Bukmacher Fortuna - aplikacja mobilna nie działa. Co robić?

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna odmówiła posłuszeństwa? Jeżeli obstawianie na telefonie nie działa, warto wiedzieć, co można zrobić, by sobie z tym poradzić. Mamy także kilka alternatyw dla najbardziej wymagających!

Mobilne obstawianie - czy na pewno pozbawione wad?

Firmy bukmacherskie coraz częściej sięgają po rozwiązania, które dobrze radzą sobie w codziennych czynnościach ludzi. Aplikacje mobilne do obstawiania już nikogo szczególnie nie dziwią, a wręcz coraz więcej osób z nich korzysta. Słychać głosy, że granie u bukmachera na telefonie jest pozbawione wad, ale czy rzeczywiście jest z tym aż tak kolorowo?

Jeżeli interesuje nas mobilne obstawianie, musimy wiedzieć, że zdecydowanie wygodniej korzystać jest z dedykowanego programu, zamiast przenośnej przeglądarki. Aplikacje umożliwiają nam odbieranie powiadomień, korzystanie z ekskluzywnych promocji, a przede wszystkim - zawieranie zakładów wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do sieci. Przy obecnych możliwościach technologicznych daje to w zasadzie nieograniczone pole do działania!

Niestety, jak wszystko w życiu, również obstawianie meczów na telefonie ma swoje słabe strony. Przekonują się o tym klienci wielu firm, w tym tak znanych i popularnych jak Fortuna. Niedziała wam aplikacja tej marki? To nie czas na panikę, bo prawdopodobnie dość szybko uda wam się z tym uporać.

Aplikacja mobilna Fortuna nie działa. Dlaczego tak się dzieje?

Wyobraźmy sobie, że chcemy wejść do programu aplikacja Fortuna, jednak z jakiegoś powodu nam się to nie udaje. Nie chodzi o to, że program się nie uruchamia, ale czasem nie wyświetlana jest oferta albo po prostu nie można zawrzeć zakładu czy zalogować się na konto. Potencjalnych problemów może być wiele i chociaż zdarzają się sporadycznie, potrafią skutecznie zniechęcić do konkretnego bukmachera.

Zanim zaczniemy przekonać pod nosem, powinniśmy upewnić się, czy aby na pewno wina nie leży po naszej stronie. Dobrze jest sprawdzić połączenie z internetem oraz to, czy w ostatnim czasie nie aktualizowaliśmy systemu. Gdy pojawia się nowe oprogramowanie iOS lub Android, niektóre apki mogą nie działać prawidłowo do momentu wydania odpowiednich poprawek. Zazwyczaj nie zajmuje to dłużej niż kilka godzin od instalacji świeżej wersji systemu.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
600 PLN cashback
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


Winny całej sytuacji może być też, oczywiście, sam bukmacher. Tutaj sami sobie z tym nie poradzimy, a pozostaje nam czekać na rozwiązanie usterki. Często chodzi o problemy z serwerami i tym podobne - usterki tego typu, niestety, nie zawsze potrafią być zażegnane w parę chwil.


Co zrobić, gdy aplikacja bukmachera Fortuna nie działa?

Aplikacja mobilna Fortuna została przez nas uruchomiona, a nie możemy w pełni z niej skorzystać. Co teraz? Załamać ręce i czekać na jak najszybsze poradzenie sobie ekspertów z tym problemem? Jest to jakiś sposób, jednak na dłuższą metę nie wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli chcecie być pewni, że przez awarie bukmachera Fortuna nie stracicie szansy na zarobienie pieniędzy, powinniście zawsze mieć w zanadrzu przynajmniej jedno dodatkowe konto typerskie do grania. Chociaż strona www.eFortuna.pl zbiera dobre opinie, nie ma nic złego w szukaniu dla niej alternatyw.

Oczywiście, nie jest też tak, że nigdy STS nie działa czy problemów nie mają inne tego typu portale. To kolejny argument do tego, że obstawianie tylko w jednym miejscu nie powinno być czymś, na czym bazujemy w swojej typerskiej karierze.

Gdzie grać, kiedy jest awaria bukmachera Fortuna?

Bukmacher Fortuna nie działa, ale życie sportowe toczy się dalej. Chyba nikt w to nie wątpił i chyba każdy powinien mieć świadomość, że problemy techniczne zdarzają się wszystkim. Szukanie alternatywy dopiero w alarmowej sytuacji nie jest skutecznym rozwiązaniem. Dobrze jest za wczasu przygotować się na najgorsze.


Fortuna to jeden z najlepiej ocenianych buków w naszym kraju. Jego odpowiedniki to zatem przede wszystkim firmy, które są dobrze znane i nikomu szczególnie przedstawiane być nie muszą. Jeżeli Fortuna problemy z aplikacją jeszcze rozwiązuje, zawsze możemy sprawdzić następujące propozycje:

 • www.Betclic.pl - posiada stronę, ale też i aplikację mobilną. Dla nowych graczy kod promocyjny brzmi "KOD550", a bonus na start to cashback do kwoty 550 złotych!
 • www.STS.pl - najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Kod bonusowy STS to "BETONLINE", a nagroda za niego to 29 PLN bez wpłaty, do 1200 PLN przy depozycie numer jeden i 20 w STS Betgames.
 • www.Betfan.pl - można u niego obstawiać mecze bez podatku przez cały rok, a kod bonusowy "BETONLINE" daje ekstra 600 PLN na start oraz do 1000 PLN przy II wpłacie! W przypadku tego buka aplikacja mobilna też jest dostępna.


  Zawsze musimy patrzeć na to, czy dany bukmacher jest legalny i czy zbiera całkiem pozytywne opinie w internecie. Na pewno nigdy nie uda nam się znaleźć takiej marki, która będzie bezawaryjna i nigdy nie będą się w niej zdarzały błędy, ale dobrze jest być przygotowanym na takie sytuacje, zanim jeszcze one nastąpią.

  Jeżeli Fortuna aplikacja nie działa na waszych urządzeniach, możecie w prosty sposób sprawdzić, czy u innych jest podobnie. Najlepiej wejść na nasz czat bukmacherski i podpytać innych grających u tego bukmachera. A kto wie, może już właśnie trwa dyskusja o awarii i tylko do niej dołączycie?

  Aplikacja Fortuna awaria. Prawdziwa katastrofa czy... szansa?

  Może zdarzyć się bukmacherowi jakaś awaria, chociaż prawdopodobieństwo tego jest raczej znikome. Jeżeli ktoś che regularnie obstawiać, nie bez powodu wybiera firmy cieszące się nienaganną opinią. Pozytywne komentarze bardzo często wynikają nie tylko z tego, że w danym miejscu można znaleźć dobre kursy, sporo promocji i łatwy w obsłudze interfejs, ale wpływ na to ma również na pewno to, iż strona działa bez większych problemów, a aplikacja nie odmawia posłuszeństwa, gdy chcemy z niej skorzystać.

  Ale co w sytuacji, gdy Fortuna ma większą awarię? Niektórzy gracze traktują to jak prawdziwą katastrofę. Nie wydaje się to być jednak zdrowe, rozsądne podejście, gdyż zawsze musimy pamiętać, że na obstawianiu świat się nie kończy, a do tego przyszło nam żyć w czasach, gdzie alternatyw do grania jest naprawdę wiele. Konto typerskie zakłada się teraz w mgnieniu oka, nie trzeba nawet niczego weryfikować przed postawieniem kuponu!

  Pocieszające jest to, że nawet jeśli jest w programie Fortuna aplikacja awaria, to nie potrwa ona zbyt długo. Prawdopodobnie bardzo szybko odpowiednie osoby się z nią uporają. Wyjątki się - oczywiście - zdarzają, ale to na tyle rzadkie sytuacje, że w ogóle nie warto zaprzątać sobie nimi głowy.

  Fortuna - strona www bukmachera online

  Na pewno braku dostępu do mobilnego bukmachera nie można traktować jako czegoś, co może nas pozbawić mniejszej lub większej wygranej. Nigdy nie możemy być pewni tego, że dany zakład rzeczywiście by wszedł. Może się zdarzyć, że rzeczywiście nie zarobimy, ale też nie jest wykluczone, iż dzięki awarii uda nam się nieco zaoszczędzić. Scenariusze mogą być różne i nigdy w stu procentach nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć.

  Gdy aplikacja nie działa, można poznać nowe oferty!

  Po raz kolejny Fortuna nie działa? To może być dla nas frustrujące, ale nie jest to jeszcze coś, z czym sobie na pewno nie poradzimy. Możemy - oczywiście - postanowić, że zrobimy sobie przerwę od typowania, ale nie jest to konieczne. Wystarczy tylko chwilę poszperać w internecie, by znaleźć dla siebie odpowiednią alternatywę. Ba, nie trzeba nawet szczególnie długo szukać, ponieważ strony takie jak www.STS.pl są wszystkim doskonale znane i najczęściej nieodwiedzane tylko z przyzwyczajenia do starych nawyków.

  Mówiąc o programie STS aplikacja mobilna, powinno się zacząć od tego, że jest to jeden z tych bukmacherów, którzy w naszym kraju cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Nie dzieje się tak bez powodu. Każdy może przekonać się sam, czy jest to bukmacher dla niego, a wystarczy, iż poświęci chwilę na założenie konta. Można przy tym podać kod promocyjny "BETONLINE" i zapewnić sobie dostęp do 29 PLN bez depozytu na start!

  Granie tylko u jednego bukmachera to podstawowy błąd każdego początkującego gracza. Zawsze trzeba mieć jakąś alternatywę, choćby po to, by porównać kursy i wybrać to miejsce, w którym do zgarnięcia jest największa wygrana. Może to być różnica kilku złotych, ale zdarzają się też i większe. Szczególnie, gdy wybieramy obstawianie na wysokie stawki.

  Aplikacja Fortuna nie działa, a strona już tak - czy to normalne?

  Czy może dojść do sytuacji, że nie działa nam Fortuna aplikacja, ale już strona internetowa tego bukmachera jak najbardziej? Wydaje się, że niekoniecznie, ale może być też tak, że trwają prace nad jakąś usterką albo dodaniem nowej funkcjonalności i wówczas program mobilny jest tymczasowo niedostępny. Oczywiście, tutaj już jednak można sobie poradzić dość łatwo i chyba nikomu nie trzeba szczególnie pisać, co mamy na myśli.

  Aplikacja do obstawiania meczów

  Mimo że zdarza się raz na jakiś czas to, że w sieci sporo osób pisze, iż Fortuna bukmacher nie działa, cały czas jest to jedna z tych marek, którym podobne zdarzenia przytrafią się stosunkowo rzadko. Wydaje się, że bez względu na jedną czy dwie awarie niewarte jest jeszcze całkowite przekreślanie jakiegokolwiek bukmachera.

  Bezawaryjność to najważniejsza cecha aplikacji do obstawiania?

  Mówiąc o przekreślaniu jakiejś aplikacji po pojedynczej awarii, mamy na myśli chociażby to, że bezawaryjność nie powinna być jedynym kryterium, na które zwraca się uwagę przy szukaniu dla siebie bukmachera mobilnego. To, że możemy liczyć na jakiś program jest bardzo istotne, ale nie najważniejsze, bo są jeszcze inne cechy.

  Dobrze jest korzystać z takiej apki, która jest dla nas łatwa w obsłudze. Nowoczesny interfejs nie musi iść w parze z bezproblemowym korzystaniem, więc pod tym względem trzeba zawsze patrzeć na siebie samego. To, ze jedni chwalą jakieś rozwiązania, nie musi wcale oznaczać, iż w naszym przypadku również będą one najlepsze.

  Kolejna kwestia to promocje bukmacherskie. W niektórych aplikacjach są takie, które można znaleźć jedynie mobilnie. To duża szansa na skorzystanie z ekskluzywnych premii i takie coś jest jak najbardziej warte uwagi. Wydaje się, że nie ma takiej osoby, która nie lubiłby korzystać z akcji specjalnych, gdy są one dostępne. Jeżeli też do takich należycie, grajcie u bukmacherów, u których będziecie z bonusów zadowoleni.

  Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

  -----

  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Promocje bukmacherskie

  1. Canal Plus za darmo za rejestrację w eWinner!

   Canal Plus za darmo za rejestrację w eWinner!

   Chcesz oglądać Canal Plus Online za darmo? Pakiet z kanałami sportowymi jest dostępny dla wszystkich,...

   10:27 0
  2. 20.000 PLN za obstawianie KSW 64 w Fortunie!

   20.000 PLN za obstawianie KSW 64 w Fortunie!

   Fortuna, jako bukmacher gali KSW 64, przygotował specjalny bonus na to wydarzenie. Każdy obstawiający...

   11:40 0
  3. Betcris daje 3 freebety na europejskie puchary!

   Betcris daje 3 freebety na europejskie puchary!

   Bukmacher Betcris na zbliżające się mecze europejskich pucharów przygotował ofertę specjalną, dzięki...

   12:02 0
  4. Betcris opinie, kod promocyjny na bonus bez depozytu

   Betcris opinie, kod promocyjny na bonus bez depozytu

   Betcris to jeden z najsłynniejszych bukmacherów na świecie. Operator powstał w 1985 roku, kiedy to firma...

   17:28 0
  5. Betcris obstawianie bez podatku. Jak zyskać więcej?

   Betcris obstawianie bez podatku. Jak zyskać więcej?

   Czy możliwe jest u bukmachera Betcris obstawianie bez podatku? To sprawa, która na pewno powinna być wyjaśniona!...

   08:27 0
  6. Najlepsze aplikacje do obstawiania zakładów w 2021 roku

   Najlepsze aplikacje do obstawiania zakładów w 2021 roku

   Obstawianie zakładów to rozrywka, która cieszy się rosnącą popularnością. Zarówno zakłady sportowe w...

   14:09 0
  7. Lista legalnych bukmacherów w Polsce - Gdzie obstawiać bezpiecznie?

   Lista legalnych bukmacherów w Polsce - Gdzie obstawiać bezpiecznie?

   W Polsce zakłady bukmacherskie cieszą się sporym zainteresowaniem. Każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę...

   13:55 0
  8. Polecenia od Philippa Ganstera dla portalu Milana Rabszskiego TopKasynoOnline

   Polecenia od Philippa Ganstera dla portalu Milana Rabszskiego TopKasynoOnline

   Ten tekst jest przedstawiony jako wywiad udzielony w telewizji oraz jako analiza działalności TopKasynoOnline...

   13:07 0
  9. Bukmacher Fortuna - aplikacja mobilna nie działa. Co robić?

   Bukmacher Fortuna - aplikacja mobilna nie działa. Co robić?

   Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna odmówiła posłuszeństwa? Jeżeli obstawianie na telefonie nie działa,...

   09:13 0
  10. Bonusy na eliminacje MŚ 2022 w eWinner. 500 PLN + freebety!

   Bonusy na eliminacje MŚ 2022 w eWinner. 500 PLN + freebety!

   Bonusy od bukmachera Winner na zbliżające się mecze Polski w eliminacjach MŚ 2022. Do zdobycia 500 PLN...

   12:53 0

  Analizy bukmacherskie

  Promocje bukmacherskie 24.10.2021

  Typy dnia

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. PrzemasAG@PrzemasAGdzisiaj dodał nowy typ

   • Piłka nożna 24.10 15:30 FC Koln - Bayer Leverkusen
   • Typ: Btts i +2.5
   • Kurs: 1.75
   Bukmacher: Superbet Skuteczność: 56%. Yield: -1%
  2. Popularne typy użytkowników

   24.10 14:00
   1
   100%
   X
   0%
   2
   0%
   24.10 17:00
   1
   100%
   X
   0%
   2
   0%
   24.10 09:00
   1
   0%
   X
   0%
   2
   100%
   24.10 11:00
   1
   100%
   X
   0%
   2
   0%
   24.10 15:00
   1
   100%
   X
   0%
   2
   0%
  3. Kto zostanie nowym trenerem polskich siatkarzy?

   Kto zostanie nowym trenerem polskich siatkarzy?

   1. Michał Winiarski
   2. Mariusz Sordyl
   3. Andrea Anastasi
   4. Lorenzo Bernardi
   5. Nikola Grbić
  4. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
   Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS! Kod: BETONLINESKOPIUJ KOD