STS cashout. Zamykanie kuponu bukmacherskiego

Opcja cashout w STS to możliwość zamknięcia kuponu przed czasem, czyli zdobycie wygranych przed zakończeniem wszystkich obstawionych przez nas spotkań. Jak to wszystko działa w praktyce? Co musi wiedzieć każdy typer?

Zamykanie kuponu w STS

Na pewno wszystkim wam zdarzyło się kiedyś zagrać kupon u bukmachera i przegrać go przez jedno spotkanie. Cóż, takie sytuacje mają miejsce nawet w historiach najlepszych graczy i nie ma się czego wstydzić. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie tak zwany cashout jest dostępny i co trzeba zrobić, by móc z niego skorzystać. 

Nieprawdą jest, że cashout (czy jak kto woli STS cash out) dostępny jest jedynie dla najbardziej aktywnych typerów bądź tych o statusie VIP. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera ma prawo do zamknięcia kuponu przed czasem i coraz więcej osób jest tego świadomych. 

Dostępny w STS cashout to nie tylko dobra opcja dla osób, które często przegrywają zakłady przez zbyt wysokie oczekiwania wobec siebie. Jeżeli bardzo często zdarza wam się grać długie taśmy, po czym mocno tego żałujecie, prawdopodobnie jest to coś w sam raz dla was. Ale i nie tylko, bo zamykanie kuponu to także coś idealnego dla lubiących pewne, regularne zyski. 


Cashout STS - bierzesz wygraną i niczym się nie martwisz!

Jeżeli zdecydujemy się na zamknięcie kuponu przed czasem, bukmacher zaproponuje nam pewną kasę. Nie musimy po akceptacji cashoutu martwić się o resztę meczów w naszym kuponie. Zakład jest już sprawą zamkniętą, a my możemy przejść do dalszego obstawiania, zaliczając kolejny plus do statystyk. 

Niektórzy lubią grać va banque, ale są i tacy, którzy zamiast jednej dużej wygranej wolą kilka mniejszych. 500 złotych w jednym kuponie po kilku przegranych czy może ciułanie 50, 100 zł? Wszystkie taktyki mają swoje mocne i słabe strony. Najważniejsze, by odpowiadały wam i pozwalały na zarabianie pieniędzy. 

STS cashout jest na tyle popularną opcją, że wprowadzono do niego bardzo wiele nowości w porównaniu z pierwowzorem. Bardzo istotne jest to, że możliwe jest zamknięcie i kuponu AKO, i SOLO. Funkcja dobrze działa więc zarówno, gdy gramy długie kupony, jak i wtedy, kiedy naszymi ulubieńcami są zakłady pojedyncze. 


Jakie kupony można zamknąć u bukmachera?

Obstawiasz LIVE, a może wolisz ofertę pre-match? To już nie te czasy, że tylko przedmeczowe kupony w cashoucie są brane pod uwagę - obecnie zakłady na żywo także się liczą i to bez względu na to czy gramy na wysokie stawki, czy w bukmacherce wydajemy same drobniaki. 

Wyjątek stanowią kupony MAXIKOMBI. Tego rodzaju zakładów nie wykorzystacie w opcji cashout. STS bukmacher daje zatem tylko dwie możliwości - albo trafiamy „Maxa”, albo nie. Trzeba mieć to na uwadze, by potem nie zdziwić się brakiem opcji zamknięcia kuponu w sytuacji, gdy bardzo by nam się to przydało. 

Nie ma żadnego znaczenia, jak obstawiamy i czy robimy to często, czy nie. Do skorzystania z cashoutu potrzebne jest jednak darmowe konto typerskie i tutaj nie ma jakichkolwiek wyjątków. Jak zostać graczem STS i zamykać kupony? To nic trudnego, a nasza instrukcja wszystko dokładnie wyjaśnia! 

STS bonus powitalny i kod promocyjny BETONLINE

Konto na www.STS.pl może założyć każda osoba, która jest pełnoletnia. Na ten moment nie trzeba od razu weryfikować wpisanych danych, dzięki czemu obstawianie jest możliwe nawet przed przesłaniem dokumentów tożsamości. Cały proces to tylko wpisanie kilku informacji na swój temat - imienia, nazwiska, telefonu i… kodu promocyjnego. 

O STS kod promocyjny pyta się coraz więcej osób. Teoretycznie podawać go nie trzeba, ale skoro jest taka możliwość i można coś dzięki temu zyskać, to czemu nie? Z tego założenia zaczyna wychodzić duża część osób rejestrujących się u bukmachera i takie podejście wydaje się jak najbardziej sensowne. 

Co trzeba wiedzieć o kodzie promocyjnym? Na pewno to, że aktywny brzmi BETONLINE. Wpisać go można jedynie przy rejestracji, a na dobry początek przyznaje graczom gwarantowane 29 PLN bez depozytu. Freebet bez wpłaty oznacza, że możemy zagrać u bukmachera i nie martwić się tym, że przegramy. W końcu jeśli tak się stanie, stracimy środki bukmachera, a nie swoje własne. 

1200 PLN za rejestrację w STS!

Nowi gracze w STS mogą liczyć też na dodatkowe profity po tym, jak już wpłacą pieniądze na profil typerski. Podstawowy bonus to premia 100% do 1200 od pierwszego przelewu. Zasada jest tutaj prosta: wpłacamy pieniądze i odbieramy w formie bonusu dokładnie tyle, ile zdeponowaliśmy. 300 zł przelewu to 300 zł premii i tak dalej, i tak dalej - maksymalnie do kwoty 1200 zł. 

Otrzymane od bukmachera pieniądze wykorzystujemy na co tylko chcemy. Możemy dzięki nim obstawiać piłkę nożną, ręczną czy inne sporty dostępne w ofercie STS. Tak naprawdę wszystko zależy od obranej przez nas strategii i tego, co chcemy osiągnąć. 

W przypadku, gdy interesuje nas granie w STS Betgames, możemy skorzystać z dodatkowego zakładu bez ryzyka 20 PLN. To premia, w ramach której do zdobycia jest ubezpieczenie w razie przegranej w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji konta. 

Zakład bez ryzyka w STS Betgames to dwa możliwe scenariusze: 

 • Gramy za 20 zł i wygrywamy - mamy całą kasę dla siebie!
 • Gramy za 20 zł i przegrywamy - odbieramy zwrot stawki! 

Promocje na start to jeszcze nie wszystko, co jest dostępne w STS. Bukmacher w każdym tygodniu organizuje mniejsze lub większe akcje specjalne, a w nich do odebrania bonusy, premie i wiele więcej! Oczywiście, prawie wszystkie z prezentów dostępne są online, podobnie zresztą jak sama opcja cashout. Właśnie dlatego coraz więcej osób rezygnuje z grania w punktach naziemnych i decyduje się na internet. 


Jak działa STS cashout?

Pora przejść do praktyki, czyli sprawdzenia tego, jak w rzeczywistości działa STS cashout. Wiadomo już, że trzeba posiadać darmowe konto typerskie, a jak wygląda sprawa zamykania kuponów? Co trzeba zrobić, by dezaktywować zakład i odebrać pieniądze zaproponowane przez buka? Mamy dla was kilka pożytecznych informacji, z którymi warto się zapoznać. 

Aby sprawdzić propozycje bukmachera dotyczące zamknięcia konkretnych kuponów, należy wejść do zakładki „Moje konto”, a następnie wybrać „Moje zakłady”. W szczegółach dotyczących konkretnych kuponów można znaleźć informacje o tym, jakie środki proponuje bukmacher i zaakceptować je lub po prostu zignorować. 

Propozycja cashout wyświetlana jest także wtedy, gdy przechodzimy do podglądu konkretnego kuponu. Na dole zakładu jest przycisk z danymi o tym, ile możemy odebrać za zamknięcie, a kolejny krok to jedynie akceptacja. Możemy być spokojni o to, że nie klikniemy nic przez przypadek. Wypłacenie cashoutu trzeba jeszcze potwierdzić, tak więc nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek pomyłkach. 

Cashout w aplikacji mobilnej STS

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że zamknięcie kuponów umożliwia także STS aplikacja mobilna. Program na smartfony pobrać można na system iOS oraz Android, a wszystko to całkowicie za darmo. Apka pozwala na obstawianie meczów tak, jak w przypadku tradycyjnej oferty oraz na oglądanie darmowych transmisji wydarzeń sportowych ze świata piłki, koszykówki czy innych popularnych dyscyplin.

Aby sprawdzić aktualnie dla nas przygotowane cashouty w aplikacji STS, wystarczy przejść do działu „Kupony” w profilu gracza albo do „Moje Kupony” na kuponie do gry. 


Akceptacja cashoutu to tylko propozycja, z której absolutnie nikt nie każe nam korzystać. Jeżeli chcemy, możemy czekać do rozstrzygnięcia wszystkich spotkań na kuponie i dać losowi robić swoje. Oczywiście, w wielu przypadkach może się to opłacić, a w wielu nie. Tutaj każdy już podejmuje decyzje we własnym zakresie i musi nauczyć się odpowiedniej analizy ryzyka. 

Jak najlepiej korzystać z zamykania kuponów bukmacherskich?

Zamykanie kuponu jest dobrą opcją, ale trzeba pamiętać o tym, że nie zawsze jest jedynym wyjściem z sytuacji. Gdy w naszym kuponie pozostał do rozstrzygnięcia jeden mecz o niskim kursie, a bukmacher daje nam pewną wygraną o wartości połowy tego, co możemy zdobyć za nieco ponad 90 minut, prawdopodobnie nie zdecydujemy się na STS cashout. 

Każdy gra nieco inaczej, bo są tacy, którzy ryzykować nie lubią. Owszem, gwarantowane pieniądze są lepsze niż żadne, chociaż w bukmacherce mamy przecież takie sytuacje, w których odrobina szaleństwa potrafi się nieźle opłacić. 

Nie wiadomo, czy STS cashout przejdzie jeszcze jakieś modyfikacje, ale na ten moment nic na to nie wskazuje. Powód jest prosty: ta funkcja działa tak, jak należy i można się o tym przekonać, czytając nasze forum bukmacherskie bądź też komentarze typerów na innych podobnych stronach tematycznych. Największymi zaletami tej opcji bez wątpienia są naprawdę spore proponowane kwoty oraz fakt, że wszystko dostępne jest nie tylko w zakładach przedmeczowych, ale również LIVE i to także w kuponach SOLO. 

Kiedy warto, a kiedy nie? Cashout to jedna z tych możliwości, gdzie znalezienie złotego środka jest naprawdę trudne. Zawsze trzeba przemyśleć, co chce się osiągnąć w danym kuponie i jaki cel nas interesuje. Jeżeli w danym okresie możemy pozwolić sobie na większe ryzyko, a tym samym nie potrzebujemy zebrania większej gotówki, spokojnie możemy sobie cashout odpuścić. Gdy natomiast ciułamy każdy grosz, na pewno zamknięcie kuponu będziemy rozważać znacznie mocniej. 


Cashout a kasa bonusowa

Pieniądze z cashoutu są normalną gotówką, czyli nie mamy tutaj do czynienia z bonusami, które przed wypłatą należy obrócić konkretną ilość razy. Wielu typerów powiela mit, iż jest zupełnie na odwrót, dlatego warto było poświęcić tej kwestii przynajmniej kilka zdań w naszym materiale. 

Bukmacher przy zamykaniu kuponu chce, byśmy zarobili jak najmniej na danym zakładzie i to rzecz, którą warto sobie uświadomić. Im większe prawdopodobieństwo wygranej, tym pokaźniejszą kasą będziemy kuszeni. Teraz pytanie, jak bardzo będziemy podatni na to, co się nam proponuje, a jak bardzo będziemy mogli zachować zimną krew do samego końca. 

Jak korzystać z STS cashout i... nie zwariować?

Korzystający z cashoutu regularnie mają jedną podstawową zasadę: nie przejmować się tym, co nastąpiło już po zamkniętym zakładzie. Jeżeli zaakceptowaliśmy propozycję bukmachera, nie zastanawiajmy się „co by było, gdyby”. Owszem, nie zawsze nasze decyzje będą słuszne, ale na to nic nie jesteśmy w stanie poradzić. Może być też przecież tak, że pozostaniemy w grze, a jednak przegramy. Sport bywa nieprzewidywalny i każdy obstawiający prędzej czy później powinien to sobie poważnie uświadomić. 


A jakie są wasze przygody związane z opcją STS cashout? Korzystacie z niej tak często, jak to tylko możliwe, czy wręcz przeciwnie? Na temat zamykania kuponów możecie dyskutować na naszym forum - znajdziecie w nim także mnóstwo typów na każdy dzień oraz wiele innych przydatnych informacji dotyczących bukmacherki.


Bonus bez depozytu z kodem BETONLINE dostępny jest na www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

 1. 20.000 PLN za obstawianie KSW 64 w Fortunie!

  20.000 PLN za obstawianie KSW 64 w Fortunie!

  Fortuna, jako bukmacher gali KSW 64, przygotował specjalny bonus na to wydarzenie. Każdy obstawiający...

  11:40 0
 2. Betcris daje 3 freebety na europejskie puchary!

  Betcris daje 3 freebety na europejskie puchary!

  Bukmacher Betcris na zbliżające się mecze europejskich pucharów przygotował ofertę specjalną, dzięki...

  12:02 0
 3. Betcris opinie, kod promocyjny na bonus bez depozytu

  Betcris opinie, kod promocyjny na bonus bez depozytu

  Betcris to jeden z najsłynniejszych bukmacherów na świecie. Operator powstał w 1985 roku, kiedy to firma...

  17:28 0
 4. Betcris obstawianie bez podatku. Jak zyskać więcej?

  Betcris obstawianie bez podatku. Jak zyskać więcej?

  Czy możliwe jest u bukmachera Betcris obstawianie bez podatku? To sprawa, która na pewno powinna być wyjaśniona!...

  08:27 0
 5. Najlepsze aplikacje do obstawiania zakładów w 2021 roku

  Najlepsze aplikacje do obstawiania zakładów w 2021 roku

  Obstawianie zakładów to rozrywka, która cieszy się rosnącą popularnością. Zarówno zakłady sportowe w...

  14:09 0
 6. Lista legalnych bukmacherów w Polsce - Gdzie obstawiać bezpiecznie?

  Lista legalnych bukmacherów w Polsce - Gdzie obstawiać bezpiecznie?

  W Polsce zakłady bukmacherskie cieszą się sporym zainteresowaniem. Każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę...

  13:55 0
 7. Polecenia od Philippa Ganstera dla portalu Milana Rabszskiego TopKasynoOnline

  Polecenia od Philippa Ganstera dla portalu Milana Rabszskiego TopKasynoOnline

  Ten tekst jest przedstawiony jako wywiad udzielony w telewizji oraz jako analiza działalności TopKasynoOnline...

  13:07 0
 8. Bukmacher Fortuna - aplikacja mobilna nie działa. Co robić?

  Bukmacher Fortuna - aplikacja mobilna nie działa. Co robić?

  Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna odmówiła posłuszeństwa? Jeżeli obstawianie na telefonie nie działa,...

  09:13 0
 9. Bonusy na eliminacje MŚ 2022 w eWinner. 500 PLN + freebety!

  Bonusy na eliminacje MŚ 2022 w eWinner. 500 PLN + freebety!

  Bonusy od bukmachera Winner na zbliżające się mecze Polski w eliminacjach MŚ 2022. Do zdobycia 500 PLN...

  12:53 0
 10. Najlepsze płatne typy zawsze dają zarobić?

  Najlepsze płatne typy zawsze dają zarobić?

  Czy ktoś, kto wybiera płatne typy bukmacherskie może liczyć na to, że będzie zawsze wygrywał i zarabiał...

  12:47 0

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie 21.10.2021

Typy dnia

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  21.10 21:00
  1
  91%
  X
  9%
  2
  0%
  21.10 21:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  21.10 21:00
  1
  75%
  X
  25%
  2
  0%
  21.10 21:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  21.10 16:15
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
 2. Kto zostanie nowym trenerem polskich siatkarzy?

  Kto zostanie nowym trenerem polskich siatkarzy?

  1. Michał Winiarski
  2. Mariusz Sordyl
  3. Andrea Anastasi
  4. Lorenzo Bernardi
  5. Nikola Grbić
 3. Wiadomości sportowe

 4. luki43 @luki43: Areszt Śledzy Warszawa Służewiec dzisiaj

  Pozdrowjenia dla moich ziomków i ziomali. Pozdrowienia do wjezienja

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS! Kod: BETONLINESKOPIUJ KOD