Jarosz odpowiada na zarzuty ws. De Giorgiego

20.02.2018 14:20

Podstawowy atakujący Asseco Resovii Rzeszów postanowił skomentować sytuację, do której doszło po niedzielnym pojedynku z Jastrzębskim Węglem, kiedy to po meczu nie podał ręki Ferdinando De Giorgiemu, co pokazano na antenie Polsatu Sport w magazynie „7. strefa”.


Zawodnik, na którego spadła lawina krytyki, w kilku wpisach na Twitterze przekonuje, że nie był to rewanż za to, że były selekcjoner polskiej drużyny narodowej pominął go przy okazji powołań do reprezentacji Polski w zeszłym sezonie. Jarosz tłumaczy, że po prostu nie zauważył trenera gości, który ustawił się pod siatką za swoimi zawodnikami:


Chciałbym skomentować sytuację o moim rzekomo celowym niepodaniu ręki trenerowi Jastrzębskiego Węgla. Zapewniam wszystkich zszokowanych, że był to zwykły przepadek i nie zauważyłem trenera drużyny przeciwnej. Po podaniu ręki ostatniemu zawodnikowi w zwycięskiej euforii pobiegłem cieszyć się z resztą sztabu naszej drużyny. Nie było to celowe. Jestem jednak zdziwiony ,że poważni dziennikarze podchwytują takie tematy. Czy na prawdę w PlusLidze nie dzieje się nic ciekawszego? Szanuje każdego zawodnika i trenera. Także tych którzy nie powołali mnie do reprezentacji.”


Całą sytuację można zobaczyć  >>>TUTAJ<<<.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   65%
   X
   22%
   2
   14%
  2. 1
   38%
   X
   26%
   2
   36%
  3. Piłka nożna Augsburg - Schalke
   1
   30%
   X
   35%
   2
   35%
  4. 1
   44%
   X
   18%
   2
   38%
  Więcej
 2. Krzysztof Piątek

  Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

  1. Tak - i to już zimą!
  2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
  3. Nie
 3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd