Siatkówka Knack Randstad Roeselare 2:3 Sir Safety Perugia

Wtorek z siatkarską Ligą Mistrzów to nie tylko mecz Zenita z Jastrzębskim, ale też m.in. starcie belgijskiego Knack Roeselare z włoską Sir Colussi Sicoma Perugią. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

W zgodniej opinii firm bukmacherskim spotkanie to łatwo powinni wygrać przyjezdni. Kurs na ich zwycięstwo są na poziomie mniej więcej @1,20 lub nawet niższym. Oferta handicapów też nie jest zbyt atrakcyjna. Zwłaszcza, kiedy uwzględnimy specyfikę meczów na belgijskim terenie i fakt, że gospodarze już nie raz potrafili zaskoczyć faworyzowane zespoły.

Ciekawie wyglądają natomiast zakłady na pojedynki punktowe zawodników, a zwłaszcza pojedynek podstawowych atakujących obu drużyn. Mowa oczywiście o Belgu Hendriku Tuerlincksie i Serbie Aleksandarze Atanasijeviciu. Na zwycięstwo reprezentanta Plavich można złapać w forBET nawet @1,60 i zamierzam z tego korzystać.

Przede wszystkim ze względu na rozkład ataku w obu ekipach. Perugia bazuje przede wszystkim właśnie na lewym skrzydle, co było doskonale widać w dwóch pierwszych spotkaniach w ramach siatkarskiej Champions League. Popularny Aleks zdobył w nich w sumie kolejno: 34 i 25 oczek, kończąc odpowiednio 29 z 43 i 19 z 25 piłek w ataku. Do tych oczek dorzucał też asy serwisowe i bloki. Pierwsze spotkania rozgrywane było na dystansie pięciu setów, więc mówimy o średniej na set na poziomie 6,8 punktu. Drugi trwał zaledwie trzy sety, więc wygląda to jeszcze lepiej, bo mówimy o średnia aż a poziomie 8,33. Wspierający go koledzy byli daleko w tyle. Z Civitanovą drugi gracz miał trzynaście punktów (Podrascanin), a z Fenerbahce dziesięć (Zajcew).

Inaczej wygląda to w Roeselare. Tuerlinckx był opcją numer dwa w czterosetowym starciu z Fenerbahce (3:1), z dorobkiem piętnastu punktów. Lepszy od niego był Verhanneman (szesnaście). W przegranym 0:3 z Civitanovą był już liderem, z piętnastoma oczkami na koncie (drugi miał dziesięć). W obu wspomnianych, obaj dostali niemal identyczną ilość piłek od rozgrywającego, co doskonale pokazuje, że gra Belgów opiera się na dwóch skrzydłach. Inaczej niż w Perugii, gdzie mamy zdecydowanego lidera na prawym. 

Atanasijević na początku 2018 roku potwierdza swoją wysoką formę, więc jestem optymistą przed wieczornym spotkaniem. Jego zespół jest zdecydowanym faworytem i powinien zdobyć w sumie więcej oczek od rywala. Nawet o kilkanaście więcej. Aleks jest liderem swojej ekipy, więc powinien zdobyć ich najwięcej. Liczę, że przynajmniej średnio pięć-sześć na set, co powinno wystarczyć do osiągnięcia lepszego wyniku niż atakujący Roeselare.

Szanse na wejście mojej propozycji oceniam ostrożnie na jakieś 65%+. 

     

Typ: Tuerlickx-Atanasijević: 2 (OTH)Dodane przez: @badys87Kurs: 1.60 Porównaj kursyForbetDodano: 2019-01-16 07:25
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @badys87

   • Średnia skuteczność: 61.72%
   • Średni kurs: 1.57
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Siatkówka 86,24% Piłka nożna 12,9%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 20,83% Bet365 19,84%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Liga typerów

   1. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   2. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   3. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  2. Wiadomości sportowe

  3. Krzysztof Piątek

   Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

   1. Tak - i to już zimą!
   2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
   3. Nie
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd