Peszko zabrał głos ws. faulu

21.07.2018 14:55

Reprezentant Polski Sławomir Peszko został negatywny bohaterem piątkowej inauguracji rozgrywek Lotto Ekstraklasy 2018/19. Dziś pomocnik Lechii Gdańsk postanowił odnieść się do zachowania, które ściągnęło na niego prawdziwą lawinę krytyki.


Mowa o wydarzeniach z 92. minuty wyjazdowego pojedynku gdańszczan z Jagiellonią Białystok, kiedy to „Peszkin” w chamski sposób sfaulował Arvydasa Novikovavsa, z który kilka tygodni temu wszedł w utarczkę słowną w mediach społecznościowych. Za kopnięcie rywala od tyłu w okolice kolana, bez jakichkolwiek szans na zagranie piłki, 33-latek wyleciał z boiska.

Frustracja która przeżywałem po fatalnych MŚ oraz krytyka jaka na mnie spadła przez ostanie tygodnie wpłynęła na mnie bardziej niż myślałem. Chciałem szybko wrócić do gry w Lechii a okazało się ze nie jestem gotowy emocjonalnie” - napisał na INSTAGRAMie zawodnik.

Na tym jednak się nie skończyło, bo już na wstępie swojego wpisu Sławomir Peszko zapowiedział przeprosiny i takie też złożył.

Niektórzy odbiorą to jako zwykły wpis, jednak bardzo to przeżywam co zrobiłem. W szczególności chciałbym przeprosić Arvydas Novikovasa, całą Jagiellonie Białystok i całą Lechię Gdańsk oraz wszystkich których zawiodłem” - kontynuował pomocnik Lechii.

Wielokrotny reprezentant naszego kraju zdaje też sobie sprawę z tego, że wyrzucenie z boiska to zapewne niejedyna kara jaka go spotkań.

Teraz przyjdą konsekwencje których nie potrzebowałem ale obiecuje sobie i moim kibicom ze wrócę i pokażę moje dobre cechy na boisku i poza nim. Będę pracował nad sobą żeby takie sytuacje nigdy się nie potworzyły! - spuentował swój wpis zawodnik gdańszczan.

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu sprawą zajmie się Komisja Ligi Ekstraklasy S.A., która może nałożyć na zawodnika karę dyscyplinarną. Zwłaszcza, że to nie pierwszy wybryk „Peszkina”.


Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. Piłka nożna Mexico - Italy
   1
   8%
   X
   14%
   2
   78%
  2. Piłka nożna Japan - Ecuador
   1
   39%
   X
   13%
   2
   47%
  3. Piłka nożna Poland - Colombia
   1
   38%
   X
   22%
   2
   41%
  4. Piłka nożna Honduras - New Zealand
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 2. Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  1. Lechia Gdańsk
  2. Legia Warszawa
  3. Piast Gliwice
  4. Cracovia Kraków
 3. Deuce @Deuce: DDE maj #2 for fun dzisiaj

  >#19:tenis:


  Data: 23.05.19 12:00

  Spotkanie: Szabina Szlavikovics - Lena Lutzeier

  Typ: Szlavikovics set - NIE

  Kurs: 1.61

  Bukmacher: Forbet

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd