MHJW 2020: Znamy uczestników!

18.02.2020 13:15

We wtorek 18 lutego poznaliśmy wszystkich uczestników Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który zwieńczy przygotowania siatkarskiej reprezentacji Polski do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, które wystartują dokładnie dwa tygodnie później. 


Osiemnasta edycja imprezy organizowanej ku czci legendarnego selekcjonera mistrzów olimpijskich i świata odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie w dniach 9-11 lipca, a udział w niej wezmą tradycyjnie cztery drużyny narodowe.

W bieżącym roku zabraknie reprezentacji ze ścisłego światowego topu, ale udało się zaprosić wyłącznie uczestników tokijskich igrzysk. Poza Biało-Czerwonymi będą to także Persowie, Argentyńczycy i Tunezyjczycy.

„Cieszę się, że w Memoriale zagrają tylko te drużyny, które wystąpią później na igrzyskach w Tokio. Dodatkowo jest mi bardzo miło, że będziemy gościć Tunezyjczyków, których reprezentację prowadził przecież Hubert Wagner” - mówi Jerzy Mróz, Prezes Zarządu Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

XVIII edycja Memoriału będzie dla podopiecznych Vitala Heynena, ale także pozostałych uczestników, próbą generalną przed startującym 25 lipca siatkarskim turniejem olimpijskim, w którym Biało-Czerwoni chcieliby nawiązać do sukcesów drużyny legendarnego Huberta Jerzego Wagnera.

Fot.: FIVB


Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
 2. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550SKOPIUJ KOD