Jak zmienić limit bukmacherski w STS?

Bukmacher STS i zmiana limitu bukmacherskiego - czy to rzeczywiście tak trudne, jak niektórzy opisują? Sprawdźcie przygotowany poradnik, który pokazuje jak zmienić różnego rodzaju ograniczenia w zakładach bukmacherskich STS!

Po co są limity u bukmachera?

STS, jak każdy legalny bukmacher, podlega pewnym przepisom oraz zaleceniom. Z racji tego, że działa w naszym kraju zgodnie z prawem, musi na swojej stronie mieć zamieszczoną informację o tym, że hazard uzależnia oraz dać graczom możliwość wykluczenia się z gry lub nałożenia limitów na obstawianie zakładów wzajemnych. To wszystko ma pomagać tym, którzy nie dają sobie rady z typowaniem i chcą w jakiś sposób się ograniczyć, a silna wola już nie wystarcza.

W praktyce mało kto zwraca uwagę na wszystkie opisywane przez nas środki, ponieważ domyślnie są one naprawdę wysokie. Przykładowo: 18 godzin dziennie oraz 10000000 złotych do wydania w ciągu miesiąca. Jakby na to nie spojrzeć, przeciętny Kowalski nie jest w stanie nawet zbliżyć się do tej jednej czy drugiej granicy i bukmacher zdaje sobie z tego sprawę.

betfan limit bukmacherski

A co, gdy jednak interesuje nas zmiana limitów w STS?

Może się okazać, że z jakiegoś względu potrzebujemy nałożyć na siebie limity znacznie niższe od tych, jakie domyślnie oferuje bukmacher. Powodów może być wiele - nie chcemy wydać za dużo, bo na coś oszczędzamy albo ostatnio nie idzie nam najlepiej i chcemy po prostu unikać sytuacji, w której odgrywamy się na siłę.

Zmiana limitu bukmacherskiego w STS, na szczęście, nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy poświęcić na to chwilę wolnego czasu. Przygotowaliśmy screeny, które pokazują krok po kroku jak wygląda cały proces. Bez względu na to, jakie mamy doświadczenie w typowaniu, z tym akurat powinniśmy poradzić sobie bez żadnych problemów.

Bukmacher nie może nie zgodzić się na proponowane przez nas limity. Co za tym idzie - to my decydujemy czy chcemy grać maksymalnie godzinę dziennie czy pięć. Łatwo zauważyć, że jest to spore pole do popisu jeśli chodzi o nadużycia, jednak trzeba pamiętać, że zakłady bukmacherskie są dla ludzi dorosłych, a ci powinni wiedzieć, z czym wiąże się obstawianie.

Jak zmienić limit bukmacherski w STS?

Aby zmienić limit bukmacherski STS, logujemy się na swoje konto i przechodzimy do profili, najeżdżając myszką na ikonkę z ludzikiem. Tam wybieramy “Dane osobowe”, w których z kolei interesuje nas zakładka “Odpowiedzialna gra”.W dziale “Odpowiedzialna gra” możliwe jest zawieszenie konta STS na 24 godziny albo nawet na trzy miesiące. To drugie to tak zwane samowykluczenie STS, od którego nie ma odwrotu. Oczywiście, osoba, która zdecydowała się zawiesić konto w STS (usunięcie konta STS w stu procentach jest w zasadzie niemożliwe) może grać u innych bukmacherów i to bez żadnych limitów!

Tak jak wspominaliśmy, domyślne ustawienia przygotowano tak, by nikt w zasadzie ich nie przekraczał. Na szczęście, można je sobie dowolnie zmodyfikować, by lepiej kontrolować to, ile czasu spędzamy nad bukmacherką.

Trzeba wziąć pod uwagę, że bukmacher liczy nam tylko czas spędzony na jego stronie. Jeżeli będziemy analizować mecze na jakimś forum albo po prostu bez logowania, nasz licznik będzie na niezmienionym poziomie. Pytanie tylko - czy jest sens oszukiwać samego siebie?


Jakie są limity w STS?

Bukmacher legalny STS oferuje graczom cztery kryteria limitowania. Oto cztery z nich:

 • dzienny limit spędzonego czasu na stronie bukmachera
 • miesięczny limit czasu poświęconego na bukmacherkę
 • dzienny limit strat pieniężnych
 • miesięczny limit strat pieniężnych

Najważniejsze jest to, by do całej sprawy podejść poważnie i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki limit w naszym przypadku będzie skuteczny. Jeżeli interesuje nas zmienianie limitu tylko po to, by to zrobić, nie będzie to miało najmniejszego sensu.

Twój dzienny limit czasu gry się wyczerpał. Komunikat STS - o co w nim chodzi?

Prawdopodobnie większość z graczy nie zajrzy do działu "Odpowiedzialna gra", zanim nie zajdzie taka konieczność. Każdy, kto wie, jak ustawić limit w STS, ma już na pewno w głowie to, jakie wartości powinien wpisać, by nie zaskoczyły go nieodpowiednie komunikaty w najmniej spodziewanym momencie. Jednym z najmniej pożądanych powiadomień w przypadku marki STS jest komunikat o treści: "Twój dzienny limit czasu gry się wyczerpał". O co w tym chodzi i jak można sobie z tym poradzić?

Możliwość spersonalizowania dziennego limitu obstawiania to szansa dla osób, które mają tendencję do długiego przesiadywania u bukmachera i to bez względu na to czy danego dnia powodzi im się w obstawianiu, czy też nie. Takie ograniczenie wprowadzono dla tych, co boją się popadnięcia w nałóg, ale - rzecz jasna - trzeba liczyć się z tym, że nie zawsze ich domyślne wartości są zgodne z naszymi oczekiwaniami i aktualnie przyjętą strategią typowania.


Jeżeli komuś wyświetlił się komunikat o treści "Twój dzienny limit czasu gry się wyczerpał", prawdopodobnie właśnie przekroczony został czas obstawiania w cyklu dobowym. Kiedy ustawiamy go na 1 czy 2 godziny, naprawdę nie jest trudno o tego typu sytuacje i to szczególnie, gdy w STS TV pokazywany jest jakiś mecz na żywo albo trwają spotkania europejskich pucharów - część odbywa się już przed godziną 19, a część dopiero po 21. Wystarczy sobie policzyć, że już to daje nam 240 minut u bukmachera!

Na szczęście, można sobie poradzić z limitami, a wszystko dlatego, że ich ustawianie to tylko i wyłącznie nasza indywidualna sprawa. Podobnie jak było w przypadku ograniczeń dotyczących sum przeznaczonych na grę, tak samo ustawić można to, ile chcemy dziennie oraz miesięcznie przeznaczyć czasu na typowanie.

Limit STS się wyczerpał. Gdzie jeszcze można zagrać?

Kiedy na stronie internetowej bukmachera STS wyczerpał nam się limit, co wynika z naszego niedopatrzenia, a nie wcześniej przyjętych przez nas kryteriów, możemy be problemu znaleźć inną legalną stronę, która zajmuje się przyjmowaniem zakładów. Mimo że marka STS należy do najbardziej znanych i oferuje naprawdę sporo zakładów, nie brakuje w Polsce portali które są do www.STS.pl bardzo podobne.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1640 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
600 PLN cashback
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl1500 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE


Zawsze musimy pamiętać o tym, by grać tylko i wyłącznie w serwisach z licencją Ministerstwa Finansów. Co ciekawe, nie oznacza to wcale, iż skazywani jesteśmy na płacenie podatku. Zarówno na stronie www.eFortuna.pl, jak i www.Betfan.pl możemy stawiać zakłady, zdobywając wygrane większe o 14% w porównaniu z innymi stronami działającymi zgodnie z przepisami. Co obaj ci bukmacherzy oferują na start? Niektóre z bonusów robią naprawdę duże wrażenie i to nie tylko na początkujących.

Fortuna bonus bez depozytu + nawet 2200 PLN ekstra! Jak zgarnąć kasę w premii powitalnej?

Aby zarejestrować konto na www.eFortuna.pl, wystarczy poświęcić na to mniej niż kilkadziesiąt sekund. Aktywny kod promocyjny brzmi "BETONLINE", natomiast bonus dla nowych graczy to ponad 2000 PLN do odebrania. Co znajdziemy w promocji na start?

Bonus powitalny Fortuna to 20 PLN za samo założenie konta, czyli tak zwany bonus bez depozytu. Prezent przyznawany jest w formie punktów lojalnościowych, a jego odebranie nie jest niczym trudnym. Kiedy punkt pierwszy typer ma za sobą, może zgarnąć jeszcze nawet 2000 PLN dzięki bonusowi 100% od pierwszego depozytu, a potem dodatkowe 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Co można dostać na start w Fortunie?

 • 20 PLN bez wpłaty
 • 100% do 2000 PLN przy depozycie numer jeden
 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN!


  W ofercie bukmachera Fortuna dostępna jest nowoczesna aplikacja mobilna, darmowe mecze online podczas obstawiania, a także liczba promocje dla mniej lub bardziej aktywnych typerów.

  Betfan i kasa od Pudziana. 15 darmowych kuponów + blisko 3000 PLN!

  Na stronie internetowej www.Betfan.pl gra się bez podatku przez cały rok. Sam bukmacher ma klientom wiele do zaoferowania - począwszy od tradycyjnych zakładów, a kończących na legalnych kartach, kursach na wydarzenia specjalne czy występy poszczególnych zawodników w popularnych meczach.

  Aktualny Betfan bonus powitalny to - uwaga - prawie 3000 PLN do odebrania! Po założeniu konta z kodem promocyjnym "BETONLINE" można tutaj zainkasować trzykrotne powiększenie wygranych do 777 PLN, zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN, a do tego wszystkiego jeszcze 15 darmowych kuponów do zagrania. Te ostatnie można wykorzystać nie tylko na zwykły sport, ale także sport elektroniczny czy wirtualne dyscypliny!

  Jak odebrać bonus powitalny w Betfan?

  1. Wejść na stronę www.Betfan.pl
  2. Założyć konto z kodem promocyjnym "BETONLINE"
  3. Pierwsza wpłata to zakład bez ryzyka 100 PLN, bonus do 777 PLN i 5 darmowych zakładów
  4. Druga wpłata daje zakład bez ryzyka 200 PLN, bonus do 777 PLN i 5 darmowych kuponów
  5. Jeszcze mało? Wystarczy dokonać wpłaty numer trzy, aby zdobyć 300 PLN jako bezpieczny kupon, 777 PLN i kolejnych 5 bezpłatnych zakładów!


   Zawsze dobrze jest mieć konto w przynamniej kilku miejscach do obstawiania. Dzięki temu żaden limit STS dla nikogo nie powinien być już straszny!

   Bonus bez depozytu - 29 PLN od bukmachera za samo założenie konta!

   Jeżeli jeszcze nie jesteśmy zarejestrowani w STS przez internet, a chcielibyśmy to zrobić, wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową www.STS.pl. Wypełnienie formularza rejestracyjnego to kwestia kilku chwil, a co najważniejsze można dzięki temu zyskać specjalny bonus bez depozytu, czyli pieniądze za samo zarejestrowanie konta!

   Premia to 29 PLN bez depozytu, czyli środki bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Wszystko odbywa się na prostej zasadzie: gracz wpisuje kod promocyjny STSBETONLINE” i w zamian za to dostaje 29 PLN, a oprócz tego może liczyć na 1200 PLN lub mniej przy pierwszym depozycie oraz 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames (legalne karty jak poker, wojna, bakarat).


   Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że bukmacher STS jest w stu procentach legalny, a obstawianie u niego to opcja bezpieczna i niezwykle popularna. Jeżeli chodzi o kod promocyjny “BETONLINE”, może być on wpisany jedynie przy rejestracji profilu - w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości, a więc nie można sobie zapewnić premii bez wpłaty.

   Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

   -----

   Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

   Promocje bukmacherskie

   1. As Typerów Wimbledon 2022. Do wygrania 2000 zł!

    As Typerów Wimbledon 2022. Do wygrania 2000 zł!

    Na Wimbledon 2022 bukmacher Fuksiarz przygotował kolejną odsłonę promocji As Typerów. Do wygrania jest...

    12:01 0
   2. Gamrot - Tsarukyan (UFC Vegas 57) typy i kursy bukmacherów

    Gamrot - Tsarukyan (UFC Vegas 57) typy i kursy bukmacherów

    Jakie na walkę Gamrot - Tsarukyan kursy bukmacherów? Sprawdzamy, komu daje się większe szanse na wygraną...

    10:28 0
   3. Zwycięstwo Świątek w Wimbledonie z kursem 100.00 w BetCris!

    Zwycięstwo Świątek w Wimbledonie z kursem 100.00 w BetCris!

    Wysoki boost kursowy na wygraną Igi Świątek w Wimbledonie przygotowano u bukmachera BetCris. Można zagrać...

    13:12 0
   4. Kurs aż 50.0, że Świątek wygra Wimbledon 2022!

    Kurs aż 50.0, że Świątek wygra Wimbledon 2022!

    Iga Świątek ma ogromne szanse na to, by wygrać Wimbledon 2022. Z kolei nowi klienci Betfan mogą zagrać na...

    01:27 0
   5. Nielegalni bukmacherzy w Polsce. Aktualna lista 2022!

    Nielegalni bukmacherzy w Polsce. Aktualna lista 2022!

    Nie wszystkie firmy oferujące usługi bukmacherskie dla Polaków działają zgodnie z obowiązującym w naszym...

    08:30 0
   6. W STS bezpieczne 50 zł na eliminacje Ligi Mistrzów

    W STS bezpieczne 50 zł na eliminacje Ligi Mistrzów

    Bukmacher STS przygotował zwrot do 50 zł dla tych, którzy będą obstawiać pierwsze mecze eliminacji do...

    12:25 0
   7. Załęcki - Don Diego powtórka. Gdzie obejrzeć walkę?

    Załęcki - Don Diego powtórka. Gdzie obejrzeć walkę?

    Gdzie dostępna z walki Załęcki - Don Diego powtórka? Jeżeli ktoś nie mógł obejrzeć tego starcia na żywo,...

    13:34 0
   8. STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

    STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

    Czy zakłady Bukmacherskie STS przygotowały specjalny bonus bez depozytu dla wszystkich czytelników portalu...

    10:59 0
   9. KSW 71 powtórka. Gdzie obejrzeć walki i najlepsze akcje?

    KSW 71 powtórka. Gdzie obejrzeć walki i najlepsze akcje?

    Gdzie z gali KSW 71 powtórka w internecie lub TV? Każdy może sprawdzić już teraz, gdzie oglądać i jak...

    07:43 0
   10. Bilety na kolejną galę za obstawianie KSW 71!

    Bilety na kolejną galę za obstawianie KSW 71!

    Obstawianie KSW 71 u bukmachera Fortuna daje okazję do powalczenia o nagrody rzeczowe jak podwójne bilety...

    16:44 0

   Analizy bukmacherskie

   Promocje bukmacherskie 25.06.2022

   Typy dnia

   Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

   1. Popularne typy użytkowników

   2. Siatkówka LN 2022

    Które miejsce w Siatkarskiej Lidze Narodów 2022 zajmie reprezentacja Polski mężczyzn?

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5-8
    6. 9-16
   3. Wiadomości sportowe

   Pokaż więcej postów
   Zgłoś błąd
    Polski bukmacher Fuksiarz - Bonus 500 PLN bez obrotu!SKOPIUJ KOD