@Skubidoo1971
- Obserwuj użytkownikaRanga: Użytkownik
- Wyślij wiadomośćData rejestracji: 21.02.2018
- Zgłoś nadużycieOstatnia wizyta: Rok temu
League archive
Miesiąc | Trafione / Nietrafione | Punkty |
---|
2018.12 | 22 / 33 | 162 | Pokaż |
---|
2019.03 | 10 / 15 | 80 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
30.03.2019 | Arka Gdynia - WKS Slask Wroclaw | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
30.03.2019 | Miedz L. - Zaglebie Sosnowiec | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
30.03.2019 | 1. FC Nurnberg - Augsburg | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
30.03.2019 | Udinese Calcio - Genoa | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
30.03.2019 | F.Dusseldorf - Borussia M'gladbach | 3:1 | 2 (1X2) | 0 |
30.03.2019 | West Ham United - Everton | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
30.03.2019 | Celta Vigo - Villarreal CF | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
30.03.2019 | Korona Kielce - Lech Poznan | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
30.03.2019 | Sampdoria - AC Milan | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | FC Levante - SD Eibar | 2:2 | X (1X2) | 8 |
31.03.2019 | Dijon FCO - OGC Nice | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
31.03.2019 | Frosinone - Spal | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | Fiorentina - Torino FC | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | AS Roma - SSC Napoli | 1:4 | 2 (1X2) | 8 |
31.03.2019 | Hannover 96 - Schalke | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | FC Sevilla - Valencia FC | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | Wisla Krakow SA - Legia Warszawa | 4:0 | 1 (1X2) | 8 |
31.03.2019 | Inter Milan - Lazio Roma | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | Szczecin - Jagiellonia | 0:0 | +2.5 (OU) | 0 |
30.03.2019 | Odra Opole - GKS Dospel Katowice | 0:4 | 2 (1X2) | 8 |
30.03.2019 | GKS Tychy 71 - Bytovia Bytow | 1:0 | X (1X2) | 0 |
30.03.2019 | Stomil Olsztyn - GKS Jastrzebie | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | SC Amiens - Bordeaux | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | FC Nantes - FC Lille Sud | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
31.03.2019 | FC Bologna - US Sassuolo | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
2019.04 | 83 / 163 | 634 | Pokaż |
---|
2019.05 | 85 / 123 | 680 | Pokaż |
---|
2019.06 | 70 / 87 | 560 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
01.06.2019 | Tottenham Hotspur - Liverpool FC | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
01.06.2019 | Vancouver Whitecaps - Toronto FC | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Degerfors IF - IK Frej | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Mjallby AIF - Jonkopings Sodra | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Norrby IF - Dalkurd | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
01.06.2019 | Montreal Impact - Orlando City | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | SK Sturm Graz - SK Rapid Vienna | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | UD Las Palmas - Almeria CF | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Kuopion Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Real Mallorca - Granada CF | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Albacete Balompie - Malaga CF | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Real Zaragoza - Numancia CD | 0:0 | X (1X2) | 8 |
02.06.2019 | CD Lugo - CD Tenerife | 0:0 | X (1X2) | 8 |
02.06.2019 | Pisa Calcio - Arezzo | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
02.06.2019 | Piacenza Calcio - Imolese | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Trapani Calcio - Catania | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | Triestina - Feralpisalo | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
02.06.2019 | Minnesota United FC - Philadelphia | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
02.06.2019 | St Louis Blues - Boston Bruins | 2:7 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | St Louis Blues - Boston Bruins | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
03.06.2019 | Senegal - Nigeria | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
03.06.2019 | Uruguay - Ecuador | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | France - USA | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Japan - South Korea | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.06.2019 | Argentina - Mali | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
06.06.2019 | Netherlands - England | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
05.06.2019 | Salernitana - Venezia | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
07.06.2019 | Colombia - Ukraine | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
07.06.2019 | Boston Bruins - St Louis Blues | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
07.06.2019 | Italy - Mali | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
07.06.2019 | Afturelding - Magni | 4:1 | 1 (1X2) | 8 |
07.06.2019 | Trottur Reyk. - Leik.Reykjavik | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
08.06.2019 | Toronto FC - Sporting Kansas City | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | IF Brommapojkarna - Mjallby AIF | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | Vasteras - IK Frej | 2:0 | X (1X2) | 0 |
08.06.2019 | Trelleborgs FF - Degerfors IF | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | zzBray - Shelbourne Dublin | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | USA - Ecuador | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | Limerick 37 FC - Galway FC | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
08.06.2019 | Piacenza Calcio - Trapani Calcio | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | San Jose Earthquakes - FC Dallas | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
08.06.2019 | South Korea - Senegal | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | CD Tenerife - Real Zaragoza | 1:0 | X (1X2) | 0 |
09.06.2019 | Portugal - Netherlands | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Switzerland - England | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | Colorado Rapids - Minnesota United FC | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Kagoshima - Verdy | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Dalkurd - Halmstads BK | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Oulu - FF Jaro | 0:0 | X (1X2) | 8 |
09.06.2019 | MuSa - IF Ekenas | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
09.06.2019 | MyPa Myllykoski - TPV Tampere | 1:1 | X (1X2) | 8 |
09.06.2019 | Triestina - Pisa Calcio | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
10.06.2019 | St Louis Blues - Boston Bruins | 1:5 | 1 (1X2) | 0 |
10.06.2019 | KTP Kotka - Turku PS | 0:3 | X (1X2) | 0 |
11.06.2019 | Ukraine - Italy | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
11.06.2019 | IK Brage Borlange - Orgryte IS | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
12.06.2019 | Deportivo La Coruna - Malaga CF | 4:2 | X (1X2) | 0 |
12.06.2019 | Germany - Spain | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
12.06.2019 | Nigeria - South Korea | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
13.06.2019 | Boston Bruins - St Louis Blues | 1:4 | 1 (1X2) | 0 |
13.06.2019 | Australia - Brazil | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
13.06.2019 | Real Mallorca - Albacete Balompie | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
15.06.2019 | Shimizu S-Pulse - Yokohama | 3:2 | 2 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Jubilo Iwata - G.Osaka | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Venezuela - Peru | 0:0 | X (1X2) | 8 |
15.06.2019 | IFK Mariehamn - Ilves | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Yamaga - Vegalta Sendai | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
15.06.2019 | Urawa Reds - Sagan Tosu | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
15.06.2019 | Trinita Oita - Nagoya Grampus | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Argentina - Colombia | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Ham Kam - Aalesund FK | 1:2 | X (1X2) | 0 |
16.06.2019 | KPV Kokkola - FC Inter Turku | 1:3 | 2 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | Halmstads BK - Mjallby AIF | 2:0 | X (1X2) | 0 |
16.06.2019 | IF Ekenas - Oulu | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | TPV Tampere - KTP Kotka | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | Jerv - Sandnes Ulf | 0:0 | X (1X2) | 8 |
16.06.2019 | Skeid Fotball - KFUM | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
16.06.2019 | Albacete Balompie - Real Mallorca | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
16.06.2019 | Paraguay - Qatar U19 | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
17.06.2019 | Uruguay - Ecuador | 4:0 | 1 (1X2) | 8 |
17.06.2019 | VPS Vaasa - Kuopion Palloseura | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
17.06.2019 | Orgryte IS - GAIS Goteborg | 1:0 | X (1X2) | 0 |
17.06.2019 | China PR - Spain | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
18.06.2019 | Italy - Brazil | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
18.06.2019 | FC Lahti - Rops Rovaniemi | 1:2 | X (1X2) | 0 |
18.06.2019 | IFK Helsinki - Seinajoen Jalkapallokerho | 1:0 | X (1X2) | 0 |
19.06.2019 | HJK Helsinki - FC Espoo | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
19.06.2019 | Japan - England | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
20.06.2019 | Cameroon - New Zealand | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
20.06.2019 | Netherlands - Canada | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Ecuador - Chile | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Consadole Sapporo - Sagan Tosu | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Kobe - Oita Trinita | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
22.06.2019 | C-Osaka - Jubilo Iwata | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Gamba Osaka - Shonan Bellmare | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
22.06.2019 | Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
23.06.2019 | Cincinnati - Los Angeles Fc | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | FC Dallas - Toronto FC | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids | 2:2 | X (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Jonkopings Sodra - Trelleborgs FF | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Mjallby AIF - IK Brage Borlange | 1:2 | X (1X2) | 0 |
23.06.2019 | IF Brommapojkarna - Orgryte IS | 0:0 | X (1X2) | 8 |
23.06.2019 | KFUM - Ham Kam | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Nest-Sotra - Jerv | 4:1 | X (1X2) | 0 |
23.06.2019 | Strommen IF - Kongsvinger | 2:0 | X (1X2) | 0 |
23.06.2019 | Colombia - Paraguay | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
23.06.2019 | Columbus Crew - Sporting Kansas City | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
24.06.2019 | KTP Kotka - FC Haka Valkeakoski | 0:1 | X (1X2) | 0 |
24.06.2019 | GAIS Goteborg - Degerfors IF | 0:3 | X (1X2) | 0 |
24.06.2019 | Osters - Varbergs | 1:1 | X (1X2) | 8 |
24.06.2019 | France - Romania | 0:0 | X (1X2) | 8 |
24.06.2019 | Sweden - Canada | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
24.06.2019 | Croatia - England | 3:3 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Ecuador - Japan | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Chile - Uruguay | 0:1 | X (1X2) | 0 |
25.06.2019 | IFK Mariehamn - HJK Helsinki | 0:2 | X (1X2) | 0 |
25.06.2019 | MuSa - TPV Tampere | 1:0 | X (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Italy - China PR | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
25.06.2019 | Dalkurd - Vasteras SK | 1:6 | 1 (1X2) | 0 |
25.06.2019 | Netherlands - Japan | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
26.06.2019 | C-Osaka - Tokyo | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
26.06.2019 | Consadole Sapporo - Jubilo Iwata | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
26.06.2019 | Vegalta Sendai - Nagoya Grampus | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | New England FC - Philadelphia | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
27.06.2019 | Montreal Impact - Portland Timbers | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Toronto FC - Atlanta United | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | San Jose Earthquakes - Houston Dynamo | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Barry Town - Cliftonville FC | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
27.06.2019 | Sant Julia - College Europa | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Ballymena United - NSI Runavik | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | SP La Fiorita - Engordany | 0:1 | X (1X2) | 0 |
27.06.2019 | Norway - England | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
27.06.2019 | Spain - France | 4:1 | 1 (1X2) | 8 |
28.06.2019 | Drogheda U. - zzBray | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
28.06.2019 | Galway FC - Athlone | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
28.06.2019 | Limerick 37 FC - Shelbourne Dublin | 0:1 | X (1X2) | 0 |
28.06.2019 | France - USA | 1:2 | X (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Colombia - Chile | 0:0 | X (1X2) | 8 |
29.06.2019 | New York RB - Chicago Fire | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
29.06.2019 | Yamaga - Gamba Osaka | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Tokyo - Yokohama | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
29.06.2019 | Italy - Netherlands | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | HJK Helsinki - Kuopion Palloseura | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | VPS Vaasa - Ilves | 1:2 | X (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Germany - Sweden | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Uruguay - Peru | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
29.06.2019 | Rops Rovaniemi - KPV Kokkola | 0:0 | X (1X2) | 8 |
30.06.2019 | New York City - Philadelphia | 4:2 | 2 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | New England FC - Houston Dynamo | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | Columbus Crew - Orlando City | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | Washington DC - Toronto FC | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
30.06.2019 | San Jose Earthquakes - Los Angeles Fc | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | Real Salt Lake - Sporting Kansas City | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | Team TG - Nykoping | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
30.06.2019 | FC Lahti - IFK Helsinki | 0:0 | X (1X2) | 8 |
30.06.2019 | IFK Mariehamn - FC Espoo | 2:2 | X (1X2) | 8 |
30.06.2019 | Spain - Germany | 2:1 | X (1X2) | 0 |
2019.07 | 77 / 114 | 616 | Pokaż |
---|
2019.08 | 35 / 83 | 280 | Pokaż |
---|
2019.09 | 94 / 139 | 752 | Pokaż |
---|
2019.10 | 94 / 155 | 752 | Pokaż |
---|
2019.11 | 97 / 158 | 776 | Pokaż |
---|
2019.12 | 76 / 128 | 608 | Pokaż |
---|
2020.01 | 13 / 19 | 104 | Pokaż |
---|
2020.02 | 10 / 19 | 80 | Pokaż |
---|
2020.03 | 11 / 19 | 88 | Pokaż |
---|
2020.04 | 2 / 3 | 16 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
03.04.2020 | Belshina - FK Haradzieja | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
03.04.2020 | Dinamo Minsk - Torp.Zhodino | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
04.04.2020 | Shak.Soligorsk - Neman Grodno | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
04.04.2020 | BATE Borisov - Ruh Brest | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
04.04.2020 | Din.Brest - Slavia Mozyr | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
2020.06 | 71 / 73 | 568 | Pokaż |
---|
2020.07 | 63 / 95 | 504 | Pokaż |
---|
2020.08 | 47 / 87 | 376 | Pokaż |
---|
2020.09 | 47 / 90 | 376 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
01.09.2020 | FC Haka Valkeakoski - Ilves | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
01.09.2020 | US Quevilly Rouen - FC Bourg Peronnas | -:- | 2 (1X2) | |
01.09.2020 | Avranches - US Creteil | 2:0 | X (1X2) | 0 |
01.09.2020 | Lyon Duchere - Concarneau | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
01.09.2020 | Saint-Brieuc - Stade Laval | 0:2 | X (1X2) | 0 |
01.09.2020 | Cholet - FC Sete 34 | 3:1 | 1 (1X2) | 8 |
01.09.2020 | Red Star FC - Le Mans UC 72 | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Bulgaria - Ireland | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Finland - Wales | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
03.09.2020 | Germany - Spain | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Slovenia - Greece | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Russia - Serbia | 3:1 | X (1X2) | 0 |
03.09.2020 | Ukraine - Switzerland | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Lithuania - Kazakhstan | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Netherlands - Poland | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
04.09.2020 | Scotland - Israel | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Romania - Northern Ireland | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Belarus - Albania | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
04.09.2020 | Norway - Austria | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Slovakia - Czech Rep | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
04.09.2020 | Pruszkow - Bytovia Bytow | 1:1 | X (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Bolton Wanderers - Bradford Town | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Crewe Alexandra - Lincoln FC | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Scunthorpe - Port Vale FC | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
05.09.2020 | Barnsley FC - Nottingham Forest | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
05.09.2020 | Luton Town FC - Norwich City FC | 3:1 | 2 (1X2) | 0 |
05.09.2020 | Oldham Atl. - Carlisle | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Swindon Town FC - Charlton | 1:3 | 2 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Azerbaijan - Luxemburg | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
05.09.2020 | Cyprus - Montenegro | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Estonia - Georgia | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Portugal - Croatia | 4:1 | 1 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Denmark - Belgium | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
05.09.2020 | Sweden - France | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
06.09.2020 | Serbia - Turkey | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
06.09.2020 | Hungary - Russia | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
06.09.2020 | Ireland - Finland | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
06.09.2020 | Switzerland - Germany | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
06.09.2020 | Kosovo - Greece | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
06.09.2020 | Malta - Latvia | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
06.09.2020 | Andorra - Faroe Islands | 0:1 | X (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Kazakhstan - Belarus | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
07.09.2020 | Czech Rep - Scotland | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Israel - Slovakia | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Bosnia Herzegovina - Poland | 1:2 | X (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Netherlands - Italy | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Austria - Romania | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
07.09.2020 | Northern Ireland - Norway | 1:5 | 1 (1X2) | 0 |
08.09.2020 | Armenia - Estonia | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
08.09.2020 | Georgia - Macedonia Pln. | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
08.09.2020 | France - Croatia | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
08.09.2020 | Sweden - Portugal | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
08.09.2020 | Denmark - England | 0:0 | X (1X2) | 8 |
08.09.2020 | Cyprus - Azerbaijan | 0:1 | X (1X2) | 0 |
08.09.2020 | Luxemburg - Montenegro | 0:1 | X (1X2) | 0 |
09.09.2020 | Oita Trinita - Shonan Bellmare | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
09.09.2020 | Kashiwa Reysol - Gamba Osaka | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.09.2020 | C-Osaka - Consadole Sapporo | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
09.09.2020 | Nagoya Grampus - Yokohama FM | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
09.09.2020 | IFK Mariehamn - FC Lahti | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
09.09.2020 | FC Espoo - Ilves | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
09.09.2020 | Turku PS - FC Haka Valkeakoski | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
11.09.2020 | Jagiellonia - Podbeskidzie Bielsko-Biala | 2:2 | 1 (1X2) | 0 |
11.09.2020 | Wisla Plock - Legia Warszawa | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
11.09.2020 | Watford - Middlesbrough | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
11.09.2020 | Bordeaux - Olympique Lyon | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
11.09.2020 | Granada CF - Athletic Club Bilbao | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | Cracovia Krakow - Stal Mielec | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | Bournemouth AFC - Blackburn Rovers | 3:2 | 1 (1X2) | 8 |
12.09.2020 | Queens Park Rangers FC - Nottingham Forest | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | Crystal Palace - Southampton FC | 1:0 | X (1X2) | 0 |
12.09.2020 | Montpellier - OGC Nice | 3:1 | X (1X2) | 0 |
12.09.2020 | KS Warta Poznan - GKS Piast Gliwice | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | Granada CF - Athletic Club Bilbao | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | WKS Slask Wroclaw - Lech Poznan | 3:3 | 2 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | SD Eibar - Celta Vigo | 0:0 | X (1X2) | 8 |
12.09.2020 | West Ham United - Newcastle United | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | AS Saint Etienne - Strasbourg | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
12.09.2020 | Cadiz - Osasuna | 0:2 | X (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Deportivo Alaves - Betis Sevilla | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
13.09.2020 | Pogon Sz. - Wisla Krakow SA | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
13.09.2020 | WBA - Leicester City | 0:3 | 2 (1X2) | 8 |
13.09.2020 | FC Lorient - RC Lens | 2:3 | X (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Angers SCO - Stade Reims | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Dijon FCO - Brest | 0:2 | 1 (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Olympique Nimes - Stade Rennais FC | 2:4 | 1 (1X2) | 0 |
13.09.2020 | AS Monaco FC - FC Nantes | 2:1 | X (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Gornik Zabrze - Lechia Gdansk | 3:0 | X (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Tottenham Hotspur - Everton | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Paris Saint German - Marsylia | 0:1 | X (1X2) | 0 |
13.09.2020 | Valencia FC - FC Levante | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
14.09.2020 | Turku PS - IFK Mariehamn | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
14.09.2020 | FC Lahti - Kuopion PS | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
14.09.2020 | HIFK Helsinki - FC Inter Turku | 0:0 | X (1X2) | 8 |
14.09.2020 | Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
14.09.2020 | Beerschot Wilrijk - KRC Genk | 5:2 | 1 (1X2) | 8 |
15.09.2020 | FC Dynamo Kiev - AZ Alkmaar | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
15.09.2020 | PAOK - Benfica Lisbon | 2:1 | X (1X2) | 0 |
15.09.2020 | KAA Gent - SK Rapid Vienna | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
15.09.2020 | Montpellier - Olympique Lyon | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
16.09.2020 | Omonia Nicosia - FK Red Star Belgrade | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
16.09.2020 | Hammarby - Lech Poznan | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
16.09.2020 | Ferencvarosi - NK Dinamo Zagreb | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
16.09.2020 | Karabakh Agdam - Molde Fk | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
16.09.2020 | Ipswich Town - Fulham FC | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
16.09.2020 | B36 Torshavn - The New Saints FC | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
16.09.2020 | FC Midtjylland - Young Boys | 3:0 | 2 (1X2) | 0 |
17.09.2020 | Botosani - Shkendija 79 | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
17.09.2020 | IFK Goteborg - FC Copenhagen | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
17.09.2020 | FC Flora Tallinn - KR Reykjavik | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
17.09.2020 | CSKA Sofia - BATE Borysow | 2:0 | X (1X2) | 0 |
17.09.2020 | OFI Crete FC - Apollon Limassol | 0:1 | X (1X2) | 0 |
17.09.2020 | GKS Piast Gliwice - TSV Hartberg | 3:2 | X (1X2) | 0 |
17.09.2020 | Bud.Honved - Malmo FF | 0:2 | X (1X2) | 0 |
17.09.2020 | Viking FK - Aberdeen FC | 0:2 | X (1X2) | 0 |
17.09.2020 | Dunajska Streda - FK Baumit Jablonec | 3:3 | 2 (1X2) | 0 |
17.09.2020 | ZNK Osijek - FC Basel | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
17.09.2020 | Servette - Stade Reims | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
17.09.2020 | FC Linfield - Floriana FC | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
18.09.2020 | Podbeskidzie Bielsko-Biala - Rakow Czestochowa | 1:4 | 2 (1X2) | 8 |
18.09.2020 | Wisla Krakow SA - Wisla Plock | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
18.09.2020 | Coventry City - Queens Park Rangers FC | 3:2 | 2 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | CF Getafe - Osasuna | 1:0 | X (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Lechia Gdansk - Stal Mielec | 4:2 | 1 (1X2) | 8 |
19.09.2020 | FC Union Berlin - Augsburg | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | VFB Stuttgart - SC Freiburg | 2:3 | 1 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | FC Koln - 1899 Hoffenheim | 2:3 | X (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Werder Bremen - Hertha Berlin | 1:4 | 2 (1X2) | 8 |
19.09.2020 | Rotherham Utd - Millwall | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Middlesbrough - Bournemouth AFC | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | RC Lens - Bordeaux | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Pogon Sz. - WKS Slask Wroclaw | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
19.09.2020 | Fiorentina - Torino FC | 1:0 | X (1X2) | 0 |
19.09.2020 | CF Getafe - Osasuna | 1:0 | 1 (1X2) | 8 |
19.09.2020 | Legia Warszawa - Gornik Zabrze | 1:3 | X (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Verona - AS Roma | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Celta Vigo - Valencia FC | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
19.09.2020 | Stade Rennais FC - AS Monaco FC | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
2020.10 | 83 / 154 | 664 | Pokaż |
---|
2020.11 | 74 / 160 | 592 | Pokaż |
---|
2020.12 | 95 / 150 | 760 | Pokaż |
---|
2021.01 | 24 / 43 | 192 | Pokaż |
---|
Data | Mecz | Wynik | Typ | Punkty |
---|---|---|---|---|
01.01.2021 | Everton - West Ham United | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
01.01.2021 | Manchester United FC - Aston Villa | 2:1 | X (1X2) | 0 |
02.01.2021 | Tottenham Hotspur - Leeds United AFC | 3:0 | X (1X2) | 0 |
02.01.2021 | 1899 Hoffenheim - SC Freiburg | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
02.01.2021 | FC Koln - Augsburg | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
02.01.2021 | Werder Bremen - FC Union Berlin | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
02.01.2021 | Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
02.01.2021 | Betis Sevilla - FC Sevilla | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
02.01.2021 | Real Madrid - Celta Vigo | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
02.01.2021 | VFB Stuttgart - RB Leipzig | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
02.01.2021 | Hertha Berlin - Schalke | 3:0 | 1 (1X2) | 8 |
02.01.2021 | Brighton Hove Albion - Wolverhampton | 3:3 | X (1X2) | 8 |
03.01.2021 | Burnley FC - Fulham FC | -:- | 1 (1X2) | |
03.01.2021 | Chelsea FC - Manchester City | 1:3 | X (1X2) | 0 |
03.01.2021 | Fatih Karagumruk SK - Trabzonspor | 1:2 | 1 (1X2) | 0 |
03.01.2021 | CD Tondela - Famalicao | 1:0 | X (1X2) | 0 |
03.01.2021 | Pacos Ferreira - Rio Ave FC | 2:0 | 1 (1X2) | 8 |
03.01.2021 | Fiorentina - FC Bologna | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
03.01.2021 | FC Parma - Torino FC | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
03.01.2021 | AC Spezia - Verona | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
03.01.2021 | SD Eibar - Granada CF | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
03.01.2021 | Maritimo Madeira - Boavista FC | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Venezia - Pisa Calcio | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | US Lecce - Monza | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Ascoli Picchio - Reggina Calcio | 2:1 | 2 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Reggiana - Pescara Calcio | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Cremonese - zzChievo | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
04.01.2021 | Gil Vicente - Cf Belenenses | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Southampton FC - Liverpool FC | 1:0 | 2 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Valencia FC - Cadiz | 1:1 | X (1X2) | 8 |
04.01.2021 | Brescia - L.r. Vicenza | 0:3 | 1 (1X2) | 0 |
04.01.2021 | Portimonense - SC Farense | 2:0 | X (1X2) | 0 |
06.01.2021 | US Sassuolo - Genoa | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
06.01.2021 | Cagliari - Benevento | 1:2 | 2 (1X2) | 8 |
06.01.2021 | Lazio Roma - Fiorentina | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
06.01.2021 | Torino FC - Verona | 1:1 | 2 (1X2) | 0 |
06.01.2021 | FC Bologna - Udinese Calcio | 2:2 | X (1X2) | 8 |
06.01.2021 | Manchester United FC - Manchester City | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
06.01.2021 | AC Milan - Juventus Turin | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
06.01.2021 | FC Nantes - Stade Rennais FC | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
06.01.2021 | FC Metz - Bordeaux | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
06.01.2021 | Brest - OGC Nice | 2:0 | X (1X2) | 0 |
06.01.2021 | Olympique de Marseille - Montpellier | 3:1 | X (1X2) | 0 |
06.01.2021 | Stade Reims - Dijon FCO | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
07.01.2021 | Pena Deportiva - Sabadell | 0:0 | 2 (1X2) | 0 |
07.01.2021 | SD Amorebieta - Sporting Gijon | 0:1 | 2 (1X2) | 8 |
07.01.2021 | Girona FC - CD Lugo | 0:0 | 1 (1X2) | 0 |
08.01.2021 | Aston Villa - Liverpool FC | 1:4 | 2 (1X2) | 8 |
08.01.2021 | Wolverhampton - Crystal Palace | 1:0 | X (1X2) | 0 |
08.01.2021 | Celta Vigo - Villarreal CF | 0:4 | X (1X2) | 0 |
09.01.2021 | Genoa - FC Bologna | 2:0 | 2 (1X2) | 0 |
10.01.2021 | AS Roma - Inter Milan | 2:2 | X (1X2) | 8 |
10.01.2021 | Verona - Crotone | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
09.01.2021 | RB Leipzig - Borussia Dortmund | 1:3 | 1 (1X2) | 0 |
10.01.2021 | Augsburg - VFB Stuttgart | 1:4 | 2 (1X2) | 8 |
09.01.2021 | Bordeaux - FC Lorient | 2:1 | 1 (1X2) | 8 |
09.01.2021 | FC Metz - OGC Nice | 1:1 | X (1X2) | 8 |
09.01.2021 | RC Lens - Strasbourg | 0:1 | 1 (1X2) | 0 |
09.01.2021 | Stade Reims - AS Saint Etienne | 3:1 | X (1X2) | 0 |
09.01.2021 | Montpellier - FC Nantes | 1:1 | 1 (1X2) | 0 |
09.01.2021 | Stade Rennais FC - Olympique Lyon | 2:2 | 2 (1X2) | 0 |
10.01.2021 | FC Levante - SD Eibar | 2:1 | X (1X2) | 0 |
10.01.2021 | Cadiz - Deportivo Alaves | 3:1 | X (1X2) | 0 |
11.01.2021 | Elche - CF Getafe | 1:3 | X (1X2) | 0 |
10.01.2021 | Cf Belenenses - Pacos Ferreira | 0:2 | 2 (1X2) | 8 |
10.01.2021 | Cheltenham - AFC Mansfield | 1:1 | X (1X2) | 8 |
10.01.2021 | Bristol Academy WFC - Portsmouth FC | 2:1 | X (1X2) | 0 |
10.01.2021 | SC Farense - Gil Vicente | 3:1 | 2 (1X2) | 0 |
2021.02 | 44 / 90 | 352 | Pokaż |
---|
2021.03 | 46 / 70 | 368 | Pokaż |
---|
2021.08 | 37 / 71 | 296 | Pokaż |
---|
2021.09 | 87 / 144 | 696 | Pokaż |
---|