Piłka nożna Gaziantepspor - Umraniyespor

Na dzisiaj wybrałem jedno spotkanie z ligi tureckiej. Mecz zostanie rozegrany w ramach TFF 1 ligi. Spotkanie zostanie rozpoczęte o godzinie 20:45 i jego miejsce to Kalyon Arena. Jest to pierwsza kolejka ligowa. 

Gospodarze w poprzednim sezonie gospodarze grali w najwyższej klasie rozgrywkowej ale zajęli tam przedostatnie miejsce,które sprawiło,że klub pożegnał się z Super Lig i od tego sezonu zagra w 1 lidze. Ogromne problemy wewnątrz zespołu. Po pierwsze klub przeżywa bardzo duże problemy finansowe. Drużyna całkowicie się rozpadła. Ze wszystkich piłkarzy,którzy grali w poprzednim zespole zostało tylko trzech reszta odeszła. Ponadto w klubie panują bardzo ostre relacje na linii prezes-drużyna-kibice. Nikt nie toleruje jego rządów i każdy pała do niego antypatią. Panuje bardzo zła atmosfera. Ponadto z różnych względów klub dopiero cztery dni przed rozpoczęciem sezonu rozpoczął treningi. Piłkarze są bez formy, nie są w rytmie meczowym. Wszystko co najgorsze dotknęło ten klub i czeka ich bardzo ale to bardzo trudny sezon  a na pewno sam początek. Większość zawodników to młodzi piłkarze,którzy zostali wezwani do pierwszej drużyny ze szkółek młodzieżowych i akademików.

Z drugiej strony mamy drużynę gości Umraniyespor. Drużyna w poprzednim sezonie zajęła ósme miejsce w 1 lidze. Klub w tym okienku transferowym wzmocnili: Rangelow,Vasiliogannis,Cleyton,Yakut,Alpek.

Drużyna jest dobrze przygotowana do nowego sezonu. Piłkarze dobrze zostali przygotowani do nowego sezonu.

Podsumowując biorąc pod uwagę wszystkie aspekty sądzę,że goście to wygrają. W pełni przebrnęli przez okres przygotowawczy,podpisali kontrakty z fajnymi i dobrymi zawodnikami i w klubie panuje dobra atmosfera. Gospodarze jak napisałem na samym początku kompletnie nie są przygotowani do sezonu. Klub totalnie w rozsypce,panuje fatalna atmosfera,kłopoty finansowe i co najgorsza nie ma wystarczająco dobrych zawodników. Jeżeli goście zagrają na swoim poziomie to nie ma możliwości aby tego spotkania nie wygrali. Powinni zabiegać gospodarzy,którzy są bez formy,bez rytmu meczowego,bez sparingów i bez kompletnego przygotowania do sezonu. Stawiam 2-0 dla gości. 

Typ: 2 (OTH)Dodane przez: @SportKurs: 2.50 Porównaj kursyForbetDodano: 2017-10-18 07:37
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

forbet

Co nowego na BetOnline? 0

 1. Popularne typy użytkowników

  18.10 18:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  18.10 20:45
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  18.10 20:30
  1
  0%
  -
  2
  100%
  18.10 20:45
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  18.10 20:45
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd