Totolotek - Legalny bukmacher internetowy w Polsce

Na pewno każdy doskonale zna tę nazwę. I trudno się dziwić, bo Totolotek to najdłużej działająca firma bukmacherska w naszym kraju. Sponsoruje niektóre kluby z polskiej Ekstraklasy i wiele turniejów sportowych.

Totolotek dzięki dwudziestoletniej tradycji i doświadczeniu może zapewnić graczom świetne warunki, wysokie kursy, a także ekskluzywne promocje z okazji przeróżnych mistrzostw i nie tylko. Co można otrzymać na start? W chwili obecnej Totolotek proponuje nowym graczom aż 500 złotych bonusu powitalnego. Otrzymanie go to wyjątkowo prosta sprawa: wystarczy założyć konto oraz złożyć odpowiedni depozyt! Wysokość premii uzależniona jest od wysokości wpłaty – wynosi 100% kwoty przelanej przez gracza!

Totolotek dostępny jest na urządzeniach mobilnych. Aplikacja do wygodnej obsługi oferty bukmachera jest zupełnie darmowa i może być pobrana na telefony i tablety z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Specjalnie dla miłośników nowoczesnej i przenośnej gry przygotowano opcję zupełnie legalnej gry bez podatku. Dodatkowo, złożenie pierwszego mobilnego zakładu wiąże się z otrzymaniem darmowych 5 złotych w postaci zakładu bez ryzyka! Wszystkie osoby grające w Totolotku mogą korzystać z codziennych promocji, które dostępne są w kalendarzu bonusów. Atrakcyjne premie zazwyczaj przyznawane są za zakłady stawiane na popularne spotkania piłki nożnej oraz prestiżowe, znane imprezy w innych dyscyplinach, na przykład, piłce ręcznej, koszykówce czy siatkówce.

Dostęp do codziennych ofert przyznawany jest każdemu graczowi – nie trzeba dokonywać obrotów kwalifikacyjnych. Dla tych, którzy grając chcą nie tylko zarabiać, Totolotek przygotował BetClub, czyli wyjątkowe miejsce z nagrodami rzeczowymi i nie tylko. Punkty zdobywane za stawianie zakłady pozwalają na uzyskanie bardzo dużej ilości bonusów od wpłat, cashbacków od przegranych i tym podobnych. Jakby tego było mało, można zgarnąć ubrania z limitowanych edycji, sprzęt audio czy video oraz akcesoria niezbędne do uprawiania popularnych dyscyplin sportowych.

Załóż konto na www.totolotek.pl i odbierz darmowy bonus


totolotek

Co nowego na BetOnline? 0

 1. Popularne typy użytkowników

  17.01 21:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  17.01 20:30
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  17.01 20:45
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  17.01 20:45
  1
  100%
  -
  2
  0%
  17.01 19:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Ronaldinho ogłosił koniec piłkarskiej kariery! Kończy się pewna epoka piłki nożnej! 😪😪⚽

  Publié par Skróty meczów sur mardi 16 Janvier 2018
  Kliknij, aby pokazać całość
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd