Najman - Taxi Złotówa. MMA VIP - typy, data, karta walk

10.02.2021 09:43

Marcin Najman - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Gala MMA VIP już 13 września - kto podczas niej wystąpi, gdzie grać typy na pojedynki? Pora poznać wszystkie szczegóły - istotne dla każdego kibica oraz typera!

Pożegnalna walka Najmana. Koniec kariery w roku 2021?

Marcin Najman nie od dzisiaj zapowiada koniec kariery. "El Testosteron" miał pożegnać się ze sztukami walki po Fame MMA 8, jednak został zdyskwalifikowany za powalenie i kopnięcie rywala (jego walka z Don Kasjo odbywała się na zasadach bokserskich). Wiadomo już na pewno, że zawodnik nie powróci do Fame MMA. W ten sposób powstała nowa inicjatywa o nazwie MMA-VIP. Co wiadomo już na jej temat, kiedy pierwsza gala?

Walka Najman - Złotówa odbędzie się 13 lutego 2021. Datę potwierdził sam jeden z zainteresowanych. "No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA" - napisał "Testosteron" na swoim Instagramie.


Limit wagowy w przypadku walki Najamana z Taxi Złotówą nie będzie obowiązywał, tak jak ma to miejsce w przypadku Oczywiście, walka Najman - Złotówa jeszcze na kilka tygodni przed startem wzbudza duże emocje. Nic dziwnego, że pada coraz więcej pytań na jej temat, a znalezienie odpowiedzi nie zawsze jest najłatwiejszym zadaniem.

 • Kiedy gala MMA VIP?
 • Kto walczy na MMA VIP?
 • Typy bukmacherskie na Najman - Złotówa
 • Gdzie obejrzeć galę MMA VIP?
 • Czy będzie MMA VIP darmowa transmisja?
 • Czy gala MMA VIP zostanie pokazana w TV?

W przygotowanym przez nas materiale dowiecie się wszystkiego, co trzeba, by czekać na galę. Znajdzie się zarówno coś dla kibiców, jak i tych, których interesuje również obstawianie MMA VIP. Podamy też wszystkie dane dotyczące MMA-VIP PPV. Cena w przedsprzedaży oraz w dniu eventu jest już znana, mimo że sporo osób ciągle jeszcze nie ma na ten temat wiedzy.

Najman - Złotówa. Walka - wszystkie informacje. Data, godzina, sylwetki zawodników

Walka Marcin Najman - Szymon Wrzesień odbędzie się w dniu 13 lutego 2021 roku. Start jest planowany na godzinę 19.30. Co wiemy o samych zawodnikach, jakie informacje powinny być ważne dla każdego obstawiającego oraz zapalonego kibica sportów walki, w tym MMA?


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
efortuna.pl
2230 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEZłotówa w MMA ma za sobą dopiero dwa pojedynki. Jedyne zwycięstwo odniósł z Bonusem BGC. Nie można powiedzieć, by był to szczególnie wymagający rywal, gdyż triumfował w nim także Marcin Najman. Wrzesień wystąpił w roku 2020 także podczas gali FSC 3: Agoga Show. Jego rywalem na tej imprezie był Kamil Kałduński, a walka zakończyła się przegraną "Złotówy" przez nokaut i to już w pierwszej rundzie.

Postaci Marcina Najmana raczej przedstawiać nie trzeba. "El Testosteron" imał się już wielu zajęć, ale to w MMA jest od kilku ładnych lat i na tej dyscyplinie skupia się przede wszystkim. Wielu kibiców kojarzy go zapewne głównie z walki z Marcinem Pudzianowskim, ale to już zamierzchła przeszłość. Obecnie Najman pamiętany jest przede wszystkim za sprawą występów na Fame MMA.

MMA-VIP karta walk. Kto walczy na gali 13 lutego 2021?

Trochę przyszło kibicom poczekać na potwierdzenie tego, jak będzie wyglądać w przypadku gali VIP MMA karta walk. Na szczęście, wiadomo już nie tylko to, kiedy walka Najman - Złotówa się odbędzie, ale jakie pojedynki ją poprzedzą. Wśród zawodników ogłoszonych w fight cardzie znaleźć można było, między innymi, Izabelę Badurek znaną z występów dla FEN, a nawet jednego pojedynku stoczonego dla UFC! Niestety, ze względu na kontuzję zawodniczki nie zobaczymy w lutym w klatce.

Kto walczy na VIP MMA poza wspomnianymi już postaciami? Adrian Cios, Tomasz Łomnicki "Fit Dzik" Mateusz Kisiel oraz Sebastian Tronina i nie tylko. Poniżej prezentujemy, jak dokładnie wygląda przygotowana na VIP MMA karta walk

Oni wezmą udział w pożegnalnej gali Najmana:

 • Marcin Najman - Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
 • Marcin Rekowski - Patryk Kowoll
 • Edward Mazur - Dominik Tyman
 • Przemysław Opalach - Konrad Cyranowski
 • Adrian Cios - Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
 • Mateusz Kisiel - Sebastian Tronina


Typy bukmacherskie na VIP MMA. Pewniak na walkę Najman - Złotówa

Przygotowane na walkę Najman - Złotówa typy bukmacherskie nie wskazują wyraźnie na żadnego zawodnika, chociaż prawdopodobnie znajdą się tacy, którzy nie będą wierzyć sukces Najmana i zagrają przeciwko niemu bez względu na wszystko. Pamiętajmy, że Szymon Wrzesień w ogóle niej jest związany ze sportami walki, a w dotychczasowych występach nie pokazywał się z wyjątkowo dobrej strony.

Najman jest doświadczony, a jednocześnie cały czas podkreśla, że jego lutowa walka jest ostatnią, jaką stoczy przed kamerami. To może być spora motywacja do tego, by pokazać się z jak najlepszej strony i zmazać nieco plamę na honorze po szeroko komentowanej dyskwalifikacji na Fame MMA 8.

Gdzie będzie można znaleźć na zakłady bukmacherskie na VIP MMA? Nie trzeba było długo czekać na strony, które zechciały mieć w ofercie kursy na to wydarzenie. Obstawianie MMA VIP możliwe jest chociażby na www.eFortuna.pl oraz na www.Superbet.pl. Na obu tych portalach rzadko kiedy brakuje zakładów na freak fighty, tak więc na pewno są to miejsca, którymi powinni zainteresować się fani tego typu wydarzeń.

Będziemy na naszej stronie informować na bieżąco o tym, jak wyglądają na walkę Najman - Złotówa typy. Śledźcie nas uważnie!

MMA VIP kursy bukmacherskie. Kto faworytem do zwycięstwa?

Kursy bukmacherskie to najlepszy drogowskaz dla typerów. Dzięki notowaniom poszczególnych zawodników możemy znaleźć odpowiedź na pytanie, który z nich uznawany jest za faworyta, a kto raczej nie ma większych szans na wygranie swojego pojedynku.

Karta walk MMA VIP skurczyła się przez brak możliwości zorganizowania dwóch walk kobiet, jednak cały czas obstawiający mają wybór zakładów na to wydarzenie. Na pewno wśród hitów będą dostępne na Najman - Złotówa kursy, które nieśmiało wskazują na Szymona Września.

Poniżej prezentujemy zestawienie aktualnych kursów na walki zaplanowane na 13 lutego w ramach MMA VIP. Jak widać, nie brakuje takich starć, gdzie wskazanie wyraźnego kandydata do zwycięstwa jest trudne.

Walka12
P. Opalach - K. Cyranowski1.204.00
M. Kisiel - S. Tronina1.502.40
M. Rekowski - P. Kowoll1.402.75
E. Mazur - D. Tyman1.452.55
A. Cios - T. Łomnicki (Fit Dzik)1.851.85
M. Najman - Sz. Wrzesień (Taxi Złotówa)1.901.80

Bonusy na MMA VIP. Kasa na obstawianie walk gali Najmana

Bukmacherzy przygotowali bonusy do odebrania na obstawianie gali MMA VIP. Gdzie i co dokładnie można zgarnąć? Na stronie www.eFortuna.pl do wykorzystania jest przygotowany przez Fortunę kod promocyjny "BETONLINE", a nowi klienci do zdobycia mają 20 PLN bez depozytu, 100% od pierwszej wpłaty do 2000 PLN oraz aż 200 PLN jako zakład bez ryzyka, który można wykorzystać chociażby na stawianie typów na MMA. 

Zakładanie konta w Fortunie to proces, który nikomu nie powinien przysporzyć większych trudności. Co równie ważne, konto można zweryfikować w ekspresowym tempie dzięki usługi MojeID mającej połączenie z bankowością internetową. 

Fortuna kod promocyjny

W Fortunie znajdziemy kursy na walki MMA VIP bez względu na to czy chcemy postawić tylko na walkę Najmana, czy także na którąś jeszcze. Wszystko odbywa się w stu procentach legalnie, a sam bukmacher oferuje swoim klientom chociażby transmisje UFC za darmo.

Strona www.Superbet.pl także kojarzy się już prawdopodobnie wielu z mieszanymi sztukami walki. Bukmacher podpisał nie tak dawno umowę z Janem Błachowiczem, który reklamuje markę wśród polskich graczy. 

W przypadku Superbet do zdobycia także są trzy bonus, ale w zupełnie innej formie, niż miało to miejsce w Fortunie. Przede wszystkim na dobry początek jest 50 PLN, natomiast przez pierwszy tydzień typerzy stawiają kupony bez ryzyka - w razie przegranej mają do odebrania nawet 500 PLN zwrotu! 

Superbet dla Czytelników Betonline przygotował także 34 PLN w formie darmowego zakładu, czyli freebetu. Premia ta nie jest dostępna przy tradycyjnej rejestracji konta.

Gdzie obejrzeć walkę Najman - Złotówa? MMA VIP transmisja online - stream, TV, PPVWiadomo na sto procent, że walka Najman - Złotówa online zostanie pokazana tylko w systemie PPV, co oznacza, że nie można spodziewać się tego, iż gala MMA VIP za darmo zostanie gdziekolwiek pokazana. Transmisja TV jest mało prawdopodobna, podobnie jak ma to miejsce z Fame MMA. Sami organizatorzy już nie zabiegają o telewizyjny rozgłos, gdyż system Pay Per View nie jest wyjątkowo kosztowny, a przynosi spore zyski. Trudno powiedzieć, czy w przypadku MMA VIP dochody ze sprzedaży będą satysfakcjonujące dla organizatorów, ale na pewno ci nie zamierzają zmieniać swoich planów co do dostępności streamu.

Ile kosztuje PPV MMA VIP? Od samego początku mówiło się, że będzie to prawdopodobnie cena oscylująca w granicach 20 złotych i całkowicie się to sprawdziło. Jeżeli ktoś zdecyduje się kupić dostęp do MMA VIP online w dniu 13 lutego, zapłaci 19,50 zł, natomiast w przedsprzedaży cena będzie o 4 złote niższa, czyli wyniesie 15,50. Zakupu można dokonywać na oficjalnym portalu gali MMA-VIP.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

 1. Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary (23-25 lutego)!

  Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary (23-25 lutego)!

  W dniach 23-25 lutego można grać typy na europejskie puchary z dodatkowym bonusem 100 PLN od bukmachera...

  11:49 0
 2. Live bez ryzyka. Fortuna daje 30 PLN na obstawianie!

  Live bez ryzyka. Fortuna daje 30 PLN na obstawianie!

  23 lutego (wtorek) kolejne mecze Ligi Mistrzów, dlatego u bukmachera Fortuna na pewno nie będzie brakować...

  09:30 0
 3. Betfan bonus powitalny. 600 PLN cashback + 1000 PLN przy wpłacie!

  Betfan bonus powitalny. 600 PLN cashback + 1000 PLN przy wpłacie!

  Legalna firma bukmacherska Betfan przygotowała nowy bonus powitalny, dzięki któremu do odebrania jest...

  10:38 0
 4. Freebety bez depozytu 2021. Gdzie je można odebrać?

  Freebety bez depozytu 2021. Gdzie je można odebrać?

  Freebety bez depozytu 2021 to kasa, którą można odebrać na obstawianie wydarzeń sportowych i to za samą...

  07:56 0
 5. Superbet promocje bukmacherskie. Jakie bonusy?

  Superbet promocje bukmacherskie. Jakie bonusy?

  Jakie przygotował dla graczy Superbet promocje bukmacherskie na aktualny rok? Wymienić wszystkie nie...

  07:35 0
 6. STS bonus od depozytu. 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

  STS bonus od depozytu. 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

  Nawet 100 PLN ekstra do zdobycia za obstawianie meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy w STS. Jak można...

  12:33 0
 7. Barcelona - PSG z kursem 20.00 w Superbet!

  Barcelona - PSG z kursem 20.00 w Superbet!

  Hitowe starcie Barcelona - PSG po kursie 20.00? W Superbet to jak najbardziej możliwe! Ten legalny bukmacher...

  09:18 0
 8. Godlewska wystąpi na Punchdown 3!

  Godlewska wystąpi na Punchdown 3!

  To już oficjalne: 20 marca 2021 odbędzie się turniej w policzkowaniu, Punchdown 3. W jednym z pojedynku...

  11:45 0
 9. Automaty Promatic już dostępne w Total Casino!

  Automaty Promatic już dostępne w Total Casino!

  Oferta Total Casino powiększyła się o produkcje rodzimej marki Promatic Group. Dzięki tej zmianie gracze...

  08:25 0
 10. Bonus Superbet na NBA. Zakłady bez ryzyka - 22 PLN zwrotu!

  Bonus Superbet na NBA. Zakłady bez ryzyka - 22 PLN zwrotu!

  Superbet przygotował promocję bez ryzyka dla wszystkich fanów grających typy na NBA. Do zdobycia w każdą...

  09:18 0

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie 25.02.2021

Typy dnia

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Wiadomości sportowe

 2. Popularne typy użytkowników

  25.02 18:00
  1
  33%
  -
  2
  67%
  25.02 21:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  25.02 21:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  25.02 18:55
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  25.02 18:55
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
 3. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 4. UEFA Champions League 2020/2021

  Kto zwycięży w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA 2020/2021?

  1. Bayern Monachium
  2. Manchester City
  3. Paris Saint-Germain
  4. Liverpool FC
  5. Real Madryt
  6. Juventus Turyn
  7. Chelsea Londyn
  8. Atletico Madryt
  9. Inny
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Freebet 34 PLN + 500 PLN + 50 PLN w Superbet! Pierwszy tydzień BEZ RYZYKAPOKAŻ WIĘCEJ