Weryfikacja konta u bukmachera. Na czym polega, czy jest obowiązkowa?

Grając u legalnego bukmachera, prędzej czy później dopada typera weryfikacja konta. Co to takiego jest, czy jest się czego obawiać? Dobrze znać szczegóły na ten temat! 

Bukmacher a przesyłanie dowodu osobistego

Dlaczego weryfikacja konta u bukmachera wzbudza tak wiele emocji? Jeszcze wiele lat temu prawdopodobnie by tak nie było, ale w obecnych czasach na każdym kroku mówi się o chronieniu prywatności i to sprawia, że nawet podawanie swojego prawdziwego nazwiska w rozmowie internetowej nie wydaje się być odpowiednie. 

Na czym polega sprawdzanie danych u bukmachera i do czego w zasadzie jest to potrzebne? Ma to służyć ochronie osób niepełnoletnich. Jak wiadomo, w Polsce w zakładach online mogą grać tylko osoby, które ukończyły 18. rok życia. Gdyby nie weryfikacja, ten przepis nie miałby żadnego znaczenia. 

Sprawdzając dane swoich graczy, bukmacher pilnuje także swoich interesów. To oczywiste - każdy ma prawo do jednego bonusu na start, a gdyby było inaczej, nikomu nie opłacałoby się grać ciągle na jednym koncie i od razu po kilku wygranych kuponach zakładałby kolejne i tak w nieskończoność.

Skan dokumentów przez bukmachera

Na szczęście, wszystko w dzisiejszych czasach jest uproszczone do minimum. Po pierwsze, nie musimy nigdzie jeździć czy dzwonić, a wystarczy przesłanie skanu dokumentu tożsamości, by potwierdzić bukmacherowi swoje dane. Po drugie, weryfikacja nie jest konieczna natychmiast przy rejestracji konta. 

Obecnie wiele firm bukmacherskich oferuje tak zwane konta tymczasowe. Można dzięki nim normalnie grać, a przesyłanie dokumentów odłożyć w czasie. To praktyczne rozwiązanie i korzysta z niego bardzo wiele osób. 

Weryfikacja u legalnego bukmachera online

Pewne jest jedno - jeżeli gracie na stronach legalnych, a tylko takie rekomendujemy, nie musicie martwić się o dobre intencje bukmachera. Weryfikację należy traktować jako obowiązek, a już na pewno nie można jej odpuszczać. Jeżeli nie zweryfikujemy danych, nie będziemy mogli obstawiać meczów przez internet!

Jeżeli chcecie rozpocząć obstawianie bez przesyłania skanu dowodu tożsamości, pozwala na to, między innymi, bukmacher www.STS.pl czy www.eFortuna.pl. U każdego z nich do odebrania jest na start bonus bez depozytu i nie tylko. Aktualny kod promocyjny w obu przypadkach to BETONLINE.

Konto tymczasowe u bukmachera dostępne na www.STS.pl

----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  17.02 20:30
  1
  100%
  -
  2
  0%
  17.02 21:00
  1
  75%
  X
  0%
  2
  25%
  17.02 20:45
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.02 20:45
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  17.02 20:30
  1
  100%
  -
  2
  0%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. Piłka nożna Penafiel - Chaves
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Bonus 3100 PLN + Obstawianie bez podatku! Kod promocyjny: BETFANSKOPIUJ KOD