Anita Włodarczyk kończy temat

11.07.2018 16:20

Od kilku dni przez polskie środowisko lekkoatletyczne przetacza się burza związana z decyzją Anity Włodarczyk o wycofaniu się z udziału w Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie. Jest ona pokłosiem konfliktu z Konradem Bukowieckim.


Dziś nasz mistrzyni olimpijska, za pośrednictwem Twittera, wydała w tej sprawie krótkie, ale dosadne oświadczenie, które zdaje się kończyć temat jej startu podczas zawodów na Stadionie Śląskim.

Oświadczam, że nie wystartuję w Memoriale K. Skolimowskiej w Chorzowie. Podjęcie takiej decyzji było dla mnie bardzo trudne. Kamila zostanie w moim sercu. Żadne formy nacisku, perswazji a nawet próby szantażu nie będą miały wpływu na zmianę mojej decyzji" – napisała rekordzistka świata w rzucie młotem.

Cała afera rozpoczęła się od tego że Konrad Bukowiecki opublikował na swoim INSTAGRAMie zaproszenie na Festiwal Rzutów w Cetniewie, zasłaniając na plakacie postać Anity Włodarczyk, która widniała tam obok autora wpisu oraz Pawła Fajdka i Piotra Małachowskiego.

Polska młociarka potraktowała to jako uderzenie w pamięć śp. Kamili Skolimowskiej i postawiła organizatorowi zawodów w Cetniewie i Chorzowie ultimatum, sprowadzające się do wyboru między nią a kulomiotem. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   33%
   X
   19%
   2
   48%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

  Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

  1. Słaba dyspozycja Polski
  2. Ostatnie miejsce Niemców w grupie
  3. Drużyna Argentyny i forma Messi'ego
  4. Przewracający się Neymar
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd