1. spider @spider: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa kilka dni temu

  Problemy kadrowe rezerw Legii, o których można przeczytać w serwisie klubu. "Trener rezerw, Tomasz Sokołowski II, powołał na niedzielne spotkanie 15 piłkarzy. W kadrze znalazł się bramkarz, Antoni Wodzicki, który na co dzień występuje w zespole do lat 16 i 17. W składzie zabrakło Mikołaja Kwietniewskiego, Damiana Warchoła (poobijany po meczu pucharowym), Lionnela Negou (w trakcie rehabilitacji), Kamila Kurowskiego (kontuzja w spotkaniu z MKS-em Przasnysz), Patryka Pierzaka (lekki uraz), Patryka Konika i Dawida Barnowskiego (uraz pleców). Poza tym, Bartłomiej Ciepiela, Wiktor Kamiński i Kacper Skwierczyński przebywają aktualnie na obozie z "jedynką". Na liście powołanych pojawiło się czterech graczy, którzy na co dzień występują w Centralnej Lidze Juniorów: Kajetan Staniszewski, Jerzy Munik, Igor Strzałek oraz Jordan Majchrzak."

  Pogoń uzyskała już awans, ale jednak dzisiejsze spotkanie ma przede wszystkim być wielkim świętem, ucztą dla każdego kibica tego klubu. Na meczu będzie burmistrz Grodziska Mazowieckiego, pan Grzegorza Benedykciński który wręczy okolicznościowy puchar za awans do 2 ligi, zaś później sami zawodnicy przejadą odkrytym autokarem ulicami miasta wprost do parku Skarbków gdzie równo o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny etap wspólnego świętowania.

  Liczę że zobaczymy klika bramek biorąc pod uwagę problemy kadrowe gości, gdzie w ostatnich dwóch meczach tracili 3 gole. Wierze że gospodarze będą chcieli to wygrać okazale i na poważnie podejdą do meczu zyskująca swą grą podziw w oczach burmistrza jak i z licznie zgromadzonymi kibicami po spotkaniu w świetnych nastrojach ruszą na miasto świętować awans.


  Kliknij, aby pokazać całość
Pokaż więcej postów

Osiągnięcia

 1. Doświadczony typer

  Doświadczony typer

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie 23.06.2021

Typy dnia

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Wiadomości sportowe

 2. Siatkarska Liga Narodów 2021

  Które miejsce w SLN 2021 zajmą polscy siatkarze?

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5-8
  6. 9-16
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Polski bukmacher Fuksiarz - Jedyny bonus bez obrotu!SPRAWDŹ