Zakłady na wyścigi konne w Polsce - jak typować online?

W chwili obecnej, podobnie jak kilkadziesiąt lat temu, wyścigi konne cieszą się ogromną popularnością. Nie jest to domena tylko zarezerwowana dla celebrytów. Dzisiaj zakłady na wyścigi konne są dostępne bez ograniczeń dla wszystkich. Tory z wyścigami konnymi są coraz chętniej odwiedzane przez całe rodziny, zaś rywalizacja ma charakter pikników. To wszystko powoduje, że chętnych do obstawiania zakładów na wyścigi konne z roku na rok jest coraz więcej. 

Warto wiedzieć, że wśród prekursorów zakładów na wyścigi konne z reguły wspomina się o Anglikach, jednak w Polsce ma on również bardzo długą tradycję, która sięga 1777 roku! Prestiżowa rywalizacja na wyścigach konnych rozpoczęła się od niewinnego zakładu Kazimierza Rzewuskiego z brytyjskim grabią, Charlesem Whitworthem. Wyścig zakończył się zwycięstwem polskiej klaczy. Na ten moment prym w wyścigach konnych w całej Polsce wiedzie warszawski tor Służewiec. Istnieje on od ponad 80 lat i ma się całkiem dobrze. 

obstawianie wyścigów konnych w sts

Wyścigi konne - zakłady w Polsce 

Mimo tego, iż od wielu lat utrzymuje się trend polegający na tym, że najchętniej obstawianym sportem jest oczywiście piłka nożna, to liczba osób zainteresowanych obstawianiem zakładów konnych rośnie z roku na rok w sposób lawinowy. Zainteresowanie często przerasta samych organizatorów.

Należy jednak mieć świadomość tego, że aby rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów konnych, nie wystarczy tylko pobieżnie przeczytać jednego poradnika z tej niełatwej dziedziny. Zakłady na wyścigi konne uważane są za niezwykle dochodowe - z reguły idą w parze z bardzo wysokimi stawkami. Trzeba jednak pamiętać o tym, że są równie ryzykowne. Zanim postawimy zakład na wyścigi konne, powinniśmy wiedzieć o kilku najważniejszych kwestiach. 

Po pierwsze: analiza informacji 

Najważniejsza kwestia, o której nigdy nie wolno zapominać podczas obstawiania zakładów na wyścigi konne, to odpowiednia analiza informacji. Musi to być priorytet przy każdym realizowanym zakładzie. Zanim postawimy zakłady, musimy sprawdzić, jaka jest historia danego dżokeja oraz jakim doświadczeniem może się on pochwalić.

Bardzo dobrą praktyką jest również sprawdzenie, w jakiej formie aktualnie znajduje się koń, który ma wziąć udział w danym wyścigu konnym, ile waży oraz czy w ostatnim czasie jego masa nie uległa dużym zmianom. 

Kilka zakładów, statystyki 

Każdy, kto nie jest znawcą w dziedzinie obstawiania zakładów na wyścigi konne, powinien w pierwszej kolejności skupiać się na podstawowych rynkach. Trzeba ograniczyć się do wyszukiwania zdarzeń na wyścigi w tych krajach, w których cieszą się one największą popularnością. W takim przypadku znacznie łatwiej jest również znaleźć informacje odnośnie koni i dżokejów.

Następna kwestia, o której w żadnym wypadku nie wolno zapomnieć, to statystyki. Oczywiście wiele firm bukmacherskich w Polsce prowadzi bardzo dogłębne statystyki z wyścigów, to jednak warto także prowadzić je we własnym zakresie. Wszystkie biegi mają swoją wyjątkową historię, a każdy dżokej swoje własne zachowania na torze.

Bonusy na obstawianie zakładów na wyścigi konne na www.betclic.pl

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  17.02 18:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.02 18:30
  1
  0%
  -
  2
  100%
  17.02 21:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.02 17:30
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.02 11:05
  1
  0%
  -
  2
  100%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. Piłka nożna Penafiel - Chaves
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550SKOPIUJ KOD