Piłka nożna Gaziantepspor - Umraniyespor

Na dzisiaj wybrałem jedno spotkanie z ligi tureckiej. Mecz zostanie rozegrany w ramach TFF 1 ligi. Spotkanie zostanie rozpoczęte o godzinie 20:45 i jego miejsce to Kalyon Arena. Jest to pierwsza kolejka ligowa. 

Gospodarze w poprzednim sezonie gospodarze grali w najwyższej klasie rozgrywkowej ale zajęli tam przedostatnie miejsce,które sprawiło,że klub pożegnał się z Super Lig i od tego sezonu zagra w 1 lidze. Ogromne problemy wewnątrz zespołu. Po pierwsze klub przeżywa bardzo duże problemy finansowe. Drużyna całkowicie się rozpadła. Ze wszystkich piłkarzy,którzy grali w poprzednim zespole zostało tylko trzech reszta odeszła. Ponadto w klubie panują bardzo ostre relacje na linii prezes-drużyna-kibice. Nikt nie toleruje jego rządów i każdy pała do niego antypatią. Panuje bardzo zła atmosfera. Ponadto z różnych względów klub dopiero cztery dni przed rozpoczęciem sezonu rozpoczął treningi. Piłkarze są bez formy, nie są w rytmie meczowym. Wszystko co najgorsze dotknęło ten klub i czeka ich bardzo ale to bardzo trudny sezon  a na pewno sam początek. Większość zawodników to młodzi piłkarze,którzy zostali wezwani do pierwszej drużyny ze szkółek młodzieżowych i akademików.

Z drugiej strony mamy drużynę gości Umraniyespor. Drużyna w poprzednim sezonie zajęła ósme miejsce w 1 lidze. Klub w tym okienku transferowym wzmocnili: Rangelow,Vasiliogannis,Cleyton,Yakut,Alpek.

Drużyna jest dobrze przygotowana do nowego sezonu. Piłkarze dobrze zostali przygotowani do nowego sezonu.

Podsumowując biorąc pod uwagę wszystkie aspekty sądzę,że goście to wygrają. W pełni przebrnęli przez okres przygotowawczy,podpisali kontrakty z fajnymi i dobrymi zawodnikami i w klubie panuje dobra atmosfera. Gospodarze jak napisałem na samym początku kompletnie nie są przygotowani do sezonu. Klub totalnie w rozsypce,panuje fatalna atmosfera,kłopoty finansowe i co najgorsza nie ma wystarczająco dobrych zawodników. Jeżeli goście zagrają na swoim poziomie to nie ma możliwości aby tego spotkania nie wygrali. Powinni zabiegać gospodarzy,którzy są bez formy,bez rytmu meczowego,bez sparingów i bez kompletnego przygotowania do sezonu. Stawiam 2-0 dla gości. 

Typ: 2 (OTH)Dodane przez: @SportKurs: 2.50 Porównaj kursyForbetDodano: 2018-03-21 06:13
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Popularne typy użytkowników

   21.03 23:50
   1
   100%
   X
   0%
   2
   0%
   21.03 10:00
   1
   100%
   -
   2
   0%
   21.03 18:30
   1
   50%
   -
   2
   50%
   21.03 10:00
   1
   0%
   -
   2
   100%
   21.03 10:35
   1
   100%
   -
   2
   0%
  2. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  3. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd