Inne Ronnie O'Sullivan 6:2 Anthony Hamilton

Turniej Champion of Champions powoli dobiega do końca i przed nami jeszcze 3 spotkania. W pierwszym półfinale spotkają się Ronnie O'Sullivan z Anthony Hamilton. Jak obecność pierwszego nie jest jakaś dziwna tak już awans Hamiltona trzeba uznać dużo niespodziankę.

W tej rundzie gramy do 6 wygranych frejmów  

 

Rakieta bez najmniejszych kłopotów awansował to tej rundy wygrywając w swojej grupie z N. Robertsonem i Higginsiem. Jak wygrana z ‘’kangurem’’  który od paru miesięcy jest bez formy nie było zaskoczeniem ( 4-1 breaki 70,72 i 134) tak już wygrana z Higginsem a bardziej rozmiar może budzić podziw. Utytułowany Szkot wczoraj był tylko tłem dla rakiety i przegrał 0-6 , Roni w swoim stylu wykorzystywał   niedokładnie odstawne czy łatwe pudla ( chodź sam nie ustrzegł się błędów których szkot nie potrafił wykorzystać a Roniemu 2 szans nie można dać bo to przeważnie wykorzysta, a z biegiem czasu grał coraz lepiej o czym świadczą dwie 100 na zakończenie spotkania ( 101 i 138 wcześniej jedno podejście 81 pkt.

Starszy z Anglików drogę to tego półfinału miał całkowicie odmienną. Najpierw mecz z Dingiem w którym działo się wszystko oprócz dobrej gry i wynik nie dziwi bo z takim Dingiem wygrałby każdy przyzwoity profesjonalista , mnóstwo podejść i pudeł wiele partii rozstrzygnięty na kolorach a sam mecz zakończony wynikiem 4-2 trwał ponad 4 godziny . Hamilton zmontował dwa wysokie breki ale takie układy to się ma na treningach to zostawiła  mu chińczyk. W finale swojej grupy zmierzył się z Walijczykiem Day i jak wiemy wygrał to spotkanie chodź nikt mu bo tym co grał z chińczykiem nie dawał najmniejszych szans (Day bardzo dobrze zagrał z Fu) Mecz z Walijczykiem tez nie stał na wysokim poziomie i Day dostosował się to taktyczniej gry Antoniego i okazało się to dla niego zgubą. Jedynie co z tego meczu godnego uwagi to nieźle skonstruowana setka Hamiltona wysokości 133 pkt

 

Dzisaj już nie wyobrażam siebie takiego przebiegu gry, Roni jest w takie formie ze nawet jak przytrafiają mu się błędy to partie kończy w 1-2 podejściach a po tym co pokazał Hamiltoon w tych dwóch spotkaniach w Coventry to nie zdziwie się jak skończy się to jak w meczu z Higginsem i wynikiem do zera. Wątpię aby Roniemu chciało się jakoś drastycznie przedłużać mecz z racji odniesionej niedawno kontuzji kostki będzie chciał według mnie jak najszybciej skończyć spotkanie i nie obciążać nogi jak  nie trzeba ( a było widać w meczach z Neile i John ze coś tam niekiedy zaboli) Tak wiec jak będzie miał okazje nie będzie wydziwiał tylko pilnował wyniku według mnie.

 

Szans Hamiltona po prostu nie widzę i nawet jak będzie grał bardzo wolne i po swojemu to z tą dyspozycja co ma dużo według mnie nie ugra i ugranie przez niego 2 frejmów uznam z sukces , a według mnie skoczyć się wynikiem 6-1


Typ: O'Sullivan (-3.5) (OTH)Dodane przez: @dcKurs: 1.95 Porównaj kursyTotolotekDodano: 2018-03-20 12:45
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Wiadomości sportowe

  2. Popularne typy użytkowników

   20.03 18:00
   1
   100%
   -
   2
   0%
   20.03 13:30
   1
   0%
   -
   2
   100%
   20.03 15:00
   1
   0%
   X
   50%
   2
   50%
   20.03 20:45
   1
   0%
   X
   0%
   2
   100%
   20.03 13:30
   1
   50%
   -
   2
   50%
  3. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd