Zaczynamy EU Masters!

SK Gaming Prime SK Gaming Prime
1:0
Splyce Vipers Splyce Vipers

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem pierwszego dnia rozpoczynającego się EU Masters będzie pojedynek niemieckiego SK Gaming Prime z hiszpańskim Splyce Vipers.

W ogóle grupy C/D pod względem poziomu są praktycznie dwie klasy lepsze od A/B (z wyłączeniem LDLC) i 1x2 zdecydowanie więcej pojawi się typów właśnie z tych grup. Splyce Vipers to kanadyjska organizacja grająca w Hiszpanii i nie posiadająca żadnego zawodnika z półwyspu Iberyjskiego. Jednak jak wygrywasz LVP SLO to znaczy, że już pewien poziom musisz prezentować i faktycznie uważam, że drużyna jest trochę niedoceniana, a grają tam ciekawi zawodnicy z Orome na czele, który doczekał się debiutu w LEC i co najważniejsze wcale źle nie wypadł w swoich dwóch spotkaniach. Kolejną ciekawą postacią jest Freeze, który już wie co to gra w LCS, ale według mnie najciekawszym zawodnikiem jest leśnik Tierwulf, który pochodzi z Chile i był gwiazdą Khaos Latina Gaming, ale postanowił spróbować swoich sił w Europie. Bardzo aktywny na mapie, zawsze próbujący wysnowballować swoich kolegów z drużyny i m.in dzięki temu Freeze na koniec sezonu zdecydowanie wygrywał w KDA.

Drużynę SK Gaming Prime mogliśmy już poznać w Play In'ach, które przeszli bez większych problemów wygrywając grupę w stosunku 5-1. Jedynie mała wpadka z Serbami, ale uczciwie trzeba przyznać, że Niemcy zaprezentowali tam zdecydowanie najwyższy poziom. Może ten skład nie jest jakiś znany nawet dla fanów europejskich rozgrywek, ale np. Sacre trafił już do G2, gdzie nie doczekał się debiutu, lecz rok z jedną z najlepszych drużyn to na pewno spory zastrzyk doświadczenia, a i wygryźć Wundera, czyli jednego z najlepszych toplanerów w ogóle na świecie to raczej misja niewykonalna. Phrenic już od roku w SK tak jak Keduii i Doss. Na razie bez debiutów w głównym składzie, ale trochę doświadczenia na pewno udało się zdobyć. Dodatkowym atutem jest to, że są już ograni na EU Masters, bo sześć map robi swoje.

Jednak ja wciąż myślę, że to Splyce wygra te spotkanie. Po pierwsze Orome i Freeze biją na głowę doświadczeniem swoich rywali i nie muszą się ogrywać przed turniejem, ale po drugie Tierwulf ma spore międzynarodowe doświadczenie i one będzie tu kluczowe. W dodatku doskonale wiedzą czego spodziewać się po swoich rywalach, a SK Gaming może jedynie przygotowywać się pod ostatnie mecze Splyce z ligi hiszpańskiej. Uważam, że właśnie ten element zaskoczenia i bardzo oryginalny leśnik będą kluczami do dzisiejszego pierwszego małego sukcesu Splyce, ale jednak obie ekipy i tak wyjdą z grupy. Na ten typ dam 65% szans. Powodzenia!


sts
 1. Typ: 2
 2. Kurs: 2.22
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 2,22 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
  • Typ: 2
  • Kurs: 2.22
  • Fortuna

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
SK Gaming Prime SK Gaming Prime000
Splyce Vipers Splyce Vipers000

Ciekawostki

 • Splyce Vipers

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  SK Gaming Prime

 2. 0% na wygraną

  Splyce Vipers

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  SK Gaming Prime

 2. 0% na wygraną

  Splyce Vipers

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  17.06 21:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  17.06 18:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  17.06 19:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.06 01:30
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.06 01:00
  1
  100%
  -
  2
  0%
 2. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd