Jak grać w Keno w internecie?

Keno jest to międzynarodowa gra liczbowa orz protoplasta utworzonej w naszym kraju gry liczbowej Multi Multi. To jedna z najbardziej popularnych gier na całym świecie. Od jakiegoś czasu w grę Keno można także grać przez internet.

Historia gry Keno

Początku tej gry miały miejscy w XVI wieku. Benedetto Gentile, należący do rajców w Genui w 1519 roku, przy użyciu sposobu dokooptowywania brakujących do kompletu rajców miejskich, stworzył nowe zasady gry liczbowej. Gra ta okazała się strzałem w dziesiątkę i zyskała dużą sławę. W miejskiej kasie pojawiły się spore zyski właśnie od graczy. Kiedy jednak doszło do upadku miasta, ten prosty i efektywny sposób został zapomniany i tak pozostało przez wiele lat. Zaczął funkcjonować dopiero po wiekach, a w aktualnej postaci wprowadzono go w Berlinie Zachodnim w roku 1953. W Kanadzie wybiera się od 2 do 10 liczb z 70. Kupn zawiera cztery zakłady. Zadaniem gracza jest decyzja o wysokości wygranej, musi on zakreślić jedno z czterech pół odpowiadających stawkom (1, 2, 5, 10 dolarów). Jeden kupon może brać udział w maksymalnie 10 losowaniach. Losowania są przeprowadzane codziennie, a maksymalna wygrana wynosi aż 2,5 miliona dolarów. We Francji skreśla się od 4 do 10 liczb z 70. Losowanych jest 20 kul. Kupon zawiera 5 zakładów po od 4 do 10 liczb, a losowania przeprowadzane są dwa razy dziennie. Tak samo jest w niemieckim Keno, natomiast w węgierskim wydaniu, zakres liczb wynosi od 1 do 80.


Keno dostępne także poprzez internet

Lotto internetowe cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Bardzo popularnymi i lubianymi produkcjami Totalizatora Sportowego są w dalszym ciągu te gry, które oferują swoim graczom możliwość wygrania bardzo dużych pieniędzy, liczonych w milionach. Takimi grami jest na przykład Lotto, Euro Jackpot, a także Keno. Keno to bardzo lubiana gra, której dużymi zaletami są spore wygrane, oraz bardzo często dobywające się losowania. Z tego względu Keno jest cenione także przez bardzo wymagających graczy. Gra ta jest odpowiednikiem Multilotka, gracz wybiera liczby od 1 do 70, po czym gra za jedynie dwa złote, albo jeśli chce, może powiększyć stawkę, wówczas pomnoży on swoją ewentualną wygraną. Z pewnością zaletą tej gry jest także fakt, iż można w nią grać, kiedy tylko chcemy, a jej zasady są niezwykle proste i klarowne. Nie musimy analizować sposobu obstawiania, gdyż jest to gra całkowicie losowa. Do zrozumienia jej zasad wystarczy zaledwie chwila i już będziemy mogli spróbować swojego szczęścia.

Keno online, kiedy odbywają się losowania tej gry?

Informację co do odbywających się losowań, bez trudu znajdziemy w internecie. Losowania odbywają się co 4 minuty, warto wiedzieć, kiedy odbędzie się najbliższe losowanie, aby wiedzieć, czy jeszcze zdążymy na nie postawić. Porównując grę Keno do innych dostępnych gier Lotto, wypada ona bardzo korzystnie, jeśli weźmiemy pod uwagę częstotliwość przeprowadzanych losowań. Ewentualnie wygrane są naprawdę okazałe, gracz nawet za najniższą stawkę może wygrać nawet do 100000 złotych. Pierwsze codzienne losowanie odbywa się już o godzinie 6.34, natomiast ostatnie przeprowadzane jest o 23.54. Przerwa trwa jedynie kilka godzin, więc jest nawet niezauważalna. Bardzo ciekawą opcją udostępnioną przez Lotto online, jest możliwość oglądania animacji losowań Keno. Jednakże należy wiedzieć, iż nie dotyczy to zakładów live, a tylko historycznych losowań. Jednakże najprawdopodobniej za jakiś czas ulegnie to zmianie. Oglądanie losowań także na żywo z pewnością okaże się dla graczy doskonałym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej wzmocni emocje odczuwalne w trakcie gry.


Ile można w ogóle zarobić grając w Keno?

Wiele graczy z pewnością zastanawia się, ile tak naprawdę można zdobyć grając w Keno. Keno przez internet opiera się przede wszystkim na wygranych uzależnionych od kwoty zainwestowanej przez gracza. Wszystko więc zależy jedynie od nas, ile obstawimy na dany zakład. Jest to inne rozwiązanie, aniżeli w pozostałych projektach TS. Maksymalną kwotę, jaką możemy wygrać grając w Keno to aż 2000000 złotych, aczkolwiek istnieje też wiele mniejszych wygranych. W każdym losowaniu można wybrać dowolne, własne liczby, istnieje także możliwość, skorzystania z tak zwanych zakładów chybił trafił.

Zasady gry w Keno

Gra Keno bardzo przypomina Multi Multi, aczkolwiek, w tym wypadku możemy liczyć na inne ewentualne wygrana. Inna jest także cena pojedynczego zakładu, natomiast pula liczb wynosi 70, a nie 80 jak w Multi Multi. Losowania odbywają się co jedyne 4 minuty w godzinach od 6.34 do 23.54.

Najważniejsze zasady gry w Keno, które warto znać:

 • możemy typować zależnie od preferencji od 1 pewniaka do 10 liczb
 • wygrane zależą od nas samych, od tego jakie zakłady wybraliśmy
 • na pojedynczym blankiecie możemy skreślić do maksymalnie 3 zakładów
 • losuje się 20 kul z 70 możliwych
 • funkcjonuje mechanizm bonusu jak w Multi Multi
 • opłaca za pojedynczy zakład do jedyne 2 złote
 • chybił trafił w Keno możliwe w lottomacie oraz online


Jak zagrać w Keno przez internet?

Gracze mogą grać w Keno online wchodząc na stronę Gry Lotto.

 1. Klikamy w " Graj w KENO" po czym wybieramy na ile chcemy grać liczb.
 2. Decydujemy czy liczby będą wybrane na chybił trafił, czy sami chcemy je wytypować według własnych preferencji.
 3. Wybieramy naszą stawkę, maksymalnie razy 10.
 4. Na samym końcu wybieramy ilość losowań, maksymalnie 50 kolejnych.

Strategia gry w Keno

Wiele graczy szuka własnych strategii, które najlepiej sprawdzą się w trakcie typowania. Osoby obstawiające liczą na to, iż dzięki danej strategii zyskają większe wygrane, jednakże należy pamiętać, iż gry lotto (jeżeli ktoś jeszcze nie grał, może wykorzystać Lotto kod promocyjny 2020)takie jak Keno, są grami losowymi. To, czy wygramy, czy przegramy zależy tylko i wyłącznie od losu i naszego szczęścia. Nie możemy w żaden sposób wpłynąć pozytywnie na wynik danego losowania.

W jaki sposób wybrać numery?

Pamiętajmy przede wszystkim o tym, iż każda liczba ma takie samo prawdopodobieństwo pojawienia się. Tak więc liczba 1,2,3,4,5 ma takie samo prawdopodobieństwo wygranej jak na przykład liczba osiem, dziewiętnaście, trzydzieści pięć czy czterdzieści sześć. Wszystkie numery są przypadkowe, nie jesteśmy w stanie ich w żaden sposób przewidzieć. Jeżeli na przykład uważamy, iż dany numer jest dla nas pechowy, zauważyliśmy to w naszym codziennym życiu, wówczas omińmy go. Jeśli dany numer natomiast wybieraliśmy już parę razy z rzędu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy go wytypowali w kolejnym losowaniu jeszcze raz. Nie ma żadnego nawet najmniejszego znaczenia, co się stało w poprzedniej rozgrywce. Nie wpływa to w żadnym razie na następną rozgrywkę. Warto w trakcie obstawiania, kierować się jedynie swoją intuicją. Wybieramy liczby, które do nas w jakiś sposób przemawiają, czujemy, iż mogą być one dla nas szczęśliwe. Wiele osób wybiera znaczące liczby ze swojego życia, takie jak na przykład daty urodzin, zaręczyn, ślubu.


Maksymalne wykorzystanie obstawianego zakładu

Jeśli chcemy wybrać tylko jeden czy dwa numery, wówczas bilet będzie nas kosztować naprawdę niewielkie pieniądze. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, iż nasze szanse na wygraną sporej ilości pieniędzy, są bardzo małe. Warto więc zdecydować się na kilka numerów, najlepiej 6 czy 8. Nie będziemy w dalszym ciągu płacić za kupon dużo, aczkolwiek nasza ewentualne wygrana może okazać się naprawdę okazała. Nie spieszmy się w trakcie obstawiania naszych numerów, granie w Keno powinno być dla nasz przede wszystkim świetną rozrywką. Bawmy się w każdej rundzie, a nie obstawiajmy w sposób automatyczny, dzięki czemu nie będziemy stresować się, jeśli nasze kupony okażą się przegrane. Nie nastawiajmy się zawsze na duże zyski czy w ogóle na wygraną, dzięki czemu unikniemy rozczarowań. Jeśli wygramy pieniądze będziemy wówczas mogli cieszyć się z miłej dla nas niespodzianki.

Systemy do zarządzania pieniędzy

Wiele dostępnych na naszym rynku gier losowych, wykorzystuje się tak zwany system do zarządzania pieniędzmi. Jednym ze znanych systemów jest między innymi Martingale, gdzie podwajamy zakład za każdym razem, kiedy przegrywamy. W grze Keno taki system w ogóle nie działa, nie można tutaj w żaden sposób podwoić swojego zakładu. Jeśli w ogóle istniałaby taka opcja, nie oznaczałoby to podwojenie swojego zwycięstwa. W grze Keno bardzo istotne jest to, aby wiedzieć, w jaki sposób rozsądnie dysponować swoimi pieniędzmi. Nie powinniśmy przeznaczać na grę więcej, aniżeli mamy to w planach.

Największe zdobyte wygrane w Keno

Jeśli odpowiednio trafimy, to w grze Keno oraz 10 krotnej stawce możemy liczyć nawet na wygraną rzędu 2 milionów złotych. Właśnie taką wygraną zdobył gracz w Stęszewie w 2015 roku 10 stycznia.

Najwyższe zdobyte wygrane w historii Keno od 2008 roku:

 • 10.01.2015 rok 2 000 000,00 złotych - miasto: Stęszew, Rynek 9
 • 23.10.2019 rok 600 000,00 złotych- miasto Mrągowo, Wojska Polskiego 5
 • 29.03.2018 rok 600 000,00 złotych - miasto Warszawa, Płaskowickiej 44 lok. 1
 • 30.05.2015 rok 500 000,00 złotych - miasto Stargard, Szczecińska
 • 11.03.2015 rok 450 000,00 złotych - miasto Poznań, Pawia
 • 07.12.2015 rok 400 000,00 złotych - miasto Kraków, Kotlarska 2
 • 11.06.2014 rok 400 000,00 złotych - miasto Nowy Sącz, Batorego
 • 31.10.2012 rok 400 000,00 złotych - miasto Otwock, Andriollego 13


W jaki sposób odebrać zdobytą wygraną?

Wszystkie wygrane wypłacane są począwszy od dnia losowania i przez 30 dni od dnia następującego po dniu losowania. Wygrane mniejsze aniżeli 2280 złotych z kuponów drukowanych poprzez terminal odbierzemy we wszystkich punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego natomiast możemy odebrać wygrane o każdej wysokości. Musimy przy tym okazać kupon, który jest jedynym dowodem udziału w danej grze w punktach sprzedaży Lotto. Chcąc odebrać wygraną w wysokości minimum 2280 złotych musimy podać dane służące do ewidencji wygranej. W przypadku gry poprzez internet, jeśli wygramy otrzymamy powiadomienie, a informacje o wygranej zostaną zapisane w historii transakcji na naszym koncie gracza. Wszystkie wygrane poniżej 2280 są w sposób automatyczny przypisywane do naszego konta gracza. Możemy wypłacić wygraną kwotę na nasz rachunek bankowy albo wykorzystać ją w kolejnej grze. W przypadku kiedy chcemy odebrać wygraną rzędu 2280 zł albo wyższą, wówczas konieczne jest zgłoszenie się po nią do jednego z Oddziałów Totalizatora Sportowego w okresie do 30 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania, należy mieć przy sobie dowód osobisty.

A jakie jest wasze doświadczenie z Keno? Często gracie czy raczej wolicie coś jak przygotowane przez Lotto Szybkie 600?


Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" tylko na stronie internetowej www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

 1. Mecze online i KSW 53. Gdzie oglądać w internecie Napoli - Milan, Juventus - Atalanta, Real - Alaves?

  Mecze online i KSW 53. Gdzie oglądać w internecie Napoli - Milan, Juventus - Atalanta, Real - Alaves?

  Kibice czekają na weekend pełen emocji. W dniach 10–12 lipca dojdzie do wielu pasjonujących pojedynków...

  14:11 0
 2. Poker po polsku za darmo? Jak grać w Betgames STS - poradnik

  Poker po polsku za darmo? Jak grać w Betgames STS - poradnik

  Usługa Betgames w STS udostępnia karcianą grę poker po polsku. Co trzeba zrobić, by w nią grać i najważniejsze...

  14:27 0
 3. Poker po polsku. Gdzie grać w karty online z krupierami?

  Poker po polsku. Gdzie grać w karty online z krupierami?

  Poker po polsku to okazja do tego, by zagrać w karty online i brać udział w rywalizacji, w której krupierzy...

  12:05 0
 4. Bonus powitalny Fortuna. 2220 PLN do zdobycia na start!

  Bonus powitalny Fortuna. 2220 PLN do zdobycia na start!

  Bukmacher Fortuna ma odmieniony bonus powitalny! Każdy nowy gracz może teraz otrzymać u niego nawet 2000...

  09:55 0
 5. Czy bukmacher STS jest najlepszy dla początkujących typerów?

  Czy bukmacher STS jest najlepszy dla początkujących typerów?

  Bukmacher STS to marka, która jest doskonale znana każdej osobie interesującej się obstawianiem. Czy...

  13:44 0
 6. PayPal w STS. Czy to legalne i bezpieczne?

  PayPal w STS. Czy to legalne i bezpieczne?

  Wpłata pieniędzy do bukmachera STS za pomocą konta PayPal. Dla polskich typerów to nowość, dlatego pojawiają...

  15:56 0
 7. Jak zmienić limit bukmacherski w STS?

  Jak zmienić limit bukmacherski w STS?

  Bukmacher STS i zmiana limitu bukmacherskiego - czy to rzeczywiście tak trudne, jak niektórzy opisują?...

  13:03 0
 8. Płatne typy bukmacherskie. Opinie zawodowych graczy

  Płatne typy bukmacherskie. Opinie zawodowych graczy

  Czy płatne typy bukmacherskie są warte uwagi, a może w ogóle nie należy się nimi interesować? Każdy...

  12:34 0
 9. Typy bukmacherskie z wysokimi kursami - sposób na typerski sukces?

  Typy bukmacherskie z wysokimi kursami - sposób na typerski sukces?

  Czy wysokie kursy bukmacherskie to najlepszy sposób na typerski sukces? Warto prześwietlić typy...

  13:40 0
 10. Gdzie najlepiej grać swoje typy bukmacherskie?

  Gdzie najlepiej grać swoje typy bukmacherskie?

  Obstawianie u bukmachera to niełatwe wyzwanie. Wielu graczy zanim jednak już w ogóle zacznie wygrywać,...

  13:08 0

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   85%
   X
   10%
   2
   5%
  2. 1
   90%
   X
   10%
   2
   0%
  3. 1
   74%
   X
   16%
   2
   9%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 2. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD