Premiumbull czy to jest legalny bukmacher w Polsce?

Zakłady bukmacherskie w Polsce z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki tak prężnie działającemu rynkowi mamy możliwość wyboru coraz to lepiej skrojonych ofert, a także typowani w dogodnych warunkach, ze świetnymi kursami. Przed trzema laty zostało to nawet uporządkowane i wszystko stało się bardzo klarowne. Wszystko dzięki Ministerstwu Finansów, które postanowiło zrobić porządek z szeroko rozumianymi grami hazardowymi.

W naszym kraju od momentu, kiedy w 2017 roku wprowadzono nowelizację Ustawy Hazardowej nastąpił względny „porządek”, jeśli chodzi o to, czy dany bukmacher jest legalny, czy nie jest. Wszystko zależy od tego, czy firma, która stara się o organizowanie zakładów bukmacherskich w kraju otrzyma licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów czy też nie. Warunki, które musza być spełnione są jasno określone. Każdy z nich musi odprowadzać do polskiego budżetu państwa podatki z prowadzenia działalności, być zarejestrowany w naszym kraju, każdy gracz musi mieć ukończone 18 lat, co ma być weryfikowane przez każdego bukmachera, czy posiadanie polskiej domeny internetowej.

Do tego oczywiście istnieje szereg innych warunków, które musimy zawrzeć w statucie działalności. W 2020 roku na naszym rynku istnieje 17. Legalnych bukmacherów, którzy otrzymali zgodę na tego typu działalność. Wszystkie inne zostały wpisane do Rejestru, który określa tych nielegalnie działających, u których lepiej jest nie typować, ponieważ możemy zyskać więcej kłopotów niż korzyści. Mamy na naszym rynku tak ogromny wybór tych legalnych źródeł, że grzechem by było z tego nie korzystać. Od jakiegoś czasu, coraz głośniej słyszy się o Premiumbull. Czym jest ta strona internetowa? Czym się zajmuje, oraz przede wszystkim, czy jest ona w naszym kraju legalna?

legalny bukmacher bez depozytu

Premiumbull – co to takiego?

Nie ma zbyt dużo informacji w polskim języku na temat tego serwisu. To już powinno dać troszkę do namysłu i powinna pojawić się nam z tyłu glowy czerwona lampka. Mimo wszystko rozumiemy – gdy coś się rozwija, może jeszcze nie działać w 100%. Warto jest w takim wypadku nieco bardziej się przyjrzeć. Ppremiumbull to strona prowadząca zakłady bukmacherskie. Tyle wiemy na start. Czy jednak Polacy mogą typować na tej stronie legalnie?

Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej. Gdy spróbujemy wejść na tę stronę nie mamy tak naprawdę żadnych konkretów. Wyświetla się tylko możliwość wyboru, z jakiego kraju jesteśmy i po odpowiednim zaznaczeniu mamy w rodzimym języku, możliwość zalogowania się. Nie ma żadnych informacji, jedyne co możemy, to się zalogować. Ani znanych twarzy, ani głośnych promocji, którymi to kuszą zwykle bukmacherzy w naszym kraju. Nie wiemy tak naprawdę do czego się logujemy, na jaką stronę wchodzimy. Totalna enigma.

Skąd pochodzi Premiumbull?

Po głębszym szukaniu w wyszukiwarce internetowej możemy dowiedzieć się, że Premiumbull jest powiązane z bardzo znanym bukmacherem, jakim jest Bwin. W pewnym okresie, przed zaostrzeniem Ustawy Hazardowej w naszym kraju był to jeden z bardziej popularnych bukmacherów internetowych w Polsce. Niestety, gdy nie byli oni zainteresowani, żeby otworzyć stronę z licencją na nasz kraj, musieli zniknąć z rynku.

Od pewnego czasu próbują jednak obejść naszą ustawę wprowadzając właśnie Premiumbull. Warto zauważyć, że było to dość ciekawa próba oszukania systemu poprzez możliwość wejścia na tę stronę w języku polskim, co na pewno mogło przekonać niektórych typerów z Polski, szukających zmian i nowych bukmacherów na naszym rynku.

Czy Premiumbull jest w takim razie legalne?

Niestety musimy jasno podkreślić, że Premiumbull działa nielegalnie w naszym kraju. Każdy, kto oczywiście bierze udział w tego typu zakładach, niestety będzie miał pewne nieprzyjemności, ponieważ w wykazie legalnych bukmacherów nie ma mowy ani o Bwin, bet365 ani Premiumbull. Właśnie dlatego warto jest przerzucić się na wszystkich tych, którzy mogą w legalny sposób prowadzić zakłady.

Z listy aż 18 firm na pewno któraś spełni nasze oczekiwania, a dzięki temu nie będziemy wspierać nielegalnego hazardu w Polsce. Ostatnim zagranicznym bukmacherem (na ten moment), który otrzymał licencję jest Betclic, działający od początku zeszłego roku. Żaden inny z bukmacherów nie otrzymał licencji i próżno szukać na tej liście Bwin lub Premiumbull.

Działanie strony Premiumbull

Próbowaliśmy wejść na stronę tego „bukmachera”, jednak bez powodzenia. Gdy będziemy chcieli się zarejestrować, to już takiej możliwości nie będziemy mieli. Nie wiemy dokładnie jak to jest z graczami, którzy wcześniej założyli konto, ponieważ my takowego nie posiadamy. Jednak wracając do rejestracji – nie mamy już takiej możliwości. Stron nadal istnieje jednak wygląda jak opuszczony wrak statku na oceanie. Nie jesteśmy w stanie tam nic typować. Może to wynikać oczywiście z faktu, że strona ta została już zgłoszona odpowiednim osobom zajmującym się zwalczaniem nielegalnego hazardu w naszym kraju.

W takim wypadku strona jest kodowana i blokowana w pewnych aspektach, aby nie mogła dalej prowadzić swoich zakładów. Z drugiej strony istnieje możliwość, że sam bukmacher, wiedząc, że czekają go pewne konsekwencje zrezygnował z prowadzenia zakładów w naszym kraju. A może zostało to jakoś zakodowane i tylko w pewien, nam nieznany sposób możemy tam wejść? Tego niestety się nie dowiemy.

betclic bonus bez depozytu

Dlaczego Bwin zdecydował się wypuścić na polski rynek Premiumbull?

Nie rozumiemy niestety całego założenia jakim jest projekt Premiumbull od Bwin w naszym kraju. Dlaczego ktoś postanowił otworzyć nielegalnie działającego bukmachera i to pod pewnego rodzaju przykrywką. Taka marka, jaką jest Bwin powinna dążyć do zalegalizowania swojej działalności, szczególnie, gdy mają wiedzę na temat tego, jaką popularnością cieszyła się ta strona w Polsce przed zmianami Ustawy Hazardowej. Oczywiście głównie chodzi o finanse.

Pewnie chodzi o odprowadzanie podatku w naszym kraju, co w porównaniu z tym, że nie musimy go odprowadzać, daje nam o wiele większe wpływy. Jednak z drugiej strony, gdy działamy nielegalnie, to mamy mniejsza liczbę aktywnych graczy, ponieważ mało kto decyduje się na grę w nielegalnym źródle. Gdyby weszli na nasz rynek z licencją Ministra Finansów, dzięki ilości nowych graczy mogliby zyskać więcej, nawet, gdyby musieli odprowadzać podatek. My niestety nie mamy takiej mocy, aby przekazać to twórcą serwisu. Może sami dojdą do wniosku, że jest to po prostu nieopłacalne.

Czy Premiumbull cieszy się popularnością w naszym kraju?

Na różnych forach bukmacherskich możemy znaleźć kilka wątków dotyczących tego „przedsięwzięcia”. W większości gracze jednak wiedzą, że jest to tylko przykrywka do obstawiania u nielegalnego w naszym kraju bukmachera Bwin. Właśnie dlatego większość odpowiedzi na ten temat jest po prostu negatywnych i szerokie grono typerów wskazuje, że gdy na własnym rynku mamy taką różnorodność i każdy z tych bukmacherów, który prosperuje w sposób legalny daje nam spore promocje, bonusy i wychodzi naprzeciw pojedynczym typerom, to trzeba być niespełna rozumu, żeby korzystać z podejrzanych stron.

Bwin można powiedzieć, że strzelił sobie w kolano tworząc swoją podstronę pod nazwą Premiumbull. Mimo, że Premiumbull opinie ma wśród graczy dość pozytywne to trudno uznać go za konkurencję dla najlepszych bukmacherów online. Bwin wcześniej uważany był za jednego z poważniejszych i najlepszych bukmacherów internetowych. Współcześnie stracił naprawdę wiele w oczach swoich były typerów z naszego kraju. Szkoda, ponieważ jeśli nadejdzie moment, że postanowią oni na wejść kiedyś w sposób legalny na nasz rynek, to mogą mieć problem, ponieważ takie rzeczy pamięta się na długo.

Czy istnieje szansa, że Bwin, a także Premiumbull będą legalne?

Żadna z firm, która chciałaby wejść na polski rynek nie będzie skreślona. Każdy ma równe prawa i jeśli dołoży wszelkich starań i spełni warunki, które są określone, aby działać w sposób legalny, to jak najbardziej. Jednak wszystko musi wyjść od samego bukmachera. Jest to tak złożony proces, że może to potrwać minimum kilka miesięcy.

Jak dobrze wiemy w Polsce typowanie zakładów bukmacherskich cały czas jest na topie i ciągle się rozwija. Właśnie dlatego warto jest wchodzić na nasz rynek. Przekonują się o tym coraz to kolejne firmy, ponieważ ich liczba stale rośnie. Świetnym przykładem jest wcześniej wspomniany Betclic, który również stał się w pewnym stopniu ofiarą ustawy. Musiał zniknąć z naszego rynku, jednak wiedział, że jest to na tyle ciekawy i oczywiście dochodowy, że warto jest zrobić wszystko, żeby na nim być.

Dzisiaj, po niemal roku działalności Betclic należy do czołówki polskiej bukmacherki, ponieważ wprowadził bardzo podobne rozwiązania jak poprzednio, a także bazuje na tym, co działa w Europie. Wyszedł ze świetnymi akcjami promocyjnymi, bonusami, ofertą, a także działa na zdobytej wcześniej renomie. W jego ślady mógłby pójść właśnie Bwin ze swoim dodatkiem w postaci Premiumbull. Jak widać jest możliwość w legalny sposób opanowania naszego rynku, a sukces byłby murowany. W końcu tak duży bukmacher internetowy wie, jak robić biznes. Oczywiście łatwiej jest próbować obejść przepisy, jednak jest to droga na skróty, która na pewno nie przyniesie korzyści.

Warto zdecydować się na legalnego bukmachera w Polsce

Niestety, gdy wiemy już, że Premiumbull to nielegalne źródło, z którego moglibyśmy czerpać korzyści do czasu, aż zostalibyśmy złapani przez odpowiednie organy i pociągnięci do odpowiedzialności, to warto jest pomyśleć o wyborze bukmachera działającego w sposób legalny. Mamy w końcu na naszym rynku takie potęgi jak STS, eFortuna, Betclic, czy Forbet. Każda z tych firm na spokojnie mogłaby walczyć z takim bukmacherem jakim jest Bwin, czy specjalnie stworzone dla Polaków Premiumbull.

Świetnie skrojone oferty, bonusy sięgające kilku tysięcy złotych, telewizje bukmacherskie, które dają nam możliwość oglądania najlepszych spotkań ze wszystkich popularnych dyscyplin sportowych. Do tego obstawianie zakładów na sporty wirtualne, czy nowość od STS-u, czyli Betgames, które daje nam możliwość korzystania z obstawiania gier kasynowych, oczywiście w 100% legalny sposób, to aż żal korzystać z tych nielegalnych źródeł. Polska jest jednym z lepiej prosperujących systemów gier hazardowych. Warto jest to wykorzystać!

Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  03.04 18:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  03.04 02:45
  1
  0%
  -
  2
  100%
  03.04 16:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  03.04 18:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  03.04 02:50
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
 2. Wiadomości sportowe

 3. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550SKOPIUJ KOD