Piłka nożnaPolska Puchar Polski

Brak aktualnych wydarzeń

Poprzednie mecze Ostrovia Ostrow Wielkopolski i Victoria Ostrzeszow

  1. Piłka nożna Ostrovia Ostrow Wielkopolski - Victoria Ostrzeszow Polska Puchar Polski
  2. Piłka nożna Iskra Szydlowo - Centra Ostrow Wielkopolski Polska Puchar Polski
  3. Piłka nożna Mazovia Minsk Mazowiecki - Nowy Dwor Polska Puchar Polski
  4. Piłka nożna TPS Winogrady Poznan - Polonia Leszno Polska Puchar Polski
  5. Piłka nożna Lech Poznan 1:1 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  6. Piłka nożna Lech Poznan 1:1 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  7. Piłka nożna Hejnal Kety - Orzel Ryczow Polska Puchar Polski
  8. Piłka nożna Cracovia Krakow 3:0 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  9. Piłka nożna Oskar Przysucha - Mazovia Minsk Mazowiecki Polska Puchar Polski
  10. Piłka nożna Delta Slupno - Broń Radom Polska Puchar Polski
  11. Piłka nożna Stal Mielec 1:3 Lech Poznan Polska Puchar Polski
  12. Piłka nożna Miedz Legnica 1:2 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  13. Piłka nożna Miedz L. 1:2 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  14. Piłka nożna Stal Mielec - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  15. Piłka nożna Miedz Legnica - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  16. Piłka nożna Miedz L. - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  17. Piłka nożna Miedz Legnica -:- Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  18. Piłka nożna Stal Mielec - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  19. Piłka nożna Lechia Gdansk 2:1 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  20. Piłka nożna Stal Mielec - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  21. Piłka nożna Miedz Legnica -:- Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  22. Piłka nożna GKS Tychy 71 1:1 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  23. Piłka nożna Huragan Miedzyrzec Podlaski - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  24. Piłka nożna Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  25. Piłka nożna Miedz Legnica 1:1 Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  26. Piłka nożna Miedz L. 1:1 Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  27. Piłka nożna Blekitni Stargard 1:2 Stal Mielec Polska Puchar Polski
  28. Piłka nożna GKS Tychy 71 2:0 LKS Lodz Polska Puchar Polski
  29. Piłka nożna Lechia Gdansk 3:2 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  30. Piłka nożna Stal Stalowa Wola - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  31. Piłka nożna Gornik Leczna - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  32. Piłka nożna Legia Warsaw II - GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  33. Piłka nożna Motor Lublin - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  34. Piłka nożna Lewart Lubartow - Avia Świdnik Polska Puchar Polski
  35. Piłka nożna Drukarz Warszawa - Mszczonowianka Mszczonow Polska Puchar Polski
  36. Piłka nożna Victoria Sulejowek - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  37. Piłka nożna Stomil Olsztyn - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  38. Piłka nożna Stomil Olsztyn - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  39. Piłka nożna Widzew Lodz 2:3 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  40. Piłka nożna Widz.Lodz 2:3 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  41. Piłka nożna Pogon Siedlce - GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  42. Piłka nożna Legia Warsaw II 1:0 Odra Opole Polska Puchar Polski
  43. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  44. Piłka nożna Stal Mielec 2:0 Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  45. Piłka nożna Stal Mielec 2:0 Pogon Sz. Polska Puchar Polski
  46. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  47. Piłka nożna CKS Chelmianka Chelm - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  48. Piłka nożna Stal Stalowa Wola 1:1 GKS Dospel Katowice Polska Puchar Polski
  49. Piłka nożna Rad.Radom - GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  50. Piłka nożna Ch.Chelm - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  51. Piłka nożna LKS Lodz 2:0 Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  52. Piłka nożna Miedz Legnica - GKS Jastrzebie Polska Puchar Polski
  53. Piłka nożna Miedz L. - GKS Jastrzebie Polska Puchar Polski
  54. Piłka nożna Bytovia Bytow 2:2 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  55. Piłka nożna Legia Warsaw II - Odra Opole Polska Puchar Polski
  56. Piłka nożna Widzew Lodz - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  57. Piłka nożna Radomiak Radom 1:2 GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  58. Piłka nożna Resovia Rzeszow - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  59. Piłka nożna Rekord Bielsko-Biala - Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  60. Piłka nożna Blekitni Stargard 3:0 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  61. Piłka nożna Stilon Gorzow Wlkp. 1:5 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  62. Piłka nożna KS Stilon Gorzow 1:5 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  63. Piłka nożna Rad.Radom 1:2 GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  64. Piłka nożna Zbik Nasielsk - Ostrovia Ostrow Mazowiecka Polska Puchar Polski
  65. Piłka nożna Bug Wyszkow - Drukarz Warszawa Polska Puchar Polski
  66. Piłka nożna Victoria Sulejowek - MKS Piaseczno Polska Puchar Polski
  67. Piłka nożna Plomien Debe Wielkie - Mazovia Minsk Mazowiecki Polska Puchar Polski
  68. Piłka nożna Delta Slupno - Wisla II Plock Polska Puchar Polski
  69. Piłka nożna Escola Varsovia - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  70. Piłka nożna Sparta Augustow - ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  71. Piłka nożna Ogniwo Wierzbica 1:4 CKS Chelmianka Chelm Polska Puchar Polski
  72. Piłka nożna Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo Polska Puchar Polski
  73. Piłka nożna Powislak Konskowola - Motor Lublin Polska Puchar Polski
  74. Piłka nożna Victoria Sulejowek - Jozefovia Jozefow Polska Puchar Polski
  75. Piłka nożna Wektra Zbuczyn - Mazovia Minsk Mazowiecki Polska Puchar Polski
  76. Piłka nożna Huragan Wolomin - Wilga Garwolin Polska Puchar Polski
  77. Piłka nożna Blonianka Blonie - Zabkovia Zabki Polska Puchar Polski
  78. Piłka nożna Zyrardowianka Zyrardow - Drukarz Warszawa Polska Puchar Polski
  79. Piłka nożna LKS Lubochnia - Polonia Piotrkow Trybunalski Polska Puchar Polski
  80. Piłka nożna KS Paradyz - RKS Radomsko Polska Puchar Polski
  81. Piłka nożna Zag.Sosnowiec - LKS Lodz Polska Puchar Polski
  82. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz Polska Puchar Polski
  83. Piłka nożna Odra Opole 1:0 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  84. Piłka nożna Odra Opole 1:0 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  85. Piłka nożna U.Skierniewice 1:1 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  86. Piłka nożna Unia Skierniewice 1:1 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  87. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  88. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  89. Piłka nożna GKS Olimpia Grudziadz - Stal Mielec Polska Puchar Polski
  90. Piłka nożna GKS Dospel Katowice - KS Warta Poznan Polska Puchar Polski
  91. Piłka nożna PGE Gks Belchatow - GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  92. Piłka nożna Pogon Siedlce 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  93. Piłka nożna Zabkovia Zabki - Hutnik Warszawa Polska Puchar Polski
  94. Piłka nożna Sokol Serock - Huragan Wolomin Polska Puchar Polski
  95. Piłka nożna GKS Jastrzebie 1:0 Termalica B-B Nieciecza Polska Puchar Polski
  96. Piłka nożna GKS Jastrzebie - Ter.Nieciecza Polska Puchar Polski
  97. Piłka nożna Kszo Ostrowiec Sw. - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  98. Piłka nożna Cracovia Krakow 4:2 Jagiellonia Polska Puchar Polski
  99. Piłka nożna Pogon Siedlce 1:0 TS Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  100. Piłka nożna Cracovia Krakow 4:2 Jagiellonia Polska Puchar Polski
  101. Piłka nożna Ruch Chorzow - Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  102. Piłka nożna Legia Warsaw II - Wigry Suwalki Polska Puchar Polski
  103. Piłka nożna KS Stilon Gorzow - ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  104. Piłka nożna Zaglebie Lubin II - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  105. Piłka nożna Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  106. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  107. Piłka nożna Blekitni Stargard 2:1 Wisla Krakow SA Polska Puchar Polski
  108. Piłka nożna Elana Torun 1:2 Radomiak Radom Polska Puchar Polski
  109. Piłka nożna Rekord Bielsko-Biala 2:1 Concordia Elblag Polska Puchar Polski
  110. Piłka nożna Gryf Wejherowo - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  111. Piłka nożna Chemik Police - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  112. Piłka nożna Widzew Lodz - WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  113. Piłka nożna Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  114. Piłka nożna Stal Brzeg - PKS Olimpia Elblag Polska Puchar Polski
  115. Piłka nożna Chrobry Glogow - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  116. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz Polska Puchar Polski
  117. Piłka nożna Korona Kielce - Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  118. Piłka nożna Ch.Police - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  119. Piłka nożna Rekord Bielsko-Biala - Con.Elblag Polska Puchar Polski
  120. Piłka nożna Elana Torun - Rad.Radom Polska Puchar Polski
  121. Piłka nożna G.Slupsk - Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  122. Piłka nożna Chem.Bydgoszcz - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  123. Piłka nożna Gryf 95 Slupsk 1:3 Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  124. Piłka nożna Znicz II Pruszkow - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  125. Piłka nożna Korona Gora Kalwaria - Unia Warszawa Polska Puchar Polski
  126. Piłka nożna MKS Piaseczno - Mazur Karczew Polska Puchar Polski
  127. Piłka nożna Milan Milanowek - Mszczonowianka Mszczonow Polska Puchar Polski
  128. Piłka nożna Wilga Garwolin - KS Raszyn Polska Puchar Polski
  129. Piłka nożna Zyrardowianka Zyrardow - KS Lomianki Polska Puchar Polski
  130. Piłka nożna Bizon Jeleniec - Orleta Lukow Polska Puchar Polski
  131. Piłka nożna Krysztal Werbkowice - Unia Hrubieszow Polska Puchar Polski
  132. Piłka nożna Lada Bilgoraj - Hetman Zamosc Polska Puchar Polski
  133. Piłka nożna KS Teresin - Drukarz Warszawa Polska Puchar Polski
  134. Piłka nożna Okecie Warszawa - Escola Varsovia Polska Puchar Polski
  135. Piłka nożna Orzel Baniocha - Bug Wyszkow Polska Puchar Polski
  136. Piłka nożna Lewart Lubartow - Stal Krasnik Polska Puchar Polski
  137. Piłka nożna Granit Bychawa - Avia Świdnik Polska Puchar Polski
  138. Piłka nożna Swidniczanka Swidnik Maly - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  139. Piłka nożna Polonia Sroda Wlkp. - Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  140. Piłka nożna CKS Chelmianka Chelm 1:1 Znicz Pruszkow Polska Puchar Polski
  141. Piłka nożna Hutnik Krakow - Resovia Rzeszow Polska Puchar Polski
  142. Piłka nożna Ch.Chelm - Pruszkow Polska Puchar Polski
  143. Piłka nożna Hut.Krakow - Resovia Rzeszow Polska Puchar Polski
  144. Piłka nożna Sroda Wlkp. - Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  145. Piłka nożna RKS Garbarnia Krakow 1:2 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  146. Piłka nożna Unia Skierniewice - GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  147. Piłka nożna SKP Gryf 95 Slupsk - Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  148. Piłka nożna KP Chemik Police - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  149. Piłka nożna BKS Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  150. Piłka nożna Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  151. Piłka nożna Stal Rzeszów - Pogon Sz. Polska Puchar Polski
  152. Piłka nożna Widz.Lodz 2:0 WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  153. Piłka nożna Widzew Lodz 2:0 WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  154. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz Polska Puchar Polski
  155. Piłka nożna Korona Kielce - Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  156. Piłka nożna KSZO Ostrow.Sw. - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  157. Piłka nożna Kszo Ostrowiec Sw. - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  158. Piłka nożna Chrobry Glogow - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  159. Piłka nożna Ruch Chorzow 2:2 Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  160. Piłka nożna Legia Warsaw II 2:0 Wigry Suwalki Polska Puchar Polski
  161. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:3 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  162. Piłka nożna Stilon Gorzow Wlkp. 5:1 ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  163. Piłka nożna KS Stilon Gorzow 5:1 ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  164. Piłka nożna Zaglebie Lubin II 2:2 Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  165. Piłka nożna Zaglebie Lubin II 2:2 Miedz L. Polska Puchar Polski
  166. Piłka nożna Gryf Wejherowo 2:3 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  167. Piłka nożna Stal Brzeg 1:2 PKS Olimpia Elblag Polska Puchar Polski
  168. Piłka nożna BKS Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock Polska Puchar Polski
  169. Piłka nożna GKS Dospel Katowice - KS Warta Poznan Polska Puchar Polski
  170. Piłka nożna GKS Jastrzebie - Ter.Nieciecza Polska Puchar Polski
  171. Piłka nożna Cracovia Krakow - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  172. Piłka nożna Wlokniarz Zelow - RKS Radomsko Polska Puchar Polski
  173. Piłka nożna Omega Kleszczow - Polonia Piotrkow Polska Puchar Polski
  174. Piłka nożna KS Paradyz - Ceramika Opoczno Polska Puchar Polski
  175. Piłka nożna Swidniczanka Swidnik Maly - Lublinianka Lublin Polska Puchar Polski
  176. Piłka nożna KTS Weszlo - Milan Milanowek Polska Puchar Polski
  177. Piłka nożna Futboliga.pl Zielonka - Legionovia II Legionowo Polska Puchar Polski
  178. Piłka nożna Sarmata Warszawa - Olimpia Warszawa Polska Puchar Polski
  179. Piłka nożna Korona Warszawa - Bug Wyszkow Polska Puchar Polski
  180. Piłka nożna Polesie Serokomla - Huragan Miedzyrzec Podlaski Polska Puchar Polski
  181. Piłka nożna KTS Weszlo Warszawa - Laura Chylice Polska Puchar Polski
  182. Piłka nożna AIR-TIG Huta Dabrowa - Podlasie Biala Podlaska Polska Puchar Polski
  183. Piłka nożna Mazovia Minsk Mazowiecki - Pogon II Siedlce Polska Puchar Polski
  184. Piłka nożna Pilica Przedborz - RKS Radomsko Polska Puchar Polski
  185. Piłka nożna KS Niedospielin - Polonia Piotrkow Trybunalski Polska Puchar Polski
  186. Piłka nożna GKS II Belchatow - Omega Kleszczow Polska Puchar Polski
  187. Piłka nożna Lutnia Piszczac - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  188. Piłka nożna KS Paradyz - Szczerbiec Wolborz Polska Puchar Polski
  189. Piłka nożna LKS Mierzyn - KS Niedospielin Polska Puchar Polski
  190. Piłka nożna LKS Milanow - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  191. Piłka nożna Futboliga.pl Zielonka - Victoria Warszawa Polska Puchar Polski
  192. Piłka nożna Reprezentacja Dziennikarzy - AKS Zly Polska Puchar Polski
  193. Piłka nożna Kartofliska.pl Warszawa - Victoria Warszawa Polska Puchar Polski
  194. Piłka nożna Futboliga.pl Zielonka - GKP Targowek (Warszawa) Polska Puchar Polski
  195. Piłka nożna Stado Szakali Warszawa - Victoria Zerzen Polska Puchar Polski
  196. Piłka nożna Nocna Liga Halowa Zielonka - Talent Warszawa Polska Puchar Polski
  197. Piłka nożna Murawa Gejming Warszawa - Coco Jambo Warszawa Polska Puchar Polski
  198. Piłka nożna Rebels Warszawa - Farmacja Tarchomin Polska Puchar Polski
  199. Piłka nożna KTS Weszlo Warszawa - Bednarska Warszawa Polska Puchar Polski
  200. Piłka nożna Reprezentacja Dziennikarzy - AKS Zly Polska Puchar Polski
  201. Piłka nożna Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa - Polonia W. Polska Puchar Polski
  202. Piłka nożna Stado Szakali Warszawa 8:2 Przepiorki Wlochy Polska Puchar Polski
  203. Piłka nożna Klub Dzentelmenow Warszawa - Rebels Warszawa Polska Puchar Polski
  204. Piłka nożna FC Wavle Warszawa - Valcom Otwock Polska Puchar Polski
  205. Piłka nożna Murawa Gejming Warszawa 4:1 Wybrzeze Klatki Schodowej Warszawa Polska Puchar Polski
  206. Piłka nożna Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa - FC Janusze Warszawa Polska Puchar Polski
  207. Piłka nożna Kartofliska.pl Warszawa - Bar Ulubiona ETV Warszawa Polska Puchar Polski
  208. Piłka nożna Zespol Niespokojnych Nog Warszawa - WKS Woo Fajters Warszawa Polska Puchar Polski
  209. Piłka nożna Czajnik Akustyczny Warszawa - Bataty Warszawa Polska Puchar Polski
  210. Piłka nożna Gryf Wejherowo 3:2 Siarka Tarnobrzeg Polska Puchar Polski
  211. Piłka nożna Skra Czestochowa - Ruch Chorzow Polska Puchar Polski
  212. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - ROW 1964 Rybnik Polska Puchar Polski
  213. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - Energetyk ROW Rybnik Polska Puchar Polski
  214. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - ROW 1964 Rybnik Polska Puchar Polski
  215. Piłka nożna Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg Polska Puchar Polski
  216. Piłka nożna AKP forBET Radomsko - Alfa Kleszczow Polska Puchar Polski
  217. Piłka nożna Unia Gniewkowo - Chemik Bydgoszcz Polska Puchar Polski
  218. Piłka nożna Hetman Zamosc - CKS Chelmianka Chelm Polska Puchar Polski
  219. Piłka nożna Sokol Sokolniki - Stal Rzeszów Polska Puchar Polski
  220. Piłka nożna Orzel Ryczow - Hutnik Krakow Polska Puchar Polski
  221. Piłka nożna Concordia Elblag - Znicz Biala Piska Polska Puchar Polski
  222. Piłka nożna Hetman Zamosc - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  223. Piłka nożna Warmia Grajewo - ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  224. Piłka nożna Stal Rzeszów - Sokol Sieniawa Polska Puchar Polski
  225. Piłka nożna Motor Lublin -:- CKS Chelmianka Chelm Polska Puchar Polski
  226. Piłka nożna Blonianka Blonie - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  227. Piłka nożna Concordia Elblag - MKS Mazur Elk Polska Puchar Polski
  228. Piłka nożna Granica Ketrzyn - Znicz Biala Piska Polska Puchar Polski
  229. Piłka nożna Unia Hrubieszow - Hetman Zamosc Polska Puchar Polski
  230. Piłka nożna Bizon Jeleniec - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  231. Piłka nożna Pcimianka Pcim - Hutnik Krakow Polska Puchar Polski
  232. Piłka nożna Stal II Mielec - Stal Rzeszów Polska Puchar Polski
  233. Piłka nożna Korona Ostroleka - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  234. Piłka nożna Legia Warsaw II - Legionovia Legionowo Polska Puchar Polski
  235. Piłka nożna Warmia Grajewo - LKS Lomza Polska Puchar Polski
  236. Piłka nożna KS Wasilkow - ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  237. Piłka nożna Jagiellonia - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  238. Piłka nożna Jagiellonia - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  239. Piłka nożna KKS Kalisz - Jarota Jarocin Polska Puchar Polski
  240. Piłka nożna Orleta Radzyn Podlaski - Podlasie Biala Podlaska Polska Puchar Polski
  241. Piłka nożna Blonianka Blonie - Ursus Warsawa Polska Puchar Polski
  242. Piłka nożna Korona Ostroleka - Nowy Dwor Polska Puchar Polski
  243. Piłka nożna Legionovia Legionowo - Polonia W. Polska Puchar Polski
  244. Piłka nożna Mazovia II Minsk Mazowiecki - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  245. Piłka nożna Blekitni Orneta - MKS Mazur Elk Polska Puchar Polski
  246. Piłka nożna GKS Wikielec - Concordia Elblag Polska Puchar Polski
  247. Piłka nożna Huragan Morag - Znicz Biala Piska Polska Puchar Polski
  248. Piłka nożna Sniardwy Orzysz - Granica Ketrzyn Polska Puchar Polski
  249. Piłka nożna Bizon Jeleniec - Orleta Lukow Polska Puchar Polski
  250. Piłka nożna Iskra Szydlowo - Lubuszanin Trzcianka Polska Puchar Polski
  251. Piłka nożna Sokol Kleczew - Gornik Konin Polska Puchar Polski
  252. Piłka nożna Sparta Oborniki - Polonia Sroda Wlkp. Polska Puchar Polski
  253. Piłka nożna JKS Jaroslaw - Sokol Sieniawa Polska Puchar Polski
  254. Piłka nożna Victoria Zmudz - CKS Chelmianka Chelm Polska Puchar Polski
  255. Piłka nożna Polonia W. - Broń Radom Polska Puchar Polski
  256. Piłka nożna Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  257. Piłka nożna LKS Lazy - Orleta Lukow Polska Puchar Polski
  258. Piłka nożna Krypnianka Krypno - LKS Lomza Polska Puchar Polski
  259. Piłka nożna Wisla II Plock - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  260. Piłka nożna Blonianka Blonie - Victoria Sulejowek Polska Puchar Polski
  261. Piłka nożna Energia Kozienice - Legionovia Legionowo Polska Puchar Polski
  262. Piłka nożna Jagiellonia 2:1 Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  263. Piłka nożna Jagiellonia 2:1 Miedz L. Polska Puchar Polski
  264. Piłka nożna Start Krasnystaw - CKS Chelmianka Chelm Polska Puchar Polski
  265. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  266. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice - Miedz L. Polska Puchar Polski
  267. Piłka nożna Rakow Czestochowa 1:1 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  268. Piłka nożna Odra Opole - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  269. Piłka nożna Odra Opole - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  270. Piłka nożna Lechia Tomaszow Mazowiecki - Sokol Aleksandrow Lodzki Polska Puchar Polski
  271. Piłka nożna Wisla Pulawy - Motor Lublin Polska Puchar Polski
  272. Piłka nożna Gornik Zabrze 1:2 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  273. Piłka nożna Odra Opole -:- Jagiellonia Polska Puchar Polski
  274. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  275. Piłka nożna Rakow Czestochowa - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  276. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  277. Piłka nożna Gornik Zabrze -:- Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  278. Piłka nożna Odra Opole - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  279. Piłka nożna Rakow Czestochowa - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  280. Piłka nożna Wigry Suwalki - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  281. Piłka nożna Rozwoj Katowice 1:1 Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  282. Piłka nożna Chrobry Glogow - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  283. Piłka nożna Termalica B-B Nieciecza 1:3 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  284. Piłka nożna Termalica B-B Nieciecza 1:3 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  285. Piłka nożna Ter.Nieciecza 1:3 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  286. Piłka nożna W.Sandomierz - Odra Opole Polska Puchar Polski
  287. Piłka nożna Wisla Sandomierz - Odra Opole Polska Puchar Polski
  288. Piłka nożna Arka Gdynia - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  289. Piłka nożna Arka Gdynia - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  290. Piłka nożna Wisla Sandomierz - Odra Opole Polska Puchar Polski
  291. Piłka nożna Wigry Suwalki - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  292. Piłka nożna WKS Slask Wroclaw - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  293. Piłka nożna WKS Slask Wroclaw - Miedz L. Polska Puchar Polski
  294. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice 3:1 Wisla Plock Polska Puchar Polski
  295. Piłka nożna Pogon Grodzisk Mazowiecki - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  296. Piłka nożna Korona Ostroleka - MKS Przasnysz Polska Puchar Polski
  297. Piłka nożna Wisla Pulawy - Avia Świdnik Polska Puchar Polski
  298. Piłka nożna Wigry Suwalki 3:2 Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  299. Piłka nożna KP Starogard Gdanski 1:3 MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  300. Piłka nożna Resovia Rzeszow 1:3 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  301. Piłka nożna GKS Dospel Katowice - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  302. Piłka nożna GKS Dospel Katowice - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  303. Piłka nożna PGE Gks Belchatow - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  304. Piłka nożna PGE Gks Belchatow - Miedz L. Polska Puchar Polski
  305. Piłka nożna GKS Olimpia Grudziadz 2:7 Wisla Plock Polska Puchar Polski
  306. Piłka nożna GKS Olimpia Grudziadz 2:7 Wisla Plock Polska Puchar Polski
  307. Piłka nożna Wisla Pulawy - Rozwoj Katowice Polska Puchar Polski
  308. Piłka nożna KP Starogard Gdanski -:- MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  309. Piłka nożna Resovia Rzeszow -:- Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  310. Piłka nożna Wigry Suwalki - Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  311. Piłka nożna Termalica B-B Nieciecza 2:0 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  312. Piłka nożna Termalica B-B Nieciecza 2:0 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  313. Piłka nożna Ter.Nieciecza 2:0 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  314. Piłka nożna Legionovia Legionowo - Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  315. Piłka nożna Wisla Sandomierz 2:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  316. Piłka nożna Polonia Sroda Wlkp. - Odra Opole Polska Puchar Polski
  317. Piłka nożna W.Sandomierz 2:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  318. Piłka nożna TS Podbeskidzie Bielsko-Biala - Wisla Sandomierz Polska Puchar Polski
  319. Piłka nożna GKS Piast Gliwice - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  320. Piłka nożna P.Siedlce 1:2 Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  321. Piłka nożna Pogon Siedlce 1:2 Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  322. Piłka nożna Rakow Czestochowa 1:0 Lech Poznan Polska Puchar Polski
  323. Piłka nożna Wisla Pulawy - Rozwoj Katowice Polska Puchar Polski
  324. Piłka nożna Bytovia Bytow - WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  325. Piłka nożna Huragan Morag - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  326. Piłka nożna Mazovia II Minsk Mazowiecki - Pogon II Siedlce Polska Puchar Polski
  327. Piłka nożna Sokol 1946 Sokolka - KS Wasilkow Polska Puchar Polski
  328. Piłka nożna MKS Przasnysz 2:0 Mlawianka Mlawa Polska Puchar Polski
  329. Piłka nożna Korona Ostroleka 4:3 MKS Ciechanow Polska Puchar Polski
  330. Piłka nożna Blonianka Blonie - Huragan Wolomin Polska Puchar Polski
  331. Piłka nożna Pogon Grodzisk Mazowiecki 3:1 MKS Piaseczno Polska Puchar Polski
  332. Piłka nożna Klos Chelm - Start Krasnystaw Polska Puchar Polski
  333. Piłka nożna Pogon II Siedlce 7:1 Orzel Unin Polska Puchar Polski
  334. Piłka nożna Lewart Lubartow - Motor Lublin Polska Puchar Polski
  335. Piłka nożna MGKS Drzewica - Lechia Tomaszow Mazowiecki Polska Puchar Polski
  336. Piłka nożna Klos Chelm - Start Krasnystaw Polska Puchar Polski
  337. Piłka nożna Chelmska Husaria Chelm - Unia Bialopole Polska Puchar Polski
  338. Piłka nożna Hetman Zolkiewka - Victoria Zmudz Polska Puchar Polski
  339. Piłka nożna Ogniwo Wierzbica - CKS Chelmianka Chelm Polska Puchar Polski
  340. Piłka nożna Naprzod Skorzec - Mazovia II Minsk Mazowiecki Polska Puchar Polski
  341. Piłka nożna Sparta Jazgarzew 1:1 Huragan Wolomin Polska Puchar Polski
  342. Piłka nożna Victoria Sulejowek - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  343. Piłka nożna V.Sulejowek - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  344. Piłka nożna Zabkovia Zabki - Pogon Grodzisk Mazowiecki Polska Puchar Polski
  345. Piłka nożna Lider Wloclawek - Lech Rypin Polska Puchar Polski
  346. Piłka nożna Lokietek Brzesc Kujawski - Wloclavia Wloclawek Polska Puchar Polski
  347. Piłka nożna Ostrovia Ostrow Mazowiecka - Korona Ostroleka Polska Puchar Polski
  348. Piłka nożna Jozefovia Jozefow - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  349. Piłka nożna Wisla Sandomierz 3:2 Korona Kielce Polska Puchar Polski
  350. Piłka nożna W.Sandomierz - Korona Kielce Polska Puchar Polski
  351. Piłka nożna RKS Radomsko - Omega Kleszczow Polska Puchar Polski
  352. Piłka nożna Legia Zone Sandomierz - Korona Kielce Polska Puchar Polski
  353. Piłka nożna MKS Unia Hrubieszow - Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  354. Piłka nożna U.Hrubieszow - Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  355. Piłka nożna GKS Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  356. Piłka nożna GKS Olimpia Grudziadz - Zag.Sosnowiec Polska Puchar Polski
  357. Piłka nożna GKS Dospel Katowice 1:1 Pogon Sz. Polska Puchar Polski
  358. Piłka nożna GKS Dospel Katowice 1:1 Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  359. Piłka nożna PGE Gks Belchatow - RKS Garbarnia Krakow Polska Puchar Polski
  360. Piłka nożna MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  361. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Miedz L. Polska Puchar Polski
  362. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  363. Piłka nożna GKS Jastrzebie 1:2 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  364. Piłka nożna MKS Kluczbork - TS Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  365. Piłka nożna Energetyk ROW Rybnik 1:3 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  366. Piłka nożna Lechia Dzierzoniow - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  367. Piłka nożna Polonia Sroda Wlkp. 4:3 Radomiak Radom Polska Puchar Polski
  368. Piłka nożna KS Paradyz - MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  369. Piłka nożna Legionovia Legionowo 2:1 GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  370. Piłka nożna Lechia Dzierzoniow - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  371. Piłka nożna Drwinia - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  372. Piłka nożna Bielsk Podlaski 1:4 Ter.Nieciecza Polska Puchar Polski
  373. Piłka nożna KS Falubaz Zielona Gora - Wigry Suwalki Polska Puchar Polski
  374. Piłka nożna Huragan Morag 3:2 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  375. Piłka nożna Baltyk Koszalin 1:1 Rozwoj Katowice Polska Puchar Polski
  376. Piłka nożna GKS Drwinia - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  377. Piłka nożna Tur Bielsk Podlaski 1:4 Termalica B-B Nieciecza Polska Puchar Polski
  378. Piłka nożna Termy Uniejow - Zjednoczeni Strykow Polska Puchar Polski
  379. Piłka nożna Dzierzoniow - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  380. Piłka nożna Paradyz - MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  381. Piłka nożna Huragan Wolomin - Mszczonowianka Mszczonow Polska Puchar Polski
  382. Piłka nożna Laura Chylice - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  383. Piłka nożna Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew Polska Puchar Polski
  384. Piłka nożna Powislak Konskowola - Motor Lublin Polska Puchar Polski
  385. Piłka nożna KP Starogard Gdanski - Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  386. Piłka nożna Elana Torun 1:3 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  387. Piłka nożna KP Starogard Gdansk - Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  388. Piłka nożna Brat Siennica Nadolna - Klos Chelm Polska Puchar Polski
  389. Piłka nożna Chelmska Husaria Chelm - Wlodawianka Wlodawa Polska Puchar Polski
  390. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  391. Piłka nożna Resovia Rzeszow 2:0 KS Warta Poznan Polska Puchar Polski
  392. Piłka nożna Wisla Krakow SA 1:1 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  393. Piłka nożna Ruch Chorzow 1:5 Odra Opole Polska Puchar Polski
  394. Piłka nożna P.Siedlce 2:1 Stal Mielec Polska Puchar Polski
  395. Piłka nożna Pogon Siedlce 2:1 Stal Mielec Polska Puchar Polski
  396. Piłka nożna Termy Ner Poddebice 2:1 Andrespolia Wisniowa Gora Polska Puchar Polski
  397. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  398. Piłka nożna Polonia Glubczyce - Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  399. Piłka nożna Glubczyce - Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  400. Piłka nożna Siarka Tarnobrzeg 1:4 Wisla Plock Polska Puchar Polski
  401. Piłka nożna Gryf Wejherowo 1:3 Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  402. Piłka nożna LKS Lodz - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  403. Piłka nożna Swietochlowice - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  404. Piłka nożna MKS Slask Swietochlowice - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  405. Piłka nożna Granit Bychawa - Motor Lublin Polska Puchar Polski
  406. Piłka nożna Grom Rozaniec - Hetman Zamosc Polska Puchar Polski
  407. Piłka nożna Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski Polska Puchar Polski
  408. Piłka nożna Sokol 1946 Sokolka - Dab Dabrowa Bialostocka Polska Puchar Polski
  409. Piłka nożna KS Niedospielin - RKS Radomsko Polska Puchar Polski
  410. Piłka nożna Wlokniarz Moszczenica - Omega Kleszczow Polska Puchar Polski
  411. Piłka nożna Szczerbiec Wolborz - Lechia Tomaszow Mazowiecki Polska Puchar Polski
  412. Piłka nożna KS Paradyz - MGKS Drzewica Polska Puchar Polski
  413. Piłka nożna Unia Hrubieszow - Tomasovia Tomaszow Lubelski Polska Puchar Polski
  414. Piłka nożna Grom Warszawa - KS Lomianki Polska Puchar Polski
  415. Piłka nożna Wicher Kobylka - Mszczonowianka Mszczonow Polska Puchar Polski
  416. Piłka nożna Ozarowianka Ozarow Mazowiecki - MKS Piaseczno Polska Puchar Polski
  417. Piłka nożna Mazur Radzymin - Sparta Jazgarzew Polska Puchar Polski
  418. Piłka nożna Okecie Warszawa - Blonianka Blonie Polska Puchar Polski
  419. Piłka nożna Wilga Garwolin - Zabkovia Zabki Polska Puchar Polski
  420. Piłka nożna Znicz II Pruszkow - Mazur Karczew Polska Puchar Polski
  421. Piłka nożna Concordia Elblag - Sokol Ostroda Polska Puchar Polski
  422. Piłka nożna Motor Lubawa - Huragan Morag Polska Puchar Polski
  423. Piłka nożna Nocna Liga Halowa Zielonka - Agape Bialoleka Polska Puchar Polski
  424. Piłka nożna Drogowiec Jedlinsk - Powislanka Lipsko Polska Puchar Polski
  425. Piłka nożna KS Potworow - Centrum Radom Polska Puchar Polski
  426. Piłka nożna Wulkan Zakrzew - Oskar Przysucha Polska Puchar Polski
  427. Piłka nożna Zamlynie Radom - Pilica Bialobrzegi Polska Puchar Polski
  428. Piłka nożna Orzel Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz Polska Puchar Polski
  429. Piłka nożna Start Pruszcz - Wisla Nowe Polska Puchar Polski
  430. Piłka nożna KTS Weszlo Warszawa 2:3 Promnik Laskarzew Polska Puchar Polski
  431. Piłka nożna Coco Jambo Warszawa - Legionovia II Legionowo Polska Puchar Polski
  432. Piłka nożna Wlokniarz Moszczenica 1:0 Wlokniarz Zelow Polska Puchar Polski
  433. Piłka nożna Szczerbiec Wolborz 4:1 Stal Niewiadow Polska Puchar Polski
  434. Piłka nożna KTS Weszlo 2:3 LKS Promnik Laskarzew Polska Puchar Polski
  435. Piłka nożna Reprezentacja Dziennikarzy - Agape Bialoleka Polska Puchar Polski
  436. Piłka nożna Kartofliska.pl Warszawa - Grom Warszawa Polska Puchar Polski
  437. Piłka nożna KTS Weszlo - KS Konstancin Polska Puchar Polski
  438. Piłka nożna T.N. Footrool - Ursus II Warszawa Polska Puchar Polski
  439. Piłka nożna Coco Jambo Warszawa - AP Zyrardow Polska Puchar Polski
  440. Piłka nożna UKS Lady - LKS Chlebnia Polska Puchar Polski
  441. Piłka nożna KTS Weszlo Warszawa - Start Otwock Polska Puchar Polski
  442. Piłka nożna Bar Ulubiona ETV Warszawa - Kartofliska.pl Warszawa Polska Puchar Polski
  443. Piłka nożna Coco Jambo Warszawa - IFQ Warszawa Polska Puchar Polski
  444. Piłka nożna Orzel Czemierniki - LKS Milanow Polska Puchar Polski
  445. Piłka nożna AKP forBET Radomsko - LUKS Gomunice Polska Puchar Polski
  446. Piłka nożna Energetyk ROW Rybnik 1:1 Gwardia Koszalin Polska Puchar Polski
  447. Piłka nożna Blekitni Stargard 1:2 MKS Kluczbork Polska Puchar Polski
  448. Piłka nożna S.St.Wola - Legionovia Legionowo Polska Puchar Polski
  449. Piłka nożna Stal Stalowa Wola 2:3 Legionovia Legionowo Polska Puchar Polski
  450. Piłka nożna Znicz Pruszkow - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  451. Piłka nożna AKP forBET Radomsko - VIS Gidle Polska Puchar Polski
  452. Piłka nożna Warta Sieradz - KS Paradyz Polska Puchar Polski
  453. Piłka nożna Siarka II Tarnobrzeg - Resovia Rzeszow Polska Puchar Polski
  454. Piłka nożna Victoria Sulejowek - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  455. Piłka nożna KS Paradyz - Sokol Aleksandrow Lodzki Polska Puchar Polski
  456. Piłka nożna Unia Hrubieszow - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  457. Piłka nożna Powislak Konskowola - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  458. Piłka nożna Unia Hrubieszow - EKO Rozanka Polska Puchar Polski
  459. Piłka nożna Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno Polska Puchar Polski
  460. Piłka nożna Powislak Konskowola -:- Avia Świdnik Polska Puchar Polski
  461. Piłka nożna Mlawianka Mlawa - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  462. Piłka nożna Victoria Sulejowek - Nowy Dwor Polska Puchar Polski
  463. Piłka nożna Orleta Lukow - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  464. Piłka nożna Mlawianka Mlawa - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  465. Piłka nożna Victoria Sulejowek - Nowy Dwor Polska Puchar Polski
  466. Piłka nożna Resovia Rzeszow - Stal Rzeszów Polska Puchar Polski
  467. Piłka nożna Legia Warszawa 2:1 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  468. Piłka nożna Orleta Radzyn Podlaski - Podlasie Biala Podlaska Polska Puchar Polski
  469. Piłka nożna Broń Radom - Mlawianka Mlawa Polska Puchar Polski
  470. Piłka nożna Wisla II Plock - Victoria Sulejowek Polska Puchar Polski
  471. Piłka nożna Centrum Radom - Nowy Dwor Polska Puchar Polski
  472. Piłka nożna Pogon II Siedlce - Legia Warsaw II Polska Puchar Polski
  473. Piłka nożna Sparta Rejowiec Fabryczny - EKO Rozanka Polska Puchar Polski
  474. Piłka nożna Legia Warszawa 2:1 Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  475. Piłka nożna Arka Gdynia 1:0 Korona Kielce Polska Puchar Polski
  476. Piłka nożna Centrum Radom - Mazur Karczew Polska Puchar Polski
  477. Piłka nożna GLKS Wolucza - Sokol Aleksandrow Lodzki Polska Puchar Polski
  478. Piłka nożna Pelikan Lowicz - Lechia Tomaszow Polska Puchar Polski
  479. Piłka nożna MKS Przasnysz - Victoria Sulejowek Polska Puchar Polski
  480. Piłka nożna Mlawianka Mlawa - Naprzod Skorzec Polska Puchar Polski
  481. Piłka nożna Legia Warsaw II -:- Ursus Warsawa Polska Puchar Polski
  482. Piłka nożna Pogon II Siedlce - Polonia Warszawa Polska Puchar Polski
  483. Piłka nożna Izolator Boguchwala - Stal Rzeszów Polska Puchar Polski
  484. Piłka nożna Korona Kielce 2:1 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  485. Piłka nożna Warta Sieradz - LKS Kwiatkowice Polska Puchar Polski
  486. Piłka nożna Andrespolia Wisniowa Gora - KS Paradyz Polska Puchar Polski
  487. Piłka nożna Gornik Zabrze 1:1 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  488. Piłka nożna Korona Kielce - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  489. Piłka nożna Gornik Zabrze -:- Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  490. Piłka nożna Korona Kielce -:- Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  491. Piłka nożna Huragan Miedzyrzec Podlaski - Orleta Radzyn Podlaski Polska Puchar Polski
  492. Piłka nożna Korona Kielce 2:0 Zag.Lubin Polska Puchar Polski
  493. Piłka nożna Arka Gdynia 1:1 Ch.Glogow Polska Puchar Polski
  494. Piłka nożna Legia Warszawa 4:2 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  495. Piłka nożna Gornik Zabrze 3:0 Chojniczanka Chojnice Polska Puchar Polski
  496. Piłka nożna Zag.Lubin - Korona Kielce Polska Puchar Polski
  497. Piłka nożna Bytovia Bytow 1:3 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  498. Piłka nożna Ch.Glogow - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  499. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice 1:3 Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  500. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice 2:1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  501. Piłka nożna Ch.Glogow 2:1 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  502. Piłka nożna Chrobry Glogow 2:1 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  503. Piłka nożna Cracovia Krakow - Zag.Lubin Polska Puchar Polski
  504. Piłka nożna Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  505. Piłka nożna R.Zdzieszowice - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  506. Piłka nożna Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  507. Piłka nożna Korona Kielce - Wisla Krakow SA Polska Puchar Polski
  508. Piłka nożna Korona Kielce - W.Krakow Polska Puchar Polski
  509. Piłka nożna Gornik Zabrze 2:2 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  510. Piłka nożna Drutex-Bytovia - Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  511. Piłka nożna Chrobry Glogow - GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  512. Piłka nożna Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  513. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  514. Piłka nożna Podbeskidzie Bielsko-Biala - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  515. Piłka nożna Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  516. Piłka nożna Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:1 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  517. Piłka nożna Bytovia Bytow - Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  518. Piłka nożna Drutex-Bytovia - Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  519. Piłka nożna Arka Gdynia 2:2 WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  520. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce Polska Puchar Polski
  521. Piłka nożna Pogoń Szczecin 3:0 Lech Poznan Polska Puchar Polski
  522. Piłka nożna Zag.Lubin 2:1 Jagiellonia Polska Puchar Polski
  523. Piłka nożna GKS Tychy 71 1:1 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  524. Piłka nożna PGE Gks Belchatow - Chojniczanka Chojnice Polska Puchar Polski
  525. Piłka nożna Bytovia Bytow 1:0 Lechia G. Polska Puchar Polski
  526. Piłka nożna S.Ostroda 1:3 Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  527. Piłka nożna M.Legnica 1:2 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  528. Piłka nożna W.Krakow 2:1 Wisla Plock Polska Puchar Polski
  529. Piłka nożna Nowy Dwor 1:3 Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  530. Piłka nożna Stal Mielec - GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  531. Piłka nożna Chorzow 1:3 Ch.Glogow Polska Puchar Polski
  532. Piłka nożna Wisla Pulawy 1:4 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  533. Piłka nożna S.Tarnobrzeg 1:1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  534. Piłka nożna R.Zdzieszowice 2:1 Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  535. Piłka nożna Arka Gdynia - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  536. Piłka nożna Arka Gdynia - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  537. Piłka nożna Arka Gdynia - Lech Poznan Polska Puchar Polski
  538. Piłka nożna Wisla Krakow SA 2:4 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  539. Piłka nożna Pogon Siedlce 1:1 GKS Jastrzebie Polska Puchar Polski
  540. Piłka nożna Arka Gdynia 1:0 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  541. Piłka nożna Pogoń Szczecin 2:0 MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  542. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice 1:2 Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  543. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 Wisla Krakow SA Polska Puchar Polski
  544. Piłka nożna Bytovia Bytow 2:1 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  545. Piłka nożna GKS Jastrzebie 1:2 Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  546. Piłka nożna Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna Polska Puchar Polski
  547. Piłka nożna Pogoń Szczecin 4:1 Jagiellonia Polska Puchar Polski
  548. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice 1:2 Wisla Krakow SA Polska Puchar Polski
  549. Piłka nożna Bytovia Bytow 3:0 WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  550. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  551. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  552. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:2 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  553. Piłka nożna Ruch Chorzow - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  554. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice 1:1 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  555. Piłka nożna Gornik Zabrze - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  556. Piłka nożna Kmicic Kruszyna - Grom Miedzno Polska Puchar Polski
  557. Piłka nożna GKS Jastrzebie 1:1 Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  558. Piłka nożna LKS Wilki Wilcza - GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  559. Piłka nożna LKS Zyglin - Szombierki Bytom Polska Puchar Polski
  560. Piłka nożna KS 94 Rachowice - Concordia Knurow Polska Puchar Polski
  561. Piłka nożna Pradniczanka Krakow - Kmita Zabierzow Polska Puchar Polski
  562. Piłka nożna KS Wieczysta Krakow - Prokocim Krakow Polska Puchar Polski
  563. Piłka nożna Przelecz Dukla - Partyzant Targowiska Polska Puchar Polski
  564. Piłka nożna Rekord Bielsko-Biala - KS Spojnia Landek Polska Puchar Polski
  565. Piłka nożna Huragan Inwald - Orzel Ryczow Polska Puchar Polski
  566. Piłka nożna Pasjonat Dankowice - LKS Czaniec Polska Puchar Polski
  567. Piłka nożna Silesia Miechowice - Ruch Radzionkow Polska Puchar Polski
  568. Piłka nożna GKS Piast Gliwice - Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  569. Piłka nożna LKS Studzionka - Polonia Laziska Gorne Polska Puchar Polski
  570. Piłka nożna GTS Bojszowy - GKS Tychy II Polska Puchar Polski
  571. Piłka nożna Nadwislan Gora - GKS Pniowek Pawlowice Polska Puchar Polski
  572. Piłka nożna LKS Studzionka - Polonia Laziska Gorne Polska Puchar Polski
  573. Piłka nożna Stomil Olsztyn - Ruch Chorzow Polska Puchar Polski
  574. Piłka nożna Gornik Zabrze 2:2 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  575. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice 2:0 Stal Mielec Polska Puchar Polski
  576. Piłka nożna Bytovia Bytow 1:0 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  577. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:1 WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  578. Piłka nożna Sparta Lubliniec - Unia Kalety Polska Puchar Polski
  579. Piłka nożna GKS Jastrzebie 2:1 Radomiak Radom Polska Puchar Polski
  580. Piłka nożna KKS Kalisz - Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  581. Piłka nożna KKS Kalisz - Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  582. Piłka nożna Cracovia Krakow - Jagiellonia Polska Puchar Polski
  583. Piłka nożna Pogon Siedlce -:- Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  584. Piłka nożna Pogon Siedlce 2:1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  585. Piłka nożna Podbeskidzie Bielsko-Biala - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  586. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 3:2 Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  587. Piłka nożna Miedz Legnica 2:3 Gornik Leczna Polska Puchar Polski
  588. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec 3:3 Wisla Krakow SA Polska Puchar Polski
  589. Piłka nożna ZKS Olimpia Zambrow - Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  590. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice - Korona Kielce Polska Puchar Polski
  591. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 3:2 Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  592. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  593. Piłka nożna Slomniczanks Slomniki - Szreniawa Koszyce Polska Puchar Polski
  594. Piłka nożna Stal Mielec 4:3 Wisla Plock Polska Puchar Polski
  595. Piłka nożna Rominta Goldap 1:4 Arka Gdynia Polska Puchar Polski
  596. Piłka nożna Kotwica Kolobrzeg 2:3 Chojniczanka Chojnice Polska Puchar Polski
  597. Piłka nożna PGE Gks Belchatow 1:1 Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  598. Piłka nożna KKS Kalisz 1:0 Polonia Bytom Polska Puchar Polski
  599. Piłka nożna Blekitni Stargard Szczecinski 1:2 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  600. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  601. Piłka nożna Rakow Czestochowa 2:2 Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  602. Piłka nożna Siarka Tarnobrzeg 2:2 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  603. Piłka nożna KKS Kalisz - Polonia Bytom Polska Puchar Polski
  604. Piłka nożna Wda Swiecie 1:1 MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  605. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  606. Piłka nożna KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:1 Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  607. Piłka nożna Legionovia Legionowo - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  608. Piłka nożna Legionovia Legionowo - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  609. Piłka nożna MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  610. Piłka nożna ZKS Olimpia Zambrow 2:1 GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  611. Piłka nożna Energetyk ROW Rybnik 1:3 Stomil Olsztyn Polska Puchar Polski
  612. Piłka nożna Radomiak Radom 1:0 GKS Dospel Katowice Polska Puchar Polski
  613. Piłka nożna Swit Skolwin - Polonia Bytom Polska Puchar Polski
  614. Piłka nożna LKS Pogon Lebork - Kotwica Kolobrzeg Polska Puchar Polski
  615. Piłka nożna KS Stilon Gorzow - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  616. Piłka nożna Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  617. Piłka nożna RKS Garbarnia Krakow - MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  618. Piłka nożna Miedz Legnica - PGE Gks Belchatow Polska Puchar Polski
  619. Piłka nożna KS Stilon Gorzow - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  620. Piłka nożna GKS Jastrzebie - GKS Olimpia Grudziadz Polska Puchar Polski
  621. Piłka nożna Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg Polska Puchar Polski
  622. Piłka nożna GKS Jastrzebie - GKS Olimpia Grudziadz Polska Puchar Polski
  623. Piłka nożna KKS Kalisz - MKS Kluczbork Polska Puchar Polski
  624. Piłka nożna LKS Lomza 2:2 GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  625. Piłka nożna Lechia Tomaszow Mazowiecki - Stal Mielec Polska Puchar Polski
  626. Piłka nożna KKS Kalisz - MKS Kluczbork Polska Puchar Polski
  627. Piłka nożna ChKS Chelmianka Chelm - ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  628. Piłka nożna Jks 1909 Jaroslaw - Energetyk ROW Rybnik Polska Puchar Polski
  629. Piłka nożna KS Chelminianka Chelmno - ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  630. Piłka nożna Blekitni Stargard Szczecinski - Gryf Wejherowo Polska Puchar Polski
  631. Piłka nożna CKS Chelmianka Chelm 1:1 ZKS Olimpia Zambrow Polska Puchar Polski
  632. Piłka nożna MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Znicz Pruszkow Polska Puchar Polski
  633. Piłka nożna Rakow Czestochowa - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  634. Piłka nożna MKS Trzebinia-Siersza - RKS Garbarnia Krakow Polska Puchar Polski
  635. Piłka nożna Brda Przechlewo - LKS Pogon Lebork Polska Puchar Polski
  636. Piłka nożna Polonia Warszawa - Gornik Walbrzych Polska Puchar Polski
  637. Piłka nożna KS Warta Poznan - RKS Garbarnia Krakow Polska Puchar Polski
  638. Piłka nożna PKS Olimpia Elblag - Motor Lublin Polska Puchar Polski
  639. Piłka nożna Odra Opole - Vineta Wolin Polska Puchar Polski
  640. Piłka nożna MKS Kluczbork -:- Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  641. Piłka nożna Motor Lublin - PKS Olimpia Elblag Polska Puchar Polski
  642. Piłka nożna RKS Garbarnia Krakow 3:2 KS Warta Poznan Polska Puchar Polski
  643. Piłka nożna Lechia Tomaszow Mazowiecki - Warta Sieradz Polska Puchar Polski
  644. Piłka nożna Rekord Bielsko-Biala - GKS Jastrzebie Polska Puchar Polski
  645. Piłka nożna Jks 1909 Jaroslaw - ZKS Stal Rzeszow Polska Puchar Polski
  646. Piłka nożna KKS Kalisz - Polonia Sroda Polska Puchar Polski
  647. Piłka nożna GKS Drwinia - Unia Tarnow Polska Puchar Polski
  648. Piłka nożna Ruch Radzionkow - Rekord Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  649. Piłka nożna GKS Radziechowy Wieprz - GKS Jastrzebie Polska Puchar Polski
  650. Piłka nożna Barciczanka Barcice - Podhale Nowy Targ Polska Puchar Polski
  651. Piłka nożna Slawiecice Kedzierzyn Kozle - Pilszcz Polska Puchar Polski
  652. Piłka nożna Kuniow - Start Dobrodzien Polska Puchar Polski
  653. Piłka nożna MKS Ledziny - GKS Jastrzebie Polska Puchar Polski
  654. Piłka nożna Gornik Zabrze - Rekord Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  655. Piłka nożna Iskra Szydlowo - Welna Skoki Polska Puchar Polski
  656. Piłka nożna PGE Gks Belchatow - Warta Sieradz Polska Puchar Polski
  657. Piłka nożna Tempo Rzeszotary - LKS Wislank Grabie Polska Puchar Polski
  658. Piłka nożna Jarota Jarocin - Kp Calisia Kalisz Polska Puchar Polski
  659. Piłka nożna MKS Ledziny - GKS Dab Gaszowice Polska Puchar Polski
  660. Piłka nożna Gornik 08 Myslowice - LKS Tecza Bledow Polska Puchar Polski
  661. Piłka nożna Odra Opole - Lzs Piotrowka Polska Puchar Polski
  662. Piłka nożna Unia Kalety - Plomien Kuznica Marianowa Polska Puchar Polski
  663. Piłka nożna Czarni Korfantow - Metalowiec Lambinowice Polska Puchar Polski
  664. Piłka nożna Iskra Glogoczow - Tempo Rzeszotary Polska Puchar Polski
  665. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  666. Piłka nożna Tempo Paniowki - Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  667. Piłka nożna Unia Kalety - MLKS Wozniki Polska Puchar Polski
  668. Piłka nożna MKS Ledziny - GKS Pniowek Pawlowice Polska Puchar Polski
  669. Piłka nożna Zawisza Bydgoszcz 1:2 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  670. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec 1:1 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  671. Piłka nożna Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  672. Piłka nożna Wislanie Jaskowice - RKS Garbarnia Krakow Polska Puchar Polski
  673. Piłka nożna Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakow Polska Puchar Polski
  674. Piłka nożna Legia Warszawa 4:0 Zawisza Bydgoszcz Polska Puchar Polski
  675. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  676. Piłka nożna WKS Slask Wroclaw 1:2 Zawisza Bydgoszcz Polska Puchar Polski
  677. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  678. Piłka nożna Cracovia Krakow - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  679. Piłka nożna Legia Warszawa 4:1 Chojniczanka Chojnice Polska Puchar Polski
  680. Piłka nożna WKS Slask Wroclaw - Zawisza Bydgoszcz Polska Puchar Polski
  681. Piłka nożna Piast Przyrow - Skra Czestochowa Polska Puchar Polski
  682. Piłka nożna Zaglebie Lubin - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  683. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice 1:2 Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  684. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec 1:2 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  685. Piłka nożna Zawisza Bydgoszcz - WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  686. Piłka nożna Zaglebiak Dabrowa Gornicza - KS Unia Zabkowice Polska Puchar Polski
  687. Piłka nożna MKS Milenium Wojkowice - LKS Tecza Bledow Polska Puchar Polski
  688. Piłka nożna KS Paradyz - PGE Gks Belchatow Polska Puchar Polski
  689. Piłka nożna Legia Warszawa 4:1 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  690. Piłka nożna Chojniczanka Chojnice 1:1 PGE Gks Belchatow Polska Puchar Polski
  691. Piłka nożna Sandecja Nowy Sacz 1:0 Ruch Chorzow Polska Puchar Polski
  692. Piłka nożna Jagiellonia - Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  693. Piłka nożna Podbeskidzie Bielsko-Biala - WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  694. Piłka nożna GKS Dospel Katowice 1:3 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  695. Piłka nożna Stal Stalowa Wola 1:2 Zawisza Bydgoszcz Polska Puchar Polski
  696. Piłka nożna Wda Swiecie 1:4 Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  697. Piłka nożna GKS Urania Ruda Slaska - Grunwald Ruda Slaska Polska Puchar Polski
  698. Piłka nożna Ruch Chorzow 2:1 Wisla Krakow SA Polska Puchar Polski
  699. Piłka nożna Miedz Legnica 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Polska Puchar Polski
  700. Piłka nożna Gornik Leczna - Legia Warszawa Polska Puchar Polski
  701. Piłka nożna PGE Gks Belchatow 1:0 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  702. Piłka nożna Stomil Olsztyn 1:5 WKS Slask Wroclaw Polska Puchar Polski
  703. Piłka nożna Pogon Siedlce - GKS Dospel Katowice Polska Puchar Polski
  704. Piłka nożna Zaglebie Sosnowiec 3:1 Gornik Zabrze Polska Puchar Polski
  705. Piłka nożna Arka Gdynia 1:1 Chojniczanka Chojnice Polska Puchar Polski
  706. Piłka nożna Zawisza Bydgoszcz 4:1 Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  707. Piłka nożna Jagiellonia 2:1 Pogoń Szczecin Polska Puchar Polski
  708. Piłka nożna MKS Puszcza Niepolomice 1:5 Lechia Gdansk Polska Puchar Polski
  709. Piłka nożna Stal Stalowa Wola 2:2 GKS Piast Gliwice Polska Puchar Polski
  710. Piłka nożna GKS Olimpia Grudziadz - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  711. Piłka nożna Dolcan Zabki 2:3 Cracovia Krakow Polska Puchar Polski
  712. Piłka nożna Blekitni Stargard Szczecinski 2:4 Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  713. Piłka nożna Wda Swiecie - Korona Kielce Polska Puchar Polski
  714. Piłka nożna Blekitni Stargard Szczecinski 2:1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  715. Piłka nożna Blekitni Stargard Szczecinski 2:1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Polska Puchar Polski
  716. Piłka nożna Nadwislan Gora - Zaglebie Lubin Polska Puchar Polski
  717. Piłka nożna RKS Garbarnia Krakow - Miedz Legnica Polska Puchar Polski
  718. Piłka nożna GKS Dospel Katowice 2:0 Rozwoj Katowice Polska Puchar Polski
  719. Piłka nożna Wisla Plock 1:2 Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  720. Piłka nożna LKS Lomza - Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  721. Piłka nożna LKS 1926 Lomza - Chrobry Glogow Polska Puchar Polski
  722. Piłka nożna Wisla Pulawy 2:2 Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  723. Piłka nożna Energetyk ROW Rybnik - Dolcan Zabki Polska Puchar Polski
  724. Piłka nożna Arka Gdynia 4:1 Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  725. Piłka nożna KKS Rodlo Kwidzyn 2:2 GKS Olimpia Grudziadz Polska Puchar Polski
  726. Piłka nożna GKP Gorzow Wielkopolski - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  727. Piłka nożna Boruta Zgierz - MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  728. Piłka nożna Gornik Walbrzych - Pogon Siedlce Polska Puchar Polski
  729. Piłka nożna Wda Swiecie - Legionovia Legionowo Polska Puchar Polski
  730. Piłka nożna Siarka Tarnobrzeg 1:4 Chojniczanka Chojnice Polska Puchar Polski
  731. Piłka nożna Stomil Olsztyn 2:0 Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  732. Piłka nożna KS Stilon Gorzow - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  733. Piłka nożna Wda Swiecie 1:0 Legionovia Legionowo Polska Puchar Polski
  734. Piłka nożna RKS Garbarnia Krakow 2:0 GKS Tychy 71 Polska Puchar Polski
  735. Piłka nożna Ursus Warsawa - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  736. Piłka nożna LKS Lomza 2:1 Rakow Czestochowa Polska Puchar Polski
  737. Piłka nożna Wisla Sandomierz - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  738. Piłka nożna Ursus Warsawa - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  739. Piłka nożna KS Ursus Warszawa - Zaglebie Sosnowiec Polska Puchar Polski
  740. Piłka nożna Legia Sandomierz - Sandecja Nowy Sacz Polska Puchar Polski
  741. Piłka nożna Sleza Wroclaw - Bytovia Bytow Polska Puchar Polski
  742. Piłka nożna KKS Kalisz - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  743. Piłka nożna KKS Kalisz - Wisla Pulawy Polska Puchar Polski
  744. Piłka nożna Stal Mielec - Rozwoj Katowice Polska Puchar Polski
  745. Piłka nożna Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork Polska Puchar Polski
  746. Piłka nożna Znicz Pruszkow - Nadwislan Gora Polska Puchar Polski
  747. Piłka nożna CWKS Resovia Rzeszow 1:2 MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  748. Piłka nożna Grunwald Ruda Slaska - Stal Stalowa Wola Polska Puchar Polski
  749. Piłka nożna Gwardia Koszalin 1:3 Blekitni Stargard Szczecinski Polska Puchar Polski
  750. Piłka nożna Resovia Rzeszow - MKS Puszcza Niepolomice Polska Puchar Polski
  751. Piłka nożna KS Chelminianka Chelmno - Siarka Tarnobrzeg Polska Puchar Polski
  752. Piłka nożna ChKS Chelmianka Chelm - Siarka Tarnobrzeg Polska Puchar Polski
  753. Piłka nożna Lech Poznan 3:1 Legia Warszawa Polska Puchar Polski

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie

Twój kupon (0 typów)

Stan konta: 1000Postaw kupon

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Liga typerów

    1. 1
      62%
      X
      16%
      2
      22%
    2. 1
      14%
      X
      27%
      2
      59%
    3. Piłka nożna Arka Gdynia - LKS Lodz
      1
      90%
      X
      7%
      2
      2%
    4. Piłka nożna Osasuna - Celta Vigo
      1
      29%
      X
      26%
      2
      45%
    Więcej
  2. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
    Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD