Analizy bukmacherskie

  1. Mariusz7Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (Antetokounmpo ov 26.5p)
  2. Mariusz7Vive Kielce - Orlen Wisla Plock (1 (Over 30.5g))
  3. luki43OGC Nice - AS Monaco FC (+ 3.5 kartek)
  4. Mariusz7Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn (1 (-2.5 HT))
  5. Mariusz7Orlen Wisla Plock - Vive Kielce (Over 7.5 kar)
  6. Mariusz7KGHM Metraco Zaglebie Lubin - Stal Mielec (X2)
  7. badys87Poland - Italy (1)
  8. Mariusz7MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole (2)
  9. luki43Cracovia Krakow - Pogon Szczecin (+ 4.5 kartek)
  10. zuzelfanSGP (Warszawa) - Bartosz Zmarzlik (Finał)
  11. Mariusz7Vive Kielce - Gwardia Opole (Vive over 36.5g)
  12. badys87Thailand - Poland (3,5+)
  13. Mariusz7Milwaukee Bucks - Toronto Raptors (M.Gasol over 9.5p)
  14. badys87Switzerland - Thailand (Tajlandia (-18,5))
  15. Mariusz7SK Telecom T1 - Invictus Gaming (2)
  16. SportSC Viitorul Constanta - Astra Ploiesti (1)
  17. SportArka Gdynia - Wisla Krakow SA (1)
  18. SportHapoel Akka - Hapoel Iksal Imad (1)
  19. SportRayo Vallecano - Real Valladolid (2)
  20. SportChaves - Vitoria Setubal (1)
  21. luki43Legia Warszawa - Szczecin (1)
  22. SportKayserispor - Kasimpasa (1)
  23. luki43Cracovia Krakow - Lech Poznan (Pol) (1)
  24. SportPlasencia - CB L´Hospitalet (2 (-1,5 AH))
  25. SportFC Armavir - Nowosybirsk (1)
  26. SportWKS Slask Wroclaw - Wisla Plock (over 4.5 kartek)
  27. zuzelfanMPPK(Bydgoszcz) - Stal Gorzów (Zwycięstwo)
  28. luki43Wisla Krakow SA - Korona Kielce (+ 2.5)
  29. Mariusz7Phong Vu Buffalo - Invictus Gaming (Over 30.5 kills)
  30. Mariusz7Flash Wolves - Team Liquid (1)
  31. Mariusz7Golden State Warriors - Houston Rockets (2 (+5.5))
  32. Mariusz7Milwaukee Bucks - Boston Celtics (A.Horford over 15.5p)
  33. Mariusz7Stal Mielec - MKS Kalisz (2)
  34. Mariusz7KGHM Metraco Zaglebie Lubin - SPR Wybrzeze Gdansk (1)
  35. SportMamelodi - G.Arrows (Mamelodi over 1,5)
  36. SportAC Milan - FC Bologna (1)
  37. SportCucuta Deportivo - Junior F.C (1)
  38. SportSao Paulo FC - Flamengo-RJ (1)
  39. zuzelfanStal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (Zmarzlik over 11.5 pkt)
  40. Mariusz7Paris SG - Vive Kielce (Vive over 4.5 kar)
  41. SportChapecoense-SC - Atl.Paranaense PR (1)
  42. luki43Legia Warszawa - GKS Piast Gliwice (1)
  43. luki43KKS Kalisz - Gornik Konin (1)
  44. SportChertanovo M. - Sp.Moskwa II (1)
  45. luki43FSV Mainz 05 - RB Leipzig (+2.5)
  46. Mariusz7Spojnia Gdynia - SPR Wybrzeze Gdansk (2 (-2.5))
  47. Mariusz7Phong Vu Buffalo - 1907 Fenerbahce Esports (1)
  48. Mariusz7Pogon Szczecin - MKS Kalisz (2)
  49. Mariusz7SK Gaming Prime - Fnatic Rising (2)
  50. Mariusz7Vive Kielce - Paris SG (B.Janc over 3.5g)
  51. Mariusz7Misfits Premier - MAD Lions (1)
  52. badys87ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - ONICO Warszawa (1)
  53. Mariusz7Gwardia Opole - Azoty Pulawy (2)
  54. Mariusz7RK Vardar Skopje - Pick Szeged (2 (+0.5))
  55. Mariusz7Nantes - FC Barcelona (+61.5)
  56. Mariusz7Rhein Neckar Loewen - Flensburg Handewitt (1)
  57. SportFC Rukh Vynnyky - MFK Mykolaiv (1)
  58. SportFC Dunav Ruse - Lok.Plovdiv (1)
  59. SportManchester City - Tottenham Hotspur (1 ( -1,5 AH))
  60. SportDeportivo Pasto - Alianza Petrolera (1)
  61. Mariusz7Future Perfect WLG - Ventus Esports (1)
  62. Mariusz7Azoty Pulawy - Gwardia Opole (P.Podsiadlo ov 3.5g)
  63. Mariusz7Fnatic Rising - Rogue (2)
  64. Mariusz7SPR Chrobry Glogow - Vive Kielce (A.Karalek ov 3.5g)
  65. Mariusz7SK Gaming Prime - Splyce Vipers (2)
  66. Mariusz7Macedonia - Iceland U21 (X2)
  67. Mariusz7Turkey - Greece (1 (-2.5))
  68. badys87ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Aluron Varta Zawiercie (ZAKSA (-10,5))
  69. Mariusz7Griffin - SK Telecom T1 (2)
  70. Mariusz7Misfits Premier - Diabolus Esports (1 (-1.5))
  71. Mariusz7Finland - Bosnia and Herzegovina (1 (+3.5))
  72. Mariusz7Belgium - Switzerland (2 (-2.5))
  73. Mariusz7Italy - Slovakia (2 (Under 24.5g))
  74. Mariusz7Czech Republic - Belarus (x2)
  75. SportLegia Warszawa - jagiellonia (1)
  76. badys87PGE Skra Belchatow - Cucine Lube Civitanova (PGE Skra (+2,5 seta))
  77. SportLech Poznan (Pol) - Pogon Szczecin (1 DNB)
  78. SportAC Milan - Udinese Calcio (1)
  79. Mariusz7Vive Kielce - Hc Motor Zaporozhye (B.Pukhousky over 4.5)
  80. Mariusz7Vive Kielce - SPR Chrobry Glogow (Over 66.5)
  81. SportCzarnogóra - Anglia (2 i over 1.5)
  82. SportPortugal - Serbia (1)
  83. Mariusz7RK PPD Zagreb - RK Vardar Skopje (1)
  84. Mariusz7HC Meshkov Brest - Flensburg Handewitt (1)
  85. Mariusz7Motor - Vive Kielce (2)
  86. badys87MKS Cuprum Lubin - Aluron Varta Zawiercie (2)
  87. badys87Budowlani Lodz - KS Palac Bydgoszcz (3,5+)
  88. SportIrlandia Pln. - Estonia (Over 3.5 kartek)
  89. Mariusz7SPR Wybrzeze Gdansk - Gornik Zabrze (2 (-4.5))
  90. SportKazachstan - Szkocja (Over 3.5 kartek)
  91. badys87Zenit ST Petersburg - PGE Skra Belchatow (PGE Skra (+2,5))
  92. badys87Zenit Kazan - Lotos Trefl Gdansk (1.set: Zenit (-4,5))
  93. badys87ONICO Warszawa - Jastrzebski Wegiel (ONICO (-1,5))
  94. Mariusz7Origen - FC Schalke 04 (2)
  95. Mariusz7Fnatic - G2 Esports (2)
  96. Mariusz7Misfits - Splyce (1)
  97. SportArsenal London - Stade Rennais FC (Arsenal (-1,5 AH))
  98. SportBenfica Lisbon - Dinamo Zagrzeb (Over 45 pkt kartkowych)
  99. Mariusz7Sandbox Gaming - Griffin (1 (+1.5))
  100. SportCsd Macara - LDU de Quito (1)

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Liga typerów

    1. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    2. Piłka nożna USA - Nigeria
      1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    3. Piłka nożna Norway - New Zealand
      1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    4. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    Więcej
  2. Wiadomości sportowe

  3. Kto będzie mistrzem Polski 2019?

    Kto będzie mistrzem Polski 2019?

    1. Lechia Gdańsk
    2. Legia Warszawa
    3. Piast Gliwice
    4. Cracovia Kraków
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd