Brzęczek o napastnikach

11.10.2018 09:05

Już dziś o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną narodową Portugalii w meczu Ligi Narodów UEFA. W środę odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed tym spotkaniem.


Udział w spotkaniu z mediami wziął między innymi selekcjoner Biało-Czerwonych, Jerzy Brzęczek. Szkoleniowiec musiał zmierzyć się z pytaniami o personalia, w tym o skład linii ataku na potyczkę z aktualnymi mistrzami Starego Kontynentu.

Zarówno Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik są w bardzo dobrej dyspozycji. To bardzo ważne zadanie, żeby stworzyć różne warianty, nałożyć odpowiednią taktykę, aby zawodnicy dobrze się rozumieli i prezentowali. Zawsze można przed meczem dyskutować, ale później jest boisko, przeciwnik i różne sytuacje. Dopiero po spotkaniu można powiedzieć czy wybrana decyzja była słuszna. Robert i Krzysiek mają wiele wspólnego. Patrząc jak Robert gra w klubowej drużynie – wychodzi w boczne sektory i pokazuje się pod grę. Jest uniwersalnym piłkarzem. Każda opcja możliwa” - powiedział selekcjoner.

Dziennikarze mediów sportowych nie są zgodni, co do tego, w jakim ostatecznie składzie wyjdą dziś Polacy. Większość z nich stawia jednak na wariant tylko z jednym napastnikiem. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   63%
   X
   13%
   2
   23%
  2. 1
   43%
   X
   18%
   2
   39%
  3. 1
   63%
   X
   15%
   2
   22%
  4. 1
   68%
   X
   11%
   2
   21%
  Więcej
 2. Warci obserwowania

  Zobacz więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  1. Lechia Gdańsk
  2. Legia Warszawa
  3. Piast Gliwice
  4. Cracovia Kraków
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd