
    -
    2
    75%
    28.04 18:00
    1
    50%
    X
    50%
    2
    0%
    28.04 18:00
    1
    0%
    -
    2
    100%
  2. Siatkówka

    Który z zespołów wygra Final Four Ligi Mistrzów?

    1. Perugia
    2. Civitanova
    3. Berlin
    4. Kazań
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd