Jarosz odpowiada na zarzuty ws. De Giorgiego

20.02.2018 14:20

Podstawowy atakujący Asseco Resovii Rzeszów postanowił skomentować sytuację, do której doszło po niedzielnym pojedynku z Jastrzębskim Węglem, kiedy to po meczu nie podał ręki Ferdinando De Giorgiemu, co pokazano na antenie Polsatu Sport w magazynie „7. strefa”.


Zawodnik, na którego spadła lawina krytyki, w kilku wpisach na Twitterze przekonuje, że nie był to rewanż za to, że były selekcjoner polskiej drużyny narodowej pominął go przy okazji powołań do reprezentacji Polski w zeszłym sezonie. Jarosz tłumaczy, że po prostu nie zauważył trenera gości, który ustawił się pod siatką za swoimi zawodnikami:


Chciałbym skomentować sytuację o moim rzekomo celowym niepodaniu ręki trenerowi Jastrzębskiego Węgla. Zapewniam wszystkich zszokowanych, że był to zwykły przepadek i nie zauważyłem trenera drużyny przeciwnej. Po podaniu ręki ostatniemu zawodnikowi w zwycięskiej euforii pobiegłem cieszyć się z resztą sztabu naszej drużyny. Nie było to celowe. Jestem jednak zdziwiony ,że poważni dziennikarze podchwytują takie tematy. Czy na prawdę w PlusLidze nie dzieje się nic ciekawszego? Szanuje każdego zawodnika i trenera. Także tych którzy nie powołali mnie do reprezentacji.”


Całą sytuację można zobaczyć  >>>TUTAJ<<<.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Co nowego na BetOnline? 0

  1. Reprezentacja Polski - powołania

    Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

    1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
    2. Nie, jest za słaby
    3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd