Piłka nożnaŚwiat 2.Slowacja

Brak aktualnych wydarzeń

Poprzednie mecze STK Samorin i Petrzalka

  1. Piłka nożna STK Samorin 3:1 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  2. Piłka nożna FC Kosice 5:0 Dubnica Świat 2.Slowacja
  3. Piłka nożna KFC Komarno 2:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  4. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:1 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  5. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  6. Piłka nożna Puchov 1:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  7. Piłka nożna Bardejov 2:1 Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  8. Hokej Mshk Zilina 3:4 Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  9. Hokej Mshk Zilina - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  10. Hokej Spisska Nova Ves 1:0 Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  11. Hokej Spisska Nova Ves 1:5 Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  12. Piłka nożna Petrzalka 3:2 Bardejov Świat 2.Slowacja
  13. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  14. Piłka nożna KFC Komarno - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  15. Piłka nożna MFK Skalica - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  16. Piłka nożna B.Bystrica - Puchov Świat 2.Slowacja
  17. Piłka nożna Slavoj Trebisov - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  18. Piłka nożna Slovan Brat. B - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  19. Hokej Mshk Zilina 3:5 Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  20. Hokej Mshk Zilina 3:4 Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  21. Piłka nożna Bardejov 1:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  22. Piłka nożna STK Samorin 3:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  23. Piłka nożna MSK Zilina B 1:2 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  24. Hokej Spisska Nova Ves 4:1 Martin Świat 2.Slowacja
  25. Piłka nożna FC Kosice - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  26. Piłka nożna Puchov - Dubnica Świat 2.Slowacja
  27. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:0 B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  28. Piłka nożna Bardejov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  29. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  30. Hokej Martin 1:3 Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  31. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  32. Hokej Spisska Nova Ves 2:0 Martin Świat 2.Slowacja
  33. Hokej Dubnica 1:4 Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  34. Hokej Spisska Nova Ves - Martin Świat 2.Slowacja
  35. Hokej Dubnica 2:2 Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  36. Piłka nożna STK Samorin 5:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  37. Piłka nożna KFC Komarno 1:0 FC Kosice Świat 2.Slowacja
  38. Piłka nożna Dubnica - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  39. Piłka nożna B.Bystrica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  40. Piłka nożna MFK Skalica - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  41. Piłka nożna Slovan Brat. B 4:3 Puchov Świat 2.Slowacja
  42. Piłka nożna STK Samorin - Bardejov Świat 2.Slowacja
  43. Hokej Mshk Zilina - Dubnica Świat 2.Slowacja
  44. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  45. Hokej Mshk Zilina - Dubnica Świat 2.Slowacja
  46. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  47. Piłka nożna MSK Zilina B - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  48. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  49. Piłka nożna FC Kosice - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  50. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  51. Piłka nożna Puchov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  52. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Dubnica Świat 2.Slowacja
  53. Piłka nożna MSK Zilina B - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  54. Hokej Humenne - Martin Świat 2.Slowacja
  55. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  56. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  57. Hokej Levice - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  58. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  59. Hokej Levice - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  60. Hokej Humenne - Martin Świat 2.Slowacja
  61. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  62. Piłka nożna Slovan Brat. B - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  63. Piłka nożna Petrzalka 1:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  64. Piłka nożna Dubnica - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  65. Piłka nożna Slavoj Trebisov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  66. Piłka nożna KFC Komarno - Puchov Świat 2.Slowacja
  67. Piłka nożna B.Bystrica - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  68. Piłka nożna Bardejov - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  69. Hokej Spisska Nova Ves - Levice Świat 2.Slowacja
  70. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  71. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  72. Hokej Martin - Humenne Świat 2.Slowacja
  73. Hokej Spisska Nova Ves - Levice Świat 2.Slowacja
  74. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  75. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  76. Hokej Martin - Humenne Świat 2.Slowacja
  77. Piłka nożna KFC Komarno 2:1 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  78. Piłka nożna MSK Zilina B - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  79. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - Dubnica Świat 2.Slowacja
  80. Piłka nożna FC Kosice - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  81. Piłka nożna Puchov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  82. Piłka nożna MFK Skalica - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  83. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  84. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  85. Hokej Martin - Humenne Świat 2.Slowacja
  86. Hokej Topolcany - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  87. Hokej Dubnica - Levice Świat 2.Slowacja
  88. Hokej Trnava - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  89. Hokej HK 36 Skalica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  90. Hokej Mshk Zilina - Dubnica Świat 2.Slowacja
  91. Hokej Spisska Nova Ves - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  92. Hokej Levice - Topolcany Świat 2.Slowacja
  93. Hokej Pov.Bystrica - Martin Świat 2.Slowacja
  94. Hokej Humenne - Trnava Świat 2.Slowacja
  95. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  96. Hokej Dubnica - Humenne Świat 2.Slowacja
  97. Piłka nożna STK Samorin - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  98. Piłka nożna Slovan Brat. B - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  99. Hokej Humenne - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  100. Piłka nożna KFC Komarno - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  101. Piłka nożna Bardejov - Puchov Świat 2.Slowacja
  102. Piłka nożna Dubnica - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  103. Piłka nożna Slavoj Trebisov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  104. Piłka nożna Petrzalka - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  105. Hokej Topolcany - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  106. Hokej Trnava - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  107. Hokej Martin - Levice Świat 2.Slowacja
  108. Hokej Dubnica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  109. Hokej Humenne - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  110. Hokej Pov.Bystrica - Trnava Świat 2.Slowacja
  111. Hokej Mshk Zilina - Martin Świat 2.Slowacja
  112. Hokej Spisska Nova Ves - Topolcany Świat 2.Slowacja
  113. Hokej Levice - Humenne Świat 2.Slowacja
  114. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  115. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  116. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  117. Hokej Pov.Bystrica - Levice Świat 2.Slowacja
  118. Hokej Trnava - Dubnica Świat 2.Slowacja
  119. Piłka nożna B.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  120. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 2:1 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  121. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  122. Piłka nożna MFK Skalica - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  123. Piłka nożna Puchov - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  124. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  125. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  126. Hokej Levice - Trnava Świat 2.Slowacja
  127. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  128. Hokej HK 36 Skalica - Martin Świat 2.Slowacja
  129. Hokej Spisska Nova Ves - Humenne Świat 2.Slowacja
  130. Hokej Pov.Bystrica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  131. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  132. Hokej Levice - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  133. Hokej Trnava - Topolcany Świat 2.Slowacja
  134. Hokej Humenne - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  135. Hokej Pov.Bystrica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  136. Piłka nożna Petrzalka - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  137. Piłka nożna Slovan Brat. B 4:3 B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  138. Piłka nożna Bardejov - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  139. Piłka nożna FC Kosice - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  140. Piłka nożna STK Samorin - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  141. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Dubnica Świat 2.Slowacja
  142. Hokej HK 36 Skalica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  143. Hokej Mshk Zilina 4:1 Trnava Świat 2.Slowacja
  144. Hokej Spisska Nova Ves - Levice Świat 2.Slowacja
  145. Hokej Dubnica - Humenne Świat 2.Slowacja
  146. Hokej Topolcany - Martin Świat 2.Slowacja
  147. Hokej Pov.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  148. Hokej Mshk Zilina - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  149. Hokej Humenne - Topolcany Świat 2.Slowacja
  150. Hokej Trnava - Martin Świat 2.Slowacja
  151. Hokej Levice - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  152. Hokej Pov.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  153. Hokej Spisska Nova Ves 2:1 Humenne Świat 2.Slowacja
  154. Hokej Martin - Topolcany Świat 2.Slowacja
  155. Hokej Topolcany - Levice Świat 2.Slowacja
  156. Hokej Martin - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  157. Hokej HK 36 Skalica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  158. Hokej Dubnica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  159. Hokej Trnava - Humenne Świat 2.Slowacja
  160. Hokej Pov.Bystrica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  161. Hokej Mshk Zilina - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  162. Hokej Spisska Nova Ves - Trnava Świat 2.Slowacja
  163. Hokej Levice - Dubnica Świat 2.Slowacja
  164. Hokej Humenne - Martin Świat 2.Slowacja
  165. Hokej Topolcany - Trnava Świat 2.Slowacja
  166. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  167. Hokej Trnava - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  168. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  169. Hokej Martin - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  170. Hokej Humenne - Levice Świat 2.Slowacja
  171. Hokej Pov.Bystrica - Humenne Świat 2.Slowacja
  172. Hokej Mshk Zilina - Topolcany Świat 2.Slowacja
  173. Hokej Spisska Nova Ves - Dubnica Świat 2.Slowacja
  174. Hokej Levice - Martin Świat 2.Slowacja
  175. Hokej HK 36 Skalica - Trnava Świat 2.Slowacja
  176. Hokej Dubnica - Humenne Świat 2.Slowacja
  177. Hokej Levice - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  178. Hokej Dubnica - Trnava Świat 2.Slowacja
  179. Hokej Spisska Nova Ves - Martin Świat 2.Slowacja
  180. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  181. Hokej Mshk Zilina - Humenne Świat 2.Slowacja
  182. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  183. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  184. Hokej Trnava - Levice Świat 2.Slowacja
  185. Hokej Martin - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  186. Hokej Humenne - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  187. Hokej Spisska Nova Ves - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  188. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  189. Hokej Topolcany - Trnava Świat 2.Slowacja
  190. Hokej HK 36 Skalica - Humenne Świat 2.Slowacja
  191. Hokej Pov.Bystrica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  192. Hokej Trnava - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  193. Hokej Martin - Topolcany Świat 2.Slowacja
  194. Hokej Levice - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  195. Hokej Humenne - Dubnica Świat 2.Slowacja
  196. Hokej Dubnica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  197. Hokej Topolcany - Humenne Świat 2.Slowacja
  198. Hokej Martin 3:1 Trnava Świat 2.Slowacja
  199. Hokej HK 36 Skalica - Levice Świat 2.Slowacja
  200. Hokej Pov.Bystrica - Levice Świat 2.Slowacja
  201. Hokej Humenne - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  202. Hokej Topolcany - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  203. Hokej Trnava - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  204. Hokej Martin 8:2 Humenne Świat 2.Slowacja
  205. Hokej Dubnica - Levice Świat 2.Slowacja
  206. Hokej HK 36 Skalica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  207. Hokej Humenne - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  208. Hokej Spisska Nova Ves 3:3 Topolcany Świat 2.Slowacja
  209. Hokej Pov.Bystrica 2:1 Trnava Świat 2.Slowacja
  210. Hokej Levice - Humenne Świat 2.Slowacja
  211. Hokej Martin - Levice Świat 2.Slowacja
  212. Hokej Dubnica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  213. Hokej Trnava - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  214. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  215. Hokej Levice - Trnava Świat 2.Slowacja
  216. Hokej HK 36 Skalica - Martin Świat 2.Slowacja
  217. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  218. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  219. Hokej Trnava - Dubnica Świat 2.Slowacja
  220. Hokej Spisska Nova Ves - Levice Świat 2.Slowacja
  221. Hokej Topolcany - Martin Świat 2.Slowacja
  222. Hokej Mshk Zilina - Trnava Świat 2.Slowacja
  223. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  224. Hokej Humenne - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  225. Hokej Trnava - Topolcany Świat 2.Slowacja
  226. Hokej Levice - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  227. Hokej Pov.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  228. Hokej Trnava - Martin Świat 2.Slowacja
  229. Hokej Humenne - Topolcany Świat 2.Slowacja
  230. Hokej Levice - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  231. Piłka nożna MSK Zilina B 6:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  232. Hokej Spisska Nova Ves - Trnava Świat 2.Slowacja
  233. Hokej Levice - Dubnica Świat 2.Slowacja
  234. Hokej Pov.Bystrica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  235. Hokej Humenne - Martin Świat 2.Slowacja
  236. Piłka nożna Bardejov - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  237. Piłka nożna STK Samorin - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  238. Piłka nożna Slovan Brat. B - Dubnica Świat 2.Slowacja
  239. Piłka nożna Petrzalka - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  240. Piłka nożna FC Kosice - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  241. Piłka nożna KFC Komarno - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  242. Piłka nożna Puchov - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  243. Hokej Martin - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  244. Hokej Topolcany - Levice Świat 2.Slowacja
  245. Hokej HK 36 Skalica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  246. Hokej Dubnica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  247. Hokej Trnava - Humenne Świat 2.Slowacja
  248. Hokej Spisska Nova Ves - Dubnica Świat 2.Slowacja
  249. Hokej HK 36 Skalica - Trnava Świat 2.Slowacja
  250. Hokej Pov.Bystrica - Humenne Świat 2.Slowacja
  251. Hokej Levice - Martin Świat 2.Slowacja
  252. Piłka nożna B.Bystrica 5:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  253. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - Bardejov Świat 2.Slowacja
  254. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Puchov Świat 2.Slowacja
  255. Piłka nożna MFK Skalica - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  256. Piłka nożna Slavoj Trebisov 5:1 Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  257. Piłka nożna Dubnica - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  258. Piłka nożna MSK Zilina B - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  259. Hokej Trnava - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  260. Piłka nożna STK Samorin - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  261. Piłka nożna Petrzalka - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  262. Piłka nożna Puchov - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  263. Piłka nożna KFC Komarno - Dubnica Świat 2.Slowacja
  264. Piłka nożna FC Kosice - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  265. Piłka nożna Bardejov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  266. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  267. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  268. Hokej Humenne - Levice Świat 2.Slowacja
  269. Hokej Trnava - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  270. Hokej Levice - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  271. Hokej Dubnica - Trnava Świat 2.Slowacja
  272. Hokej Spisska Nova Ves - Martin Świat 2.Slowacja
  273. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  274. Hokej Mshk Zilina - Humenne Świat 2.Slowacja
  275. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  276. Piłka nożna Slovan Brat. B - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  277. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  278. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  279. Hokej Martin - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  280. Hokej Trnava - Levice Świat 2.Slowacja
  281. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  282. Piłka nożna Slovan Brat. B - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  283. Piłka nożna MFK Skalica - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  284. Piłka nożna MSK Zilina B - Puchov Świat 2.Slowacja
  285. Piłka nożna B.Bystrica 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  286. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  287. Piłka nożna Dubnica - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  288. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  289. Piłka nożna Slovan Brat. B - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  290. Hokej Spisska Nova Ves - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  291. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  292. Hokej HK 36 Skalica - Humenne Świat 2.Slowacja
  293. Hokej Pov.Bystrica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  294. Hokej Humenne - Dubnica Świat 2.Slowacja
  295. Piłka nożna Puchov 1:0 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  296. Piłka nożna STK Samorin - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  297. Piłka nożna KFC Komarno - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  298. Piłka nożna FC Kosice - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  299. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  300. Piłka nożna Bardejov - Dubnica Świat 2.Slowacja
  301. Piłka nożna Puchov - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  302. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  303. Piłka nożna Petrzalka - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  304. Piłka nożna Slovan Brat. B - Bardejov Świat 2.Slowacja
  305. Piłka nożna MFK Skalica - Puchov Świat 2.Slowacja
  306. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  307. Piłka nożna Slavoj Trebisov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  308. Piłka nożna Dubnica - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  309. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  310. Piłka nożna FC Kosice - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  311. Piłka nożna MSK Zilina B - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  312. Piłka nożna Bardejov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  313. Piłka nożna STK Samorin - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  314. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  315. Piłka nożna Puchov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  316. Piłka nożna Petrzalka - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  317. Piłka nożna MFK Skalica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  318. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  319. Piłka nożna B.Bystrica - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  320. Piłka nożna Dubnica - Puchov Świat 2.Slowacja
  321. Piłka nożna KFC Komarno - Bardejov Świat 2.Slowacja
  322. Piłka nożna Slavoj Trebisov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  323. Piłka nożna MSK Zilina B 2:3 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  324. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  325. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  326. Piłka nożna FC Kosice - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  327. Piłka nożna Puchov - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  328. Piłka nożna Bardejov 1:1 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  329. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 3:0 Dubnica Świat 2.Slowacja
  330. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  331. Piłka nożna Slovan Brat. B - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  332. Piłka nożna Petrzalka 3:2 Puchov Świat 2.Slowacja
  333. Piłka nożna STK Samorin - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  334. Piłka nożna MFK Skalica 3:4 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  335. Piłka nożna Dubnica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  336. Piłka nożna B.Bystrica - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  337. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Bardejov Świat 2.Slowacja
  338. Piłka nożna MSK Zilina B - Dubnica Świat 2.Slowacja
  339. Piłka nożna MFK Skalica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  340. Piłka nożna FC Kosice - Bardejov Świat 2.Slowacja
  341. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  342. Piłka nożna Puchov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  343. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  344. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  345. Piłka nożna Petrzalka - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  346. Piłka nożna Slovan Brat. B - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  347. Piłka nożna STK Samorin - Puchov Świat 2.Slowacja
  348. Piłka nożna B.Bystrica 2:3 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  349. Piłka nożna Dubnica - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  350. Piłka nożna KFC Komarno - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  351. Piłka nożna Slavoj Trebisov - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  352. Piłka nożna MSK Zilina B - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  353. Piłka nożna MFK Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  354. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  355. Piłka nożna B.Bystrica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  356. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  357. Piłka nożna Puchov - Bardejov Świat 2.Slowacja
  358. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  359. Piłka nożna Slovan Brat. B 1:2 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  360. Piłka nożna Petrzalka - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  361. Piłka nożna STK Samorin - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  362. Piłka nożna Bardejov 1:0 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  363. Piłka nożna Dubnica - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  364. Piłka nożna FC Kosice 3:1 Puchov Świat 2.Slowacja
  365. Piłka nożna KFC Komarno - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  366. Piłka nożna MFK Skalica - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  367. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  368. Piłka nożna B.Bystrica - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  369. Piłka nożna Dubnica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  370. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  371. Piłka nożna MSK Zilina B 5:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  372. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Bardejov Świat 2.Slowacja
  373. Piłka nożna MFK Skalica - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  374. Piłka nożna Dubnica - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  375. Piłka nożna MFK Skalica - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  376. Piłka nożna MSK Zilina B - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  377. Piłka nożna MFK Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  378. Piłka nożna Dubnica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  379. Piłka nożna B.Bystrica - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  380. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  381. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  382. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - Dubnica Świat 2.Slowacja
  383. Piłka nożna MFK Skalica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  384. Piłka nożna B.Bystrica 2:2 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  385. Piłka nożna Slavoj Trebisov - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  386. Piłka nożna Petrzalka -:- STK Samorin Świat 2.Slowacja
  387. Piłka nożna MFK Skalica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  388. Piłka nożna B.Bystrica -:- Puchov Świat 2.Slowacja
  389. Piłka nożna Bardejov - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  390. Piłka nożna KFC Komarno - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  391. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  392. Piłka nożna Dubnica - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  393. Hokej Levice - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  394. Hokej Mshk Zilina - Martin Świat 2.Slowacja
  395. Hokej Spisska Nova Ves - Topolcany Świat 2.Slowacja
  396. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  397. Hokej Mshk Zilina - Martin Świat 2.Slowacja
  398. Hokej Spisska Nova Ves - Topolcany Świat 2.Slowacja
  399. Hokej Levice - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  400. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  401. Piłka nożna Slavoj Trebisov 2:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  402. Piłka nożna Ruzomberok B - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  403. Piłka nożna Slovan Brat. B - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  404. Piłka nożna MSK Zilina B - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  405. Piłka nożna STK Samorin 2:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  406. Piłka nożna FC Kosice - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  407. Piłka nożna Puchov 1:0 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  408. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 1:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  409. Hokej Bratislava Capitals - Levice Świat 2.Slowacja
  410. Hokej Martin - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  411. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  412. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  413. Hokej Bratislava Capitals - Levice Świat 2.Slowacja
  414. Hokej Martin - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  415. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  416. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  417. Hokej Bratislava Capitals - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  418. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  419. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  420. Hokej Spisska Nova Ves - Martin Świat 2.Slowacja
  421. Hokej Trnava - Levice Świat 2.Slowacja
  422. Hokej Dubnica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  423. Hokej Martin - Topolcany Świat 2.Slowacja
  424. Hokej Pov.Bystrica - Trnava Świat 2.Slowacja
  425. Hokej Levice - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  426. Hokej HK 36 Skalica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  427. Hokej Martin - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  428. Hokej Spisska Nova Ves - Topolcany Świat 2.Slowacja
  429. Hokej Trnava - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  430. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  431. Hokej Bratislava Capitals - Topolcany Świat 2.Slowacja
  432. Hokej Dubnica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  433. Hokej Martin - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  434. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  435. Hokej Levice - Trnava Świat 2.Slowacja
  436. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  437. Hokej Mshk Zilina - Levice Świat 2.Slowacja
  438. Hokej Spisska Nova Ves - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  439. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  440. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  441. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  442. Hokej Mshk Zilina - Trnava Świat 2.Slowacja
  443. Hokej Levice - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  444. Hokej HK 36 Skalica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  445. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  446. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  447. Hokej Trnava - Levice Świat 2.Slowacja
  448. Hokej Levice - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  449. Hokej Pov.Bystrica - Trnava Świat 2.Slowacja
  450. Hokej Bratislava Capitals - Dubnica Świat 2.Slowacja
  451. Hokej Topolcany - Martin Świat 2.Slowacja
  452. Hokej Pov.Bystrica - Levice Świat 2.Slowacja
  453. Hokej Spisska Nova Ves - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  454. Hokej Trnava - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  455. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  456. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  457. Hokej Levice - Trnava Świat 2.Slowacja
  458. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  459. Hokej Bratislava Capitals - Martin Świat 2.Slowacja
  460. Hokej Topolcany - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  461. Hokej Mshk Zilina - Levice Świat 2.Slowacja
  462. Hokej Spisska Nova Ves - Dubnica Świat 2.Slowacja
  463. Hokej HK 36 Skalica - Martin Świat 2.Slowacja
  464. Hokej Bratislava Capitals - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  465. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  466. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  467. Hokej Mshk Zilina - Trnava Świat 2.Slowacja
  468. Hokej Levice - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  469. Hokej Levice - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  470. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  471. Hokej Mshk Zilina - Topolcany Świat 2.Slowacja
  472. Hokej Bratislava Capitals - Martin Świat 2.Slowacja
  473. Hokej Dubnica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  474. Hokej Topolcany - Levice Świat 2.Slowacja
  475. Hokej Pov.Bystrica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  476. Hokej Bratislava Capitals - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  477. Hokej Levice - Dubnica Świat 2.Slowacja
  478. Hokej Martin - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  479. Hokej Trnava - Topolcany Świat 2.Slowacja
  480. Hokej HK 36 Skalica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  481. Hokej Spisska Nova Ves - Trnava Świat 2.Slowacja
  482. Hokej Pov.Bystrica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  483. Hokej Bratislava Capitals - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  484. Hokej Levice - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  485. Hokej Pov.Bystrica - Martin Świat 2.Slowacja
  486. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  487. Hokej Dubnica 4:1 Trnava Świat 2.Slowacja
  488. Hokej Martin - Levice Świat 2.Slowacja
  489. Hokej Pov.Bystrica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  490. Hokej Trnava - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  491. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  492. Hokej Levice - Trnava Świat 2.Slowacja
  493. Hokej Mshk Zilina - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  494. Hokej Bratislava Capitals - Dubnica Świat 2.Slowacja
  495. Hokej Topolcany - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  496. Hokej Mshk Zilina - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  497. Hokej Spisska Nova Ves - Topolcany Świat 2.Slowacja
  498. Hokej Pov.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  499. Hokej HK 36 Skalica - Levice Świat 2.Slowacja
  500. Hokej Martin - Trnava Świat 2.Slowacja
  501. Hokej Dubnica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  502. Hokej Martin - Topolcany Świat 2.Slowacja
  503. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  504. Hokej Trnava - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  505. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  506. Hokej Pov.Bystrica - Levice Świat 2.Slowacja
  507. Hokej Trnava - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  508. Hokej Spisska Nova Ves - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  509. Hokej HK 36 Skalica - Martin Świat 2.Slowacja
  510. Hokej Bratislava Capitals - Levice Świat 2.Slowacja
  511. Hokej Spisska Nova Ves - Martin Świat 2.Slowacja
  512. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  513. Hokej Topolcany - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  514. Hokej Spisska Nova Ves - Levice Świat 2.Slowacja
  515. Hokej HK 36 Skalica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  516. Hokej Martin - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  517. Hokej Levice - Topolcany Świat 2.Slowacja
  518. Hokej Mshk Zilina - Dubnica Świat 2.Slowacja
  519. Hokej Trnava - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  520. Hokej HK 36 Skalica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  521. Hokej Bratislava Capitals 2:0 Topolcany Świat 2.Slowacja
  522. Hokej Dubnica - Levice Świat 2.Slowacja
  523. Hokej Martin - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  524. Hokej Pov.Bystrica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  525. Hokej Topolcany 7:6 Trnava Świat 2.Slowacja
  526. Hokej Spisska Nova Ves - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  527. Hokej Martin - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  528. Hokej Mshk Zilina - Levice Świat 2.Slowacja
  529. Hokej Spisska Nova Ves - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  530. Hokej Trnava - Dubnica Świat 2.Slowacja
  531. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  532. Hokej Levice - Martin Świat 2.Slowacja
  533. Hokej Topolcany - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  534. Hokej Mshk Zilina - Trnava Świat 2.Slowacja
  535. Hokej Spisska Nova Ves - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  536. Hokej HK 36 Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  537. Hokej Dubnica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  538. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  539. Hokej Pov.Bystrica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  540. Hokej Trnava - Levice Świat 2.Slowacja
  541. Hokej HK 36 Skalica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  542. Piłka nożna Ruzomberok B - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  543. Hokej Dubnica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  544. Hokej Levice - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  545. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  546. Hokej Mshk Zilina - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  547. Hokej Trnava - Martin Świat 2.Slowacja
  548. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  549. Hokej Topolcany - Martin Świat 2.Slowacja
  550. Hokej HK 36 Skalica - Trnava Świat 2.Slowacja
  551. Hokej Spisska Nova Ves - Dubnica Świat 2.Slowacja
  552. Hokej Bratislava Capitals - Trnava Świat 2.Slowacja
  553. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  554. Hokej Levice - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  555. Hokej Martin - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  556. Hokej Mshk Zilina - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  557. Hokej Bratislava Capitals - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  558. Hokej Levice - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  559. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  560. Hokej Mshk Zilina - Topolcany Świat 2.Slowacja
  561. Hokej Trnava - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  562. Piłka nożna Slavoj Trebisov - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  563. Piłka nożna Petrzalka - Bardejov Świat 2.Slowacja
  564. Piłka nożna STK Samorin - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  565. Piłka nożna MFK Skalica - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  566. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 1:2 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  567. Piłka nożna Dubnica 1:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  568. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:0 Puchov Świat 2.Slowacja
  569. Piłka nożna KFC Komarno 4:0 Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  570. Hokej Bratislava Capitals - Levice Świat 2.Slowacja
  571. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  572. Piłka nożna Ruzomberok B - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  573. Piłka nożna Slovan Brat. B - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  574. Piłka nożna STK Samorin 3:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  575. Piłka nożna MSK Zilina B - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  576. Piłka nożna Bardejov 3:0 Dubnica Świat 2.Slowacja
  577. Piłka nożna FC Kosice - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  578. Piłka nożna Puchov 1:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  579. Hokej Dubnica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  580. Hokej Martin - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  581. Hokej Pov.Bystrica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  582. Hokej Topolcany - Levice Świat 2.Slowacja
  583. Hokej Spisska Nova Ves - Trnava Świat 2.Slowacja
  584. Hokej Pov.Bystrica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  585. Hokej Trnava - Topolcany Świat 2.Slowacja
  586. Hokej Levice - Dubnica Świat 2.Slowacja
  587. Hokej HK 36 Skalica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  588. Hokej Mshk Zilina - Martin Świat 2.Slowacja
  589. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  590. Piłka nożna Petrzalka 1:2 FC Kosice Świat 2.Slowacja
  591. Piłka nożna Ruzomberok B - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  592. Piłka nożna STK Samorin 3:0 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  593. Piłka nożna MSK Zilina B 1:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  594. Piłka nożna Bardejov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  595. Piłka nożna Puchov 2:1 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  596. Piłka nożna Slovan Brat. B - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  597. Hokej Bratislava Capitals - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  598. Hokej Dubnica - Trnava Świat 2.Slowacja
  599. Hokej Pov.Bystrica - Martin Świat 2.Slowacja
  600. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  601. Hokej Mshk Zilina - Levice Świat 2.Slowacja
  602. Hokej Bratislava Capitals - Topolcany Świat 2.Slowacja
  603. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  604. Hokej Martin - Levice Świat 2.Slowacja
  605. Hokej Pov.Bystrica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  606. Hokej Trnava - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  607. Piłka nożna B.Bystrica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  608. Piłka nożna Dubnica - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  609. Piłka nożna FC Kosice - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  610. Piłka nożna KFC Komarno 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  611. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 2:1 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  612. Hokej Bratislava Capitals - Dubnica Świat 2.Slowacja
  613. Piłka nożna MFK Skalica 3:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  614. Hokej Levice - Trnava Świat 2.Slowacja
  615. Hokej Topolcany - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  616. Hokej Mshk Zilina - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  617. Hokej Spisska Nova Ves - Martin Świat 2.Slowacja
  618. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 5:2 Puchov Świat 2.Slowacja
  619. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  620. Hokej Bratislava Capitals - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  621. Hokej Martin - Trnava Świat 2.Slowacja
  622. Hokej Pov.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  623. Hokej Spisska Nova Ves - Topolcany Świat 2.Slowacja
  624. Hokej HK 36 Skalica - Levice Świat 2.Slowacja
  625. Piłka nożna Slavoj Trebisov 3:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  626. Piłka nożna Petrzalka - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  627. Piłka nożna Ruzomberok B - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  628. Piłka nożna STK Samorin - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  629. Piłka nożna Bardejov 1:3 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  630. Piłka nożna Dubnica - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  631. Piłka nożna MSK Zilina B 4:2 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  632. Piłka nożna Slovan Brat. B - Puchov Świat 2.Slowacja
  633. Hokej Dubnica - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  634. Hokej Levice - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  635. Hokej Topolcany - Martin Świat 2.Slowacja
  636. Hokej Mshk Zilina - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  637. Hokej Trnava - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  638. Hokej Bratislava Capitals - Trnava Świat 2.Slowacja
  639. Hokej Martin - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  640. Hokej Pov.Bystrica - Levice Świat 2.Slowacja
  641. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  642. Hokej Spisska Nova Ves - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  643. Piłka nożna MFK Skalica 3:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  644. Piłka nożna B.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  645. Piłka nożna FC Kosice - Puchov Świat 2.Slowacja
  646. Piłka nożna KFC Komarno - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  647. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  648. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  649. Piłka nożna Slovan Brat. B - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  650. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  651. Hokej Pov.Bystrica - Trnava Świat 2.Slowacja
  652. Hokej Topolcany - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  653. Hokej Spisska Nova Ves - Levice Świat 2.Slowacja
  654. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 1:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  655. Hokej HK 36 Skalica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  656. Hokej Bratislava Capitals - Martin Świat 2.Slowacja
  657. Hokej Levice - Topolcany Świat 2.Slowacja
  658. Hokej Mshk Zilina - Dubnica Świat 2.Slowacja
  659. Hokej Trnava - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  660. Hokej HK 36 Skalica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  661. Hokej Dubnica - Levice Świat 2.Slowacja
  662. Hokej Mshk Zilina - Martin Świat 2.Slowacja
  663. Hokej Spisska Nova Ves - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  664. Hokej Bratislava Capitals - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  665. Hokej Topolcany - Trnava Świat 2.Slowacja
  666. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:4 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  667. Piłka nożna Petrzalka - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  668. Piłka nożna Ruzomberok B - Puchov Świat 2.Slowacja
  669. Piłka nożna STK Samorin - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  670. Piłka nożna MSK Zilina B 4:1 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  671. Piłka nożna B.Bystrica - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  672. Piłka nożna Bardejov 1:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  673. Hokej Levice - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  674. Hokej Martin - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  675. Hokej Trnava - Dubnica Świat 2.Slowacja
  676. Hokej Spisska Nova Ves - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  677. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  678. Piłka nożna Dubnica 4:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  679. Hokej Dubnica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  680. Hokej Levice - Martin Świat 2.Slowacja
  681. Hokej Topolcany - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  682. Hokej Mshk Zilina - Trnava Świat 2.Slowacja
  683. Hokej Spisska Nova Ves - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  684. Piłka nożna KFC Komarno - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  685. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:3 Dubnica Świat 2.Slowacja
  686. Piłka nożna Puchov 5:3 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  687. Piłka nożna Slovan Brat. B - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  688. Piłka nożna MFK Skalica 2:0 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  689. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 2:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  690. Hokej Martin - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  691. Hokej Pov.Bystrica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  692. Hokej Dubnica - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  693. Hokej Trnava - Levice Świat 2.Slowacja
  694. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 2:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  695. Hokej HK 36 Skalica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  696. Piłka nożna FC Kosice - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  697. Hokej Dubnica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  698. Hokej Levice - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  699. Hokej Topolcany - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  700. Hokej Trnava - Martin Świat 2.Slowacja
  701. Hokej Bratislava Capitals - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  702. Piłka nożna Petrzalka - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  703. Piłka nożna STK Samorin - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  704. Piłka nożna MSK Zilina B 1:2 Puchov Świat 2.Slowacja
  705. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 3:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  706. Piłka nożna Dubnica 2:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  707. Piłka nożna B.Bystrica - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  708. Piłka nożna Bardejov - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  709. Piłka nożna KFC Komarno - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  710. Hokej Levice - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  711. Hokej Martin - Topolcany Świat 2.Slowacja
  712. Hokej Pov.Bystrica - Mshk Zilina Świat 2.Slowacja
  713. Hokej Spisska Nova Ves - Dubnica Świat 2.Slowacja
  714. Hokej HK 36 Skalica - Trnava Świat 2.Slowacja
  715. Hokej Levice - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  716. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  717. Hokej Mshk Zilina - Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  718. Hokej Trnava - Bratislava Capitals Świat 2.Slowacja
  719. Hokej HK 36 Skalica - Martin Świat 2.Slowacja
  720. Piłka nożna Slovan Brat. B - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  721. Piłka nożna MFK Skalica - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  722. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 3:2 Dubnica Świat 2.Slowacja
  723. Piłka nożna FC Kosice - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  724. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 4:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  725. Piłka nożna Puchov 3:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  726. Piłka nożna Ruzomberok B - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  727. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 2:0 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  728. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Puchov Świat 2.Slowacja
  729. Piłka nożna Petrzalka - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  730. Piłka nożna MSK Zilina B 3:1 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  731. Piłka nożna B.Bystrica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  732. Piłka nożna Dubnica 3:1 ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  733. Piłka nożna KFC Komarno 1:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  734. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  735. Piłka nożna Bardejov - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  736. Piłka nożna Puchov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  737. Piłka nożna Ruzomberok B 2:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  738. Piłka nożna STK Samorin 2:2 Bardejov Świat 2.Slowacja
  739. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 2:0 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  740. Piłka nożna MFK Skalica 1:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  741. Piłka nożna FC Kosice - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  742. Piłka nożna Puchov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  743. Piłka nożna Slovan Brat. B - Dubnica Świat 2.Slowacja
  744. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  745. Piłka nożna Slavoj Trebisov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  746. Piłka nożna Petrzalka 1:3 Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  747. Piłka nożna MFK Skalica - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  748. Piłka nożna B.Bystrica - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  749. Piłka nożna Dubnica - Puchov Świat 2.Slowacja
  750. Piłka nożna KFC Komarno - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  751. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  752. Piłka nożna Bardejov 1:2 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  753. Piłka nożna Slovan Brat. B - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  754. Piłka nożna Ruzomberok B - Dubnica Świat 2.Slowacja
  755. Piłka nożna STK Samorin - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  756. Piłka nożna MSK Zilina B 3:2 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  757. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 1:2 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  758. Piłka nożna FC Kosice - Bardejov Świat 2.Slowacja
  759. Piłka nożna Puchov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  760. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova 4:0 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  761. Piłka nożna Petrzalka 3:1 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  762. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  763. Piłka nożna MFK Skalica - ZP Sport Podbrezova Świat 2.Slowacja
  764. Piłka nożna Dubnica - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  765. Piłka nożna KFC Komarno - Puchov Świat 2.Slowacja
  766. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  767. Piłka nożna Bardejov - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  768. Piłka nożna B.Bystrica - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  769. Piłka nożna Ruzomberok B - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  770. Piłka nożna MSK Zilina B 2:4 Dubnica Świat 2.Slowacja
  771. Piłka nożna Slovan Brat. B - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  772. Piłka nożna Bardejov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  773. Piłka nożna Puchov 1:2 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  774. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  775. Piłka nożna FC Kosice 2:2 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  776. Piłka nożna B.Bystrica 5:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  777. Piłka nożna Petrzalka - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  778. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Slovan Brat. B Świat 2.Slowacja
  779. Piłka nożna MFK Skalica 1:0 Puchov Świat 2.Slowacja
  780. Piłka nożna Dubnica 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  781. Piłka nożna KFC Komarno 2:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  782. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Ruzomberok B Świat 2.Slowacja
  783. Piłka nożna ZP Sport Podbrezova - FC Kosice Świat 2.Slowacja
  784. Piłka nożna B.Bystrica 3:4 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  785. Piłka nożna zzPresov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  786. Piłka nożna KFC Komarno 2:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  787. Piłka nożna Odeva Lipany - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  788. Piłka nożna Lok.Koszyce - Bardejov Świat 2.Slowacja
  789. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  790. Piłka nożna MFK Skalica 1:0 Dubnica Świat 2.Slowacja
  791. Piłka nożna STK Samorin - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  792. Piłka nożna MSK Zilina B - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  793. Piłka nożna MFK Skalica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  794. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:3 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  795. Piłka nożna B.Bystrica - Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  796. Piłka nożna Bardejov - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  797. Piłka nożna Dubnica - zzPresov Świat 2.Slowacja
  798. Piłka nożna Inter Brat. - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  799. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  800. Piłka nożna Petrzalka - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  801. Piłka nożna FK Pohronie 4:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  802. Piłka nożna Slavoj Trebisov - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  803. Piłka nożna MSK Zilina B 3:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  804. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  805. Piłka nożna B.Bystrica - Dubnica Świat 2.Slowacja
  806. Piłka nożna KFC Komarno - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  807. Piłka nożna Odeva Lipany 1:3 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  808. Piłka nożna zzPresov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  809. Piłka nożna MFK Skalica - Bardejov Świat 2.Slowacja
  810. Piłka nożna Lok.Koszyce - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  811. Piłka nożna Slavoj Trebisov - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  812. Piłka nożna Petrzalka - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  813. Piłka nożna Bardejov 3:1 zzPresov Świat 2.Slowacja
  814. Piłka nożna Dubnica 2:1 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  815. Piłka nożna Inter Brat. - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  816. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:3 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  817. Piłka nożna STK Samorin 2:2 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  818. Piłka nożna FK Pohronie - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  819. Piłka nożna MFK Skalica 2:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  820. Piłka nożna MFK Skalica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  821. Piłka nożna Dubnica - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  822. Piłka nożna Lok.Koszyce - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  823. Piłka nożna MSK Zilina B - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  824. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 2:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  825. Piłka nożna B.Bystrica - Bardejov Świat 2.Slowacja
  826. Piłka nożna Odeva Lipany 1:5 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  827. Piłka nożna zzPresov - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  828. Piłka nożna FK Pohronie 3:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  829. Piłka nożna Bardejov 2:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  830. Piłka nożna KFC Komarno 1:4 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  831. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  832. Piłka nożna Petrzalka - Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  833. Piłka nożna STK Samorin - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  834. Piłka nożna Slavoj Trebisov - zzPresov Świat 2.Slowacja
  835. Piłka nożna Inter Brat. - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  836. Piłka nożna Petrzalka - Bardejov Świat 2.Slowacja
  837. Piłka nożna B.Bystrica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  838. Piłka nożna Dubnica 3:2 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  839. Piłka nożna Odeva Lipany - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  840. Piłka nożna zzPresov - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  841. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 3:2 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  842. Piłka nożna MFK Skalica - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  843. Piłka nożna Lok.Koszyce - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  844. Piłka nożna B.Bystrica - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  845. Piłka nożna MSK Zilina B - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  846. Piłka nożna Slavoj Trebisov 2:0 Dubnica Świat 2.Slowacja
  847. Piłka nożna Bardejov 3:1 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  848. Piłka nożna Inter Brat. - zzPresov Świat 2.Slowacja
  849. Piłka nożna KFC Komarno - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  850. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  851. Piłka nożna STK Samorin 1:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  852. Piłka nożna FK Pohronie - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  853. Piłka nożna B.Bystrica - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  854. Piłka nożna Bardejov 1:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  855. Piłka nożna Dubnica 2:0 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  856. Piłka nożna Odeva Lipany - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  857. Piłka nożna zzPresov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  858. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 1:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  859. Piłka nożna MFK Skalica 2:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  860. Piłka nożna Petrzalka - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  861. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  862. Piłka nożna MSK Zilina B 4:3 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  863. Piłka nożna Inter Brat. - Dubnica Świat 2.Slowacja
  864. Piłka nożna KFC Komarno - zzPresov Świat 2.Slowacja
  865. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 3:2 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  866. Piłka nożna STK Samorin - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  867. Piłka nożna FK Pohronie - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  868. Piłka nożna Lok.Koszyce - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  869. Piłka nożna B.Bystrica - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  870. Piłka nożna Petrzalka - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  871. Piłka nożna B.Bystrica - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  872. Piłka nożna Bardejov 1:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  873. Piłka nożna Dubnica 1:1 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  874. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  875. Piłka nożna Odeva Lipany 2:1 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  876. Piłka nożna zzPresov - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  877. Piłka nożna MFK Skalica - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  878. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:0 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  879. Piłka nożna MSK Zilina B - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  880. Piłka nożna Inter Brat. - Bardejov Świat 2.Slowacja
  881. Piłka nożna KFC Komarno 1:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  882. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 1:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  883. Piłka nożna STK Samorin - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  884. Piłka nożna FK Pohronie 2:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  885. Piłka nożna Lok.Koszyce - zzPresov Świat 2.Slowacja
  886. Piłka nożna Slavoj Trebisov - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  887. Piłka nożna Petrzalka - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  888. Piłka nożna zzPresov - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  889. Piłka nożna Bardejov 1:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  890. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  891. Piłka nożna Odeva Lipany - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  892. Hokej Michalowce - Martin Świat 2.Slowacja
  893. Piłka nożna Dubnica 4:1 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  894. Hokej Martin - Michalowce Świat 2.Slowacja
  895. Hokej Michalowce - Martin Świat 2.Slowacja
  896. Hokej Martin - Michalowce Świat 2.Slowacja
  897. Hokej Martin - Michalowce Świat 2.Slowacja
  898. Hokej Michalowce - Martin Świat 2.Slowacja
  899. Hokej Michalowce - Martin Świat 2.Slowacja
  900. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  901. Hokej Michalowce - Topolcany Świat 2.Slowacja
  902. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  903. Hokej Topolcany - Michalowce Świat 2.Slowacja
  904. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  905. Hokej Topolcany - Michalowce Świat 2.Slowacja
  906. Hokej Dubnica - Martin Świat 2.Slowacja
  907. Hokej Michalowce 3:1 Topolcany Świat 2.Slowacja
  908. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  909. Hokej Michalowce 5:2 Topolcany Świat 2.Slowacja
  910. Hokej Martin - Dubnica Świat 2.Slowacja
  911. Hokej Dubnica - Humenne Świat 2.Slowacja
  912. Hokej Humenne - Dubnica Świat 2.Slowacja
  913. Hokej Spis.N.Ves - Michalowce Świat 2.Slowacja
  914. Hokej Humenne - Dubnica Świat 2.Slowacja
  915. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  916. Hokej Dubnica - Humenne Świat 2.Slowacja
  917. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  918. Hokej Michalowce - Spis.N.Ves Świat 2.Slowacja
  919. Hokej Dubnica - Humenne Świat 2.Slowacja
  920. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  921. Hokej Michalowce - Spis.N.Ves Świat 2.Slowacja
  922. Hokej Martin - HC Bratislava Świat 2.Slowacja
  923. Hokej Dubnica - Spis.N.Ves Świat 2.Slowacja
  924. Hokej Pov.Bystrica - Martin Świat 2.Slowacja
  925. Hokej Presov - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  926. Hokej Topolcany - Trnava Świat 2.Slowacja
  927. Hokej Humenne - Michalowce Świat 2.Slowacja
  928. Piłka nożna MSK Zilina B 5:0 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  929. Piłka nożna Lok.Koszyce - Dubnica Świat 2.Slowacja
  930. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  931. Piłka nożna STK Samorin 2:2 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  932. Piłka nożna FK Pohronie - Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  933. Piłka nożna MFK Skalica 1:1 zzPresov Świat 2.Slowacja
  934. Piłka nożna KFC Komarno 1:2 Bardejov Świat 2.Slowacja
  935. Piłka nożna Inter Brat. 3:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  936. Piłka nożna Slavoj Trebisov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  937. Piłka nożna Petrzalka 2:2 Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  938. Piłka nożna B.Bystrica - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  939. Piłka nożna Dubnica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  940. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 2:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  941. Piłka nożna Odeva Lipany - zzPresov Świat 2.Slowacja
  942. Piłka nożna FK Pohronie - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  943. Piłka nożna Bardejov 3:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  944. Piłka nożna Slavoj Trebisov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  945. Piłka nożna Petrzalka - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  946. Piłka nożna B.Bystrica - zzPresov Świat 2.Slowacja
  947. Piłka nożna Bardejov - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  948. Piłka nożna Dubnica 4:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  949. Piłka nożna Inter Brat. - Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  950. Piłka nożna FK Pohronie 2:1 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  951. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 4:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  952. Piłka nożna MSK Zilina B 1:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  953. Piłka nożna MFK Skalica - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  954. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 5:2 Bardejov Świat 2.Slowacja
  955. Piłka nożna KFC Komarno - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  956. Piłka nożna Odeva Lipany - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  957. Piłka nożna zzPresov - Dubnica Świat 2.Slowacja
  958. Piłka nożna Lok.Koszyce - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  959. Piłka nożna STK Samorin - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  960. Piłka nożna Dubnica - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  961. Piłka nożna Inter Brat. - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  962. Piłka nożna STK Samorin 2:2 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  963. Piłka nożna Bardejov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  964. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  965. Piłka nożna Petrzalka 1:1 zzPresov Świat 2.Slowacja
  966. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  967. Piłka nożna FK Pohronie 1:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  968. Piłka nożna MSK Zilina B - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  969. Piłka nożna MFK Skalica 2:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  970. Piłka nożna B.Bystrica - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  971. Piłka nożna KFC Komarno 1:3 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  972. Piłka nożna zzPresov - Bardejov Świat 2.Slowacja
  973. Piłka nożna Odeva Lipany 2:5 Dubnica Świat 2.Slowacja
  974. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 5:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  975. Piłka nożna Lok.Koszyce 1:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  976. Piłka nożna Slavoj Trebisov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  977. Piłka nożna Petrzalka - Dubnica Świat 2.Slowacja
  978. Piłka nożna Bardejov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  979. Piłka nożna Inter Brat. - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  980. Piłka nożna KFC Komarno 4:0 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  981. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - zzPresov Świat 2.Slowacja
  982. Piłka nożna FK Pohronie 2:1 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  983. Piłka nożna STK Samorin 6:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  984. Piłka nożna zzPresov - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  985. Piłka nożna MSK Zilina B 1:2 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  986. Piłka nożna MFK Skalica - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  987. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  988. Piłka nożna Dubnica 1:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  989. Piłka nożna Odeva Lipany - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  990. Piłka nożna B.Bystrica - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  991. Piłka nożna Lok.Koszyce - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  992. Piłka nożna Slavoj Trebisov - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  993. Piłka nożna MSK Zilina B 3:0 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  994. Piłka nożna STK Samorin - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  995. Piłka nożna Bardejov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  996. Piłka nożna Inter Brat. - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  997. Piłka nożna KFC Komarno - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  998. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:4 Dubnica Świat 2.Slowacja
  999. Piłka nożna FK Pohronie - zzPresov Świat 2.Slowacja
  1000. Piłka nożna Lok.Koszyce - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1001. Piłka nożna Petrzalka 2:0 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1002. Piłka nożna MFK Skalica 2:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1003. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1004. Piłka nożna Dubnica 4:2 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1005. Piłka nożna Odeva Lipany 2:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1006. Piłka nożna zzPresov - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1007. Piłka nożna B.Bystrica - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1008. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  1009. Piłka nożna MSK Zilina B 1:1 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1010. Piłka nożna Inter Brat. - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  1011. Piłka nożna KFC Komarno 3:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1012. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 3:2 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1013. Piłka nożna STK Samorin - zzPresov Świat 2.Slowacja
  1014. Piłka nożna FK Pohronie 2:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  1015. Piłka nożna Lok.Koszyce - Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  1016. Piłka nożna Petrzalka - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1017. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1018. Piłka nożna B.Bystrica - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1019. Piłka nożna Dubnica - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1020. Piłka nożna Odeva Lipany - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1021. Piłka nożna zzPresov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1022. Piłka nożna MFK Skalica 5:1 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1023. Piłka nożna Bardejov - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1024. Piłka nożna Slavoj Trebisov - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1025. Piłka nożna MSK Zilina B - zzPresov Świat 2.Slowacja
  1026. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 7:0 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  1027. Piłka nożna Inter Brat. - Petrzalka Świat 2.Slowacja
  1028. Piłka nożna KFC Komarno - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  1029. Piłka nożna STK Samorin 3:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  1030. Piłka nożna FK Pohronie 4:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1031. Piłka nożna Lok.Koszyce - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1032. Piłka nożna Odeva Lipany 1:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1033. Piłka nożna Petrzalka - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1034. Piłka nożna MFK Skalica 4:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1035. Piłka nożna B.Bystrica - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1036. Piłka nożna Bardejov - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1037. Piłka nożna Dubnica 1:3 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1038. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1039. Piłka nożna zzPresov - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1040. Piłka nożna MSK Zilina B 3:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  1041. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - zzPresov Świat 2.Slowacja
  1042. Piłka nożna Inter Brat. - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1043. Piłka nożna STK Samorin 2:2 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1044. Piłka nożna KFC Komarno 2:0 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  1045. Piłka nożna MFK Skalica 3:0 Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  1046. Piłka nożna FK Pohronie 1:1 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1047. Piłka nożna Lok.Koszyce - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  1048. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1049. Piłka nożna Petrzalka - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1050. Piłka nożna B.Bystrica - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1051. Piłka nożna Bardejov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1052. Piłka nożna Dubnica - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1053. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 3:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1054. Piłka nożna Odeva Lipany 1:2 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1055. Piłka nożna zzPresov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1056. Piłka nożna MSK Zilina B 6:4 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1057. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 2:1 Dubnica Świat 2.Slowacja
  1058. Piłka nożna zzPresov - Odeva Lipany Świat 2.Slowacja
  1059. Piłka nożna Inter Brat. - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1060. Piłka nożna KFC Komarno 5:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1061. Piłka nożna MFK Skalica - B.Bystrica Świat 2.Slowacja
  1062. Piłka nożna STK Samorin 2:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1063. Piłka nożna Lok.Koszyce 1:2 Petrzalka Świat 2.Slowacja
  1064. Piłka nożna Bardejov 1:0 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1065. Piłka nożna Lok.Koszyce - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1066. Piłka nożna Podbrezova B - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1067. Piłka nożna SK Sered 4:1 Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1068. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1069. Piłka nożna MSK Zilina B 5:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1070. Piłka nożna STK Samorin - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1071. Piłka nożna MFK Skalica 2:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1072. Piłka nożna FK Pohronie - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1073. Piłka nożna Inter Brat. - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1074. Piłka nożna KFC Komarno - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1075. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1076. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 4:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1077. Piłka nożna S.N.Ves - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1078. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1079. Piłka nożna Lokomotiva Zvolen - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1080. Piłka nożna Podbrezova B - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1081. Piłka nożna SK Sered 2:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1082. Piłka nożna MFK Skalica 1:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1083. Piłka nożna KFC Komarno 1:0 Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1084. Piłka nożna Lok.Koszyce - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1085. Piłka nożna STK Samorin 3:0 Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1086. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1087. Piłka nożna MSK Zilina B 3:0 S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1088. Piłka nożna Bardejov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1089. Piłka nożna Lok.Koszyce 3:2 Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1090. Piłka nożna FK Pohronie 2:1 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1091. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1092. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 2:0 Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1093. Piłka nożna Bardejov - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1094. Piłka nożna Inter Brat. - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1095. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1096. Piłka nożna S.N.Ves - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1097. Piłka nożna Lokomotiva Zvolen 1:2 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1098. Piłka nożna Podbrezova B - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1099. Piłka nożna STK Samorin 2:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1100. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1101. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1102. Piłka nożna MSK Zilina B 3:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1103. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1104. Piłka nożna Bardejov 3:1 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1105. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1106. Piłka nożna S.N.Ves - Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1107. Piłka nożna Lokomotiva Zvolen 1:2 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1108. Piłka nożna FK Pohronie - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1109. Piłka nożna Inter Brat. - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1110. Piłka nożna Lok.Koszyce - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1111. Piłka nożna Slavoj Trebisov 3:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1112. Piłka nożna Slavoj Trebisov 1:1 Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1113. Piłka nożna Podbrezova B - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1114. Piłka nożna MSK Zilina B - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1115. Piłka nożna MFK Skalica 4:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1116. Piłka nożna Inter Brat. - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1117. Piłka nożna KFC Komarno - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1118. Piłka nożna STK Samorin 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1119. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1120. Piłka nożna FK Pohronie 3:0 Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1121. Piłka nożna S.N.Ves - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1122. Piłka nożna SK Sered 3:0 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1123. Piłka nożna STK Samorin 1:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1124. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas 1:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1125. Piłka nożna Bardejov - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1126. Piłka nożna Lok.Koszyce - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1127. Piłka nożna SK Sered 2:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1128. Piłka nożna Bardejov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1129. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1130. Piłka nożna Lokomotiva Zvolen - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1131. Piłka nożna Slavoj Trebisov - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1132. Piłka nożna Podbrezova B - MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1133. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 3:1 Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1134. Piłka nożna Inter Brat. - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1135. Piłka nożna KFC Komarno 1:1 FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1136. Piłka nożna MFK Skalica - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1137. Piłka nożna STK Samorin - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1138. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1139. Piłka nożna KFC Komarno 2:0 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1140. Piłka nożna Podbrezova B - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1141. Piłka nożna S.N.Ves - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1142. Piłka nożna Slavoj Trebisov - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1143. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1144. Piłka nożna Lokomotiva Zvolen - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1145. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 3:1 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1146. Piłka nożna Inter Brat. - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1147. Piłka nożna Bardejov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1148. Piłka nożna FK Tatran Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov Świat 2.Slowacja
  1149. Piłka nożna S.N.Ves - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1150. Piłka nożna SK Sered 5:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1151. Piłka nożna Lokomotiva Zvolen - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1152. Piłka nożna FK Pohronie - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1153. Piłka nożna Lok.Koszyce - Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1154. Piłka nożna MSK Zilina B 4:0 STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1155. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1156. Piłka nożna Slavoj Trebisov - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1157. Piłka nożna Podbrezova B - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1158. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 1:1 FK Pohronie Świat 2.Slowacja
  1159. Piłka nożna Inter Brat. - FK Tatran Liptovsky Mikulas Świat 2.Slowacja
  1160. Piłka nożna KFC Komarno - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1161. Piłka nożna Nove Mesto Nad Vahom - SK Sered Świat 2.Slowacja
  1162. Piłka nożna S.N.Ves - Lokomotiva Zvolen Świat 2.Slowacja
  1163. Piłka nożna MFK Skalica 3:2 MSK Zilina B Świat 2.Slowacja
  1164. Piłka nożna MSK Zilina B - Nove Mesto Nad Vahom Świat 2.Slowacja
  1165. Hokej Michalowce 4:0 HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  1166. Hokej Michalowce - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  1167. Hokej HK 36 Skalica 2:1 Michalowce Świat 2.Slowacja
  1168. Hokej HK 36 Skalica 1:4 Michalowce Świat 2.Slowacja
  1169. Hokej Michalowce - Presov Świat 2.Slowacja
  1170. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  1171. Hokej Presov - Michalowce Świat 2.Slowacja
  1172. Hokej Topolcany - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  1173. Hokej Presov - Michalowce Świat 2.Slowacja
  1174. Hokej Michalowce - Presov Świat 2.Slowacja
  1175. Hokej HK 36 Skalica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  1176. Hokej Michalowce - Presov Świat 2.Slowacja
  1177. Hokej HK 36 Skalica 3:3 Topolcany Świat 2.Slowacja
  1178. Hokej HC Bratislava - Presov Świat 2.Slowacja
  1179. Hokej HC Bratislava - Presov Świat 2.Slowacja
  1180. Hokej Pov.Bystrica - HK 36 Skalica Świat 2.Slowacja
  1181. Hokej Dubnica - Topolcany Świat 2.Slowacja
  1182. Hokej Spis.N.Ves - Michalowce Świat 2.Slowacja
  1183. Hokej Presov - HC Bratislava Świat 2.Slowacja
  1184. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  1185. Hokej Michalowce - Spis.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1186. Hokej HK 36 Skalica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  1187. Hokej Presov - HC Bratislava Świat 2.Slowacja
  1188. Hokej Topolcany - Dubnica Świat 2.Slowacja
  1189. Hokej Michalowce - Spis.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1190. Hokej HK 36 Skalica - Pov.Bystrica Świat 2.Slowacja
  1191. Hokej HC Presov 07 4:0 HK Spisska Nova Ves Świat 2.Slowacja
  1192. Piłka nożna Sered 4:1 Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1193. Piłka nożna Zilina B - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1194. Piłka nożna MFK Skalica - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1195. Piłka nożna Bardejov 3:0 Zvolen Świat 2.Slowacja
  1196. Piłka nożna STK Samorin - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1197. Piłka nożna S.N.Ves - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1198. Piłka nożna Pohronie - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1199. Piłka nożna Lok.Koszyce - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1200. Piłka nożna Trebisov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1201. Piłka nożna Inter Brat. - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1202. Piłka nożna KFC Komarno 1:1 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1203. Piłka nożna Podbrezova B - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1204. Piłka nożna FK Aquacity Poprad 1:0 Sered Świat 2.Slowacja
  1205. Piłka nożna S.N.Ves - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1206. Piłka nożna Zvolen - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1207. Piłka nożna Pohronie 2:1 L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1208. Piłka nożna Trebisov - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1209. Piłka nożna Inter Brat. - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1210. Piłka nożna KFC Komarno 1:2 N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1211. Piłka nożna L.Mikulasz - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1212. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1213. Piłka nożna S.N.Ves - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1214. Piłka nożna Zvolen - Sered Świat 2.Slowacja
  1215. Piłka nożna Pohronie - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1216. Piłka nożna Sered - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1217. Piłka nożna Podbrezova B 1:1 KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1218. Piłka nożna Zilina B - Zvolen Świat 2.Slowacja
  1219. Piłka nożna Bardejov - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1220. Piłka nożna MFK Skalica - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1221. Piłka nożna STK Samorin - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1222. Piłka nożna MFK Skalica - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1223. Piłka nożna Lok.Koszyce 2:2 Pohronie Świat 2.Slowacja
  1224. Piłka nożna N.Mesto n/V. 1:1 Trebisov Świat 2.Slowacja
  1225. Piłka nożna Trebisov - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1226. Piłka nożna Inter Brat. - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1227. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1228. Piłka nożna Zvolen - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1229. Piłka nożna L.Mikulasz - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1230. Piłka nożna S.N.Ves - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1231. Piłka nożna Pohronie - Sered Świat 2.Slowacja
  1232. Piłka nożna Bardejov - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1233. Piłka nożna Sered - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1234. Piłka nożna Podbrezova B - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1235. Piłka nożna KFC Komarno - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1236. Piłka nożna MFK Skalica - Zvolen Świat 2.Slowacja
  1237. Piłka nożna STK Samorin - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1238. Piłka nożna N.Mesto n/V. - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1239. Piłka nożna MFK Skalica - Zvolen Świat 2.Slowacja
  1240. Piłka nożna Zilina B - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1241. Piłka nożna Lok.Koszyce - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1242. Piłka nożna Inter Brat. - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1243. Piłka nożna Zvolen - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1244. Piłka nożna KFC Komarno - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1245. Piłka nożna Bardejov - Sered Świat 2.Slowacja
  1246. Piłka nożna L.Mikulasz - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1247. Piłka nożna S.N.Ves 1:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1248. Piłka nożna Pohronie - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1249. Piłka nożna Lok.Koszyce 2:1 Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1250. Piłka nożna Sered - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1251. Piłka nożna Trebisov - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1252. Piłka nożna Podbrezova B - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1253. Piłka nożna Zilina B - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1254. Piłka nożna KFC Komarno - Zvolen Świat 2.Slowacja
  1255. Piłka nożna MFK Skalica - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1256. Piłka nożna STK Samorin - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1257. Piłka nożna N.Mesto n/V. - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1258. Hokej Spis.N.Ves - Slowacja"20" Świat 2.Slowacja
  1259. Piłka nożna Sered - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1260. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1261. Piłka nożna Bardejov - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1262. Piłka nożna L.Mikulasz - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1263. Piłka nożna S.N.Ves - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1264. Piłka nożna Zvolen - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1265. Piłka nożna Pohronie - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1266. Piłka nożna Lok.Koszyce 2:0 Zilina B Świat 2.Slowacja
  1267. Piłka nożna Trebisov - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1268. Piłka nożna Podbrezova B - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1269. Piłka nożna Zilina B - Sered Świat 2.Slowacja
  1270. Piłka nożna Inter Brat. 3:1 Zvolen Świat 2.Slowacja
  1271. Piłka nożna KFC Komarno - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1272. Piłka nożna MFK Skalica 1:0 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1273. Piłka nożna N.Mesto n/V. - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1274. Piłka nożna STK Samorin 1:1 Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1275. Piłka nożna Sered - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1276. Piłka nożna Zilina B - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1277. Piłka nożna Bardejov - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1278. Piłka nożna L.Mikulasz - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1279. Piłka nożna S.N.Ves - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1280. Piłka nożna Zvolen - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1281. Piłka nożna Pohronie - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1282. Piłka nożna Lok.Koszyce 2:0 MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1283. Piłka nożna Trebisov - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1284. Piłka nożna Podbrezova B 1:3 Zvolen Świat 2.Slowacja
  1285. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1286. Piłka nożna Inter Brat. - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1287. Piłka nożna KFC Komarno 3:3 Bardejov Świat 2.Slowacja
  1288. Piłka nożna STK Samorin - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1289. Piłka nożna N.Mesto n/V. - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1290. Piłka nożna MFK Skalica - Sered Świat 2.Slowacja
  1291. Piłka nożna Sered - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1292. Piłka nożna Zilina B -:- MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1293. Piłka nożna L.Mikulasz - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1294. Piłka nożna STK Samorin - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1295. Piłka nożna Zvolen - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1296. Piłka nożna Zilina B - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1297. Piłka nożna Pohronie - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1298. Piłka nożna Bardejov 2:1 Trebisov Świat 2.Slowacja
  1299. Piłka nożna Lok.Koszyce - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1300. Piłka nożna N.Mesto n/V. - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1301. Piłka nożna Trebisov - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1302. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - L.Mikulasz Świat 2.Slowacja
  1303. Piłka nożna Inter Brat. - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1304. Piłka nożna KFC Komarno - Sered Świat 2.Slowacja
  1305. Piłka nożna MFK Skalica - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1306. Piłka nożna N.Mesto n/V. - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1307. Piłka nożna Zvolen - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1308. Piłka nożna Podbrezova B - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1309. Piłka nożna Sered - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1310. Piłka nożna MFK Skalica - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1311. Piłka nożna Zilina B - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1312. Piłka nożna Pohronie - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1313. Piłka nożna Lok.Koszyce 2:0 Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1314. Piłka nożna Bardejov 1:0 FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1315. Piłka nożna L.Mikulasz - Zvolen Świat 2.Slowacja
  1316. Piłka nożna MFK Skalica - Podbrezova B Świat 2.Slowacja
  1317. Piłka nożna STK Samorin - N.Mesto n/V. Świat 2.Slowacja
  1318. Piłka nożna Lok.Koszyce - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1319. Piłka nożna Pohronie - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1320. Piłka nożna Trebisov - Zilina B Świat 2.Slowacja
  1321. Piłka nożna Podbrezova B - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1322. Piłka nożna FK Aquacity Poprad - Lok.Koszyce Świat 2.Slowacja
  1323. Piłka nożna Inter Brat. - Sered Świat 2.Slowacja
  1324. Piłka nożna KFC Komarno - STK Samorin Świat 2.Slowacja
  1325. Piłka nożna Zvolen - Bardejov Świat 2.Slowacja
  1326. Piłka nożna L.Mikulasz - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1327. Piłka nożna N.Mesto n/V. - MFK Skalica Świat 2.Slowacja
  1328. Piłka nożna Sered - FK Aquacity Poprad Świat 2.Slowacja
  1329. Piłka nożna STK Samorin - Trebisov Świat 2.Slowacja
  1330. Piłka nożna Zilina B - Inter Brat. Świat 2.Slowacja
  1331. Piłka nożna Bardejov - S.N.Ves Świat 2.Slowacja
  1332. Piłka nożna L.Mikulasz - Pohronie Świat 2.Slowacja
  1333. Piłka nożna MFK Skalica - KFC Komarno Świat 2.Slowacja
  1334. Piłka nożna Lok.Koszyce 2:1 Zvolen Świat 2.Slowacja

Analizy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie 19.04.2021

Typy dnia

Twój kupon (0 typów)

Stan konta: 1000Postaw kupon

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Liga typerów

    1. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    2. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    3. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    4. 1
      ?%
      X
      ?%
      2
      ?%
    Więcej
  2. UEFA Champions League 2020/2021

    Kto zwycięży w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA 2020/2021?

    1. Bayern Monachium
    2. Manchester City
    3. Paris Saint-Germain
    4. Liverpool FC
    5. Real Madryt
    6. Juventus Turyn
    7. Chelsea Londyn
    8. Atletico Madryt
    9. Inny
  3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
    Freebet 34 PLN + 500 PLN + 50 PLN w Superbet! Pierwszy tydzień BEZ RYZYKAPOKAŻ WIĘCEJ