@bartbochen
- Obserwuj użytkownikaRanga: Użytkownik
- Wyślij wiadomośćData rejestracji: 08.04.2019
- Zgłoś nadużycieOstatnia wizyta: Kilka lat temu
League archive
Miesiąc | Trafione / Nietrafione | Punkty |
---|
2019.04 | 71 / 109 | 568 | Pokaż |
---|
2019.05 | 69 / 132 | 552 | Pokaż |
---|
2019.06 | 70 / 87 | 560 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
01.06.2019 | Vancouver Whitecaps - Toronto FC | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Degerfors IF - IK Frej | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Mjallby AIF - Jonkopings Sodra | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
01.06.2019 | Norrby IF - Dalkurd | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Tottenham Hotspur - Liverpool FC | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
01.06.2019 | Montreal Impact - Orlando City | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
02.06.2019 | St Louis Blues - Boston Bruins | 2:7 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | SK Sturm Graz - SK Rapid Vienna | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | UD Las Palmas - Almeria CF | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Kuopion Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Real Mallorca - Granada CF | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Albacete Balompie - Malaga CF | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
04.06.2019 | Real Zaragoza - Numancia CD | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | CD Lugo - CD Tenerife | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Piacenza Calcio - Imolese | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Pisa Calcio - Arezzo | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
02.06.2019 | Trapani Calcio - Catania | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Triestina - Feralpisalo | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
02.06.2019 | Minnesota United FC - Philadelphia | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
03.06.2019 | Uruguay - Ecuador | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
03.06.2019 | Senegal - Nigeria | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
04.06.2019 | St Louis Blues - Boston Bruins | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
04.06.2019 | France - USA | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Japan - South Korea | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Argentina - Mali | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
05.06.2019 | Salernitana - Venezia | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
06.06.2019 | Netherlands - England | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
07.06.2019 | Boston Bruins - St Louis Blues | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
07.06.2019 | Colombia - Ukraine | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
07.06.2019 | Italy - Mali | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
07.06.2019 | Afturelding - Magni | 4:1 | 1 (1X2) | 8 |
07.06.2019 | Trottur Reyk. - Leik.Reykjavik | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
08.06.2019 | Toronto FC - Sporting Kansas City | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | IF Brommapojkarna - Mjallby AIF | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | Vasteras - IK Frej | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
08.06.2019 | zzBray - Shelbourne Dublin | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
08.06.2019 | Trelleborgs FF - Degerfors IF | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | USA - Ecuador | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | Limerick 37 FC - Galway FC | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
08.06.2019 | South Korea - Senegal | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | Piacenza Calcio - Trapani Calcio | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | San Jose Earthquakes - FC Dallas | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | Colorado Rapids - Minnesota United FC | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Kagoshima - Verdy | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Switzerland - England | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | Dalkurd - Halmstads BK | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Oulu - FF Jaro | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | MuSa - IF Ekenas | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | MyPa Myllykoski - TPV Tampere | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | Triestina - Pisa Calcio | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | CD Tenerife - Real Zaragoza | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Portugal - Netherlands | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
10.06.2019 | St Louis Blues - Boston Bruins | 1:5 | 1 (1X2) | 0 |
10.06.2019 | KTP Kotka - Turku PS | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
11.06.2019 | Ukraine - Italy | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
11.06.2019 | IK Brage Borlange - Orgryte IS | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
12.06.2019 | Nigeria - South Korea | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
12.06.2019 | Germany - Spain | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
12.06.2019 | Deportivo La Coruna - Malaga CF | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
13.06.2019 | Boston Bruins - St Louis Blues | 1:4 | 1 (1X2) | 0 |
13.06.2019 | Australia - Brazil | 3:2 | 2 (1X2) | 0 |
13.06.2019 | Real Mallorca - Albacete Balompie | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
15.06.2019 | Shimizu S-Pulse - Yokohama | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
15.06.2019 | Jubilo Iwata - G.Osaka | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Trinita Oita - Nagoya Grampus | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Urawa Reds - Sagan Tosu | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
15.06.2019 | Yamaga - Vegalta Sendai | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | IFK Mariehamn - Ilves | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Venezuela - Peru | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Argentina - Colombia | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Ham Kam - Aalesund FK | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | KPV Kokkola - FC Inter Turku | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Halmstads BK - Mjallby AIF | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | IF Ekenas - Oulu | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | TPV Tampere - KTP Kotka | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | Jerv - Sandnes Ulf | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Skeid Fotball - KFUM | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Albacete Balompie - Real Mallorca | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | Paraguay - Qatar U19 | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
17.06.2019 | Uruguay - Ecuador | 4:0 | 1 (1X2) | 8 |
17.06.2019 | VPS Vaasa - Kuopion Palloseura | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
17.06.2019 | China PR - Spain | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
17.06.2019 | Orgryte IS - GAIS Goteborg | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
18.06.2019 | IFK Helsinki - Seinajoen Jalkapallokerho | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
18.06.2019 | FC Lahti - Rops Rovaniemi | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
18.06.2019 | Italy - Brazil | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
19.06.2019 | HJK Helsinki - FC Espoo | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
19.06.2019 | Japan - England | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
20.06.2019 | Cameroon - New Zealand | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
20.06.2019 | Netherlands - Canada | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Ecuador - Chile | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
22.06.2019 | Consadole Sapporo - Sagan Tosu | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Kobe - Oita Trinita | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
22.06.2019 | C-Osaka - Jubilo Iwata | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Gamba Osaka - Shonan Bellmare | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Cincinnati - Los Angeles Fc | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | FC Dallas - Toronto FC | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
23.06.2019 | Jonkopings Sodra - Trelleborgs FF | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Mjallby AIF - IK Brage Borlange | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
23.06.2019 | IF Brommapojkarna - Orgryte IS | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
23.06.2019 | KFUM - Ham Kam | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
23.06.2019 | Nest-Sotra - Jerv | 4:1 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Strommen IF - Kongsvinger | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Colombia - Paraguay | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Columbus Crew - Sporting Kansas City | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
24.06.2019 | KTP Kotka - FC Haka Valkeakoski | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
24.06.2019 | GAIS Goteborg - Degerfors IF | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
24.06.2019 | Osters - Varbergs | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
24.06.2019 | France - Romania | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
24.06.2019 | Sweden - Canada | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
24.06.2019 | Croatia - England | 3:3 | 2 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Ecuador - Japan | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Chile - Uruguay | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | IFK Mariehamn - HJK Helsinki | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | MuSa - TPV Tampere | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Italy - China PR | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
25.06.2019 | Dalkurd - Vasteras SK | 1:6 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Netherlands - Japan | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
26.06.2019 | C-Osaka - Tokyo | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
26.06.2019 | Consadole Sapporo - Jubilo Iwata | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
26.06.2019 | Vegalta Sendai - Nagoya Grampus | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
27.06.2019 | New England FC - Philadelphia | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
27.06.2019 | Montreal Impact - Portland Timbers | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Toronto FC - Atlanta United | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | San Jose Earthquakes - Houston Dynamo | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Barry Town - Cliftonville FC | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
27.06.2019 | Ballymena United - NSI Runavik | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Sant Julia - College Europa | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | SP La Fiorita - Engordany | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
27.06.2019 | Norway - England | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Spain - France | 4:1 | 1 (1X2) | 8 |
28.06.2019 | Drogheda U. - zzBray | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
28.06.2019 | Galway FC - Athlone | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
28.06.2019 | Limerick 37 FC - Shelbourne Dublin | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
28.06.2019 | France - USA | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Colombia - Chile | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | New York RB - Chicago Fire | 3:1 | 2 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Yamaga - Gamba Osaka | 1:3 | 2 (1X2) | 8 |
29.06.2019 | Tokyo - Yokohama | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
29.06.2019 | Italy - Netherlands | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | HJK Helsinki - Kuopion Palloseura | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | VPS Vaasa - Ilves | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
29.06.2019 | Germany - Sweden | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Uruguay - Peru | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Rops Rovaniemi - KPV Kokkola | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | New York City - Philadelphia | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | New England FC - Houston Dynamo | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | Columbus Crew - Orlando City | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | Washington DC - Toronto FC | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | Real Salt Lake - Sporting Kansas City | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | San Jose Earthquakes - Los Angeles Fc | 3:0 | 2 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | Team TG - Nykoping | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | FC Lahti - IFK Helsinki | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | IFK Mariehamn - FC Espoo | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | Spain - Germany | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
2019.07 | 33 / 40 | 264 | Pokaż |
---|
2019.08 | 10 / 22 | 80 | Pokaż |
---|
2019.09 | 67 / 109 | 536 | Pokaż |
---|
2019.10 | 27 / 50 | 216 | Pokaż |
---|
2020.08 | 6 / 16 | 48 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
25.08.2020 | FK Tambov - PFC Sochi | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
25.08.2020 | Riteriai - Derry City | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
25.08.2020 | FK Arsenal Tula - FC Khimki | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
25.08.2020 | PAOK - Besiktas | 3:1 | 2 (1X2) | 0 |
26.08.2020 | AZ Alkmaar - FC Viktoria Plzen | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
26.08.2020 | Suduva Marijampole - Maccabi Tel Aviv FC | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
26.08.2020 | NK Cejle - Molde | 1:2 | X (1X2) | 0 |
26.08.2020 | Lok.Zagreb - SK Rapid Vienna | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
26.08.2020 | Ludogorets Razgrad - FC Midtjylland | 0:1 | X (1X2) | 0 |
26.08.2020 | Legia Warszawa - Omonia Nikozja | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
26.08.2020 | CFR 1907 Cluj - NK Dinamo Zagreb | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
26.08.2020 | Brest - FK Sarajevo | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
27.08.2020 | FC Ordabasy - Botosani | 1:2 | X (1X2) | 0 |
27.08.2020 | Borac - Sutjeska FK | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
27.08.2020 | Dinamo Minsk - GKS Piast Gliwice | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
27.08.2020 | Sumgayit FC - Shkendija 79 | 0:2 | X (1X2) | 0 |
27.08.2020 | B36 Torshavn - Levadia | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
27.08.2020 | FK Kukesi - PFC Slavia Sofia | 2:1 | X (1X2) | 0 |
27.08.2020 | Petrocub - Backa Topola | 0:2 | X (1X2) | 0 |
27.08.2020 | Shamrock Rovers FC - Ilves | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
28.08.2020 | Zaglebie Lubin - KS Warta Poznan | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
28.08.2020 | Stal Mielec - Gornik Zabrze | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
2020.09 | 8 / 19 | 64 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
01.09.2020 | FC Haka Valkeakoski - Ilves | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
01.09.2020 | US Quevilly Rouen - FC Bourg Peronnas | -:- | 2 (1X2) | |
01.09.2020 | Avranches - US Creteil | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
01.09.2020 | Lyon Duchere - Concarneau | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
01.09.2020 | Saint-Brieuc - Stade Laval | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
01.09.2020 | Cholet - FC Sete 34 | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
01.09.2020 | Red Star FC - Le Mans UC 72 | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Bulgaria - Ireland | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Finland - Wales | 0:1 | X (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Germany - Spain | 1:1 | X (1X2) | 8 |
03.09.2020 | Russia - Serbia | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
03.09.2020 | Slovenia - Greece | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Ukraine - Switzerland | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Lithuania - Kazakhstan | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
04.09.2020 | Pruszkow - Bytovia Bytow | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Netherlands - Poland | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
04.09.2020 | Scotland - Israel | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Romania - Northern Ireland | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Belarus - Albania | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Norway - Austria | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Slovakia - Czech Rep | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Kazakhstan - Belarus | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Czech Rep - Scotland | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
07.09.2020 | Israel - Slovakia | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Bosnia Herzegovina - Poland | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
07.09.2020 | Netherlands - Italy | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Austria - Romania | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Northern Ireland - Norway | 1:5 | 2 (1X2) | 8 |
2020.10 | 6 / 7 | 48 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
11.10.2020 | Scotland - Slovakia | 1:0 | X (1X2) | 0 |
11.10.2020 | France - Portugal | 0:0 | X (1X2) | 8 |
11.10.2020 | Russia - Turkey | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
11.10.2020 | Israel - Czech Rep | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
11.10.2020 | Kosovo - Slovenia | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
11.10.2020 | Poland - Italy | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
12.10.2020 | FC Den Bosch - Helmond Sport | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
12.10.2020 | Bradford Town - Harrogate Town Fc | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
13.10.2020 | Macedonia Pln. - Israel | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
13.10.2020 | Greece - Croatia | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
13.10.2020 | Northern Ireland - Ukraine | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
13.10.2020 | Bolivia - Argentina | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
13.10.2020 | Ecuador - Uruguay | 4:2 | 2 (1X2) | 0 |