1. Rzeszów @Rzeszów: Droga Do Experta - marzec kilka lat temu

Tenis:  Hibinio- Linette
    Typ:  2
    Kurs: @1.65
    Buk: Unibet

Madzia w formie i zmierza po tytuł tutaj. Gra niesamowicie. Tylko czy presja i głowa pozwolą? Z dzisiejszą rywalką łatwo wygrała w Tokio w zeszłym roku. Naszej zawodniczce odpowiada styl grania rywalki. Spodziewam się zdecydowanej dominacji. Wszystkie argumenty są po stronie Polki w tej formie w tym meczu. Polecam

Buk: bet365

Nasz Madzia dziś wygra Wczoraj przecierałem oczy ze zdumienia jak grała z Peng. Tylko czy to tylko taki przebłysk czy jakość cały mecz utrzyma. Rywalka to dopiero kameleon. Wygrała z Tormo pierwsze 8 gemów i jej gra się posypała. Ogólnie wymęczone 3setowe ciężkie spotkanie. Raz już ją pokonała. Wchodzę dziś w nóżki Madzi Kurs świetny

TYP:  2Kurs 1.82Buk: Sportingbet
    Bośniak po pokonaniu Wawrinki, stanie przed szansą awansu do kolejnej rundy mając za przeciwnuka bardzo przeciętnego Hiszpana. To może być bardzo trudny mecz, ale forma drugiego jest bardzo wysoka.
  5. Rzeszów @Rzeszów: 22 luty. Typy kilka lat temu

Aż jestem ciekaw podliczenia wcześniejszych spotkań podanych na blogu. Ale wyszło prawie doskonale.

No to zaczynamy na dziś kuponiki i singielki. Dalsze podawane w komentarzach.

6. Rzeszów @Rzeszów: Środa - 15 luty kilka lat temu

Pilka nozna - Liga Mistrzow - Real M. - Napoli ilosc bramek 2.5 + 1.52 15.2. 20:45 -- -- Tenis M. - Buenos Aires-singiel - Estrella Burgos V. - Monteiro T. mecz (krecz=zwrot) 2 1.62 15.2. 17:50 -- -- Tenis M. - Rotterdam-singiel - Kohlschreiber P.(-0.5) - Klizan M. gamy handicap 1 1.65 15.2. 12:30 -- -- Tenis K. - Doha-singiel - Garcia C. - Brengle M. 2.zawodnik ilosc gemow 10.5 + 1.59 15.2. 10:30 -- -- Tenis K. - Doha-debel - Spears A./Srebotnik K. - Chuang Ch.J./Jankovic J. mecz (krecz=zwrot) 1 1.50 15.2. 11:30 -- -- Hokej - 1.Polska - Pol.Bytom - GKS Tychy30143 ilość bramek (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) 5.5 + 1.75 15.2. 18:00 -- -- Hokej - 1.Polska - Podhale N.T. - Cracovia ilość bramek (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) 5.5 + 1.60 15.2. 18:00 -- -- Hokej - 1.Polska - St.Gdansk - U.Oswiecim ilość bramek (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) 5.5 + 1.60 15.2. 18:30 -- -- Hokej - 1.Czechy - Sparta - Hr.Kralove 1.tercja 1 2.18 15.2. 18:30 -- -- Koszykowka - Euroliga - K. - Mersin(+1.5) - Wisla K. handicap (razem z dogrywką;) 1 1.56 15.2. 16:30 -- -- Koszykowka - Euroliga - K. - USK Praga - Fenerbahce mecz 1 1.36 15.2. 19:00 -- --

2. Marco @Marco: Tappara - TPS Turku (28 marca, godz. 17:30) kilka godzin temu

Znakomicie prezentujący się na własnym lodowisku hokeiści Tappary przystąpią do tego spotkania w roli faworyta. Po czterech bezpośrednich meczach w serii mamy remis 2-2. Jednak po domowych zwycięstwach z TPS Turku 4-1 i 4-0 znów możemy spodziewać się zwycięstwa Tappary. Tym samym zrobi kolejny krok w kierunku półfinału. Do Play Offów Tappara awansowała z pierwszego miejsca w tabeli mając na koncie 123 zdobyte punkty! W sumie Tappara wygrała dziesięć ostatnich spotkań na własnym lodowisku!