STS sponsorem reprezentacji Polski

20.03.2018 14:18

Legalna firma bukmacherska STS podpisała w dniu dzisiejszym (20 marca) nową umowę sponsorką z piłkarską reprezentacją Polski. Od 1 sierpnia bukmacher będzie "Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski". 


Firma STS współpracuje z PZPN-em od 2014 roku. Do tej pory bukmacher miał status "Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski", natomiast głównym sponsorem będzie w okresie od 1 sierpnia 2018 roku do 31 grudnia 2022 roku. 

Logotyp marki Star Typ Sport znajdzie się na biletach reprezentacji, bandach reklamowych, telebimach w trakcie spotkań, w programach meczowych oraz na ściankach do wywiadów. 

- STS wspiera polski sport. Tylko od początku 2018 roku podpisaliśmy aż 5 kolejnych kontraktów sponsorskich. Współpraca z kadrą narodową umożliwia nam dotarcie do fanów piłki nożnej z całej Polski i to na poziomie ponad klubowym. Przedłużenie współpracy z PZPN to naturalna konsekwencja rosnącej pozycji STS na rodzimym rynku. Wraz z nową umową zwiększamy nasze zaangażowanie, awansując z oficjalnego partnera na sponsora drużyny narodowej. W swoich działaniach będziemy nadal koncentrować się na aktywacjach skierowanych do wszystkich kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu - powiedział po podpisaniu umowy prezes STS, Mateusz Juroszek. 

Źródło: Legalni bukmacherzy

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Co nowego na BetOnline? 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   54%
   X
   33%
   2
   13%
  2. 1
   83%
   X
   17%
   2
   0%
  3. 1
   83%
   X
   13%
   2
   4%
  4. 1
   48%
   X
   43%
   2
   9%
  Więcej
 2. Wiadomości sportowe

 3. Transfer Lewandowskiego

  Czy Robert Lewandowski odejdzie w najbliższym okienku transferowym z Bayernu Monachium?

  1. Tak, odejdzie do Realu Madryt
  2. Tak, przejdzie do innego klubu niż Real
  3. Nie!
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd