Jarosz odpowiada na zarzuty ws. De Giorgiego

20.02.2018 14:20

Podstawowy atakujący Asseco Resovii Rzeszów postanowił skomentować sytuację, do której doszło po niedzielnym pojedynku z Jastrzębskim Węglem, kiedy to po meczu nie podał ręki Ferdinando De Giorgiemu, co pokazano na antenie Polsatu Sport w magazynie „7. strefa”.


Zawodnik, na którego spadła lawina krytyki, w kilku wpisach na Twitterze przekonuje, że nie był to rewanż za to, że były selekcjoner polskiej drużyny narodowej pominął go przy okazji powołań do reprezentacji Polski w zeszłym sezonie. Jarosz tłumaczy, że po prostu nie zauważył trenera gości, który ustawił się pod siatką za swoimi zawodnikami:


Chciałbym skomentować sytuację o moim rzekomo celowym niepodaniu ręki trenerowi Jastrzębskiego Węgla. Zapewniam wszystkich zszokowanych, że był to zwykły przepadek i nie zauważyłem trenera drużyny przeciwnej. Po podaniu ręki ostatniemu zawodnikowi w zwycięskiej euforii pobiegłem cieszyć się z resztą sztabu naszej drużyny. Nie było to celowe. Jestem jednak zdziwiony ,że poważni dziennikarze podchwytują takie tematy. Czy na prawdę w PlusLidze nie dzieje się nic ciekawszego? Szanuje każdego zawodnika i trenera. Także tych którzy nie powołali mnie do reprezentacji.”


Całą sytuację można zobaczyć  >>>TUTAJ<<<.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Mundial 2018, Skróty meczów 0

 1. Liga typerów

  1. Piłka nożna Gifu - Yamaguchi
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. Piłka nożna Ehime - Mito
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 2. Warci obserwowania

  Zobacz więcej
 3. Mundial 2018: Polska vs Kolumbia

  Jakim rozstrzygnięciem zakończy się drugi mecz Biało-Czerwonych na MŚ w Rosji?

  1. Wygrana
  2. Remis
  3. Przegrana
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd