Betfan My Bet. Zaproponuj zakład bukmacherowi!

Betfan My Bet to okazja do postawienia wymyślonego przez siebie zakładu. Jak to dokładnie działa? Każdy może teraz sprawdzić możliwości, jakie niesie za sobą ta opcja!

Betfan jak 1xBet?

Legalny bukmacher Betfan znany jest z wprowadzania wielu nowości. To jedyny w naszym kraju bukmacher, który zdecydował na obstawianie bez podatku przez cały rok (bez żadnego dnia przerwy!) na bardzo przystępnych zasadach. Znajdziemy też u niego mnóstwo zakładów specjalnych, które przyciągają rzesze typerów. 

Bardzo często określa się Betfan mianem polskiego odpowiednika 1xBet. Każdego dnia znajdziemy tutaj wiele jedynych w swoim rodzaju zakładów, jakich na próżno jest szukać na konkurencyjnych stronach. Opcja Betfan My Bet to najlepszy dowód na to, że Betfan pod tym względem nie chce spoczywać na laurach. 

Jeżeli ktoś chce postawić na to, jaka będzie pogoda, kto wygra popularny program telewizyjny w Polsce czy za granicą, z powodzeniem zrobi to na stronie internetowej www.Betfan.pl. Wszystko odbywa się w stu procentach legalnie, gdyż mowa o bukmacherze z licencją Ministerstwa Finansów. 


Betfan My Bet - każdy może postawić na co chce!

Nie bez powodu piszemy o Betfan. To jeden z nielicznych bukmacherów, u których dostępna jest opcja pozwalająca na stawianie własnych zakładów. Mowa o typach wymyślonych przez nas samych, a więc o jedynych w swoim rodzaju. O co dokładnie w tym chodzi, czy każdy może zawrzeć tego typu zakład? 

Opcja Betfan My Bet dostępna jest dla każdej osoby zarejestrowanej u tego bukmachera. Nie trzeba mieć konta ze specjalnymi uprawnieniami. To bardzo istotne, bo niektórzy bukmacherzy pozwalają na zawieranie spersonalizowanych typów tylko i wyłącznie osobom o statusie VIP, czyli obracających dużymi sumami. 

Betfan nie narzuca zupełnie, czego miałby dotyczyć specjalny zakład. Hasłem przewodnim funkcji jest "Zakładamy się... prawie o wszystko" i to najlepsze określenie tego, co można znaleźć w opisywanej przez nas ofercie. 

Dowolny zakład bukmacherski w Betfan! 

Jeżeli chcemy, możemy założyć się o to, że do roku 2030 Legia Warszawa wygra Ligę Mistrzów albo że Widzew Łódź zdobędzie mistrzostwo kraju. Poza sportem da się stawiać na politykę, pogodę, loty w kosmos czy wartość procentową inflacji w Polsce - możliwości w zasadzie są nieograniczone, a wszystko zależy tylko od tego, jak długo będziemy nad tym wszystkim myśleć. 

Aby zaproponować bukmacherowi zakład, trzeba wejść na www.Betfan.pl i przejść do formularza online My Bet. Podajemy w nim tylko następujące dane: adres e-mail, treść zakładu, proponowany termin rozliczenia kuponu (pole nieobowiązkowe). Każdy, kto ma już pomysł, na co chce postawić, powinien z tym wszystkim uporać się w mniej niż kilkadziesiąt sekund. 


Chcecie postawić na to, czy człowiek wyląduje na Marsie do roku 2030, a może sprobujecie postawić na to, że w MMA dojdzie do rewanżu Pudzianowskiego z Najmanem? Na pewno macie w głowach różnego rodzaju zakłady - teraz jest szansa na to, by skorzystali z nich także inni. 

Sam wybierasz, na co chcesz postawić!

Stawianie na mecze nie dla wszystkich jest tak samo ekscytujące i chyba właśnie dlatego tak wiele osób szuka różnego rodzaju alternatyw. Czy jedną z nich, taką naprawdę godną uwagi, stanie się Betfan My Bet? Dla jednych prawdopodobnie tak, a dla innych nie - wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i oczekiwań. 

Żeby zagrać w Betfan na co tylko się chce, potrzebne jest darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.Betfan.pl. Rejestracja nie trwa zbyt długo, a dodatkowo na start pozwala na zdobycie ponad 3000 PLN w formie premii na start. Oto szczegóły, które warto znać, jeśli jeszcze nie jest się zarejestrowanym w Betfan! 

Betfan kod promocyjny. Bonus powitalny dla nowych!

Aktualny kod promocyjny w Betfan brzmi BETONLINE. Dzięki niemu na start można otrzymać aż 100 złotych jako zakład bez ryzyka. Istotne jest to, że bonus ten jest przyznawany natychmiastowo i na bardzo prostych zasadach - w razie przegranej otrzymuje się środki, których w ogóle nie trzeba obracać! 

Jak to wygląda? Gracz zawiera swój pierwszy zakład na www.Betfan.pl za 10 - 100 złotych. Jeżeli wygrywa, odbiera cały zysk. Jeżeli przegrywa, zgarnia pełny zwrot zagranej stawki. Oczywiście, dotyczy to tylko pierwszego kuponu postawionego u bukmachera! 


Graczowi nie pozostaje nic innego, jak zastanowić się nad tym, co może wybrać w swoim Betfan My Bet (Sprawdźcie też czym jest Betfan Player Bets). Piłka nożna, a może coś zupełnie innego? Bukmacher ma równe 24 godziny na to, by rozważyć propozycję i wydać jej opinię. W momencie, gdy zakład zostaje przyjęty, może zagrać na niego nie tylko sam pomysłodawca, ale także wszyscy inni. 

3000 PLN przy wpłacie do Betfan!

Przypominamy, że bukmacher Betfan ma dla nowych klientów także do 3000 złotych premii po pierwszym depozycie. To jedna z najwyższych premii powitalnych na rynku, a jej warunki różnią się od tych, jakie można znaleźć na innych stronach tego typu. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Betfan jest legalnym bukmacherem, a więc jego klienci mogą obstawiać mecze bez obaw, iż łamią przepisy! 

Jak widać, teraz każdy może wymyślić sobie zakład bukmacherski i następnie go obstawić. Bukmacher nie gwarantuje, że każda propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie, ale z naszego doświadczenia wynika, że nigdy w tej kwestii nie ma większych powodów do narzekań. 


Bonus z kodem BETONLINE dostępny jest na stronie www.Betfan.pl

-----

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  03.04 18:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  03.04 02:45
  1
  0%
  -
  2
  100%
  03.04 16:00
  1
  100%
  X
  0%
  2
  0%
  03.04 02:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
  03.04 03:15
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
 2. Wiadomości sportowe

 3. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Bonus 3100 PLN + Obstawianie bez podatku! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD