Fuksiarz

Legalny bukmacher Fuksiarz to propozycja dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania z nutką nowoczesności i innowacyjnego podejścia do obstawiania. Na start można otrzymać tutaj zakład bez ryzyka z bonusem bez konieczności obrotu, a dodatkowo przy każdym granym kuponie dostępny jest cashback. Zarejestrowani typerzy mogą liczyć również na masę innych ofert specjalnych, o których napiszemy w tej recenzji.


Legalny bukmacher Fuksiarz to propozycja dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania z nutką nowoczesności i innowacyjnego podejścia do obstawiania. Na start można otrzymać tutaj zakład bez ryzyka z bonusem bez konieczności obrotu, a dodatkowo przy każdym granym kuponie dostępny jest cashback. Zarejestrowani typerzy mogą liczyć również na masę innych ofert specjalnych, o których napiszemy w tej recenzji.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz. Legalne obstawianie w internecie

Firma bukmacherska Fuksiarz dość szybko została z entuzjazmem przyjęta przez osoby żywo zainteresowane obstawianiem meczów. To marka legalna w naszym kraju, która zezwolenie na prowadzenie działalności otrzymała pod koniec 2020 roku. Mimo że Fuksiarz to bukmacher stosunkowo świeży, już na ten moment może pochwalić się bardzo dużą liczbą zadowolonych klientów. Do rejestracji w tym miejscu przekonuje graczy bardzo bogata oferta zakładów, ale i nie tylko, bo mamy tutaj wiele ciekawych promocji, jakich na próżno jest szukać na podobnych stronach do grania zakładów. Obstawiając mecze u bukmachera Fuksiarz, ma się pewność, iż nie łamie się przepisów, a więc wszystkie wygrane automatycznie mogą trafić na konto i nie trzeba stresować się ewentualną kontrolą odpowiednich instytucji finansowych.


Siedziba marki Fuksiarz znajduje się przy ulicy Wąchockiej 1F w Warszawie. Bukmacher działa na mocy zezwolenie o numerze PS4.6831.1.2020. Podstawowe informacje o tej firmie wyglądają następująco:

 • nazwa: Bukmacherska Sp. z o.o
 • siedziba: ul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa
 • NIP: 527-290-77-80
 • KRS: 0000806643

Na stronie internetowej www.Fuksiarz.pl obstawiać mogą jedynie osoby, które zdecydowały się założyć tutaj konto. Osoby niepełnoletnie nie mogą być klientami bukmachera, co jest podstawowym ograniczeniem, jakie znajdziemy w tej kwestii w polskim prawie.

Dlaczego warto wybierać grę na stronie legalnej? Dzięki temu nie łamiemy przepisów, ale jednocześnie możemy być pewni tego, że zdeponowane przez nas pieniądze są bezpieczne. Zagraniczne firmy bukmacherskie bardzo często oferują z pozoru bardzo atrakcyjne promocje, ale w praktyce nie są już tak interesujące, a jednocześnie potrafią wpędzić typerów w niemałe kłopoty.

Jak zacząć grać na Fuksiarz? Rejestracja konta krok po kroku

Coraz większe zainteresowanie legalnym bukmacherem Fuksiarz sprawia, że bardzo dużo osób zadaje pytanie, jak zacząć grać w tym miejscu. Oczywiście, potrzebna jest do tego w pierwszej kolejności na stronie marki Fuksiarz rejestracja. Wszelkie formalności załatwić można w mgnieniu oka, dzięki czemu nie ma obawy o to, że zmarnujemy wiele cennego czasu. Co trzeba wiedzieć o zakładaniu konta? Jakie warto przygotować informacje na swój temat? Czy od razu trzeba przedstawiać dokumenty potwierdzające tożsamość? To pytania, których na pewno nie można pozostawiać bez odpowiedzi.

U bukmachera Fuksiarz zakładanie konta składa się z dwóch kroków. Formularz aktywuje się w momencie, gdy kliknie się przycisk "Rejestracja" w górnej części ekranu. Zapisywanie się do gry wygląda w następujący sposób:

 • Etap I: gracz podaje adres e-mail, wymyśla hasło, a także uzupełnia pole z numerem telefonu
 • Etap II: wpisywanie imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz kodu SMS przysłanego na telefon podany w etapie numer pierwszym

Proces rejestracyjny bez żadnego problemu można załatwić również na smartfonie, tablecie czy innym urządzeniu mobilnym, które umożliwia korzystanie z przeglądarki internetowej. Bez względu na to, w jaki sposób utworzymy konto, profil do gry posiada te same uprawnienia.

Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość, by zamiast kodu SMS skorzystać z aktywacji poprzez adres e-mail. Dla wielu osób bez wątpienia będzie to najlepsze rozwiązanie z wielu względów.


Dobrą wiadomością dla typerów jest to, że mogą oni przejść przez cały formularz rejestracyjny bez weryfikowania danych z dokumentu tożsamości. Czas na przysyłanie skanu dowodu jest w późniejszym czasie. Właśnie dlatego wiele osób uznaje, iż jest dostępne u bukmachera Fuksiarz konto tymczasowe. Oczywiście, prędzej czy później swoje dane należy potwierdzić, by móc chociażby wypłacić pieniądze z konta.

Wbrew temu, co uważa wiele osób, rejestracja konta w Fuksiarz nie jest skomplikowanym prochem. Z powodzeniem poradzi sobie z nim nawet ten, kto nigdy wcześniej nie miał styczności z zakładami bukmacherskimi.

Fuksiarz bonus powitalny. Co na start dla nowych klientów?

Jeżeli otwieramy darmowe konto do typowania u bukmachera Fuksiarz, możemy zapewnić sobie dostęp do bonusu powitalnego. Warto mieć to na uwadze, ponieważ w tym miejscu jest do zgarnięcia nie jeden, ale dwa prezenty. Każdy z nich odebrać można jednak tylko i wyłącznie w określony sposób.

Przygotowany przez markę Fuksiarz bonus powitalny to w pierwszej kolejności tak zwany zakład bez ryzyka. Osoby, które utworzyły konto w tym miejscu, stawiają kupon numer jeden bez obaw o to, że coś pójdzie nie po ich myśli. Kwota bonusu może wynieść nawet 50 złotych. Nie wydaje się to dużo, ale w tym przypadku chodzi o premię bez obrotu, co oznacza, że otrzymane środki można od razu wypłacić i przeznaczyć na inny, dowolny cel - nawet zupełnie niezwiązany z zakładami bukmacherskimi. 

Jak działa zakład bez ryzyka Fuksiarz? Po założeniu konta gracz dokonuje pierwszego depozytu i gra kupon za minimum 50 zł. Gdy zakład będzie spudłowany, nastąpi zwrot zagranej stawki w wysokości 100% jej wartości. Nie zapominajmy o podatku.

W promocji na start liczy się pierwszy zagrany kupon, a nie ten, który jako pierwszy przyniósł nam przegraną. Kwalifikacja odbywa się poprzez zagranie następującego zakładu:

 • minimum dwa zdarzenia
 • kurs każdego typu co najmniej 1.60
 • minimalna stawka kuponu 50 zł

To, co na pewno wyróżnia przygotowany przez Fuksiarz bonus to fakt, że nie musimy w nim obracać pieniędzy otrzymanych z powrotem. Jeżeli więc dostaniemy na konto 50 złotych, bo nie udało nam się trafić pierwszego kuponu, możemy z tymi pieniędzmi zrobić co tylko chcemy - wpłacić do banku czy przeznaczyć na dalsze obstawianie.

Jak odebrać w Fuksiarz bonus powitalny dla nowych graczy?

 1. Gracz wchodzi na www.Fuksiarz.pl
 2. Klika przycisk "Rejestracja"
 3. Wypełnia formularz, podając kilka danych na swój temat
 4. Dokonuje wpłaty na konto typerskie
 5. Gra pierwszy kupon o określonych parametrach
 6. W przypadku wygranej ma powody do świętowania :)
 7. W razie przegranej następuje zwrot stawki do kwoty 100 zł

Osoby zarejestrowane w Fuksiarzu często chwalą to, że po założeniu konta bez najmniejszego problemu zdawały sobie sprawę z tego, jak wygląda bonus powitalny oraz co zrobić, by móc go odebrać. Tu nie ma mowy o zagmatwanych regułach zrozumiałych jedynie dla wybranych.

Fuksiarz zakłady na żywo

Fuksiarz kod promocyjny. Jaki podać?

Przy okazji zakładania konta u bukmachera niekiedy istnieje możliwość wpisania kodu promocyjnego. Dzięki niemu zdobywa się specjalnie bonusy, a niekiedy również innego rodzaju nagrody. Dostępny u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny to coś, co interesuje osoby chcące grać w tym miejscu. Tylko czy aby na pewno ten temat w ogóle istnieje?

Opis tego, jak wygląda rejestracja konta w Fuksiarz została już podana. Trwa raptem chwilę i wymaga podania paru danych. Nigdzie nie jest jednak dostępna rubryka, dzięki której można podać kod promocyjny. I tu zaczynają się schody, bo dla niektórych to niewiarygodne, a inni wręcz uważają, że mogli paść ofiarą oszustwa. To nic z tych rzeczy - po prostu na ten moment nie jest dostępny u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny. Innymi słowy, nie ma takiej możliwości, by można było otrzymać dodatkowe prezenty na grę tylko po wpisaniu wyjątkowego hasła. Każdy jest sobie równy, co jest raczej dobrą, a nie złą, wiadomością.

Pewne strony internetowe próbują wmówić typerom, że jest dostępny u bukmachera Fuksiarz kod bonusowy. Tyle że to nie jest prawda, a konstrukcja formularza rejestracyjnego online jest ku temu najlepszym dowodem. Zauważmy, że nigdzie nie daje nam Fuksiarz możliwości wpisania hasła bonusowego. A to nie jest przypadek.

Fuksiarz bonus bez depozytu. Co zrobić, by go dostać?

Dla osób, które chcą zarejestrować się u bukmachera, bardzo często liczy się to, czy dostępny jest bonus bez depozytu. Fuksiarz na pewno jest takim miejscem, gdzie tego typu premia byłaby bardzo mile widziana.

Nie znajdziemy ani jednego miejsca zajmującego się bukmacherką, w którym nie byłby wspominany Fuksiarz bonus bez depozytu. Gracze robią co mogą, aby znaleźć sposób na to, by taką premię otrzymać. Mowa przecież o pieniądzach, które można otrzymać na obstawianie bez konieczności wydawania własnych. Niewiele firm w Polsce taką premię oferuje, ale za to naprawdę mnóstwo osób tego chce.

Jeżeli ktoś utworzy obecnie konto na stronie www.Fuksiarz.pl, nie będzie miał możliwości otrzymania premii na start w postaci darmowego bonusu bez depozytu. Dlaczego? Odpowiedź jest prozaiczna: bo tego typu oferty specjalnej w tym miejscu po prostu nie ma i nie wiadomo, czy pojawi się w przyszłości. Monitorujemy temat na bieżąco i będziemy dodawać w tym miejscu nowe szczegóły, gdy tylko takie będą.


Obstawianie u bukmachera Fuksiarz. Co można tutaj typować?

Chociaż temat rejestracji konta jest bardzo istotny i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, potencjalnych graczy interesuje głównie fakt, jak wygląda w portalu Fuksiarz obstawianie, czyli co dokładnie znajduje się w ofercie . Najczęściej im większy wybór zakładów, tym lepiej, chociaż nie można powiedzieć, by było to regułą, gdyż w zakładach bukmacherskich liczą się też kursy, promocje i wszystko to, co ma wpływ na potencjalne zarobki. A powszechnie wiadomo, że typerom zależy na zdobywaniu pieniędzy.

W ofercie marki Fuksiarz znajdziemy zakłady na dyscypliny popularne, a także te, które nie są w Polsce dla kibiców szczególnie istotne. W tym miejscu nie mogło też, rzecz jasna, zabraknąć e-sportu. Poniżej prezentujemy listę dyscyplin, na jakie można grać na www.Fuksiarz.pl

Oferta Fuksiarz - zakłady sportowe

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Siatkówka
 • Piłka ręczna
 • Hokej na lodzie
 • F1
 • Boks
 • MMA
 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota
 • Badminton
 • Curling
 • Baseball
 • Darts
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Hokej na trawie
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Squash
 • Szachy
 • Unihokej
 • Zakłady specjalne

Lista dostępnych sportów zmienia się w zależności od tego, jaki mamy etap sezonu. Zimą dochodzą takie dyscypliny jak skoki czy biathlon, natomiast rzadko widujemy chociażby F1.

Przy okazji wszystkich meczów piłkarskich czy wydarzeń z innych dyscyplin najczęściej do typowania jest coś więcej, niż tylko to, kto daną rywalizację zwycięży. Na mecze Ekstraklasy mamy niemal zawsze blisko 200 wariantów do gry, a przy popularniejszych rozgrywkach jest tego jeszcze więcej. To pokazuje, że u bukmachera Fuksiarz nie ma mowy o niewielkim wyborze tego, na co można grać, a na co nie.

Przy okazji chętnie obstawianych zakładów bardzo często Fuksiarz decyduje się na zorganizowanie specjalnej promocji z bonusami. Często też znajdziemy tutaj regularne oferty jak chociażby Early Payout czy też Cashback bez limitu.

Fuksiarz Early Payout. Na czym polega?

Early Payout jest opcją, która skradła serca wielu typerów w naszym kraju. Wiele osób właśnie dla niej zdecydowała się na zarejestrowanie konta na www.Fuksiarz.pl. Dobrze jest ją odpowiednio wyjaśnić tak, by każdy zdawał sobie sprawę, z czym dokładnie ma do czynienia i jak to może przekładać się na jego bukmacherskie sukcesy.

Dzięki dostępnemu u bukmachera Fuksiarz Early Payout możemy liczyć na to, że typ zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na rezultat, jeśli nasz faworyt będzie w jakimkolwiek momencie meczu miał przewagę dwóch goli nad rywalem. Jeżeli więc w pewnym momencie jest wynik 2:0, 3:1, 4:2 i tak dalej, nie trzeba się martwić już o to, jakie będzie ostateczne rozstrzygnięcie. A wiadomo nie od dzisiaj, że piłka nożna to sport, w którym niespodzianki są na porządku dziennym i niekiedy potrafią popsuć pieczołowicie przygotowywany zakład.

Early Payout w Fuksiarz.pl

Opcja Early Payout jest dostępna tylko i wyłącznie w przypadku niektórych działów zakładów na piłkę nożną. Dobra wiadomość jest jednak na pewno taka, że oferta dotyczy każdej popularnej ligi w Europie. Są to:

 • Ekstraklasa
 • Puchar Polski
 • Premier League
 • Serie A
 • La Liga
 • Ligue 1
 • Bundesliga
 • Eliminacje MŚ
 • Liga Europy
 • Liga Mistrzów

Dla ułatwienia przy odpowiednich zakładach zawsze wyświetlana jest informacja dotycząca tego, że dostępny jest Early Payout. Opcja działa również mobilnie, a nie jedynie na stronie internetowej.

Fuksiarz i cashback bez limitu. Nawet 200 zł na każdym zakładzie!

Fuksiarz to oficjalny bukmacher hiszpańskiej La Liga w Polsce. Właśnie typując hiszpańską piłkę nożną można tutaj otrzymać specjalny bonus cashback w przypadku przegranej - im więcej zdarzeń na kuponie, tym lepiej, bo można otrzymać większy zwrot stawki:

 • 4 zdarzenia na kuponie = 4% zwrotu stawki
 • 10-19 zdarzeń = 20%
 • 30 zdarzeń = aż 50% zwrotu!

Środki pojawiają się na koncie cashback od razu po rozliczeniu kuponu. Aby wypłacić dodatkowe pieniądze, nie musimy nic robić - nie jest w tym przypadku wymagany jakikolwiek obrót. 

Z cashbacku korzystać można codziennie - limit to 200 PLN na kupon.

Jak odebrać cashback na Fuksiarz.pl?

 1. Logowanie na konto
 2. Zagranie kuponu na www.Fuksiarz.pl z kursem min. 2.0
 3. Przegrana oznacza otrzymanie zwrotu części zagranej stawki - do 500 zł
 4. Cashback można wypłacić z konta lub skorzystać z dalszego obstawiania

Fuksiarz - opinie o bukmacherze. Czy warto tutaj grać?

Mega Boost na Fuksiarz.pl

Każdy, kto chce obstawiać mecze u legalnego bukmachera, powinien mieć świadomość tego, że to jego potrzeby są najważniejsze. Nawet więc najbardziej pozytywne opinie niczego nie załatwiają, jeśli nie są dla nas przydatne. Mimo wszystko, dobrze jest wiedzieć, co inni sądzą o konkretnych stronach do gry. W ten sposób można stworzyć sobie obraz tego, co jest w danym miejscu dostępne.

"Uważam, że bukmacher Fuksiarz idealnie wpasuje się w potrzeby każdej osoby, która jest wymagająca, a jednocześnie potrzebuje też pograć sobie dla zabawy, a nie z profesjonalnym zacięciem"
"Ten bukmacher oferuje świetny bonus na start. Rzadko się zdarza, by gdziekolwiek dostępna była premia bez obrotu, a tutaj tak właśnie jest i to świetna rzecz!"
"Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie ma drugiego takiego bukmachera w Polsce jak właśnie Fuksiarz. Dużo promocji, fajny bonus na start i przejrzysta strona internetowa. Tego mi trzeba!"
"Chyba najlepszym bukmacherem w Polsce nie jest obecnie Fuksiarz, ale uważam, że bardzo szybko zmierza w stronę podium w branży. Fajnie, że są tu karty i duży wybór zakładów. To opcja idealna dla typera!"

O bukmacherze Fuksiarz opinie to raczej pozytywne komentarze, a nie takie, w których na wszystko cały czas się narzeka. Nigdy nie będzie bukmachera, jaki będzie spełniał oczekiwania każdego, ale Fuksiarz to na pewno miejsce, gdzie wiele osób znajdzie funkcje dla siebie.

Bonus od Fuksiarz

  Zalety Fuksiarz

  1. Zakład zero ryzyka - 100% do 50 PLN
  2. Cashback dla klientów - codziennie do 200 PLN
  3. Szybka rejestracja bez kodu promocyjnego
  4. Early Payout
  5. Mega kursy na wybrane mecze
  6. Legalne gry karciane, w tym poker po polsku
  Załóż konto
  superbet bonus bez depozytu

  Typy bukmacherskie na dziś 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd