MŚ 2018 terminarz. Kalendarz kibica, gdzie i kiedy grają Polacy?

Od 14 czerwca do 15 lipca piłkarze na stadionach w Rosji powalczą o tytuł najlepszej drużyny na świecie. Kiedy i o której godzinie czekają nas poszczególne mecze? W jakie dni obejrzymy na mundialu występ reprezentacji Polski? Zobaczcie terminarz na MŚ 2018, który jest prawdziwym niezbędnikiem każdego kibica!


FAZA GRUPOWA (14-28 czerwca 2018):


14 czerwca

  • Grupa A: Rosja - Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa

15 czerwca

  • Grupa A: Egipt - Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg
  • Grupa B: Maroko - Iran, godz. 17, Sankt Petersburg
  • Grupa B: Portugalia - Hiszpania, godz. 20, Soczi

16 czerwca

  • Grupa C: Francja - Australia, godz. 12, Kazań
  • Grupa D: Argentyna - Islandia, godz. 15, Moskwa
  • Grupa C: Peru - Dania, godz. 18, Sarańsk
  • Grupa D: Chorwacja - Nigeria, godz. 21, Kaliningrad

17 czerwca

  • Grupa E: Kostaryka - Serbia, godz. 14, Samara
  • Grupa F: Niemcy - Meksyk, godz. 17, Moskwa
  • Grupa E: Brazylia - Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem

18 czerwca

  • Grupa F: Szwecja - Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród
  • Grupa G: Belgia - Panama, godz. 17, Soczi
  • Grupa G: Tunezja - Anglia, godz. 20, Wołgograd

19 czerwca

  • Grupa H: Kolumbia - Japonia, godz, 14, Sarańsk
  • Grupa H: Polska - Senegal, godz. 17, Moskwa
  • Grupa A: Rosja - Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg

20 czerwca

  • Grupa B: Portugalia - Maroko, godz. 14, Moskwa
  • Grupa A: Urugwaj - Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem
  • Grupa B: Iran - Hiszpania, godz. 20, Kazań

21 czerwca

  • Grupa C: Dania - Australia, godz. 14, Samara
  • Grupa C: Francja - Peru, godz. 17, Jekaterynburg
  • Grupa D: Argentyna - Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród

22 czerwca

  • Grupa E: Brazylia - Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg
  • Grupa D: Nigeria - Islandia, godz. 17, Wołgograd
  • Grupa E: Serbia - Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad

23 czerwca

  • Grupa F: Korea Płd. - Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem
  • Grupa F: Niemcy - Szwecja, godz. 20, Soczi
  • Grupa G: Belgia - Tunezja, godz. 14, Moskwa

24 czerwca

  • Grupa G: Anglia - Panama, godz. 14, Niżny Nowogród
  • Grupa H: Japonia - Senegal, godz. 17, Jekaterynburg
  • Grupa H: Polska - Kolumbia, godz. 20, Kazań

25 czerwca

  • Grupa A: Urugwaj - Rosja, godz. 16, Samara
  • Grupa A: Arabia Saudyjska - Egipt, godz. 16, Wołgograd
  • Grupa B: Hiszpania - Maroko, godz. 20, Kaliningrad
  • Grupa B: Iran - Portugalia, godz. 20, Sarańsk

26 czerwca:

  • Grupa C: Dania - Francja, godz. 16, Moskwa
  • Grupa C: Australia - Peru, godz. 16, Soczi
  • Grupa D: Islandia - Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem
  • Grupa D: Nigeria - Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg

27 czerwca:

  • Grupa F: Meksyk - Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg
  • Grupa F: Korea Płd. - Niemcy, godz. 16, Kazań
  • Grupa E: Serbia - Brazylia, godz. 20, Moskwa
  • Grupa E: Szwajcaria - Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród

28 czerwca

  • Grupa H: Senegal - Kolumbia, godz. 16, Samara
  • Grupa H: Japonia - Polska, godz. 16, Wołgograd
  • Grupa G: Anglia - Belgia, godz. 20, Kaliningrad
  • Grupa G: Panama - Tunezja, godz. 20, Sarańsk

1/8 FINAŁU (30 CZERWCA - 4 LIPCA):


30 czerwca

  • 1. w grupie C - 2. w grupie D (Kazań, godz. 16)
  • 1. w grupie A - 2. w grupie B (Soczi, godz. 20)

1 lipca

  • 1. w grupie B - 2. w grupie A (Moskwa, godz. 16)
  • 1. w grupie D - 2. w grupie C (Niżny Nowogród, godz. 20)

2 lipca

  • 1. w grupie E - 2. w grupie F (Samara, godz. 16)
  • 1. w grupie G - 2. w grupie H (Rostów nad Donem, godz. 20)

3 lipca

  • 1. w grupie F - 2. w grupie E (Sankt Petersburg, godz. 16)
  • 1. w grupie H - 2. w grupie G (Moskwa, godz. 20) 

ĆWIERĆFINAŁY (6-7 LIPCA):


6 lipca

  • I. zwycięzca A1-B2 - zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, godz. 16)
  • II. zwycięzca E1-F2 - zwycięzca G1-H2 (Kazań, godz. 20)

7 lipca

  • III. zwycięzca F1-E2 - zwycięzca H1-G2 (Samara, godz. 16)
  • IV. zwycięzca B1-A2 - zwycięzca D1-C2 (Soczi, godz. 20) 

PÓŁFINAŁY (10-11 LIPCA):


10 lipca

  • zwycięzca meczu I - zwycięzca meczu II (Sankt Petersburg, godz. 20)

11 lipca

  • zwycięzca meczu III - zwycięzca meczu IV (Moskwa, godz. 20) 

MECZ O TRZECIE MIEJSCE (14 LIPCA):


  • Przegranie z półfinałów, godzina 16, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg

FINAŁ (15 LIPCA):


  • Zwycięzcy półfinałów, 15 lipca, godzina 17, Stadion Łużniki, Moskwa


Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

    1. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    2. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    3. Piłka nożna Augsburg - Schalke
      1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    4. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    Więcej
  3. Krzysztof Piątek

    Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

    1. Tak - i to już zimą!
    2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
    3. Nie
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd