STS kod promocyjny 2023 na bonus powitalny to: BETONLINE

STS kod promocyjny 2023 na bonus to: BETONLINE. Czy zakłady Bukmacherskie STS przygotowały specjalny bonus bez depozytu dla wszystkich czytelników portalu BetOnline? Jaki w STS kod promocyjny wpisać, żeby otrzymać najlepszy bonus na start? Poznaj szczegóły już teraz i zobacz, co należy zrobić, by odebrać bonus powitalny na dobry start z zakładami bukmacherskimi STS online!

STS kod promocyjny 2023 na bonus powitalny BETONLINE

Oferta bonusów powitalnych w STS dostępna jest tylko dla tych, którzy jeszcze nie są zarejestrowani u najpopularniejszego w Polsce bukmachera STS. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale wymagany jest specjalny w STS kod promocyjny "BETONLINE", który należy wpisać podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl. Uwaga! Jeżeli tego nie zrobimy od razu, później nie będzie już takiej szansy. W STS kod promocyjny BETONLINE jest do wykorzystania tylko jednorazowo i jedynie przez osoby, które nie są jeszcze graczami bukmachera.


STS kod promocyjny 2023BETONLINE
STS bonus z kodem1660 PLN
STS rejestracja z kodemwww.STS.pl


STS kod promocyjny BETONLINE nie musi być wpisany, ale to jedyny sposób na to, aby bukmacher przyznał nam premię na start, jakiej na próżno jest szukać w standardowej ofercie. Co daje w STS kod promocyjny? Dodatkowe 100 PLN jako zakład bez ryzyka! Bez kodu promocyjnego BETONLINE gracz nie otrzyma takiej promocji po rejestracji konta. Na jakie jeszcze bonusy powitalne może liczyć nowy gracz Polskiego bukmachera STS?


STS bonus PLNBonus w STSObrót bonusem
1500 PLNZa 3 kolejne depozytyobrót x3
100 PLNzakład bez ryzykaobrót x3
60 PLNbonus za zadaniaobrót x1


Hasło bonusowe jest zatem opcjonalne, ale jeżeli od razu go nie podamy, to potem już nie będziemy mogli swojej decyzji zmienić. Tylko przy rejestracji konta jest możliwe wpisanie w STS kodu promocyjnrgo "BETONLINE". Warto przemyśleć, czy grać jak każdy, czy też zdecydować się na zupełnie inne warunki na start. Tym bardziej, że oferowany bonus jest całkiem spory jak na polskie warunki.

sts kod promocyjny 2023

Zakładanie konta jest bardzo proste, bo wszystko sprowadza się do wpisania kilku danych na swój temat. Jeżeli kiedykolwiek rejestrowaliśmy konto bukmacherskie, prawdopodobnie założenie go w STS nie zajmie nam więcej niż 60 sekund! Tym bardziej, że nie trzeba od razu weryfikować konta! Możemy na początku korzystać z konta tymczasowego, a dopiero później wykonać pełną jego weryfikację.

Gracze bardzo często unikają wszystkiego, co nie jest konieczne, dlatego też zdarza się, że w STS kod promocyjny nie jest zbyt chętnie podawany bo gracze nie znają korzyści jego wykorzystania. Mało kto jednak zdaje sobie przy tym sprawę, że jeśli nie wpisze go od razu, nie nadrobi tego w późniejszym czasie. Oczywiście, niektórzy nie chcą otrzymywać wysokich bonusów albo w ogóle nie korzystają z promocji powitalnych. Takich osób jest jednak naprawdę garstka i raczej trudno się temu dziwić.

Kod promocyjny STS - konto tymczasowe na obstawianie bez dowodu!

STS konto tymczasowe to możliwość obstawiania meczu bez przesyłania skanu dokumentu tożsamości. Wszyscy wiemy, że nie zawsze mamy możliwość (albo chęci) pokazania dowodu od razu. Teraz, dzięki opisywanej przez nas opcji, jest to w ogóle konieczne! I co najważniejsze - i tak można grać za prawdziwe pieniądze i wygrywać we wszystkich kuponach!

Marka STS działa w naszym kraju legalnie, dlatego nie trzeba się martwić o jej intencje. Jeżeli oferuje tego rodzaju opcję, oznacza to, iż nie może nam za nią nic grozić, a więc nie trzeba martwić się o konsekwencje natury prawnej. To znakomita wiadomość, ponieważ tak naprawdę nie trzeba od razu przechodzić przez wszystkie etapy formalnego rejestrowania się do gry i weryfikowania swoich danych. Można to zrobić w późniejszym terminie i nic nam za to nie grozi. Jednocześnie bez problemu da się obstawiać niemalże tak samo, jak w normalnych okolicznościach. Różnica jest jedynie przy stawkach oraz fakcie, że nie można dokonać wypłaty wygranych dopóki, dopóty nie potwierdzi się swojej tożsamości. 

STS kod promocyjny betonline

STS konto tymczasowe jest - mimo wszystko - ciekawym sposobem na to, by zawierać zakłady bukmacherskie bez dowodu. Nie ma to nic wspólnego z łamaniem przepisów. To w stu procentach legalne, bo sama marka STS działa w naszym kraju zgodnie z przepisami. 

Na screenie zamieszczonym powyżej pokazujemy dokładnie to, gdzie należy wpisać kod promocyjny STS "BETONLINE". Jak widać, naprawdę nie jest trudno znaleźć odpowiednie miejsce do tego. Jednocześnie trzeba zwrócić uwagę na fakt, że cały proces rejestracyjny odbywa się z wykorzystaniem formularza po polsku, co wyklucza możliwość nieprawidłowego wypełnienia rubryk.

STS kod promocyjny BETONLINE - jak się zarejestrować?

W STS kod promocyjny wpisać można wyłącznie podczas rejestracji konta, poniżej poradnik krok po kroku, jak założyć konto w STS.

Szybka rejestracja w STS

 • Założenie konta na www.STS.pl w mniej niż 60 sekund
 • STS kod promocyjny to: BETONLINE
 • Możliwość zawierania zakładów do kwoty 8000 PLN
 • Dokonywanie wpłat, korzystając z ośmiu dogodnych metod płatności obsługujących 24 banki
 • Dostęp do promocji na start z bonusami o wartości nawet 1560 PLN!

Tak wygląda obstawianie, kiedy nie zweryfikujemy w pełni naszego konta w STS. Jak widać. Można sobie przez pewien czas radzić, chociaż na pewno nie będzie to zawsze komfortowe i takie, jakie najbardziej byśmy sobie tego życzyli. Dobra wiadomość jest na szczęście również taka, że utworzenie stałego konta w STS to kwestia paru chwil.

Jak aktywować konto w STS?

 1. Zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
 2. Przejść do zakładki "Moje konto"
 3. Wybrać "Dane osobowe"
 4. Uzupełnić te rubryki, do których jeszcze nie zostało nic wpisane
 5. Załączyć skan dokumentu tożsamości
 6. Zapisać dane i czekać na przyznane dostępu do pełnej oferty STS

Zazwyczaj nie ma żadnego problemu z uzyskaniem statusu pełnoprawnego klienta bukmachera STS. A kiedy już tak się staje, w STS nie mamy żadnych ograniczeń i możemy obstawiać tak, jak tylko chcemy, a do tego wypłacać wygrane, gdy pojawią się na naszym typerskim koncie.

Konto stałe w STS. Co daje?

 • Obstawianie bez ograniczeń dotyczących stawki
 • Udział w promocjach dla stałych klientów
 • Możliwość wypłaty wygranych - ekspresowo, bo pieniądze są nawet w kilka minut na koncie!

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka - dodatkowy bonus na start!

Każdy, kto chociaż raz próbował sił w zakładach bukmacherskich, marzył o tym, by móc obstawić zakład bez ryzyka. Wygraną otrzymywać jest fajnie, ale już przegrana to gorzka pigułka, z jaką nie wszyscy są w stanie sobie poradzić. Na szczęście, można zagrać w STS na start ze zwrotem do 100 PLN w razie niepowodzenia w debiucie. Tym samym możemy być pewni na sto procent, że na pewno nasze pierwsze kroki będą udane, a bez dwóch zdań nie przyniosą nam straty wszystkich zainwestowanych środków.


Tylko STS kod promocyjny "BETONLINE" zapewnia odebranie 100 PLN jako zakładu bez ryzyka na stronie tego bukmachera. Rejestracja na www.STS.pl to kwestia chwili, a dopisanie jednego słowa więcej w formularzu nie jest zadaniem, z którym nie można by było sobie poradzić.

Początkujący gracze mogą mieć wątpliwości, czy na pewno sobie poradzą z odebraniem zakładu bez ryzyka w STS. Tymczasem nie ma w tym nic szczególnie trudnego, a cały proces sprowadza się tak naprawdę do paru kroków. Jeżeli już jakiś bukmacher oferuje bonus powitalny, musi to być coś, co graczy nie odstraszy, więc początkujący muszą w łatwy sposób to odbierać. Z zakładem bez ryzyka właśnie tak jest.

Jak działa w STS zakład bez ryzyka?

 1. Zarejestrowanie konta za darmo na www.STS.pl z kodem promocyjnym "BETONLINE"
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN
 3. Postawienie kuponu SOLO lub AKO z zakładami z oferty przedmeczowej lub live
 4. Otrzymanie wygranej w przypadku trafienia wszystkich typów
 5. Zgarnięcie zwrotu stawki do 100 PLN, gdy kupon okaże się pechowy

W oficjalnym regulaminie promocji można przeczytać, że zwrot powinien nastąpić maksymalnie do 24 godzin od rozliczenia kuponu kwalifikacyjnego, ale w praktyce ten okres zazwyczaj trwa krócej. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Co istotne - liczy się pierwszy zagrany kupon po rejestracji, a nie pierwszy przegrany.

Jakie kupony nie są brane pod uwagę w tej promocji? Oto lista:

 • Cash-out
 • Zakłady STS Bezpieczny
 • Superoferta
 • MaxiKombi
 • Hit dnia
 • Mecz dnia
 • Podwyższony kurs

Jeżeli zakład zostanie w całości lub części rozliczony jako zwrot, wówczas zakład bez ryzyka również nie obowiązuje.

Bukmacher STS działa zgodnie z przepisami, a to oznacza, że wymaga się od niego, by odprowadzał podatki. Gracz nie musi tego robić, a wszystko załatwiane jest bezpośrednio przez stronę do obstawiania. To wygodne rozwiązanie, ale ma także wady, a jedna z nich polega na tym, że zwrot w bonusie powitalnym nie uwzględnia opłaty na rzecz państwa. Jeżeli więc zagramy kupon za 100 PLN, na naszym koncie pojawi się zwrot 88 PLN, ponieważ 12 PLN przy graniu kuponu trafiło w formie podatku do państwa, a nie do kasy bukmachera.

Bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym. Czy jest dostępny?

Bonus bez depozytu 29 PLN oferowany był swego czasu dla nowych graczy portalu www.STS.pl, dlatego cały czas bardzo dużo mówi się o tej premii w internecie. Niestety, powstają przez to duże nieporozumienia i trzeba mieć tego świadomość, że nie wynikają one ze złych intencji, ale najczęściej są wynikiem rzadko aktualizowanych stron internetowych. Nie zmienia się w ogóle fakt, że wszyscy nowi klienci bukmachera mogą odebrać kasę na start w postaci bonusu. Obecnie jednak premia wygląda zupełnie inaczej, niż było to jeszcze jakiś czas temu. STS bonus bez depozytu nie jest już, co prawda, dostępny, ale cały czas promocja powitalna tego bukmachera uważana jest za najpopularniejszą w naszym kraju.

Pamiętajmy jednak, że każda z opisywanych przez nas ofert jest dostępna tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym BETONLINE. Bez hasła bonusowego nie można liczyć na premie o takiej samej wartości, jak te przez nas podane. Bukmacher STS dla osób bez kodu ma zupełnie inne prezenty - nie znajdziemy chociażby zakładu bez ryzyka, który jest tak bardzo chwalony przez typerów. 

Odbieranie bonusu powitalnego STS krok po kroku
⬇️⬇️⬇️

1. Gracz wchodzi na www.STS.pl
2. Wypełnia formularz rejestracyjny
3. Aktualny kod promocyjny STS to "BETONLINE"
4. Na start 100 zł jako zakład bez ryzyka
5. To jeszcze nie wszystko - w STS za pierwsze depozytu jest aż 1500 PLN więcej!

STS bonus powitalny - jak odebrać?

Kod promocyjny STS bonus od wpłaty. Premie do 1500 PLN dla nowych graczy!

Na stronie internetowej www.STS.pl na dobry początek można typować nie tylko dzięki zakładowi bez ryzyka. W ramach promocji na start proponowany jest graczom również pakiet doładowań kolejnych wpłat, dzięki któremu można łącznie otrzymać nawet dodatkowe 1500 PLN na obstawianie. To wyjątkowa oferta - niczego podobnego nie znajdziemy na stronach konkurencyjnych.

Wiemy już wszystko, co trzeba na temat tego, jak odebrać w STS zakład bez ryzyka, dla przypomnienia tylko powtórzymy, że w STS kod promocyjny to BETONLINE. Wiemy również, że swego czasu można było odebrać w portalu STS bonus bez depozytu, ale obecnie nie ma już takiej możliwości. Na szczęście, do zgarnięcia są jeszcze premie od wpłaty i warto mieć to na uwadze, by nie uświadomić sobie tego zbyt późno.

Co dokładnie można zdobyć w STS na start? Jaki bonus jest dostępny? Promocje powitalne w STS to zakład bez ryzyka 100 PLN, a kiedy już go odbierzemy, mamy jeszcze do otrzymania trzy bonusy od pierwszych wpłat. Łącznie można więc przy trzech depozytach zdobyć dodatkowe środki na obstawianie. O ile u większości bukmacherów najczęściej to pierwsze doładowanie daje najwięcej, w STS docenia się tych, którzy zostają na dłużej i nie rezygnują już na starcie.

Na dobry początek marka STS proponuje nowym graczom następujące doładowania:


WpłataBonus od STS
Pierwszy depozyt100% do 300 PLN
Drugi depozyt50% do 500 PLN
Trzeci depozyt50% do 700 PLN

Dobrze jest podkreślić, że gracz ma dokładnie 30 dni na to, by otrzymać wszystkie bonusy, jakie zostały przygotowane w promocji na start. Nie powinna być to dla nikogo przeszkoda, ponieważ najczęściej to na samym początku gra się najwięcej, by zgarnąć jak największe bonusy, a jednocześnie możliwie jak najdokładniej sprawdzić w praktyce ofertę typerską.

Każdy może skonstruować własny plan na to, jak odebrać maksymalny bonus STS na dobry początek. Wygląda to w następujący sposób:

 1. Po rejestracji na www.STS.pl z kodem promocyjnym "BETONLINE" gracz dostaje zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł
 2. Przy pierwszej wpłacie można odebrać doładowanie 100% do 300 zł
 3. Drugi depozyt pozwala zgarnąć 50% do 500 zł
 4. Trzecia wpłata to do odebrania 50% do 700 zł!
 5. Gracz otrzymuje również możliwość skorzystania z zakładów bez ryzyka na Betgames oraz Wirtualne Sporty - przygotowano na to oddzielne akcje promocyjne

Zawsze należy upewnić się, czy dana w STS promocja powitalna jest nadal aktualna. Jak pokazuje to sprawa związana z premią STS bonus bez depozytu, nie wszystkie prezenty są do odebrania przez cały czas i trzeba mieć to na uwadze.

Rejestracja w STS - co dobrego daje kod promocyjny STS?

Jeżeli rozważamy zarejestrowanie konta w STS, aby odebrać dostępny u tego bukmachera bonus powitalny z kodem promocyjnym BETONLINE, powinniśmy rozważyć wszystkie "za" oraz "przeciw" takiemu rozwiązaniu. Nie tylko chodzi o odbieranie promocji, ale także obstawianie, dlatego ważne jest to, by sprawdzić, co dokładnie można zyskać za utworzenie konta. Wielu osobom wydaje się, że najważniejsze jest to, jaki bukmacher proponuje bonus na start. Nie liczy się jednak tylko to, bo nie można także zapominać, że granie na stronach typerskich to przede wszystkim wiele okazji do zawierania zakładów. Im więcej jest możliwości, tym lepiej, bo można częściej znaleźć okazję do zdobycia pieniędzy.

Zgodnie z tym, co było już tutaj napisane, utworzenie konta na stronie bukmachera www.STS.pl nie jest trudne, a jednocześnie nie wymaga natychmiastowego weryfikowania danych. Trzeba pamiętać, że jednak konto tymczasowe wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Nazwać tego wadą nie można, ponieważ takie są wymogi prawa i STS nie ma nic wspólnego z tym, jakie zasady panują na rynku bukmacherskim w naszym kraju.

Największe zalety STS

Jakie są największe zalety bukmachera STS? Na pewno jego rozpoznawalność i popularność. Mogłoby się wydawać, że taka marka spoczywa na laurach, bo już nie musi się strać, ale jest wręcz przeciwnie. Wystarczy sprawdzić nasze forum typerów, aby przekonać się, że gracze nadal mocno chwalą sobie to, co jest dostępne w STS.

Do plusów marki STS zaliczać też powinno się na pewno dostępne u niego zakłady. To nie jest tylko sport, jaki znajdziemy wszędzie, ale również znacznie więcej propozycji z rzadziej oglądanych dyscyplin w naszym kraju. Przykładem niech będzie chociażby futbol australijski, AMP Futbol, koszykówka 3x3, krykiet czy kabaddi. Jeżeli ktoś szuka strony, gdzie zawsze będzie miał co obstawiać, a do tego zależy mu na niekiedy nietypowych zakładach, tutaj powinien otrzymać to, na czym zależy mu najmocniej.

Kolejna ogromna zaleta legalnego bukmachera STS to fakt, że znajdziemy u niego gry karciane czy wirtualne sporty. W tych ostatnich mamy do czynienia z Bundesligą w formie wideo, co jest ciekawym rozwiązaniem, które powinno spodobać się osobom znudzonym obserwowaniem standardowych komputerowych meczów.

Każdy ma swoje potrzeby i na pewno nie wszystkim STS przypadnie do gustu w stu procentach. Nie wydaje się jednak, by zupełnie przypadkowo ta marka weszła na szczyt w naszym kraju. A wszystkie plusy przedstawione poniżej to na to najlepszy dowód:

 • Możliwość obstawiania wielu dyscyplin sportowych
 • Bezpieczne transakcje
 • Duża popularność bukmachera
 • Gwarancja tego, że marka nie przestanie istnieć z dnia na dzień
 • Dostępne zakłady na gry karciane, w tym poker po polsku!
 • Możliwość grania na wirtualne sporty, a wśród nich dostępna jest Bundesliga z archiwalnymi materiałami z prawdziwych meczów

STS kod promocyjny - warto wpisać czy nie?

Kiedy będzie w STS bonus bez depozytu?

W internecie nic nie ginie, co ma plusy i minusy. Niestety, informacje znalezione w sieci zupełnie nie pokrywają się ze stanem aktualnym i dlatego dochodzi do różnego rodzaju nieporozumień. Na szczęście, trafiliście na stronę internetową, gdzie dane są zgodne z rzeczywistością i aktualizuje się je na bieżąco, aby dokładnie było wiadomo, co i jak można obstawiać oraz jakie promocje czekają na starcie.

Bardzo wiele osób pyta się o dostępny w STS bonus bez depozytu, który swego czasu był swoistym hitem wśród typerów. Odbieranie premii bez wpłaty jest proste i pozwala na granie kuponów bez wydawania własnych pieniędzy, a to zalety, które raczej trudno jest w jakikolwiek sposób podważyć.

Bonus STS100 PLN bez ryzyka w STS
Jak odebrać?Rejestracja na www.STS.pl
Jaki w STS kod promocyjny?BETONLINE


Fakty na ten moment są jednak takie, że nie jest dostępny w STS bonus bez wpłaty i prawdopodobnie nie zmieni się to. Trzeba zatem pogodzić się z faktem, że obecnie inaczej wygląda tutaj bonus powitalny. STS to bukmacher znany z tego, że przygotowuje oferty nawet dla najbardziej wymagających, a pozytywne komentarze na temat aktualnej promocji na start pokazują jasno, że nawet bez bonusu za darmo jest uznawany za miejsce godne uwagi.

Nie pozostaje tak naprawdę nic innego, jak sprawdzać aktualne promocje w STS i czekać na to, jak pojawi się jakaś oferta, dzięki której będzie można zgarnąć mniejszą lub większą premię bez depozytu. Jednocześnie dobrze jest uświadomić sobie, że zakład bez ryzyka ma swoje bezsprzeczne zalety w porównaniu z premią bez wpłaty.

Dlaczego zakład bez ryzyka lepszy od bonusu bez depozytu?

 • Pozwala na zdobycie nawet 100 PLN
 • Umożliwia zagranie kuponu z potencjalnie większą wygraną
 • Wygrane są gotówką, której już nie trzeba obracać
 • Zwrot przyznawany jest na prostych zasadach
 • Możliwość wypróbowania oferty bukmachera tak, jak tylko się chce
 • Wytyczne dotyczące kuponu są mniej rygorystyczne
 • Najczęściej znacznie łatwiej obrócić bonus

Odkąd na dobre zadomowił się w ofercie STS zakład bez ryzyka, słyszymy od wielu graczy, iż jest to znacznie ciekawsza opcja od premii bez wpłaty. Każdy musi ocenić wszystko we własnym zakresie, ale trudno na pewne plusy przymykać oko.

STS karty przez internet + darmowe mecze online

Konto u bukmachera STS zakłada się ostatnio nie tylko po to, by móc obstawiać mecze online. Oferta tej marki to jedyne w naszym kraju legalne karty przez internet, a do tego wszystkiego - bezpłatne transmisje z meczów z przeróżnych dyscyplin sportowych. 

STS Betgames to usługa, dzięki której można grać na telefonie lub komputerze w pokera, wojnę oraz bakarat. Niektórzy mówią, że jest to STS Kasyno i w tym stwierdzeniu na pewno jest sporo prawdy. Tym bardziej, że wkrótce oferta ma się poszerzyć o kolejne produkty!

W kartach online w STS gracze mogą obstawiać pieniądze po naprawdę wysokich kursach. Potencjalne wygrane robią wrażenie, a to wszystko bezpiecznie i zgodnie z przepisami! 

A jak wygląda sprawa meczów online? W tym przypadku nie ma sensu nic pisać, lepiej jest to po prostu pokazać. Już teraz zobaczcie, w jaki sposób uruchamia się stream online u bukmachera STS. Okazuje się, że to w zasadzie tylko kilka chwil! I co bardzo ważne - działa to również na systemach mobilnych, czyli na smartfonach z iOS oraz Androidem! 

STS kod promocyjny w Betgames Zakład Bez Ryzyka 20 PLN

Przygotowane przez bukmachera STS legalne karty stały się prawdziwym hitem wśród graczy. Nic dziwnego, że nie trzeba było długo czekać na przygotowanie oferty powitalnej stworzonej właśnie z myślą o miłośnikach legalnego pokera, wojny i bakarata. 

Każdy nowy gracz mógł swego czasu na www.STS.pl założyć darmowe konto, a następnie dzięki temu odebrać 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na STS Betgames. Można było samemu podjąć decyzję, jak chce się tę premię wykorzystać. Można było albo wygrać, albo otrzymać pełny zwrot. 

Do promocji nie trzeba było się zapisywać, ale warto podkreślić, że dostępna była ona jedynie dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji grać w Betgames. Liczył się w niej jedynie pierwszy kupon, a nie pierwszy przegrany. Jeżeli ktoś rozpoczynał grę w Betgames od zwycięstwa, otrzymywał standardową wygraną i nie mógł już później ubiegać się o zwrot. 

STS Betgames zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym BETONLINE to propozycja dla każdego, kto słyszał pozytywne opinie na temat kart u bukmachera, ale do tej pory jeszcze nie miał okazji sprawdzić ich w praktyce. Niestety, na ten moment ta oferta nie jest dostępna dla klientów legalnej marki STS. Na szczęście, bukmacher przygotował inne propozycje dla fanów gier karcianych i w tym miejscu można znaleźć więcej na ten temat - szczegóły dostępne są dla każdego zainteresowanego.

STS legalne gry karciane Betgames

Kod promocyjny STS na bonus powitalny - opinie graczy 

Jakie są opinie graczy na temat przygotowanego przez STS bonusu powitalnego? Co trzeba o nim wiedzieć, jeszcze zanim rozpocznie się obstawianie? Każdy chętny może już teraz poznać wszystko, co na ten temat można znaleźć w sieci. 

Na pewno bonus bez wpłaty jest pozytywnie oceniany ze względu na jego wysokość. Rzadko który bukmacher oferuje na start aż taką kwotę jak 29 PLN. Ba, nie znajdziemy tego rodzaju bonusu nigdzie poza STS i jest to fakt! 

Ogromną zaletą często wymienianą przez graczy jest prostota. Zasady dotyczące promocji STS bonus są wyjątkowo nieskomplikowane, dzięki czemu poradzi sobie z nimi nawet początkujący. I tak powinno być, bo przecież mówimy tutaj o ofercie specjalnej, która została przygotowana z myślą o tych, którzy do tej pory wcale nie musieli mieć styczności z zakładami bukmacherskimi.

Każdy może przekonać się na własnej skórze, jak działa bonus bez ryzyka. Rejestracja na www.STS.pl to kwestia 60 sekund!

Nie zapominajmy też o warunkach obrotu. O ile na wielu stronach bonusy bez ryyzka naprawdę bardzo trudno jest wypłacić z konta, w STS nie jest to aż tak trudne do osiągnięcia. Wszystko sprowadza się tylko do zagrania kasy określoną ilość razy. Bez problemu można to osiągnąć bez wylewania siódmych potów czy przesadnego doświadczenia w obstawianiu.

Proponowany przez STS bonus bez ryzyka to zwrot w razie niepowodzenia. To na ten moment chyba najbardziej pożądana premia w sieci - nic dziwnego, że tak wielu klientów bukmachera chwali sobie jego ofertę na start! 

"Bonus bez ryzyka to naprawdę znakomita opcja! Sprawdziłem sobie wszystkie opcje i nie wydałem przy tym ani złotówki!"
"Zwrot 100 złotych wpadł na konto bez problemu, a tak naprawdę wystarczyło jedynie zarejestrować konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE. To świetna promocja!"

"Jeszcze nie spotkałem bukmachera, który na start oferowałby tak wiele, co STS. Nie wspomnę już o bonusie bez ryzyka - 2 złotych może to niewiele, ale wystarczająco, by rozpocząć obstawianie i mieć z tego satysfakcję!"

"Zakład bez ryzyka odebrałem bez problemu. Fajnie, że nie ma tutaj skomplikowanych zasad, a wszystko sprowadza się tylko do paru kroków, z którymi poradzi sobie każdy nowicjusz"

"STS to klasa sama w sobie i nie ma co się nawet o to spierać. Nie bez powodu od wielu lat to ten bukmacher jest na szczycie, jeśli chodzi o wybory graczy. Dla mnie to prawdziwy TOP!"

"Szybko odebrałem bonusy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że przyznaje się tutaj niewiele premii, ale jest zupełnie inaczej. To naprawdę kawał solidnej oferty dla nowych klientów!"

Na temat tego, jak wyglądają o promocji STS kod promocyjny opinie dowiedzieć się można z naszego portalu. W Betonline typerzy mogą korzystać z czatu bukmacherskiego, a także dostępne jest dla nich forum. Nie tylko każdy użytkownik może sprawdza darmowe typy bukmacherskie, ale również ma możliwość korzystania z wiedzy innych graczy i tym samym sprawdzać, czy dany bukmacher jest dla niego odpowiednią propozycją czy może niekoniecznie.

Bez dwóch zdań aktualne o STS opinie są nad wyraz pozytywne. Trudno się zatem dziwić, że tak wiele osób nieustannie proponuje początkującym graczom właśnie założenie konta na www.STS.pl. Wszystko zajmuje parę chwil, a na dobry początek dostaje się zakład bez ryzyka, który w zasadzie ogranicza nasze straty do wykorzystanego czasu, a nie pieniędzy. To już ogromna zaleta!

STS jako najlepszy bukmacher w Polsce

Nie brakuje opinii pozytywnych na temat STS, dlatego mówi się, że to obecnie jeden z najlepszych bukmacherów w kraju. Na pewno znajdą się i zwolennicy, i przeciwnicy takiego twierdzenia. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że STS liczy się każdy bukmacher w Polsce i to bardzo często on wyznacza trendy na rynku. 

Posiadając konto w STS, można mieć pewność, że zawsze będzie korzystało się z konkurencyjnych kursów na wszystkie wydarzenia sportowe oraz miało się dostęp do wielu promocji, między innymi, na takie imprezy jak mundial, Euro czy igrzyska olimpijskie.

Oczywiście, każdy z nas jest nieco inny i generalizowanie w tym przypadku nie ma większego sensu. Czy STS to najlepszy bukmacher w Polsce? Na to pytanie wszyscy muszą odpowiedzieć sobie sami. Na pewno nie można dziwić się tym, że którzy są tego zdania. W końcu STS już na starcie pokazuje, że stawia przede wszystkim na jakość! 

Czemu uważa się, że STS to najlepszy bukmacher na polskim rynku? To marka jedyna w swoim rodzaju, bo oferuje zawsze ciekawe promocje, czym pokazuje, iż nie zapomina o lojalnych klientach, którzy obstawiają od długiego czasu. Nie ma co ukrywać, że mocno przyczynił się do renomy marki także jej staż na rynku. Do tego stopnia jest to tak znany bukmacher, że w zasadzie "granie w STS" to dla niektórych synonim obstawiania meczów. W przypadku bukmacherów zdecydowanie młodszych takie określenia nie weszły do języka potocznego i pewnie jeszcze długo tak właśnie będzie.

STS kod promocyjny to szansa na to, aby każdy mógł sam się przekonać, czy granie w STS jest dla niego. Trudno tutaj o uniwersalną odpowiedź na temat tego, czy mówimy o najlepszym bukmacherze w kraju. Wydaje się, iż jego popularność nie jest przypadkowa, chociaż nie wszyscy mają takie same typerskie potrzeby i dlatego nie można określić jednoznacznie, czy STS jest dobrym wyborem dla wszystkich. W zasadzie na pewno nie jest, bo wiele zależy od subiektywnych aspektów.

Dzięki temu, że każdy może utworzyć konto w STS i nawet nie poświęcać przy tym czasu na żmudną weryfikację, teoretyzowanie na temat tego, czy to najlepszy bukmacher nie wydaje się mieć tutaj sensu. Każdy sam powinien się przekonać o tym, w jakim stopniu oferta tej marki pokrywa się z jego oczekiwaniami wobec strony do typowania zakładów na sport.

Dlaczego w STS tak wielu graczy obstawia pewniaki?

STS to najpopularniejszy wybór polskich typerów. Właśnie tutaj obstawia się najwięcej pewniaków. Dlaczego jest właśnie tak, a nie inaczej? Powodów jest bardzo wiele, a opisywany tutaj bonus bez depozytu to tylko jeden z nich - oczywiście, teraz ta premia dostępna nie jest, więc motywacja graczy jest inna.

Czy STS jest najlepszy w Polsce?

Każda osoba zarejestrowana na www.STS.pl dostaje dostęp do wielu promocji oraz bardzo bogatej oferty, w której nie brakuje spotkań nawet z mniej popularnych rozgrywek. Ogromną zaletą jest również przygotowana przez STS aplikacja mobilna, w ramach której obstawianie jest bardzo szybkie, a jednocześnie zupełnie nie różni się od tego w punkcie czy na stronie internetowej.

STS zbiera bardzo dobre opinie. Duży wpływ na to z pewnością mają opisywane przez nas bonusy czy dobre kursy, ale nie zapominajmy również, że mówimy tutaj o stronie, która długo działa na rynku i ma już ogromną rzeszę stałych bywalców.

Firma bukmacherska STS nie od dzisiaj znana jest z tego, że nie zapomina o osobach, które są z nią nie od wczoraj. Gracze chwalą w tym przypadku chociażby to, że mogą korzystać z takich ofert specjalnych jak "HIT DNIA" czy "SUPEROFERTA". To możliwość grania na specjalnych zasadach i znajdziemy w niej zakłady na mecze, które danego dnia można śmiało uznać za najpopularniejsze.

Promocja HIT DNIA w STS

Na stronie internetowej www.STS.pl w rozpisce dostępnych zakładów znaleźć można dział "HIT DNIA". Przykuwa uwagę nie tylko samą nazwą, ale także tym, że oznaczony jest dużymi literami. Wydaje się, że już sama nazwa wyjaśnia wszystko, ale czy aby na pewno?

HIT DNIA to propozycje kursowe, jakich na próżno szukać na innych stronach bukmacherskich. Marka STS proponuje wszystkim swoim graczom podwyższone wartości na kilka wybranych zakładów danej doby. To najczęściej mecze, które znajomicie się zapowiadają albo są po prostu chętnie wybierane przez klientów bukmachera.

W HICIE DNIA najczęściej podwyższone są kursy tylko na kilka wybranych typerskich wariantów. Np. na liczbę setów w meczu siatkarskim. Jeżeli chodzi o pojedynki w piłce nożnej, zazwyczaj do zagrania są tylko scenariusze 1X2, a już nie inne, które można znaleźć w pełnej ofercie.

Dostęp do zakładów w dziale HIT DNIA jest dla każdego zarejestrowanego u bukmachera STS.

Superoferta w STS

Oprócz HITU DNIA znajdziemy u bukmachera STS także tak zwaną superofertę. Działa ona na podobnej zasadzie, co chwilę wcześniej wspomniana premia. Różnica polega na tym, że tutaj danego dnia meczów mamy całkiem sporo do wyboru. Na jednym kuponie można postawić maksymalnie jeden zakład tego typu.

Dużym plusem jest to, że zakłady z superoferty wyświetlane są z pewnym czasowym wyprzedzeniem. W środę można już sprawdzić, co będzie działo się w czwartek i tak dalej, i tak dalej.

Jak skorzystać z superoferty w STS?

 1. Wejść na stronę www.STS.pl
 2. Zalogować się na konto typerskie
 3. Przejść do zakładki "Zakłady specjalne"
 4. Wybrać "SUPEROFERTA"
 5. Dodać jeden zakład do kuponu - tych typów nie można za sobą łączyć!

Przykłady tego, jak działają podwyższone kursy na wybrane mecze dnia, najlepiej pokazują, że tak naprawdę nie trzeba w STS polować na promocje okazjonalne, by móc zgarnąć coś więcej, niż w normalnych okolicznościach. Oczywiście, do wszystkiego potrzebne jest najpierw utworzenie konta, dlatego tak ważne jest to, by poznać STS kod promocyjny. I zapamiętać, iż słowa bonusowego "BETONLINE" uznać można tylko na samym początku!

STS kod promocyjny - najlepszy dla początkujących?

Jeżeli ktoś zastanawia się, u jakiego bukmachera założyć konto z kodem promocyjnym na bonus powitalnym, a do tej pory nie miał jeszcze okazji stawiać zakładów w internecie, prawdopodobnie marka STS będzie jedną z pierwszych, na które zwróci uwagę. Z czego to wynika? Mówimy o firmie bukmacherskiej, która jest bardzo popularna, a do tego cieszy się w naszym kraju dość dobrą opinią, co łatwo jest sprawdzić, przeglądając dowolne forum bukmacherskie.

Jeżeli ktoś dopiero zaczyna obstawiać mecze, powinien zwrócić uwagę na to, by założyć konto u takiego bukmachera, który będzie posiadał w ofercie bardzo wiele meczów, a jednocześnie nie będzie można powiedzieć, iż ma niskie kursy na faworytów. Pamiętajmy, ze to właśnie wygrane są tym, na czym każdym zależy najbardziej, a by te były jak najwyższe, trzeba stawiać na takie zakłady, na które znaleźć można wysokie kursy. Tak jest w tym przypadku.

Dlaczego ktoś powinien zainteresować się marką STS w przypadku, gdy bukmacherka dopiero zaczyna wkraczać do jego świata zainteresowań? Oto kilka powodów:

 • STS to bardzo znana firma
 • Szybko zakłada się u niej konto
 • Granie w tym miejscu jest w stu procentach legalne
 • Bukmacher proponuje graczom pierwszy zakład postawiony za bonus bez ryzyka
 • Kursy w ofercie są atrakcyjne w porównaniu z konkurencyjnymi stronami
 • Bukmacher proponuje mnóstwo promocji dla klientów
 • Kupony można grać w tym przypadku z komputera, ale także i w aplikacji mobilnej.

Prawdopodobnie już kilka punktów z listy podanej powyżej powinna przekonać nieprzekonanych do tego, że STS to naprawdę godny uwagi wybór nie tylko dla doświadczonych typerów, ale również i początkujących. Nie ma w zasadzie tutaj niczego, czego mogłoby brakować nowicjuszowi. Co więcej, może on wszystkie niezbędne czynności wykonywać za pomocą tylko jednej strony, gdyż bukmacher proponuje klientom również statystyki drużyn oraz inne narzędzia, które mogą służyć do skutecznego analizowania obstawianych wydarzeń.

Czy znajdzie się chociaż jedna osoba, która w STS nie znajdzie czegoś dla siebie? Wydaje się, że w przypadku tego bukmachera o coś takiego będzie naprawdę trudno. Na stronie www.STS.pl można obstawiać mecze, ale i nie tylko. Do tego mamy tutaj zakłady na prawdziwe wyścigi koni, co nie zdarza się w Polsce zbyt często. Ogromnym atutem tego bukmachera jest też na pewno to, że oferuje bardzo wiele promocji na start. Osoby stojące za promocją tej marki doskonale zdają sobie sprawę, co jest potrzebne typerom na co dzień, a także jak zachęcić ich do gry. Bonus powitalny bez ryzyka to najlepszy dowód na to.

STS kod promocyjny na  promocje dla klientów. Na co można liczyć?

STS kod promocyjny - oferty dla klientów

W zasadzie każdy, nawet ten źle oceniany przez większość, bukmacher proponuje klientom bonus powitalny. Prezent na start ma być zachętą do założenia konta. Oczywiście, trzeba się liczyć z tym, że na jednych czy dwóch premiach nie powinno się wszystko kończyć, dlatego tak istotne jest, by szukać miejsca do typowania, w którym promocji dla zarejestrowanych będzie bardzo dużo. I w STS tak na pewno jest.

Kto ma konto w STS, może liczyć na to, że niemal zawsze będzie mógł odebrać większy lub mniejszy bonus. Oferty specjalne dla klientów przygotowywane są tutaj przy okazji nie tylko największych wydarzeń sportowych, ale także w sytuacjach, gdy nic szczególnego w świecie popularnych dyscyplin się nie dzieje, więc graczom brakuje mobilizacji, by poszukać dla siebie pewniaków.

Aby sprawdzić, jakie są dostępne akcje bonusowe u bukmachera STS, należy wejść na www.STS.pl i przejść do zakładki "Promocje". Bonusów powitalnych do zgarnięcia z kodem promocyjnym jest bardzo wiele, dlatego nie sposób jest wymienić każdy, jaki kiedyś już się pojawił, ani też nie można wymyślić wszystkich opcji, które mogą być wkrótce dostępne. Podać można za to kilka przykładowych propozycji:

 • Freebet - gracze otrzymują pieniądze na to, by postawić zakład u bukmachera STS. Często jest tak, że aby zgarnąć premię, należy najpierw zagrać odpowiedni kupon na konkretne spotkanie. Najczęściej bukmacher przyznaje tego rodzaju prezent po dokonaniu wpłaty na konto.
 • Cashback - coś poszło nie tak? Gdy gra reprezentacja Polski albo jakaś inna drużyna, którą interesują się kibice w Polsce, to często w STS można postawić bez ryzyka na taki pojedynek. Buk oferuje zwrot o pewnej wartości procentowej stawki. Przykładowo: możemy postawić za 100 złotych na to, że Polska wygra z Anglią, gdy tak się nie stanie, STS oddaje nam 50 zł na konto.
 • Bonus reload - premie tego typu są bardzo lubiane przez graczy, gdyż mocno przypominają promocje powitalne. W ramach tego typu ofert można zgarnąć doładowanie środków po zdeponowaniu pieniędzy. Najczęściej bukmacher sam podaje, ile trzeba przerwać, by zyskać konkretną kwotę.
 • Turnieje z nagrodami - najczęściej tego typu promocje są organizowane przy wirtualnych sportach lub grach karcianych. Jest to bukmacherska rywalizacja, w której stawia się zakłady, a wszystko jest podsumowywane punktami, dzięki którym można wspinać się w specjalnym rankingu. Im wyższe miejsce, tym pokaźniejszą nagroda do zgarnięcia.
 • Zaproś kumpli - to jedna w swoim rodzaju propozycja. Bukmacher STS zachęca graczy do tego, by zachęcali swoich znajomych do typowania. Po zalogowaniu się do konta można przejść do zakładki "Zaproś kumpla" i tam rozpocząć "rekrutowanie" nowych typerów z grona naszych przyjaciół. Za każdego z sześciu zaproszonych znajomych można otrzymać 50 PLN premii, a dodatkowo dostaje się 20 PLN za trzeciego i szóstego "zgarniętego" kumpla.

Jak widać, osoby zarejestrowane w STS nie mają prawa mówić, że nie proponowane im są mniejsze lub większe bonusy. To jeden z tych bukmacherów, u których promocje są organizowane niemal cały czas.

STS kod promocyjny w aplikacji na telefon. Jak działa aplikacja mobilna?

Osoby, które zdecydują się założyć konto u legalnego bukmachera STS, mogą skorzystać z aplikacji mobilnej, czyli narzędzia do obstawiania meczów za pomocą smartfona. Aby zainstalować program, wystarczy poświęcić na to raptem kilka chwil. Użytkownicy Androida zrobią najlepiej, jeśli wejdą na stronę mobilną STS przez telefon i stamtąd wykonają niezbędne kroki. Z kolei korzystający z systemu iOS powinni bez żadnego problemu znaleźć STS w AppStore.

Dzięki aplikacji mobilnej można nie tylko otrzymać dodatkowy bonus powitalny z kodem promocyjnym BETONLINE, ale również szybko wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu, a do tego dostępna jest w niej opcja szybkiego zakładu, gdzie ekspresowo obstawia się wydarzenia sportowe na żywo. Skoro już niedawno była mowa o promocjach, trzeba dodać, że ofert specjalnych na urządzenia mobilne też jest sporo - ekskluzywne bonusy dla "przenośnych" typerów to coś, czego w STS też nigdy nie brakuje.

Obstawianie na stronie STSObstawianie w aplikacji STS
- Ograniczony dostęp w niektórych sytuacjach- Obstawianie zawsze pod ręką!
- Promocje również dla tych, co grają mobilnie- Ekskluzywne oferty tylko z aplikacją
- Bonus powitalny z kodem promocyjnym- Ten sam STS kod promocyjny i bonus powitalny!

Aplikacja charakteryzuje się tym, że możemy korzystać z niej bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujemy. Najważniejszy jest dostęp do internetu. W przypadku obstawiania na stronie jest to nieco bardziej skomplikowane, ponieważ trzeba mieć ze sobą laptopa albo komputer stacjonarny. To już nieco bardziej ogranicza nasze pole manewru. Nie można też nie wspomnieć, że w aplikacji często zdarzają się dostępne specjalne promocje, których nie ma w tradycyjnym portalu.

Wszystko to, co robi się na stronie internetowej, można wykonać również w aplikacji. Za pomocą BetBooster dostaje informacje od "sztucznej inteligencji" na temat statystyk zespołów, a dzięki rozbudowanym danym analitycznym możemy również sami dojść do odpowiednich wniosków przed zagraniem kuponu. Ogromną zaletą jest też na pewno dostęp do szybkich płatności - potrzeba zaledwie kilkunastu sekund, by doładować swoje konto STS w mobilnej apce.


Ile razy ktoś sprawdzał z zapartym tchem ostatni mecz na kuponie AKO? Trudno jest to zliczyć. W przypadku STS nie ma jednak takiej konieczności, by działać w ten sposób, gdyż statusy kuponów czy konkretnych meczów wyświetlane są za pomocą specjalnych powiadomień push.

Wspominane już przez nas transmisje w STS TV także znajdują się w ofercie programu mobilnego od tego bukmachera. A gdy komuś natrafi na jakiś niespodziewany problem, zawsze może udać się po pomoc online do konsultantów, którzy do dyspozycji są przez 7 dni w tygodniu.

Kontakt do STS - zaleta, o której nie można zapominać!

Jeżeli ktoś waha się nad tym, czy powinien założyć konto, wpisać w STS kod promocyjny i zacząć tutaj aktywnie obstawiać, powinien wiedzieć, że mowa jest o marce, która oddaje do dyspozycji klientów jeden z lepszych supportów na rynku. Trudno jest znaleźć drugiego bukmachera, i nie tylko w Polsce, gdzie można uzyskać pomoc przez całą dobę i to każdego dnia w tygodniu, przez cały rok!

Chociaż nie jest podany do STS numer telefonu, internetowy czat jest wystarczający do tego, by poradzić sobie z większością kłopotów. A w bardziej skomplikowanych sprawach zawsze można dołączyć zdjęcie i korespondować e-mailowo.

STS nie tylko pomaga w sprawach finansowych, ale również w kwestii promocji czy nawet aplikacji mobilnej. Każdy może również w internecie uzyskać pomoc związaną z graniem w punktach stacjonarnych. Po rozmowie z konsultantem każdy powinien uzyskać te informacje, na których najmocniej mu zależało.

U bukmacherów online często zdarzają się przerwy w działaniu serwisów. Tutaj jednak nie ma to zwykle miejsca, dlatego też bukmacher STS należy do tych serwisów internetowych, które są często chwalone przez graczy online. Jeżeli ktoś chociaż raz nie mógł zagrać kuponu przez niespodziewane problemy z działaniem strony, ten na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, aby wszystko działało prawidłowo w kwestii obstawiania wydarzeń sportowych - czy to z wykorzystaniem zwykłej strony internetowej, czy to przy graniu w aplikacji mobilnej.

Czy można obstawiać w STS w internecie i w punktach stacjonarnych?

Założenie konta internetowego to krok, na który często decyduje się ktoś, kto już ma pewne doświadczenie w obstawianiu w STS. Prawdopodobnie tylko niewielki odsetek osób decyduje się założyć konto w tym miejscu, wcześniej nie grając u żadnego innego bukmachera, a tym bardziej nie wiedząc, czym jest STS. Często więc rodzi się pytanie, czy można obstawiać mecze w STS i stacjonarnie, i przez internet.

STS punkty stacjonarne

Tradycjonaliści coraz częściej przekonują się, że internet otwiera nowe możliwości. Przede wszystkim mogą dzięki sieci grać kuponu zawsze, gdy tego potrzebują. Jednocześnie nic nie stoi im na przeszkodzie, by grali na żywo, nawet wtedy gdy spotkanie rozgrywane jest późnym wieczorem lub w środku nocy. W przypadku punktów naziemnych w takich sytuacjach jest już znacznie gorzej.

Bukmacher z całą pewnością nigdy nie zabroni swoim graczom internetowym grania w punktach stacjonarnych. Mimo że te drugie nie są już tak istotne w modelu biznesowym, jak miało to miejsce jeszcze ładnych parę lat temu, nadal pozostają otwarte, a w przypadku STS takich miejsc mamy ponad 400 na mapie Polski i liczba ta wcale się nie zmniejsza!

Granie w punktach stacjonarnych nie wyklucza grania przez internet, więc też nie musimy obawiać się tego, że zarejestrowanie się na www.STS.pl skróci nasze możliwości typerskie. Można powiedzieć, że jest wręcz na odwrót.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
1660 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
830 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
200% do 300 PLN
Kod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE


STS w internecie a stacjonarnie. Co dla kogo lepsze?

Nie brakuje osób, które do dnia dzisiejszego kojarzą STS głównie z działalności stacjonarnych. Bierze się to stąd, że od bardzo wielu lat ten bukmacher działał przede wszystkim w sposób tradycyjny, czyli przyjmował zakłady w oddziałach usytuowanych w różnych częściach Polski. Do dzisiaj punkty STS są chętnie odwiedzane przez typerów, ale czy aby na pewno granie w ten sposób jeszcze w ogóle ma sens?

Warto już na początku podkreślić, że przygotowany przez STS kod promocyjny może być wykorzystany tylko przy rejestracji internetowej na www.STS.pl, a więc nie ma takiej możliwości, by właśnie w ten sposób odebrać zakład bez ryzyka. To na pewno jest duży plus grania online - nigdy nie brakuje bonusów do zdobycia, a promocji jest co nie miara, dlatego niemalże zawsze można coś uszczknąć dla siebie z puli specjalnych środków do gry.

STS w internecie nie jest już traktowany jako nowość, której nie powinno się ufać. Portal oficjalny tej marki działa na tyle długo, że można założyć, iż został dopracowany do granic możliwości i dostosowany w taki sposób, by trafiał w potrzeby i gust większości graczy, a w jakim stopniu - każdego.

Utworzenie konta u bukmachera STS online zajmuje parę chwil, dlatego każdy bez wyjątku może spróbować zagrać w tym miejscu. To dla nikogo nie powinno okazać się trudne, bo proces rejestracyjny został w taki sposób przygotowany, iż bez najmniejszego problemu zapisać się do gry można nawet na urządzeniu mobilnym. 

Nie wydaje się, aby w dzisiejszych czasach do codziennego grania dla kogokolwiek lepsze byłoby granie stacjonarne od tego internetowego. W przypadku obstawiania przez stronę można stawiać o dowolnej porze dnia i nocy, a jednocześnie jest do odebrania bardzo dużo bonusów. Tego nie ma przy typowaniu w punktach i jest to na pewno ogromna zaleta wybrania właśnie strony internetowej.

Wydaje się, że aktualne trendy dokładnie wyjaśniają, że typowanie online jest zdecydowanie korzystniejsze. Coraz mniej osób widać w punktach stacjonarnych, natomiast coraz więcej decyduje się na zawieranie zakładów na stronie internetowej.

Mało prawdopodobne jest to, by w najbliższym czasie zakłady stacjonarne zostały całkowicie zamknięte, a przynajmniej nie w przypadku takich firm jak STS. Nadal są sytuacje, gdy zawarcie kuponu w punkcie ma swoje uzasadnienie. Przykładem może być scenariusz, kiedy nie działa strona albo po prostu obecnie na koncie nie posiadamy środków na grę, a mamy gotówkę w portfelu.

Ten materiał mówi nam jednak o tym, jak działa w STS kod promocyjny i co to takiego jest. A z tej perspektywy zdecydowanie lepiej wypada typowanie meczów przez internet. W punktach hasła bonusowego nie wykorzystamy, a tym samym nie odbierzemy dodatkowych środków i takich premii jak zakłady bez ryzyka itp.

STS punkty stacjonarneSTS przez internet
- Możliwość typowania tylko w wyznaczonych godzinach- Zakłady przez całą dobę
- Brak regularnych promocji okazjonalnych- Dużo promocji dla klientów
- Niedostępny STS kod promocyjny- Każdy przy rejestracji może wykorzystać kod "BETONLINE"
- Wypłata wygranych wymaga udania się do punktu- Ekspresowy przelew wygranej - nawet w 15 minut w banku!

Patrząc na zestawienie przedstawione w powyższej tabeli, nietrudno dojść do wniosku, że należące do firmy STS punkty stacjonarne będą prawdopodobnie daleko w tyle od internetowej alternatywy już zawsze. Nie wydaje się, aby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić na plus dla oddziałów naziemnych.

Czy trzeba podawać kod promocyjny w STS?

Kiedy zakładamy konto u bukmachera STS, podajemy kilka danych na swój temat. Trzeba to zrobić, by móc rozpocząć obstawianie w tym miejscu. Istotną kwestią jest jednak to, że w przypadku kodu promocyjnego nie jest potrzebne wpisywanie, by móc grać. To coś opcjonalnego, dlatego jeżeli nie zdecydujemy się na podanie słowa bonusowego, nic się nie stanie. Tutaj są już jednak pewne konsekwencje i trzeba się z nimi liczyć.

Tak jak pisaliśmy na samym początku tego materiału, kod promocyjny "BETONLINE" w STS może być podany jedynie przy rejestracji. Jeśli od razu się tego nie zrobi, to później już takiej możliwości nie ma. Bukmacher przyznaje specjalny bonus bez ryzyka w wysokości 100 PLN jedynie tym, co zdecydowali się wpisać kod, a nie zignorowali tę opcję. To główny powód, dla którego warto kilka razy zastanowić się przed zakończeniem procesu rejestracji bez podawania kodu promocyjnego.

Tylko kilka chwil zajmuje podanie słowa "BETONLINE" i nie ma tutaj znaczenia czy korzystamy ze strony internetowej, czy aplikacji mobilnej. Oczywiście, nie musimy chcieć otrzymać 100 PLN bez ryzyka, ale trzeba pamiętać o tym, iż jest to bonus powitalny przyznawany bez względu na to, czy będziemy chcieli przelać do bukmachera jakiekolwiek pieniądze, czy też nie. To nie ma żadnego znaczenia również, jaki mamy staż w obstawianiu oraz czy dość poważnie traktujemy STS, czy na razie chcemy założyć tutaj konto jedynie na próbę.

Wśród graczy nadal panuje swego rodzaju przekonanie, że przy rejestracji w STS kod promocyjny jest niezbędny do tego, by bonus powitalny odebrać, ale tak nie jest. Tutaj jednak trzeba liczyć się z tym, iż prezent na start będzie miał niższą wartość i zostanie pozbawiony pewnych ważnych elementów. W przypadku STS bez kodu nie można otrzymać zakładu bez ryzyka w wysokości 100 PLN!


STS z kodem promocyjnymSTS bez kodu promocyjnego
- Oferta limitowana- Oferta dla wszystkich
- Specjalny zakład bez ryzyka 100 PLN- Brak zakładu bez ryzyka
- Rejestracja trwa chwilę!- Rejestracja jest tak samo szybka!

Nie traci się czasu, kiedy wpisuje się w STS kod promocyjny, a jednocześnie można otrzymać dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Co to nam mówi? Przede wszystkim uświadamia nas, że przygotowane hasło bonusowe nie jest żadnym obciążeniem, a już na pewno nie powinno być traktowane jako przeszkoda. Wręcz przeciwnie, to nagroda za to, że zadaliśmy sobie trud, aby znaleźć ofertę specjalną przygotowaną tylko dla nielicznych.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym?

Kiedy już wpiszemy kod promocyjny w STS, możemy liczyć na to, że po wykonaniu innych niezbędnych kroków na naszym koncie pojawi się obiecany bonus, czyli w tym przypadku zakład bez ryzyka. Obecnie jest to wspomniane już 100 PLN. Kwotę też można wykorzystać na obstawianie. W przypadku promocji powitalnej w STS chodzi o zagranie kuponu w sposób jednorazowy, a więc bez rozdzielania sumy na mniejsze części. Gracz ma więc tylko jedną, jedyną szansę na to, by zapisać się do bukmachera z kodem, a następnie wykorzystać otrzymany bonus Warto przy tym zastanowić się, na co zagrać. Tym bardziej, iż tutaj dostajemy szansę na wygranie prawdziwych pieniędzy.

W przypadku gdy nie uda nam się trafić pewniaków na samym początku, nic nie tracimy, gdyż bukmacher przelewa nam z powrotem pieniądze i to nawet do 100 zł. Nieco inaczej wygląda sprawa w przypadku zwycięstwa. Wówczas na nasze konto trafiają środki, jakie możemy wykorzystać na dowolny cel.

Początkujący gracze nie do końca to wszystko rozumieją i mają do tego prawo. Mimo wszystko, promocja przygotowana na start przez markę STS jest jedną z prostszych, jakie można znaleźć u polskich bukmacherów. Tutaj na pewno wiele osób zainteresuje to, że bukmacher proponuje też bardzo jasne warunki obrotu, o których za chwilę będzie okazja napisać.

Podanie kodu ma o tyle duże znaczenie, że bez tego nie jesteśmy w stanie otrzymać bonusu bez ryzyka, więc nie możemy zagrać na koszt bukmachera w przypadku, gdy nam się nie powiedzie. W Polsce wielu typerów chce korzystać z tego rodzaju promocji, ale są one raczej rzadko organizowane. To kolejny argument przemawiający za tym, by dać szansę STS - potwierdzi to z pewnością większość grających w tym miejscu.

Pamiętajmy, że STS bonus bez depozytu już dostępny nie jest, więc nie ma możliwości, by go odebrać, a co za tym idzie warunki obrotu dla niego są nieaktualne.

STS kod promocyjny - obrót bonusu powitalnego. O co w tym chodzi?

STS obrót bonusem o co chodzi?

Kiedy otrzymujemy od bukmachera bonus na start z kodem promocyjnym BETONLINE, zazwyczaj jest on obarczony warunkami obrotu. To znaczy, że środki, jakie dostajemy, nie są naszą własnością do momentu, gdy nie postawimy ich konkretną ilość razy. W każdej firmie bukmacherskiej regulamin promocji na start jest inny, więc tutaj trzeba polegać na własnych obserwacjach i zawsze należy dobrze doszukiwać się istotnych wiadomości w regulaminach.

STS to marka, której zaufało już bardzo wiele osób, dlatego można być spokojnym o to, iż wszystko jest w niej legalne, a gracze nie są oszukiwani na każdym kroku. Tutaj nie ma mowy o tym, by regulaminy były pisane językiem, który trudno jest zrozumieć. Warunki są bardzo proste do zrozumienia.

Przy obrocie nie tylko trzeba zwracać uwagę na to, ile razy należy zagrać za otrzymane pieniądze, ale także w jakim czasie. Czasem zdarza się, że bonus musi być obrócony w ciągu tygodnia, a nieraz - miesiąca. To już kolejna rzecz, która zależy od konkretnego bukmachera. W tej kwestii nie będziemy więc operować ogólnikami.


Kiedy podajemy w STS kod promocyjny, zaznaczamy od samego początku, że jesteśmy wymagającymi klientami, którym zależy na możliwie jak największych bonusach i to na dobrych warunkach. 

Jak wygląda w STS obrót bonusem? W pierwszej kolejności pieniądze trafiają na saldo bonusowe, a żeby były normalną gotówką, musimy je postawić konkretną ilość razy. Wymaganą kwotę obrotu można zawsze sprawdzić na swoim koncie typerskim. 

Jak sprawdzić pozostały obrót w STS?

 1. Wejście na stronę www.STS.pl
 2. Zalogowanie się na konto
 3. Przejście do zakładki "Moje bonusy" w sekcji "Moje konto"
 4. Wyświetlane są kwoty, które zostały już obrócone oraz jakie muszą być jeszcze postawione

Najważniejsze jest to, by zalogować się na konto. Reszta jest niezwykle prosta w obsłudze. Trzeba mieć świadomość tego, że sami decydujemy, na jakie rozgrywki będziemy przeznaczać bonusy. Najważniejsze jest więc to, żeby wiedzieć, co dają nam obroty oraz w jakim czasie musimy ich dokonać. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby sprawdzać regulaminy oraz warunki.

Bonus bez depozytu i premia od wpłaty. Jak ją obrócić na STS.pl?

Kiedy odbieramy bonus np. 100 PLN bez ryzyka, musimy tę kwotę obrócić, by stała się gotówką, a więc byśmy mogli robić z nią to, co chcemy. U bukmachera STS wymagane jest postawienie za pieniądze bonusowe przynajmniej trzech kuponów o kursie nie mniejszym niż 1.91. Innymi słowy, trzeba łącznie wydać 87 złotych i nie stracić tych pieniędzy, by zostały z nami na koncie i byśmy mogli je albo wypłacić na konto bankowe, albo przeznaczyć na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych już be ograniczeń kursowych.

Jeżeli korzystamy z jakiekolwiek promocji od STS, zawsze powinniśmy sprawdzić, ile razy trzeba postawić otrzymany bonus, by stał się on pełnoprawnymi pieniędzmi. I nie zawsze pięć razy jest gorsze od trzy razy, gdyż w tym pierwszym wariancie może się okazać, że wystarczy kupon z min. 3 typami o kursie 1.25, natomiast w drugim należy zagrać aż pięć meczów po kursie co najmniej 1.80 lub nawet wyższym.

Zakład bez ryzykaBonus bez depozytu
- Trzeba dokonać wpłaty- Wpłata nie jest konieczna
- Kwota bonusu to nawet 100 PLN- Bonus jest najczęściej symboliczny
- Brak skomplikowanych warunków obrotu- Premię bardzo trudno obrócić

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to bonus bez depozytu jest dla gracza korzystniejszy, ponieważ otrzymuje on coś za nic. To nie do końca prawda, bo jednak trzeba najczęściej utworzyć konto, wpisać odpowiedni kod promocyjny i wyrazić przy rejestracji pewne zgody np. marketingowe. Dostępny w STS bonus bez depozytu był bardzo popularny, ale miał też swoje wady. Obecnie dla wielu graczy wydaje się, że lepszym rozwiązaniem jest - mimo wszystko - zakład bez ryzyka. Wynosi on 100 PLN, pozwala postawić pierwszy kupon tak, jak zwykle, a jednocześnie sprawia, że nie możemy na debiucie stracić zbyt wi

Wiadomości sportowe

 1. Czy Lewandowski zagra z Realem? Oficjalne informacje

  Czy Lewandowski zagra z Realem? Oficjalne informacje

  Wszyscy z zapartym tchem obserwujemy kondycję Roberta Lewandowskiego przed najważniejszym meczem sezonu - El Clasico. Xavi Hernandez, menedżer Barcelony, wyraża nadzieję, że polski napastnik będzie w pełni gotowy do gry. Co ważne, Xavi nie zamierza zbyt...

  Piłka nożna 27 październik 2023 17:10
 2. Dariusz Żuraw trenerem Wisły Płock

  Dariusz Żuraw trenerem Wisły Płock

  Wisła Płock ogłosiła, że nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu został Dariusz Żuraw, który na ławce trenerskiej zastąpi Marka Saganowskiego. Dariusz Żuraw - nowy trener płockiej WisłyDariusz Żuraw to postać zasłużona zarówno na boisku. Urodzony 14 listopada...

  Piłka nożna 26 październik 2023 13:37
 3. Clout MMA 2 typy bukmacherskie: Na kogo postawić?

  Clout MMA 2 typy bukmacherskie: Na kogo postawić?

  Clout MMA 2 typy bukmacherskie. Na kogo postawić? Sprawdź godne uwagi zakłady na galę, która odbędzie się w Płocku w dniu 28.10.2023. Oto godne uwagi pewniaki na Clout MMA 2. Obstawianie możliwe tylko w Fortunie, a ze specjalnym kodem "BETONLINE" do odebrania...

  Inne 26 październik 2023 10:08
 4. PlusLiga: Plan transmisji 2. kolejki 2023/2024

  PlusLiga: Plan transmisji 2. kolejki 2023/2024

  Od wtorku do czwartku (24-26 października) rozegrana zostanie 2. kolejka PlusLigi 2023/2024. Jej największym hitem konfrontacja Jastrzębskiego Węgla z Indykpolem AZS Olsztyn. PlusLiga 2023/2024: Plan transmisji 2. kolejki „Akademicy” za stolicy Warmii...

  Polska PlusLiga 23 październik 2023 11:12
 5. WTA Pekin 2023 - Gdzie oglądać za darmo transmisje?

  WTA Pekin 2023 - Gdzie oglądać za darmo transmisje?

  WTA Pekin 2023 - Gdzie oglądać za darmo transmisje w internecie? Turniej tenisowy WTA w Pekinie to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdej tenisistki. W tym roku uwaga kibiców z całego świata skierowana jest na Iga Świątek, której udział...

  Tenis 01 październik 2023 16:44
 6. WTA Pekin 2023: Z kim zagra Iga Świątek?

  WTA Pekin 2023: Z kim zagra Iga Świątek?

  W piątkowe przedpołudnie odbyło się losowanie drabinki turnieju WTA 1000 w Pekinie. Z kim zagra rozstawiona z numerem „2” Iga Świątek na drodze do tytułu w stolicy Chin? WTA Pekin 2023: Rywalki Igi Świątek Już wiadomo, że Iga Świątek w 1. rundzie turnieju...

  Pekin-singiel 29 wrzesień 2023 13:26
 7. Polska powalczy o organizację igrzysk olimpijskich!

  Polska powalczy o organizację igrzysk olimpijskich!

  W trackie II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem, który odbywa się w dniach 26-28 września, Prezydent RP Andrzej Duda ogłosił, że Polska podejmie starania, aby zorganizować letnie igrzyska olimpijskie w 2036 roku, czyli w pierwszym wolnym...

  Inne 27 wrzesień 2023 12:47
 8. UEFA: Superpuchar Europy 2024 w Polsce!

  UEFA: Superpuchar Europy 2024 w Polsce!

  Na wtorkowym posiedzeniu Komitetu Wykonawczego UEFA oficjalnie zatwierdzona została kandydatura PGE Narodowego w Warszawie jako miejsca rozegrania kolejnego meczu o Superpuchar Europy UEFA!!! PGE Narodowy areną Superpucharu Europy w 2024 roku Zwycięzca...

  UEFA Super Cup 26 wrzesień 2023 15:21
 9. Kwalifkacje olimpijskie siatkarzy: Terminarz i skład reprezentacji Polski

  Kwalifkacje olimpijskie siatkarzy: Terminarz i skład reprezentacji Polski

  Już w najbliższa sobotę (30 września) reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn rozpocznie rywalizację w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Kiedy dokładnie i z kim zmierzą się Biało-Czerwoni oraz w jakim składzie przystąpią...

  Olympic Qualify Men 26 wrzesień 2023 13:11
 10. Diamentowa Liga 2024: Kiedy Memoriał Skolimowskiej?

  Diamentowa Liga 2024: Kiedy Memoriał Skolimowskiej?

  Właśnie poznaliśmy kalendarz Diamentowej Ligi 2024, czyli najbardziej prestiżowego cyklu w świecie lekkoatletyki! Trzeci rok z rzędu znalazło się w nim miejsce dla Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej. Kiedy Memoriał Skolimowskiej w Diamentowej Lidze...

  Inne 26 wrzesień 2023 10:16

Typy bukmacherskie na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  03.12 17:30
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  03.12 21:00
  1
  0%
  X
  50%
  2
  50%
  03.12 15:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  03.12 13:30
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  03.12 15:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
 2. Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023

  Która reprezentacja wygra Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2023?

  1. Polska
  2. Słowenia
  3. Włochy
  4. Francja
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Polski bukmacher Fuksiarz - Bonus 500 PLN bez obrotu!SKOPIUJ KOD