Eurojackpot - podstawy gry, które trzeba znać!

Eurojackpot to gra liczbowa, która działa na wyobraźnię, ponieważ można w niej zdobyć kilkadziesiąt, a nawet kilkaset milionów złotych. Na czym polega, w jaki sposób postawić kupon Eurojackpot w Polsce i które liczby padają najczęściej w losowaniach?

Eurojackpot - historia powstania gry

Eurojackpot to popularna gra liczbowa, która pojawiła się na rynku w marcu 2012 roku. Wcześniej dużą popularnością cieszyła się międzynarodowa loteria Euromillions. Była ona przykładem tego, że operatorzy mogą dzielić się pulami graczy, aby uzyskać większe kwoty głównych wygranych, co było nie możliwe do osiągnięcia przez pojedyncze krajowe totalizatory. Dlatego też kilka państw postanowiło stworzyć loterię, w której kumulacje umożliwiają zgarnięcie bardzo wysokich sum. Umowa powstania Eurojacpot podpisana została w Helsinkach. Pierwsze losowanie odbyło się w marcu 2012 roku i gra od razu zaczęła cieszyć się ogromną popularnością.

Od lutego 2013 r. bierze w niej udział 14 państw: Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwecja oraz Włochy. W 2014 r. liczba ta poszerzyła się dodatkowo o Czechy i Węgry. Obecnie uczestniczy w niej 18 państw, ponieważ w kolejnych latach dołączyła do nich Słowacja oraz Polska. Wyniki losowania są takie same we wszystkich tych krajach. Co ciekawe, każdy mieszkaniec Unii może wziąć udział w loterii na terenie każdego z tych państw, ale w razie wygranej nagrodę może wypłacić tylko w kraju, który wydał zwycięski kupon. Pierwsza wygrana głównej nagrody wynoszącej 19 500 000 euro padła w maju 2012 roku w Niemczech.

Eurojackpot w Polsce - hit czy nie?

Podczas dziewiątego kongresu Loterii Europejskich w czerwcu 2017 roku, który był organizowany w Krakowie ogłoszono, że we wrześniu 2017 roku gra wejdzie do Polski. Najniższa gwarantowana nagroda główna wynosząca 10 mln euro jest kwotą wyższą, niż kiedykolwiek udało się wygrać w jakiejkolwiek innej grze liczbowej w Polsce. Eurojackpot od raz zyskał ogromne rzesze fanów, którzy regularnie typują liczby z nadzieją na wygraną. 

Jakie są zasady gry w Eurojackpot?

Szansa na główną wygraną w tej grze wynosi 1 do 95344200. Porównując z innymi grami liczbowymi prawdopodobieństwo to jest dużo niższe, ale rekompensowane jest możliwością wygrania dużo większych sum. Aby wziąć udział w grze trzeba najpierw poznać jej zasady. W jednym bębnie znajduje się 50 ponumerowanych po kolei kul, w drugim zaś 10, które nazywane są eurokulami. Gracz typuje 5 liczb z pierwszej puli oraz 2 z drugiej. Z racji tego, że Euroliczby są losowane z innej puli istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia ich dwukrotnie w jednym losowaniu. Dzięki temu istnieje aż 12 stopni wygranej. Aby trafić kumulację trzeba poprawnie wytypować wszystkie 7 liczb. Minimalna kumulacja na wygraną pierwszego stopnia wynosi 10 mln euro a maksymalna wynosi 90 mln euro.

Zakład na Eurojackpot kosztuje 12,50 zł i można go zakupić w każdej kolekturze Lotto lub przez platformę Lotto online (interesują cię wyniki lotto? Na naszej stronie zawsze znajdziesz zaktualizowane dane!) do dnia losowania do godziny 19:00. Kupon zakupiony droga tradycyjną musi zostać podpisany z tyłu, aby potwierdzić w ten sposób jego własność. Powinien być on także przechowywany w taki sposób, aby nie uległ zniszczeniu lub zgubieniu. Liczby typować można samodzielnie lub przy wykorzystaniu systemu chybił-trafił. Na terenie każdego z krajów, które biorą udział w loterii obowiązują tylko lokalne kupony, np. w Polsce tylko polskie, a w Hiszpanii tylko hiszpańskie. Różnice wynikające z kursu złotówki i euro dokładane są do puli nagród. Główna wygrana wypłacana jest w euro, chyba że uczestnik zwróci się z prośbą o jej wypłatę w złotówkach, natomiast wygrane niższego stopnia zwycięzca otrzymuje zawsze w walucie krajowej.

Zasady ustala fiński organizator loterii Veikkaus Oy, który również dba o prawidłowy jej przebieg. Warto pamiętać o tym, że kupon może zakupić jedynie osoba, która przekroczyła minimalny wiek wymagany przez prawo. W Polsce oraz m.in. w Chorwacji, Czechach, Finlandii, Norwegii i Słowacji jest to 18 lat. Prawo w Estonii zezwala, aby udział w grze liczbowej brały osoby, które ukończyły 16 rok życia.


Eurojackpot - kiedy losowanie?

Losowanie odbywa się raz w tygodniu w Helsinkach pomiędzy godziną 20 a 21. Oglądać je można tylko online w postaci retransmisji, do której link dostępny jest na oficjalnej stronie Lotto lub na serwisie Youtube na kanale Eurojackpot. Wyniki wpisywane są na stronę w tej samej godzinie. Wszystkie wygrane, podobnie jak jest to w przypadku innych gier (np .Duży Lotek) można odebrać w oddziałach Totalizatora Sportowego lub w punktach LOTTO. W tych drugich możliwa jest jednak wypłata jedynie kwot poniżej 2280 zł. 

W przypadku Eurojackpot nie ma możliwości gry systemem. Można jednak zagrać ponownie starym kuponem. Wystarczy podać go pracownikowi kolektury i powiedzieć, że chce się nim zagrać. Trzeba tylko pamiętać o tym, że kupon ten nie może być starszy niż 90 dni od chwili jego wydania. 

Zakup zakładów przez internet

Decydując się na zakup zakładów on-line gracz wyraża zgodę na warunki i zasady stawiane przez danego operatora. Proces ten wymaga zarejestrowania swojego konta, które powinno być odpowiednio zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób. Gracz powinien jak najszybciej aktualizować wszystkie zmiany, które zachodzą na jego koncie, takie jak zmiana adresu czy formy płatności. 

Prawdopodobieństwo wygranej w Eurojackpot

Istnieje 12 stopni wygranej w grze Eurojackpot. Można wygrać w niej nie trafiając żadnej z liczb z puli 10 kul. Obecnie jeśli kumulacja wynosi ponad 90 mln euro nadwyżka trafia do nagrody drugiego stopnia. Do końca stycznia 2013 roku obowiązywała zasada, że po 13 losowaniach, w których nie padła główna wygrana była ona dzielona na wszystkie niższe wygrane. 


Największe wygrane w Eurojackpot

Najwyższa do tej pory wygrana na terenie Polski została trafiona 10 maja 2019 roku i wynosiła ona 193 396 500 złotych. Zakład został zakupiony w kolekturze na terenie województwa łódzkiego. Zwycięskie liczby: 5, 7, 15, 19, 29 oraz 3 i 8 wytypowane zostały samodzielnie przez zwycięzcę. Do tej pory nie udało się powtórzyć tak spektakularnego sukcesu. Kolejne wysokie wygrane wynosiły kolejno 7 155 055,50 zł oraz 5 815 561,60 zł i padły w Wiązownie i Radomsku. W marcu 2016 roku 2 544 958,40 zł wygrał mieszkaniec Łańcuta.

W Europie najwyższe możliwe wygrane, czyli 90 000 000 euro padły jedenastokrotnie. Pierwszy raz w maju 2015 roku. W styczniu 2017 roku i listopadzie 208 roku główna wygrana została podzielona aż na pięciu zwycięzców, którzy wytypowali te same liczby. W 2020 roku kwota ta padła w maju i lipcu.

Wygrana w Eurojackpot jest opodatkowana. Po przekroczeniu kwoty 2280 zł konieczne jest zapłacenie podatku wynoszącego 10% od wygranej kwoty. 

Jak zwiększyć szanse na wygraną?

Wybór odpowiednich liczb, które mogą zapewnić wygraną jest najważniejszym elementem gry. Wielu graczy próbuje opracować własne systemy i strategie, które zwiększają szanse na sukces. Najczęściej wykorzystywana metoda to osobiste preferencje dotyczące liczb. Są to z reguły cyfry ważne ze względów prywatnych, np. daty urodzin czy rocznic. Metoda ta posiada jednak wadę wynikająca z tego, że daty składają się z ograniczonej puli cyfr oznaczających dzień tygodnia czy miesiąca, a gracz w Eurojackpot ma ich do wyboru aż 50. Zdarza się także, że do wyboru konkretnych liczb wykorzystuje się także rejestracje samochodów, czy kody pocztowe. 

Innym sposobem na grę w Eurojackpot jest wykorzystanie pewnych powtarzających się sekwencji, które są łatwe do zapamiętania. Wybór siedmiu kolejnych liczb, czyli z puli głównej cyfr 1, 2, 3, 4, 5 oraz 6 i 7 z Europuli daje takie same szanse jak kombinacje składające się z innego ułożenia innych cyfr. Jest to jednak rozwiązanie dość często wybierane przez graczy, co w razie wygranej oznacza konieczność podzielenia się nią z pozostałymi osobami, które również skorzystały ze sposobu zaznaczania kolejnych liczb. 

Można także spróbować wybrać kolejne liczby nieparzyste lub parzyste. Zgodnie z tym systemem swój wybór należy oprzeć na najczęstszym współczynniku tych liczb. Niektórzy gracze uważają, że pojawienie się w wynikach losowania kombinacji liczb parzystych i nieparzystych jest bardziej prawdopodobne niż wylosowanie samych parzystych i nieparzystych.


Nieco innym rozwiązaniem są liczby wielokątne, które z łatwością można przedstawić w formie określonych kształtów za pomocą kropek. Pierwsze pięć liczb trójkątnych to 1, 3, 6, 10 oraz 15, a pierwsze pięć liczb pięciokątnych to 1, 6, 12, 18 i 24. Sposoby te są doskonałym pomysłem dla osób, które lubią analizować i szukać powtarzających się schematów.

Wielu graczy zamiast wymyślać kolejne strategie i metody na wygraną woli pozostawić to szczęściu. Sceptycy wychodzą z założenia, że nie istnieje metoda, która pozwoli przewiedzieć wyniki losowania. Uważają, że szanse na każdą z nich zawsze są takie same, a najlepszą metodą jest wybór losowych liczb bez ich analizowania. Porównują gry liczbowe do rzutu monetą, podczas którego nigdy nie można przewidzieć, która strona wypadnie. Każdy rzut jest inny bez względu na to, co wypadło w przeszłości, a prawdopodobieństwo tego, że wypadnie orzeł, czy reszka zawsze jest takie same. Do wytypowania liczb, które mogą przynieść wygraną można wykorzystać dostępnych w sieci generatorów liczb, które zaproponują sekwencje kilku z nich. Kupując kupony w kolekturze można zdecydować się na opcję chybił-trafił, w której to komputer zaznaczy 7 losowych liczb. 

Które liczby są najczęściej losowane?

Badając dotychczasowe losowania - tylko Eurojackpot, a nie Szybkie 600 i innych - można łatwo zauważyć, że najczęściej powtarzającymi się cyframi z puli głównej są: 35, 49 oraz 46, które pojawiły się w wynikach losowania 40 razy. Z kolei wśród euroliczb najczęściej wypadają kule z numerami: 9, 3 i 5. Zwolennicy strategii korzystają z tych danych statystycznych przy wyborze swoich sekwencji, ponieważ uważają, że jeśli dana liczba pojawiła się już wielokrotnie to rośnie prawdopodobieństwo tego, że pojawi się ponownie.

Niektórzy gracze podczas zaznaczania liczb chętnie wybierają z kolei te, które wypadają najrzadziej. Uważają bowiem, że skoro dawno się nie pojawiły, to w najbliższym czasie muszą znaleźć się w wynikach. Podejście to opiera się na zasadzie tzw. prawa średnich, które mówi o tym, że prawdopodobieństwo wylosowania każdej z kul jest takie samo wraz z upływem czasu.  

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

Promocje

 1. Eurojackpot cena. Ile kosztuje kupon, który może dać ogromną wygraną?

  Eurojackpot cena. Ile kosztuje kupon, który może dać ogromną wygraną?

  Eurojackpot to gra losowa, która działa na wyobraźnię Polaków. Jaka jest cena zakładu, ilkosztuje kupon, dzięki któremu można zostać milionerem? Eurojackpot - milionowe wygrane w zasięgu każdegoGry losowe są uwielbiane przez Polaków. Szczególnie dużym...

  22 luty 2023 10:59
 2. GoBet: Kurs 10.0 na Lewandowskiego i Barcę!

  GoBet: Kurs 10.0 na Lewandowskiego i Barcę!

  W czwartek, 23 lutego, Barcelona lub Manchester United pożegna się z europejskimi pucharami. GoBet przygotował kurs 10.0 na gola Lewandowskiego i zwycięstwo Dumy Katalonii! Super GoBoosters na 23.02.23Hit Ligi Europy w dniu 23.02.23 z pewnością będzie...

  22 luty 2023 08:48
 3. Betcris opinie graczy 2023

  Betcris opinie graczy 2023

  Betcris to jeden z najsłynniejszych bukmacherów na świecie. Operator powstał w 1985 roku, kiedy to firma otworzyła swój pierwszy punk na Dominikanie. Firma Betcris prowadzi też działalność w naszym kraju. Sprawdzamy jakie ma Betcris opinie, kod na bonus...

  17 luty 2023 13:10
 4. Bwin Polska 2023. Legalny czy nie? Rejestracja

  Bwin Polska 2023. Legalny czy nie? Rejestracja

  Czy została wystawiona bukmacherowi Bwin Polska licencja w roku 2023? Jeżeli chcesz wiedzieć, czy jest to nowy legalny bukmacher na polskim rynku, możesz właśnie tutaj sprawdzić najważniejsze informacje na ten temat! Bwin to legalny bukmacher w Polsce?Legalni...

  09 luty 2023 10:32
 5. Kurs 100.0 na gola Lewego z Betisem w Betfan

  Kurs 100.0 na gola Lewego z Betisem w Betfan

  Robert Lewandowski 1 lutego zagra w meczu przeciwko Realowi Betis. Betfan dla nowych graczy przygotował kurs 100.0 na bramkę Polaka w tym meczu! Lewandowski da dużo zarobić?To jedyna w swoim rodzaju oferta specjalna, dzięki której można zarobić duże...

  01 luty 2023 08:51
 6. Ranking bukmacherów 2023 - najlepsi bukmacherzy w Polsce

  Ranking bukmacherów 2023 - najlepsi bukmacherzy w Polsce

  Dożyliśmy czasów, gdy próbując wybrać najlepszego legalnego bukmachera, typer staje przed nie lada wyzwaniem. Nowi, solidni operatorzy z polską licencją wyrastają niczym grzyby po deszczu, a każdy z nich ma swój własny znak rozpoznawczy. Jak zatem wybrać...

  27 styczeń 2023 14:18
 7. Kasyno od STS? Na czym to polega i czy jest legalne?

  Kasyno od STS? Na czym to polega i czy jest legalne?

  Betgames od STS to jeden z hitów, który w ostatnim czasie jest bardzo mocno chwalony przez wielu typerów. O co w tym wszystkim chodzi? Poznajcie wszystko to, co istotne w tym temacie! STS kasyno to gry karciane w Betgames - legalne karty na pieniądzeCzym...

  27 styczeń 2023 11:43
 8. Piłkarski poker bez znaczonej talii

  Piłkarski poker bez znaczonej talii

  Piłka nożna budzi ogromne emocje, bez względu na szerokość geograficzną, czy też środowisko, w którym się znajdujemy. Dziewięćdziesiąt minut to stan najwyższego uniesienia dla sympatyków klubów lub reprezentacji, a ci najbardziej zakręceni rozmyślają...

  26 styczeń 2023 20:06
 9. Kto wygra na start Ekstraklasy? 200 PLN od Fortuny!

  Kto wygra na start Ekstraklasy? 200 PLN od Fortuny!

  Ekstraklasa powraca, a wraz z nią kolejna szansa na bukmacherskie podboje! Fortuna przygotowała bonus 200 PLN dla nowych graczy, którzy wpiszą kod promocyjny "BETONLINE"! Ekstraklasa z bonusem w FortuniePiłkarska wiosna rozpocznie się w Polsce 27 stycznia....

  26 styczeń 2023 08:43
 10. STS kod promocyjny 2023 na bonus powitalny: Kod BETONLINE

  STS kod promocyjny 2023 na bonus powitalny: Kod BETONLINE

  STS kod promocyjny 2023 na bonus to: BETONLINE. Czy zakłady Bukmacherskie STS przygotowały specjalny bonus bez depozytu dla wszystkich czytelników portalu BetOnline? Jaki w STS kod promocyjny wpisać, żeby otrzymać najlepszy bonus na start? Poznaj szczegóły...

  23 styczeń 2023 10:38

Wiadomości sportowe

 1. Kontuzja Bereszyńskiego! Dodatkowe powołanie dla Puchacza

  Kontuzja Bereszyńskiego! Dodatkowe powołanie dla Puchacza

  Jak poinformował Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), Bartosz Bereszyński z powodu urazu nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach reprezentacji z Czechami i Albanią!!! PZPN: Puchacz za Bereszyńskiego Defensor włoskiego SSC Napoli podczas wtorkowego treningu...

  Euro Championship 22 marzec 2023 10:30
 2. Ponad 10 milionów widzów Raw Air w Polsce!

  Ponad 10 milionów widzów Raw Air w Polsce!

  W niedzielę na mamucie w Vikersund zakończył się najbardziej wymagający turniej Pucharu Świata w skokach narciarskich. Przez dziesięć dni rywalizacja w cyklu Raw Air przyciągnęła przed ekrany blisko prawie 10,5 mln widzów! Duża oglądalność Raw Air w TVN...

  Sporty zimowe 22 marzec 2023 08:45
 3. Dawid Kubacki zakończył sezon!

  Dawid Kubacki zakończył sezon!

  Dawid Kubacki opuścił ostatni konkurs turnieju RAW Air 2023 z przyczyn osobistych. Dziś sam zainteresowany za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnia, z jakiego konkretnie powodu podjął taką decyzję. Dawid Kubacki poinformował o chorobie żony ...

  Sporty zimowe 20 marzec 2023 15:52
 4. Od środy Mistrzostwa Świata 2023 w łyżwiarstwie figurowym! Plan transmisji

  Od środy Mistrzostwa Świata 2023 w łyżwiarstwie figurowym! Plan transmisji

  Już w tym tygodniu przed nami najważniejsze wydarzenie sezonu w łyżwiarstwie figurowym, czyli Mistrzostwa Świata 2023 w Saitamie! Jak wygląda szczegółowy plan transmisji? Plan transmisji MŚ 2023 w łyżwiarstwie figurowym Zmagania najlepszych na świecie...

  Sporty zimowe 20 marzec 2023 11:35
 5. Lewandowski kapitanem Barcelony?

  Lewandowski kapitanem Barcelony?

  Kiedy latem ubiegłego roku Barcelona pozyskała Roberta Lewandowskiego, pojawiła się niepewność co do słuszności tej decyzji. Wiek zawodnika, w połączeniu z jego wysoką wyceną, oznaczał, że klub podjął ogromne ryzyko, zwłaszcza w czasie, gdy finanse były...

  Piłka nożna 19 marzec 2023 15:27
 6. LM: Znamy ćwierćfinalistów 2022/23! Kiedy losowanie 1/4 finału?

  LM: Znamy ćwierćfinalistów 2022/23! Kiedy losowanie 1/4 finału?

  W środę 15 marca rozegrane zostały ostatnie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Do grona ćwierćfinalistów jako ostatnie dołączyły zespoły Realu Madryt i SSC Napoli. Kiedy losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2022/23? Real Madryt w rewanżu pokonała Liverpool...

  Liga Mistrzow 16 marzec 2023 12:50
 7. Kiedy Fernando Santos ogłosi powołania?

  Kiedy Fernando Santos ogłosi powołania?

  We wtorek 14 marca poznaliśmy powołania czeskiego selekcjonera na marcowe mecze eliminacji EURO 2024, w tym ten z Polską. Kiedy dowiemy się, w jakim składzie przystąpią do tej rywalizacji Biało-Czerwoni? PZPN: Powołania Fernando Santosa w piątek Z odpowiedzią...

  Euro Championship 15 marzec 2023 11:55
 8. Siatkarska LM: Czas ćwierćfinałów!

  Siatkarska LM: Czas ćwierćfinałów!

  W dniach 14-16 marca 2023 (wtorek-czwartek) rozegrane zostaną rewanżowe spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz pierwsze ćwierćfinałowe spotkania Ligi Mistrzyń CEV. W rozgrywkach tych mamy wciąż trzech swoich przedstawicieli! Polskie kluby powalczą o...

  Liga Mistrzow - M. 14 marzec 2023 08:10
 9. III runda Indian Wells 2023: O której grają Świątek i Hurkacz?

  III runda Indian Wells 2023: O której grają Świątek i Hurkacz?

  Po weekendowej rywalizacji na kortach Indian Wells w turniejach głównych BNP Paribas Open 2023 pozostało już tylko dwoje reprezentantów Polski, Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Kiedy i z kim zagrają o awans do IV rundy? Kiedy mecze Igi Świątek i Huberta...

  Tenis 13 marzec 2023 10:53
 10. Indian Wells 2023: Kiedy grają Polacy w II rundzie?

  Indian Wells 2023: Kiedy grają Polacy w II rundzie?

  W sobotę oraz w nocy soboty na niedzielę swoje spotkania w II rundzie turniejów ATP i WTA rozegra czworo reprezentantów Polski. O której wyjdą na kalifornijskie korty? O której mecze Polaków w Indian Wells 2023? Niestety według planu gier na sobotę 11...

  Indian Wells WTA 11 marzec 2023 08:14

Typy bukmacherskie na dziś 0

 1. Wiadomości sportowe

 2. spider @spider: Maciej Muzaj poniżej 15,5 punktów. dzisiaj

  Mecz na szczycie PlusLigi, gdzie zmierzy się liderująca Asseco Resovia Rzeszów z trzecią drużyną ligi Jastrzębskim Węgiel. Na celownik wybrałem sobie atakującego gospodarzy Macieja Muzaja, u którego ostatnio średnio z formą.
  Niedawno bo 25 lutego obie ekipy spotkały się w półfinale i generalnie wtedy w Resovi większość zawodników zagrała słabo, w tym nasz bohater. Zdobywając 6 punktów, atak 28%, gdzie w drugim secie został zmieniony przez Buckiego, który do końca meczu zdobył 5 punktów i atakując z skutecznością 56%. Następny meczy przegrany, tym razem w Zawierciu, to Maciej zdobył 12 punktów z czego 3 punkty blokiem, a atak na przywoitych 50%. W następna konfrontacja z BBTS Bielsko-Biala siedział na ławce, a grał Bucki który w 3 setach zdobył 19 punktów i atakując z 68% skutecznością. Kolejny mecz w Nysie gdzie uzbierał 12 punktów, atak na poziomie 38% i zostaje zmieniony w trzecim siecie, gdzie były cztery sety. Wchodzi Bucki który nabija do 9 punktów i gra z skutecznością 70%.
  Ostatnie meczu pokazują że nie jest najlepiej z formą u Muzaja, a jego zmiennik w gazie. Zresztą Maciej jako atakujący nie przekonuje mnie, jak zresztą wielu osób z środowiska siatkarskiego. Przed Mistrzostwami Świata gdzie był dylemat kto zostanie drugim atakujący, to rywalizował z Kaczmarkiem, a aktualny trener Stali Nysa Daniel Pliński go idealnie opisał, mówiąc że Muzaj to jest taki atakujący który szuka cały czas pewności siebie.
  Biorąc pod uwagę że czeka ciężki mecz Muzaja, bo rywal wymagający, więc może nie dograć do końca meczu. Mecz nie będzie szedł po myśli Resovii, zdarzy się słabszy moment, gdzie nie skończy kilka piłek i trener bez wahania sięgnie po Buckiego, który jak szybciej przedstawiłem jest w świetnej dyspozycji i powinien pociągnąć do końca spotkania
  Linia u wszystkich bukmacherów w momencie pisania jest na poziomie 15,5 punktów. A najlepszy kurs znajdziemy w betfan 1,90.

  Uważam że również dobrze wygląda propozycja z etoto, na bet kto więcej zdobędzie punktów, między Muzajem a Fornalem. Zawodnik Jastrzębskiego Węgla jest pewnym punktem swojej drużyny i regularnie zdobywa punkty na poziomie czterech na seta, a w półfinał Pucharu Polski gdzie zmierzyły się obie ekipy zdobył 16 punktów. Na 27 meczów ligowym plus pojedynki w Lidze Mistrzów, to miał z 4-5 słabszych meczów. Ale generalnie pewny punkt swoje drużyny i przy 3 setach liczę na jego 12 punktów, przy 4 setach 15 punktów. Oferta +0,5 pkt w stronę Fornala jest w etoto z kursem 1,9.

  Ostatnim betem który uważam godny gry jest zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla. Jak pokazuje historia potyczek między tymi drużynami gdzie Resovii ewidentnie nie leży ten przeciwnik, bo na ostatnie 9 meczów nie wygrali żadnego i zdobyli tylko 3 sety. Ostatni mecz 25 lutego pokazał kto jest lepszy i myślę że dzisiaj zostanie to również potwierdzone. Rzeszów ostatni czasy swoją grą nie przekonuje. Porażka w Pucharze Polski z JW, następnie 0:3 z Zawierciem i ostatnia wygrana w Nysie 3:1, gdzie spodziewałem się lepszej gry z ich strony. Może i zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli, ale oni nie brali udział w europejskich rozgrywach, jak inne drużyny i mogli spokojnie skupić się na lidze.
  Jastrzębski Węgiel ostatnio przegrał 2:3 z Skrą Bełchatów, ale trzeba przyznać że przeciwnik ostatnio złapał wiatr w żagle i gra na wysokim poziomie. Dlatego specjalnie nie oceniałbym tej porażki pod względem jakiegoś spadku formy. Myślę że dzisiaj kolejny raz swoją wyższość pokaże Jastrzębski Węgiel, mimo że pojedynek rozegrany na gorącym Podpromiu, to oni wyjdą zwycięsko z tego starcia. Kursy na gości mają tendencje spadkową, ale na poziomie 1,9 uważam warty gry. Aktualnie najlepszy 1,94 w betclic.

  Kliknij, aby pokazać całość
  Maciej Muzaj poniżej 15,5 punktów.
  Kliknij, aby pokazać całość
 3. WTA Miami Open 2023

  Czy Iga Świątek obroni tytuł w turnieju WTA 1000 w Miami?

  1. TAK
  2. NIE
 4. spider @spider: Aleksander Śliwka powyżej 12,5 punktów. wczoraj

  Sporadycznie polecam overy na zawodników, ale zdarzają się takie sytuacje kiedy warto spróbować. Dzisiaj w PlusLidze zmierzy się Ślepsk Malow Suwałki z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. U gospodarzy na rozegraniu jest filigranowy Matias Sanchez z wzrostem tylko 173 cm. Który gdy jest w pierwszej lini ustawia się do blokowania lewego skrzydła. Janusz który odpowiada za dystrybucję piłek w ZAKSie na pewno będzie starał się ten fakt wykorzystać. Według moich wyliczeń najwiecej na tym powinien skorzystać Aleksander Śliwka, który będzie najwięcej na lewym skrzydle w momencie przebywania Sancheza w pierwszej lini. W pierwszym meczu między tymi zespołami, gdzie były tylko 3 sety to Olek otrzymał do ataku aż 29 piłek i uzbierał 18 punktów, gdzie atakujący Kaczmarek tylko 26 piłek zdobywając 15 punktów. Fakt że wtedy drugim przyjmującym był Żaliński, a teraz jest o klasę lepszy Bednorz. Tylko wydaje mi się że nie powinno to mieć aż tak znacząco wpłynąć na dystrybucje piłek przy obecności Sancheza na boisku. Niewiadomą jest czy ZAKSA wyjdzie dziś na galowo,  ponieważ 5 dni temu grali mordercze 6 setów w Lidze Mistrzów we Włoszech. I też dwa dni temu grali ligowy mecz gdzie wyszli w okrojonym składzie bez Śliwki, Bednorz czy Kaczmarka. Może ktoś jeszcze narzekać na jakieś problemy zdrowotne, ale jakby ktoś miałby nie grać to szybciej Bednorz niż nasz człowiek.

  Liczę że Śliwka zagra od początku i otrzyma średnio 7 piłek do ataku na seta,  zagra z 60% skutecznością, to daje 12 punktów, plus dodatkowe 2 punkty z bloku i serwisu. Wychodzi mi że powinien z 14 punktów uzbierać w 3 setach. Najpewniejsza jest oferta w superbecie z  linią 11,5 przy kursie 1,65. A u pozostałych bukmacherów mające oferty na zawodników jest linia 12,5 na Aleksandra Śliwke. Najlepszy kurs 1,9 znajdziemy w betfan.


  Dostrzegam też fajne value w zakładzie kto więcej zdobędzie punktów między Śliwką, a Bednorzem. W STSie jest taki zakład z wskazaniem na kapitana drużyny czyli Śliwkę z kursem 2,75. Gdzie licząc że Olek będzie miał więcej piłek do ataku przy obecności na boisku Sancheza.

  Kliknij, aby pokazać całość
  Aleksander Śliwka powyżej 12,5 punktów.
  Kliknij, aby pokazać całość
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Polski bukmacher Fuksiarz - Bonus 500 PLN bez obrotu!SKOPIUJ KOD