Nowi bukmacherzy w Polsce 2020

Sytuacja związana z korona wirusem zamroziła branżę bukmacherską na całym świecie. Legalni bukmacherzy w Polsce także dotkliwie odczuli skutki zawieszenia niemal wszystkich rozgrywek sportowych na świecie. Dwa miesiące po ogłoszeniu epidemii, sport powoli zaczyna budzić się z letargu, a wraz z nim zaczynają budzić się także firmy bukmacherskie. Zerknijmy zatem na rok 2020, czy przyniesie nam jakieś nowe marki na rynku? Czy COVID mógł mieć wpływ na rozpoczęcie działalności niektórych z nich? Przekonajmy się.

Na stronie Ministerstwa Finansów znaleźć można informacje o 19 podmiotach, które otrzymały licencję ministerstwa finansów na prowadzenie legalnej działalności w Polsce. Większość z legalnych bukmacherów funkcjonuje już na polskim rynku, jednak jest kilka podmiotów, które jeszcze nie wystartowały. Do grupy tej należą: 

 • BestBet24, 
 • Fuksiarz
 • BetX, 
 • OkBet, 
 • MrBet  
 • GoBet.

Zacznijmy od BestBet24

BestBet24 licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych, otrzymał już na początku 2019 roku. Jednak nie zdecydował się na wejście na rynek, bez możliwości zaoferowania graczom dostępu do zakładów bukmacherskich online. Na początku tego roku mówiło się, że firma wystartuje online już w maju. Niemniej strona nadal nie działa. Wątpimy zatem czy firma wystartuje w pierwszej połowie tego roku. Ostatnio pojawiły się także informacje jakoby spółka całkowicie miałaby zawiesić swoją działalność i w ogóle nie wchodzić z tym składem na polski rynek.

Bukmacher Fuksiarz

Niedawno całą Polskę obiegła informacja, że listę pierwszej dwudziestki legalnie działających podmiotów na polskim rynku, w tym roku jeszcze zamknie bukmacher Fuksiarz. Jeśli nazwa okaże się ostateczna, możemy liczyć na ciekawe promocje, Fuksiarz kod promocyjny i fuksiarskie wygrane. Z nieoficjalnych wycieków wiemy, że Fuksiarz.pl wystartuje bądź na koniec aktualnego roku, bądź na początku kolejnego.

Podmiot nie posiada jeszcze licencji na organizowanie zakładów wzajemnych ani stacjonarnych, ani online, choć podobno taka aplikacja została złożona i jest aktualnie rozpatrywana przez ministerstwo finansów. Ciekawe zatem czy firma skupi się na sieci, czy będzie chciała jak większość zaistnieć także z lokalami naziemnymi? Jak będzie prezentował się bonus Fuksiarz? Czy zamiesza na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce? Czekamy zatem na więcej informacji.

Co dalej z BetX?

Niedawno w jednym z portali zajmujących się tematyką zakładów sportowych pojawiła się informacja, że niedługo swoją działalność na rynku zakładów rozpocznie BetX. Niedługo, znaczyło, że jeszcze w maju tego roku. Bukmacher ten uzyskał zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie tego typu działalności dużo wcześniej, działając pod nazwą Typiko, jednak jako Typiko nie wystartowali w ogóle. Nowy podmiot, to całkowicie nowa struktura i polski kapitał co nie było pewnie w stosunku do poprzedniej marki. Jesteśmy pewni, że BetX w maju jeszcze nie wystartuje. Kiedy zatem ruszy? Być może pod koniec tego roku.

OKBet

OkBet to firma, która jest częścią grupy Polski Bukmacher Sp. z o.o., gdzie funkcjonuje już jeden z nowszych bukmacherów na rynku, czyli NobleBet. Z kolei projekt NobleBet związany jest z firmą matką, czyli bukmacherem LV Bet. Na razie zamilkła sprawa firmy OkBet. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że NobleBet jest wersją VIP firmy LV Bet. Jaką rolę w tej grupie będzie odgrywać OkBet pozostaje znakiem zapytania. Na razie firma posiada tylko licencję, którą otrzymała razem z NobleBet. Niemal pewne jest jednak to, że OkBet nie wystartuje z ofertą w roku 2020.

MrBet

Strona mrbet nadal nie funkcjonuje. 24 września 2019 roku w Cieszynie została zarejestrowana działalność o nazwie „Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w Internecie na terenie naszego kraju spółka otrzymała 9 stycznia 2020 roku. Od tamtej pory cisza. Osoby chcące poszukać informacji na temat bukmachera mogą wpisać w wyszukiwarce Mr Bet ale natkną się na inną firmę działającą w zbliżonym profilu, która nie ma jednak związku z opisywaną firmą. MrBet w Polsce ma całkowicie polski rodowód i nie należy łączyć jej z tym zagranicznym kasynem. Przypuszcza się, że firma wystartuje nie wcześniej niż w następnym roku.

Pozostaje jeszcze GoBet

Z GoBet sytuacja jest zupełnie inna, bowiem spółka GO BET Sp. z o.o. powstała już w 2016 roku w Krakowie. Firma uzyskała pozwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych stacjonarnie i będzie 12 bukmacherem w Polsce posiadającym taką możliwość. Z firmą powiązana jest jeszcze jedna spółka Go Bet Zakłady Internetowe Sp. z.o.o, zatem wszystko wskazuje na to, że bukmacher będzie działał stacjonarnie i w internecie, jednak na organizowanie zakładów w internecie nie ma jeszcze licencji. Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji świadczących o tym, że bukmacher wystartuje w 2020 roku. Spółka także nie posiada strony internetowej.

Podsumowanie - jacy nowi legalni bukmacherzy pojawią się w Polsce w 2020?

Pomimo, że na rynku działa już 14 legalnych bukmacherów (włączając zawieszoną aktualnie firmę Milenium) i pozostającymi pięcioma, którzy w bliższej lub dalszej przyszłości planują wejść na polski rynek, zaskoczeniem jest, że w tym konkurencyjnym świecie nadal pojawiają się chętni, aby uszczknąć kawałek z tego tortu. Oczywiście nie jest powiedziane, że nowe podmioty wejdą na rynek i z miejsca zaczną zagrażać największym i bardziej doświadczonym markom, ale jedno jest pewne, powstając dają nam graczom powiew pewnej świeżości. Czym zaskoczą nas nowe spółki, czas pokaże!

Promocje bukmacherskie

 1. Najlepsze typy bukmacherskie za darmo. Skąd brać pewniaki na dzisiaj?

  Najlepsze typy bukmacherskie za darmo. Skąd brać pewniaki na dzisiaj?

  Najlepsze typy bukmacherskie to takie, które pozwalają zarobić i dostępne są w internecie za darmo. Jeżeli...

  11:10 0
 2. Jak zacząć dobrze obstawiać mecze w STS?

  Jak zacząć dobrze obstawiać mecze w STS?

  Rozpoczęcie obstawiania meczów w STS nie jest skomplikowane czy trudne, ale jak zacząć grać dobrze,...

  12:42 0
 3. STS Zaproś Kumpli. Jak dostać 340 PLN za polecenie bukmachera?

  STS Zaproś Kumpli. Jak dostać 340 PLN za polecenie bukmachera?

  W ofercie STS Zaproś Kumpli każdy może otrzymać na obstawianie nawet 340 PLN ekstra. Co trzeba...

  10:54 0
 4. Mecze online i KSW 53. Gdzie oglądać w internecie Napoli - Milan, Juventus - Atalanta, Real - Alaves?

  Mecze online i KSW 53. Gdzie oglądać w internecie Napoli - Milan, Juventus - Atalanta, Real - Alaves?

  Kibice czekają na weekend pełen emocji. W dniach 10–12 lipca dojdzie do wielu pasjonujących pojedynków...

  14:11 0
 5. Poker po polsku za darmo? Jak grać w Betgames STS - poradnik

  Poker po polsku za darmo? Jak grać w Betgames STS - poradnik

  Usługa Betgames w STS udostępnia karcianą grę poker po polsku. Co trzeba zrobić, by w nią grać i najważniejsze...

  14:27 0
 6. Poker po polsku. Gdzie grać w karty online z krupierami?

  Poker po polsku. Gdzie grać w karty online z krupierami?

  Poker po polsku to okazja do tego, by zagrać w karty online i brać udział w rywalizacji, w której krupierzy...

  12:05 0
 7. Bonus powitalny Fortuna. 2220 PLN do zdobycia na start!

  Bonus powitalny Fortuna. 2220 PLN do zdobycia na start!

  Bukmacher Fortuna ma odmieniony bonus powitalny! Każdy nowy gracz może teraz otrzymać u niego nawet 2000...

  09:55 0
 8. Czy bukmacher STS jest najlepszy dla początkujących typerów?

  Czy bukmacher STS jest najlepszy dla początkujących typerów?

  Bukmacher STS to marka, która jest doskonale znana każdej osobie interesującej się obstawianiem. Czy...

  13:44 0
 9. PayPal w STS. Czy to legalne i bezpieczne?

  PayPal w STS. Czy to legalne i bezpieczne?

  Wpłata pieniędzy do bukmachera STS za pomocą konta PayPal. Dla polskich typerów to nowość, dlatego pojawiają...

  15:56 0
 10. Jak zmienić limit bukmacherski w STS?

  Jak zmienić limit bukmacherski w STS?

  Bukmacher STS i zmiana limitu bukmacherskiego - czy to rzeczywiście tak trudne, jak niektórzy opisują?...

  13:03 0

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  15.07 19:30
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  15.07 19:30
  1
  50%
  X
  50%
  2
  0%
  15.07 18:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  15.07 18:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  15.07 13:00
  1
  100%
  -
  2
  0%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. Piłka nożna Sampdoria - Cagliari
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD