Mecze na żywo

  1. Piłka nożna OB Odense - AC Horsens
  2. Piłka nożna FC Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno
  3. Siatkówka PAOK - Olympiakos Piraeus
  4. Piłka nożna VFL Bochum - Dresden
  5. Piłka nożna St Pauli - 1 FC Heidenheim
  6. Piłka nożna FC Union Berlin - SV Sandhausen
  7. Tenis Svitolina E. - S. Cirstea
  8. Piłka nożna Seinajoen Jalkapallokerho - HIFK Helsinki
  9. Piłka nożna Gaziantepspor - Karabuk
  10. Piłka nożna FC Luzern - FC Basel
  11. Piłka nożna SC Amiens - AC Ajaccio
  12. Piłka nożna Gazelec FCO Ajaccio - Valenciennes FC
  13. Piłka nożna Olympique Nimes - AJ Auxerre
  14. Piłka nożna Chamois Niort FC - Stade Reims
  15. Piłka nożna Strasbourg - AC Le Havre
  16. Piłka nożna Elche - Almeria CF
  17. Piłka nożna FC Dordrecht - FC Emmen
  18. Piłka nożna De Graafschap - Achilles 29
  19. Piłka nożna VVV Venlo - Jong Ajax
  20. Piłka nożna Jong PSV - SC Telstar
  21. Piłka nożna RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
  22. Piłka nożna Orleans - Red Star FC
  23. Piłka nożna Tours FC - Clermont Foot
  24. Piłka nożna FC Bourg Peronnas - FC Sochaux
  25. Piłka nożna Domzale NK - NK Rudar Velenje
  26. Piłka nożna Randers FC - Esbjerg FB
  27. Koszykówka Anadolu Efes Istanbul - Olympiacos Pireus
  28. Piłka nożna Bayer Leverkusen - Schalke
  29. Koszykówka Rasta Vechta - BG Gottingen
  30. Koszykówka LTI Giessen 46ers - Telekom Bonn
  31. Koszykówka Bristol Flyers - Newcastle Eagles
  32. Koszykówka Sheffield Sharks - Worcester Wolves
  33. Koszykówka Surrey Scorchers - Leicester Riders
  34. Koszykówka London Lions - Glasgow Rocks
  35. Piłka nożna Angers SCO - Olympique Lyon
  36. Piłka nożna Atalanta Bergamo - Juventus Turin
  37. Piłka nożna Ross County - Inverness CT
  38. Piłka nożna Villarreal CF - Sporting Gijon
  39. Piłka nożna Cardiff City FC - Newcastle United
  40. Koszykówka Dijon Bourgogne - Chalon-sur-Saone
  41. Piłka nożna Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes
  42. Piłka nożna Fuerza Amarilla SC - Barcelona SC
  43. Piłka nożna Quilmes AC - CA Talleres
  44. Piłka nożna Toronto FC - Houston Dynamo
  45. Tenis Arnaboldi, A - Ramanathan, R
  46. Koszykówka Chicago Bulls - Boston Celtics
  47. Piłka nożna Independente - Estudiantes De La Plata
  48. Piłka nożna Deportivo Cuenca - CD River Plate Ecuador
  49. Hokej Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
  50. Tenis Halys, Q - Otte, Oscar
  51. Piłka nożna Ehime FC - Yamagata
  52. Piłka nożna Fagiano Okayama - Shonan Bellmare
  53. Piłka nożna Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
  54. Piłka nożna Oita Trinita - Kyoto Sanga FC
  55. Piłka nożna Mito Hollyhock - Machida Zelvia
  56. Piłka nożna Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
  57. Tenis Paz, J P - Tipsarevic J.
  58. Piłka nożna Roasso Kumamoto - Yokohama FC
  59. Piłka nożna Jeonnam Dragons - Gangwon FC
  60. Piłka nożna FC Gifu - Zweigen Kanazawa
  61. Piłka nożna Sydney Olympic - Perth Glory FC
  62. Piłka nożna Rangers FC - Celtic FC
  63. Piłka nożna Real Sociedad - Granada CF
  64. Piłka nożna Karlsruher - 1. FC Kaiserslautern
  65. Piłka nożna Arminia Bielefeld - Greuther Furth
  66. Piłka nożna 1. FC Nurnberg - VFB Stuttgart
  67. Piłka nożna Zirka Kropyvnytskyi - Karpaty Lviv
  68. Piłka nożna Hebei CFFC - Tianjin Teda
  69. Piłka nożna Rops Rovaniemi - PS Kemi
  70. Piłka nożna Kuopion Palloseura - Ilves
  71. Piłka nożna FC Lahti - Jyvaskyla JK
  72. Piłka nożna Omonia Nicosia - FC Inter Turku
  73. Piłka nożna ES Troyes AC - Stade Brestois
  74. Piłka nożna Kayserispor - Alanyaspor
  75. Piłka nożna Spezia Calcio - Spal
  76. Piłka nożna Werder Bremen - Hertha Berlin
  77. Piłka nożna SV Darmstadt - SC Freiburg
  78. Piłka nożna Borussia Dortmund - FC Koln
  79. Piłka nożna RB Leipzig - FC Ingolstadt
  80. Piłka nożna FSV Mainz 05 - Borussia M'gladbach
  81. Piłka nożna FC Lokomotiv Moskva - R. Kazan
  82. Piłka nożna FC Midtjylland - Norddsjaelland
  83. Piłka nożna Blackburn Rovers - Aston Villa
  84. Piłka nożna Austria Wien - SK Sturm Graz
  85. Piłka nożna Real Murcia - CD Tenerife
  86. Piłka nożna Hammarby - AFC United
  87. Piłka nożna Vorskla Poltava - Stal Kamianske
  88. Piłka nożna Real Madrid - Valencia FC
  89. Piłka nożna AS Monaco FC - Toulouse
  90. Piłka nożna AS Trencin - FK Mlada Boleslav
  91. Piłka nożna Atl. Nacional - Rio Ave FC
  92. Piłka nożna Boavista FC - CD Tondela
  93. Piłka ręczna Villa De Aranda - Balonman Cangas
  94. Piłka nożna FK Liepaja - ZFK Spartak
  95. Piłka nożna FC Lausanne-Sports - FC Vaduz
  96. Piłka nożna SK Brann Bergen - Viking FK
  97. Piłka nożna Terek Groznyi - FC Ural
  98. Piłka nożna Trabzonspor - Darica Genclerbirligi SK
  99. Piłka nożna Real Valladolid - Numancia CD
  100. Piłka nożna Levante - Real Oviedo
  101. Piłka nożna HNK Gorica - Krsko Posavlje
  102. Koszykówka Tubingen - Loewen Braunschweig
  103. Koszykówka Brose Basket Bamberg - Eisbren Bremerhaven
  104. Koszykówka Skyliners Frankfurt - Alba Berlin
  105. Piłka nożna Dundee United FC - Dumbarton FC
  106. Piłka nożna VfL Wolfsburg - Bayern Munchen
  107. Piłka nożna UD Las Palmas - Atletico Madrid
  108. Piłka nożna Brighton - Bristol Academy WFC
  109. Piłka nożna RB Salzburg - SV Josko Fenster Ried
  110. Piłka nożna Asco Atsv Wolfsberg - SV Mattersburg
  111. Piłka nożna SKN St. Poelten - Rheindorf Altach
  112. Piłka ręczna FC Barcelona Lassa - THW Kiel
  113. Koszykówka Valencia BC - Rio Natura Monbus Obradoiro
  114. Koszykówka Real Betis - FC Barcelona Lassa
  115. Piłka nożna Benfica Lisbon - GD Estoril Praia
  116. Siatkówka Sir Safety Perugia - Cucine Lube Civitanova
  117. Piłka nożna Bastia SC - Stade Rennais FC
  118. Piłka nożna Montpellier - FC Lille Sud
  119. Piłka nożna FC Nantes - FC Lorient
  120. Piłka nożna Guingamp - AS Saint Etienne
  121. Piłka nożna FC Metz - AS Nancy
  122. Piłka nożna FC Viktoria Plzen - FK Dukla Prague
  123. Piłka nożna Real Zaragoza - CF Getafe
  124. Piłka nożna Olympija Ljubljana - NK Maribor
  125. Koszykówka Neckar RIESEN Ludwigsburg - Radiopharm Ulm
  126. Koszykówka MEDI Bayreuth - Bayern Munchen
  127. Piłka nożna Torino FC - Sampdoria
  128. Piłka nożna RCD Espanyol - FC Barcelona
  129. Piłka ręczna Paris HB - Pick Szeged
  130. Piłka nożna Montreal Impact - Vancouver Whitecaps
  131. Piłka nożna Gimnasia y Esgrima - San Lorenzo
  132. Piłka nożna Huracan - Newells Old Boys
  133. Piłka nożna Real Potosi - Club Universitario de Deportes
  134. Piłka nożna CA Sarmiento - Colon de Santa Fe
  135. Piłka nożna Chaves - FC Porto
  136. Piłka nożna Orlando City - Colorado Rapids
  137. Piłka nożna Club Jorge Wilstermann - Nacional Potosi
  138. Piłka nożna CA Tigre - CA Banfield
  139. Piłka nożna Columbus Crew - New York City
  140. Piłka nożna New York Red Bull - Chicago Fire
  141. Piłka nożna Union de Santa Fe - CA Patronato
  142. Piłka nożna FC Dallas - Portland Timbers
  143. Piłka nożna Minnesota United FC - San Jose Earthquakes
  144. Hokej Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
  145. Piłka nożna Sporting Kansas City - Real Salt Lake
  146. Piłka nożna Seattle Sounders FC - New Engl. Revolution
  147. Piłka nożna Los Angeles Galaxy - Philadelphia
  148. Piłka nożna Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
  149. Piłka nożna Albirex Niigata Singapore - Kashiwa Reysol
  150. Piłka nożna Tokyo - Hiroshima Sanfrecce
  151. Piłka nożna Jubilo Iwata - Consadole Sapporo
  152. Piłka nożna Omiya Ardija - Urawa Reds
  153. Piłka nożna Daegu FC - FC Seoul
  154. Piłka nożna Gwangju FC - Joenbuk Motors
  155. Piłka nożna Vissel Kobe - Ventforet Kofu
  156. Piłka nożna Kashima Antlers - Sagan Tosu
  157. Piłka nożna Yokohama FM - Gamba Osaka
  158. Piłka nożna Incheon United FC - Ulsan
  159. Piłka nożna Osasuna - Deportivo La Coruna
  160. Piłka nożna C-Osaka - Kawasaki Frontale
  161. Piłka nożna Kasimpasa - Akhisar Belediyespor
  162. Piłka nożna Alcorcon - Cadiz
  163. Piłka nożna AS Roma - Lazio Roma
  164. Koszykówka Montakit Fuenlabrada - Gran Canaria
  165. Piłka nożna Bolton Wanderers - Peterborough Utd
  166. Piłka nożna Viborg FF - AaB Aalborg
  167. Piłka nożna Olimpik Donetsk - Zorya Luhansk
  168. Piłka nożna Volyn Lutsk - Dnipro Dnipropetrovsk
  169. Piłka nożna Jelgava - Riga FC
  170. Piłka nożna FK UFA - FK Arsenal Tula
  171. Piłka nożna Hannover 96 - Fortuna Dusseldorf
  172. Piłka nożna FC Erzgebirge Aue - FC Wurzburger Kickers
  173. Piłka nożna TSV 1860 Munchen - Eintracht Braunschweig
  174. Piłka nożna Chongqing Lifan - Shanghai Dongya
  175. Piłka nożna St. Gallen - Young Boys
  176. Piłka nożna FC Thun - FC Sion
  177. Piłka nożna Hobro - FC Roskilde
  178. Piłka nożna KAA Gent - Anderlecht
  179. Piłka nożna SM Caen - Olympique de Marseille
  180. Piłka nożna US Palermo - Fiorentina
  181. Piłka nożna FC Bologna - Udinese Calcio
  182. Piłka nożna Crotone - AC Milan
  183. Piłka nożna Genoa - Chievo Verona
  184. Piłka nożna Empoli FC - US Sassuolo
  185. Piłka nożna Cagliari - Pescara Calcio
  186. Piłka nożna Fenerbahce - Rizespor
  187. Piłka ręczna HC Erlangen - Rhein Neckar Lowen
  188. Piłka ręczna HC Leipzig - Flensburg Handewitt
  189. Piłka nożna AIK Fotboll - GIF Sundsvall
  190. Piłka nożna Aluminij Kidricevo - Radomlje
  191. Piłka nożna Ventspils - Rigas FS
  192. Piłka nożna Augsburg - Hamburger SV
  193. Piłka nożna Cska Moscow - Spartak Moscow
  194. Piłka nożna FC Copenhagen - Lyngby
  195. Piłka nożna Grasshopper Zurich - FC Lugano
  196. Piłka nożna CD Lugo - Girona FC
  197. Piłka nożna Shakhtar Donetsk - FC Oleksandriya
  198. Piłka nożna Partizan Belgrad - FK Napredak
  199. Piłka nożna Betis Sevilla - Deportivo Alaves
  200. Piłka nożna Admira - SK Rapid Vienna
  201. Piłka nożna NK Cejle - Koper
  202. Piłka nożna Dijon FCO - Bordeaux
  203. Piłka nożna MFK Okd Karvina - Hradec Kralova
  204. Piłka nożna FK Teplice - 1. FC Slovacko
  205. Piłka nożna FC Arouca - Moreirense FC
  206. Piłka nożna CD Feirense - CS Maritimo
  207. Piłka nożna Sport Boys - San Jose Earthquakes
  208. Piłka nożna 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
  209. Piłka nożna SK Slavia Prague - FK Baumit Jablonec
  210. Piłka nożna Kristiansund BK - Stromsgodset IF
  211. Piłka nożna Sandefjord Fb - Molde
  212. Piłka nożna Aalesund FK - Tromso
  213. Piłka nożna Sogndal - Lillestroem
  214. Piłka nożna Stabaek IF - Haugesund
  215. Piłka nożna Broendby - Sonderjyske
  216. Piłka nożna Adanaspor A.S. - Antalyaspor
  217. Piłka nożna Basaksehir - Besiktas
  218. Piłka nożna CF Cordoba - CD Mirandes
  219. Piłka nożna Panathinaikos - AEL 1964
  220. Piłka nożna Panetolikos Agrinio - Olympiacos Pireus
  221. Piłka nożna Asteras Tripolis - Iraklis
  222. Piłka nożna KV Oostende - Royal Charleroi
  223. Piłka nożna El Nacional - LDU de Quito
  224. Piłka nożna SD Eibar - CD Leganes
  225. Piłka nożna FK Rostow - Amkar Perm
  226. Piłka ręczna Montpellier - MKB Veszprem KC
  227. Koszykówka Real Madrid - Estudiantes
  228. Piłka nożna FK Chernomorets - FC Dynamo Kiev
  229. Koszykówka Limoges CSP - Pau Orthez
  230. Piłka nożna SC Braga - Sporting Lisbon
  231. Piłka nożna Akranes - FH Hafnarfjordhur
  232. Piłka nożna Sevilla FC Atletico - Real Mallorca
  233. Piłka nożna Deportivo Macara - Catolica
  234. Piłka nożna Celta Vigo - Athletic Club Bilbao
  235. Piłka nożna Inter Milan - SSC Napoli
  236. Piłka nożna OGC Nice - Paris Saint German
  237. Piłka nożna Godoy Cruz A.t. - San Martin San Juan
  238. Piłka nożna CF Os Belenenses - Pacos Ferreira
  239. Piłka nożna Valur - Vikingur Olafsvik
  240. Piłka nożna CA Rosario Central - CA Aldosivi
  241. Piłka nożna Boca Juniors - Arsenal
  242. Piłka nożna Club Olimpo - Atletico De Rafaela
  243. Piłka nożna Club Sport Emelec - Delfin SC
  244. Piłka nożna Santa Cruz - Oriente Petrolero
  245. Piłka nożna Tom Tomsk - Zenit St Petesburg
  246. Piłka nożna Kryliya Sovetov - FC Orenburg
  247. Piłka nożna Malmo FF - Orebro SK
  248. Piłka nożna Kalmar FF - Halmstads BK
  249. Piłka nożna Verona - Vicenza Calcio
  250. Piłka nożna FK Krasnodar - Anzhi Makhachkala
  251. Piłka nożna Huesca - Rayo Vallecano
  252. Piłka nożna FC Slovan Liberec - Bohemians FC
  253. Piłka nożna Djurgardens IF - IFK Norrkoping
  254. Piłka nożna Sirius FK - Jonkopings Sodra
  255. Piłka nożna Club Brugge - Zulte-Waregem
  256. Piłka nożna Bursaspor - Galatasaray SK
  257. Piłka nożna Osmanlispor FK - Kombassan Konyaspor
  258. Piłka nożna Gimnastica Torrelavega - CF Reus Deportiu
  259. Piłka nożna Sparta Sarpsborg - Rosenborg BK
  260. Piłka nożna Silkeborg IF - Aarhus GF
  261. Piłka nożna Breidablik Kopavogur - Thor Akureyri
  262. Piłka nożna Salernitana - Frosinone
  263. Piłka nożna RC Lens - Stade Laval
  264. Piłka nożna Malaga CF - FC Sevilla
  265. Piłka nożna KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik
  266. Piłka nożna IF Elfsborg - Ostersund
  267. Piłka nożna BK Hacken - IFK Goteborg
  268. Piłka nożna Club Atletico Lanus - Velez Sarsfield
  269. Siatkówka Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova

Analizy bukmacherskie

forbet

Co nowego na BetOnline? 0

  1. Popularne typy użytkowników

    28.04 20:30
    1
    100%
    X
    0%
    2
    0%
    28.04 20:45
    1
    0%
    X
    0%
    2
    100%
    28.04 18:30
    1
    25%
    -
    2
    75%
    28.04 18:00
    1
    50%
    X
    50%
    2
    0%
    28.04 18:00
    1
    0%
    -
    2
    100%
  2. Siatkówka

    Który z zespołów wygra Final Four Ligi Mistrzów?

    1. Perugia
    2. Civitanova
    3. Berlin
    4. Kazań
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd