Jak wygrać z bukiem? Nie popełniać tych błędów!

Bardzo wiele osób zadaje sobie pytanie, jak wygrać z bukiem. Czy zarabianie na obstawianiu meczów to tylko mit? Absolutnie nie, a żeby się o tym przekonać, wystarczy nie popełniać kilku podstawowych błędów!

Pośród fanów zakładów, możemy wyróżnić co najmniej kilka typów graczy. Pierwsi z nich obstawiają zakłady bukmacherskie online tylko przy okazji medialnych, sporych sportowych imprez, takich jak chociażby mistrzostwa świata w popularnej dyscyplinie, jaką jest piłka nożna, mistrzostwa Europy w siatkówce czy też Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich. Osoby te niestety nie mają zbytniej wiedzy odnośnie bukmacherskich zakładów, ani też świata sportu. Jakie jednak najczęściej popełniają oni błędy? O tym poniżej.

Wygrywanie dużych pieniędzy w zakładach bukmacherskich

Wiele osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jest oślepionych wizją dużego i bardzo szybkiego zarobku - wygrywanie u bukmachera wydaje im się dosłownie z zasięgu ręki. Marzenia o dużych wygranych wydają się możliwie i realne do urzeczywistnienia, niemniej jednak osoby początkujące nie są niestety świadome tego, iż rachunek prawdopodobieństwa zupełnie przeczy ich przekonaniom. Tak zwany złoty strzał w bukmacherce zdarza się dość rzadko, można stwierdzić, iż to swego rodzaju Święty Graal zakładów bukmacherskich.


W każdym przecież środowisku znajdzie się znajomy znajomego, którego znajomy trafił podobno niezwykle wysoki kurs, jednakże pokładanie nadziei w tym, iż nam się to również przytrafi, dosyć szybko doprowadzi do utracenia następnych pieniędzy. Jeżeli pragniemy osiągnąć zyski w bukmacherskich zakładach, musimy zejść do świata rzeczywistego i przestać marzyć o wysokich wygranych. Obstawiajmy zatem zakłady, które mają realne szanse na wygraną i próbujmy dzięki temu zarobić pieniądze czyniąc niewielkie, ale systematyczne kroki.  

Jak wygrać z bukiem, czyli wybieranie faworytów

Rzeczywiste okazje w bukmacherskich zakładach, nie oczekują wcale na nas w meczach Chelsea, Realu czy też Barcelony. Obstawianie zwycięstwa najbardziej popularnych sportowych drużyn w meczach z drużynami znacznie słabszymi, nie przyniesie raczej spodziewanych przez nas rezultatów. Ryzyko, które podejmujemy jako gracze, obstawiając na zwycięstwa drużyn będących na topie, będzie niewspółmiernie do korzyści, które mamy szansę zyskać w przypadku właściwego obstawiania.

Trudno jest bowiem znaleźć taką drużynę, która nie posiada na własnym koncie choćby pojedynczej wpadki. Nawet tym najlepszym, może się przecież ona przydarzyć. Jeśli chodzi o opłacalność, zakłady bukmacherskie na faworytów, prawie nigdy nie mają na to szansy, ponieważ kursy na nich są bardzo zaniżone, biorąc pod uwagę na stadne, a do tego bezmyślne obstawianie przez graczy.

Porywcze stawianie kuponów u bukmachera

Dopiero co zaczynający swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi gracz, na samym początku winien spróbować własnych sił w obstawianiu w ogóle bez pieniędzy. Możemy stworzyć chociażby kalkulacyjny arkusz celem dokonywania analizy wybranych zdarzeń. Jeśli będziemy śledzić własne poczynania, dowiemy się, w jakim miejscu jako gracze się znajdujemy. Śledzenie własnych poczynań pokaże nam, na jakim miejscu się obecnie znajdujemy. Tego typu test, powie nam sporo o naszym możliwościach jako obstawiających. Jeżeli zauważymy, iż umiemy obstawiać w sposób odpowiedzialny, zaś typowanie bez środków finansowych przyniesie nam wirtualne zyski, wtedy możemy zacząć własną przygodę z bukmacherką już na poważnie.

Wygrywanie u bukmachera to nie zawsze długie kupony

Jeżeli jednak będziemy regularnie przegrywać, nie potrafimy dobierać właściwych stawek i musimy ciągle zwiększać swój budżet wirtualny, żeby móc kontynuować obstawianie, wówczas otrzymujemy jednoznaczny sygnał, iż bukmacherka, być może nie jest jeszcze dla nas. Warunek sukcesu obstawiania zakładów na papierze, stanowi niewątpliwie racjonalne typowanie zdarzeń w taki sposób, w który grali byśmy za realne pieniądze. Musimy wyznaczyć sobie konkretny budżet, jak i ustalić zasady co do obstawiania.

Kiedy ,,musimy się odegrać", to możemy już mówić o dużym problemie. W głowie powinno się nam pojawić czerwone światło. Jest to pierwszy ostrzegawczy znak, który wskazuje na nasze skłonności do popadnięcia w uzależnienie, i to w niedalekiej przyszłości. Sporo graczy, dopiero co zaczynających własną przygodę z bukmacherką, nie zwraca uwagi na takie odczucia i bardzo szybko płaci za to wysoką cenę. Jest to najłatwiejsza, a zarazem najkrótsza droga do utracenia sporych pieniędzy. Granie pod wpływem emocji, nie przyniesie niestety niczego dobrego. Tylko i wyłącznie duże rozczarowania.  

Psychologia zakładów sportowych. Kilka słów o "gorącej głowie"

Serie, nie tylko wygranych, ale również przegranych zakładów bukmacherskich, działają zawsze tak samo. Każda spośród nich powoduje, iż my jako gracze nie mamy żadnego zamiaru odejść od ekranu monitora, chcemy wygrywać w dalszym ciągu albo też spróbować się odegrać. Jeśli nie umiemy powiedzieć sobie stóp we właściwym czasie, możemy się łatwo pogrążyć. Właściwe przygotowanie pod względem psychicznym i do tego chłodna kalkulacja to cechy, które są niezbędne w tego typu sytuacjach.

System bukmacherski - czy jest potrzebny do zarabiania?

Brak właściwej strategii, jest dużym problemem. Myślenie krótkoterminowe odnośnie bukmacherskich zakładów, nie da oczekiwanych przez nas rezultatów. Trzymanie się sztywnych zasad stworzonego wcześniej planu, zapobiegnie skutecznie utracie wszelkich środków finansowych, jak i powstrzyma przed popadnięciem w uzależnienie. Realizując własne założenia, jako gracze musimy mieć świadomość podejmowanych kroków, zaś zysk albo utrata następnych jednostek, nie powinna być dla nas żadnym zaskoczeniem, zaś owocem pracy analitycznej. Na czym właściwie polega świadome granie? To właściwe dobieranie taktyki, a dzięki temu systemu do stawkowania, jak i obstawianych przez nas dyscyplin sportowych.


Kto może grać i wygrać z bukiem?

Zanim rozpoczniemy obstawianie, jako gracze powinniśmy zapoznać się ze specyfiką zakładów bukmacherskich obstawianych w internecie. Lepiej nie lekceważyć firm bukmacherskich. Nie możemy być nazbyt pewni własnych umiejętności i wiedzy. Skończyć się to może źle na dwa różne sposoby. Według jednego stracimy swoje pieniądze, dzięki nieumiejętnemu pobraniu/wykorzystaniu, których później nie będziemy potrafili właściwie wykorzystać. W drugim zaś przypadku, po prostu przegramy własne pieniądze. Osiąganie sukcesu w bukmacherskich zakładach, nie jest zależne od naszego szczęścia, tylko od wyrachowania, taktyki i posiadanej wiedzy.

Żaden spośród graczy nie ma takich umiejętności od samego początku, musimy je nabyć nauką i pracą i dopiero później możemy cieszyć się z osiągniętych wygranych. Jeżeli jako użytkownicy, nie znamy najbardziej podstawowych pojęć, takich jak na przykład valuebet, DNB, over/under, czy też handicap, czy też nie poznaliśmy systemu do stawkowania, to trudno nam będzie w dłuższej perspektywie osiągać jakiekolwiek zyski. Możemy zatem powiedzieć, iż jest to w ogóle niemożliwe. Każdy spośród graczy, którzy rozpoczynają własną przygodę z zakładami bukmacherskimi, obowiązkowo winien przeczytać artykuły w działach:

ABC skutecznego obstawiania, poznajmy bukmachera i podstawy bukmacherskich zakładów. Jakie są najważniejsze cechy dobrego gracza, jakie powinny być jego prognozy? Anglicy uważają, iż trzeba być SMART. Nie chodzi tutaj oczywiście o dosłowne tłumaczenie. Należy poznać znaczenie poszczególnych liter. S - specyfic, czyli swoisty, M - meansurable, czyli wymierny, A to achoevable, czyli osiągalny, R to realistic, czyli realny, zaś T to timed, co oznacza czasowy.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

 1. Betfan. Bonus 257 PLN na UFC 257 (McGregor vs Poirier)

  Betfan. Bonus 257 PLN na UFC 257 (McGregor vs Poirier)

  Betfan przygotował bonus do 257 PLN. Jeżeli ktoś chce zagrać na UFC 257 typy bukmacherskie (w tym na...

  11:04 0
 2. McGregor - Poirier. UFC 257 za darmo online!

  McGregor - Poirier. UFC 257 za darmo online!

  Walka McGregor - Poirier online za darmo w Polsce! UFC 257 w internecie każdy kibic może obejrzeć bez...

  09:30 0
 3. Typy bukmacherskie - 25 stycznia (poniedziałek)

  Typy bukmacherskie - 25 stycznia (poniedziałek)

  25 stycznia typy bukmacherskie. Jakie pewniaki dnia wybrać w poniedziałek? Sprawdź najciekawsze propozycje,...

  08:50 0
 4. Typy bukmacherskie - 24 stycznia (niedziela)

  Typy bukmacherskie - 24 stycznia (niedziela)

  Sprawdź typy bukmacherskie na 24 stycznia. Jakie pewniaki na dzisiaj zagrać? Oto wszystkie propozycje...

  09:59 0
 5. Typy bukmacherskie - 23 stycznia (sobota). Pewniaki na dziś

  Typy bukmacherskie - 23 stycznia (sobota). Pewniaki na dziś

  Najlepsze typy bukmacherskie na 23 stycznia. Jakie pewniaki dnia przyniesie nam sobota? Już teraz zobacz...

  09:19 0
 6. Typy bukmacherskie - 22 stycznia (piątek). Pewniaki na dziś

  Typy bukmacherskie - 22 stycznia (piątek). Pewniaki na dziś

  Typy bukmacherskie 22 stycznia. Co obstawiać? Pewniak dnia jest nie tylko jeden - zobacz już teraz, co...

  09:22 0
 7. Keno dzisiejsze wyniki. Sprawdź online!

  Keno dzisiejsze wyniki. Sprawdź online!

  Wyniki Keno. Jakie liczby dzisiaj przyniosły wygrane graczom? Sprawdź wygrane Keno online - tylko wiarygodne...

  10:17 0
 8. Typy bukmacherskie - 21 stycznia (czwartek). Pewniaki dnia

  Typy bukmacherskie - 21 stycznia (czwartek). Pewniaki dnia

  Typy bukmacherskie 21 stycznia, czyli czwartek. Jakie pewniaki dnia zagrać, a które mecze lepiej sobie...

  09:22 0
 9. Typy bukmacherskie na nowego trenera Polski. Kto po Brzęczku?

  Typy bukmacherskie na nowego trenera Polski. Kto po Brzęczku?

  Typy bukmacherskie na nowego trenera reprezentacji Polski. Kto zastąpi Jerzego Brzęczka? Pewniaki wśród...

  14:21 0
 10. Najman - Taxi Złotówa. MMA VIP - typy, data, karta walk

  Najman - Taxi Złotówa. MMA VIP - typy, data, karta walk

  Marcin Najman - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Gala MMA VIP już 13 września - kto podczas niej wystąpi,...

  09:43 0

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie 23.01.2021

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 2. Wiadomości sportowe

 3. Polska na MŚ 2021

  Co polscy piłkarze ręczni osiągną na MŚ 2021?

  1. Wygrają turniej
  2. Zagrają w finale
  3. Zajmą 3. lub 4. miejsce
  4. Odpadną po drugiej fazie
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD