Żurkowski coraz bliżej Juventusu!

12.01.2019 12:30

Włoski dziennikarz Romeo Agresti, zajmujący się na co dzień Juventusem Turyn i słynący ze sprawdzonych doniesień na temat tego klubu, poinformował o poważnym zainteresowaniu „Starej Damy” Szymonem Żurkowskim.


O możliwości pozyskania niespełna 22-letniego pomocnika Górnika Zabrze przez turyńskiego potentata media na Półwyspie Apenińskim donoszą od kilku tygodni, ale po razie pierwszy tak konkretnie jak w ostatnich kilkudziesięciu godzinach, kiedy newsem tym żyją media sportowe w Italii.

W transfer popularnego „Zupy” do Serie A miałaby być zaangażowana również Genoa CFC, obecny klub Krzysztofa Piątka, która uzyskałaby mniejszościowe prawa do karty zawodniczej polskiego piłkarza i to właśnie w tym klubie Szymon Żurkowski miałby występować w pierwszym okresie pobytu we Włoszech.

Dziennikarze nie zdradzają kwoty odstępnego, jaka mogłaby wchodzić w grę, ale władze zabrzańskiego klubu, co wielokrotnie podkreślały, zamierzają pobić rekord sprzedażowy, a ten wynosi niespełna 3 miliony euro. Nie jest jednak powiedziane, że taka kwota wystarczy do wykupienia utalentowanego gracza. W kuluarach mowa bowiem nawet o kwocie 5 mln.

Póki co Szymon Żurkowski przebywa na Cyprze, gdzie wraz z kolegami z Górnika Zabrze przygotowuje się do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy, a odpowiedzialny za transfery Artur Płatek powiedział, że obecnie nie można wykluczyć żadnego scenariusza. Nawet przedłużenia umowy z „Trójkolorowymi”. 

Fot.: Górnik Zabrze/Górnik TV (screen)

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. Piłka nożna Cameroon - New Zealand
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. Piłka nożna Netherlands - Canada
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. Piłka nożna Ecuador - Chile
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd