Piłka nożnaŚwiat UEFA Europa League

22.10.20201X2B's
18:55ForbetBayer Leverkusen - OGC Nice1.654.405.203
18:55FortunaCSKA Sofia - CFR 1907 Cluj2.653.202.903
18:55TotolotekFC Dundalk - Molde5.604.301.603
18:55MileniumHapoel Beer Sheva - SK Slavia Prague4.103.502.003
18:55LVbetHNK Rijeka - Real Sociedad4.554.001.783
18:55STSLech Poznan - Benfica Lisbon6.904.501.513
18:55eTOTOPAOK - Omonia Nikozja1.843.804.353
18:55BetfanPSV - Granada CF2.343.303.203
18:55BetclicSK Rapid Vienna - Arsenal London5.604.401.593
18:55ForbetSSC Napoli - AZ Alkmaar1.326.209.403
18:55FortunaStandard Liege - Rangers FC2.903.602.503
18:55TotolotekYoung Boys - AS Roma3.903.651.963
21:00Milenium1899 Hoffenheim - FK Red Star Belgrade1.484.906.903
21:00LVbetAsco Atsv Wolfsberg - Cska Moscow3.453.702.103
21:00STSCeltic FC - AC Milan4.203.851.863
21:00eTOTOFC Slovan Liberec - KAA Gent3.453.452.183
21:00BetfanLeicester City - Zorya Luhansk1.325.6011.003
21:00BetclicLudogorets Razgrad - FC Antwerp2.213.453.353
21:00ForbetMac.Tel Aviv - Karabakh Agdam1.903.554.303
21:00FortunaNK Dinamo Zagreb - Feyenoord Rotterdam2.333.653.003
21:00TotolotekSC Braga - AEK Atheny1.783.704.903
21:00MileniumSparta Praga - LOSC Lille3.853.552.001
21:00LVbetSparta Prague - FC Lille Sud3.753.502.102
21:00STSTottenham Hotspur - LASK Linz1.385.508.403
21:00eTOTOVillarreal CF - Sivasspor1.355.5010.003

Poprzednie mecze Leicester City i Zorya Luhansk

  1. Piłka nożna Leicester City - Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  2. Piłka nożna Villarreal CF - Sivasspor Świat UEFA Europa League
  3. Piłka nożna Tottenham Hotspur - LASK Linz Świat UEFA Europa League
  4. Piłka nożna 1899 Hoffenheim - FK Red Star Belgrade Świat UEFA Europa League
  5. Piłka nożna SC Braga - AEK Atheny Świat UEFA Europa League
  6. Piłka nożna Mac.Tel Aviv - Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  7. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - FC Antwerp Świat UEFA Europa League
  8. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb - Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  9. Piłka nożna Sparta Prague - FC Lille Sud Świat UEFA Europa League
  10. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg - Cska Moscow Świat UEFA Europa League
  11. Piłka nożna FC Slovan Liberec - KAA Gent Świat UEFA Europa League
  12. Piłka nożna Celtic FC - AC Milan Świat UEFA Europa League
  13. Piłka nożna Sparta Praga - LOSC Lille Świat UEFA Europa League
  14. Piłka nożna SSC Napoli - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  15. Piłka nożna PAOK - Omonia Nikozja Świat UEFA Europa League
  16. Piłka nożna Bayer Leverkusen - OGC Nice Świat UEFA Europa League
  17. Piłka nożna PSV - Granada CF Świat UEFA Europa League
  18. Piłka nożna Standard Liege - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  19. Piłka nożna CSKA Sofia - CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  20. Piłka nożna Young Boys - AS Roma Świat UEFA Europa League
  21. Piłka nożna FC Dundalk - Molde Świat UEFA Europa League
  22. Piłka nożna SK Rapid Vienna - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  23. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  24. Piłka nożna HNK Rijeka - Real Sociedad Świat UEFA Europa League
  25. Piłka nożna Lech Poznan - Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  26. Piłka nożna Tottenham Hotspur 7:2 M.Haifa Świat UEFA Europa League
  27. Piłka nożna Sporting Lisbon 1:4 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  28. Piłka nożna Rio Ave FC 1:1 AC Milan Świat UEFA Europa League
  29. Piłka nożna Sporting Lizbona 1:4 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  30. Piłka nożna Tottenham Hotspur 7:2 Maccabi Haifa Świat UEFA Europa League
  31. Piłka nożna AEK Atheny 2:1 VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  32. Piłka nożna Rangers FC 2:1 Galatasaray SK Świat UEFA Europa League
  33. Piłka nożna AEK Athen 2:1 VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  34. Piłka nożna Young Boys 3:0 KF Tirana Świat UEFA Europa League
  35. Piłka nożna FC Basel 1:3 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  36. Piłka nożna FC Dundalk 3:1 KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  37. Piłka nożna Legia Warszawa - Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  38. Piłka nożna FK Sarajevo - Celtic FC Świat UEFA Europa League
  39. Piłka nożna Din.Brest - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  40. Piłka nożna FC Copenhagen - HNK Rijeka Świat UEFA Europa League
  41. Piłka nożna Standard Liege 3:1 MOL Fehervar Świat UEFA Europa League
  42. Piłka nożna St. Liege 3:1 MOL Fehervar Świat UEFA Europa League
  43. Piłka nożna Standard Liege 3:1 Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  44. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 1:0 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  45. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 1:0 Viktoria Pilzno Świat UEFA Europa League
  46. Piłka nożna Royal Charleroi 1:2 Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  47. Piłka nożna FC Slovan Liberec 1:0 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  48. Piłka nożna Malmo FF 1:3 Granada CF Świat UEFA Europa League
  49. Piłka nożna Rosenborg BK - PSV Świat UEFA Europa League
  50. Piłka nożna Ararat Armenia 1:2 FK Red Star Belgrade Świat UEFA Europa League
  51. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb 3:1 FC Flora Tallinn Świat UEFA Europa League
  52. Piłka nożna Fc Ararat-armenia 1:2 FK Red Star Belgrade Świat UEFA Europa League
  53. Piłka nożna Dinamo Zagrzeb 3:1 Flora Świat UEFA Europa League
  54. Piłka nożna Avan Academy FC 1:2 FK Red Star Belgrade Świat UEFA Europa League
  55. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 3:1 Kuopion PS Świat UEFA Europa League
  56. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 3:1 Kuopion Palloseura Świat UEFA Europa League
  57. Piłka nożna Willem II - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  58. Piłka nożna Sporting Lisbon 1:0 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  59. Piłka nożna HNK Rijeka - Kolos Kovalivka Świat UEFA Europa League
  60. Piłka nożna St. Gallen - AEK Atheny Świat UEFA Europa League
  61. Piłka nożna LASK Linz 7:0 Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  62. Piłka nożna Legia Warszawa 2:0 FK Drita Świat UEFA Europa League
  63. Piłka nożna AC Milan 3:2 Bodo Glimt Świat UEFA Europa League
  64. Piłka nożna FC Basel 3:2 Anorthosis Famagusta Świat UEFA Europa League
  65. Piłka nożna AC Milan 3:2 FK Bodo/Glimt Świat UEFA Europa League
  66. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 2:0 Desna Świat UEFA Europa League
  67. Piłka nożna VfL Wolfsburg II - FC Desna Chernihiv Świat UEFA Europa League
  68. Piłka nożna FC Copenhagen 3:0 GKS Piast Gliwice Świat UEFA Europa League
  69. Piłka nożna Granada CF 2:0 Lokomotiv Tbilisi Świat UEFA Europa League
  70. Piłka nożna APOEL FC 2:2 NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  71. Piłka nożna Galatasaray SK 2:0 HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  72. Piłka nożna Shkendija 79 1:3 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  73. Piłka nożna Standard Liege 1:1 Voj.Novi Sad Świat UEFA Europa League
  74. Piłka nożna Granada CF - FC Lokomotivi Tbilisi Świat UEFA Europa League
  75. Piłka nożna APOEL FC - HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  76. Piłka nożna Standard Liege 1:1 FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  77. Piłka nożna FK Skendija 1:3 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  78. Piłka nożna Sheriff Tiraspol 1:1 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  79. Piłka nożna FK Sarajevo 2:1 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  80. Piłka nożna KI Klaksvik 6:1 D.Tbilisi Świat UEFA Europa League
  81. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti - FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  82. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 3:0 Motherwell Świat UEFA Europa League
  83. Piłka nożna Djurgardens IF - CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  84. Piłka nożna Rosenborg BK 1:0 Alanyaspor Świat UEFA Europa League
  85. Piłka nożna CSKA Sofia 3:1 B36 Torshavn Świat UEFA Europa League
  86. Piłka nożna Malmo FF 5:0 NK Lokomotiva Zagreb Świat UEFA Europa League
  87. Piłka nożna Royal Charleroi 1:1 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  88. Piłka nożna NS Mura 1:5 PSV Świat UEFA Europa League
  89. Piłka nożna Besiktas 1:1 Rio Ave FC Świat UEFA Europa League
  90. Piłka nożna Riga FC - Celtic FC Świat UEFA Europa League
  91. Piłka nożna Floriana FC - FC Flora Tallinn Świat UEFA Europa League
  92. Piłka nożna FK Rostow 1:2 M.Haifa Świat UEFA Europa League
  93. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 3:0 Sonderjyske Świat UEFA Europa League
  94. Piłka nożna Apollon Limassol -:- Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  95. Piłka nożna MOL Fehervar - Stade Reims Świat UEFA Europa League
  96. Piłka nożna Videoton Fehervar - Stade Reims Świat UEFA Europa League
  97. Piłka nożna Kuopion PS 2:0 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  98. Piłka nożna Ararat Armenia - NK Cejle Świat UEFA Europa League
  99. Piłka nożna Apollon Limassol - Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  100. Piłka nożna Bud.Honved - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  101. Piłka nożna Budapeszt Honved - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  102. Piłka nożna Backa Topola 4:4 FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  103. Piłka nożna Dunajska Streda 3:3 FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  104. Piłka nożna ZNK Osijek 1:2 FC Basel Świat UEFA Europa League
  105. Piłka nożna Servette - Stade Reims Świat UEFA Europa League
  106. Piłka nożna FC Linfield - Floriana FC Świat UEFA Europa League
  107. Piłka nożna Viking FK - Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  108. Piłka nożna Coleraine FC - Motherwell Świat UEFA Europa League
  109. Piłka nożna NS Mura 3:0 Aarhus GF Świat UEFA Europa League
  110. Piłka nożna GKS Piast Gliwice 3:2 TSV Hartberg Świat UEFA Europa League
  111. Piłka nożna Shamrock Rovers FC - AC Milan Świat UEFA Europa League
  112. Piłka nożna Aris Thessal. 1:2 Kolos Kovalivka Świat UEFA Europa League
  113. Piłka nożna Sileks Kratovo - FK Drita Świat UEFA Europa League
  114. Piłka nożna Borac - Rio Ave FC Świat UEFA Europa League
  115. Piłka nożna FK Kukesi - VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  116. Piłka nożna Standard Liege 2:0 Bala Town Świat UEFA Europa League
  117. Piłka nożna St. Liege 2:0 Bala Town FC Świat UEFA Europa League
  118. Piłka nożna Aris Thessaloniki - FC Kolos Kovalivka Świat UEFA Europa League
  119. Piłka nożna FK Sileks Kratovo - KF Drita Świat UEFA Europa League
  120. Piłka nożna Inter Escaldes - FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  121. Piłka nożna FC Lokomotivi Tbilisi 2:1 Dinamo Moscow Świat UEFA Europa League
  122. Piłka nożna Lokomotiv Tbilisi - Dyn.Moskwa Świat UEFA Europa League
  123. Piłka nożna FC Lokomotivi Tbilisi 2:1 Dynamo Moskwa Świat UEFA Europa League
  124. Piłka nożna CSKA Sofia 2:0 BATE Borysow Świat UEFA Europa League
  125. Piłka nożna Connah'S Quay Nomads - D.Tbilisi Świat UEFA Europa League
  126. Piłka nożna M.Haifa - Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  127. Piłka nożna OFI Crete FC - Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  128. Piłka nożna Laci 1:2 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  129. Piłka nożna Hibernian Lfc - MOL Fehervar Świat UEFA Europa League
  130. Piłka nożna Sfintul Gheorghe - Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  131. Piłka nożna Djurgardens IF 2:1 College Europa Świat UEFA Europa League
  132. Piłka nożna Riga FC -:- Tre Fiori Świat UEFA Europa League
  133. Piłka nożna Connah´s Quay Nomads Fc - Dynamo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  134. Piłka nożna Maccabi Haifa 2:1 K. Almaty Świat UEFA Europa League
  135. Piłka nożna FC Sfintul Gheorghe - Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  136. Piłka nożna Olympija Ljubljana - NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  137. Piłka nożna FC Flora Tallinn 2:1 KR Reykjavik Świat UEFA Europa League
  138. Piłka nożna Trakai FK 1:5 FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  139. Piłka nożna IFK Goteborg 1:2 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  140. Piłka nożna Lokomotiv Plovdiv 1:2 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  141. Piłka nożna Bodo Glimt 3:1 Zalgiris Wilno Świat UEFA Europa League
  142. Piłka nożna FK Bodo/Glimt - FK Zalgiris Świat UEFA Europa League
  143. Piłka nożna Neftchi Baku 1:3 Galatasaray SK Świat UEFA Europa League
  144. Piłka nożna Botosani - Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  145. Piłka nożna Kuopion PS - Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  146. Piłka nożna Kuopion Palloseura 1:1 Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  147. Piłka nożna Lincoln Red - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  148. Piłka nożna Ararat Armenia 3:3 Fola Esch Świat UEFA Europa League
  149. Piłka nożna FC Astana - FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  150. Piłka nożna Teuta Durres - Granada CF Świat UEFA Europa League
  151. Piłka nożna Fc Ararat-armenia 3:3 CS Fola Esch Świat UEFA Europa League
  152. Piłka nożna Avan Academy FC - Esch Fola Świat UEFA Europa League
  153. Piłka nożna FK Renova - HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  154. Piłka nożna Ventspils 1:5 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  155. Piłka nożna Kaisar 1:4 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  156. Piłka nożna FK Bodo/Glimt - Zalgiris Kaunas Świat UEFA Europa League
  157. Piłka nożna B36 Torshavn 1:1 The New Saints FC Świat UEFA Europa League
  158. Piłka nożna Hammarby - Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  159. Piłka nożna FC Progres Niederkorn - Willem II Świat UEFA Europa League
  160. Piłka nożna Nomme Kalju FC - NS Mura Świat UEFA Europa League
  161. Piłka nożna Maccabi Haifa 3:1 NK Zeljeznicar Sarajevo Świat UEFA Europa League
  162. Piłka nożna Lech Poznan 3:0 Valmiera Świat UEFA Europa League
  163. Piłka nożna Bud.Honved 1:1 FC Inter Turku Świat UEFA Europa League
  164. Piłka nożna Partizan Belgrad 1:0 Rigas FS Świat UEFA Europa League
  165. Piłka nożna Shamrock Rovers FC 2:2 Ilves Świat UEFA Europa League
  166. Piłka nożna Motherwell 5:1 Glentoran FC Świat UEFA Europa League
  167. Piłka nożna Aberdeen FC 6:0 NSI Runavik Świat UEFA Europa League
  168. Piłka nożna NK Maribor 1:1 Coleraine FC Świat UEFA Europa League
  169. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 3:0 Shirak Gyumri Świat UEFA Europa League
  170. Piłka nożna Servette 3:0 MFK Ruzomberok Świat UEFA Europa League
  171. Piłka nożna Valletta FC - Bala Town Świat UEFA Europa League
  172. Piłka nożna B36 Torshavn 2:2 Levadia Świat UEFA Europa League
  173. Piłka nożna NK Zrinjski 3:0 FC Differdange 03 Świat UEFA Europa League
  174. Piłka nożna FK Kukesi 2:1 PFC Slavia Sofia Świat UEFA Europa League
  175. Piłka nożna FC Petrocub - TSC Backa Topola Świat UEFA Europa League
  176. Piłka nożna FK Iskra Danilovgrad - Lokomotiv Plovdiv Świat UEFA Europa League
  177. Piłka nożna Petrocub - Backa Topola Świat UEFA Europa League
  178. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 3:0 Dinamo Batumi Świat UEFA Europa League
  179. Piłka nożna The New Saints FC 1:1 MSK Zilina Świat UEFA Europa League
  180. Piłka nożna FC Shakhtyor Salihorsk - FC Sfintul Gheorghe Świat UEFA Europa League
  181. Piłka nożna Shak.Soligorsk - Sfintul Gheorghe Świat UEFA Europa League
  182. Piłka nożna FH Hafnarfjordhur - Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  183. Piłka nożna Lokomotiv Tbilisi - Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  184. Piłka nożna Malmo FF 2:0 Cracovia Krakow Świat UEFA Europa League
  185. Piłka nożna Lokomotiv Tbilisi - Univ. Craiova Świat UEFA Europa League
  186. Piłka nożna Aarhus GF - FC Espoo Świat UEFA Europa League
  187. Piłka nożna M.Haifa -:- NK Zeljeznicar Sarajevo Świat UEFA Europa League
  188. Piłka nożna Rosenborg BK 4:2 Breidablik Kopavogur Świat UEFA Europa League
  189. Piłka nożna FC Vaduz - Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  190. Piłka nożna Hammarby 3:0 Puskas FC Świat UEFA Europa League
  191. Piłka nożna Zalgiris Wilno - Paide Linnameeskond Świat UEFA Europa League
  192. Piłka nożna CSKA Sofia 2:1 Sirens FC Świat UEFA Europa League
  193. Piłka nożna Inter Baku - KF Laci Świat UEFA Europa League
  194. Piłka nożna Keshla Baku - Laci Świat UEFA Europa League
  195. Piłka nożna KF Gjilani - APOEL FC Świat UEFA Europa League
  196. Piłka nożna VMFD Zalgiris - Paide Świat UEFA Europa League
  197. Piłka nożna MOL Fehervar 1:1 Bohemians FC Dublin Świat UEFA Europa League
  198. Piłka nożna Ol. Ljubljana 1:1 Vikingur Reykjavik Świat UEFA Europa League
  199. Piłka nożna Olympija Ljubljana 1:1 Vikingur Reyk. Świat UEFA Europa League
  200. Piłka nożna Apollon Limassol 5:1 Saburtalo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  201. Piłka nożna Nieftczi Baku 2:1 Shkupi Skopje Świat UEFA Europa League
  202. Piłka nożna Bodo Glimt 6:1 Kauno Zalgiris Świat UEFA Europa League
  203. Piłka nożna FC Alashkert - FK Renova Świat UEFA Europa League
  204. Piłka nożna FK Bodo/Glimt 6:1 Zalgiris Kaunas Świat UEFA Europa League
  205. Piłka nożna Neftchi PFK Baku - FK Shkupi Świat UEFA Europa League
  206. Piłka nożna Sumqayit FK - FK Skendija Świat UEFA Europa League
  207. Piłka nożna Sumgayit FC - Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  208. Piłka nożna Neftchi Baku 2:1 Shkupi Świat UEFA Europa League
  209. Piłka nożna Lincoln FC 2:0 FC Union Titus Petange Świat UEFA Europa League
  210. Piłka nożna Lincoln Red 2:0 UT Petange Świat UEFA Europa League
  211. Piłka nożna Dinamo Minsk - GKS Piast Gliwice Świat UEFA Europa League
  212. Piłka nożna Ventspils 2:1 Dinamo Auto Świat UEFA Europa League
  213. Piłka nożna Nomme Kalju FC -:- NS Mura Świat UEFA Europa League
  214. Piłka nożna Borac 1:0 Sutjeska FK Świat UEFA Europa League
  215. Piłka nożna KF Teuta Durres 2:0 Beitar Jerusalem Świat UEFA Europa League
  216. Piłka nożna Teuta Durres 2:0 Beitar Jerozolima Świat UEFA Europa League
  217. Piłka nożna FC Ordabasy 1:2 Botosani Świat UEFA Europa League
  218. Piłka nożna Ventspils 2:1 FC Dinamo Auto Świat UEFA Europa League
  219. Piłka nożna Kairat Almaty 4:1 FC Artsakh Świat UEFA Europa League
  220. Piłka nożna K. Almaty 4:1 Fc Noah Świat UEFA Europa League
  221. Piłka nożna FC Progres Niederkorn - FK Zeta Świat UEFA Europa League
  222. Piłka nożna Riteriai 2:2 Derry City Świat UEFA Europa League
  223. Piłka nożna Lincoln Red - KF Prishtina Świat UEFA Europa League
  224. Piłka nożna FC Sevilla 3:2 Inter Milan Świat UEFA Europa League
  225. Piłka nożna SP Tre Penne 1:3 KF Gjilani Świat UEFA Europa League
  226. Piłka nożna SP Tre Penne -:- KF Gjilani Świat UEFA Europa League
  227. Piłka nożna Coleraine FC 1:0 SP La Fiorita Świat UEFA Europa League
  228. Piłka nożna Glentoran FC 1:0 HB Torshavn Świat UEFA Europa League
  229. Piłka nożna FC Santa Coloma - FK Iskra Danilovgrad Świat UEFA Europa League
  230. Piłka nożna NSI Runavik 5:1 Barry Town Świat UEFA Europa League
  231. Piłka nożna St Joseph's FC 1:2 B36 Torshavn Świat UEFA Europa League
  232. Piłka nożna UE Engordany - FK Zeta Świat UEFA Europa League
  233. Piłka nożna Lech Poznan - Valmiera Świat UEFA Europa League
  234. Piłka nożna Dinamo Minsk - GKS Piast Gliwice Świat UEFA Europa League
  235. Piłka nożna Malmo FF - Cracovia Krakow Świat UEFA Europa League
  236. Piłka nożna Lincoln Red - KF Prishtina Świat UEFA Europa League
  237. Piłka nożna Inter Milan 5:0 S.Donieck Świat UEFA Europa League
  238. Piłka nożna Inter Milan 5:0 Szachtar Donieck Świat UEFA Europa League
  239. Piłka nożna FC Sevilla 2:1 Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  240. Piłka nożna S.Donieck 4:1 FC Basel Świat UEFA Europa League
  241. Piłka nożna Wolverhampton - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  242. Piłka nożna S.Donieck 4:1 FC Basel Świat UEFA Europa League
  243. Piłka nożna Wolverhampton - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  244. Piłka nożna Manchester United FC - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  245. Piłka nożna Inter Milan 2:1 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  246. Piłka nożna FC Basel 1:0 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  247. Piłka nożna Wolverhampton 1:0 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  248. Piłka nożna FC Sevilla 2:0 AS Roma Świat UEFA Europa League
  249. Piłka nożna Bayer Leverkusen 1:0 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  250. Piłka nożna Inter Milan 2:0 CF Getafe Świat UEFA Europa League
  251. Piłka nożna Manchester United FC 2:1 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  252. Piłka nożna FC Copenhagen 3:0 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  253. Piłka nożna S.Donieck 3:0 VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  254. Piłka nożna Manchester United FC - LASK Linz Świat UEFA Europa League
  255. Piłka nożna Wolverhampton - Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  256. Piłka nożna FC Copenhagen - Basaksehir Świat UEFA Europa League
  257. Piłka nożna Bayer Leverkusen - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  258. Piłka nożna S.Donieck - VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  259. Piłka nożna Olympiakos P. 1:1 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  260. Piłka nożna Rangers FC 1:3 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  261. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 1:2 S.Donieck Świat UEFA Europa League
  262. Piłka nożna Inter Milan - CF Getafe Świat UEFA Europa League
  263. Piłka nożna Olympiacos Pireus 1:1 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  264. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 1:2 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  265. Piłka nożna VfL Wolfsburg II - Szachtar Donieck Świat UEFA Europa League
  266. Piłka nożna Basaksehir 1:0 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  267. Piłka nożna FC Sevilla -:- AS Roma Świat UEFA Europa League
  268. Piłka nożna Eintracht Frankfurt - FC Basel Świat UEFA Europa League
  269. Piłka nożna LASK Linz - Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  270. Piłka nożna RB Salzburg 2:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  271. Piłka nożna RB Salzburg -:- Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  272. Piłka nożna Inter Milan 2:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  273. Piłka nożna Celtic FC 1:3 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  274. Piłka nożna Benfica Lisbon - Szachtar Donieck Świat UEFA Europa League
  275. Piłka nożna Ajax Amsterdam 2:1 CF Getafe Świat UEFA Europa League
  276. Piłka nożna Manchester United FC 5:0 Club Brugge Świat UEFA Europa League
  277. Piłka nożna FC Sevilla - CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  278. Piłka nożna RB Salzburg -:- Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  279. Piłka nożna Benfica Lisbon 3:3 S.Donieck Świat UEFA Europa League
  280. Piłka nożna Arsenal London - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  281. Piłka nożna Arsenal London - Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  282. Piłka nożna Benfica Lisbon 3:3 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  283. Piłka nożna FC Sevilla - FC Cfr 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  284. Piłka nożna Basaksehir 3:1 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  285. Piłka nożna Malmo FF - VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  286. Piłka nożna LASK Linz 2:0 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  287. Piłka nożna FC Basel 1:0 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  288. Piłka nożna RCD Espanyol 3:2 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  289. Piłka nożna KAA Gent 1:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  290. Piłka nożna FC Porto 1:3 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  291. Piłka nożna SC Braga - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  292. Piłka nożna Wolverhampton 4:0 RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  293. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 2:1 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  294. Piłka nożna APOEL FC - FC Basel Świat UEFA Europa League
  295. Piłka nożna Bayer Leverkusen 2:1 FC Porto Świat UEFA Europa League
  296. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:1 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  297. Piłka nożna AS Roma 1:0 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  298. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  299. Piłka nożna Rangers FC 3:2 SC Braga Świat UEFA Europa League
  300. Piłka nożna Olympiakos P. - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  301. Piłka nożna Sporting Lisbon 3:1 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  302. Piłka nożna CF Getafe 2:0 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  303. Piłka nożna FC Copenhagen 1:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  304. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 1:1 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  305. Piłka nożna Club Brugge 1:1 Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  306. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - Inter Milan Świat UEFA Europa League
  307. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 4:1 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  308. Piłka nożna S.Donieck 2:1 Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  309. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 2:1 Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  310. Piłka nożna Frankfurt FSV 4:1 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  311. Piłka nożna Szachtar Donieck - Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  312. Piłka nożna Sporting Lizbona - Basaksehir Świat UEFA Europa League
  313. Piłka nożna FC Porto 3:2 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  314. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:1 Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  315. Piłka nożna Rangers FC 1:1 Young Boys Świat UEFA Europa League
  316. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 1:0 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  317. Piłka nożna RCD Espanyol - Cska Moscow Świat UEFA Europa League
  318. Piłka nożna KAA Gent 2:1 FC Oleksandriya Świat UEFA Europa League
  319. Piłka nożna AS Roma 2:2 Asco Atsv Wolfsberg Świat UEFA Europa League
  320. Piłka nożna Slovan Bratislava 2:4 SC Braga Świat UEFA Europa League
  321. Piłka nożna Borussia M'gladbach 1:2 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  322. Piłka nożna Partizan Belgrad 4:1 FC Astana Świat UEFA Europa League
  323. Piłka nożna Wolverhampton 4:0 Besiktas Świat UEFA Europa League
  324. Piłka nożna Manchester United FC 4:0 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  325. Piłka nożna Slovan Bratyslawa - SC Braga Świat UEFA Europa League
  326. Piłka nożna Moenchengladbach 1:2 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  327. Piłka nożna RCD Espanyol - CSKA Moskwa Świat UEFA Europa League
  328. Piłka nożna AS Roma - Wolfsberg AC Świat UEFA Europa League
  329. Piłka nożna Slovan Brat. 2:4 SC Braga Świat UEFA Europa League
  330. Piłka nożna APOEL FC 1:0 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  331. Piłka nożna FC Basel 2:0 Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  332. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 2:0 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  333. Piłka nożna Dyn.Kyjev 1:1 FC Lugano Świat UEFA Europa League
  334. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 2:3 Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  335. Piłka nożna FC Copenhagen - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  336. Piłka nożna CF Getafe 3:0 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  337. Piłka nożna Karabakh Agdam 1:1 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  338. Piłka nożna LASK Linz 3:0 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  339. Piłka nożna PSV 1:1 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  340. Piłka nożna Stade Rennais FC 2:0 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  341. Piłka nożna Standard Liege 2:2 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  342. Piłka nożna FC Dynamo Kiev 1:1 FC Lugano Świat UEFA Europa League
  343. Piłka nożna Dynamo Kijow 1:1 FC Lugano Świat UEFA Europa League
  344. Piłka nożna Frankfurt FSV 2:3 Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  345. Piłka nożna LASK Linz - Sporting Lizbona Świat UEFA Europa League
  346. Piłka nożna St. Liege 2:2 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  347. Piłka nożna F91 Dudelange - APOEL FC Świat UEFA Europa League
  348. Piłka nożna Rosenborg BK 1:2 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  349. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 1:1 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  350. Piłka nożna Arsenal London 1:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  351. Piłka nożna FC Lugano - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  352. Piłka nożna Malmo FF 4:3 FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  353. Piłka nożna Sporting Lisbon 4:0 PSV Świat UEFA Europa League
  354. Piłka nożna Lazio Roma 1:0 CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  355. Piłka nożna Celtic FC 3:1 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  356. Piłka nożna FC Sevilla 2:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  357. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 1:1 St. Liege Świat UEFA Europa League
  358. Piłka nożna Arsenal London 1:2 Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  359. Piłka nożna Malmo FF 4:3 Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  360. Piłka nożna Sporting Lizbona 4:0 PSV Świat UEFA Europa League
  361. Piłka nożna Malmo FF 4:3 Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  362. Piłka nożna AZ Alkmaar 2:2 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  363. Piłka nożna Besiktas 2:1 Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  364. Piłka nożna SC Braga 3:3 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  365. Piłka nożna Cska Moscow 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  366. Piłka nożna Ferencvarosi 2:2 RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  367. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 2:2 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  368. Piłka nożna Basaksehir - AS Roma Świat UEFA Europa League
  369. Piłka nożna FC Oleksandriya - VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  370. Piłka nożna AS Saint Etienne - KAA Gent Świat UEFA Europa League
  371. Piłka nożna Wolfsberg AC - Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  372. Piłka nożna Young Boys 1:2 FC Porto Świat UEFA Europa League
  373. Piłka nożna Besiktas 2:1 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  374. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg - Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  375. Piłka nożna CSKA Moskwa - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  376. Piłka nożna Besiktas 2:1 Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  377. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg - Moenchengladbach Świat UEFA Europa League
  378. Piłka nożna FC Astana 2:1 Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  379. Piłka nożna FK Krasnodar 1:0 FC Basel Świat UEFA Europa League
  380. Piłka nożna Trabzonspor - CF Getafe Świat UEFA Europa League
  381. Piłka nożna FC Oleksandriya 2:2 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  382. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg - Basaksehir Świat UEFA Europa League
  383. Piłka nożna Wolverhampton 1:0 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  384. Piłka nożna Manchester United FC 3:0 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  385. Piłka nożna Borussia M'gladbach 2:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  386. Piłka nożna Rangers FC 2:0 FC Porto Świat UEFA Europa League
  387. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 1:3 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  388. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 1:1 Young Boys Świat UEFA Europa League
  389. Piłka nożna Ferencvarosi - Cska Moscow Świat UEFA Europa League
  390. Piłka nożna RCD Espanyol 6:0 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  391. Piłka nożna SC Braga 3:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  392. Piłka nożna Wolverhampton 1:0 Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  393. Piłka nożna Ferencvarosi - CSKA Moskwa Świat UEFA Europa League
  394. Piłka nożna Moenchengladbach 2:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  395. Piłka nożna Wolfsberg AC - Basaksehir Świat UEFA Europa League
  396. Piłka nożna Wolverhampton 1:0 Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  397. Piłka nożna APOEL FC 2:1 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  398. Piłka nożna FC Basel 2:1 CF Getafe Świat UEFA Europa League
  399. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 1:0 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  400. Piłka nożna F91 Dudelange 2:5 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  401. Piłka nożna FC Copenhagen 1:1 Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  402. Piłka nożna FK Krasnodar 3:1 Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  403. Piłka nożna LASK Linz 4:1 PSV Świat UEFA Europa League
  404. Piłka nożna Lazio Roma 1:2 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  405. Piłka nożna FC Lugano - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  406. Piłka nożna Rosenborg BK - Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  407. Piłka nożna Standard Liege 2:1 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  408. Piłka nożna FC Copenhagen 1:1 FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  409. Piłka nożna FC Copenhagen 1:1 Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  410. Piłka nożna Rosenborg BK - Sporting Lizbona Świat UEFA Europa League
  411. Piłka nożna St. Liege 2:1 Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  412. Piłka nożna FC Astana - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  413. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 1:1 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  414. Piłka nożna FC Sevilla 3:0 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  415. Piłka nożna Arsenal London 3:2 Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  416. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 2:1 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  417. Piłka nożna PSV - LASK Linz Świat UEFA Europa League
  418. Piłka nożna Celtic FC 2:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  419. Piłka nożna CF Getafe - FC Basel Świat UEFA Europa League
  420. Piłka nożna Stade Rennais FC - CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  421. Piłka nożna Sporting Lisbon 1:0 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  422. Piłka nożna Malmo FF 2:1 FC Lugano Świat UEFA Europa League
  423. Piłka nożna Trabzonspor - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  424. Piłka nożna Dynamo Kijow 1:1 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  425. Piłka nożna Sporting Lizbona 1:0 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  426. Piłka nożna Frankfurt FSV 2:1 St. Liege Świat UEFA Europa League
  427. Piłka nożna Dyn.Kyjev 1:1 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  428. Piłka nożna FC Dynamo Kiev 1:1 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  429. Piłka nożna Young Boys 2:0 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  430. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  431. Piłka nożna Cska Moscow - Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  432. Piłka nożna AS Roma 1:1 Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  433. Piłka nożna Basaksehir 1:0 Asco Atsv Wolfsberg Świat UEFA Europa League
  434. Piłka nożna Besiktas 1:2 SC Braga Świat UEFA Europa League
  435. Piłka nożna AZ Alkmaar 6:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  436. Piłka nożna KAA Gent 2:2 VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  437. Piłka nożna Karabakh Agdam 2:2 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  438. Piłka nożna FC Porto 1:1 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  439. Piłka nożna AS Saint Etienne 1:1 FC Oleksandriya Świat UEFA Europa League
  440. Piłka nożna Partizan Belgrad - Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  441. Piłka nożna Basaksehir 1:0 Wolfsberg AC Świat UEFA Europa League
  442. Piłka nożna Slovan Brat. - Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  443. Piłka nożna CSKA Moskwa - Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  444. Piłka nożna Slovan Bratyslawa 1:2 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  445. Piłka nożna AS Roma 1:1 Moenchengladbach Świat UEFA Europa League
  446. Piłka nożna Slovan Bratislava 1:2 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  447. Piłka nożna Celtic FC 2:0 CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  448. Piłka nożna Malmo FF 1:1 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  449. Piłka nożna F91 Dudelange 1:4 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  450. Piłka nożna FK Krasnodar 1:2 CF Getafe Świat UEFA Europa League
  451. Piłka nożna Rosenborg BK 1:4 PSV Świat UEFA Europa League
  452. Piłka nożna Arsenal London 4:0 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  453. Piłka nożna FC Sevilla 1:0 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  454. Piłka nożna Lazio Roma 2:1 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  455. Piłka nożna Vitoria Guimaraes - Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  456. Piłka nożna Sporting Lisbon 2:1 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  457. Piłka nożna Trabzonspor 2:2 FC Basel Świat UEFA Europa League
  458. Piłka nożna Arsenal London 4:0 St. Liege Świat UEFA Europa League
  459. Piłka nożna Sporting Lizbona 2:1 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  460. Piłka nożna Vitoria Guimaraes - Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  461. Piłka nożna FC Lugano - Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  462. Piłka nożna FC Lugano - Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  463. Piłka nożna FC Lugano - FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  464. Piłka nożna AZ Alkmaar - Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  465. Piłka nożna FC Oleksandriya 1:1 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  466. Piłka nożna Besiktas - Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  467. Piłka nożna Cska Moscow - RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  468. Piłka nożna AS Saint Etienne 1:1 VfL Wolfsburg II Świat UEFA Europa League
  469. Piłka nożna Young Boys 2:1 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  470. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg 1:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  471. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 2:0 FC Porto Świat UEFA Europa League
  472. Piłka nożna Ferencvarosi - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  473. Piłka nożna Basaksehir 1:1 Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  474. Piłka nożna SC Braga 2:2 Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  475. Piłka nożna Wolfsberg AC 1:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  476. Piłka nożna CSKA Moskwa - RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  477. Piłka nożna Basaksehir - Moenchengladbach Świat UEFA Europa League
  478. Piłka nożna SC Braga - Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  479. Piłka nożna Wolfsberger Ac 1:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  480. Piłka nożna SC Braga 2:2 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  481. Piłka nożna FC Astana 1:2 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  482. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 5:1 Cska Moscow Świat UEFA Europa League
  483. Piłka nożna Rangers FC 1:0 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  484. Piłka nożna Wolverhampton - SC Braga Świat UEFA Europa League
  485. Piłka nożna AS Roma 4:0 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  486. Piłka nożna Manchester United FC 1:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  487. Piłka nożna Partizan Belgrad 2:2 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  488. Piłka nożna KAA Gent 3:2 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  489. Piłka nożna VfL Wolfsburg II 3:1 FC Oleksandriya Świat UEFA Europa League
  490. Piłka nożna FC Porto 2:1 Young Boys Świat UEFA Europa League
  491. Piłka nożna RCD Espanyol 1:1 Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  492. Piłka nożna Slovan Brat. 4:2 Besiktas Świat UEFA Europa League
  493. Piłka nożna Borussia M'gladbach - Wolfsberg AC Świat UEFA Europa League
  494. Piłka nożna Slovan Bratyslawa - Besiktas Świat UEFA Europa League
  495. Piłka nożna Moenchengladbach - Asco Atsv Wolfsberg Świat UEFA Europa League
  496. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - CSKA Moskwa Świat UEFA Europa League
  497. Piłka nożna Slovan Bratislava 4:2 Besiktas Świat UEFA Europa League
  498. Piłka nożna Borussia M'gladbach - Asco Atsv Wolfsberg Świat UEFA Europa League
  499. Piłka nożna FC Copenhagen 1:0 FC Lugano Świat UEFA Europa League
  500. Piłka nożna Stade Rennais FC 1:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  501. Piłka nożna Eintracht Frankfurt - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  502. Piłka nożna CF Getafe 1:0 Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  503. Piłka nożna PSV 3:2 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  504. Piłka nożna LASK Linz 1:0 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  505. Piłka nożna Standard Liege 2:0 Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  506. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 2:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  507. Piłka nożna Karabakh Agdam - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  508. Piłka nożna FC Basel 5:0 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  509. Piłka nożna APOEL FC 3:4 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  510. Piłka nożna Dyn.Kyjev 1:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  511. Piłka nożna Frankfurt FSV - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  512. Piłka nożna Dynamo Kijow 1:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  513. Piłka nożna St. Liege 2:0 Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  514. Piłka nożna PSV - Sporting Lizbona Świat UEFA Europa League
  515. Piłka nożna FC Dynamo Kiev 1:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  516. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 1:0 FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  517. Piłka nożna Rangers FC 1:0 Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  518. Piłka nożna Wolverhampton 2:1 Torino FC Świat UEFA Europa League
  519. Piłka nożna Frankfurt FSV 3:0 Strasbourg Świat UEFA Europa League
  520. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 3:0 Strasbourg Świat UEFA Europa League
  521. Piłka nożna NK Maribor 2:2 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  522. Piłka nożna F91 Dudelange 2:1 Ararat Armenia Świat UEFA Europa League
  523. Piłka nożna Ferencvarosi 4:2 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  524. Piłka nożna HNK Rijeka 1:1 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  525. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  526. Piłka nożna Trabzonspor - AEK Athen Świat UEFA Europa League
  527. Piłka nożna Trabzonspor - AEK Atheny Świat UEFA Europa League
  528. Piłka nożna FC Antwerp 1:1 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  529. Piłka nożna Royal Antwerp FC 1:1 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  530. Piłka nożna Spartak Moskwa - SC Braga Świat UEFA Europa League
  531. Piłka nożna Spartak Moscow 1:2 SC Braga Świat UEFA Europa League
  532. Piłka nożna BATE Borisov 2:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  533. Piłka nożna Bnei Yehuda - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  534. Piłka nożna F91 Dudelange - Avan Academy FC Świat UEFA Europa League
  535. Piłka nożna Apollon Limassol - PSV Świat UEFA Europa League
  536. Piłka nożna AIK Sztokholm 1:4 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  537. Piłka nożna Molde 1:1 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  538. Piłka nożna Zoria Lugansk - RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  539. Piłka nożna PAOK 3:2 Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  540. Piłka nożna AIK Fotboll 1:4 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  541. Piłka nożna PAOK - Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  542. Piłka nożna Zorya Luhansk 2:2 RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  543. Piłka nożna Riga FC 1:0 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  544. Piłka nożna Karabakh Agdam 2:1 FC Linfield Świat UEFA Europa League
  545. Piłka nożna PAOK 3:2 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  546. Piłka nożna Slovan Brat. 1:0 PAOK Świat UEFA Europa League
  547. Piłka nożna Slovan Bratyslawa - PAOK Świat UEFA Europa League
  548. Piłka nożna RCD Espanyol 3:1 Zoria Lugansk Świat UEFA Europa League
  549. Piłka nożna Torino FC 2:3 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  550. Piłka nożna RCD Espanyol 3:1 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  551. Piłka nożna Partizan Belgrad 2:1 Molde Świat UEFA Europa League
  552. Piłka nożna FC Linfield 3:2 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  553. Piłka nożna Celtic FC 2:0 AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  554. Piłka nożna Celtic FC 2:0 AIK Sztokholm Świat UEFA Europa League
  555. Piłka nożna SC Braga 1:0 Spartak Moskwa Świat UEFA Europa League
  556. Piłka nożna SC Braga 1:0 Spartak Moscow Świat UEFA Europa League
  557. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti - Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  558. Piłka nożna PSV 3:0 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  559. Piłka nożna Strasbourg - Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  560. Piłka nożna Strasbourg 1:0 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  561. Piłka nożna KAA Gent 2:1 HNK Rijeka Świat UEFA Europa League
  562. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:1 Royal Antwerp FC Świat UEFA Europa League
  563. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:1 FC Antwerp Świat UEFA Europa League
  564. Piłka nożna AEK Atheny 1:3 Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  565. Piłka nożna AEK Athen 1:3 Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  566. Piłka nożna Legia Warszawa - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  567. Piłka nożna Slovan Bratislava 1:0 PAOK Świat UEFA Europa League
  568. Piłka nożna FC Copenhagen 3:1 Riga FC Świat UEFA Europa League
  569. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 3:0 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  570. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - NK Maribor Świat UEFA Europa League
  571. Piłka nożna Suduva Marijampole - Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  572. Piłka nożna Malmo FF 3:0 Bnei Yehuda Świat UEFA Europa League
  573. Piłka nożna Ararat Armenia 2:1 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  574. Piłka nożna FC Astana 3:0 BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  575. Piłka nożna Avan Academy FC 2:1 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  576. Piłka nożna RCD Espanyol 3:0 FC Luzern Świat UEFA Europa League
  577. Piłka nożna Wolverhampton 4:0 Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  578. Piłka nożna Aberdeen FC - HNK Rijeka Świat UEFA Europa League
  579. Piłka nożna Wolverhampton - Pjunik Jerevan Świat UEFA Europa League
  580. Piłka nożna Rangers FC 3:1 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  581. Piłka nożna SC Braga 3:1 Broendby Świat UEFA Europa League
  582. Piłka nożna Frankfurt FSV 1:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  583. Piłka nożna KAA Gent 3:0 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  584. Piłka nożna Aris Thessaloniki 3:0 Molde Świat UEFA Europa League
  585. Piłka nożna PSV - Haugesund Świat UEFA Europa League
  586. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 1:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  587. Piłka nożna Strasbourg 1:0 Lokomotiv Plovdiv Świat UEFA Europa League
  588. Piłka nożna Strasbourg - Lokomotiv Plowdiw Świat UEFA Europa League
  589. Piłka nożna AZ Alkmaar 4:0 FK Illichivets Mariupol Świat UEFA Europa League
  590. Piłka nożna Aris Thessal. 3:0 Molde Świat UEFA Europa League
  591. Piłka nożna AEK Atheny 1:1 Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  592. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 1:0 FC Antwerp Świat UEFA Europa League
  593. Piłka nożna Viktoria Pilzno - Royal Antwerp FC Świat UEFA Europa League
  594. Piłka nożna AEK Athen 1:1 Univ. Craiova Świat UEFA Europa League
  595. Piłka nożna Valletta FC - FC Astana Świat UEFA Europa League
  596. Piłka nożna Trabzonspor 2:1 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  597. Piłka nożna Trabzonspor 2:1 Sparta Praga Świat UEFA Europa League
  598. Piłka nożna The New Saints FC - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  599. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 3:1 IFK Norrkoping Świat UEFA Europa League
  600. Piłka nożna FK Mlada Boleslav - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  601. Piłka nożna Apollon Limassol - Austria Wieden Świat UEFA Europa League
  602. Piłka nożna Suduva Marijampole - Mac.Tel Aviv Świat UEFA Europa League
  603. Piłka nożna Malatyaspor 1:0 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  604. Piłka nożna Zorya Luhansk 1:0 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  605. Piłka nożna Suduva Marijampole 2:1 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  606. Piłka nożna Zoria Lugansk 1:0 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  607. Piłka nożna NK Zrinjski 1:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  608. Piłka nożna Bnei Yehuda - Nieftczi Baku Świat UEFA Europa League
  609. Piłka nożna AIK Sztokholm 1:1 Sheriff Tiraspol Świat UEFA Europa League
  610. Piłka nożna BATE Borisov - FK Sarajevo Świat UEFA Europa League
  611. Piłka nożna AIK Fotboll 1:1 Sheriff Tiraspol Świat UEFA Europa League
  612. Piłka nożna Bnei Yehuda 2:1 Neftci Baku Świat UEFA Europa League
  613. Piłka nożna Apollon Limassol 3:1 Austria Wien Świat UEFA Europa League
  614. Piłka nożna Shakhtyor Soligorsk 1:1 Torino FC Świat UEFA Europa League
  615. Piłka nożna Szachtior Soligorsk - Torino FC Świat UEFA Europa League
  616. Piłka nożna AEK Athen 1:1 Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  617. Piłka nożna Spartak Moskwa 2:1 FC Thun Świat UEFA Europa League
  618. Piłka nożna Spartak Moscow 2:1 FC Thun Świat UEFA Europa League
  619. Piłka nożna D.Tbilisi 1:1 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  620. Piłka nożna Dynamo Tbilisi 1:1 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  621. Piłka nożna HJK Helsinki 2:2 Riga FC Świat UEFA Europa League
  622. Piłka nożna Suduva Marijampole 2:1 Maccabi Tel Aviv FC Świat UEFA Europa League
  623. Piłka nożna Bnei Yehuda 2:1 Neftchi PFK Baku Świat UEFA Europa League
  624. Piłka nożna Apollon Limassol 3:1 FK Austria Wien Świat UEFA Europa League
  625. Piłka nożna FC Shakhtyor Salihorsk 1:1 Torino FC Świat UEFA Europa League
  626. Piłka nożna HSK Zrinjski Mostar 1:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  627. Piłka nożna Saburtalo Tbilisi - Ararat Armenia Świat UEFA Europa League
  628. Piłka nożna FC Saburtalo Tbilisi - Ararat Armenia Świat UEFA Europa League
  629. Piłka nożna Atromitos Athen - Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  630. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 6:0 Ventspils Świat UEFA Europa League
  631. Piłka nożna FC Saburtalo Tbilisi - Avan Academy FC Świat UEFA Europa League
  632. Piłka nożna FC Dundalk 1:3 Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  633. Piłka nożna FC Dundalk 1:3 Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  634. Piłka nożna FC Linfield 3:2 Sutjeska FK Świat UEFA Europa League
  635. Piłka nożna FC Dundalk 1:3 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  636. Piłka nożna Nomme Kalju FC - F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  637. Piłka nożna Legia Warszawa - Atromitos Athen Świat UEFA Europa League
  638. Piłka nożna FC Luzern - RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  639. Piłka nożna Partizan Belgrad 3:1 Malatyaspor Świat UEFA Europa League
  640. Piłka nożna Torino FC 5:0 Shakhtyor Soligorsk Świat UEFA Europa League
  641. Piłka nożna Torino FC 5:0 Szachtior Soligorsk Świat UEFA Europa League
  642. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti - FK Mlada Boleslav Świat UEFA Europa League
  643. Piłka nożna FC Vaduz - Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  644. Piłka nożna Austria Wieden - Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  645. Piłka nożna Austria Wien 1:2 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  646. Piłka nożna FC Vaduz - Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  647. Piłka nożna F91 Dudelange 3:1 Nomme Kalju FC Świat UEFA Europa League
  648. Piłka nożna FC Midtjylland 2:4 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  649. Piłka nożna HNK Rijeka 2:0 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  650. Piłka nożna IFK Norrkoping 1:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  651. Piłka nożna Torino FC 5:0 FC Shakhtyor Salihorsk Świat UEFA Europa League
  652. Piłka nożna FK Sarajevo 1:2 BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  653. Piłka nożna Mac.Tel Aviv 1:2 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  654. Piłka nożna FC Antwerp 1:0 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  655. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 1:2 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  656. Piłka nożna Royal Antwerp FC 1:0 Viktoria Pilzno Świat UEFA Europa League
  657. Piłka nożna CSKA Sofia 1:1 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  658. Piłka nożna Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg Świat UEFA Europa League
  659. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 5:0 The New Saints FC Świat UEFA Europa League
  660. Piłka nożna CSKA Sofia - Zoria Lugansk Świat UEFA Europa League
  661. Piłka nożna Lokomotiv Plowdiw - Strasbourg Świat UEFA Europa League
  662. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 4:0 D.Tbilisi Świat UEFA Europa League
  663. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 4:0 Dynamo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  664. Piłka nożna FK Austria Wien 1:2 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  665. Piłka nożna FC Thun 2:3 Spartak Moscow Świat UEFA Europa League
  666. Piłka nożna FC Thun - Spartak Moskwa Świat UEFA Europa League
  667. Piłka nożna Molde 3:0 Aris Thessaloniki Świat UEFA Europa League
  668. Piłka nożna Molde 3:0 Aris Thessal. Świat UEFA Europa League
  669. Piłka nożna Sheriff Tiraspol 1:2 AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  670. Piłka nożna Sheriff Tiraspol - AIK Sztokholm Świat UEFA Europa League
  671. Piłka nożna FK Illichivets Mariupol - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  672. Piłka nożna Malmo FF 3:0 NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  673. Piłka nożna Haugesund - PSV Świat UEFA Europa League
  674. Piłka nożna Nieftczi Baku - Bnei Yehuda Świat UEFA Europa League
  675. Piłka nożna Neftci Baku 2:2 Bnei Yehuda Świat UEFA Europa League
  676. Piłka nożna Ventspils - Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  677. Piłka nożna Maccabi Tel Aviv FC 1:2 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  678. Piłka nożna Broendby 2:4 SC Braga Świat UEFA Europa League
  679. Piłka nożna Universitatea Craiova - AEK Atheny Świat UEFA Europa League
  680. Piłka nożna Univ. Craiova - AEK Athen Świat UEFA Europa League
  681. Piłka nożna Sparta Prague 2:2 Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  682. Piłka nożna Sparta Praga - Trabzonspor Świat UEFA Europa League
  683. Piłka nożna Sutjeska FK -:- FC Linfield Świat UEFA Europa League
  684. Piłka nożna Riga FC -:- HJK Helsinki Świat UEFA Europa League
  685. Piłka nożna Pjunik Jerevan - Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  686. Piłka nożna Pyunik Yerevan - Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  687. Piłka nożna Malmo FF 3:0 HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  688. Piłka nożna Neftchi PFK Baku 2:2 Bnei Yehuda Świat UEFA Europa League
  689. Piłka nożna AEK Larnaca 1:1 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  690. Piłka nożna Universitatea Craiova - AEK Athen Świat UEFA Europa League
  691. Piłka nożna FC Astana 5:1 Valletta FC Świat UEFA Europa League
  692. Piłka nożna Slovan Brat. 1:0 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  693. Piłka nożna Slovan Bratyslawa 1:0 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  694. Piłka nożna Slovan Bratislava 1:0 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  695. Piłka nożna Sutjeska FK 1:2 FC Linfield Świat UEFA Europa League
  696. Piłka nożna Riga FC 1:1 HJK Helsinki Świat UEFA Europa League
  697. Piłka nożna Ararat Armenia 1:2 Saburtalo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  698. Piłka nożna Ararat Armenia - FC Saburtalo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  699. Piłka nożna Avan Academy FC 1:2 FC Saburtalo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  700. Piłka nożna Stjarnan - RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  701. Piłka nożna Stjarnan - Rcd Espanyol Barcelona Świat UEFA Europa League
  702. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 4:0 Jeunesse Esch Świat UEFA Europa League
  703. Piłka nożna Crusaders Belfast 1:4 Wolverhampton Świat UEFA Europa League
  704. Piłka nożna Partizan Belgrad 3:0 Connah'S Quay Nomads Świat UEFA Europa League
  705. Piłka nożna Partizan Belgrad - Gap Connah's Quay Świat UEFA Europa League
  706. Piłka nożna FC Linfield 1:0 HB Torshavn Świat UEFA Europa League
  707. Piłka nożna ZNK Osijek 1:0 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  708. Piłka nożna Aberdeen FC 5:0 Chikhura Świat UEFA Europa League
  709. Piłka nożna FC Spartak Trnava 3:1 Lokomotiv Plovdiv Świat UEFA Europa League
  710. Piłka nożna Aberdeen FC - Chikhura Sachkere Świat UEFA Europa League
  711. Piłka nożna FC Spartak Trnava - Lokomotiv Plowdiw Świat UEFA Europa League
  712. Piłka nożna SK Sturm Graz 2:1 Haugesund Świat UEFA Europa League
  713. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 2:3 Alashkert Świat UEFA Europa League
  714. Piłka nożna Frankfurt FSV 2:1 Flora Świat UEFA Europa League
  715. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 2:1 FC Flora Tallinn Świat UEFA Europa League
  716. Piłka nożna Stjarnan FC 1:3 RCD Espanyol Świat UEFA Europa League
  717. Piłka nożna Ol. Ljubljana - Malatyaspor Świat UEFA Europa League
  718. Piłka nożna Gzira - Ventspils Świat UEFA Europa League
  719. Piłka nożna Olympija Ljubljana - Malatyaspor Świat UEFA Europa League
  720. Piłka nożna Gzira Utd. 2:2 Ventspils Świat UEFA Europa League
  721. Piłka nożna Partizan Belgrad 3:0 Gap Connah's Quay Nomads FC Świat UEFA Europa League
  722. Piłka nożna Vitoria Guimaraes 4:0 AS Jeunesse Esch Świat UEFA Europa League
  723. Piłka nożna Esbjerg FB - Szachtior Soligorsk Świat UEFA Europa League
  724. Piłka nożna Esbjerg FB - Shakhtyor Soligorsk Świat UEFA Europa League
  725. Piłka nożna Aberdeen FC 5:0 FC Chikhura Sachkhere Świat UEFA Europa League
  726. Piłka nożna Broendby 2:1 Ks Lechia Gdansk Świat UEFA Europa League
  727. Piłka nożna Broendby 2:1 Lechia Gdansk Świat UEFA Europa League
  728. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 4:0 Valur Świat UEFA Europa League
  729. Piłka nożna FC Progres Niederkorn - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  730. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti - FC Alashkert Świat UEFA Europa League
  731. Piłka nożna FK Baumit Jablonec - Pjunik Jerevan Świat UEFA Europa League
  732. Piłka nożna FK Baumit Jablonec - Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  733. Piłka nożna Dynamo Tbilisi - Gabala FK Świat UEFA Europa League
  734. Piłka nożna NK Zrinjski 1:1 Utrecht Świat UEFA Europa League
  735. Piłka nożna Sheriff Tiraspol 1:1 Partizani Tirana Świat UEFA Europa League
  736. Piłka nożna FC Vaduz 1:0 MOL Fehervar Świat UEFA Europa League
  737. Piłka nożna FK Liepaja - IFK Norrkoping Świat UEFA Europa League
  738. Piłka nożna KI Klaksvik - FC Luzern Świat UEFA Europa League
  739. Piłka nożna Atromitos Athen 3:2 Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  740. Piłka nożna Apollon Limassol 2:1 Shamrock Rovers FC Świat UEFA Europa League
  741. Piłka nożna Nieftczi Baku - FC Arsenal Tula Świat UEFA Europa League
  742. Piłka nożna AEL Limassol - Aris Thessaloniki Świat UEFA Europa League
  743. Piłka nożna AEL Limassol - Aris Thessal. Świat UEFA Europa League
  744. Piłka nożna Neftci Baku 3:0 FK Arsenal Tula Świat UEFA Europa League
  745. Piłka nożna D.Tbilisi 3:0 Gabala FK Świat UEFA Europa League
  746. Piłka nożna Maccabi Haifa 2:1 Strasbourg Świat UEFA Europa League
  747. Piłka nożna M.Haifa 2:1 Strasbourg Świat UEFA Europa League
  748. Piłka nożna Malmo FF 3:2 Domzale NK Świat UEFA Europa League
  749. Piłka nożna Gzira United - Ventspils Świat UEFA Europa League
  750. Piłka nożna Nieftczi Baku - FK Arsenal Tula Świat UEFA Europa League
  751. Piłka nożna Nieftczi Baku - Arsienal Tula Świat UEFA Europa League
  752. Piłka nożna Esbjerg FB - FC Shakhtyor Salihorsk Świat UEFA Europa League
  753. Piłka nożna Riga FC 2:1 GKS Piast Gliwice Świat UEFA Europa League
  754. Piłka nożna Lewski Sofia - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  755. Piłka nożna Levski Sofia - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  756. Piłka nożna BK Hacken - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  757. Piłka nożna DVSC Debrecen 1:4 Torino FC Świat UEFA Europa League
  758. Piłka nożna Debreczyn VSC - Fc Torino Świat UEFA Europa League
  759. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 4:0 Valur Reykjavik FC Świat UEFA Europa League
  760. Piłka nożna Debreczyn VSC - Torino FC Świat UEFA Europa League
  761. Piłka nożna Universitatea Craiova - Bud.Honved Świat UEFA Europa League
  762. Piłka nożna Univ. Craiova - Budapeszt Honved Świat UEFA Europa League
  763. Piłka nożna Kuopion Palloseura - Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  764. Piłka nożna Zorya Luhansk 1:0 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  765. Piłka nożna FK Liepaja 2014 - IFK Norrkoping Świat UEFA Europa League
  766. Piłka nożna Neftchi PFK Baku - FK Arsenal Tula Świat UEFA Europa League
  767. Piłka nożna Atromitos Athen 3:2 FK DAC Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  768. Piłka nożna FC Vaduz 1:0 Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  769. Piłka nożna HSK Zrinjski Mostar 1:1 Utrecht Świat UEFA Europa League
  770. Piłka nożna Zoria Lugansk - FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  771. Piłka nożna PFK Levski Sofia - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  772. Piłka nożna Universitatea Craiova - Budapest Honved Świat UEFA Europa League
  773. Piłka nożna SC Viitorul Constanta 2:1 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  774. Piłka nożna K. Almaty - Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  775. Piłka nożna Kairat Almaty - Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  776. Piłka nożna FC Astana 4:1 FC Santa Coloma Świat UEFA Europa League
  777. Piłka nożna FC Ordabasy 2:3 FK Mlada Boleslav Świat UEFA Europa League
  778. Piłka nożna Cukaricki Belgrade - Molde Świat UEFA Europa League
  779. Piłka nożna Cukaricki Belgrade 1:3 Molde Świat UEFA Europa League
  780. Piłka nożna Feronikeli - Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  781. Piłka nożna KF Feronikeli - Slovan Bratyslawa Świat UEFA Europa League
  782. Piłka nożna F91 Dudelange 1:1 Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  783. Piłka nożna Lincoln RI FC 1:2 Ararat Armenia Świat UEFA Europa League
  784. Piłka nożna Lincoln FC 1:2 Fc Ararat-armenia Świat UEFA Europa League
  785. Piłka nożna Suduva Marijampole 5:0 SP Tre Penne Świat UEFA Europa League
  786. Piłka nożna Lincoln FC - Ararat Armenia Świat UEFA Europa League
  787. Piłka nożna KF Feronikeli - Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  788. Piłka nożna F91 Dudelange 1:1 FK Skendija Świat UEFA Europa League
  789. Piłka nożna Lincoln FC 1:2 Avan Academy FC Świat UEFA Europa League
  790. Piłka nożna Legia Warszawa 1:0 Kuopion Palloseura Świat UEFA Europa League
  791. Piłka nożna Shamrock Rovers FC 2:1 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  792. Piłka nożna Torino FC 3:0 DVSC Debrecen Świat UEFA Europa League
  793. Piłka nożna Torino FC 3:0 Debreczyn VSC Świat UEFA Europa League
  794. Piłka nożna Valur 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  795. Piłka nożna RCD Espanyol 4:0 Stjarnan Świat UEFA Europa League
  796. Piłka nożna FC Antwerp -:- SC Viitorul Constanta Świat UEFA Europa League
  797. Piłka nożna Domzale NK 2:2 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  798. Piłka nożna Strasbourg 3:1 M.Haifa Świat UEFA Europa League
  799. Piłka nożna Strasbourg 3:1 Maccabi Haifa Świat UEFA Europa League
  800. Piłka nożna FK Buducnost 1:3 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  801. Piłka nożna Rangers FC 2:0 FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  802. Piłka nożna Wolverhampton 2:0 Crusaders Belfast Świat UEFA Europa League
  803. Piłka nożna AZ Alkmaar - BK Hacken Świat UEFA Europa League
  804. Piłka nożna Aris Thessaloniki - AEL Limassol Świat UEFA Europa League
  805. Piłka nożna Aris Thessal. - AEL Limassol Świat UEFA Europa League
  806. Piłka nożna Dunajska Streda 1:2 Atromitos Athen Świat UEFA Europa League
  807. Piłka nożna KAA Gent 6:3 SC Viitorul Constanta Świat UEFA Europa League
  808. Piłka nożna Jeunesse Esch - Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  809. Piłka nożna FC Luzern 1:0 KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  810. Piłka nożna GKS Piast Gliwice 3:2 Riga FC Świat UEFA Europa League
  811. Piłka nożna MOL Fehervar 1:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  812. Piłka nożna IFK Norrkoping 2:0 FK Liepaja Świat UEFA Europa League
  813. Piłka nożna RCD Espanyol 4:0 Stjarnan FC Świat UEFA Europa League
  814. Piłka nożna Valur Reykjavik FC 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  815. Piłka nożna Lokomotiv Plovdiv 2:0 FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  816. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - Kajrat Almaty Świat UEFA Europa League
  817. Piłka nożna CSKA Sofia 1:0 ZNK Osijek Świat UEFA Europa League
  818. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 2:0 Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  819. Piłka nożna Connah'S Quay Nomads - Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  820. Piłka nożna Gap Connah's Quay - Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  821. Piłka nożna AS Jeunesse Esch - Vitoria Guimaraes Świat UEFA Europa League
  822. Piłka nożna FK DAC Dunajska Streda 1:2 Atromitos Athen Świat UEFA Europa League
  823. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 2:0 K. Almaty Świat UEFA Europa League
  824. Piłka nożna FK Mlada Boleslav 1:1 FC Ordabasy Świat UEFA Europa League
  825. Piłka nożna Lechia Gdansk 2:1 Broendby Świat UEFA Europa League
  826. Piłka nożna Alashkert - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  827. Piłka nożna FK Arsenal Tula - Nieftczi Baku Świat UEFA Europa League
  828. Piłka nożna FK Arsenal Tula - Neftci Baku Świat UEFA Europa League
  829. Piłka nożna FC Flora Tallinn 1:2 Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  830. Piłka nożna FC Flora Tallinn 1:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  831. Piłka nożna Molde - Cukaricki Belgrade Świat UEFA Europa League
  832. Piłka nożna Haugesund 2:0 SK Sturm Graz Świat UEFA Europa League
  833. Piłka nożna Malatyaspor 2:2 Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  834. Piłka nożna Shakhtyor Soligorsk 2:0 Esbjerg FB Świat UEFA Europa League
  835. Piłka nożna Szachtior Soligorsk - Esbjerg FB Świat UEFA Europa League
  836. Piłka nożna Malatyaspor - Ol. Ljubljana Świat UEFA Europa League
  837. Piłka nożna Videoton Fehervar 1:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  838. Piłka nożna IFK Norrkoping 2:0 FK Liepaja 2014 Świat UEFA Europa League
  839. Piłka nożna Flora 1:2 Frankfurt FSV Świat UEFA Europa League
  840. Piłka nożna Bud.Honved - Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  841. Piłka nożna Budapeszt Honved - Univ. Craiova Świat UEFA Europa League
  842. Piłka nożna Chikhura Sachkere - Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  843. Piłka nożna Chikhura 1:1 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  844. Piłka nożna Utrecht 1:1 NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  845. Piłka nożna Gap Connah's Quay Nomads FC - Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  846. Piłka nożna FK Arsenal Tula - Neftchi PFK Baku Świat UEFA Europa League
  847. Piłka nożna FC Alashkert - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  848. Piłka nożna FC Shakhtyor Salihorsk 2:0 Esbjerg FB Świat UEFA Europa League
  849. Piłka nożna Budapest Honved - Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  850. Piłka nożna FC Chikhura Sachkhere 1:1 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  851. Piłka nożna Partizani Tirana - Sheriff Tiraspol Świat UEFA Europa League
  852. Piłka nożna AEK Larnaca 3:0 Levski Sofia Świat UEFA Europa League
  853. Piłka nożna AEK Larnaca - Lewski Sofia Świat UEFA Europa League
  854. Piłka nożna Utrecht 1:1 HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  855. Piłka nożna Gabala FK - D.Tbilisi Świat UEFA Europa League
  856. Piłka nożna Gabala FK - Dynamo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  857. Piłka nożna Ventspils 4:0 Gzira Utd. Świat UEFA Europa League
  858. Piłka nożna Ventspils - Gzira Świat UEFA Europa League
  859. Piłka nożna AEK Larnaca 3:0 PFK Levski Sofia Świat UEFA Europa League
  860. Piłka nożna Ventspils 4:0 Gzira United Świat UEFA Europa League
  861. Piłka nożna Pjunik Jerevan 2:1 FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  862. Piłka nożna Pyunik Yerevan 2:1 FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  863. Piłka nożna Slovan Brat. 2:1 Feronikeli Świat UEFA Europa League
  864. Piłka nożna Slovan Bratislava 2:1 KF Feronikeli Świat UEFA Europa League
  865. Piłka nożna SP Tre Penne - Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  866. Piłka nożna FC Santa Coloma - FC Astana Świat UEFA Europa League
  867. Piłka nożna Shkendija 79 1:2 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  868. Piłka nożna HB Torshavn 2:2 FC Linfield Świat UEFA Europa League
  869. Piłka nożna Ararat Armenia 2:0 Lincoln Red Imps Fc Świat UEFA Europa League
  870. Piłka nożna Ararat Armenia 2:0 Lincoln RI FC Świat UEFA Europa League
  871. Piłka nożna Ararat Armenia 2:0 Lincoln FC Świat UEFA Europa League
  872. Piłka nożna FK Skendija 1:2 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  873. Piłka nożna Avan Academy FC 2:0 Lincoln FC Świat UEFA Europa League
  874. Piłka nożna KR Reykjavik - Molde Świat UEFA Europa League
  875. Piłka nożna Shamrock Rovers FC 2:1 SK Brann Bergen Świat UEFA Europa League
  876. Piłka nożna Legia Warszawa 3:0 College Europa Świat UEFA Europa League
  877. Piłka nożna Rangers FC - St. Josephs Świat UEFA Europa League
  878. Piłka nożna Rangers FC 6:0 St.Josephs Świat UEFA Europa League
  879. Piłka nożna Ballymena United - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  880. Piłka nożna FC Spartak Trnava 2:0 Radnik Bijeljina Świat UEFA Europa League
  881. Piłka nożna FK Buducnost 4:1 Narva Trans Świat UEFA Europa League
  882. Piłka nożna Domzale NK 1:0 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  883. Piłka nożna FK Radnicki Nis 2:2 FC Flora Tallinn Świat UEFA Europa League
  884. Piłka nożna Kilmarnock FC - Connah'S Quay Nomads Świat UEFA Europa League
  885. Piłka nożna Kilmarnock FC - Gap Connah's Quay Świat UEFA Europa League
  886. Piłka nożna Vitebsk 1:1 Kuopion Palloseura Świat UEFA Europa League
  887. Piłka nożna KF Shkupi Skopje 1:2 Pyunik Yerevan FC Świat UEFA Europa League
  888. Piłka nożna Shkupi Skopje 1:2 Pjunik Jerevan Świat UEFA Europa League
  889. Piłka nożna Shkupi Skopje 1:2 Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  890. Piłka nożna HNK Hajduk Split 1:3 Gzira United Świat UEFA Europa League
  891. Piłka nożna HNK Hajduk Split 1:3 Gzira Utd. Świat UEFA Europa League
  892. Piłka nożna B36 Torshavn 2:3 Crusaders Belfast Świat UEFA Europa League
  893. Piłka nożna IFK Norrkoping 2:1 St.Patricks Świat UEFA Europa League
  894. Piłka nożna Hibernian Lfc - Shakhtyor Soligorsk Świat UEFA Europa League
  895. Piłka nożna FK Kukesi 1:1 DVSC Debrecen Świat UEFA Europa League
  896. Piłka nożna NS Mura 2:3 M.Haifa Świat UEFA Europa League
  897. Piłka nożna MOL Fehervar - FK Zeta Świat UEFA Europa League
  898. Piłka nożna IFK Norrkoping 2:1 ST Patricks Athletic Świat UEFA Europa League
  899. Piłka nożna Ks Kukesi - DVSC Debrecen Świat UEFA Europa League
  900. Piłka nożna MOL Vidi FC - FK Zeta Świat UEFA Europa League
  901. Piłka nożna NK Mura 2:3 Maccabi Haifa Świat UEFA Europa League
  902. Piłka nożna Hibernian Lfc - Szachtior Soligorsk Świat UEFA Europa League
  903. Piłka nożna FK Kukesi 1:1 Debreczyn VSC Świat UEFA Europa League
  904. Piłka nożna Rangers FC 6:0 St Joseph's FC Świat UEFA Europa League
  905. Piłka nożna Kilmarnock FC - Gap Connah's Quay Nomads FC Świat UEFA Europa League
  906. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - Laci Świat UEFA Europa League
  907. Piłka nożna Engordany - D.Tbilisi Świat UEFA Europa League
  908. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 1:2 Cork City FC Świat UEFA Europa League
  909. Piłka nożna UE Engordany - Dynamo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  910. Piłka nożna FC Vitebsk 1:1 Kuopion Palloseura Świat UEFA Europa League
  911. Piłka nożna FK Shkupi - Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  912. Piłka nożna Cracovia Krakow 1:1 Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  913. Piłka nożna CS Petrocub - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  914. Piłka nożna Apollon Limassol - Kauno Zalgiris Świat UEFA Europa League
  915. Piłka nożna Milsami Orhei 1:2 FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  916. Piłka nożna Petrocub - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  917. Piłka nożna Torpedo Kutaisi - FC Ordabasy Świat UEFA Europa League
  918. Piłka nożna FC Vaduz 2:1 Breidablik Kopavogur Świat UEFA Europa League
  919. Piłka nożna NK Zrinjski 3:0 Academy Pandev Świat UEFA Europa League
  920. Piłka nożna Haugesund 5:1 Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  921. Piłka nożna Apollon Limassol - Fk Kauno Zalgiris Świat UEFA Europa League
  922. Piłka nożna HSK Zrinjski Mostar 3:0 Fk Akademija Pandev Świat UEFA Europa League
  923. Piłka nożna Neftci Baku - Speranta Nisporeni Świat UEFA Europa League
  924. Piłka nożna VMFD Zalgiris 1:1 Bud.Honved Świat UEFA Europa League
  925. Piłka nożna Hibernian Lfc - FC Shakhtyor Salihorsk Świat UEFA Europa League
  926. Piłka nożna NS Mura 2:3 Maccabi Haifa Świat UEFA Europa League
  927. Piłka nożna Videoton Fehervar - FK Zeta Świat UEFA Europa League
  928. Piłka nożna Neftchi Baku - CSF Speranta Nisporeni Świat UEFA Europa League
  929. Piłka nożna VMFD Zalgiris 1:1 Budapest Honved Świat UEFA Europa League
  930. Piłka nożna Nieftczi Baku - Speranta Nisporeni Świat UEFA Europa League
  931. Piłka nożna Zalgiris Wilno 1:1 Budapeszt Honved Świat UEFA Europa League
  932. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 1:0 KF Laci Świat UEFA Europa League
  933. Piłka nożna Dinamo Minsk 1:2 FK Liepaja Świat UEFA Europa League
  934. Piłka nożna Levski Sofia 2:0 MFK Ruzomberok Świat UEFA Europa League
  935. Piłka nożna Lewski Sofia - MFK Ruzomberok Świat UEFA Europa League
  936. Piłka nożna Cracovia Krakow 1:1 FK DAC Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  937. Piłka nożna Levadia 2:1 Stjarnan Świat UEFA Europa League
  938. Piłka nożna Rigas - Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  939. Piłka nożna Fk Rigas Futbola Skola - Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  940. Piłka nożna Fci Levadia Tallinn 2:1 Stjarnan Świat UEFA Europa League
  941. Piłka nożna Rops Rovaniemi 1:2 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  942. Piłka nożna Universitatea Craiova 3:2 Sabayil Świat UEFA Europa League
  943. Piłka nożna Universitatea Craiova - Sabail Baku Świat UEFA Europa League
  944. Piłka nożna FC Vaduz 2:1 Breidablik UBK Kopavogur Świat UEFA Europa League
  945. Piłka nożna FK Zalgiris 1:1 Budapest Honved Świat UEFA Europa League
  946. Piłka nożna HSK Zrinjski Mostar 3:0 Academy Pandev Świat UEFA Europa League
  947. Piłka nożna Apollon Limassol 4:0 Zalgiris Kaunas Świat UEFA Europa League
  948. Piłka nożna FC Petrocub - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  949. Piłka nożna Neftchi PFK Baku 6:0 CSF Speranta Nisporeni Świat UEFA Europa League
  950. Piłka nożna Rigas FS - Olimpija Lublana Świat UEFA Europa League
  951. Piłka nożna Univ. Craiova 3:2 Sabail Świat UEFA Europa League
  952. Piłka nożna Dinamo Minsk 1:2 FK Liepaja 2014 Świat UEFA Europa League
  953. Piłka nożna FC Inter Turku 2:0 Broendby Świat UEFA Europa League
  954. Piłka nożna PFK Levski Sofia 2:0 MFK Ruzomberok Świat UEFA Europa League
  955. Piłka nożna Teuta 1:0 Ventspils Świat UEFA Europa League
  956. Piłka nożna Universitatea Craiova 3:2 Sabayil FC Świat UEFA Europa League
  957. Piłka nożna Rigas FS - Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  958. Piłka nożna Rovaniemen PS 1:2 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  959. Piłka nożna Levadia - Stjarnan FC Świat UEFA Europa League
  960. Piłka nożna KS Teuta Durres 1:0 Ventspils Świat UEFA Europa League
  961. Piłka nożna Teuta Durres - Ventspils Świat UEFA Europa League
  962. Piłka nożna Kairat Almaty 2:1 NK Siroki Brijeg Świat UEFA Europa League
  963. Piłka nożna Makedonia GP - Alashkert Świat UEFA Europa League
  964. Piłka nożna Gjorce Petrov - Alashkert Świat UEFA Europa League
  965. Piłka nożna Makedonija GP - Alashkert Świat UEFA Europa League
  966. Piłka nożna Kajrat Almaty 2:1 NK Siroki Brijeg Świat UEFA Europa League
  967. Piłka nożna KF Teuta Durres 1:0 Ventspils Świat UEFA Europa League
  968. Piłka nożna FK Makedonija GP - FC Alashkert Świat UEFA Europa League
  969. Piłka nożna Tobol Kostanay 1:1 Jeunesse Esch Świat UEFA Europa League
  970. Piłka nożna FC Tobol 1:1 AS Jeunesse Esch Świat UEFA Europa League
  971. Piłka nożna Chikhura 2:1 Fola Esch Świat UEFA Europa League
  972. Piłka nożna FC Chikhura Sachkhere 2:1 Fola Esch Świat UEFA Europa League
  973. Piłka nożna FC Chikhura Sachkhere 2:1 Esch Fola Świat UEFA Europa League
  974. Piłka nożna Titograd - CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  975. Piłka nożna OFK Titograd - CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  976. Piłka nożna FK Buducnost - CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  977. Piłka nożna KI Klaksvik - Riteriai Vilnius Świat UEFA Europa League
  978. Piłka nożna KI Klaksvik - Vilniaus Riteriai Świat UEFA Europa League
  979. Piłka nożna KI Klaksvik - FK Riteriai Świat UEFA Europa League
  980. Piłka nożna KI Klaksvik - Trakai FK Świat UEFA Europa League
  981. Piłka nożna Banants Jerevan - Cukaricki Belgrade Świat UEFA Europa League
  982. Piłka nożna Banants Yerevan FC - Cukaricki Belgrade Świat UEFA Europa League
  983. Piłka nożna Stjarnan 2:1 Fci Levadia Tallinn Świat UEFA Europa League
  984. Piłka nożna Breidablik Kopavogur - FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  985. Piłka nożna Stjarnan 2:1 Levadia Świat UEFA Europa League
  986. Piłka nożna NK Siroki Brijeg 1:2 Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  987. Piłka nożna Breidablik UBK Kopavogur - FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  988. Piłka nożna Stjarnan FC 2:1 Levadia Świat UEFA Europa League
  989. Piłka nożna Budapest Honved 3:1 VMFD Zalgiris Świat UEFA Europa League
  990. Piłka nożna Bud.Honved 3:1 VMFD Zalgiris Świat UEFA Europa League
  991. Piłka nożna IFK Norrkoping 2:0 ST Patricks Athletic Świat UEFA Europa League
  992. Piłka nożna Aberdeen FC 2:1 Rops Rovaniemi Świat UEFA Europa League
  993. Piłka nożna St.Patricks - IFK Norrkoping Świat UEFA Europa League
  994. Piłka nożna Cork City FC - FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  995. Piłka nożna Cliftonville FC - Haugesund Świat UEFA Europa League
  996. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 2:0 Milsami Orhei Świat UEFA Europa League
  997. Piłka nożna Dunajska Streda 1:1 Cracovia Krakow Świat UEFA Europa League
  998. Piłka nożna College Europa - Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  999. Piłka nożna Cukaricki Belgrade 3:0 Banants Yerevan FC Świat UEFA Europa League
  1000. Piłka nożna FK Zeta 1:5 MOL Vidi FC Świat UEFA Europa League
  1001. Piłka nożna Cukaricki Belgrade - Banants Jerevan Świat UEFA Europa League
  1002. Piłka nożna FK Zeta 1:5 MOL Fehervar Świat UEFA Europa League
  1003. Piłka nożna Olympija Ljubljana 2:3 Fk Rigas Futbola Skola Świat UEFA Europa League
  1004. Piłka nożna Connah'S Quay Nomads - Kilmarnock FC Świat UEFA Europa League
  1005. Piłka nożna Budapest Honved 3:1 FK Zalgiris Świat UEFA Europa League
  1006. Piłka nożna Olympija Ljubljana 2:3 Rigas Świat UEFA Europa League
  1007. Piłka nożna Aberdeen FC 2:1 Rovaniemen PS Świat UEFA Europa League
  1008. Piłka nożna FK Zeta - Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  1009. Piłka nożna Fola Esch 1:2 FC Chikhura Sachkhere Świat UEFA Europa League
  1010. Piłka nożna Fola Esch 1:2 Chikhura Świat UEFA Europa League
  1011. Piłka nożna Radnik Bijeljina 2:0 FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  1012. Piłka nożna FC Inter Turku 1:4 Broendby Świat UEFA Europa League
  1013. Piłka nożna Malmo FF 7:0 Ballymena United Świat UEFA Europa League
  1014. Piłka nożna Molde 7:1 KR Reykjavik Świat UEFA Europa League
  1015. Piłka nożna SK Brann Bergen 2:2 Shamrock Rovers FC Świat UEFA Europa League
  1016. Piłka nożna Olympija Ljubljana 2:3 Rigas FS Świat UEFA Europa League
  1017. Piłka nożna Fk Kauno Zalgiris - Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1018. Piłka nożna Dynamo Tbilisi 6:0 UE Engordany Świat UEFA Europa League
  1019. Piłka nożna Gap Connah's Quay Nomads FC 1:2 Kilmarnock FC Świat UEFA Europa League
  1020. Piłka nożna Shakhtyor Soligorsk 1:0 Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  1021. Piłka nożna Fk Akademija Pandev - HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  1022. Piłka nożna Crusaders Belfast 2:0 B36 Torshavn Świat UEFA Europa League
  1023. Piłka nożna CSF Speranta Nisporeni - Neftchi Baku Świat UEFA Europa League
  1024. Piłka nożna DVSC Debrecen - Ks Kukesi Świat UEFA Europa League
  1025. Piłka nożna Maccabi Haifa 2:0 NS Mura Świat UEFA Europa League
  1026. Piłka nożna Kauno Zalgiris - Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1027. Piłka nożna FK Liepaja 1:1 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  1028. Piłka nożna Academy Pandev - NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  1029. Piłka nożna DVSC Debrecen 3:0 FK Kukesi Świat UEFA Europa League
  1030. Piłka nożna M.Haifa 2:0 NS Mura Świat UEFA Europa League
  1031. Piłka nożna Speranta Nisporeni - Neftci Baku Świat UEFA Europa League
  1032. Piłka nożna D.Tbilisi - Engordany Świat UEFA Europa League
  1033. Piłka nożna MFK Ruzomberok - Levski Sofia Świat UEFA Europa League
  1034. Piłka nożna Balzan FC 3:4 Domzale NK Świat UEFA Europa League
  1035. Piłka nożna Vilniaus Riteriai 1:1 KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1036. Piłka nożna Esch Fola 1:2 FC Chikhura Sachkhere Świat UEFA Europa League
  1037. Piłka nożna Riteriai Vilnius 1:1 KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1038. Piłka nożna Sabail Baku - Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  1039. Piłka nożna Sabayil 2:3 Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  1040. Piłka nożna FC Shakhtyor Salihorsk 1:0 Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  1041. Piłka nożna Academy Pandev - HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  1042. Piłka nożna Zalgiris Kaunas - Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1043. Piłka nożna FC Flora Tallinn 2:0 FK Radnicki Nis Świat UEFA Europa League
  1044. Piłka nożna Kuopion Palloseura 2:0 FC Vitebsk Świat UEFA Europa League
  1045. Piłka nożna Dinamo Minsk - FK Liepaja 2014 Świat UEFA Europa League
  1046. Piłka nożna Kuopion Palloseura 2:0 Vitebsk Świat UEFA Europa League
  1047. Piłka nożna FK DAC Dunajska Streda - Cracovia Krakow Świat UEFA Europa League
  1048. Piłka nożna PFK Levski Sofia - MFK Ruzomberok Świat UEFA Europa League
  1049. Piłka nożna AEK Larnaca 1:0 CS Petrocub Świat UEFA Europa League
  1050. Piłka nożna KF Laci 1:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1051. Piłka nożna Narva Trans - FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  1052. Piłka nożna AEK Larnaca 1:0 Petrocub Świat UEFA Europa League
  1053. Piłka nożna Laci 1:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1054. Piłka nożna Trakai FK - KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1055. Piłka nożna Alashkert - Gjorce Petrov Świat UEFA Europa League
  1056. Piłka nożna Sabayil FC - Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  1057. Piłka nożna Neftchi PFK Baku -:- CSF Speranta Nisporeni Świat UEFA Europa League
  1058. Piłka nożna Alashkert - Makedonia GP Świat UEFA Europa League
  1059. Piłka nożna Ventspils 3:0 KS Teuta Durres Świat UEFA Europa League
  1060. Piłka nożna Ventspils 3:0 Teuta Świat UEFA Europa League
  1061. Piłka nożna AEK Larnaca 1:0 FC Petrocub Świat UEFA Europa League
  1062. Piłka nożna FC Ordabasy 1:0 Torpedo Kutaisi Świat UEFA Europa League
  1063. Piłka nożna FC Alashkert 3:1 FK Makedonija GP Świat UEFA Europa League
  1064. Piłka nożna Ventspils 3:0 KF Teuta Durres Świat UEFA Europa League
  1065. Piłka nożna Pyunik Yerevan FC 3:3 KF Shkupi Skopje Świat UEFA Europa League
  1066. Piłka nożna Pjunik Jerevan 3:3 Shkupi Skopje Świat UEFA Europa League
  1067. Piłka nożna Pyunik Yerevan 3:3 FK Shkupi Świat UEFA Europa League
  1068. Piłka nożna Jeunesse Esch - Tobol Kostanay Świat UEFA Europa League
  1069. Piłka nożna AS Jeunesse Esch - FC Tobol Świat UEFA Europa League
  1070. Piłka nożna CSKA Sofia 4:0 OFK Titograd Świat UEFA Europa League
  1071. Piłka nożna CSKA Sofia 4:0 Titograd Świat UEFA Europa League
  1072. Piłka nożna CSKA Sofia 4:0 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  1073. Piłka nożna St.Josephs - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1074. Piłka nożna Gzira United - HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  1075. Piłka nożna Gzira Utd. - HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  1076. Piłka nożna St. Josephs - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1077. Piłka nożna St Joseph's FC - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1078. Piłka nożna Tre Fiori - KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1079. Piłka nożna SP Tre Fiori - KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1080. Piłka nożna Cliftonville FC 4:0 Barry Świat UEFA Europa League
  1081. Piłka nożna Cliftonville FC 4:0 Barry Town Świat UEFA Europa League
  1082. Piłka nożna Europa Fc 4:0 Sant Julia Świat UEFA Europa League
  1083. Piłka nożna College Europa 4:0 Sant Julia Świat UEFA Europa League
  1084. Piłka nożna NSI Runavik - Ballymena United Fc Świat UEFA Europa League
  1085. Piłka nożna NSI Runavik - Ballymena United Świat UEFA Europa League
  1086. Piłka nożna Cliftonville FC 4:0 Barry Town United Świat UEFA Europa League
  1087. Piłka nożna UE Engordany - La Fiorita San Marino Świat UEFA Europa League
  1088. Piłka nożna UE Engordany 2:1 SP La Fiorita Świat UEFA Europa League
  1089. Piłka nożna Cardiff Metropolitan 2:1 FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  1090. Piłka nożna Cardiff MU - FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  1091. Piłka nożna Engordany - SP La Fiorita Świat UEFA Europa League
  1092. Piłka nożna Cardiff Metropolitan University FC 2:1 FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  1093. Piłka nożna St Joseph's FC 2:0 KF Prishtina Świat UEFA Europa League
  1094. Piłka nożna St.Josephs 2:0 KF Prishtina Świat UEFA Europa League
  1095. Piłka nożna SP La Fiorita - Engordany Świat UEFA Europa League
  1096. Piłka nożna Ballymena United 2:0 NSI Runavik Świat UEFA Europa League
  1097. Piłka nożna KF Prishtina 1:1 St.Josephs Świat UEFA Europa League
  1098. Piłka nożna La Fiorita San Marino - UE Engordany Świat UEFA Europa League
  1099. Piłka nożna KF Prishtina 1:1 St Joseph's FC Świat UEFA Europa League
  1100. Piłka nożna Ballymena United Fc - NSI Runavik Świat UEFA Europa League
  1101. Piłka nożna Sant Julia 3:2 College Europa Świat UEFA Europa League
  1102. Piłka nożna KI Klaksvik 5:1 Tre Fiori Świat UEFA Europa League
  1103. Piłka nożna Sant Julia - Europa Fc Świat UEFA Europa League
  1104. Piłka nożna KI Klaksvik 5:1 SP Tre Fiori Świat UEFA Europa League
  1105. Piłka nożna SP La Fiorita - UE Engordany Świat UEFA Europa League
  1106. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 1:0 Cardiff MU Świat UEFA Europa League
  1107. Piłka nożna Barry Town - Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  1108. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 1:0 Cardiff Metropolitan University Świat UEFA Europa League
  1109. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 1:0 Cardiff Metropolitan University FC Świat UEFA Europa League
  1110. Piłka nożna Barry Town United - Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  1111. Piłka nożna Chelsea FC 4:1 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1112. Piłka nożna Chelsea FC 1:1 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1113. Piłka nożna Valencia FC 2:4 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1114. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 1:1 Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1115. Piłka nożna Arsenal London 3:1 Valencia FC Świat UEFA Europa League
  1116. Piłka nożna Chelsea FC 4:3 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1117. Piłka nożna SSC Napoli - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1118. Piłka nożna Valencia FC 2:0 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1119. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 2:0 Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  1120. Piłka nożna Benfica Lisbon 4:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1121. Piłka nożna SK Slavia Prague - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1122. Piłka nożna Arsenal London 2:0 SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  1123. Piłka nożna Villarreal CF 1:3 Valencia FC Świat UEFA Europa League
  1124. Piłka nożna Benfica Lisbon 1:0 NK Dinamo Zagreb Świat UEFA Europa League
  1125. Piłka nożna Inter Milan - Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1126. Piłka nożna SK Slavia Prague 2:2 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1127. Piłka nożna Villarreal CF 2:1 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1128. Piłka nożna Benfica Lisbon 1:0 Dinamo Zagrzeb Świat UEFA Europa League
  1129. Piłka nożna Slavia Praga 2:2 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1130. Piłka nożna Arsenal London 3:0 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1131. Piłka nożna Villarreal CF 2:1 FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1132. Piłka nożna Dyn.Kyjev - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1133. Piłka nożna RB Salzburg 3:1 SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  1134. Piłka nożna FK Krasnodar 1:1 Valencia FC Świat UEFA Europa League
  1135. Piłka nożna Dynamo Kijow - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1136. Piłka nożna FC Dynamo Kiev - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1137. Piłka nożna SSC Napoli 3:0 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1138. Piłka nożna Valencia FC 2:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1139. Piłka nożna Chelsea FC 3:0 FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  1140. Piłka nożna Chelsea FC 3:0 Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  1141. Piłka nożna Chelsea FC 3:0 Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  1142. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb 1:0 Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  1143. Piłka nożna Eintracht Frankfurt - Inter Milan Świat UEFA Europa League
  1144. Piłka nożna FC Sevilla 2:2 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1145. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 1:3 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1146. Piłka nożna Stade Rennais FC 3:1 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1147. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 1:3 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1148. Piłka nożna Dinamo Zagrzeb 1:0 Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  1149. Piłka nożna FC Sevilla 2:2 Slavia Praga Świat UEFA Europa League
  1150. Piłka nożna KRC Genk 1:4 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1151. Piłka nożna Benfica Lisbon - Galatasaray SK Świat UEFA Europa League
  1152. Piłka nożna Bayer Leverkusen 1:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1153. Piłka nożna Inter Milan 4:0 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1154. Piłka nożna Betis S. 1:3 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1155. Piłka nożna Inter Milan 4:0 Rapid Wieden Świat UEFA Europa League
  1156. Piłka nożna KRC Genk - Slavia Praga Świat UEFA Europa League
  1157. Piłka nożna Betis Sevilla 1:3 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1158. Piłka nożna Dynamo Kijow 1:0 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1159. Piłka nożna Dyn.Kyjev 1:0 Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  1160. Piłka nożna FC Dynamo Kiev 1:0 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1161. Piłka nożna Chelsea FC 3:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  1162. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 3:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1163. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 3:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1164. Piłka nożna Arsenal London 3:0 BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  1165. Piłka nożna Arsenal London 3:0 BATE Borysow Świat UEFA Europa League
  1166. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb 3:0 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  1167. Piłka nożna RB Salzburg 4:0 Club Brugge Świat UEFA Europa League
  1168. Piłka nożna SSC Napoli 2:0 FC Zurich Świat UEFA Europa League
  1169. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 4:1 S.Donieck Świat UEFA Europa League
  1170. Piłka nożna Valencia FC 1:0 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  1171. Piłka nożna Villarreal CF 1:1 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  1172. Piłka nożna Dinamo Zagrzeb 3:0 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  1173. Piłka nożna SSC Napoli 2:0 Zurych Świat UEFA Europa League
  1174. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 4:1 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  1175. Piłka nożna Villarreal CF - Sporting Lizbona Świat UEFA Europa League
  1176. Piłka nożna FC Sevilla 2:0 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  1177. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 2:1 Dinamo Zagrzeb Świat UEFA Europa League
  1178. Piłka nożna Club Brugge 2:1 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1179. Piłka nożna Zurych - SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  1180. Piłka nożna Malmo FF 1:2 Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1181. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 2:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1182. Piłka nożna Celtic FC - Valencia FC Świat UEFA Europa League
  1183. Piłka nożna Sporting Lisbon - Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1184. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 2:1 NK Dinamo Zagreb Świat UEFA Europa League
  1185. Piłka nożna FC Zurich 1:3 SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  1186. Piłka nożna S.Donieck 2:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1187. Piłka nożna SK Rapid Vienna - Inter Milan Świat UEFA Europa League
  1188. Piłka nożna SK Slavia Prague - KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1189. Piłka nożna FK Krasnodar - Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  1190. Piłka nożna Stade Rennais FC 3:3 Betis S. Świat UEFA Europa League
  1191. Piłka nożna Olympiakos P. 2:2 Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  1192. Piłka nożna Lazio Roma - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1193. Piłka nożna BATE Borisov 1:0 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1194. Piłka nożna Galatasaray SK 1:2 Benfica Lisbon Świat UEFA Europa League
  1195. Piłka nożna Stade Rennais FC 3:3 Betis Sevilla Świat UEFA Europa League
  1196. Piłka nożna Olympiacos Pireus 2:2 FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  1197. Piłka nożna Rapid Wieden - Inter Milan Świat UEFA Europa League
  1198. Piłka nożna Slavia Praga - KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1199. Piłka nożna Olympiacos Pireus 2:2 Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  1200. Piłka nożna BATE Borysow 1:0 Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1201. Piłka nożna Fenerbahce 1:0 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1202. Piłka nożna Fenerbahce - FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1203. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb - Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1204. Piłka nożna SK Slavia Prague - FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1205. Piłka nożna AEK Larnaca 1:5 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  1206. Piłka nożna FC Copenhagen - Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1207. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:1 FC Zurich Świat UEFA Europa League
  1208. Piłka nożna Sporting Lisbon 3:0 FC Vorskla Poltava Świat UEFA Europa League
  1209. Piłka nożna Celtic FC 1:2 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1210. Piłka nożna RB Leipzig 1:1 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1211. Piłka nożna FC Spartak Trnava 1:0 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1212. Piłka nożna Arsenal London 1:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  1213. Piłka nożna F91 Dudelange - Betis Sevilla Świat UEFA Europa League
  1214. Piłka nożna Olympiacos Pireus 3:1 AC Milan Świat UEFA Europa League
  1215. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - Zurych Świat UEFA Europa League
  1216. Piłka nożna RB Lipsk 1:1 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1217. Piłka nożna Slavia Praga - Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1218. Piłka nożna Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1219. Piłka nożna F91 Dudelange - Betis S. Świat UEFA Europa League
  1220. Piłka nożna Olympiakos P. 3:1 AC Milan Świat UEFA Europa League
  1221. Piłka nożna SK Slavia Prague 2:0 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1222. Piłka nożna Akhisar Belediyespor - Standard Liege Świat UEFA Europa League
  1223. Piłka nożna Besiktas - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  1224. Piłka nożna Dyn.Kyjev - FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  1225. Piłka nożna FC Sevilla 3:0 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1226. Piłka nożna KRC Genk 4:0 Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1227. Piłka nożna Lazio Roma 1:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1228. Piłka nożna Olympique de Marseille 1:3 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1229. Piłka nożna PAOK 1:3 BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  1230. Piłka nożna SK Rapid Vienna 1:0 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1231. Piłka nożna Stade Rennais FC 2:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1232. Piłka nożna Vidi FC 2:2 Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1233. Piłka nożna Villarreal CF 2:0 Spartak Moscow Świat UEFA Europa League
  1234. Piłka nożna FC Dynamo Kiev - FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  1235. Piłka nożna KRC Genk 4:0 Sarpsborg 08 FF Świat UEFA Europa League
  1236. Piłka nożna Videoton Fehervar 2:2 Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1237. Piłka nożna Villarreal CF - Spartak Moskwa Świat UEFA Europa League
  1238. Piłka nożna Rapid Wieden - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1239. Piłka nożna Olympique Marsylia - Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1240. Piłka nożna Akhisar Belediyespor - St. Liege Świat UEFA Europa League
  1241. Piłka nożna Dynamo Kijow - FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  1242. Piłka nożna PAOK 1:3 BATE Borysow Świat UEFA Europa League
  1243. Piłka nożna MOL Vidi FC 2:2 Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1244. Piłka nożna Apollon Limassol 2:0 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  1245. Piłka nożna Rangers FC - Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1246. Piłka nożna Chelsea FC 4:0 PAOK Świat UEFA Europa League
  1247. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 4:0 Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  1248. Piłka nożna Malmo FF 2:2 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1249. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF 2:3 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1250. Piłka nożna Standard Liege 1:0 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1251. Piłka nożna FK Baumit Jablonec - Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1252. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 4:0 Olympique Marsylia Świat UEFA Europa League
  1253. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 2:3 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1254. Piłka nożna St. Liege 1:0 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1255. Piłka nożna AC Milan 5:2 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1256. Piłka nożna Anderlecht - FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  1257. Piłka nożna Betis S. 1:0 Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  1258. Piłka nożna Bordeaux 2:0 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1259. Piłka nożna BATE Borisov 2:0 Vidi FC Świat UEFA Europa League
  1260. Piłka nożna FC Zurich 1:2 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1261. Piłka nożna Fenerbahce - NK Dinamo Zagreb Świat UEFA Europa League
  1262. Piłka nożna FK Krasnodar 2:1 Akhisar Belediyespor Świat UEFA Europa League
  1263. Piłka nożna Karabakh Agdam 1:6 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  1264. Piłka nożna Bayer Leverkusen 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1265. Piłka nożna FC Vorskla Poltava - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1266. Piłka nożna Rosenborg BK - Celtic FC Świat UEFA Europa League
  1267. Piłka nożna RB Salzburg 1:0 RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1268. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 1:0 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1269. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 1:0 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1270. Piłka nożna Betis Sevilla 1:0 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1271. Piłka nożna BATE Borisov - Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  1272. Piłka nożna Zurych 1:2 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1273. Piłka nożna RB Salzburg 1:0 RB Lipsk Świat UEFA Europa League
  1274. Piłka nożna Bordeaux - Slavia Praga Świat UEFA Europa League
  1275. Piłka nożna Fenerbahce - Dinamo Zagrzeb Świat UEFA Europa League
  1276. Piłka nożna BATE Borysow 2:0 MOL Vidi FC Świat UEFA Europa League
  1277. Piłka nożna FC Astana - Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  1278. Piłka nożna Spartak Moscow 1:2 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1279. Piłka nożna FC Astana - FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  1280. Piłka nożna Spartak Moskwa 1:2 Rapid Wieden Świat UEFA Europa League
  1281. Piłka nożna FC Astana - Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  1282. Piłka nożna Ludogorets Razgrad - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1283. Piłka nożna Bayer Leverkusen 1:0 FC Zurich Świat UEFA Europa League
  1284. Piłka nożna Rosenborg BK 2:5 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1285. Piłka nożna Betis Sevilla 1:1 AC Milan Świat UEFA Europa League
  1286. Piłka nożna Olympiacos Pireus 5:1 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1287. Piłka nożna Celtic FC 2:1 RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1288. Piłka nożna FC Vorskla Poltava - Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  1289. Piłka nożna SK Slavia Prague - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1290. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb 3:1 FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  1291. Piłka nożna Arsenal London - Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  1292. Piłka nożna Bordeaux 1:1 FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1293. Piłka nożna Bayer Leverkusen 1:0 Zurych Świat UEFA Europa League
  1294. Piłka nożna Celtic FC - RB Lipsk Świat UEFA Europa League
  1295. Piłka nożna Bordeaux 1:1 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1296. Piłka nożna Slavia Praga - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1297. Piłka nożna Dinamo Zagrzeb 3:1 FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  1298. Piłka nożna Betis S. 1:1 AC Milan Świat UEFA Europa League
  1299. Piłka nożna Olympiakos P. 5:1 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1300. Piłka nożna Akhisar Belediyespor 2:3 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1301. Piłka nożna Apollon Limassol 2:3 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1302. Piłka nożna BATE Borisov - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1303. Piłka nożna Dyn.Kyjev 3:1 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1304. Piłka nożna FK Krasnodar 2:1 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  1305. Piłka nożna KRC Genk 1:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1306. Piłka nożna Lazio Roma 2:1 Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  1307. Piłka nożna Malmo FF 1:1 Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1308. Piłka nożna SK Rapid Vienna - Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1309. Piłka nożna Spartak Moscow 4:3 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1310. Piłka nożna Vidi FC 1:0 PAOK Świat UEFA Europa League
  1311. Piłka nożna Videoton Fehervar 1:0 PAOK Świat UEFA Europa League
  1312. Piłka nożna FC Dynamo Kiev 3:1 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1313. Piłka nożna Malmo FF - Sarpsborg 08 FF Świat UEFA Europa League
  1314. Piłka nożna Spartak Moskwa - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1315. Piłka nożna Rapid Wieden - Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1316. Piłka nożna Lazio Roma 2:1 Olympique Marsylia Świat UEFA Europa League
  1317. Piłka nożna FK Krasnodar - St. Liege Świat UEFA Europa League
  1318. Piłka nożna Dynamo Kijow - Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1319. Piłka nożna BATE Borysow - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1320. Piłka nożna MOL Vidi FC 1:0 PAOK Świat UEFA Europa League
  1321. Piłka nożna Fenerbahce 2:0 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1322. Piłka nożna FC Astana 2:1 FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  1323. Piłka nożna FC Sevilla 6:0 Akhisar Belediyespor Świat UEFA Europa League
  1324. Piłka nożna Olympique de Marseille 1:3 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  1325. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 2:0 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1326. Piłka nożna Standard Liege 2:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1327. Piłka nożna Rangers FC - Spartak Moscow Świat UEFA Europa League
  1328. Piłka nożna Villarreal CF 5:0 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1329. Piłka nożna Besiktas 2:4 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1330. Piłka nożna Chelsea FC 3:1 BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  1331. Piłka nożna FK Baumit Jablonec 1:1 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1332. Piłka nożna Rangers FC - Spartak Moskwa Świat UEFA Europa League
  1333. Piłka nożna Villarreal CF 5:0 Rapid Wieden Świat UEFA Europa League
  1334. Piłka nożna Olympique Marsylia - Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  1335. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 1:1 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  1336. Piłka nożna St. Liege - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1337. Piłka nożna Stade Rennais FC 1:2 Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  1338. Piłka nożna Chelsea FC 3:1 BATE Borysow Świat UEFA Europa League
  1339. Piłka nożna PAOK - MOL Vidi Świat UEFA Europa League
  1340. Piłka nożna PAOK - Vidi FC Świat UEFA Europa League
  1341. Piłka nożna Stade Rennais FC 1:2 Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  1342. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF 1:1 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  1343. Piłka nożna PAOK - Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  1344. Piłka nożna Stade Rennais FC 1:2 FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  1345. Piłka nożna AC Milan 1:2 Betis Sevilla Świat UEFA Europa League
  1346. Piłka nożna FC Spartak Trnava 1:2 NK Dinamo Zagreb Świat UEFA Europa League
  1347. Piłka nożna FC Zurich 3:2 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  1348. Piłka nożna AEK Larnaca 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1349. Piłka nożna Karabakh Agdam - FC Vorskla Poltava Świat UEFA Europa League
  1350. Piłka nożna Sporting Lisbon - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1351. Piłka nożna FC Copenhagen - SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1352. Piłka nożna RB Leipzig 2:0 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  1353. Piłka nożna RB Salzburg 3:0 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1354. Piłka nożna F91 Dudelange - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1355. Piłka nożna Anderlecht 2:2 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1356. Piłka nożna AC Milan 1:2 Betis S. Świat UEFA Europa League
  1357. Piłka nożna F91 Dudelange - Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  1358. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 2:1 Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1359. Piłka nożna Zurych - Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  1360. Piłka nożna RB Lipsk 2:0 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  1361. Piłka nożna FC Copenhagen - Slavia Praga Świat UEFA Europa League
  1362. Piłka nożna FC Spartak Trnava 1:2 Dinamo Zagrzeb Świat UEFA Europa League
  1363. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 2:1 Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1364. Piłka nożna Eintracht Frankfurt 4:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  1365. Piłka nożna BATE Borisov 1:4 PAOK Świat UEFA Europa League
  1366. Piłka nożna Apollon Limassol 2:2 Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  1367. Piłka nożna Spartak Moscow 3:3 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1368. Piłka nożna Rangers FC 3:1 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1369. Piłka nożna FK Krasnodar 2:1 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1370. Piłka nożna Standard Liege 2:1 Akhisar Belediyespor Świat UEFA Europa League
  1371. Piłka nożna Malmo FF 2:0 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1372. Piłka nożna Spartak Moskwa 3:3 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1373. Piłka nożna Rangers FC 3:1 Rapid Wieden Świat UEFA Europa League
  1374. Piłka nożna Apollon Limassol - Olympique Marsylia Świat UEFA Europa League
  1375. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 3:1 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1376. Piłka nożna St. Liege 2:1 Akhisar Belediyespor Świat UEFA Europa League
  1377. Piłka nożna FK Baumit Jablonec 2:2 Dynamo Kijow Świat UEFA Europa League
  1378. Piłka nożna Chelsea FC 1:0 MOL Vidi Świat UEFA Europa League
  1379. Piłka nożna BATE Borysow - PAOK Świat UEFA Europa League
  1380. Piłka nożna Chelsea FC 1:0 Vidi FC Świat UEFA Europa League
  1381. Piłka nożna FK Baumit Jablonec 2:2 Dyn.Kyjev Świat UEFA Europa League
  1382. Piłka nożna Chelsea FC 1:0 Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  1383. Piłka nożna FK Baumit Jablonec 2:2 FC Dynamo Kiev Świat UEFA Europa League
  1384. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF 3:1 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1385. Piłka nożna Karabakh Agdam - Arsenal London Świat UEFA Europa League
  1386. Piłka nożna FC Vorskla Poltava 1:2 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  1387. Piłka nożna Betis Sevilla 3:0 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1388. Piłka nożna FC Zurich 1:0 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1389. Piłka nożna Bayer Leverkusen 4:2 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1390. Piłka nożna Bordeaux 1:2 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1391. Piłka nożna RB Salzburg 3:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  1392. Piłka nożna Rosenborg BK 1:3 RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1393. Piłka nożna AC Milan 3:1 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1394. Piłka nożna Fenerbahce 2:0 FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  1395. Piłka nożna Anderlecht - NK Dinamo Zagreb Świat UEFA Europa League
  1396. Piłka nożna AC Milan 3:1 Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  1397. Piłka nożna Betis S. 3:0 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1398. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 1:0 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1399. Piłka nożna Zurych - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1400. Piłka nożna Rosenborg BK 1:3 RB Lipsk Świat UEFA Europa League
  1401. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 1:0 Slavia Praga Świat UEFA Europa League
  1402. Piłka nożna Anderlecht - Dinamo Zagrzeb Świat UEFA Europa League
  1403. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 1:0 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  1404. Piłka nożna FC Astana 2:0 Stade Rennais FC Świat UEFA Europa League
  1405. Piłka nożna SK Slavia Prague 1:0 Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1406. Piłka nożna AEK Larnaca - FC Zurich Świat UEFA Europa League
  1407. Piłka nożna Celtic FC 1:0 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1408. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Betis Sevilla Świat UEFA Europa League
  1409. Piłka nożna Arsenal London 4:2 FC Vorskla Poltava Świat UEFA Europa League
  1410. Piłka nożna F91 Dudelange - AC Milan Świat UEFA Europa League
  1411. Piłka nożna FC Spartak Trnava 1:0 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1412. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 2:3 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  1413. Piłka nożna RB Leipzig 2:3 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1414. Piłka nożna Sporting Lisbon 2:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  1415. Piłka nożna NK Dinamo Zagreb 4:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1416. Piłka nożna AEK Larnaca - Zurych Świat UEFA Europa League
  1417. Piłka nożna RB Lipsk - RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1418. Piłka nożna Slavia Praga - Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1419. Piłka nożna FC Copenhagen 1:1 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1420. Piłka nożna Dinamo Zagrzeb 4:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1421. Piłka nożna Olympiakos P. - Betis S. Świat UEFA Europa League
  1422. Piłka nożna FC Copenhagen - FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1423. Piłka nożna Olympique de Marseille 1:2 Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1424. Piłka nożna FC Sevilla 5:1 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  1425. Piłka nożna Stade Rennais FC 2:1 FK Baumit Jablonec Świat UEFA Europa League
  1426. Piłka nożna PAOK - Chelsea FC Świat UEFA Europa League
  1427. Piłka nożna Villarreal CF 2:2 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1428. Piłka nożna Lazio Roma 2:1 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1429. Piłka nożna KRC Genk 2:0 Malmo FF Świat UEFA Europa League
  1430. Piłka nożna Akhisar Belediyespor - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1431. Piłka nożna SK Rapid Vienna 2:0 Spartak Moscow Świat UEFA Europa League
  1432. Piłka nożna Besiktas 3:1 Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1433. Piłka nożna Dyn.Kyjev 2:2 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1434. Piłka nożna Vidi FC - BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  1435. Piłka nożna Rapid Wieden - Spartak Moskwa Świat UEFA Europa League
  1436. Piłka nożna Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt Świat UEFA Europa League
  1437. Piłka nożna FC Sevilla 5:1 St. Liege Świat UEFA Europa League
  1438. Piłka nożna Dynamo Kijow - FC Astana Świat UEFA Europa League
  1439. Piłka nożna MOL Vidi - BATE Borysow Świat UEFA Europa League
  1440. Piłka nożna Videoton Fehervar - BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  1441. Piłka nożna Besiktas 3:1 Sarpsborg 08 FF Świat UEFA Europa League
  1442. Piłka nożna FC Dynamo Kiev 2:2 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1443. Piłka nożna FC Sevilla 3:0 SK Sigma Olomouc Świat UEFA Europa League
  1444. Piłka nożna Celtic FC 3:0 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  1445. Piłka nożna Burnley FC 1:1 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1446. Piłka nożna Burnley FC 1:1 Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  1447. Piłka nożna Bordeaux 2:0 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  1448. Piłka nożna Broendby 2:4 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1449. Piłka nożna FC Spartak Trnava 1:1 Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  1450. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 2:1 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1451. Piłka nożna Shkendija 79 - Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1452. Piłka nożna Besiktas 3:0 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  1453. Piłka nożna FC Midtjylland - Malmo FF Świat UEFA Europa League
  1454. Piłka nożna FK Skendija - Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1455. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 4:0 Torpedo Kutaisi Świat UEFA Europa League
  1456. Piłka nożna Molde 2:1 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1457. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:1 Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1458. Piłka nożna Karabakh Agdam 3:0 Sheriff Tiraspol Świat UEFA Europa League
  1459. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 2:3 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1460. Piłka nożna Cluj 2:3 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1461. Piłka nożna Apollon Limassol 1:0 FC Basel Świat UEFA Europa League
  1462. Piłka nożna Apollon Limassol - FC Basel 1893 Świat UEFA Europa League
  1463. Piłka nożna FC Copenhagen - Atalanta Bergamo Świat UEFA Europa League
  1464. Piłka nożna RB Leipzig 3:2 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  1465. Piłka nożna Molde 2:1 FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1466. Piłka nożna Maccabi Tel Aviv FC 2:1 Sarpsborg 08 FF Świat UEFA Europa League
  1467. Piłka nożna AEK Larnaca 3:0 AS Trencin Świat UEFA Europa League
  1468. Piłka nożna FC Astana 1:0 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1469. Piłka nożna FK UFA 1:1 Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1470. Piłka nożna FC Astana 1:0 Ap.Nicosia Świat UEFA Europa League
  1471. Piłka nożna KAA Gent - Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1472. Piłka nożna Rangers FC 1:0 FK UFA Świat UEFA Europa League
  1473. Piłka nożna Rosenborg BK 3:1 Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  1474. Piłka nożna Olympija Ljubljana - FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  1475. Piłka nożna KRC Genk 5:2 Broendby Świat UEFA Europa League
  1476. Piłka nożna Partizan Belgrad 1:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1477. Piłka nożna SK Rapid Vienna 3:1 FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  1478. Piłka nożna Zorya Luhansk - RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1479. Piłka nożna Olympiacos Pireus 3:1 Burnley FC Świat UEFA Europa League
  1480. Piłka nożna Atalanta Bergamo - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1481. Piłka nożna Apollon Limassol - FC Basel Świat UEFA Europa League
  1482. Piłka nożna F91 Dudelange 2:0 CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  1483. Piłka nożna F91 Dudelange 2:0 FC Cfr 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  1484. Piłka nożna Apollon Limassol - FC Basel 1893 Świat UEFA Europa League
  1485. Piłka nożna F91 Dudelange - Cluj Świat UEFA Europa League
  1486. Piłka nożna Olympiakos P. 3:1 Burnley FC Świat UEFA Europa League
  1487. Piłka nożna Rosenborg BK 3:1 FK Skendija Świat UEFA Europa League
  1488. Piłka nożna Malmo FF 2:2 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  1489. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 3:1 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  1490. Piłka nożna Suduva Marijampole 1:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  1491. Piłka nożna SK Sigma Olomouc - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1492. Piłka nożna Sheriff Tiraspol 1:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  1493. Piłka nożna APOEL FC 1:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1494. Piłka nożna Ap.Nicosia 1:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1495. Piłka nożna AS Trencin 1:1 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1496. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel Aviv FC Świat UEFA Europa League
  1497. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 3:1 Molde Świat UEFA Europa League
  1498. Piłka nożna Torpedo Kutaisi - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1499. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 3:1 Molde Świat UEFA Europa League
  1500. Piłka nożna SC Braga 2:2 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  1501. Piłka nożna Valur 2:1 Sheriff Tiraspol Świat UEFA Europa League
  1502. Piłka nożna Burnley FC - Basaksehir Świat UEFA Europa League
  1503. Piłka nożna HNK Rijeka - Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1504. Piłka nożna Bordeaux 2:1 FK Illichivets Mariupol Świat UEFA Europa League
  1505. Piłka nożna Rosenborg BK 3:0 Cork City FC Świat UEFA Europa League
  1506. Piłka nożna KAA Gent 3:1 Jagiellonia Świat UEFA Europa League
  1507. Piłka nożna Partizan Belgrad 3:2 Norddsjaelland Świat UEFA Europa League
  1508. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 2:1 HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  1509. Piłka nożna KAA Gent 3:1 Jagiellonia Świat UEFA Europa League
  1510. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 1:1 AS Trencin Świat UEFA Europa League
  1511. Piłka nożna Partizan Belgrad - Nordsjaeland Świat UEFA Europa League
  1512. Piłka nożna SK Rapid Vienna 4:0 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  1513. Piłka nożna SK Rapid Vienna 4:0 Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  1514. Piłka nożna Lech Poznan 1:2 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1515. Piłka nożna NK Maribor - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1516. Piłka nożna Atalanta Bergamo 2:0 Hap.Haifa Świat UEFA Europa League
  1517. Piłka nożna Atalanta Bergamo 2:0 Hapoel Haifa FC Świat UEFA Europa League
  1518. Piłka nożna NK Zrinjski 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1519. Piłka nożna HSK Zrinjski Mostar 1:1 Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1520. Piłka nożna Valur Reykjavik FC - Sheriff Tiraspol Świat UEFA Europa League
  1521. Piłka nożna FC Basel 1:0 Vitesse Arnheim Świat UEFA Europa League
  1522. Piłka nożna FC Basel 1893 1:0 Vitesse Arnheim Świat UEFA Europa League
  1523. Piłka nożna F91 Dudelange 2:2 Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  1524. Piłka nożna Broendby 2:1 THE Spartans FC Świat UEFA Europa League
  1525. Piłka nożna LASK Linz 2:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1526. Piłka nożna HNK Rijeka - Sarpsborg 08 FF Świat UEFA Europa League
  1527. Piłka nożna Dinamo Brest 1:0 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1528. Piłka nożna Din.Brest 1:0 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1529. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:1 Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  1530. Piłka nożna FC Luzern 1:3 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1531. Piłka nożna FC Luzern - Olympiakos P. Świat UEFA Europa League
  1532. Piłka nożna Cluj 5:0 Alashkert Świat UEFA Europa League
  1533. Piłka nożna Suduva Marijampole - THE Spartans FC Świat UEFA Europa League
  1534. Piłka nożna Zenit Saint-Petersburg 4:0 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  1535. Piłka nożna APOEL FC 3:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1536. Piłka nożna Molde 3:0 Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  1537. Piłka nożna FC Midtjylland 3:1 The New Saints FC Świat UEFA Europa League
  1538. Piłka nożna FC Cfr 1907 Cluj - Alashkert Świat UEFA Europa League
  1539. Piłka nożna FK Kukesi 2:0 Torpedo Kutaisi Świat UEFA Europa League
  1540. Piłka nożna VMFD Zalgiris - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1541. Piłka nożna Ap.Nicosia 3:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1542. Piłka nożna Maccabi Tel Aviv FC 2:1 Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  1543. Piłka nożna Universitatea Craiova 1:1 RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1544. Piłka nożna FC Copenhagen 2:1 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  1545. Piłka nożna FC Zenit ST Petersburg 4:0 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  1546. Piłka nożna CFR 1907 Cluj 5:0 FC Alashkert Świat UEFA Europa League
  1547. Piłka nożna HJK Helsinki 1:4 Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  1548. Piłka nożna FK Zalgiris - FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1549. Piłka nożna AEK Larnaca 5:0 SK Sturm Graz Świat UEFA Europa League
  1550. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 2:2 FK UFA Świat UEFA Europa League
  1551. Piłka nożna Kairat Almaty 1:2 SK Sigma Olomouc Świat UEFA Europa League
  1552. Piłka nożna FC Progres Niederkorn - FK UFA Świat UEFA Europa League
  1553. Piłka nożna FC Sevilla 1:0 VMFD Zalgiris Świat UEFA Europa League
  1554. Piłka nożna Slovan Brat. 2:1 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1555. Piłka nożna Slovan Bratislava 2:1 SK Rapid Vienna Świat UEFA Europa League
  1556. Piłka nożna Legia Warszawa 1:2 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1557. Piłka nożna THE Spartans FC - Broendby Świat UEFA Europa League
  1558. Piłka nożna Hibernian Lfc - Molde Świat UEFA Europa League
  1559. Piłka nożna HNK Hajduk Split - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  1560. Piłka nożna Cork City FC - Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  1561. Piłka nożna FC Sevilla 1:0 FK Zalgiris Świat UEFA Europa League
  1562. Piłka nożna Rangers FC 3:1 NK Maribor Świat UEFA Europa League
  1563. Piłka nożna The New Saints FC - FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  1564. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 1:1 HNK Rijeka Świat UEFA Europa League
  1565. Piłka nożna Zorya Luhansk 1:1 SC Braga Świat UEFA Europa League
  1566. Piłka nożna Olympiacos Pireus 4:0 FC Luzern Świat UEFA Europa League
  1567. Piłka nożna Olympiakos P. 4:0 FC Luzern Świat UEFA Europa League
  1568. Piłka nożna Besiktas 1:0 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  1569. Piłka nożna KRC Genk 2:0 Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  1570. Piłka nożna Vitesse Arnheim - FC Basel Świat UEFA Europa League
  1571. Piłka nożna Vitesse Arnheim - FC Basel 1893 Świat UEFA Europa League
  1572. Piłka nożna Olympija Ljubljana 3:0 HJK Helsinki Świat UEFA Europa League
  1573. Piłka nożna Basaksehir - Burnley FC Świat UEFA Europa League
  1574. Piłka nożna Pyunik Yerevan -:- Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  1575. Piłka nożna Norddsjaelland 1:2 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  1576. Piłka nożna Nordsjaeland 1:2 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  1577. Piłka nożna CSKA Sofia 1:2 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1578. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF - HNK Rijeka Świat UEFA Europa League
  1579. Piłka nożna Jagiellonia - KAA Gent Świat UEFA Europa League
  1580. Piłka nożna Jagiellonia - KAA Gent Świat UEFA Europa League
  1581. Piłka nożna SK Sigma Olomouc 2:0 Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  1582. Piłka nożna AS Trencin 4:0 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  1583. Piłka nożna Apollon Limassol - Dinamo Brest Świat UEFA Europa League
  1584. Piłka nożna SK Sturm Graz - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1585. Piłka nożna Dinamo Minsk 4:0 Zenit Saint-Petersburg Świat UEFA Europa League
  1586. Piłka nożna Apollon Limassol - Din.Brest Świat UEFA Europa League
  1587. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:0 HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  1588. Piłka nożna FK Illichivets Mariupol 1:3 Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1589. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:0 NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  1590. Piłka nożna Torpedo Kutaisi 5:2 FK Kukesi Świat UEFA Europa League
  1591. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 2:2 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1592. Piłka nożna Sheriff Tiraspol 1:0 Valur Świat UEFA Europa League
  1593. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 2:2 Ap.Nicosia Świat UEFA Europa League
  1594. Piłka nożna RB Leipzig 3:1 Universitatea Craiova Świat UEFA Europa League
  1595. Piłka nożna Dinamo Minsk 4:0 FC Zenit ST Petersburg Świat UEFA Europa League
  1596. Piłka nożna Alashkert - Cluj Świat UEFA Europa League
  1597. Piłka nożna Hapoel Haifa FC 1:4 Atalanta Bergamo Świat UEFA Europa League
  1598. Piłka nożna Hap.Haifa 1:4 Atalanta Bergamo Świat UEFA Europa League
  1599. Piłka nożna Alashkert - FC Cfr 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  1600. Piłka nożna THE Spartans FC - Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  1601. Piłka nożna Sheriff Tiraspol 1:0 Valur Reykjavik FC Świat UEFA Europa League
  1602. Piłka nożna FC Alashkert - CFR 1907 Cluj Świat UEFA Europa League
  1603. Piłka nożna FK UFA 2:1 FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  1604. Piłka nożna Pyunik Yerevan - Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  1605. Piłka nożna Pyunik Yerevan - Maccabi Tel Aviv FC Świat UEFA Europa League
  1606. Piłka nożna Valur 3:0 FC Santa Coloma Świat UEFA Europa League
  1607. Piłka nożna Valur - FC S.Coloma Świat UEFA Europa League
  1608. Piłka nożna FH Hafnarfjordhur - Hapoel Haifa FC Świat UEFA Europa League
  1609. Piłka nożna FH Hafnarfjordhur - Hap.Haifa Świat UEFA Europa League
  1610. Piłka nożna Rio Ave FC 4:4 Jagiellonia Świat UEFA Europa League
  1611. Piłka nożna Crusaders Belfast 1:1 Olympija Ljubljana Świat UEFA Europa League
  1612. Piłka nożna FK Radnicki Nis 2:2 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  1613. Piłka nożna Valur Reykjavik FC 3:0 FC Santa Coloma Świat UEFA Europa League
  1614. Piłka nożna Ujpest FC 1:3 FC Sevilla Świat UEFA Europa League
  1615. Piłka nożna Rio Ave FC 4:4 Jagiellonia Świat UEFA Europa League
  1616. Piłka nożna AZ Alkmaar 2:1 Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  1617. Piłka nożna SP La Fiorita - THE Spartans FC Świat UEFA Europa League
  1618. Piłka nożna KF Drita - F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1619. Piłka nożna Lech Poznan 1:1 Shakhtyor Soligorsk Świat UEFA Europa League
  1620. Piłka nożna Bordeaux 2:1 Ventspils Świat UEFA Europa League
  1621. Piłka nożna Sparta Sarpsborg - FC ST Gallen 1879 Świat UEFA Europa League
  1622. Piłka nożna Rangers FC 1:1 ZNK Osijek Świat UEFA Europa League
  1623. Piłka nożna Burnley FC 1:1 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  1624. Piłka nożna FK Drita 1:1 F91 Dudelange Świat UEFA Europa League
  1625. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 1:0 St. Gallen Świat UEFA Europa League
  1626. Piłka nożna Domzale NK 1:1 FK UFA Świat UEFA Europa League
  1627. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 4:0 NK Rudar Velenje Świat UEFA Europa League
  1628. Piłka nożna NK Maribor 2:0 FC Chikhura Sachkhere Świat UEFA Europa League
  1629. Piłka nożna FK Sarajevo - Atalanta Bergamo Świat UEFA Europa League
  1630. Piłka nożna NK Maribor 2:0 Chikhura Świat UEFA Europa League
  1631. Piłka nożna Vitesse Arnheim 3:1 SC Viitorul Constanta Świat UEFA Europa League
  1632. Piłka nożna Vikingur Gotu - Torpedo Kutaisi Świat UEFA Europa League
  1633. Piłka nożna Besiktas 6:0 B36 Torshavn Świat UEFA Europa League
  1634. Piłka nożna Asteras Tripolis - Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  1635. Piłka nożna FC Copenhagen 5:0 Stjarnan Świat UEFA Europa League
  1636. Piłka nożna Asteras Trip. 1:1 Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  1637. Piłka nożna Lech Poznan 1:1 FC Shakhtyor Salihorsk Świat UEFA Europa League
  1638. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF - St. Gallen Świat UEFA Europa League
  1639. Piłka nożna Slovan Bratislava 3:1 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  1640. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 4:0 NK Rudar Świat UEFA Europa League
  1641. Piłka nożna Slovan Brat. 3:1 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  1642. Piłka nożna Atromitos Athen 1:1 Dinamo Brest Świat UEFA Europa League
  1643. Piłka nożna FK Illichivets Mariupol 1:1 Djurgardens IF Świat UEFA Europa League
  1644. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 2:0 Budapest Honved Świat UEFA Europa League
  1645. Piłka nożna Lincoln FC 1:1 The New Saints FC Świat UEFA Europa League
  1646. Piłka nożna FC Vaduz 1:1 VMFD Zalgiris Świat UEFA Europa League
  1647. Piłka nożna AIK Fotboll - Norddsjaelland Świat UEFA Europa League
  1648. Piłka nożna Admira 1:3 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  1649. Piłka nożna Apollon Limassol 3:1 NK Zeljeznicar Sarajevo Świat UEFA Europa League
  1650. Piłka nożna FK Radnicki Nis - Maccabi Tel Aviv FC Świat UEFA Europa League
  1651. Piłka nożna Sparta Prague 2:1 THE Spartans FC Świat UEFA Europa League
  1652. Piłka nożna FC Copenhagen 5:0 Stjarnan FC Świat UEFA Europa League
  1653. Piłka nożna Lincoln RI FC 1:1 The New Saints FC Świat UEFA Europa League
  1654. Piłka nożna FC Progres Niederkorn 2:0 Bud.Honved Świat UEFA Europa League
  1655. Piłka nożna AIK Fotboll - Nordsjaeland Świat UEFA Europa League
  1656. Piłka nożna Lillestroem 1:2 LASK Linz Świat UEFA Europa League
  1657. Piłka nożna BK Hacken 1:1 RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1658. Piłka nożna Valletta FC - HSK Zrinjski Mostar Świat UEFA Europa League
  1659. Piłka nożna FC Flora Tallinn 2:0 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1660. Piłka nożna Trakai FK 1:1 Partizan Belgrad Świat UEFA Europa League
  1661. Piłka nożna PFC Slavia Sofia 2:3 HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  1662. Piłka nożna FC Vaduz 1:1 FK Zalgiris Świat UEFA Europa League
  1663. Piłka nożna Dinamo Minsk 4:1 Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  1664. Piłka nożna FC Flora Tallinn - Ap.Nicosia Świat UEFA Europa League
  1665. Piłka nożna Valletta FC 1:2 NK Zrinjski Świat UEFA Europa League
  1666. Piłka nożna AEK Larnaca 4:0 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  1667. Piłka nożna AS Trencin 4:1 Gornik Zabrze Świat UEFA Europa League
  1668. Piłka nożna Alashkert - Sutjeska FK Świat UEFA Europa League
  1669. Piłka nożna PFK Slavia Sofia 2:3 HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  1670. Piłka nożna Dinamo Minsk 4:1 FK DAC Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  1671. Piłka nożna KF Laci - Molde Świat UEFA Europa League
  1672. Piłka nożna Laci - Molde Świat UEFA Europa League
  1673. Piłka nożna FC Alashkert - Sutjeska FK Świat UEFA Europa League
  1674. Piłka nożna Fola Esch 1:4 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1675. Piłka nożna Esch Fola - KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1676. Piłka nożna Pyunik Yerevan 1:0 Tobol Kostanay Świat UEFA Europa League
  1677. Piłka nożna Pyunik Yerevan 1:0 FC Tobol Świat UEFA Europa League
  1678. Piłka nożna FC Sevilla 4:0 Ujpest FC Świat UEFA Europa League
  1679. Piłka nożna Dunajska Streda 1:3 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  1680. Piłka nożna Stjarnan - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1681. Piłka nożna THE Spartans FC 2:0 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  1682. Piłka nożna Aberdeen FC 1:1 Burnley FC Świat UEFA Europa League
  1683. Piłka nożna Hibernian Lfc 3:2 Asteras Tripolis Świat UEFA Europa League
  1684. Piłka nożna FC Dundalk - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  1685. Piłka nożna ZNK Osijek - Rangers FC Świat UEFA Europa League
  1686. Piłka nożna Hibernian Lfc 3:2 Asteras Trip. Świat UEFA Europa League
  1687. Piłka nożna NK Zeljeznicar Sarajevo 1:2 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  1688. Piłka nożna Partizan Belgrad 1:0 Trakai FK Świat UEFA Europa League
  1689. Piłka nożna Atalanta Bergamo 2:2 FK Sarajevo Świat UEFA Europa League
  1690. Piłka nożna FC ST Gallen 1879 2:1 Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1691. Piłka nożna St. Gallen 2:1 Sparta Sarpsborg Świat UEFA Europa League
  1692. Piłka nożna Gornik Zabrze - AS Trencin Świat UEFA Europa League
  1693. Piłka nożna B36 Torshavn - Besiktas Świat UEFA Europa League
  1694. Piłka nożna HNK Hajduk Split 1:0 PFC Slavia Sofia Świat UEFA Europa League
  1695. Piłka nożna FK DAC Dunajska Streda - Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  1696. Piłka nożna Olympija Ljubljana 5:1 Crusaders Belfast Świat UEFA Europa League
  1697. Piłka nożna The New Saints FC 2:1 Lincoln FC Świat UEFA Europa League
  1698. Piłka nożna Stjarnan FC - FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1699. Piłka nożna KRC Genk 5:0 Fola Esch Świat UEFA Europa League
  1700. Piłka nożna The New Saints FC 2:1 Lincoln RI FC Świat UEFA Europa League
  1701. Piłka nożna FC Santa Coloma 1:0 Valur Świat UEFA Europa League
  1702. Piłka nożna Sutjeska FK - Alashkert Świat UEFA Europa League
  1703. Piłka nożna FC S.Coloma 1:0 Valur Świat UEFA Europa League
  1704. Piłka nożna LASK Linz 4:0 Lillestroem Świat UEFA Europa League
  1705. Piłka nożna Norddsjaelland 1:0 AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  1706. Piłka nożna Dinamo Brest 4:3 Atromitos Athen Świat UEFA Europa League
  1707. Piłka nożna Nordsjaeland 1:0 AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  1708. Piłka nożna Shakhtyor Soligorsk 1:1 Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  1709. Piłka nożna Jagiellonia 1:0 Rio Ave FC Świat UEFA Europa League
  1710. Piłka nożna Jagiellonia 1:0 Rio Ave FC Świat UEFA Europa League
  1711. Piłka nożna St. Gallen 2:1 Sarpsborg 08 FF Świat UEFA Europa League
  1712. Piłka nożna Djurgardens IF 1:1 FK Illichivets Mariupol Świat UEFA Europa League
  1713. Piłka nożna VMFD Zalgiris 1:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  1714. Piłka nożna Molde 3:0 KF Laci Świat UEFA Europa League
  1715. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:0 FK Radnicki Nis Świat UEFA Europa League
  1716. Piłka nożna CSKA Sofia 3:0 Admira Świat UEFA Europa League
  1717. Piłka nożna HNK Hajduk Split 1:0 PFK Slavia Sofia Świat UEFA Europa League
  1718. Piłka nożna HSK Zrinjski Mostar 1:1 Valletta FC Świat UEFA Europa League
  1719. Piłka nożna APOEL FC 5:0 FC Flora Tallinn Świat UEFA Europa League
  1720. Piłka nożna Budapest Honved 1:0 FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  1721. Piłka nożna KRC Genk 5:0 Esch Fola Świat UEFA Europa League
  1722. Piłka nożna Bud.Honved 1:0 FC Progres Niederkorn Świat UEFA Europa League
  1723. Piłka nożna Ap.Nicosia 5:0 FC Flora Tallinn Świat UEFA Europa League
  1724. Piłka nożna NK Zrinjski 1:1 Valletta FC Świat UEFA Europa League
  1725. Piłka nożna Molde - Laci Świat UEFA Europa League
  1726. Piłka nożna FC Santa Coloma - Valur Reykjavik FC Świat UEFA Europa League
  1727. Piłka nożna Sutjeska FK - FC Alashkert Świat UEFA Europa League
  1728. Piłka nożna RB Leipzig 4:0 BK Hacken Świat UEFA Europa League
  1729. Piłka nożna FC Shakhtyor Salihorsk 1:1 Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  1730. Piłka nożna F91 Dudelange 2:1 KF Drita Świat UEFA Europa League
  1731. Piłka nożna F91 Dudelange - FK Drita Świat UEFA Europa League
  1732. Piłka nożna Hapoel Haifa FC - FH Hafnarfjordhur Świat UEFA Europa League
  1733. Piłka nożna FC Chikhura Sachkhere - NK Maribor Świat UEFA Europa League
  1734. Piłka nożna Balzan FC 2:1 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  1735. Piłka nożna Torpedo Kutaisi 3:0 Vikingur Gotu Świat UEFA Europa League
  1736. Piłka nożna Balzan FC - Slovan Brat. Świat UEFA Europa League
  1737. Piłka nożna Hap.Haifa 1:1 FH Hafnarfjordhur Świat UEFA Europa League
  1738. Piłka nożna Chikhura - NK Maribor Świat UEFA Europa League
  1739. Piłka nożna NK Rudar Velenje - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  1740. Piłka nożna Kairat Almaty 2:0 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  1741. Piłka nożna Tobol Kostanay 2:1 Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  1742. Piłka nożna SC Viitorul Constanta 2:2 Vitesse Arnheim Świat UEFA Europa League
  1743. Piłka nożna Maccabi Tel Aviv FC 2:0 FK Radnicki Nis Świat UEFA Europa League
  1744. Piłka nożna FK Zalgiris 1:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  1745. Piłka nożna THE Spartans FC 6:0 SP La Fiorita Świat UEFA Europa League
  1746. Piłka nożna Ventspils - Bordeaux Świat UEFA Europa League
  1747. Piłka nożna NK Rudar - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  1748. Piłka nożna FK UFA - Domzale NK Świat UEFA Europa League
  1749. Piłka nożna FC Tobol 2:1 Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  1750. Piłka nożna FH Hafnarfjordhur - FC Lahti Świat UEFA Europa League
  1751. Piłka nożna Ujpest FC - Neftchi Baku Pfc Świat UEFA Europa League
  1752. Piłka nożna Ujpest FC - Neftci Baku Świat UEFA Europa League
  1753. Piłka nożna ZNK Osijek - CS Petrocub Świat UEFA Europa League
  1754. Piłka nożna NSI Runavik 4:6 Hibernian Lfc Świat UEFA Europa League
  1755. Piłka nożna Coleraine FC - THE Spartans FC Świat UEFA Europa League
  1756. Piłka nożna FC Dundalk 2:1 Levadia Świat UEFA Europa League
  1757. Piłka nożna SP Tre Fiori - NK Rudar Velenje Świat UEFA Europa League
  1758. Piłka nożna ZNK Osijek - Petrocub Świat UEFA Europa League
  1759. Piłka nożna Tre Fiori - NK Rudar Velenje Świat UEFA Europa League
  1760. Piłka nożna AS Trencin 1:1 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  1761. Piłka nożna Partizan Belgrad 3:0 Rudar Pljevlja Świat UEFA Europa League
  1762. Piłka nożna FK Buducnost 1:2 B36 Torshavn Świat UEFA Europa League
  1763. Piłka nożna OFK Titograd - B36 Torshavn Świat UEFA Europa League
  1764. Piłka nożna NK Maribor 2:0 Partizani Tirana Świat UEFA Europa League
  1765. Piłka nożna FK Sarajevo 3:0 Banants Yerevan FC Świat UEFA Europa League
  1766. Piłka nożna FK Sarajevo - Banants Jerevan Świat UEFA Europa League
  1767. Piłka nożna NK Maribor - Part.Tirana Świat UEFA Europa League
  1768. Piłka nożna FC Copenhagen 1:1 Kuopion Palloseura Świat UEFA Europa League
  1769. Piłka nożna KS Luftetari Gjirokaster - Ventspils Świat UEFA Europa League
  1770. Piłka nożna Luftetari - Ventspils Świat UEFA Europa League
  1771. Piłka nożna Ujpest FC - Neftchi PFK Baku Świat UEFA Europa League
  1772. Piłka nożna Beitar Jerusalem 1:2 FC Chikhura Sachkhere Świat UEFA Europa League
  1773. Piłka nożna Beitar Jerusalem - Chikhura Świat UEFA Europa League
  1774. Piłka nożna Tre Fiori - NK Rudar Świat UEFA Europa League
  1775. Piłka nożna ZNK Osijek 2:1 FC Petrocub Świat UEFA Europa League
  1776. Piłka nożna FC Progres Niederkorn - Gabala FK Świat UEFA Europa League
  1777. Piłka nożna Norddsjaelland 2:1 Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  1778. Piłka nożna Nordsjaeland - Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  1779. Piłka nożna Hacken 1:2 FK Liepaja Świat UEFA Europa League
  1780. Piłka nożna FC Zaria Balti 1:1 Gornik Zabrze Świat UEFA Europa League
  1781. Piłka nożna BK Hacken 1:2 FK Liepaja Świat UEFA Europa League
  1782. Piłka nożna Apollon Limassol 2:0 FK Stumbras Kaunas Świat UEFA Europa League
  1783. Piłka nożna Inter Baku 2:1 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  1784. Piłka nożna Dynamo Tbilisi 1:2 Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  1785. Piłka nożna AIK Fotboll - Shamrock Rovers FC Świat UEFA Europa League
  1786. Piłka nożna Shakhtyor Soligorsk - Connah'S Quay Nomads Świat UEFA Europa League
  1787. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 1:0 Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  1788. Piłka nożna Sparta Sarpsborg 2:0 IBV Świat UEFA Europa League
  1789. Piłka nożna KF Prishtina - Fola Esch Świat UEFA Europa League
  1790. Piłka nożna VMFD Zalgiris 1:1 KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1791. Piłka nożna Apollon Limassol 2:0 Stumbras Kaunas Świat UEFA Europa League
  1792. Piłka nożna D.Tbilisi - Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  1793. Piłka nożna Keshla FK 2:1 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  1794. Piłka nożna Sparta Sarpsborg - IBV Vestman. Świat UEFA Europa League
  1795. Piłka nożna Luftetari Gjirokaster 3:3 Ventspils Świat UEFA Europa League
  1796. Piłka nożna Slovan Bratislava 5:0 Milsami Świat UEFA Europa League
  1797. Piłka nożna Slovan Bratislava 5:0 Milsami Orhei Świat UEFA Europa League
  1798. Piłka nożna Riga FC 1:0 CSKA Sofia Świat UEFA Europa League
  1799. Piłka nożna Slovan Brat. - Milsami Orhei Świat UEFA Europa League
  1800. Piłka nożna Nomme Kalju FC 1:0 Stjarnan Świat UEFA Europa League
  1801. Piłka nożna Molde 5:1 Glenavon Lurgan Świat UEFA Europa League
  1802. Piłka nożna PFC Slavia Sofia 2:1 Ilves Świat UEFA Europa League
  1803. Piłka nożna Gzira United - FK Radnicki Nis Świat UEFA Europa League
  1804. Piłka nożna Molde 5:1 Glentoran Świat UEFA Europa League
  1805. Piłka nożna PFC Slavia Sofia 2:1 Ilves T. Świat UEFA Europa League
  1806. Piłka nożna Gzira Utd. - FK Radnicki Nis Świat UEFA Europa League
  1807. Piłka nożna BK Hacken 1:2 FK Liepaja 2014 Świat UEFA Europa League
  1808. Piłka nożna FK Zalgiris - KI Klaksvik Świat UEFA Europa League
  1809. Piłka nożna Sarpsborg 08 FF 2:0 IBV Świat UEFA Europa League
  1810. Piłka nożna KF Prishtina - Esch Fola Świat UEFA Europa League
  1811. Piłka nożna Dynamo Tbilisi 1:2 FK DAC Dunajska Streda Świat UEFA Europa League
  1812. Piłka nożna Maccabi Tel Aviv FC 1:0 Ferencvarosi Świat UEFA Europa League
  1813. Piłka nożna FC Shakhtyor Salihorsk - Gap Connah's Quay Nomads FC Świat UEFA Europa League
  1814. Piłka nożna Gandzasar 2:1 Lech Poznan Świat UEFA Europa League
  1815. Piłka nożna Dinamo Minsk 1:2 Derry City Świat UEFA Europa League
  1816. Piłka nożna KF Laci 1:0 Anorthosis Famagusta Świat UEFA Europa League
  1817. Piłka nożna SC Viitorul Constanta - Racing FC Union Luxembourg Świat UEFA Europa League
  1818. Piłka nożna FC Irtysh Pavlodar - Trakai FK Świat UEFA Europa League
  1819. Piłka nożna Laci - Anorthosis Famagusta Świat UEFA Europa League
  1820. Piłka nożna SC Viitorul Constanta - Racing Union Lux. Świat UEFA Europa League
  1821. Piłka nożna PFK Slavia Sofia - Ilves Świat UEFA Europa League
  1822. Piłka nożna Nomme Kalju FC - Stjarnan FC Świat UEFA Europa League
  1823. Piłka nożna SC Viitorul Constanta - Racing Union Luxembourg Świat UEFA Europa League
  1824. Piłka nożna Tobol Kostanay 2:0 FC Samtredia Świat UEFA Europa League
  1825. Piłka nożna Kairat Almaty 7:1 UE Engordany Świat UEFA Europa League
  1826. Piłka nożna Kairat Almaty - Engordany Świat UEFA Europa League
  1827. Piłka nożna Lech Poznan 2:0 Gandzasar Świat UEFA Europa League
  1828. Piłka nożna Derry City - Din.Minsk Świat UEFA Europa League
  1829. Piłka nożna CS Petrocub 1:1 NK Osijek Świat UEFA Europa League
  1830. Piłka nożna Ibv Vestmannaeyjar - Sarpsborg FK Świat UEFA Europa League
  1831. Piłka nożna FK Partizani - NK Maribor Świat UEFA Europa League
  1832. Piłka nożna NK Rudar Velenje 7:0 SP Tre Fiori Świat UEFA Europa League
  1833. Piłka nożna Banants Erywan 1:2 FK Sarajewo Świat UEFA Europa League
  1834. Piłka nożna Samtredia - Tobol Kostanaj Świat UEFA Europa League
  1835. Piłka nożna Olympique Marsylia 5:2 RB Leipzig Świat UEFA Europa League
  1836. Piłka nożna RB Salzburg 4:1 Lazio Rzym Świat UEFA Europa League
  1837. Piłka nożna FC Copenhagen 1:4 Atletico Madrid Świat UEFA Europa League
  1838. Piłka nożna Ostersund - Arsenal Świat UEFA Europa League
  1839. Piłka nożna Lierse 1:0 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  1840. Piłka nożna KRC Genk 4:0 KSC Lokeren Świat UEFA Europa League
  1841. Piłka nożna St.Truidense - Waasland Świat UEFA Europa League
  1842. Piłka nożna Union Saint-Gilloise 3:0 Mechelen Świat UEFA Europa League
  1843. Piłka nożna AS Eupen 2:2 Roeselare Świat UEFA Europa League
  1844. Piłka nożna KV Kortrijk 2:1 Royal Excel Mouscron Świat UEFA Europa League
  1845. Piłka nożna Manchester United FC 1:0 FK Rostow Świat UEFA Europa League
  1846. Piłka nożna Ajax Amsterdam 2:0 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1847. Piłka nożna Anderlecht 1:0 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1848. Piłka nożna Borussia M'gladbach 2:2 Schalke Świat UEFA Europa League
  1849. Piłka nożna AS Roma 2:1 Olympique Lyon Świat UEFA Europa League
  1850. Piłka nożna KRC Genk 1:1 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  1851. Piłka nożna FK Krasnodar - Celta Vigo Świat UEFA Europa League
  1852. Piłka nożna Besiktas 4:1 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1853. Piłka nożna Olympique Lyon 4:2 AS Roma Świat UEFA Europa League
  1854. Piłka nożna Schalke 1:1 Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  1855. Piłka nożna Olympiacos Pireus 1:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1856. Piłka nożna KAA Gent 2:5 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1857. Piłka nożna Celta Vigo 2:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1858. Piłka nożna APOEL FC - Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1859. Piłka nożna FK Rostow 1:1 Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  1860. Piłka nożna FC Copenhagen 2:1 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  1861. Piłka nożna Tottenham Hotspur 2:2 KAA Gent Świat UEFA Europa League
  1862. Piłka nożna Sparta Prague - FK Rostow Świat UEFA Europa League
  1863. Piłka nożna Shakhtar Donetsk - Celta Vigo Świat UEFA Europa League
  1864. Piłka nożna Olympique Lyon 7:1 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  1865. Piłka nożna KRC Genk 1:0 Astra Ploiesti Świat UEFA Europa League
  1866. Piłka nożna FC Copenhagen - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1867. Piłka nożna Fiorentina - Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  1868. Piłka nożna FC Copenhagen - Ludogorets Razgrad Świat UEFA Europa League
  1869. Piłka nożna Fiorentina 2:4 Borussia M'gladbach Świat UEFA Europa League
  1870. Piłka nożna Olympique Lyon - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  1871. Piłka nożna Shakhtar Donetsk - Celta Vigo Świat UEFA Europa League
  1872. Piłka nożna Sparta Prague 1:1 FK Rostow Świat UEFA Europa League
  1873. Piłka nożna Olympique Lyon 7:1 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  1874. Piłka nożna APOEL FC 2:0 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  1875. Piłka nożna Ajax Amsterdam 1:0 Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  1876. Piłka nożna Besiktas 2:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1877. Piłka nożna AS Roma - Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1878. Piłka nożna Zenit St Petesburg 3:1 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1879. Piłka nożna Zenit St Petesburg 3:1 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1880. Piłka nożna APOEL FC - Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  1881. Piłka nożna Besiktas - Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1882. Piłka nożna APOEL FC 2:0 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  1883. Piłka nożna Osmanlispor FK - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1884. Piłka nożna Osmanlispor FK - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1885. Piłka nożna Osmanlispor FK - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1886. Piłka nożna Fenerbahce 1:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1887. Piłka nożna Schalke 1:1 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  1888. Piłka nożna Fenerbahce 1:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1889. Piłka nożna AS Saint Etienne - Manchester United FC Świat UEFA Europa League
  1890. Piłka nożna Schalke 1:1 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  1891. Piłka nożna Fenerbahce 1:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1892. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 3:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  1893. Piłka nożna Legia Warszawa - Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  1894. Piłka nożna Manchester United. 3:0 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  1895. Piłka nożna Anderlecht 2:0 Zenit St Petesburg Świat UEFA Europa League
  1896. Piłka nożna PAOK FC - Schalke Świat UEFA Europa League
  1897. Piłka nożna Villarreal CF - AS Roma Świat UEFA Europa League
  1898. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 1:3 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1899. Piłka nożna Athletic Club Bilbao - APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1900. Piłka nożna Legia Warszawa - Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  1901. Piłka nożna Anderlecht 2:0 Zenit St Petesburg Świat UEFA Europa League
  1902. Piłka nożna Manchester United FC 3:0 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  1903. Piłka nożna Villarreal CF - AS Roma Świat UEFA Europa League
  1904. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 1:3 Besiktas Świat UEFA Europa League
  1905. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 3:2 APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1906. Piłka nożna Anderlecht 2:0 Zenit St Petesburg Świat UEFA Europa League
  1907. Piłka nożna PAOK FC - Schalke Świat UEFA Europa League
  1908. Piłka nożna Villarreal CF - AS Roma Świat UEFA Europa League
  1909. Piłka nożna Athletic Club Bilbao - APOEL FC Świat UEFA Europa League
  1910. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  1911. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:2 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1912. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  1913. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  1914. Piłka nożna Borussia M'gladbach - Fiorentina Świat UEFA Europa League
  1915. Piłka nożna FK Rostow 4:0 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  1916. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:4 Olympique Lyon Świat UEFA Europa League
  1917. Piłka nożna Astra Ploiesti - KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1918. Piłka nożna Astra Ploiesti 2:2 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1919. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:2 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1920. Piłka nożna Celta Vigo - Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  1921. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  1922. Piłka nożna KAA Gent 1:0 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  1923. Piłka nożna FK Rostow 4:0 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  1924. Piłka nożna Borussia M'gladbach - Fiorentina Świat UEFA Europa League
  1925. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:4 Olympique Lyon Świat UEFA Europa League
  1926. Piłka nożna Ludogorets Razgrad 1:2 FC Copenhagen Świat UEFA Europa League
  1927. Piłka nożna Celta Vigo - Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  1928. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  1929. Piłka nożna FK Rostow - Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  1930. Piłka nożna AZ Alkmaar - Olympique Lyon Świat UEFA Europa League
  1931. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:4 Olympique Lyon Świat UEFA Europa League
  1932. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  1933. Piłka nożna FK Krasnodar 1:0 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1934. Piłka nożna FK Krasnodar 1:0 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1935. Piłka nożna FK Krasnodar - Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1936. Piłka nożna US Sassuolo - KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1937. Piłka nożna US Sassuolo - KRC Genk Świat UEFA Europa League
  1938. Piłka nożna Standard Liege 1:1 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  1939. Piłka nożna Panathinaikos - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  1940. Piłka nożna Inter Milan 2:1 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  1941. Piłka nożna Southampton FC 1:1 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1942. Piłka nożna RB Salzburg 2:0 Schalke Świat UEFA Europa League
  1943. Piłka nożna OGC Nice 2:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1944. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:1 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  1945. Piłka nożna AZ Alkmaar 3:2 Zenit St Petesburg Świat UEFA Europa League
  1946. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 3:2 Austria Wien Świat UEFA Europa League
  1947. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:0 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  1948. Piłka nożna Astra Ploiesti - AS Roma Świat UEFA Europa League
  1949. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  1950. Piłka nożna Anderlecht 2:3 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  1951. Piłka nożna Zorya Luhansk - Manchester United. Świat UEFA Europa League
  1952. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam - Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  1953. Piłka nożna Young Boys 3:0 FC Astana Świat UEFA Europa League
  1954. Piłka nożna FSV Mainz 05 2:0 Gabala Świat UEFA Europa League
  1955. Piłka nożna Osmanlispor FK 2:0 FC Zurich Świat UEFA Europa League
  1956. Piłka nożna Villarreal CF 2:1 FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  1957. Piłka nożna Kombassan Konyaspor - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  1958. Piłka nożna SC Braga 2:4 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  1959. Piłka nożna Karabakh Agdam 1:2 Fiorentina Świat UEFA Europa League
  1960. Piłka nożna PAOK FC 2:0 FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  1961. Piłka nożna KRC Genk 1:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  1962. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 3:2 US Sassuolo Świat UEFA Europa League
  1963. Piłka nożna AS Roma 4:1 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  1964. Piłka nożna Austria Wien 1:2 Astra Ploiesti Świat UEFA Europa League
  1965. Piłka nożna FC Dundalk - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  1966. Piłka nożna Olympiacos Pireus 1:1 Young Boys Świat UEFA Europa League
  1967. Piłka nożna Manchester United. 4:0 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  1968. Piłka nożna AS Saint Etienne - FSV Mainz 05 Świat UEFA Europa League
  1969. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  1970. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva 3:2 Inter Milan Świat UEFA Europa League
  1971. Piłka nożna Fiorentina 2:3 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  1972. Piłka nożna FK Krasnodar 1:1 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1973. Piłka nożna Schalke 2:0 OGC Nice Świat UEFA Europa League
  1974. Piłka nożna Sparta Prague 1:0 Southampton FC Świat UEFA Europa League
  1975. Piłka nożna FC Slovan Liberec 3:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  1976. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:2 SC Braga Świat UEFA Europa League
  1977. Piłka nożna FC Zurich 1:1 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  1978. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 4:0 Kombassan Konyaspor Świat UEFA Europa League
  1979. Piłka nożna Ajax Amsterdam 2:0 Panathinaikos Świat UEFA Europa League
  1980. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 2:1 Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  1981. Piłka nożna Zenit St Petesburg 2:0 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  1982. Piłka nożna FC Astana 2:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  1983. Piłka nożna Fenerbahce 2:0 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  1984. Piłka nożna Gabala 1:3 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  1985. Piłka nożna Ajax Amsterdam 3:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  1986. Piłka nożna Panathinaikos - Standard Liege Świat UEFA Europa League
  1987. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:5 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  1988. Piłka nożna SC Braga 3:1 Kombassan Konyaspor Świat UEFA Europa League
  1989. Piłka nożna Schalke 2:0 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  1990. Piłka nożna OGC Nice - RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  1991. Piłka nożna Fiorentina 3:0 FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  1992. Piłka nożna PAOK FC - Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  1993. Piłka nożna Sparta Prague 2:0 Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  1994. Piłka nożna Southampton FC 2:1 Inter Milan Świat UEFA Europa League
  1995. Piłka nożna FC Zurich - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  1996. Piłka nożna Villarreal CF 1:2 Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  1997. Piłka nożna Austria Wien 2:4 AS Roma Świat UEFA Europa League
  1998. Piłka nożna Gabala 1:2 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  1999. Piłka nożna Astra Ploiesti 1:1 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  2000. Piłka nożna Anderlecht 6:1 FSV Mainz 05 Świat UEFA Europa League
  2001. Piłka nożna Zorya Luhansk 1:1 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  2002. Piłka nożna Fenerbahce 2:1 Manchester United. Świat UEFA Europa League
  2003. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Young Boys Świat UEFA Europa League
  2004. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 5:3 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  2005. Piłka nożna US Sassuolo 2:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2006. Piłka nożna Zenit St Petesburg 2:1 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  2007. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2008. Piłka nożna FC Astana 1:1 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  2009. Piłka nożna Manchester United. 4:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2010. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 1:0 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  2011. Piłka nożna Olympiacos Pireus 4:1 FC Astana Świat UEFA Europa League
  2012. Piłka nożna Young Boys 3:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2013. Piłka nożna AS Saint Etienne 1:0 Gabala Świat UEFA Europa League
  2014. Piłka nożna FSV Mainz 05 1:1 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2015. Piłka nożna FC Dundalk 1:2 Zenit St Petesburg Świat UEFA Europa League
  2016. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:2 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  2017. Piłka nożna AS Roma 3:3 Austria Wien Świat UEFA Europa League
  2018. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 1:2 Astra Ploiesti Świat UEFA Europa League
  2019. Piłka nożna KRC Genk 2:0 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2020. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 US Sassuolo Świat UEFA Europa League
  2021. Piłka nożna Karabakh Agdam 2:0 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2022. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2023. Piłka nożna FC Slovan Liberec 1:3 Fiorentina Świat UEFA Europa League
  2024. Piłka nożna Inter Milan 1:0 Southampton FC Świat UEFA Europa League
  2025. Piłka nożna FK Krasnodar - Schalke Świat UEFA Europa League
  2026. Piłka nożna RB Salzburg - OGC Nice Świat UEFA Europa League
  2027. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 5:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2028. Piłka nożna Standard Liege 2:2 Panathinaikos Świat UEFA Europa League
  2029. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:2 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  2030. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 1:1 FC Zurich Świat UEFA Europa League
  2031. Piłka nożna Kombassan Konyaspor 1:1 SC Braga Świat UEFA Europa League
  2032. Piłka nożna Osmanlispor FK 2:2 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2033. Piłka nożna FC Dundalk 1:0 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  2034. Piłka nożna KRC Genk 3:1 US Sassuolo Świat UEFA Europa League
  2035. Piłka nożna Olympiacos Pireus - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2036. Piłka nożna Zenit St Petesburg 5:0 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2037. Piłka nożna AS Roma 4:0 Astra Ploiesti Świat UEFA Europa League
  2038. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 1:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2039. Piłka nożna Austria Wien - FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  2040. Piłka nożna AS Saint Etienne 1:1 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2041. Piłka nożna Fenerbahce 1:0 Feyenoord Rotterdam Świat UEFA Europa League
  2042. Piłka nożna Manchester United. 1:0 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  2043. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:0 Kombassan Konyaspor Świat UEFA Europa League
  2044. Piłka nożna Ajax Amsterdam 1:0 Standard Liege Świat UEFA Europa League
  2045. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:0 Panathinaikos Świat UEFA Europa League
  2046. Piłka nożna FK Krasnodar 5:2 OGC Nice Świat UEFA Europa League
  2047. Piłka nożna FC Zurich 2:1 Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  2048. Piłka nożna Fiorentina 5:1 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2049. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - Southampton FC Świat UEFA Europa League
  2050. Piłka nożna Schalke 3:1 RB Salzburg Świat UEFA Europa League
  2051. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 2:0 SC Braga Świat UEFA Europa League
  2052. Piłka nożna FC Slovan Liberec 1:2 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2053. Piłka nożna Sparta Prague 3:1 Inter Milan Świat UEFA Europa League
  2054. Piłka nożna FC Steaua Bucuresti 1:1 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2055. Piłka nożna Fiorentina 5:1 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2056. Piłka nożna Hapoel Beer Sheva - Southampton & Man Utd v Zoyra Świat UEFA Europa League
  2057. Piłka nożna Hap - S'hampton & Man U v Zorya Świat UEFA Europa League
  2058. Piłka nożna FC Astana - Young Boys Świat UEFA Europa League
  2059. Piłka nożna Gabala 2:3 FSV Mainz 05 Świat UEFA Europa League
  2060. Piłka nożna Kombassan Konyaspor - Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  2061. Piłka nożna SC Braga 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2062. Piłka nożna Inter Milan - Hapoel Beer Sheva Świat UEFA Europa League
  2063. Piłka nożna Standard Liege 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2064. Piłka nożna Panathinaikos 1:2 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  2065. Piłka nożna Villarreal CF 2:1 FC Zurich Świat UEFA Europa League
  2066. Piłka nożna Southampton FC 3:0 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2067. Piłka nożna PAOK FC - Fiorentina Świat UEFA Europa League
  2068. Piłka nożna OGC Nice - Schalke Świat UEFA Europa League
  2069. Piłka nożna Osmanlispor FK 2:0 FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  2070. Piłka nożna RB Salzburg - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2071. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:2 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  2072. Piłka nożna US Sassuolo 3:0 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2073. Piłka nożna Astra Ploiesti 2:3 Austria Wien Świat UEFA Europa League
  2074. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 1:1 AS Roma Świat UEFA Europa League
  2075. Piłka nożna Young Boys - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  2076. Piłka nożna FSV Mainz 05 1:1 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2077. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:1 FC Astana Świat UEFA Europa League
  2078. Piłka nożna Anderlecht 3:1 Gabala Świat UEFA Europa League
  2079. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 3:4 Zenit St Petesburg Świat UEFA Europa League
  2080. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:1 FC Dundalk Świat UEFA Europa League
  2081. Piłka nożna Zorya Luhansk 1:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2082. Piłka nożna Feyenoord Rotterdam 1:0 Manchester United. Świat UEFA Europa League
  2083. Piłka nożna Fey - Man Utd And So'ton v Sp Prague Świat UEFA Europa League
  2084. Piłka nożna Karabakh Agdam 2:2 FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2085. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - AS Trencin Świat UEFA Europa League
  2086. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 2:0 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  2087. Piłka nożna AS Saint Etienne - Beitar Jerusalem Świat UEFA Europa League
  2088. Piłka nożna Olympiacos Pireus - FC Arouca Świat UEFA Europa League
  2089. Piłka nożna West Ham United - Astra Ploiesti Świat UEFA Europa League
  2090. Piłka nożna HNK Hajduk Split 2:1 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  2091. Piłka nożna FK Red Star Belgrade 1:1 US Sassuolo Świat UEFA Europa League
  2092. Piłka nożna NK Maribor 1:0 Gabala Świat UEFA Europa League
  2093. Piłka nożna Anderlecht 3:0 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  2094. Piłka nożna PAOK FC 2:0 Dynamo Tbilisi Świat UEFA Europa League
  2095. Piłka nożna Osmanlispor FK 2:0 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2096. Piłka nożna Sparta Prague 3:2 Sonderjyske Świat UEFA Europa League
  2097. Piłka nożna KRC Genk 2:0 NK Lokomotiva Zagreb Świat UEFA Europa League
  2098. Piłka nożna AZ Alkmaar - FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  2099. Piłka nożna Shkendija 79 - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2100. Piłka nożna BATE Borisov 2:2 FC Astana Świat UEFA Europa League
  2101. Piłka nożna Partizani Tirana - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2102. Piłka nożna Rosenborg BK 1:2 Austria Wien Świat UEFA Europa League
  2103. Piłka nożna FC Slovan Liberec 3:0 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  2104. Piłka nożna Grasshopper Zurich - Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2105. Piłka nożna Broendby 1:1 Panathinaikos Świat UEFA Europa League
  2106. Piłka nożna Karabakh Agdam 3:0 IFK Goteborg Świat UEFA Europa League
  2107. Piłka nożna AS Trencin - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2108. Piłka nożna FC Arouca - Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  2109. Piłka nożna US Sassuolo 3:0 FK Red Star Belgrade Świat UEFA Europa League
  2110. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:1 Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  2111. Piłka nożna Astra Ploiesti 1:1 West Ham United Świat UEFA Europa League
  2112. Piłka nożna NK Lokomotiva Zagreb 2:2 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  2113. Piłka nożna FK Vojvodina - AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2114. Piłka nożna Fenerbahce 3:0 Grasshopper Zurich Świat UEFA Europa League
  2115. Piłka nożna Panathinaikos 3:0 Broendby Świat UEFA Europa League
  2116. Piłka nożna Beitar Jerusalem 1:2 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2117. Piłka nożna Basaksehir 1:2 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  2118. Piłka nożna Austria Wien 2:1 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  2119. Piłka nożna AEK Larnaca - FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2120. Piłka nożna IFK Goteborg 1:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2121. Piłka nożna SK Slavia Prague - Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2122. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:1 HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  2123. Piłka nożna Gabala 3:1 NK Maribor Świat UEFA Europa League
  2124. Piłka nożna FC Midtjylland - Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  2125. Piłka nożna FK Krasnodar 4:0 Partizani Tirana Świat UEFA Europa League
  2126. Piłka nożna Sonderjyske - Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2127. Piłka nożna Dynamo Tbilisi - PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2128. Piłka nożna FC Astana 2:0 BATE Borisov Świat UEFA Europa League
  2129. Piłka nożna Beitar Jerusalem 1:2 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2130. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:0 Torpedo Zhodino Świat UEFA Europa League
  2131. Piłka nożna Rio Ave FC 1:1 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  2132. Piłka nożna West Ham United 3:0 Domzale NK Świat UEFA Europa League
  2133. Piłka nożna Cork City FC 1:2 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  2134. Piłka nożna HNK Hajduk Split 3:1 FC Oleksandriya Świat UEFA Europa League
  2135. Piłka nożna US Sassuolo 3:0 FC Luzern Świat UEFA Europa League
  2136. Piłka nożna HNK Hajduk Split 3:1 FC Oleksandriya Świat UEFA Europa League
  2137. Piłka nożna Broendby 3:1 Hertha Berlin Świat UEFA Europa League
  2138. Piłka nożna HNK Rijeka 2:2 Basaksehir Świat UEFA Europa League
  2139. Piłka nożna SC Viitorul Constanta - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2140. Piłka nożna NK Maribor 1:0 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  2141. Piłka nożna AEK Athen - AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2142. Piłka nożna Dinamo Minsk - FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  2143. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:1 Pandurii Targu-Jiu Świat UEFA Europa League
  2144. Piłka nożna Sonderjyske 1:1 Zaglebie Lubin Świat UEFA Europa League
  2145. Piłka nożna FC Slovan Liberec -:- Admira Świat UEFA Europa League
  2146. Piłka nożna FC Arouca - Heracles Świat UEFA Europa League
  2147. Piłka nożna Gabala 1:0 FC Lille Sud Świat UEFA Europa League
  2148. Piłka nożna Beitar Jerusalem 3:0 Jelgava Świat UEFA Europa League
  2149. Piłka nożna AIK Fotboll - Panathinaikos Świat UEFA Europa League
  2150. Piłka nożna Apollon Limassol 2:1 Grasshopper Zurich Świat UEFA Europa League
  2151. Piłka nożna Vorskla Poltava 2:3 NK Lokomotiva Zagreb Świat UEFA Europa League
  2152. Piłka nożna PAS Giannina FC 1:2 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2153. Piłka nożna FK Mlada Boleslav 1:0 Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  2154. Piłka nożna AIK Fotboll - Panathinaikos Świat UEFA Europa League
  2155. Piłka nożna FC Spartak Trnava - Austria Wien Świat UEFA Europa League
  2156. Piłka nożna FK Krasnodar 3:1 Birkirkara FC Świat UEFA Europa League
  2157. Piłka nożna Spartak Moscow - AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  2158. Piłka nożna Nomme JK Kalju II - Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  2159. Piłka nożna FC Midtjylland - Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  2160. Piłka nożna Omonia Nicosia - IFK Goteborg Świat UEFA Europa League
  2161. Piłka nożna FC Slovan Liberec 2:0 Admira Świat UEFA Europa League
  2162. Piłka nożna Admira 1:2 FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2163. Piłka nożna AS Saint Etienne - AEK Athen Świat UEFA Europa League
  2164. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:0 PAS Giannina FC Świat UEFA Europa League
  2165. Piłka nożna Aberdeen FC 1:1 NK Maribor Świat UEFA Europa League
  2166. Piłka nożna Domzale NK 2:1 West Ham United Świat UEFA Europa League
  2167. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 5:0 SC Viitorul Constanta Świat UEFA Europa League
  2168. Piłka nożna Videoton Fehervar - FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2169. Piłka nożna Hertha Berlin 1:0 Broendby Świat UEFA Europa League
  2170. Piłka nożna Panathinaikos 1:0 AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  2171. Piłka nożna Pandurii Targu-Jiu 1:3 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  2172. Piłka nożna KRC Genk 1:0 Cork City FC Świat UEFA Europa League
  2173. Piłka nożna Osmanlispor FK 1:0 Nomme JK Kalju II Świat UEFA Europa League
  2174. Piłka nożna FK Vojvodina 1:1 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2175. Piłka nożna Shkendija 79 2:0 FK Mlada Boleslav Świat UEFA Europa League
  2176. Piłka nożna Panathinaikos 1:0 AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  2177. Piłka nożna Grasshopper Zurich 2:1 Apollon Limassol Świat UEFA Europa League
  2178. Piłka nożna FC Luzern 1:1 US Sassuolo Świat UEFA Europa League
  2179. Piłka nożna Basaksehir - HNK Rijeka Świat UEFA Europa League
  2180. Piłka nożna Birkirkara FC - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2181. Piłka nożna Jelgava 1:1 Beitar Jerusalem Świat UEFA Europa League
  2182. Piłka nożna IFK Goteborg 1:2 Omonia Nicosia Świat UEFA Europa League
  2183. Piłka nożna FC Lille Sud 1:1 Gabala Świat UEFA Europa League
  2184. Piłka nożna Austria Wien - FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  2185. Piłka nożna NK Lokomotiva Zagreb - Vorskla Poltava Świat UEFA Europa League
  2186. Piłka nożna Torpedo Zhodino - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2187. Piłka nożna SK Slavia Prague - Rio Ave FC Świat UEFA Europa League
  2188. Piłka nożna Zaglebie Lubin 1:2 Sonderjyske Świat UEFA Europa League
  2189. Piłka nożna Heracles 1:1 FC Arouca Świat UEFA Europa League
  2190. Piłka nożna FC Oleksandriya - HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  2191. Piłka nożna FC Oleksandriya - HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  2192. Piłka nożna AEK Larnaca 1:1 Spartak Moscow Świat UEFA Europa League
  2193. Piłka nożna Zaglebie Lubin - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2194. Piłka nożna Zaglebie Lubin - FK Rad Belgrade Świat UEFA Europa League
  2195. Piłka nożna Hearts 1:2 Birkirkara FC Świat UEFA Europa League
  2196. Piłka nożna FK Buducnost 2:0 KRC Genk Świat UEFA Europa League
  2197. Piłka nożna Saint Patricks - Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2198. Piłka nożna Cork City FC 1:0 BK Hacken Świat UEFA Europa League
  2199. Piłka nożna FK Rad Belgrade 1:1 Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  2200. Piłka nożna HNK Hajduk Split 2:1 CSM Studentesc Iasi Świat UEFA Europa League
  2201. Piłka nożna Domzale NK 2:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2202. Piłka nożna FC Spartak Trnava 2:0 Shirak Gyumri Świat UEFA Europa League
  2203. Piłka nożna Osmanlispor FK 5:0 Zimbru Chisinau Świat UEFA Europa League
  2204. Piłka nożna Broendby - Paola Hibernians FC Świat UEFA Europa League
  2205. Piłka nożna Shkendija 79 1:0 Neftchi Baku Świat UEFA Europa League
  2206. Piłka nożna Connahs Quay - FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  2207. Piłka nożna Gap Connah's Quay 1:2 FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  2208. Piłka nożna Kukesi 1:4 Austria Wien Świat UEFA Europa League
  2209. Piłka nożna FC Vaduz 2:2 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2210. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 2:1 Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  2211. Piłka nożna Grasshopper Zurich 2:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2212. Piłka nożna AEK Larnaca 2:0 Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  2213. Piłka nożna College Europa FC - AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  2214. Piłka nożna Levski Sofia 1:1 NK Maribor Świat UEFA Europa League
  2215. Piłka nożna Gabala 2:0 MTK Budapest FC Świat UEFA Europa League
  2216. Piłka nożna Stromsgodset IF 2:1 Sonderjyske Świat UEFA Europa League
  2217. Piłka nożna Odd Grenland 3:0 PAS Giannina FC Świat UEFA Europa League
  2218. Piłka nożna IFK Goteborg - GKS Piast Gliwice Świat UEFA Europa League
  2219. Piłka nożna SK Slavia Prague 2:0 Levadia Świat UEFA Europa League
  2220. Piłka nożna Broendby - Paola Hibernians FC Świat UEFA Europa League
  2221. Piłka nożna College Europa FC - AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  2222. Piłka nożna Omonia Nicosia 3:2 Beitar Jerusalem Świat UEFA Europa League
  2223. Piłka nożna Nomme JK Kalju II 1:1 Maccabi Haifa Świat UEFA Europa League
  2224. Piłka nożna Omonia Nicosia 1:0 Beroe Stara Zagora Świat UEFA Europa League
  2225. Piłka nożna NK Lokomotiva Zagreb 3:0 Rops Rovaniemi Świat UEFA Europa League
  2226. Piłka nożna Torpedo Zhodino 1:0 DVSC Debrecen Świat UEFA Europa League
  2227. Piłka nożna Jelgava 3:0 Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  2228. Piłka nożna Ventspils - Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  2229. Piłka nożna Kapaz Ganja - Admira Świat UEFA Europa League
  2230. Piłka nożna Kapaz Ganja - Admira Świat UEFA Europa League
  2231. Piłka nożna Grasshopper Zurich 3:3 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2232. Piłka nożna Austria Wien 1:0 Kukesi Świat UEFA Europa League
  2233. Piłka nożna GKS Piast Gliwice - IFK Goteborg Świat UEFA Europa League
  2234. Piłka nożna Cliftonville FC 2:3 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  2235. Piłka nożna Paola Hibernians FC - Broendby Świat UEFA Europa League
  2236. Piłka nożna Aberdeen FC 3:0 Ventspils Świat UEFA Europa League
  2237. Piłka nożna Videoton Fehervar 2:0 FK Rad Belgrade Świat UEFA Europa League
  2238. Piłka nożna MTK Budapest FC 1:2 Gabala Świat UEFA Europa League
  2239. Piłka nożna Birkirkara FC - Hearts Świat UEFA Europa League
  2240. Piłka nożna Slovan Bratislava - Jelgava Świat UEFA Europa League
  2241. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Lubin Świat UEFA Europa League
  2242. Piłka nożna FK Rad Belgrade - Zaglebie Lubin Świat UEFA Europa League
  2243. Piłka nożna KRC Genk 2:0 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  2244. Piłka nożna PAS Giannina FC 3:0 Odd Grenland Świat UEFA Europa League
  2245. Piłka nożna FK Vojvodina 1:0 Connahs Quay Świat UEFA Europa League
  2246. Piłka nożna NK Maribor - Levski Sofia Świat UEFA Europa League
  2247. Piłka nożna CSM Studentesc Iasi 2:2 HNK Hajduk Split Świat UEFA Europa League
  2248. Piłka nożna FK Vojvodina 1:0 Gap Connah's Quay Świat UEFA Europa League
  2249. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 Domzale NK Świat UEFA Europa League
  2250. Piłka nożna Beroe Stara Zagora 1:1 Omonia Nicosia Świat UEFA Europa League
  2251. Piłka nożna Shakhtyor Soligorsk 1:1 Domzale NK Świat UEFA Europa League
  2252. Piłka nożna Sonderjyske 2:1 Stromsgodset IF Świat UEFA Europa League
  2253. Piłka nożna AIK Fotboll 1:0 College Europa FC Świat UEFA Europa League
  2254. Piłka nożna Zimbru Chisinau 2:2 Osmanlispor FK Świat UEFA Europa League
  2255. Piłka nożna Admira 1:0 Kapaz Ganja Świat UEFA Europa League
  2256. Piłka nożna Paola Hibernians FC - Broendby Świat UEFA Europa League
  2257. Piłka nożna Beitar Jerusalem 1:0 Omonia Nicosia Świat UEFA Europa League
  2258. Piłka nożna BK Hacken 1:1 Cork City FC Świat UEFA Europa League
  2259. Piłka nożna Nomme JK Kalju II 1:1 Maccabi Haifa Świat UEFA Europa League
  2260. Piłka nożna Admira 1:0 Kapaz Ganja Świat UEFA Europa League
  2261. Piłka nożna Paola Hibernians FC - Broendby Świat UEFA Europa League
  2262. Piłka nożna AIK Fotboll - College Europa FC Świat UEFA Europa League
  2263. Piłka nożna FC Midtjylland 3:0 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  2264. Piłka nożna DVSC Debrecen 1:2 Torpedo Zhodino Świat UEFA Europa League
  2265. Piłka nożna Rops Rovaniemi 1:1 NK Lokomotiva Zagreb Świat UEFA Europa League
  2266. Piłka nożna Levadia 3:1 SK Slavia Prague Świat UEFA Europa League
  2267. Piłka nożna Neftchi Baku - Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  2268. Piłka nożna Dinamo Minsk 1:1 Saint Patricks Świat UEFA Europa League
  2269. Piłka nożna Kairat Almaty 1:1 Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  2270. Piłka nożna Shirak Gyumri 1:1 FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  2271. Piłka nożna Cliftonville FC 2:0 Differdange FC 03 Świat UEFA Europa League
  2272. Piłka nożna Cork City FC 1:1 FC Linfield Świat UEFA Europa League
  2273. Piłka nożna Glentoran - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2274. Piłka nożna Lusitanos 1:2 Domzale NK Świat UEFA Europa League
  2275. Piłka nożna Folgore Falciano 1:3 AEK Larnaca Świat UEFA Europa League
  2276. Piłka nożna West Ham United - Domzale NK Świat UEFA Europa League
  2277. Piłka nożna Sileks Kratovo 1:2 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  2278. Piłka nożna Cracovia Krakow - Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  2279. Piłka nożna Llandudno 1:2 IFK Goteborg Świat UEFA Europa League
  2280. Piłka nożna Paola Hibernians FC - FC Spartak Trnava Świat UEFA Europa League
  2281. Piłka nożna FK Vojvodina 5:0 FK Bokelj Kotor Świat UEFA Europa League
  2282. Piłka nożna Vikingur Gotu - Ventspils Świat UEFA Europa League
  2283. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 5:0 NSI Runavik Świat UEFA Europa League
  2284. Piłka nożna Cracovia Krakow 1:2 Shkendija 79 Świat UEFA Europa League
  2285. Piłka nożna Sileks 1:2 FC Vaduz Świat UEFA Europa League
  2286. Piłka nożna FK Vojvodina 5:0 FK Bokelj Kotor Świat UEFA Europa League
  2287. Piłka nożna Bala Town - AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  2288. Piłka nożna Bala Town - AIK Fotboll Świat UEFA Europa League
  2289. Piłka nożna FK Buducnost 1:0 FK Rabotnicki Świat UEFA Europa League
  2290. Piłka nożna HB Torshavn - Levadia Świat UEFA Europa League
  2291. Piłka nożna Suduva Marijampole - FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2292. Piłka nożna FC Zaria Balti - Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  2293. Piłka nożna Slovan Bratislava - Partizani Tirana Świat UEFA Europa League
  2294. Piłka nożna Stabaek IF - Gap Connah's Quay Świat UEFA Europa League
  2295. Piłka nożna Stabaek IF - Connahs Quay Świat UEFA Europa League
  2296. Piłka nożna FC Zaria Balti - Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  2297. Piłka nożna Olimpia Balti 2:0 Videoton Fehervar Świat UEFA Europa League
  2298. Piłka nożna Beitar Jerusalem 1:0 Sloboda Tuzla Świat UEFA Europa League
  2299. Piłka nożna Broendby 6:0 Valur Świat UEFA Europa League
  2300. Piłka nożna CS Fola Esch 1:0 Aberdeen FC Świat UEFA Europa League
  2301. Piłka nożna HNK Gorica - Maccabi Tel-Aviv Świat UEFA Europa League
  2302. Piłka nożna Omonia Nicosia - Banants Yerevan FC Świat UEFA Europa League
  2303. Piłka nożna Nomme JK Kalju II 4:1 Trakai FK Świat UEFA Europa League
  2304. Piłka nożna FC Chikhura Sachkhere - Zimbru Chisinau Świat UEFA Europa League
  2305. Piłka nożna Omonia Nicosia 1:1 Banants Yerevan FC Świat UEFA Europa League
  2306. Piłka nożna ZFK Spartak - Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2307. Piłka nożna MTK Budapest FC 2:0 FC Aktobe Świat UEFA Europa League
  2308. Piłka nożna IFK Marienhamn 1:1 Odd Grenland Świat UEFA Europa League
  2309. Piłka nożna Neftchi Baku 1:2 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  2310. Piłka nożna Radnik Bijeljina - Beroe Stara Zagora Świat UEFA Europa League
  2311. Piłka nożna Rops Rovaniemi 1:1 Shamrock Rovers FC Świat UEFA Europa League
  2312. Piłka nożna Zaglebie Lubin 3:0 PFC Slavia Sofia Świat UEFA Europa League
  2313. Piłka nożna DVSC Debrecen 2:0 SP La Fiorita Świat UEFA Europa League
  2314. Piłka nożna NK Lokomotiva Zagreb 4:1 FC Santa Coloma Świat UEFA Europa League
  2315. Piłka nożna Mariehamn 1:1 Odd Grenland Świat UEFA Europa League
  2316. Piłka nożna Neftchi Baku 1:2 Balzan FC Świat UEFA Europa League
  2317. Piłka nożna Birkirkara FC - NK Siroki Brijeg Świat UEFA Europa League
  2318. Piłka nożna Tallinna FC Infonet - Hearts Świat UEFA Europa League
  2319. Piłka nożna Jelgava 2:2 Breidablik Kopavogur Świat UEFA Europa League
  2320. Piłka nożna Rudar Pljevlja - Kukesi Świat UEFA Europa League
  2321. Piłka nożna Pyunik Yerevan 2:1 College Europa FC Świat UEFA Europa League
  2322. Piłka nożna FC Dacia Chisinau - Kapaz Ganja Świat UEFA Europa League
  2323. Piłka nożna Spartak Myjava 2:3 Admira Świat UEFA Europa League
  2324. Piłka nożna Samtredia 2:1 Gabala Świat UEFA Europa League
  2325. Piłka nożna FC Dacia Chisinau - Kapaz Ganja Świat UEFA Europa League
  2326. Piłka nożna Kairat Almaty 5:0 KS Teuta Durres Świat UEFA Europa League
  2327. Piłka nożna Kairat Almaty 5:0 KS Teuta Durres Świat UEFA Europa League
  2328. Piłka nożna Shirak Gyumri 1:0 Dila Gori Świat UEFA Europa League
  2329. Piłka nożna FC Ordabasy 3:3 FK Rad Belgrade Świat UEFA Europa League
  2330. Piłka nożna Tallinna FC Infonet 2:4 Hearts Świat UEFA Europa League
  2331. Piłka nożna Jeunesse Esch 2:1 Saint Patricks Świat UEFA Europa League
  2332. Piłka nożna FC Chikhura Sachkhere 2:3 Zimbru Chisinau Świat UEFA Europa League
  2333. Piłka nożna Birkirkara FC 2:0 NK Siroki Brijeg Świat UEFA Europa League
  2334. Piłka nożna Valur 1:4 Broendby Świat UEFA Europa League
  2335. Piłka nożna Breidablik Kopavogur 2:3 Jelgava Świat UEFA Europa League
  2336. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:1 Glentoran Świat UEFA Europa League
  2337. Piłka nożna Shamrock Rovers FC - Rops Rovaniemi Świat UEFA Europa League
  2338. Piłka nożna Shkendija 79 2:0 Cracovia Krakow Świat UEFA Europa League
  2339. Piłka nożna Hearts 2:1 Tallinna FC Infonet Świat UEFA Europa League
  2340. Piłka nożna FC Linfield - Cork City FC Świat UEFA Europa League
  2341. Piłka nożna Aberdeen FC 3:1 CS Fola Esch Świat UEFA Europa League
  2342. Piłka nożna FK Rad Belgrade 3:0 FC Ordabasy Świat UEFA Europa League
  2343. Piłka nożna SP La Fiorita - DVSC Debrecen Świat UEFA Europa League
  2344. Piłka nożna Stabaek IF -:- Connahs Quay Świat UEFA Europa League
  2345. Piłka nożna FC Spartak Trnava 3:0 Paola Hibernians FC Świat UEFA Europa League
  2346. Piłka nożna Gap Connah's Quay - Stabaek IF Świat UEFA Europa League
  2347. Piłka nożna FC Spartak Trnava 3:0 Paola Hibernians FC Świat UEFA Europa League
  2348. Piłka nożna KS Teuta Durres - Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  2349. Piłka nożna NSI Runavik - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2350. Piłka nożna Domzale NK - West Ham United Świat UEFA Europa League
  2351. Piłka nożna Pyunik Yerevan - Europa Gibraltar Świat UEFA Europa League
  2352. Piłka nożna Partizani Tirana -:- Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  2353. Piłka nożna Saint Patricks -:- Jeunesse Esch Świat UEFA Europa League
  2354. Piłka nożna Domzale NK 3:1 Lusitanos Świat UEFA Europa League
  2355. Piłka nożna KS Teuta Durres - Kairat Almaty Świat UEFA Europa League
  2356. Piłka nożna Beroe Stara Zagora - Radnik Bijeljina Świat UEFA Europa League
  2357. Piłka nożna Maccabi Tel-Aviv 3:0 HNK Gorica Świat UEFA Europa League
  2358. Piłka nożna Odd Grenland 2:0 IFK Marienhamn Świat UEFA Europa League
  2359. Piłka nożna Gabala 5:1 Samtredia Świat UEFA Europa League
  2360. Piłka nożna Zimbru Chisinau - FC Chikhura Sachkhere Świat UEFA Europa League
  2361. Piłka nożna FC Midtjylland 1:0 Suduva Marijampole Świat UEFA Europa League
  2362. Piłka nożna Differdange FC 03 1:1 Cliftonville FC Świat UEFA Europa League
  2363. Piłka nożna Kapaz Ganja - FC Dacia Chisinau Świat UEFA Europa League
  2364. Piłka nożna AEK Larnaca 3:0 Folgore Falciano Świat UEFA Europa League
  2365. Piłka nożna FC Vaduz 3:1 Sileks Kratovo Świat UEFA Europa League
  2366. Piłka nożna Odd Grenland 2:0 Mariehamn Świat UEFA Europa League
  2367. Piłka nożna FC Vaduz - Sileks Świat UEFA Europa League
  2368. Piłka nożna NK Siroki Brijeg 1:1 Birkirkara FC Świat UEFA Europa League
  2369. Piłka nożna Kukesi 1:1 Rudar Pljevlja Świat UEFA Europa League
  2370. Piłka nożna PFC Slavia Sofia 1:0 Zaglebie Lubin Świat UEFA Europa League
  2371. Piłka nożna IFK Goteborg 5:0 Llandudno Świat UEFA Europa League
  2372. Piłka nożna Pyunik Yerevan -:- College Europa FC Świat UEFA Europa League
  2373. Piłka nożna AIK Fotboll 2:0 Bala Town Świat UEFA Europa League
  2374. Piłka nożna AIK Fotboll 2:0 Bala Town Świat UEFA Europa League
  2375. Piłka nożna College Europa FC - Pyunik Yerevan Świat UEFA Europa League
  2376. Piłka nożna Levadia 1:1 HB Torshavn Świat UEFA Europa League
  2377. Piłka nożna Nomme JK Kalju II 1:2 Trakai FK Świat UEFA Europa League
  2378. Piłka nożna Sloboda Tuzla - Beitar Jerusalem Świat UEFA Europa League
  2379. Piłka nożna Banants Yerevan FC - Omonia Nicosia Świat UEFA Europa League
  2380. Piłka nożna Banants Yerevan FC - Omonia Nicosia Świat UEFA Europa League
  2381. Piłka nożna Dinamo Minsk 2:1 ZFK Spartak Świat UEFA Europa League
  2382. Piłka nożna Videoton Fehervar 3:0 FC Zaria Balti Świat UEFA Europa League
  2383. Piłka nożna FK Rabotnicki 1:1 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  2384. Piłka nożna Balzan FC - Neftchi Baku Świat UEFA Europa League
  2385. Piłka nożna Videoton Fehervar 3:0 FC Zaria Balti Świat UEFA Europa League
  2386. Piłka nożna Balzan FC - Neftchi Baku Świat UEFA Europa League
  2387. Piłka nożna FK Bokelj Kotor 1:1 FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  2388. Piłka nożna FK Bokelj Kotor 1:1 FK Vojvodina Świat UEFA Europa League
  2389. Piłka nożna FC Santa Coloma 1:3 NK Lokomotiva Zagreb Świat UEFA Europa League
  2390. Piłka nożna Admira 1:1 Spartak Myjava Świat UEFA Europa League
  2391. Piłka nożna Ventspils 2:0 Vikingur Gotu Świat UEFA Europa League
  2392. Piłka nożna Dila Gori 1:0 Shirak Gyumri Świat UEFA Europa League
  2393. Piłka nożna FC Aktobe 1:1 MTK Budapest FC Świat UEFA Europa League
  2394. Piłka nożna Tallinna FC Infonet -:- Heart Of Midlothian Świat UEFA Europa League
  2395. Piłka nożna NSI Runavik - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2396. Piłka nożna Saint Patricks 1:0 Jeunesse Esch Świat UEFA Europa League
  2397. Piłka nożna Partizani Tirana - Slovan Bratislava Świat UEFA Europa League
  2398. Piłka nożna Kapaz Ganja - FC Dacia Chisinau Świat UEFA Europa League
  2399. Piłka nożna Kapaz Ganja - FC Dacia Chisinau Świat UEFA Europa League
  2400. Piłka nożna FK Rabotnicki 1:1 FK Buducnost Świat UEFA Europa League
  2401. Piłka nożna Liverpool FC 1:3 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2402. Piłka nożna Liverpool FC 3:0 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2403. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:1 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  2404. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 2:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2405. Piłka nożna Villarreal CF 1:0 Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2406. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 4:0 SC Braga Świat UEFA Europa League
  2407. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:2 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2408. Piłka nożna Liverpool FC 4:3 Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2409. Piłka nożna Sparta Prague 2:4 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2410. Piłka nożna Sparta Prague 2:4 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2411. Piłka nożna Villarreal CF 2:1 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2412. Piłka nożna SC Braga 1:2 Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  2413. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 1:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2414. Piłka nożna Borussia Dortmund 1:1 Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2415. Piłka nożna Tottenham Hotspur 1:2 Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2416. Piłka nożna Anderlecht - Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  2417. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:0 FC Basel Świat UEFA Europa League
  2418. Piłka nożna SC Braga 4:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2419. Piłka nożna Manchester United. 1:1 Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2420. Piłka nożna Sparta Prague - Lazio Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2421. Piłka nożna Villarreal CF - Bayer Leverkusen Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2422. Piłka nożna Athletic Club Bilbao - ValenciaPassaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2423. Piłka nożna Lazio Roma - Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2424. Piłka nożna Bayer Leverkusen - Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2425. Piłka nożna Valencia FC 2:1 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2426. Piłka nożna Liverpool FC 2:0 Manchester United. Świat UEFA Europa League
  2427. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 1:0 Valencia FC Świat UEFA Europa League
  2428. Piłka nożna Sparta Prague 1:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  2429. Piłka nożna Villarreal CF 2:0 Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  2430. Piłka nożna Shakhtar Donetsk 3:1 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2431. Piłka nożna Fenerbahce 1:0 SC Braga Świat UEFA Europa League
  2432. Piłka nożna FC Basel - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2433. Piłka nożna Borussia Dortmund 3:0 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  2434. Piłka nożna Manchester United. 5:1 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2435. Piłka nożna Tottenham Hotspur 3:0 Fiorentina Świat UEFA Europa League
  2436. Piłka nożna FC Porto - Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2437. Piłka nożna Molde 1:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2438. Piłka nożna SSC Napoli 1:1 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2439. Piłka nożna Olympiacos Pireus 1:0 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2440. Piłka nożna FC Basel 2:1 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2441. Piłka nożna Anderlecht - Olympiacos Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2442. Piłka nożna Borussia Dortmund - Porto Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2443. Piłka nożna Fiorentina - Tottenham Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2444. Piłka nożna FC Midtjylland - Man Utd Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2445. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Molde Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2446. Piłka nożna AS Saint Etienne - Basel Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2447. Piłka nożna Villarreal CF - Napoli Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2448. Piłka nożna Sporting Lisbon - Bayer Leverkusen Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2449. Piłka nożna Augsburg - Liverpool Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2450. Piłka nożna Galatasaray SK - Lazio Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2451. Piłka nożna Olympique de Marseille - Athletic Bilbao Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2452. Piłka nożna Shakhtar Donetsk - Schalke 04 Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2453. Piłka nożna Sparta Prague - Krasnodar Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2454. Piłka nożna Valencia FC - Rapid Vienna Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2455. Piłka nożna FK Krasnodar - Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2456. Piłka nożna Liverpool FC 1:0 Augsburg Świat UEFA Europa League
  2457. Piłka nożna Athletic Club Bilbao - Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  2458. Piłka nożna Bayer Leverkusen 3:1 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  2459. Piłka nożna Lazio Roma 3:1 Galatasaray SK Świat UEFA Europa League
  2460. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Valencia FC Świat UEFA Europa League
  2461. Piłka nożna Schalke - Shakhtar Donetsk Świat UEFA Europa League
  2462. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva 1:1 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2463. Piłka nożna Fenerbahce - Lokomotiv Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2464. Piłka nożna FC Sion - Braga Passaggio Turno Świat UEFA Europa League
  2465. Piłka nożna SC Braga 2:2 FC Sion Świat UEFA Europa League
  2466. Piłka nożna Valencia FC 6:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2467. Piłka nożna Augsburg - Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2468. Piłka nożna Sparta Prague 1:0 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2469. Piłka nożna Galatasaray SK 1:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  2470. Piłka nożna FC Sion 1:2 SC Braga Świat UEFA Europa League
  2471. Piłka nożna Shakhtar Donetsk - Schalke Świat UEFA Europa League
  2472. Piłka nożna Olympique de Marseille - Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2473. Piłka nożna Sporting Lisbon - Bayer Leverkusen Świat UEFA Europa League
  2474. Piłka nożna Fiorentina 1:1 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  2475. Piłka nożna Borussia Dortmund 2:0 FC Porto Świat UEFA Europa League
  2476. Piłka nożna Anderlecht 1:0 Olympiacos Pireus Świat UEFA Europa League
  2477. Piłka nożna FC Midtjylland 2:1 Manchester United. Świat UEFA Europa League
  2478. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:0 Molde Świat UEFA Europa League
  2479. Piłka nożna Villarreal CF 1:0 SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  2480. Piłka nożna AS Saint Etienne 3:2 FC Basel Świat UEFA Europa League
  2481. Piłka nożna Fenerbahce 2:0 FC Lokomotiv Moskva Świat UEFA Europa League
  2482. Piłka nożna AS Saint Etienne 1:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  2483. Piłka nożna Dnipro Dnipropetrovsk 3:0 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  2484. Piłka nożna Fiorentina 1:0 CF Os Belenenses Świat UEFA Europa League
  2485. Piłka nożna Tottenham Hotspur 4:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2486. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 2:2 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2487. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:3 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2488. Piłka nożna Asteras Tripolis - Schalke Świat UEFA Europa League
  2489. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - FC Basel Świat UEFA Europa League
  2490. Piłka nożna Skenderbeu Korca - FC Lokomotiv Moskva Świat UEFA Europa League
  2491. Piłka nożna Sporting Lisbon 3:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  2492. Piłka nożna Anderlecht 2:1 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2493. Piłka nożna FK Rad Belgrade 1:3 Augsburg Świat UEFA Europa League
  2494. Piłka nożna Ajax Amsterdam 1:1 Molde Świat UEFA Europa League
  2495. Piłka nożna Fenerbahce 1:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  2496. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 3:3 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2497. Piłka nożna FC Midtjylland 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2498. Piłka nożna Bordeaux 2:2 R. Kazan Świat UEFA Europa League
  2499. Piłka nożna FC Slovan Liberec 2:4 Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  2500. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:1 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2501. Piłka nożna FC Sion - Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2502. Piłka nożna Borussia Dortmund - PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2503. Piłka nożna FC Groningen - SC Braga Świat UEFA Europa League
  2504. Piłka nożna SSC Napoli 5:2 Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  2505. Piłka nożna Gabala - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2506. Piłka nożna Legia Warszawa 1:0 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2507. Piłka nożna PAOK FC - Gabala Świat UEFA Europa League
  2508. Piłka nożna Celtic FC 1:2 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  2509. Piłka nożna Liverpool FC 2:1 Bordeaux Świat UEFA Europa League
  2510. Piłka nożna Villarreal CF 1:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2511. Piłka nożna Olympique de Marseille 2:1 FC Groningen Świat UEFA Europa League
  2512. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  2513. Piłka nożna SC Braga 2:1 FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2514. Piłka nożna Molde - Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2515. Piłka nożna CF Os Belenenses - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2516. Piłka nożna Sparta Prague 1:0 Asteras Tripolis Świat UEFA Europa League
  2517. Piłka nożna Besiktas 2:0 Skenderbeu Korca Świat UEFA Europa League
  2518. Piłka nożna Karabakh Agdam - Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  2519. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva 2:4 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  2520. Piłka nożna Lazio Roma 3:1 Dnipro Dnipropetrovsk Świat UEFA Europa League
  2521. Piłka nożna Augsburg 2:3 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2522. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2523. Piłka nożna Rosenborg BK 1:1 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2524. Piłka nożna AZ Alkmaar 1:2 FK Rad Belgrade Świat UEFA Europa League
  2525. Piłka nożna FC Basel 2:2 Fiorentina Świat UEFA Europa League
  2526. Piłka nożna Schalke 1:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2527. Piłka nożna FK Krasnodar 1:0 Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2528. Piłka nożna R. Kazan 2:0 FC Sion Świat UEFA Europa League
  2529. Piłka nożna Dinamo Minsk 1:0 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  2530. Piłka nożna Asteras Tripolis 2:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2531. Piłka nożna Sparta Prague 1:1 Schalke Świat UEFA Europa League
  2532. Piłka nożna Tottenham Hotspur 2:1 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2533. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 5:1 FK Rad Belgrade Świat UEFA Europa League
  2534. Piłka nożna Augsburg 4:1 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2535. Piłka nożna CF Os Belenenses - FC Basel Świat UEFA Europa League
  2536. Piłka nożna Skenderbeu Korca 3:0 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  2537. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Fiorentina Świat UEFA Europa League
  2538. Piłka nożna Rosenborg BK - Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  2539. Piłka nożna AS Saint Etienne 3:0 Dnipro Dnipropetrovsk Świat UEFA Europa League
  2540. Piłka nożna FC Sion 1:1 Bordeaux Świat UEFA Europa League
  2541. Piłka nożna R. Kazan - Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2542. Piłka nożna Borussia Dortmund 4:0 Gabala Świat UEFA Europa League
  2543. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  2544. Piłka nożna Dinamo Minsk 1:2 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2545. Piłka nożna SSC Napoli 5:0 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2546. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 1:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2547. Piłka nożna Ajax Amsterdam - Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2548. Piłka nożna Celtic FC 1:2 Molde Świat UEFA Europa League
  2549. Piłka nożna FC Groningen - FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2550. Piłka nożna FK Krasnodar 2:1 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2551. Piłka nożna Olympique de Marseille 1:0 SC Braga Świat UEFA Europa League
  2552. Piłka nożna Karabakh Agdam 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2553. Piłka nożna Besiktas 1:1 FC Lokomotiv Moskva Świat UEFA Europa League
  2554. Piłka nożna Karabakh Agdam 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2555. Piłka nożna FC Slovan Liberec 1:1 FC Groningen Świat UEFA Europa League
  2556. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:2 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  2557. Piłka nożna FC Midtjylland 1:4 SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  2558. Piłka nożna Legia Warszawa 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2559. Piłka nożna PAOK FC - FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2560. Piłka nożna Liverpool FC 1:1 R. Kazan Świat UEFA Europa League
  2561. Piłka nożna Fenerbahce 1:0 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  2562. Piłka nożna Molde 3:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  2563. Piłka nożna Villarreal CF 4:0 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2564. Piłka nożna Bordeaux - FC Sion Świat UEFA Europa League
  2565. Piłka nożna SC Braga 3:2 Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  2566. Piłka nożna Lazio Roma 3:1 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  2567. Piłka nożna Dnipro Dnipropetrovsk - AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2568. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva 1:1 Besiktas Świat UEFA Europa League
  2569. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2570. Piłka nożna Anderlecht 2:1 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  2571. Piłka nożna Sporting Lisbon 5:1 Skenderbeu Korca Świat UEFA Europa League
  2572. Piłka nożna FC Basel 1:2 CF Os Belenenses Świat UEFA Europa League
  2573. Piłka nożna Fiorentina 1:2 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2574. Piłka nożna FK Rad Belgrade - Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2575. Piłka nożna AZ Alkmaar - Augsburg Świat UEFA Europa League
  2576. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:1 Asteras Tripolis Świat UEFA Europa League
  2577. Piłka nożna Schalke 2:2 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2578. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2579. Piłka nożna Gabala 1:3 Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2580. Piłka nożna Liverpool FC 1:1 FC Sion Świat UEFA Europa League
  2581. Piłka nożna R. Kazan - Bordeaux Świat UEFA Europa League
  2582. Piłka nożna FK Krasnodar 2:1 Gabala Świat UEFA Europa League
  2583. Piłka nożna PAOK FC 1:1 Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2584. Piłka nożna Celtic FC 2:2 Fenerbahce Świat UEFA Europa League
  2585. Piłka nożna Olympique de Marseille - FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2586. Piłka nożna Molde 1:1 Ajax Amsterdam Świat UEFA Europa League
  2587. Piłka nożna SC Braga 1:0 FC Groningen Świat UEFA Europa League
  2588. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:3 FC Midtjylland Świat UEFA Europa League
  2589. Piłka nożna Legia Warszawa - SSC Napoli Świat UEFA Europa League
  2590. Piłka nożna Dinamo Minsk - Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2591. Piłka nożna Villarreal CF 1:0 FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  2592. Piłka nożna PAOK Salonica 1:1 Borussia Dortmund Świat UEFA Europa League
  2593. Piłka nożna Lazio Roma 3:2 AS Saint Etienne Świat UEFA Europa League
  2594. Piłka nożna Besiktas 1:1 Sporting Lisbon Świat UEFA Europa League
  2595. Piłka nożna FC Basel 2:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2596. Piłka nożna Rosenborg BK - Dnipro Dnipropetrovsk Świat UEFA Europa League
  2597. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva 2:0 Skenderbeu Korca Świat UEFA Europa League
  2598. Piłka nożna CF Os Belenenses - Fiorentina Świat UEFA Europa League
  2599. Piłka nożna Schalke 4:0 Asteras Tripolis Świat UEFA Europa League
  2600. Piłka nożna Karabakh Agdam 1:0 Anderlecht Świat UEFA Europa League
  2601. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 Tottenham Hotspur Świat UEFA Europa League
  2602. Piłka nożna Sparta Prague 2:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2603. Piłka nożna Augsburg 1:3 FK Rad Belgrade Świat UEFA Europa League
  2604. Piłka nożna AZ Alkmaar 2:1 Athletic Club Bilbao Świat UEFA Europa League
  2605. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva - Skenderbeu Korca Świat UEFA Europa League
  2606. Piłka nożna Anderlecht 1:1 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2607. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Schalke Świat UEFA Europa League
  2608. Piłka nożna Asteras Tripolis 1:1 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2609. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 3:1 Augsburg Świat UEFA Europa League
  2610. Piłka nożna Dnipro Dnipropetrovsk 1:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  2611. Piłka nożna Fiorentina 1:2 FC Basel Świat UEFA Europa League
  2612. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - CF Os Belenenses Świat UEFA Europa League
  2613. Piłka nożna FK Rad Belgrade 3:2 AZ Alkmaar Świat UEFA Europa League
  2614. Piłka nożna AS Saint Etienne 2:2 Rosenborg BK Świat UEFA Europa League
  2615. Piłka nożna Skenderbeu Korca - Besiktas Świat UEFA Europa League
  2616. Piłka nożna Sporting Lisbon 1:3 FC Lokomotiv Moskva Świat UEFA Europa League
  2617. Piłka nożna Tottenham Hotspur 3:1 Karabakh Agdam Świat UEFA Europa League
  2618. Piłka nożna Dnipro Dnipropetrovsk 1:1 Lazio Roma Świat UEFA Europa League
  2619. Piłka nożna Asteras Tripolis 1:1 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2620. Piłka nożna Fenerbahce 1:3 Molde Świat UEFA Europa League
  2621. Piłka nożna Ajax Amsterdam 1:1 Celtic FC Świat UEFA Europa League
  2622. Piłka nożna Bordeaux 1:1 Liverpool FC Świat UEFA Europa League
  2623. Piłka nożna Borussia Dortmund 2:1 FK Krasnodar Świat UEFA Europa League
  2624. Piłka nożna FC Groningen - Olympique de Marseille Świat UEFA Europa League
  2625. Piłka nożna FC Midtjylland 1:0 Legia Warszawa Świat UEFA Europa League
  2626. Piłka nożna FC Sion 2:1 R. Kazan Świat UEFA Europa League
  2627. Piłka nożna SSC Napoli 5:0 Sandecja Nowy Sacz Świat UEFA Europa League
  2628. Piłka nożna Gabala - PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2629. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 2:1 Villarreal CF Świat UEFA Europa League
  2630. Piłka nożna FC Slovan Liberec - SC Braga Świat UEFA Europa League
  2631. Piłka nożna FC Viktoria Plzen 2:0 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2632. Piłka nożna CF Os Belenenses - Rheindorf Altach Świat UEFA Europa League
  2633. Piłka nożna Legia Warszawa 3:2 Zorya Luhansk Świat UEFA Europa League
  2634. Piłka nożna Athletic Club Bilbao 1:0 MSK Zilina Świat UEFA Europa League
  2635. Piłka nożna FC Midtjylland 1:0 Southampton FC Świat UEFA Europa League
  2636. Piłka nożna Standard Liege 3:1 Molde Świat UEFA Europa League
  2637. Piłka nożna Borussia Dortmund 7:2 Odd Grenland Świat UEFA Europa League
  2638. Piłka nożna FK Vojvodina - FC Viktoria Plzen Świat UEFA Europa League
  2639. Piłka nożna RB Salzburg 2:0 Dinamo Minsk Świat UEFA Europa League
  2640. Piłka nożna Rosenborg BK - FC Steaua Bucuresti Świat UEFA Europa League
  2641. Piłka nożna HNK Hajduk Split - FC Slovan Liberec Świat UEFA Europa League
  2642. Piłka nożna Fenerbahce 3:0 Atromitos Athen Świat UEFA Europa League
  2643. Piłka nożna Broendby 1:1 PAOK FC Świat UEFA Europa League
  2644. Piłka nożna AZ Alkmaar 2:0 Astra Ploiesti Świat UEFA Europa League
  2645. Piłka nożna Panathinaikos 2:2 Gabala Świat UEFA Europa League
  2646. Piłka nożna AS Saint Etienne 1:0 Milsami Orhei Świat UEFA Europa League
  2647. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 3:3 Sparta Prague Świat UEFA Europa League
  2648. Piłka nożna