Jak grać w Keno w internecie?

Keno jest to międzynarodowa gra liczbowa orz protoplasta utworzonej w naszym kraju gry liczbowej Multi Multi. To jedna z najbardziej popularnych gier na całym świecie. Od jakiegoś czasu w grę Keno można także grać przez internet.

Historia gry Keno

Początku tej gry miały miejscy w XVI wieku. Benedetto Gentile, należący do rajców w Genui w 1519 roku, przy użyciu sposobu dokooptowywania brakujących do kompletu rajców miejskich, stworzył nowe zasady gry liczbowej. Gra ta okazała się strzałem w dziesiątkę i zyskała dużą sławę. W miejskiej kasie pojawiły się spore zyski właśnie od graczy. Kiedy jednak doszło do upadku miasta, ten prosty i efektywny sposób został zapomniany i tak pozostało przez wiele lat. Zaczął funkcjonować dopiero po wiekach, a w aktualnej postaci wprowadzono go w Berlinie Zachodnim w roku 1953. W Kanadzie wybiera się od 2 do 10 liczb z 70. Kupn zawiera cztery zakłady. Zadaniem gracza jest decyzja o wysokości wygranej, musi on zakreślić jedno z czterech pół odpowiadających stawkom (1, 2, 5, 10 dolarów). Jeden kupon może brać udział w maksymalnie 10 losowaniach. Losowania są przeprowadzane codziennie, a maksymalna wygrana wynosi aż 2,5 miliona dolarów. We Francji skreśla się od 4 do 10 liczb z 70. Losowanych jest 20 kul. Kupon zawiera 5 zakładów po od 4 do 10 liczb, a losowania przeprowadzane są dwa razy dziennie. Tak samo jest w niemieckim Keno, natomiast w węgierskim wydaniu, zakres liczb wynosi od 1 do 80.


Keno dostępne także poprzez internet

Lotto internetowe cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Bardzo popularnymi i lubianymi produkcjami Totalizatora Sportowego są w dalszym ciągu te gry, które oferują swoim graczom możliwość wygrania bardzo dużych pieniędzy, liczonych w milionach. Takimi grami jest na przykład Lotto, Euro Jackpot, a także Keno. Keno to bardzo lubiana gra, której dużymi zaletami są spore wygrane, oraz bardzo często dobywające się losowania. Z tego względu Keno jest cenione także przez bardzo wymagających graczy. Gra ta jest odpowiednikiem Multilotka, gracz wybiera liczby od 1 do 70, po czym gra za jedynie dwa złote, albo jeśli chce, może powiększyć stawkę, wówczas pomnoży on swoją ewentualną wygraną. Z pewnością zaletą tej gry jest także fakt, iż można w nią grać, kiedy tylko chcemy, a jej zasady są niezwykle proste i klarowne. Nie musimy analizować sposobu obstawiania, gdyż jest to gra całkowicie losowa. Do zrozumienia jej zasad wystarczy zaledwie chwila i już będziemy mogli spróbować swojego szczęścia.

Keno online, kiedy odbywają się losowania tej gry?

Informację co do odbywających się losowań, bez trudu znajdziemy w internecie. Losowania odbywają się co 4 minuty, warto wiedzieć, kiedy odbędzie się najbliższe losowanie, aby wiedzieć, czy jeszcze zdążymy na nie postawić. Porównując grę Keno do innych dostępnych gier Lotto, wypada ona bardzo korzystnie, jeśli weźmiemy pod uwagę częstotliwość przeprowadzanych losowań. Ewentualnie wygrane są naprawdę okazałe, gracz nawet za najniższą stawkę może wygrać nawet do 100000 złotych. Pierwsze codzienne losowanie odbywa się już o godzinie 6.34, natomiast ostatnie przeprowadzane jest o 23.54. Przerwa trwa jedynie kilka godzin, więc jest nawet niezauważalna. Bardzo ciekawą opcją udostępnioną przez Lotto online, jest możliwość oglądania animacji losowań Keno. Jednakże należy wiedzieć, iż nie dotyczy to zakładów live, a tylko historycznych losowań. Jednakże najprawdopodobniej za jakiś czas ulegnie to zmianie. Oglądanie losowań także na żywo z pewnością okaże się dla graczy doskonałym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej wzmocni emocje odczuwalne w trakcie gry.


Ile można w ogóle zarobić grając w Keno?

Wiele graczy z pewnością zastanawia się, ile tak naprawdę można zdobyć grając w Keno. Keno przez internet opiera się przede wszystkim na wygranych uzależnionych od kwoty zainwestowanej przez gracza. Wszystko więc zależy jedynie od nas, ile obstawimy na dany zakład. Jest to inne rozwiązanie, aniżeli w pozostałych projektach TS. Maksymalną kwotę, jaką możemy wygrać grając w Keno to aż 2000000 złotych, aczkolwiek istnieje też wiele mniejszych wygranych. W każdym losowaniu można wybrać dowolne, własne liczby, istnieje także możliwość, skorzystania z tak zwanych zakładów chybił trafił.

Zasady gry w Keno

Gra Keno bardzo przypomina Multi Multi, aczkolwiek, w tym wypadku możemy liczyć na inne ewentualne wygrana. Inna jest także cena pojedynczego zakładu, natomiast pula liczb wynosi 70, a nie 80 jak w Multi Multi. Losowania odbywają się co jedyne 4 minuty w godzinach od 6.34 do 23.54.

Najważniejsze zasady gry w Keno, które warto znać:

 • możemy typować zależnie od preferencji od 1 pewniaka do 10 liczb
 • wygrane zależą od nas samych, od tego jakie zakłady wybraliśmy
 • na pojedynczym blankiecie możemy skreślić do maksymalnie 3 zakładów
 • losuje się 20 kul z 70 możliwych
 • funkcjonuje mechanizm bonusu jak w Multi Multi
 • opłaca za pojedynczy zakład do jedyne 2 złote
 • chybił trafił w Keno możliwe w lottomacie oraz online


Jak zagrać w Keno przez internet?

Gracze mogą grać w Keno online wchodząc na stronę Gry Lotto.

 1. Klikamy w " Graj w KENO" po czym wybieramy na ile chcemy grać liczb.
 2. Decydujemy czy liczby będą wybrane na chybił trafił, czy sami chcemy je wytypować według własnych preferencji.
 3. Wybieramy naszą stawkę, maksymalnie razy 10.
 4. Na samym końcu wybieramy ilość losowań, maksymalnie 50 kolejnych.

Strategia gry w Keno

Wiele graczy szuka własnych strategii, które najlepiej sprawdzą się w trakcie typowania. Osoby obstawiające liczą na to, iż dzięki danej strategii zyskają większe wygrane, jednakże należy pamiętać, iż gry lotto (jeżeli ktoś jeszcze nie grał, może wykorzystać Lotto kod promocyjny 2020)takie jak Keno, są grami losowymi. To, czy wygramy, czy przegramy zależy tylko i wyłącznie od losu i naszego szczęścia. Nie możemy w żaden sposób wpłynąć pozytywnie na wynik danego losowania.

W jaki sposób wybrać numery?

Pamiętajmy przede wszystkim o tym, iż każda liczba ma takie samo prawdopodobieństwo pojawienia się. Tak więc liczba 1,2,3,4,5 ma takie samo prawdopodobieństwo wygranej jak na przykład liczba osiem, dziewiętnaście, trzydzieści pięć czy czterdzieści sześć. Wszystkie numery są przypadkowe, nie jesteśmy w stanie ich w żaden sposób przewidzieć. Jeżeli na przykład uważamy, iż dany numer jest dla nas pechowy, zauważyliśmy to w naszym codziennym życiu, wówczas omińmy go. Jeśli dany numer natomiast wybieraliśmy już parę razy z rzędu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy go wytypowali w kolejnym losowaniu jeszcze raz. Nie ma żadnego nawet najmniejszego znaczenia, co się stało w poprzedniej rozgrywce. Nie wpływa to w żadnym razie na następną rozgrywkę. Warto w trakcie obstawiania, kierować się jedynie swoją intuicją. Wybieramy liczby, które do nas w jakiś sposób przemawiają, czujemy, iż mogą być one dla nas szczęśliwe. Wiele osób wybiera znaczące liczby ze swojego życia, takie jak na przykład daty urodzin, zaręczyn, ślubu.


Maksymalne wykorzystanie obstawianego zakładu

Jeśli chcemy wybrać tylko jeden czy dwa numery, wówczas bilet będzie nas kosztować naprawdę niewielkie pieniądze. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, iż nasze szanse na wygraną sporej ilości pieniędzy, są bardzo małe. Warto więc zdecydować się na kilka numerów, najlepiej 6 czy 8. Nie będziemy w dalszym ciągu płacić za kupon dużo, aczkolwiek nasza ewentualne wygrana może okazać się naprawdę okazała. Nie spieszmy się w trakcie obstawiania naszych numerów, granie w Keno powinno być dla nasz przede wszystkim świetną rozrywką. Bawmy się w każdej rundzie, a nie obstawiajmy w sposób automatyczny, dzięki czemu nie będziemy stresować się, jeśli nasze kupony okażą się przegrane. Nie nastawiajmy się zawsze na duże zyski czy w ogóle na wygraną, dzięki czemu unikniemy rozczarowań. Jeśli wygramy pieniądze będziemy wówczas mogli cieszyć się z miłej dla nas niespodzianki.

Systemy do zarządzania pieniędzy

Wiele dostępnych na naszym rynku gier losowych, wykorzystuje się tak zwany system do zarządzania pieniędzmi. Jednym ze znanych systemów jest między innymi Martingale, gdzie podwajamy zakład za każdym razem, kiedy przegrywamy. W grze Keno taki system w ogóle nie działa, nie można tutaj w żaden sposób podwoić swojego zakładu. Jeśli w ogóle istniałaby taka opcja, nie oznaczałoby to podwojenie swojego zwycięstwa. W grze Keno bardzo istotne jest to, aby wiedzieć, w jaki sposób rozsądnie dysponować swoimi pieniędzmi. Nie powinniśmy przeznaczać na grę więcej, aniżeli mamy to w planach.

Największe zdobyte wygrane w Keno

Jeśli odpowiednio trafimy, to w grze Keno oraz 10 krotnej stawce możemy liczyć nawet na wygraną rzędu 2 milionów złotych. Właśnie taką wygraną zdobył gracz w Stęszewie w 2015 roku 10 stycznia.

Najwyższe zdobyte wygrane w historii Keno od 2008 roku:

 • 10.01.2015 rok 2 000 000,00 złotych - miasto: Stęszew, Rynek 9
 • 23.10.2019 rok 600 000,00 złotych- miasto Mrągowo, Wojska Polskiego 5
 • 29.03.2018 rok 600 000,00 złotych - miasto Warszawa, Płaskowickiej 44 lok. 1
 • 30.05.2015 rok 500 000,00 złotych - miasto Stargard, Szczecińska
 • 11.03.2015 rok 450 000,00 złotych - miasto Poznań, Pawia
 • 07.12.2015 rok 400 000,00 złotych - miasto Kraków, Kotlarska 2
 • 11.06.2014 rok 400 000,00 złotych - miasto Nowy Sącz, Batorego
 • 31.10.2012 rok 400 000,00 złotych - miasto Otwock, Andriollego 13


W jaki sposób odebrać zdobytą wygraną?

Wszystkie wygrane wypłacane są począwszy od dnia losowania i przez 30 dni od dnia następującego po dniu losowania. Wygrane mniejsze aniżeli 2280 złotych z kuponów drukowanych poprzez terminal odbierzemy we wszystkich punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego natomiast możemy odebrać wygrane o każdej wysokości. Musimy przy tym okazać kupon, który jest jedynym dowodem udziału w danej grze w punktach sprzedaży Lotto. Chcąc odebrać wygraną w wysokości minimum 2280 złotych musimy podać dane służące do ewidencji wygranej. W przypadku gry poprzez internet, jeśli wygramy otrzymamy powiadomienie, a informacje o wygranej zostaną zapisane w historii transakcji na naszym koncie gracza. Wszystkie wygrane poniżej 2280 są w sposób automatyczny przypisywane do naszego konta gracza. Możemy wypłacić wygraną kwotę na nasz rachunek bankowy albo wykorzystać ją w kolejnej grze. W przypadku kiedy chcemy odebrać wygraną rzędu 2280 zł albo wyższą, wówczas konieczne jest zgłoszenie się po nią do jednego z Oddziałów Totalizatora Sportowego w okresie do 30 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania, należy mieć przy sobie dowód osobisty.

A jakie jest wasze doświadczenie z Keno? Często gracie czy raczej wolicie coś jak przygotowane przez Lotto Szybkie 600?


Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" tylko na stronie internetowej www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje

 1. Eurojackpot cena. Ile kosztuje kupon, który może dać ogromną wygraną?

  Eurojackpot cena. Ile kosztuje kupon, który może dać ogromną wygraną?

  Eurojackpot to gra losowa, która działa na wyobraźnię Polaków. Jaka jest cena zakładu, ilkosztuje kupon, dzięki któremu można zostać milionerem? Eurojackpot - milionowe wygrane w zasięgu każdegoGry losowe są uwielbiane przez Polaków. Szczególnie dużym...

  22 luty 2023 10:59
 2. GoBet: Kurs 10.0 na Lewandowskiego i Barcę!

  GoBet: Kurs 10.0 na Lewandowskiego i Barcę!

  W czwartek, 23 lutego, Barcelona lub Manchester United pożegna się z europejskimi pucharami. GoBet przygotował kurs 10.0 na gola Lewandowskiego i zwycięstwo Dumy Katalonii! Super GoBoosters na 23.02.23Hit Ligi Europy w dniu 23.02.23 z pewnością będzie...

  22 luty 2023 08:48
 3. Betcris opinie graczy 2023

  Betcris opinie graczy 2023

  Betcris to jeden z najsłynniejszych bukmacherów na świecie. Operator powstał w 1985 roku, kiedy to firma otworzyła swój pierwszy punk na Dominikanie. Firma Betcris prowadzi też działalność w naszym kraju. Sprawdzamy jakie ma Betcris opinie, kod na bonus...

  17 luty 2023 13:10
 4. Bwin Polska 2023. Legalny czy nie? Rejestracja

  Bwin Polska 2023. Legalny czy nie? Rejestracja

  Czy została wystawiona bukmacherowi Bwin Polska licencja w roku 2023? Jeżeli chcesz wiedzieć, czy jest to nowy legalny bukmacher na polskim rynku, możesz właśnie tutaj sprawdzić najważniejsze informacje na ten temat! Bwin to legalny bukmacher w Polsce?Legalni...

  09 luty 2023 10:32
 5. Kurs 100.0 na gola Lewego z Betisem w Betfan

  Kurs 100.0 na gola Lewego z Betisem w Betfan

  Robert Lewandowski 1 lutego zagra w meczu przeciwko Realowi Betis. Betfan dla nowych graczy przygotował kurs 100.0 na bramkę Polaka w tym meczu! Lewandowski da dużo zarobić?To jedyna w swoim rodzaju oferta specjalna, dzięki której można zarobić duże...

  01 luty 2023 08:51
 6. Ranking bukmacherów 2023 - najlepsi bukmacherzy w Polsce

  Ranking bukmacherów 2023 - najlepsi bukmacherzy w Polsce

  Dożyliśmy czasów, gdy próbując wybrać najlepszego legalnego bukmachera, typer staje przed nie lada wyzwaniem. Nowi, solidni operatorzy z polską licencją wyrastają niczym grzyby po deszczu, a każdy z nich ma swój własny znak rozpoznawczy. Jak zatem wybrać...

  27 styczeń 2023 14:18
 7. Kasyno od STS? Na czym to polega i czy jest legalne?

  Kasyno od STS? Na czym to polega i czy jest legalne?

  Betgames od STS to jeden z hitów, który w ostatnim czasie jest bardzo mocno chwalony przez wielu typerów. O co w tym wszystkim chodzi? Poznajcie wszystko to, co istotne w tym temacie! STS kasyno to gry karciane w Betgames - legalne karty na pieniądzeCzym...

  27 styczeń 2023 11:43
 8. Piłkarski poker bez znaczonej talii

  Piłkarski poker bez znaczonej talii

  Piłka nożna budzi ogromne emocje, bez względu na szerokość geograficzną, czy też środowisko, w którym się znajdujemy. Dziewięćdziesiąt minut to stan najwyższego uniesienia dla sympatyków klubów lub reprezentacji, a ci najbardziej zakręceni rozmyślają...

  26 styczeń 2023 20:06
 9. Kto wygra na start Ekstraklasy? 200 PLN od Fortuny!

  Kto wygra na start Ekstraklasy? 200 PLN od Fortuny!

  Ekstraklasa powraca, a wraz z nią kolejna szansa na bukmacherskie podboje! Fortuna przygotowała bonus 200 PLN dla nowych graczy, którzy wpiszą kod promocyjny "BETONLINE"! Ekstraklasa z bonusem w FortuniePiłkarska wiosna rozpocznie się w Polsce 27 stycznia....

  26 styczeń 2023 08:43
 10. STS kod promocyjny 2023 na bonus powitalny: Kod BETONLINE

  STS kod promocyjny 2023 na bonus powitalny: Kod BETONLINE

  STS kod promocyjny 2023 na bonus to: BETONLINE. Czy zakłady Bukmacherskie STS przygotowały specjalny bonus bez depozytu dla wszystkich czytelników portalu BetOnline? Jaki w STS kod promocyjny wpisać, żeby otrzymać najlepszy bonus na start? Poznaj szczegóły...

  23 styczeń 2023 10:38

Wiadomości sportowe

 1. Kontuzja Bereszyńskiego! Dodatkowe powołanie dla Puchacza

  Kontuzja Bereszyńskiego! Dodatkowe powołanie dla Puchacza

  Jak poinformował Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), Bartosz Bereszyński z powodu urazu nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach reprezentacji z Czechami i Albanią!!! PZPN: Puchacz za Bereszyńskiego Defensor włoskiego SSC Napoli podczas wtorkowego treningu...

  Euro Championship 22 marzec 2023 10:30
 2. Ponad 10 milionów widzów Raw Air w Polsce!

  Ponad 10 milionów widzów Raw Air w Polsce!

  W niedzielę na mamucie w Vikersund zakończył się najbardziej wymagający turniej Pucharu Świata w skokach narciarskich. Przez dziesięć dni rywalizacja w cyklu Raw Air przyciągnęła przed ekrany blisko prawie 10,5 mln widzów! Duża oglądalność Raw Air w TVN...

  Sporty zimowe 22 marzec 2023 08:45
 3. Dawid Kubacki zakończył sezon!

  Dawid Kubacki zakończył sezon!

  Dawid Kubacki opuścił ostatni konkurs turnieju RAW Air 2023 z przyczyn osobistych. Dziś sam zainteresowany za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnia, z jakiego konkretnie powodu podjął taką decyzję. Dawid Kubacki poinformował o chorobie żony ...

  Sporty zimowe 20 marzec 2023 15:52
 4. Od środy Mistrzostwa Świata 2023 w łyżwiarstwie figurowym! Plan transmisji

  Od środy Mistrzostwa Świata 2023 w łyżwiarstwie figurowym! Plan transmisji

  Już w tym tygodniu przed nami najważniejsze wydarzenie sezonu w łyżwiarstwie figurowym, czyli Mistrzostwa Świata 2023 w Saitamie! Jak wygląda szczegółowy plan transmisji? Plan transmisji MŚ 2023 w łyżwiarstwie figurowym Zmagania najlepszych na świecie...

  Sporty zimowe 20 marzec 2023 11:35
 5. Lewandowski kapitanem Barcelony?

  Lewandowski kapitanem Barcelony?

  Kiedy latem ubiegłego roku Barcelona pozyskała Roberta Lewandowskiego, pojawiła się niepewność co do słuszności tej decyzji. Wiek zawodnika, w połączeniu z jego wysoką wyceną, oznaczał, że klub podjął ogromne ryzyko, zwłaszcza w czasie, gdy finanse były...

  Piłka nożna 19 marzec 2023 15:27
 6. LM: Znamy ćwierćfinalistów 2022/23! Kiedy losowanie 1/4 finału?

  LM: Znamy ćwierćfinalistów 2022/23! Kiedy losowanie 1/4 finału?

  W środę 15 marca rozegrane zostały ostatnie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Do grona ćwierćfinalistów jako ostatnie dołączyły zespoły Realu Madryt i SSC Napoli. Kiedy losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2022/23? Real Madryt w rewanżu pokonała Liverpool...

  Liga Mistrzow 16 marzec 2023 12:50
 7. Kiedy Fernando Santos ogłosi powołania?

  Kiedy Fernando Santos ogłosi powołania?

  We wtorek 14 marca poznaliśmy powołania czeskiego selekcjonera na marcowe mecze eliminacji EURO 2024, w tym ten z Polską. Kiedy dowiemy się, w jakim składzie przystąpią do tej rywalizacji Biało-Czerwoni? PZPN: Powołania Fernando Santosa w piątek Z odpowiedzią...

  Euro Championship 15 marzec 2023 11:55
 8. Siatkarska LM: Czas ćwierćfinałów!

  Siatkarska LM: Czas ćwierćfinałów!

  W dniach 14-16 marca 2023 (wtorek-czwartek) rozegrane zostaną rewanżowe spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz pierwsze ćwierćfinałowe spotkania Ligi Mistrzyń CEV. W rozgrywkach tych mamy wciąż trzech swoich przedstawicieli! Polskie kluby powalczą o...

  Liga Mistrzow - M. 14 marzec 2023 08:10
 9. III runda Indian Wells 2023: O której grają Świątek i Hurkacz?

  III runda Indian Wells 2023: O której grają Świątek i Hurkacz?

  Po weekendowej rywalizacji na kortach Indian Wells w turniejach głównych BNP Paribas Open 2023 pozostało już tylko dwoje reprezentantów Polski, Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Kiedy i z kim zagrają o awans do IV rundy? Kiedy mecze Igi Świątek i Huberta...

  Tenis 13 marzec 2023 10:53
 10. Indian Wells 2023: Kiedy grają Polacy w II rundzie?

  Indian Wells 2023: Kiedy grają Polacy w II rundzie?

  W sobotę oraz w nocy soboty na niedzielę swoje spotkania w II rundzie turniejów ATP i WTA rozegra czworo reprezentantów Polski. O której wyjdą na kalifornijskie korty? O której mecze Polaków w Indian Wells 2023? Niestety według planu gier na sobotę 11...

  Indian Wells WTA 11 marzec 2023 08:14

Typy bukmacherskie na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  23.03 17:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  23.03 22:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  23.03 17:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  23.03 19:30
  1
  100%
  -
  2
  0%
  23.03 18:30
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
 2. spider @spider: Maciej Muzaj poniżej 15,5 punktów. dzisiaj

  Mecz na szczycie PlusLigi, gdzie zmierzy się liderująca Asseco Resovia Rzeszów z trzecią drużyną ligi Jastrzębskim Węgiel. Na celownik wybrałem sobie atakującego gospodarzy Macieja Muzaja, u którego ostatnio średnio z formą.
  Niedawno bo 25 lutego obie ekipy spotkały się w półfinale i generalnie wtedy w Resovi większość zawodników zagrała słabo, w tym nasz bohater. Zdobywając 6 punktów, atak 28%, gdzie w drugim secie został zmieniony przez Buckiego, który do końca meczu zdobył 5 punktów i atakując z skutecznością 56%. Następny meczy przegrany, tym razem w Zawierciu, to Maciej zdobył 12 punktów z czego 3 punkty blokiem, a atak na przywoitych 50%. W następna konfrontacja z BBTS Bielsko-Biala siedział na ławce, a grał Bucki który w 3 setach zdobył 19 punktów i atakując z 68% skutecznością. Kolejny mecz w Nysie gdzie uzbierał 12 punktów, atak na poziomie 38% i zostaje zmieniony w trzecim siecie, gdzie były cztery sety. Wchodzi Bucki który nabija do 9 punktów i gra z skutecznością 70%.
  Ostatnie meczu pokazują że nie jest najlepiej z formą u Muzaja, a jego zmiennik w gazie. Zresztą Maciej jako atakujący nie przekonuje mnie, jak zresztą wielu osób z środowiska siatkarskiego. Przed Mistrzostwami Świata gdzie był dylemat kto zostanie drugim atakujący, to rywalizował z Kaczmarkiem, a aktualny trener Stali Nysa Daniel Pliński go idealnie opisał, mówiąc że Muzaj to jest taki atakujący który szuka cały czas pewności siebie.
  Biorąc pod uwagę że czeka ciężki mecz Muzaja, bo rywal wymagający, więc może nie dograć do końca meczu. Mecz nie będzie szedł po myśli Resovii, zdarzy się słabszy moment, gdzie nie skończy kilka piłek i trener bez wahania sięgnie po Buckiego, który jak szybciej przedstawiłem jest w świetnej dyspozycji i powinien pociągnąć do końca spotkania
  Linia u wszystkich bukmacherów w momencie pisania jest na poziomie 15,5 punktów. A najlepszy kurs znajdziemy w betfan 1,90.

  Uważam że również dobrze wygląda propozycja z etoto, na bet kto więcej zdobędzie punktów, między Muzajem a Fornalem. Zawodnik Jastrzębskiego Węgla jest pewnym punktem swojej drużyny i regularnie zdobywa punkty na poziomie czterech na seta, a w półfinał Pucharu Polski gdzie zmierzyły się obie ekipy zdobył 16 punktów. Na 27 meczów ligowym plus pojedynki w Lidze Mistrzów, to miał z 4-5 słabszych meczów. Ale generalnie pewny punkt swoje drużyny i przy 3 setach liczę na jego 12 punktów, przy 4 setach 15 punktów. Oferta +0,5 pkt w stronę Fornala jest w etoto z kursem 1,9.

  Ostatnim betem który uważam godny gry jest zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla. Jak pokazuje historia potyczek między tymi drużynami gdzie Resovii ewidentnie nie leży ten przeciwnik, bo na ostatnie 9 meczów nie wygrali żadnego i zdobyli tylko 3 sety. Ostatni mecz 25 lutego pokazał kto jest lepszy i myślę że dzisiaj zostanie to również potwierdzone. Rzeszów ostatni czasy swoją grą nie przekonuje. Porażka w Pucharze Polski z JW, następnie 0:3 z Zawierciem i ostatnia wygrana w Nysie 3:1, gdzie spodziewałem się lepszej gry z ich strony. Może i zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli, ale oni nie brali udział w europejskich rozgrywach, jak inne drużyny i mogli spokojnie skupić się na lidze.
  Jastrzębski Węgiel ostatnio przegrał 2:3 z Skrą Bełchatów, ale trzeba przyznać że przeciwnik ostatnio złapał wiatr w żagle i gra na wysokim poziomie. Dlatego specjalnie nie oceniałbym tej porażki pod względem jakiegoś spadku formy. Myślę że dzisiaj kolejny raz swoją wyższość pokaże Jastrzębski Węgiel, mimo że pojedynek rozegrany na gorącym Podpromiu, to oni wyjdą zwycięsko z tego starcia. Kursy na gości mają tendencje spadkową, ale na poziomie 1,9 uważam warty gry. Aktualnie najlepszy 1,94 w betclic.

  Kliknij, aby pokazać całość
  Maciej Muzaj poniżej 15,5 punktów.
  Kliknij, aby pokazać całość
 3. WTA Miami Open 2023

  Czy Iga Świątek obroni tytuł w turnieju WTA 1000 w Miami?

  1. TAK
  2. NIE
 4. Wiadomości sportowe

 5. spider @spider: Aleksander Śliwka powyżej 12,5 punktów. wczoraj

  Sporadycznie polecam overy na zawodników, ale zdarzają się takie sytuacje kiedy warto spróbować. Dzisiaj w PlusLidze zmierzy się Ślepsk Malow Suwałki z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. U gospodarzy na rozegraniu jest filigranowy Matias Sanchez z wzrostem tylko 173 cm. Który gdy jest w pierwszej lini ustawia się do blokowania lewego skrzydła. Janusz który odpowiada za dystrybucję piłek w ZAKSie na pewno będzie starał się ten fakt wykorzystać. Według moich wyliczeń najwiecej na tym powinien skorzystać Aleksander Śliwka, który będzie najwięcej na lewym skrzydle w momencie przebywania Sancheza w pierwszej lini. W pierwszym meczu między tymi zespołami, gdzie były tylko 3 sety to Olek otrzymał do ataku aż 29 piłek i uzbierał 18 punktów, gdzie atakujący Kaczmarek tylko 26 piłek zdobywając 15 punktów. Fakt że wtedy drugim przyjmującym był Żaliński, a teraz jest o klasę lepszy Bednorz. Tylko wydaje mi się że nie powinno to mieć aż tak znacząco wpłynąć na dystrybucje piłek przy obecności Sancheza na boisku. Niewiadomą jest czy ZAKSA wyjdzie dziś na galowo,  ponieważ 5 dni temu grali mordercze 6 setów w Lidze Mistrzów we Włoszech. I też dwa dni temu grali ligowy mecz gdzie wyszli w okrojonym składzie bez Śliwki, Bednorz czy Kaczmarka. Może ktoś jeszcze narzekać na jakieś problemy zdrowotne, ale jakby ktoś miałby nie grać to szybciej Bednorz niż nasz człowiek.

  Liczę że Śliwka zagra od początku i otrzyma średnio 7 piłek do ataku na seta,  zagra z 60% skutecznością, to daje 12 punktów, plus dodatkowe 2 punkty z bloku i serwisu. Wychodzi mi że powinien z 14 punktów uzbierać w 3 setach. Najpewniejsza jest oferta w superbecie z  linią 11,5 przy kursie 1,65. A u pozostałych bukmacherów mające oferty na zawodników jest linia 12,5 na Aleksandra Śliwke. Najlepszy kurs 1,9 znajdziemy w betfan.


  Dostrzegam też fajne value w zakładzie kto więcej zdobędzie punktów między Śliwką, a Bednorzem. W STSie jest taki zakład z wskazaniem na kapitana drużyny czyli Śliwkę z kursem 2,75. Gdzie licząc że Olek będzie miał więcej piłek do ataku przy obecności na boisku Sancheza.

  Kliknij, aby pokazać całość
  Aleksander Śliwka powyżej 12,5 punktów.
  Kliknij, aby pokazać całość
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Polski bukmacher Fuksiarz - Bonus 500 PLN bez obrotu!SKOPIUJ KOD