Piłka ręczna Czechy 16:34 Norwegia

Kolejne spotkanie z grupy B, które opiszę tutaj to pojedynek reprezentacji Czech, z reprezentacją Norwegii.Sam mecz nie zapowiada się zbyt ciekawie pod względem emocji, głównie przez formę jaką prezentują obrończynie tytułu. Czeszki na tym turnieju nie grają źle i trzeba to podkreślić bardzo wyraźnie. Widać, że wszystkie idą za Luzumovą, która znajduje się w naprawdę wysokiej formie. Jednak sama niezła gra nie wystarczy na te najlepsze drużyny w grupie. Już ze Szwecją niby prowadziły przez długi czas i to dwukrotnie nawet różnicą pięciu trafień, ale był to efekt niezwykle słabej postawy w bramce szwedzkiej i splotu szczęśliwych okoliczności, bo na moje oko para sędziowska z Rosji w tym meczu dość mocno sprzyjała Czeszkom i przynajmniej do czterech karnych podyktowanych dla naszych południowych sąsiadek miałbym spore zastrzeżenia, a w podobnych lub nawet dużo mniej kontrowersyjnych sytuacjach ze strony Szwecji gwizdki sędzin milczały. Jednak zostawmy to, bo ten mecz minął i mamy tutaj nowy dzień i zupełnie nowe spotkanie. Szczerze wątpię by Jan Basny w meczu z Norwegią przez 60 minut trzymał na parkiecie Satrapovą również Mala, Luzumova, Rysankova czy Zachova powinny zagrać dużo mniej, bo grają bardzo dużo w tym turnieju, a nie ma co się oszukiwać to mecz z Węgrami, a nie Norwegią dla reprezentacji Czech będzie najważniejszy. 


Na dzień dzisiejszy brak złota dla Norwegii na tym turnieju byłby naprawdę wielką sensacją. Obrończynie tytułu grają totalny handball, w którym są jedynie małe luki z błędami, ale nie zagrażające dla kolejnych okazałych wygranych drużyny ze Skandynawii. We wtorek wręcz przejechały się po Polkach ogrywając je 35:20 i co można powiedzieć o tym meczu to tyle, że Polki szybkościowo były na poziomie Czeszek, a nawet sobie dawały sobie radę ze Szwecją, ale Norwegia to kompletnie inny poziom. Kapitalne spotkanie wszystkich zawodniczek od Lunde i Grimsbo zaczynając (razem odbiły 22 piłki i miały 52% skuteczności w bramce), na Oftedal kończąc (rzuciła 5 bramek i miała 9 asyst). W ogóle Norweżki rozdały w tym meczu 26 asyst, co przy 35 bramkach jest genialnym wynikiem. Przebudziła się Veronica Kristiansen (6 bramek i 7 asyst). Nawet mniej widoczna Nora Mork rzuciła 4 bramki i rozdała 5 asyst, a to wszystko przecież bez Loke i Arntzen, które przez zatrucie pokarmowe nie wystąpiły w tym meczu, ale z Czeszkami powinny już zagrać. Chyba nie trzeba mówić jak wielkim wzmocnieniem jest powrót Heidi Loke, która w tym turnieju w dwóch spotkaniach zdobyła 10 bramek, a potrzebowała do tego dziesięciu rzutów. 


Wydaje mi się, że po tym co pokazały Norweżki w tych pierwszych trzech spotkaniach Czeszki raczej nie podejdą do tego meczu z wiarą w zwycięstwo. Norwegia gra obecnie w innej lidze niż Czeszki, Polki czy Madziarki i skoro te dwie ostatnie drużyny nie potrafiły przegrać niżej niż ośmioma trafieniami to szczerze wątpię by reprezentacji Czech udało się dokonać takiego wyczynu. Szczególnie, że prawdopodobnie będą mocno rotowały składem, a zmienniczki w Czechach są dużo słabsze i spodziewam się raczej wyniku bardziej zbliżonego do meczu Norwegia - Polska niż do spotkania Norwegia - Węgry i znów ujrzymy zwycięstwo Skandynawek różnicą 10 lub więcej bramek. Dla tego typu daję bardzo mocne 8/10 i życzę wszystkim powodzenia!

Typ: 2 (-7.5) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 1.80 Porównaj kursyForbetDodano: 2018-10-24 00:47
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.56%
   • Średni kurs: 1.93
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 88,73% Inne 9,04%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 17,78% Pinnacle 13,7%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    6%
    X
    42%
    2
    52%
   2. 1
    70%
    X
    20%
    2
    10%
   3. 1
    72%
    X
    14%
    2
    14%
   4. 1
    55%
    X
    24%
    2
    21%
   Więcej
  3. Krzysztof Piątek

   Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

   1. Tak - i to już zimą!
   2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
   3. Nie
  4. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd