Piłka ręczna Polska 28:31 Wegry

Mecz o życie tak można nazwać spotkanie, w którym jutro powalczą reprezentacje Polski i Węgier. Sam mecz zapowiada się niesamowicie emocjonująco.Będzie to podróż sentymentalna Kima Rasmussena. Wieloletni selekcjoner reprezentacji Polski stanie tu po drugiej stronie barykady i będzie chciał zrobić wszystko by wprowadzić Madziarki do fazy pucharowej, a ewentualny brak Węgier w tej fazie turnieju były wielką porażką reprezentacji i zapewne 'gwoździem do trumny' Rasmussena jako selekcjonera Węgier. Madziarki rozpoczęły ten turniej od dwóch porażek. Na inaugurację zostały rozjechane przez norweski walec. W drugiej kolejce zaś po walce przegrały z reprezentacją Szwecji. Sportową złość wyładowały na zespole Argentyny, który rozgromiły aż 33:15. Mam problem z ocenieniem potencjału tej ekipy podobnie jak z Dunkami. W składzie Węgier mamy wielkie gwiazdy światowego handballu takie jak Gorbicz, Kovacsics, czy Szoellosi-Zacsik, ale brakuje im 'tego czegoś' żeby na imprezach rangi mistrzowskiej wskoczyć do grona faworytek do medali. Co gorsze nie mają liderki w ofensywie takiej jaką jest u nas Karolina Kudłacz-Gloc, bo Anita Gorbicz wcale nie rozgrywa jakiegoś wspaniałego turnieju i najlepiej żeby tak zostało jeszcze przynajmniej przez jeden mecz.


Polki na tym turnieju zagrały 1.5 dobrego spotkania i 1.5 spotkania fatalnego. Więc można śmiało powiedzieć, że po trzech kolejkach wyszły na zero. Niestety punktowo nie wygląda to już tak dobrze i jakakolwiek zdobycz punktowa w spotkaniu przeciwko reprezentacji Węgier jest konieczna by zachować szanse na wyjście z grupy. Bardzo dobrze postąpił selekcjoner reprezentacji Polski pan Leszek Krowicki, który w spotkaniu z Norweżkami dał pograć wszystkim zawodniczkom. Nie ma co się oszukiwać Norweżki z taką formą powinny zgarnąć tutaj złoty medal bez żadnych większych przeszkód, a to była dobra okazja by poogrywać te młodsze i mniej doświadczone zawodniczki. Nie ma co również wyciągać wniosków z tak wysokiej porażki, bo przez większość spotkania występował skład eksperymentalny i nie ma szans by taki mecz powtórzył się z Węgrami. Do pokonania/zremisowania meczu z Madziarkami jednak będziemy potrzebować dużo lepszej gry Moniki Kobylińskiej, która lekko mówiąc nie gra najlepszego turnieju. W dodatku mam nadzieję, że Achruk i Kudłacz zagrają tak jak na początku turnieju, a i równie mocno pomoże Adrianna Płaczek. Jeśli jednak Monika nie wejdzie na 'swoje' obroty, to mam nadzieję, że Ola Zych zagra przynajmniej równie dobrze jak z Norweżkami, z którymi w 30 minut rzuciła cztery bramki.


Sytuacja w grupie jest niezwykle ciekawa, a Polki mimo dwóch porażek wciąż mogą zająć miejsca od.. drugiego do ostatniego. Żeby zająć drugie miejsce wystarczy wygrać z Węgrami i Argentyną i liczyć na to, że Norweżki ograją Szwecję, oraz Węgry wygrają z Czechami. Trzecie zajmą wtedy kiedy wygrają oba spotkania, a Szwecja zdobędzie punkty w meczu z Norwegią, a Węgry wygrają z Czechami. Czwarte miejsce zdobędą w przypadku remisu z Węgrami i wygranej z Argentyną. Ewentualna porażka zespołu z Węgier będzie miała spore konsekwencje. W takim wypadku w ostatniej kolejce rozegrają kolejny 'mecz o życie' z reprezentacją Czech i on zdecyduje, która z tych drużyn przejdzie dalej. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że będzie to mecz wojny i warto by było zainwestować w over dwuminutowych kar jak jakiś bukmacher taką ofertę ma. Jednak ja z doświadczenia wiem, że takie 'wojny' często lubią kończyć się bez rozstrzygnięcia, czyli remisem. Taki wynik na pewno nie byłby idealny dla Polek, ale przynajmniej praktycznie zapewnia udział w fazie pucharowej jednej i drugiej drużyny. Również na drugi plan trzeba oddalić pozycję na jakiej Polki mogłyby skończyć w grupie, bo nie ma większego znaczenia czy skończą na drugim, trzecim czy czwartym miejscu to i tak w fazie pucharowej zagrają z bardzo silnymi reprezentacjami (Rumunia, Francja lub Hiszpania). Sam mecz zapowiada się na bardzo wyrównany. Jednak z tą zespołowością i ogólnie ładnych rozłożeniem sił minimalnie stawiam na Polki, którym dałbym 60-10-30, czyli na mój typ, który jest równoznaczny z 1x daję 70% szans na powodzenie. 

Typ: 1 (+0.5) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 1.95 Porównaj kursyForbetDodano: 2018-03-20 20:16
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Wiadomości sportowe

  2. Popularne typy użytkowników

   20.03 20:45
   1
   40%
   X
   40%
   2
   20%
   20.03 20:45
   1
   75%
   X
   0%
   2
   25%
   20.03 20:15
   1
   100%
   X
   0%
   2
   0%
   20.03 20:45
   1
   0%
   X
   0%
   2
   100%
   20.03 20:25
   1
   100%
   -
   2
   0%
  3. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd