Noblebet bonus powitalny

Nowy bukmacher Noblebet, a w nim bonus powitalny w wysokości 1650 PLN. Co zrobić, by zgarnąć taką premię, jak wygląda odbieranie dodatkowej kasy na start?


Legalny bukmacher Noblebet na polskim rynku działa od niedawna. Na ten moment jest dostępny dla wszystkich chętnych, a sam bonus powitalny można odebrać bez konieczności korzystania z kodu promocyjnego. 

Aby zgarnąć ponad 1600 złotych na dzień dobry, wystarczy dokończenie rejestracji konta, a następnie dokonanie wpłat na profil typerski. Buk przyznaje premię za wpłatę numer jeden, dwa oraz trzy! 

Noblebet bonus na start - ile można dostać?

Pierwszy depozyt to 100% wartości w formie doładowania. Maksymalnie można zyskać 800 złotych, ale kwota może być także mniejsza, czyli 30, 80 czy 150 PLN. 

Przy drugim przelewie gracz może liczyć na bonus powitalny 50% do 800 złotych. Jak nietrudno jest policzyć, przelew gracza jest w tym przypadku powiększany o połowę jego wartości - wpłata 100 złotych to 50 złotych premii i tak dalej. 

Na koniec do odebrania jest 50 złotych. Można je wykorzystać tylko i wyłącznie w dziale Wirtualne Sporty, gdzie na graczy czekają piłka nożna, tenis oraz wyścigi konne. 


Bonus z kodem promocyjnym "BETONLINE" dostępny na Betfan.pl >>

----

Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Wiadomości sportowe

 2. Warci obserwowania

  Zobacz więcej
 3. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Bonus 3100 PLN + Obstawianie bez podatku! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD