Bukmacherskie zakłady specjalne na rozrywkę i politykę

Zakłady bukmacherskie przede wszystkim kojarzymy z obstawianiem wyników wydarzeń sportowych, jednak w rzeczywistości firmy bukmacherskie, udostępniają również wnoszenie zakładów na wiele innych zdarzeń, niezwiązanych ze sportem. Można obstawiać pewne wydarzenia ze świata rozrywki i polityki, czyli na przykład zwycięzców telewizyjnych show i rozstrzygnięcia wyborów politycznych w danych krajach. Wiele graczy jest chętnych do zawierania nietypowych zakładów. Dobrze jednak pamiętać, iż nie wszyscy funkcjonujący na rynku bukmacherzy są legalni. Korzystanie z usług firmy bez licencji, wiąże się z ryzykiem ukarania osoby obstawiającej karą finansową. Nie należy więc ryzykować, gdyż w Polsce funkcjonuje wiele legalnych firm, dzięki którym będziemy mogli wziąć udział w takiej zabawie. Obstawianie nietypowych wydarzeń, cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju i jest doskonałą odskocznią od tradycyjnych zakładów.

Wydarzenia rozrywkowe, na jakie można obstawiać

Aktualnie legalni bukmacherzy, działający na rodzimym rynku, robią wszystko, aby zapewnić swoim klientom usługi na jak najwyższym poziomie. Do swojej oferty wprowadzają wiele ciekawych zmian i nowych możliwości. Możemy między innymi obstawiać także zakłady niezwiązane z żadną dyscypliną sportu. W ofercie firm znajdują się zakłady na wiele ciekawych wydarzeń ze świata rozrywki. Można między innymi, typować kto wygra kolejną edycję Big Brothera, czy też kto okaże się zwycięzca w The Voice of Poland. Do niedawna typerzy mogli także stawiać zakłady na to, która para okaże się tą wygraną w Tańcu z Gwiazdami. Wiele osób interesuje się właśnie takimi programami rozrywkowymi. Takie wydarzenia ma w swojej ofercie na przykład bukmacher Betclic czy Betfan, którzy udostępnili wiele wydarzeń rozrywkowych. Typerzy cenią właśnie typowanie na te zdarzenia, gdyż charakteryzują się one wysokimi kursami i niską marżą.

Warto typować tego rodzaju zakłady, jeśli na przykład znamy się dokładnie na danej tematyce. W przypadku, kiedy podejrzewamy, że w kolejnym odcinku ktoś odpadnie, a kto inny zostanie do samego końca. Dobrze jest wówczas skorzystać ze swoich umiejętności czy ze swojego przeczucia, zwłaszcza jeśli się ono do tej pory sprawdzało. Bukmacherzy oferują możliwość typowania rozmaitych zakładów, często wybierany był zwłaszcza ten dotyczący Tańca z Gwiazdami. Co można było tam dokładnie typować? Między innymi to, kto odpadnie w następnym odcinku, kto zostanie do końca, który tancerz zdobędzie mniej czy więcej punktów. Dla fanów tego programu możliwość podniesienia swoich emocji poprzez obstawianie zakładów było świetnym rozwiązaniem.

Świat filmu w zakładach bukmacherskich

Jeśli śledzimy na bieżąco wydarzenia ze świata filmu, możemy skorzystać z oferty legalnych firm bukmacherskich i obstawiać, na przykład to, kto zdobędzie Oscara. Do wytypowania są również nagrody rozdawane w naszym kraju czy też Złote Globy. To świetna opcja dla wszystkich miłośników filmu i seriali. Obstawiać możemy także wszystkim znany Konkurs Piosenki Eurowizji, a nawet pogodę, jaka będzie panowała w danym dniu. Dzięki temu, że bukmacherzy do swojej oferty wprowadzają tak oryginalne i nietypowe zakłady, nawet osoby, które jak do tej pory nie miały kontaktu z bukmacherką i nie znają się na sporcie, mogą śmiało wziąć udział w takiej zabawie i dokonać zakładu na niecodziennie wydarzenie. Taka oferta znajduje się między innymi u bukmachera Betfan, u którego na stronie widnieje osobny dział "Rozrywka" i jest on naprawdę bogaty. Każdy znajdzie tam zakład, jaki go z pewnością zainteresuje. Dzięki niecodziennym zakładom coraz więcej kobiet wkroczyło w hazardowy świat, oddając się legalnej zabawie. U bukmachera Betfan możemy obstawiać takie zakłady jak:

 • W których miastach będzie bardziej wiało, a gdzie będzie bardziej padało?
 • Kto otrzyma nagrodę Grammy?
 • Która organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa?
 • Jaka będzie cena paliw w przyszłym miesiącu?

Czy warto stawiać na wydarzenia z rozrywki u bukmachera?

Wiele osób zastanawia się, czy taka rozrywka jest w ogóle warta uwagi i czy warto obstawiać na nietypowe zakłady bukmacherskie? Znajdziemy wiele informacji, świadczących o tym, iż istnieją zawodowi gracze bukmacherski, którzy dzięki swojej wiedzy, z zabawy tej uzyskują naprawdę dobre pieniądze. Jednakże spędzili na pewno wiele godzin swojego życia na dokładnych analizach, statystykach i porównaniach, z tego względu łatwiej im było wyciągnąć wnioski i obstawić na przykład wygraną drużynę czy sportowca. Jednak miejmy na uwadze, iż nie możemy być pewni do końca, że nawet dokładne analizy i zgromadzone informacje, faktycznie pomogą nam wygrać dany zakład. Zakłady bukmacherskie należą w końcu do gier losowych, nie da się więc wypracować żadnego systemu, aby każde nasze typowanie było trafione. Wszystko zależy tak naprawdę od losu i naszego szczęścia. Tak samo jest także w przypadku nietypowych zakładów bukmacherskich nasze typu w tym wypadku, powinny się przede wszystkim opierać na własnej intuicji.

Nie powinniśmy zbytnio angażować się w grę, nie oczekujmy także wielkich zysków. Traktujmy typowanie na tego typu zakłady, jedynie jako dobrą zabawę. Zakłady na wydarzenia ze świata show-biznesu, ekonomii, kultury czy polityki mogą być dla wielu osób sposobem, na rekreacyjną grę od czasu do czasu, nie warto jednak poświęcać jej zbyt wiele swojego czasu, a także wydawać na zakłady zbyt wiele swoich domowych funduszy.


Zakłady na wydarzenia polityczne

Jakiś czas temu, można było typować takie wydarzenia jak wybory do Parlamentu Europejskiego czy wybory USA 2020. Można było wówczas zagrać, która partia zdobędzie największą ilość głosów. Jednak istnieje o wiele więcej wydarzeń ze świata polityki. Można było także starać się przewidzieć, które partie będą lepsze w zestawieniu h2h. Można było wówczas stawiać, iż najwięcej głosów zdobędzie Prawo i Sprawiedliwość, jeśli opieraliśmy się na wszelkich sondażach, mogliśmy dojść do wniosku, że to właśnie ta partia ma największą szansę na zwycięstwo. Niektórzy decydowali się na obstawienie, że partia rządząca okaże się lepsza podczas bezpośredniego starcia od Koalicji Europejskiej.

Pewni bukmacherzy działający na naszym rynku, udostępniali zakłady ze specjalnymi handicapami. Na czym one polegały? Mogliśmy zagrać, że partia x będzie lepsza od partii y, z uwzględnieniem konkretnego przedziału procentowego. Takie zakłady będą pojawiać się bardzo często, na pewno duża liczba graczy interesujących się światem polityki, będzie chciała obstawiać właśnie na takie nietypowe wydarzenia. Dla wszystkich polaków najważniejsze okazują się wybory prezydenckie, ale także te do Sejmu czy Senatu. Dzięki takim zakładom będziemy mogli w końcu połączyć naszą dużą wiedzą o polityce i wykorzystać ją, aby wygrać ładną sumę pieniężną. W ofercie na takie wydarzenia polityczne znajdziemy także zakłady, które dotyczą danych polityków. Możemy w nich typować na przykład to, kto okaże się w danym okręgu lepszy. Polscy legalni bukmacherzy, z pewnością przygotują dla nas jeszcze więcej ciekawych zakładów politycznych.


W jaki sposób zbadać popularność partii albo polityków?

Jeśli chcemy nie tylko grać, ale także wygrywać u legalnych bukmacherów, powinniśmy każde wydarzenie, w jakim chcemy wziąć udział, wcześniej dokładnie przeanalizować. Tak samo jest również w przypadku zakładów politycznych, nie warto w nich grać, na zasadzie chybił trafił, gdyż nasze szanse na zwycięstwo będą niewielkie, a my jedynie stracimy zgromadzone na koncie środki. W przypadku tego rodzaju zakładów sytuacja jest o wiele trudniejsza. Nie możemy wówczas sprawdzić wcześniej takich danych, jakie analizujemy przed obstawianiem wydarzeń sportowych. Tutaj, musimy kierować się przede wszystkim naszą wiedzą polityczną.

W internecie możemy także wcześniej zapoznać się ze wszystkimi sondażami i przewidywaniami ekspertów. Badanie te ukazują nam poparcie dla wszystkich partii politycznych czy konkretnych polityków i mogą okazać się nieocenione przy typowaniu. Dobrze jest także śledzić na bieżąco wszelkie przeprowadzane przez polityków debaty, programy telewizyjne i poparcie widoczne w mediach społecznościowych. Nasze typowanie na wydarzenie polityczne może okazać się trafne, jednak musimy się do niego również dobrze przygotować. Warto mieć na uwadze również to, iż nie wszystkie sondaże są miarodajne. Chociaż sondaże są bardzo skutecznym narzędziem, jednakże nie należy im do końca wierzyć. Niektóre badania opinii publicznej są niestety przeprowadzane na zlecenie konkretnej partii. W takiej sytuacji partia albo dany polityk mają nieco lepsze wskazania niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Celem takiego badania jest pokazanie innym, iż dana osoba czy partia jest popularna i warto na nią głosować. Nie jest to do końca uczciwe posunięcie, aczkolwiek większość polityków z takiej możliwości korzysta, zwłaszcza jeśli dana partia ma spory budżet na swoje funkcjonowanie. Podczas typowania powinniśmy brać pod uwagę jedynie te sondaże, które zostały przeprowadzone w sposób jak najbardziej niezależny. Dobrym pomysłem jest zapisywanie wyników z danych firm, po czym wyciągnięcie średniej. Dzięki temu łatwiej będzie nam ustalić poparcie dla danego polityka czy partii. Nie ulegajmy naciskom w telewizji, niektórzy dziennikarze nie kryją się stawać za jedną czy drugą opcją polityczną.


Czy zakłady polityczne są dla każdego?

Według firm bukmacherskich zakłady polityczne stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. W ofercie buków nie brakuje również możliwości stawiania na nietypowe zakłady, w tym również te ze świata polityki. Czy każda osoba, może wybrać właśnie taką opcję typowania? Obstawiać tego typu zakłady może każda osoba, jednakże ta nastawiona przede wszystkim na udaną rozrywkę, a nie wygrywanie. Jeśli oczekujemy jedynie dużych wygranych kwot pieniężnych, wówczas zastanówmy się, czy świat polityki jest faktycznie dla nas dobrym wyborem.

Na co zwracać szczególną uwagę, typując wydarzenia polityczne?

 • Sondaże - zwróćmy uwagę na wszelkie wahania opinii publicznej, a także jakość badanej grupy społecznej. Pamiętajmy, iż nie każdy sondaż jest miarodajny.
 • Aktualne informacje - ważne są także polityczne afery oraz sytuacja polityczna w kraju.
 • Kampania - istotne jest również zainteresowanie wyborców i atrakcyjność dla nich całej kampanii politycznej.
 • Społeczne trendy - zwrot nastrojów ku prawicy czy też lewicy.
 • Debaty polityczne - telewizyjne potyczki kandydatów
 • Wpadki - nawet drobna wpadka, może wpłynąć niekorzystnie dla danego kandydata czy partii.

W trakcie wystawiania kursów bukmacherzy wykorzystują takie same narzędzia, jak uczestnicy debaty politycznej oraz typerzy, próbujący przewidzieć polityczne rozstrzygnięcia. Bardzo ważne jest to, iż z obserwacji wynika, że przy wystawianiu kursów na zakłady polityczne, firmy biorą pod uwagę aktualne fakty, a nie uwzględniają w nich potencjalnych zmian społecznych.

Jakie błędy popełniają typerzy podczas obstawiania wydarzeń politycznych?

Bardzo często popełnianym błędem jest sugerowanie się niskimi kursami bukmacherów. Przykładem może być ostatnia decyzja o brexicie albo wybory prezydenckie w naszym kraju. Zakłady polityczne są bardzo ryzykowne i mają w sobie wiele niewiadomych, z tego względu nie warto obstawiać niskich kursów. Innym częstym błędem, jest zbyt duża ufność źródeł informacji z kilku mediów.

Niestety media w naszym kraju są stronnicze i potrafią doskonale manipulować faktami. Gracze często obstawiają zgodnie ze swoimi preferencjami politycznymi, jednak pamiętajmy, iż zakłady to nie urna wyborcza. Nie możemy kierować się tym, którą partię czy polityka bardziej cenimy, lubimy czy się z nim zgadzamy.


Legalni bukmacherzy mający w ofercie zakłady polityczne

Wiele zdarzeń politycznych, możemy obstawiać u licencjonowanych w naszym kraju bukmacherów, zaliczyć do nich można między innymi takie firmy jak: Betfan, eWinner, Fortuna, TOTALbet czy forBET. Jeśli chcemy obstawiać zagraniczne wydarzenia polityczne, wówczas możemy skorzystać z oferty bukmachera PZBUK, który udostępnia bogatą ofertę na zakłady polityczne z takich krajów jak: USA czy Wielka Brytania. Bardzo ciekawe oferty, mają zwłaszcza bukmacherzy, wystawiający kursy na zakłady, dotyczące wyników kandydatów Head 2 Head, czyli tego, który kandydat zdobędzie większe poparcie albo wystawiający linię procentową poparcia z opcją typowania under/over.

Na jakie bonusy możemy liczyć u bukmacherów?

Jeśli decydujemy się na korzystanie z usług firm bukmacherskich, możemy liczyć na wiele ciekawych bonusów. Lvbet kod promocyjny między innymi daje możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych sięgających kwoty 1500 złotych. Jeśli chcemy uzyskać taki bonus, musimy najpierw zarejestrować się na stronie bukmachera, na początek dostaniemy bonusowe 20 złotych, które możemy przeznaczyć na obstawienie swojego pierwszego zakładu. Kiedy wpłacimy pierwszy depozyt, na koncie pojawi się kwota do 1000 złotych, a przy drugim depozycie kolejne 500 złotych.

Bukmacherzy oferują wiele atrakcyjnych promocji, dzięki czemu z ich ofert korzysta coraz większa liczba graczy. Warto wybrać takiego bukmachera, który przede wszystkim będzie działał na rynku całkowicie legalnie. Właśnie wtedy będziemy mieć gwarancję, iż otrzymamy nasze wygrane pieniądze na konto, a nasze dane personalne będą odpowiednio zabezpieczone i w pełni bezpieczne. Firma musi posiadać niezbędne licencje, dzięki którym skupimy się jedynie na dobrej zabawie, nie ryzykując łamania prawa. Grając u bukmachera, możemy zdobyć dodatkowe środki finansowe, a także spędzić miło czas, stawiając na wiele wydarzeń, tych sportowych, jak i bardziej nietypowych.


Pamiętaj - zawsze trzeba obstawiać odpowiedzialnie!

