Inne Motor Lublin 52:38 Sparta Wroclaw

Dzisiaj dość nietypowo bo typ z żużla. Wpadł mi w oko i po prostu żal nie spróbować. Szansę są bardzo duże, wiec warto zagrać. 

Ekstraliga powoli nam się rozkręca w ostanie parę dni zobaczyliśmy kilka fajnych spotkań, a dzisiaj przed nami kolejne dwa. Drugim meczem będzie pojedynek Motoru ze Sparta. 

W normalnych okolicznościach pewnie to Wrocław byłby faworytem. Niestety kontuzji dostał lider Wrocławian Tai Woffinden i rolę znacząco się odwróciły. Sparta przegrała w Grudziądzu, ponieważ brakło punktów własnie Brytyjczyka. W fantastycznej dyspozycji była dwójka Laguta & Janowski. Tylko Nicki Pedersen zdołał pokonać Rosjanina przez co ten zdobył 14 pkt. Na pewno też bieg 13 odegrał znacząco role, ponieważ gdyby Gleb przyjechał za Bjerre to pewnie Maciek i Artiom daliby zwycięstwo.

Motor w Gorzowie pojechał bardzo średnio. Niby zdobył 38 pkt, ale brakowało zwycięstw liderów.  Z Włókniarzem wygrali, ale też tam Czętochowa niczego dobrego nie pokazała. 

Jeśli spojrzymy na biegi Artioma to tutaj za bardzo nie ma na kim tracić. W pierwszym starcie wydaję się, że łatwe 3pkt. Potem w parze z Glebem, raczej na nim punktów tracić nie powinien. Dwa kolejne starcia to Hampel i Michelsen. Obaj nie są w formie wybitnej, więc jeśli nawet nie pokona obydwu to i tak te 7 pkt powinien mieć. Czwarty start z Grisza, ale ten też nie pokazuję formy wybitnej. Jest duża szansa, na taktyczne, więc piąty start powinien wlecieć na jakiś łatwiejszy bieg niż 15. Także 10 punktów to absolutne minimum. 

Co do Janowskiego to on u progu sezonu wygląda dobrze. Pierwszy bieg na Mikkela, więc 2 łatwe punkty, a i o trójkę można się pokusić. Potem znowu z Michelsenem, ale Cierniak i Beweley raczej mu nie zagrożą, Myslę, że choć raz uda mu się pokonać Duńczyka. W 9 biegu pojedzie z Grisza, więc tutaj może być rożnie, ale tak jak wcześniej 2 pkt to minimum. 12 bieg ma po prostu banalnie łatwy i trójka spokojnie powinna wlecieć. Tak jak w przypadku Rosjanina jest szansa ze piąty start będzie łatwym z rezerwy taktycznej.

Podsumowując. Wrocław dzisiaj pojedzie z dwoma liderami. Reszta ciężko powiedzieć czy coś wskóra. Jeśli jeden z nich zawiedzie to czeka nas pogrom. Patrząc jednak na ich formę wydaję się, że 10 punktów to oni w tych biegach zrobią na luzaku. Tym bardziej, ze w Motorze juniorzy robią robotę, a reszta drużyny bardzo średnio. Dla mnie łatwy bet i szansę oceniam na 85%.

Typ: Janowski&A.Laguta 10p (OTH)Dodane przez: @MateloKurs: 1.50 Porównaj kursyBetclicDodano: 2024-03-02 17:05
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie na dziś 0

  1. Australian Open 2024

   AO 2024: Co ugra Iga Świątek?

   1. Tytuł
   2. Finał
   3. Półfinał
   4. Ćwierćfinał
   5. Odpadnie w pierwszy rundach
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
   Bonus na start 1660 PLN w STS! Kod: BETONLINESKOPIUJ KOD