Piłka nożna Real Madrid 2:2 Kashima Antlers

Dzisiaj poznamy najlepszą drużynę na świecie i będzie to na 99,9 % Rea Madryt. Na godzinę 11:30 został zaplanowany finał Klubowych Mistrzostw Świata. Wcześniej bo o 8:00 zostanie rozegrane spotkanie o trzecie miejsce pomiędzy Atl. Nacional a Club America.

Real w półfinale wygrał z Club America i awansował do finału rozgrywek ,gdzie  nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem japońskiej drużyny. Słowa trenera królewskich " Trener królewskich Zidane w wywiadach mówił,że maja to co chcieli czyli zwycięstwo i kwalifikację do wielkiego finału. Najważniejsze dla nich było także to aby móc odpocząć kilka dni. Wiedzą,że przyjechali tutaj po zwycięstwo w całym turnieju i z takim nastawieniem wyjdą dzisiaj na boisko. Są w pełni przygotowani i zmotywowani do tego pojedynku. Dzisiaj nie zagra Bale i Ramos.

Goście już cały ten turniej mogą uważać za wygrany bo dokonali rzeczy wielkich. Najpierw pokonali Auckland City 2-1,potem Mamelodi 2-0 i w półfinale sprawili wielką niespodziankę eliminując faworyta tamtego spotkania klub Atletico Nacional. Z całego przebiegu spotkania moim zdaniem nie zasłużyli na wygraną ale mieli dużo szczęścia. Mecz był bardzo fajny do oglądania i w pierwszej połowie przy odrobinie szczęścia Atletico mogło wygrywać dwoma albo nawet trzema bramkami. Niestety dwie poprzeczki i mnóstwo pecha mieli w tamtym pojedynku piłkarze z Kolumbii. W drugiej połowie widowisko trochę siadło i nie było takich emocji jak w pierwszej. Zespół japoński pod koniec spotkania strzelił szybkie dwie bramki i mecz zakończy się wynikiem 3-0 po którym trener Nacional by bardzo rozczarowany.

Podsumowując dzisiaj będzie to pojedynek rangi Dawida z Goliatem jednak tutaj jestem pewien,że przysłowiowy Dawid nie wygra. Real jest o kilka poziomów wyżej sportowo od swoich rywali. Sądze,że mecz zakończy się kilkoma bramkami przewagi Realu i bardzo łatwo wygrają ten mecz i zgarną po raz kolejny ten puchar. Przeciwnicy z Japonii nie maja ani jednego argumenty by móc się im przeciwstawić. Oczekuję bardzo łatwego meczu królewskich i sądzę,że Rea na luzie wygra dwie połowy.

Typ: Real win HT/FT (OTH)Dodane przez: @SportKurs: 1.57 Porównaj kursyBet365Dodano: 2024-04-26 12:40