Kwestia legalności bukmacherów w naszym kraju jest bardzo istotną kwestią. Jeśli chcemy założyć konto u danej firmy bukmacherskiej, musimy być pewni, iż w żadnym stopniu nie łamiemy prawa. Jeśli jesteśmy początkującymi graczami, bardzo pomocnym narzędziem u każdego legalnego bukmachera okaże się dział FAQ, gdzie zawarte zostały wszelkie nurtujące pytania i odpowiedzi na temat zakładów. Pamiętajmy o odpowiedzialnej grze, bukmacherska dostępna jest jedynie dla osób pełnoletnich. Warto jeszcze przed rozpoczęciem gry, wiedzieć ile pieniędzy możemy na nią poświęcić, aby nasz budżet tego nie odczuł.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

 1. Gala Genesis [23.10.2020] - walki na gołe pięści. Różal vs Barnett - gdzie oglądać online?

  Gala Genesis [23.10.2020] - walki na gołe pięści. Różal vs Barnett - gdzie oglądać online?

  Już 23.10.2020 o godzinie 20.00 rozpocznie się długo wyczekiwana przez kibiców gala Genesis, podczas...

  13:06 0
 2. Eurojackpot - podstawy gry, które trzeba znać!

  Eurojackpot - podstawy gry, które trzeba znać!

  Eurojackpot to gra liczbowa, która działa na wyobraźnię, ponieważ można w niej zdobyć kilkadziesiąt,...

  09:05 0
 3. Wyniki Lotto - zasady gry w dużego Lotka

  Wyniki Lotto - zasady gry w dużego Lotka

  Choć nie każdy do końca zdaje sobie z tego sprawę, Lotto to nie tylko nazwa wspólna dla gier losowych...

  10:06 0
 4. Liga Mistrzów 20/21 październik - najlepsze kursy bukmacherskie

  Liga Mistrzów 20/21 październik - najlepsze kursy bukmacherskie

  Typerzy powinni wiedzieć, gdzie najlepsze kursy bukmacherskie na mecze Ligi Mistrzów 20/21 przygotowano....

  08:45 0
 5. Betfan bonus powitalny. 600 PLN bez ryzyka + 3x777 PLN premii od Pudziana + 15 darmowych zakładów

  Betfan bonus powitalny. 600 PLN bez ryzyka + 3x777 PLN premii od Pudziana + 15 darmowych zakładów

  Legalna firma bukmacherska Betfan przygotowała nowy bonus powitalny, dzięki któremu do odebrania jest...

  19:38 0
 6. Gwarantowany bonus 30 zł od Fortuny na Ligę Mistrzów!

  Gwarantowany bonus 30 zł od Fortuny na Ligę Mistrzów!

  Bukmacher Fortuna przygotował dla każdego gracza 30 złotych gwarantowanego bonusu. Wystarczy we wtorek...

  10:57 0
 7. Startuje Liga Mistrzów 2020/21! Oto bonusy bez depozytu do odebrania!

  Startuje Liga Mistrzów 2020/21! Oto bonusy bez depozytu do odebrania!

  To dzień, na który wszyscy czekali - 20 października rusza Liga Mistrzów 2020/21. Gdzie można odebrać...

  09:51 0
 8. Szybki obrót bonusu STS, Fortuna i innych. Czy to w ogóle możliwe?

  Szybki obrót bonusu STS, Fortuna i innych. Czy to w ogóle możliwe?

  Zdecydowana większość legalnych polskich bukmacherów walczy o nowych klientów przede wszystkim swoją...

  07:26 0
 9. Blackjack zakłady bukmacherskie. Co to jest?

  Blackjack zakłady bukmacherskie. Co to jest?

  Blackjack to jedna z gier karcianych, które królują na salonach kasyn z całego świata. Już jakiś czas...

  07:15 0
 10. Najlepsze serwisy internetowe z typami dnia

  Najlepsze serwisy internetowe z typami dnia

  Żeby wygrywać u bukmachera, można godzinami zajmować się analizą albo zdecydować się na gotowe typy dnia....

  10:48 0

Promocje bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  21.10 21:00
  1
  69%
  X
  23%
  2
  8%
  21.10 21:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  21.10 21:00
  1
  14%
  X
  29%
  2
  57%
  21.10 18:55
  1
  80%
  X
  0%
  2
  20%
  21.10 18:55
  1
  80%
  X
  0%
  2
  20%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Liga Europy UEFA 20/21

  Ile punktów zdobędzie Lech Poznań w fazie grupowej Ligi Europy UEFA?

  1. 0-4
  2. 5-8
  3. 9-12
  4. 13+
 4. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD